Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 12:45:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Regulamin i pf  (Przeczytany 70975 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Marzec 23, 2009, 23:39:14 »

Forum ma od dziś nowy Regulamin, doszła też opcja pf:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2100.0

Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapozna się z tym Regulaminem. Rejestrując się na Forum automatycznie akceptujesz ten Regulamin. Jeśli się z nim nie zgadzasz, usuń swoje konto.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 23:39:47 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 24, 2009, 02:31:37 »

obóz koncentacyjny zrobiłeś z tego forum (III rzesza miała podobne metody co do zydów!) - wielu ludziom się to nie spodoba, ja jestem pierwszy!

718'
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 24, 2009, 07:43:20 »

obóz koncentacyjny zrobiłeś z tego forum (III rzesza miała podobne metody co do zydów!) - wielu ludziom się to nie spodoba, ja jestem pierwszy!

718'
taaa... ty jesteś pierwszy, który łamał już tu wiele panujących zasad, na wiele sposobów
wątpię, czy akurat twoja opinia w tej kwestii będzie dla mnie bardzo istotna
Cytuj
Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z poniższym Regulaminem. Rejestrując się na Forum automatycznie akceptujesz ten Regulamin. Jeśli się z nim nie zgadzasz, usuń swoje konto.

Regulamin bardzo jasno i konkretnie określa, co na forum jest dozwolone, a co nie. Żeby nie było niedomówień. Wcześniej i tak panowały takie same zasady, nic się nie zmieniło, tylko w regulaminie nie było to tak jasno określone.


Chciałem jeszcze powiedzieć wszystkim, że doszły 2 nowe punkty:
Cytuj
Konta użytkowników nielogujących się na Forum od co najmniej 3 miesięcy będą automatycznie usuwane.
Cytuj
Moderatorzy są zobowiązani poinformować użytkowników jeśli odejmują im pf, używając Prywatnej Wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 08:47:13 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 24, 2009, 12:14:50 »

obóz koncentacyjny zrobiłeś z tego forum (III rzesza miała podobne metody co do zydów!) - wielu ludziom się to nie spodoba, ja jestem pierwszy!
Mi natomaist mocno się nie podoba Twoje pieniactwo i bezczelność. Słów mi brakuje. Wszelka krytyka - tak, chamskie lżenie - zdecydowanie nie. Jak można czynności polegające na trzymaniu porządku na forum, czynienia informacji/regulaminu bardziej czytelnym porównywać do bandyckiego mordowania bezbronnych ludzi?! Jak można w tym kontekście porównywać moda do kapo czy też ss-mana?!
Zdecydowanie nie czuję się przez żadnego z modów/adminów poniożany czy też traktowany bandycko.

Uważam, że już najwyższy czas żeby 718 poniósł odpowiedzialność za lżenie którego cyklicznie dopuszcza się na tym forum. Zdecydowanie przyda mu się kubeł zimnej wody na głowę. Powinien w końcu nauczyć się chociaż minimum kultury.
Dlatego niniejszym oficjalnie wnioskuję do modów/adminów o karę porządkową dla 718.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 24, 2009, 12:40:08 »

Mi bardzo podoba się ten nowy regulamin - jest przede wszystkim konkretny. Przyznawanie punktów również wydaje się o wiele odpowiedniejsze aniżeli te nieszczęsne punkty reputacji..


wniosek: jestem na TAK  Afro

Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 24, 2009, 14:15:59 »

~Kapłanie 718, przypomnę ci teraz, że kiedyś zarzucałeś innym krytykowanie ciebie ogólnikami, bez podania konkretnych argumentów.

Zatem zapraszam i NALEGAM, napisz teraz ty KONKRETNIE, które punkty nowego Regulaminu ci się nie podobają i dlaczego. Nie tylko ogólnie, że ci coś nie pasuje, ale które KONKRETNIE punkty ci nie pasują i z jakiego powodu.

Czekam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 14:17:14 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 24, 2009, 14:51:15 »

jest nie ciekawy, sorry ale nie mam czasu na dyskusje, to strata czasu bo i tak to TY tutaj rządzisz...

ogólnie nowy regulamin jest kiepski a ten który stworzył STOLO na pierwszym oficjalnym forum był dobry!

napiszę coś jednak - podpadłeś mi BARDZO! usunięciem i KATOLICKIM OCENZUROWANIEM adresu mojejk strony, myślałem, że to forum jest inne, nie nadajesz się absolutnie na admina, STOLO był 718 razy lepszy, nie będę przeklinać - ale zachowujesz się jak katol!

do diabła z taką inkwizycją, rozumiem gdybym reklamował stronę o CZYMKOLWIEK ale to było bezpośrednio o PCH - nie wierzysz? wejdź na stronę oficjalną i zobacz sobie PARTNERZY - zdradzę w tajemnicy, że JA tam tego nie zamieściłem...



718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 15:08:50 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 24, 2009, 16:01:14 »

PRZEGIĄŁEŚ TOMEK!!! to jest cenzura jak za średniowiecza - myślisz, że to, że zrobiłeś w żałosny sposób tą cenzurę i gdy zapiszę Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę Buziak Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę to wychodzą jakieś emotki (dzieci się tak bawią), lepiej się czujesz? pomaga Ci to w czymś, jesteś wyżej bo jesteś adminem? zrobiłeś sobie bloga o 2012 a ja stronę od zera, cały kod pisany w htmlu plus skrypt CSS...

P R O J E K T     7 1 8

nie pozdrawiam,
718'


-1pf, kilka postów z rzędu
tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:25:45 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 24, 2009, 16:03:09 »

Kapłanie nie bardzo Cię rozumiem co Admin ocenzurował?

Jakie słowo kryje się pod tymi emotami?

Kapłanie Ty sam sobie usunąłeś sygnaturę?
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 16:04:07 wysłane przez Mora » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 24, 2009, 16:36:14 »

tutaj panuje taka cenzura, że szkoda gadać - katolik.pl ma mniejszą  Szok

otóz pod tymi emotkami kryje się napis p r o j e k t  7 1 8 jak się pisze łącznie to wychodzi Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę Buziak Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę

to słowo zakazane - ostrzegam! wielkii inkwizytor tom1ek za to was ukara, nie wolno używać tutaj słowa Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę Buziak Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę, bo to jest zakazane słowo, co za szczyt... powstrzymałem się!

nie Mora, tom1ek ją perfidnie ocenzurował umieszczając tam idiotyczne emotki ośmieszając się tym samym jako admin - wiele ludzi się z niego teraz śmieje   Zły

dzięki za solidarność i miłe PW kilku osobom...

P.S. jeżeli dostanę bana to wiecie za co - za ujawnienie perfidnego zachowania admina!

teraz się będę podpisywacć inaczej, żeby tom1ek mnie nie ocenzurował!

#*#^@#&^@(*@#^@&*&@#*(@*^%$@#^*@(

ŻAŁOSNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:40:35 wysłane przez tom1ek » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 24, 2009, 16:58:15 »

kapłanie, wiesz że sobie zasłużyłeś na cenzurę, przez zaspamowanie wieeelu tematów, tu jest więcej o tym:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg25290#msg25290
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=791.msg25283#msg25283


Cytuj
zrobiłeś sobie bloga o 2012 a ja stronę od zera, cały kod pisany w htmlu plus skrypt CSS

wow! naprawdę! ja nie mogę!!! aleś ty zdolny!
tak? takich okrzyków zachwytu oczekiwałeś?

to tak dla twojej informacji, HTML-a znam i CSS też, stronę pisałem też w kodzie HTML z użyciem CSS-u, dokładnie jak ty. Nie masz się czym chwalić. PHP i JavaScript też znam, programuję też w C++, znam też SQL i wiele wiele tym podobnych rzeczy - w 1 klasie liceum miałem już "szóstkę" z informatyki na koniec szkoły, bo zdałem cały materiał z 1, 2 i 3 klasy. W 2 klasie zacząłem już przerabiać materiał ze studiów.
To tak dla twojej informacji, jakbyś jeszcze chciał chwalić się swoją wiedzą, wyśmiewając przy tym moją - a przy okazji nie mając o niej żadnego pojęcia.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #11 : Marzec 24, 2009, 17:02:28 »

napisałem to tylko po to bo mi podpadłeś ocenzurowaniem KOKRETNIE TEGO! pisałem już o tym jak wygląda reklama a jak nie, to co ja zrobiłem nie było reklamą czegoś z zewnątrz, nie reklamowałem proszku do prania ani margaryny...

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 24, 2009, 17:06:39 »

Kapłanie na to wychodzi że sam sobie wbiłeś gwóźdź...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 24, 2009, 17:15:44 »

poproszę więc o drugie -PFFFF

widać mściwy jesteś tom1ek - a admin ma być neutralny ale cóz....

a i oprócz tego dłubię we flashu aktualnie, a w 1997 zacząłem programować w turbo pascalu i assemblerze pod DOSem (jak windows 95 był unikalny i ciężko dostepny!), pod koniec lat 90 zajmowałem się raytracingiem na demoscenie, jestem znany jako Hoborg^grafika 3D i RAY - to tak apropo dokonań...

718'


-1pf, "proście a otrzymacie"  Afro
tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:31:48 wysłane przez tom1ek » Zapisane
zochna
Gość
« Odpowiedz #14 : Marzec 24, 2009, 17:17:02 »

Muszę poinformować,że komputer i internet mam od roku.Jestem w wieku emerytalnym i to FORUM
bardziej służy mi jako dodatek wiadomości do PCH. Nie umiem zakładać nowych stron i w ogóle
jeszcze wielu rzeczy nie umiem- jak poruszać się w internecie. Z tego powodu na moją znaczącą aktywność proszę nie liczyć a jeśli popełnię jakieś błędy ,proszę o wyrozumiałość.
                                                                Pozdrawiam     Zochna
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 24, 2009, 17:28:10 »

==edycja - tom1ek:

Kończymy offtop i wracamy do tematu!
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 19:17:25 wysłane przez tom1ek » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 24, 2009, 19:38:14 »

kolejna mała poprawka do Regulaminu, była już taka zasada w starym, ale zapomniałem o niej w nowym, więc teraz dorzucam:
Cytuj
Pisząc nową wiadomość nie załączaj do niej zbyt długich tekstów z innego serwisu czy forum itp., wystarczy załączyć link.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 24, 2009, 19:49:14 »

ja bym dodał do regulaminu jeszcze taki punkt "zanim zarejestrujesz się na forum zastanów się trzy razy"

ostatni gasi światło...

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:33:43 wysłane przez tom1ek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 24, 2009, 20:05:51 »

Tak Ci tu źle, piszczysz, narzekasz, stroisz fochy, tupiesz nogą jak małe dziecko, wróżysz upadek ale tak kurczowo się trzymasz...
Tym bardziej, że na swoim forum możesz pisać co chcesz, ustalać zasady, hmmm... czyżby brakowało Ci widzów przed którymi możesz stroić piórka?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Marzec 27, 2009, 16:04:11 »

Myslę, że dopisanie tych paru zdań usunie przyszłe nieporozumienia w odejmowaniu pf za łamanie Regulaminu:
Cytat: Regulamin
Moderatorzy są zobowiązani poinformować użytkowników jeśli odejmują im pf, używając Prywatnej Wiadomości. Powinni też w miarę możliwości dopisywać w postach za które odbierają pf, że to robią (chyba, że usuwają je do Śmietnika). Czyli np. dopisać innym kolorem w danej wiadomości: "-1pf, tom1ek". Po to aby użytkownik nie został ukarany za ten sam post przez kilku różnych moderatorów, którzy nie wiedzieli, że ktoś inny już wcześniej nałożył za ten post karę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 16:07:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 28, 2009, 11:34:42 »

wywaliłem to z regulaminu:
Cytuj
+1 pf - liczne twórcze i wiele wnoszące wypowiedzi do jakiegoś wartościowego tematu

po zastanowieniu, nie czuję się kompetentny, żeby to oceniać - poza tym wszystkich wypowiedzi po prostu nie chce mi się czytać Duży uśmiech

ta formułka zostaje:
Cytuj
+1 pf - założenie ciekawego/ambitnego/popularnego tematu na Forum
jak ktoś założy temat, który dostanie przynajmniej 50 odpowiedzi, dostanie +1pf. Pod warunkiem, że będą to odpowiedzi różnych osób, a nie 2-3, które tylko sztucznie nakręcały dyskusję, no i nie może być to temat w stylu: "spór: kapłan 718 vs arteq, tylko konkrety, żadnych bluzgów!" - itp.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Bober
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 17, 2009, 11:58:02 »

zatem ja spełniam wymogi +1pf za: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=783.0  Język

A tak wogóle, to zgłaszam swoją chęć do rozdzielania punktów +pf ...mam czas na czytanie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:03:38 wysłane przez Bober » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 17, 2009, 12:40:04 »


niestety, "prawo nie działa wstecz"
a twój temat został założony, kiedy obowiązywał jeszcze stary regulamin, w którym nie było wzmianki o PF
+1pf tylko dla tematów założonych po wejściu w życie nowego regulaminu forum


A tak wogóle, to zgłaszam swoją chęć do rozdzielania punktów +pf ...mam czas na czytanie Uśmiech

nie potrzeba, po prostu patrzę czy temat ma już 50 odpowiedzi, a później przeglądam, czy jest OK i sprawa załatwiona - chwila czasu i po robocie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:40:32 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Bober
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 17, 2009, 12:56:15 »

Uśmiech Wiesz Tomcio ...myślałam że jesteś tak zajęty "udupianiem" Kapłana że już dla Nas dobrych istot na forum zabraknie Ci czasu  Mrugnięcie

Oczywiście K sobie na to sam zapracował  Duży uśmiech
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 21, 2009, 21:48:03 »

Nie wiem o co chodzi ale wchodzę przed chwilą na forum i mam możliwość dawania ujemnych PF - dlaczego?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ganghg watahanowiu funnybunny everyone zlotahodowla11