Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 15:02:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Regulamin i pf  (Przeczytany 70978 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #50 : Październik 18, 2009, 00:07:45 »

Artqu, nie denerwuj się tak, Darek na pewno zdąży skasować Twoje ujemne punkty przed przylotem Planety X.                                                             Ty tymczasem ciesz się, że to właśnie on został Adminem, a nie np. ja, ponieważ robiłabym to znacznie dłużej.
A tymczasem daj sobie na wstrzymanie, bo złość piękności szkodzi. Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Październik 18, 2009, 00:10:11 »

Odpowiada mi umiejętne i artystyczne przedstawienie piękna kobiecego ciała.To poważny magazyn ,nie jakis tam CKM ,CATS czy inne badziewia.Człowieku czy ty się kiedyś usmiechasz ? Dajże (powiedzenie krakowskie) spokój z tymi punktami i szczegółami.Więcej luzu i usmiechu,strasznie jestes sztywny i zasadniczy.

Uśmiechnij się  Chichot Chichot Chichot  Pozdrawiam króliczek Język ups  przepraszam przyjaciółka króliczka
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 00:14:13 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 18, 2009, 00:14:33 »

Artqu Chichot, wszyscy Cię pozdrawiamy i życzymy Ci uśmiechu na twarzy i....jak zwykle pozytywnego spojrzenia na życie i na siebie. Uśmiech Chichot Duży uśmiech Buziak
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #53 : Październik 18, 2009, 00:52:54 »

arteq jesteś chamem! z pyskiem do kobiet?!

fora ziomek pomyliłeś chyba  Zły

DLA WSZYSTKICH BĘDĘ MIŁY A DLA ciebie NIE!!!

zasłużyłeś sobie na to, swoimi DWOMA TYSIĄCAMI POSTÓW...


718'
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #54 : Październik 18, 2009, 06:25:01 »

A mnie szczerze pisząc bardzo dziwi zachowanie administracji...
Zaczynać amnestię od Kapłana który miał prawie 50 punkcików na minusie?
To są chyba jakieś kpiny...
To tak jakby zaczynać wypuszczanie z więzień najgorszych zwyrodnialców, morderców czy gwałcicieli podczas gdy np drobnych dłużników zostawiać na koniec...
No ale takie prawo adminów - tu demos nie ma swego głosu i trzeba się dostosować ;P

Administracja jest stronnicza ale nic dziwnego - to forum ezotryków i zawsze przedstawiciele tego różnobarwnego (acz w porażającej większości - różowego) grona będą faworyzowani...

Szkoda tylko, że nowi forumowicze jak zobaczą posty Kapłana to pomyślą że jest on szanowanym członkiem tego forum, podczas gdy jego zachowanie wielokrotnie dowiodło że tak nie jest (te -47 punktów z niczego się nie wzięło...)
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #55 : Październik 18, 2009, 07:34:43 »

Cytuj
:)arteq jesteś chamem! z pyskiem do kobiet?!

fora ziomek pomyliłeś chyba 

No teraz Kapłane przesadziłes..Okazuje sie ,ze tak jak mówi Val Dee nie wszyscy Cie znają.Zaufalismy Ci a Ty to zaufanie masz gdzies.Nie masz prawa tak do nikogo sie odnosic...Kazdy człowiek jest wartościowy a szczególnie Atreq.Jego winą jest w tym wypadku tylko to ,ze jest inny niz Ty.Czasem tez drastycznie sie z nim nie zgadzam,ale nie uzywam do do dyskusji takich form wypowiedzi.Teraz według mnie Artkowi nalezą sie przeprosiny.Nie wiem czy to wystarczy.Jezeli nie to chyba sprawiedliwie by było
licznik włączyć od -47.Nie tylko ja pewnie jestem zawiedziona,ale wiele osób ,które za Toba sie wstawiały, by Ci te punkty anulowac. Szok Szok Szok
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 07:35:40 wysłane przez Linda » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #56 : Październik 18, 2009, 09:20:32 »

Dżizas. Chanell i Barbarax przesadzacie. Uczepiłyście się artqa który chcę wyjaśnić sprawę z Dariuszem. Jak dla mnie ostatnie 14 postów które były prowokacją w stronę artqa powinno się usunąć[oprócz ostatnich dwóch postów]).

Dariusz z czasem myślę że jak napisał że usunie wszystkie minusy to usunie. Może was to nie zadowoli ale może czasem lepiej zacząć wszystko od nowa z zerowym kontem? Dać szansę.

Gdyby nie łaskawość Dariusza to bym teraz nie pisał tego postu...
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #57 : Październik 18, 2009, 09:38:23 »

Torton - Mora, a nie zauważyłeś, że to Arteq uczepił się Dariusza? Sam za chwilę argumentujesz, że skoro Dariusz napisał, że usunie wszystkie minusy, to usunie.
A więc w czym jest problem?
Co takiego ma wyjaśniać Arteq z Dariuszem? Sam sobie zaprzeczasz.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #58 : Październik 18, 2009, 09:44:06 »

Barbarax nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Arteq rozmawia z Dariuszem na temat usuwania PF i jak przeczytasz dwa razy post artqa to możesz zrozumiesz co chce On wyjaśnić. A wiesz gdzie jest problem. Pokaże Ci go...

Cytuj
Artqu, nie wiem czy w tym wirze pieniactwa zauważyłeś post Dariusza, w którym pisze, że sukcesywnie kasuje minusy?
Czy to z tym masz problem, że nie od Ciebie rozpoczął kasowanie ujemnych punktów?
Ledwie Dariusz zaczął pełnić funkcję Admina, a Ty nie mogłeś wytrzymać sekundy bez zrobienia awantury o............cokolwiek?
Czy więc Twoją dewizą jest :"Najważniejsze, aby się coś działo"? Smutny Smutny Smutny


I Po Co się czepiasz artqa? Po co się wtrącasz?

Może właśnie twoją dewizą jest "Najważniejsze, aby się coś działo?" Jak dla mnie post Chanell i Barbarax to zwykły offtop, prowokacja tylko po to aby artqa zdenerwować.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #59 : Październik 18, 2009, 10:00:58 »

Moim skromnym zdaniem cała ta "afera punktowa" była zupełnie niepotrzebna i szczerze mówiąc jeśli już zdecydowano się na przeprowadzenie "amnestii" to ok,ale nie w taki sposób.

Zobaczcie Kapłanowi który miał na koncie  aż -47pf bardzo szybko darowano wszystkie przewinienia (-47 to już recydywa)-został objęty amnestią w pierwszej kolejności,
natomiast Arteq któremu przydarzył się jakiś  mały of-top i dostał za to -1pf teraz musi czekać na wyzerowanie konta,uważam,że jest to bardzo  niesprawiedliwe,to Arteqowi i innym użytkownikom  którzy mają -1 należy się pierwszeństwo w "amnestii forumowej"
Mam nadzieję,że to nieporozumienie zostanie jak najszybciej wyjaśnione.


Darek Uśmiech Uważam ze bardzo dobrze zrobiłes usuwając punkty karne ,osobom które wyraźnie wykazały skruchę i poprawę w zachowaniu.

Czy według Ciebie tak wygląda wyrażanie skruchy i poprawa w zachowaniu?
Spójrz co napisał 718

arteq jesteś chamem! z pyskiem do kobiet?!

fora ziomek pomyliłeś chyba  Zły

DLA WSZYSTKICH BĘDĘ MIŁY A DLA ciebie NIE!!!

zasłużyłeś sobie na to, swoimi DWOMA TYSIĄCAMI POSTÓW...


718'


Żenada!

Uśmiech
Cytuj
Powiem tylko że zawsze chciałam być króliczkiem Pleyboya 
Pozdrawiam cię adminie   Twój króliczek Pleyboya  
 

Oj Chanell ,Chanell,o tak odwagę to Cię nie posądzałam....króliczek pleyboya...czy napewno o tym samym myślimy... Chichot Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
 

Ha ha ha Duży uśmiech Duży uśmiech oczywiście że coś pokręciłam (wypiłam za dużo wina),przecież chodziło o przyjaciół króliczka Duży uśmiech ale..... skoro już napisałam że chciałabym być króliczkiem Pleyboya  to słowa nie wycofuję bo to prawda Duży uśmiech a co mi tam Język   Wnisek ? nie mogę pić Język

I myślisz,że jesteś zabawna???
Daj sobie na wstrzymanie i  przestań się już ośmieszać tutaj na tym forum!!!! Zły

771
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 10:02:30 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #60 : Październik 18, 2009, 11:19:31 »

a może dlatego zostało mi darowane to bo jeszcze na starym forum byłem aktywny i od TRZECH LAT w pewnym sensie siedziałem w PCH - mój styl jest kontrowersyjny ale nie liczy się forma ale TREŚĆ a ta podobno dla pewnych osób jest ciekawa...

to tyle, nie czuję się winny więc nie będę się bronić!

a do nowicjuszy - mój spór z artqiem sięga roku 2005 jakoś i tak to wygląda, dla mnie ten gość jest ZEREM...

i wolno mi tak pisać, mam powody, żeby tak pisać, doprowadził do tego, że KIARA przerwała swój niesamowity wątek KOD PESZEROWY

2000 postów artqa, tyle ile lat chrześcijaństwo toczy ludzkość, niczym rak, zabija nas powoli...


718'
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Październik 18, 2009, 11:28:19 »

Mora powtórzyłeś tylko to co napisała Barbarax
Cytuj
zauważyłeś post Dariusza, w którym pisze, że sukcesywnie kasuje minusy?
Moznaby zapytać cie o to samo
Cytuj
Po co się wtrącasz?
Ja ciebie nie zaczepiam więc odczep się ode mnie ok ?

kamil771 To czy ja się ośmieszam czy nie to już moja sprawa ! Zły Moim zdaniem ty w swoich wypowiedziach o gwałcie prostytutki osmieszyłeś się bardziej ,ale ja ci tego nie napisałam.Oczywiście masz rację co do Kapłana 718,nie powiniem wyzywac Artqa bo to nie przystoi na forum.

Do Darka Uśmiech Proszę o usunięcie mioch wypowiedzi nie związanych z tym tematem ,chyba że dostane od ciebie polecenie to usunę je sama.

Pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #62 : Październik 18, 2009, 11:34:30 »

Kapłanie,
nikt nie jest zerem...
Prawdą jest tylko to, że są ludzie którzy nie wnoszą na forum niczego oprócz pieniactwa i destrukcji.
Ci ludzie powinni być napiętnowani, powinni mieć swiadomość swego postępowania.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #63 : Październik 18, 2009, 11:35:05 »

Dariuszu, a ja proszę o nie usuwanie moich postów, ponieważ stanęłam w obronie nowego ADMINISTRATORA, którego od samego początku chcą sobie co niektóre osoby podporządkować. Po usunięciu w/w moich postów pozostaną tylko takie, które krytykują administrację - a o to chodzi właśnie w/w osobom.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Październik 18, 2009, 11:54:56 »

Cytat: Kamil
natomiast Arteq któremu przydarzył się jakiś  mały of-top i dostał za to -1pf teraz musi czekać na wyzerowanie konta,uważam,że jest to bardzo  niesprawiedliwe,to Arteqowi i innym użytkownikom  którzy mają -1 należy się

Rozumię wasze zdanie, jednak wynika ono z zewnętrznego ogladu sprawy. Nie znacie wielu szczegułów, a jednym z nich jest to iz >arteq< sam na pw napisał mi ze nie chce by usuwać jego minusa. Oczywiście ze usunę, tylko ze w tym wypadku zwolnił mnie z natychmiastowego działania w jego sprawie. Skupiam się na innych, którzy na bierzaco wpadna mi na ekran.
Nie siedzę przed kompem tylko po to by usuwać, czynię to przy okazji.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #65 : Październik 18, 2009, 12:09:41 »

okej, miałem na myśli to, że arteq zachował się po chamsku odnosząc się do kobiet w taki sposób i ogólnie tak go widzę na forum

czy tu nie wolno mieć własnego zdania i go wyrażać?!

przepraszam artqa, że się chamsko zachowuje i niech ma to na uwadze, że jest tak widziany tu na forum - nie tylko przeze mnie...


...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #66 : Październik 18, 2009, 12:39:15 »

Kapłanie spójrz pierw na siebie...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #67 : Październik 18, 2009, 12:47:12 »

jestem chamski NO I Coś??

masz z tym problem? ja nie mam, jestem kontrowersyjny i czy to znaczy, że jakiś pseudo admin tomek (z powodu sprzeczki naszej na pw) musi mi dawać hurtem -20 PF?!

zastanówmy się gdzie jest granica, koleś sobie nie poradził i tyle, odszedł i...

i na tym skończę lepiej Język



718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #68 : Październik 18, 2009, 12:47:38 »

A co z punktami dodatnimi?..
ja miałem dwadzieścia pare in +
i po jakichś kretyńskich prowokacjach artqa zostały zlikwidowane.

Czy będą może przywracane?

Co do postaw artka, kapłan tu sie rycersko wstawia za kobietami jedynie,
ale osobiście  zgadzam się, że postawy artqa  takie właśnie są.

Napadacie na kaplana 718, bo jest bezopsredni.. bo nie daje się wciągać w grę konwenansu.

Ale czy nie jest CHAMSTWEM komentowanie w stylu:
"wasze bzdury", "wypociny", "popapraniec" ..itd.
Jest to chamstwo ..i to o tyle perfidne, że "zgodne" z literą regulaminu,
bo zadne z tych określeń nie podpada pod tzw."wulgaryzmy",
niemniej jest to wyraz zarozumiałości, pychy i kompletnego braku szacunku,
czyli jednak podpada pod personalne(w regulaminie: obrazanie) ataki, oceny.

A jesli sie poczuł "obrazony" tym, co TU ROBI, to:
Cytat: kaplan 718
przepraszam artqa, że się chamsko zachowuje i niech ma to na uwadze, że jest tak widziany tu na forum - nie tylko przeze mnie...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 12:52:11 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #69 : Październik 18, 2009, 13:04:40 »

jestem chamski NO I Coś??

masz z tym problem? ja nie mam, jestem kontrowersyjny i czy to znaczy, że jakiś pseudo admin tomek (z powodu sprzeczki naszej na pw) musi mi dawać hurtem -20 PF?!

zastanówmy się gdzie jest granica, koleś sobie nie poradził i tyle, odszedł i...

i na tym skończę lepiej Język



718'
Nie To Ty masz problem Człowieku. Szacunek do ludzi to pierwsze ważna cecha którą powinieneś pokazywać. Chamstwem niczego nie udowodnisz. I To Ty powinieneś się zastanowić się gdzie jest granica dobrego zachowania. Gdzie jest granica Dobra... i Zła...
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #70 : Październik 18, 2009, 13:06:23 »

Cytat: Kamil
natomiast Arteq któremu przydarzył się jakiś  mały of-top i dostał za to -1pf teraz musi czekać na wyzerowanie konta,uważam,że jest to bardzo  niesprawiedliwe,to Arteqowi i innym użytkownikom  którzy mają -1 należy się

Rozumię wasze zdanie, jednak wynika ono z zewnętrznego ogladu sprawy. Nie znacie wielu szczegułów, a jednym z nich jest to iz >arteq< sam na pw napisał mi ze nie chce by usuwać jego minusa. Oczywiście ze usunę, tylko ze w tym wypadku zwolnił mnie z natychmiastowego działania w jego sprawie. Skupiam się na innych, którzy na bierzaco wpadna mi na ekran.
Nie siedzę przed kompem tylko po to by usuwać, czynię to przy okazji.

Dziękuje za wyjaśnienie Mrugnięcie Jeśli tak to w porządku.

Edit

Channel,moje posty o gwałcie na prostytutkach były wyrazem osobistego sprzeciwu i obrzydzenia na taki  wybór sposobu życia,takie kobiety są dla mnie ZEREM,podobnie jak "króliczki z playboya" grające w jakiś filmach erotycznych itp...
Zerem przez duże Z!
Mam nadzieję,że myślimy podobnie....
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 13:49:15 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #71 : Październik 18, 2009, 13:23:43 »

Torton vel Mora - nie ma dobra i zła!

to primo i póki co TO ZROZUM TO...

718'
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #72 : Październik 18, 2009, 13:31:03 »

tom1ek , administratorze , proszę , abyś sam stosował się do punktu regulaminowego  pt "Zakaz spamowania poprzez pisanie kilku wiadomości pod rząd (należy używać opcji edycji/modyfikacji)" ( kilka postów wyżej )  Mrugnięcie
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #73 : Październik 18, 2009, 13:33:37 »

Jak dla mnie to największe braki w wychowaniu i kulturze posiada Kapłan. Pewnie niektórym z Was to nie przeszkadza dopóki głosi poglądy Wam podobające się.
Tylko że zauważcie że jak widzicie na chodniku gościa przeklinającego, wyzywającego przechodniów to raczej (mam taką nadzieję) nie myślicie sobie: "och. jaki on oryginalny i kontrowersyjny". Ja myślę "ale to cham i prostak" i patrzę z odrazą. A tu na forum takie osoby nie dość że są obejmowane amnestią to jeszcze stawiane za wzór rycerskości...

No brawo.

Ale wracając do tematu - skoro Kapłan miał tyle punktów ujemnych to chyba miał wystarczająco dużo czasu aby móc je zlikwidować poprzez zdobywanie punktów dodatnich - jak nie chciał albo nie umiał tego zrobić to jego wyłączny problem a nie administracji.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #74 : Październik 18, 2009, 13:44:37 »

to wyłączny problem starego admina (east - tomek nie jest już adminem!)

uwziął się na mnie - mieliśmy sprzeczkę na pw i to ostrą, ale nie chce tego wywlekać jednak, generalnie to gość minął się z powołaniem, tak na prawdę to wziął sobie za cel dać mi -50 pf i zbanować wieczyście, całe szczęście, że opatrzność chciała inaczej  Chichot

718'
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie siri-ya-ny funnybunny black-for everyone