Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:33:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 228562 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Leszek
Gość
« Odpowiedz #175 : Listopad 07, 2009, 14:05:13 »

Cytuję wpis z  portalu internetowego Jane Burgermeister:

I have written an email to Ewa Kopacz expressing my gratitude for what she said yesterday. YOU CAN DO THE SAME:
here is her official address (tłumaczenie: napisałem e-maila do Ewy Kopacz wyrażającego moją wdzięczność za to, co wczoraj powiedziała. MOŻESZ ZROBIĆ TO SAMO. Oto jej adres służbowy)
EWA KOPACZ
26-600 Radom
ul. Zbrowskiego 14
Tel.: (48) 384-60-80
Fax.: (48) 384-60-80
e-mail: ewa.kopacz@sejm.pl

Droga Pani Minister,
Chciałbym bardzo podziękować za Pani wystąpienie w sprawie szczepionek 02 listopada 2009.
Wszyscy jesteśmy bardzo przejęci sytuacją i nie możemy zrozumieć dlaczego niektóre rządy europejskie nie podzielają Pani zdania.
Myślę, że demokracja i bezpieczeństwo narodu to sprawy najważniejsze, nawet gdy w grę wchodzą poważne decyzje ekonomiczne i naciski ze strony przemysłu medycznego.
Kilka tygodni wcześniej napisałem do Prezydenta RP w tej sprawie list otwarty i otrzymałem już odpowiedź. To napawa otuchą.

Przykro tylko, że na stronie TVN24 zauważyłem ślady cenzury, ale myślę, że ci którzy nie liczą się z głosem społeczeństwa w końcu poniosą tego konsekwencje.

Jestem lekarzem i bioterapeutą i z wielką uwagą obserwuję rozwój wydarzeń w kraju i za granicą. Osoby takie jak Pani i profesor Danuta Majewska sprawiają, że wciąż wierzę w ludzką uczciwość i godność osobistą.
Raz jeszcze dziękuję za wielką odwagę,

Z wyrazami szacunku,
lek. med. Artur Bartosik

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1569:polish-health-minister-rejects-untested-swine-flu-jabs&catid=41:highlighted-news&Itemid=105&lang=en

====================================================================

Summa summarum, mam nadzieję, że Tusk nie wykorzystuje sprawy szczepień do podbicia swej popularności wśród pewnej części osób. Jak by nie było, to tą dynamikę wypowiedzi przedstawicieli rządu trzeba wykorzystać i poprzez nacisk społeczny pogłębiać ich zaangażowanie właśnie w tym kierunku! Pisze tak, bo pojawia się inny niepokojący jest inny aspekt...

(Tylko nie podupadajcie na duchu!!! To jest bowiem WALKA, a nie "zabawa"...) Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...!

Poniższą wypowiedź można traktować jak chęć stworzenia rozwiązań prawnych utrudniających oddolną komunikację i przede wszystkim samoorganizację osób, które okażą się niewygodne ze względów politycznych.
Uzasadnienie decyzji oczywiście musi odwoływać się do "strasznych rzeczy" No, ale to normalka. Przecież Tusk nie powie otwarcie powiedzieć : "Chcemy mieć możliwość blokowania przepływu informacji, który, niczym nieskrępowany, umożliwia 'oddolne' organizowanie się różnych ruchów społecznych"... Wiecie... dziś tak łatwo zostać nazwanym terrorystą... wystarczy być dla kogoś wpływowego bardzo niewygodnym... Trzeba mieć tylko odpowiednią podstawę prawną...

<a href="http://www.youtube.com/v/uU-BE2fZgW4&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/uU-BE2fZgW4&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

Informacja z wczoraj:

(...)


Całość:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article476323/Koniec_wolnosci_Rzad_Tuska_blokuje_internet.html

BARDZO ISTOTNY PROBLEM W MOMENCIE PANDEMII PRAWDA???
Dzięki Shielder za tą uwagę!

===================================

NOWOŚĆ  SIECI:
FNBG.ORG przedstawia ekskluzywny wywiad z prof. M.D.Majewskiej - jednego z niewielu wybitnych polskich naukowców, którzy mają odwagę opowiedzieć się za rozsądnym podejściem do szczepień. Całość wywiadu będzie dostępna wkrótce. W wywiadzie dowiesz się:co to jest szczepionka,co zawiera, za i przeciw szczepieniom, czy szczepienia są obowiązkowe, czym jest świńska grypa, jak zapobiegać zakażeniu, inne.

Profesor Majewska o szczepionkach cz 1/2
<a href="http://www.youtube.com/v/6qauuiKyNbs&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6qauuiKyNbs&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=6qauuiKyNbs
Profesor Majewska o szczepionkach cz 2/2
<a href="http://www.youtube.com/v/Ny7hixjWRds&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Ny7hixjWRds&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=Ny7hixjWRds

Scaliłem posty
Darek


« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 19:52:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #176 : Listopad 07, 2009, 19:11:49 »

Widzę, że propagandy ciąg dalszy... Pani mówi o feretkach, myślę, że chodzi o fretki. Fretki to bardzo małe i delikatne zwierzęta, ich system immunologiczny faktycznie mógł sobie nie poradzić z ptasią grypą, w końcu podobnej do nich wielkości ptaki też padały. A ludziom udawało się przy odpowiednim leczeniu przejść chorobę.
Druga sprawa - co niby miało być w szczepionkach przeciw ptasiej grypie jak nie właśnie wirus ją wywołujący? Ona w tym wywiadzie nie skłamała ani razu (przyznaję), ale też nie powiedziała całej prawdy.
Czyli jak już mówi o tym, że wirus był w szczepionce to wypadałoby dodać, że w każdej jest, tyle że są w niej też antygeny bądź martwy (uśpiony) wirus.
Byłam też na public med, szukałam artykułów o szkodliwości szczepionki bądź o jej niebezpiecznych składnikach. Wyników brak. Też umiem podać na poparcie swoich teorii adres biblioteki narodowej, a potem szukaj se igły w stogu siana!
Powiem szczerze - nie znam tej pani i chociaż jest profesorem to szukałam jej publikacji naukowych na próżno. Znam wielu lekarzy profesorów, gdy wpiszę w google ich nazwiska, to pojawiają się setki publikacji, jakie napisali. Mogę je poczytać, zapoznać się z tym, wiem na jakich uczelniach gościnnie wykładali, mam wszystko czarno na białym.
Wpiszcie z resztą sami w google "Prof. Maria Dorota Majewska" i oceńcie... Same strony propagandowe przeciw szczepionkom. Czyli co mam rozumieć? Dzięki temu zaistniała? Może jestem szara masa, że jej nie znam, ale proszę pokażcie mi w takim razie jakieś jej publikacje znajdujące się na poważnych stronach, współpracę z innymi znanymi lekarzami, na jakich uczelniach i co wykładała... Cokolwiek, co mi udowodni że ten człowiek był równie poważany przed aferą, w jakiej bierze udział!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Leszek
Gość
« Odpowiedz #177 : Listopad 07, 2009, 19:56:04 »

To masz do kolekcji jeszcze jedną postać - byłą minister zdrowia Finlandii.
Jasno, wyraźnie i wprost mówi o zmowie w celu depopulacji...
Ciekawe to jest. Naprawdę...
<a href="http://www.youtube.com/v/eZ-fMVTJzH0&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/eZ-fMVTJzH0&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/eZ-fMVTJzH0&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/eZ-fMVTJzH0&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;560&quot; height=&quot;340&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>

EDIT:


Odmowa zakupienia przez polskie władze "niepewnych szczepionek" cieszy się popularnością na YT

<a href="http://www.youtube.com/v/rLt83IN1F3M&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/rLt83IN1F3M&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 20:26:44 wysłane przez Leszek » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #178 : Listopad 07, 2009, 20:27:53 »

No proszę... Toż nasza pani Kopacz też kiedyś będzie nosiła miano byłej minister zdrowia Polski, ale czy to jej dodaje wiedzy albo stawia ją na równi z lekarzami tak sławnymi jak np. prof. Religa? Pan Religa pozostanie w naszej pamięci nie z tytułu ministra zdrowia, którym faktycznie z resztą był, a z dokonań medycznych. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych, a później doktora habilitowanego, finalnie swoją karierę zwieńczył tytułem profesora Śląskiej Akademii Medycznej, a w 1995 prezydent Lech Wałęsa nadał mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych.. W porównaniu do niego pani Kopacz uzyskała specjalizację drugiego stopnia w zakresie medycyny rodzinnej i pierwszego stopnia w zakresie pediatrii, z resztą... Co ja z resztą robię... Porównuję pediatrę do sławnego na całym świecie kardiochirurga.
Nie mniej jednak co chcę podkreślić to to, że tytuł ministra zdrowia czy lekarza stopnia pierwszego nie dodaje nikomu specjalnie animuszu. Nie wywołuje to od razu uczucia, że mamy do czynienia z autorytetem w swojej dziedzinie.
Tu widzę osoby po raz pierwszy w życiu, nagle są na językach wszystkich, mają swoje pięć minut, ale kosztem czego? Afery, jaką nakręcają media, a oni podtrzymują na życiu dodając swoje "profesjonalne" trzy grosze.
Wątpię, aby jakikolwiek sławny lekarz, który budował latami swoją karierę zechciałby się negatywnie o tych szczepionkach wypowiedzieć.

Ale koniec zbaczania z tematu, chciałam się przede wszystkim odnieść do następnego Twojego filmu.
Pani mówi, że nie świńska grypa jako naturalnie występująca choroba jest niebezpieczna, a niebezpieczna jest szczepionka. I zgadzam się z oboma członami tego zdania, ale tylko na dzień dzisiejszy. Każdy wirus bowiem ma zdolność do mutacji. I dopóki ma możliwość się rozpowszechniać i przenosić na innych nosicieli, to mutować również będzie mieć możliwość. Na razie więc faktycznie możemy mówić, że świńska grypa nie jest dla nas specjalnie niebezpieczna, bo taka jest prawda. Większość osób wyzdrowiała, pobyt w szpitalu nie był wymagany ze względu na stan chorego, a izolację.
Jednak jeżeli umożliwimy wirusowi rozpowszechnianie się dalej, to będzie on coraz silniejszy i coraz bardziej dla nas groźny. To dlatego było kilka fal grypy hiszpanki zanim ostatecznie zabiła 50 mln istnień ludzkich. Wówczas zwyciężyła choroba, bo ludzie bagatelizowali ją na początku, cichy wróg rósł niepostrzeżenie w siłę. Oczywiście, scenariusz jaki wydarzył się prawie 100 lat temu jest trochę nierealny w obliczu obecnej cywilizacji. Na pewno nie powtórzy się on w takiej krasie, w jakiej wystąpił wówczas. Ale człowiek uczy się na swoich błędach i powinien wynieść jakąś lekcję z lat I wojny światowej.
Druga sprawa, że pani powiedziała, że w grypie jest nie tylko wirus świńskiej i ptasiej grypy (A/H1N1), ale także ludzkiej, czyli wirus z grupy A, B lub C. Pierwszy raz słyszę taką informację, jest ona w innych źródłach potwierdzona?
Dalej idąc, też mało logiczne... Najpierw informacja, że szczepionka jest toksyczna, a zaraz potem że to dlatego że ci którzy ją wypuścili chcą zarobić. Pierwszy raz słyszę, że ktoś chce sprzedawać produkt, który zabija klientów... A już tym bardziej jeżeli najgroźniejszy jest on dla dzieci (przyszłych odbiorców!) i dla matek w ciąży. Bardzo się cieszę jednak, że pani minister nie omieszkała wspomnieć o tym, że WHO wprowadzi szczepienia obowiązkowe dopiero, gdy pandemia przybierze olbrzymie rozmiary, bo dużo ludzi jak sądzę uważa, że jak już sprowadzimy szczepionki to nie będzie dla nich wyjścia, a to przecież nieprawda.
A tak w ogóle to już w tych dwóch wywiadach, jakie podesłałeś Leszku jest pewna niezgodność.
Pani minister mówi, że jak dojdzie do obowiązkowych szczepień, to nie będziemy mieć wyjścia i prawnie zostaniemy zmuszeni do szczepień, a pani Majewska temu zaprzecza powołując się na prawo do odmowy zarówno zaszczepienia siebie jak i swojego dziecka. Więc jak to w końcu jest? Prawo działa na naszą korzyść, czy przeciwko nam?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 20:31:27 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #179 : Listopad 07, 2009, 21:07:36 »

Eeeee - not true.
Hiszpanka niosła tyle śmierci, bo w Europie ledwie co skończyła się wojna, która w wielu miejscach zmieszała ludzkie i zwierzęce zwłoki z błotem, gruzem domostw, toksycznymi odpadami wojennymi itd. (ktoś tu widział może zdjęcia lotnicze Verdun przed i po bitwie? - Warszawa tak nie wyglądała http://www.strangecosmos.com/content/item/135663.html). Całe krainy śmierdziały śmiercią, a ten smród niósł ze sobą choroby. Większość produkcji podobnie jak podczas DWŚ była ustawiona na zbrojenia. Leki były trudno dostępne z oczywistych względów. Panowała nędza, a nędza i powyższe warunki sprawiają, że najsłabsze zakażenia stają się śmiertelne. Wprawdzie hiszpoanka była rzeczywiscie wyjątkowo cieżką odmianą i takze dzisiaj byłaby problemem, ale to by było widoczne od razu w postaci naprawdę duzej ilości zgonów, a nie kilki promili wśród wszystkich chorych. Podobnie jest z A/H1N1. Jest ona śmiertelna tylko tam gdzie jest bieda. Czy ktoś słyszał aby nowy szczep zabił kogoś, kogo stać na leki? Nie. Wszystkie przypadki to ludzie ze slumsów i krajów zwyczajnie przesyconych biedą. Rozgrzebywanie kilku zgonów w mediach i robienie z tego światowego zagrożenia to zwykły psycho terror. Nie lubię PO z innych powodów, ale postawa pani Kopacz jest bardzo dobra i pokazuje, że nasz rząd jednak jest dość niezależny jak na dzisiejszą sytuację w polityce międzynarodowej, gdzie do powiedzenia nie mamy zbyt wiele. Szkoda tylko, że nikt nie potrafi tej siły wykorzystać na innych frontach. Co z tego, że jest "tylko" pediatrą skoro postępuje jak najbardziej słusznie?
A z tą niezgodnością jest tak, że prawo pozwala nam odmówić, ale prawo pozwala zmieniać prawo Język.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 21:13:17 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #180 : Listopad 07, 2009, 21:26:55 »

ale postawa pani Kopacz jest bardzo dobra i pokazuje, że nasz rząd jednak jest dość niezależny jak na dzisiejszą sytuację w polityce międzynarodowej, gdzie do powiedzenia nie mamy zbyt wiele. Szkoda tylko, że nikt nie potrafi tej siły wykorzystać na innych frontach. Co z tego, że jest "tylko" pediatrą skoro postępuje jak najbardziej słusznie?
A z tą niezgodnością jest tak, że prawo pozwala nam odmówić, ale prawo pozwala zmieniać prawo Język.

TRUE! nie ważne czy się lubi PO czy nie ale neutralne podejście jest ważne bardzo...

718'
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 21:27:18 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #181 : Listopad 07, 2009, 21:30:28 »

Widzę, że propagandy ciąg dalszy... Pani mówi o feretkach, myślę, że chodzi o fretki. Fretki to bardzo małe i delikatne zwierzęta, ich system immunologiczny faktycznie mógł sobie nie poradzić z ptasią grypą, w końcu podobnej do nich wielkości ptaki też padały. A ludziom udawało się przy odpowiednim leczeniu przejść chorobę.
Druga sprawa - co niby miało być w szczepionkach przeciw ptasiej grypie jak nie właśnie wirus ją wywołujący? Ona w tym wywiadzie nie skłamała ani razu (przyznaję), ale też nie powiedziała całej prawdy.
Czyli jak już mówi o tym, że wirus był w szczepionce to wypadałoby dodać, że w każdej jest, tyle że są w niej też antygeny bądź martwy (uśpiony) wirus.
Byłam też na public med, szukałam artykułów o szkodliwości szczepionki bądź o jej niebezpiecznych składnikach. Wyników brak. Też umiem podać na poparcie swoich teorii adres biblioteki narodowej, a potem szukaj se igły w stogu siana!
Powiem szczerze - nie znam tej pani i chociaż jest profesorem to szukałam jej publikacji naukowych na próżno. Znam wielu lekarzy profesorów, gdy wpiszę w google ich nazwiska, to pojawiają się setki publikacji, jakie napisali. Mogę je poczytać, zapoznać się z tym, wiem na jakich uczelniach gościnnie wykładali, mam wszystko czarno na białym.
Wpiszcie z resztą sami w google "Prof. Maria Dorota Majewska" i oceńcie... Same strony propagandowe przeciw szczepionkom. Czyli co mam rozumieć? Dzięki temu zaistniała? Może jestem szara masa, że jej nie znam, ale proszę pokażcie mi w takim razie jakieś jej publikacje znajdujące się na poważnych stronach, współpracę z innymi znanymi lekarzami, na jakich uczelniach i co wykładała... Cokolwiek, co mi udowodni że ten człowiek był równie poważany przed aferą, w jakiej bierze udział!

Bo ta pani nie ma poważania w środowisku medycznym i to nie dlatego, że wypowiada kontrowersyjne teorie. I nie dlatego też jej prac nie znajdziemy w żadnych naukowych pismach że to jest cenzura ale dlatego że prace są na żenująco niskim poziomie...

A co do pani Kopacz... sam pamiętam jak w zeszłej kadencji sejmu sama krytykowała ministra Religę choć jak potem się okazało nie miała ani cienia prawdy po swojej stronie...

No ale końcu każdemu wolno wybrać sobie 10 razy większą szansę śmierci wskutek nie zaszczepienia się – niż dziesięć razy mniejszą szansę śmierci wskutek wstrzyknięcia szczepionki... wolny wybór... ale ja chciałbym mieć taki wybór...
A nie to, że państwa nie stać na zakup szczepionek i dlatego zrzuca ciężar na obywateli...
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #182 : Listopad 07, 2009, 21:35:39 »

Hiszpanka niosła tyle śmierci, bo w Europie ledwie co skończyła się wojna, która w wielu miejscach zmieszała ludzkie i zwierzęce zwłoki z błotem, gruzem domostw, toksycznymi odpadami wojennymi itd. (ktoś tu widział może zdjęcia lotnicze Verdun przed i po bitwie? - Warszawa tak nie wyglądała http://www.strangecosmos.com/content/item/135663.html). Całe krainy śmierdziały śmiercią, a ten smród niósł ze sobą choroby.

Tak, masz rację. Dlatego napisałam, że w tych czasach nie powtórzyłby się scenariusz podobny do tego z I wojny światowej. Tyle, że tu też powinno chodzić o to, żebyśmy mieli dostęp do leków. W grupach, w których nie ma dostępu do leków (niekoniecznie tam, gdzie jest bieda przecież) ryzyko wzrasta. Uważam, że szczepionki są równie wymagane i dobrze byłoby mieć do nich dostęp (choćby na wszelki wypadek).

Podobnie jest z A/H1N1. Jest ona śmiertelna tylko tam gdzie jest bieda. Czy ktoś słyszał aby nowy szczep zabił kogoś, kogo stać na leki?

Aż tak na bieżąco nie śledzę rewelacji związanych z tajemniczą epidemią, ale wystarczyło wpisać w Google "śmiertelne ofiary świńskiej grypy" i dostałam parę wyników, a jeden szczególnie interesujący ze względu na to, że ofiarą jest mieszkanka Szkocji, która w tym czasie przebywała w szpitalu na porodówce. Miała więc dostęp do leków i na pewno reakcja na pogorszenie się jej stanu była szybsza niż w większości przypadków. A jednak kobieta zmarła.
http://wyborcza.pl/1,75477,6719147,Swinska_grypa_przynosi_smiertelne_zniwo_takze_w_Europie.html

Co z tego, że jest "tylko" pediatrą skoro postępuje jak najbardziej słusznie?

Może i się zapędziłam, ale uznałam, że porównanie jednego do drugiego ministra zdrowia jedynie z przyczyny sprawowanej przez nich funkcji nie jest wyznacznikiem autorytetu, jakim mogą się oni cieszyć.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #183 : Listopad 07, 2009, 21:48:57 »

Przypadek kobiety ze Szkocji jest nam znany tylko z mediów, a te jak wiadomo kłamią i ubarwiają. Poród na ile wiadomo nie był terminowy, więc zapewne były komplikacje i nie miały one nic wspólnego z grypą. Zapewniam, że takie komplikacje są po stokroć bardziej niebezpieczne niż grypa. Moja znajoma miała właśnie 4 lata temu podobny poród. Straciła bardzo dużo krwi, prawie umarła i nie była chora. Gdyby zachorowała na jakąkolwiek grypę, pewnie by umarła. Proste fakty, które taką tezę potwierdzą:
- Aspiryna rozrzedza krew (lepkość płytek spada dzięki czemu białe krwinki mają swobodniejszy dostęp do infekcji), zatem lekarz staje przed wyborem: kobieta traci szybciej krew, albo grypa męczy ją dalej
- zatem idąc dalej, kobieta w wyniku komplikacji porodowych musi zostać odcięta od leczenia na grypę, bo traci krew szybciej niż gdyby nie brała leków
- stosowanie antybiotyków (wiem, że antybiotyki to nie na grypę, ale czasami grypie towarzyszą infekcje bakteryjne) może mieć upośledzający wpływ na dziecko. Moja matka dostawała doksycyklinę przez co moje szkliwo zębów nigdy nie było i nie będzie białe lecz lekko żółte, a zęby są osłabione. Na szczęście jest to najlżejszy efekt niepożądany jaki mógł mi się przytrafić.
Na prawdę ciężko będzie o solidne dowody na to, że ta grypa stanowi jakieś zagrożenie poza wyjątkowymi sytuacjami takimi jak właśnie ciąża.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 21:54:42 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #184 : Listopad 07, 2009, 21:54:19 »

A niby te dane ze szwedzkich brukowców którymi posługiwało się Ministerstwo Zdrowia są bardziej rzetelne???
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #185 : Listopad 07, 2009, 21:57:53 »

Przypadek kobiety ze Szkocji jest nam znany tylko z mediów, a te jak wiadomo kłamią i ubarwiają.

A co nie jest Ci znane z mediów, co łączone jest z grypą i szczepieniami? Karmią nas tym wszędzie, radio, tv, internet, ulotki, przychodnie, a nawet w tramwaju się nie ustrzeżesz. Od samego początku, gdy tylko pojawiła się szczepionka, podniosły się głosy: "A dlaczego tak szybko?". Ludzie już byli wystarczająco przesyceni informacjami o grypie, którymi byli dosłownie faszerowani jak indyki. Każda następna wiadomość wzmaga negatywne odczucia, a dla mediów to super sprawa. Jak reklamy, które oglądamy po sto razy dziennie w kółko, ale obejrzeć musimy, bo taka jest dawka.
Wszystkie media zaczęły promować nie to, co mówi WHO, a to co ludzie mają do powiedzenia na temat tego, co mówi WHO. Szeroko komentowana jest nie strona merytoryczna, a właśnie ta, która wspiera skandal. Jest nowy wirus, jest na niego szczepionka, farmaceuci zarobią, to czemu nie media? I tak my głupiejemy, a oni się wszyscy wzbogacają.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #186 : Listopad 08, 2009, 10:36:31 »

http://www.tvn24.pl/-1,1627688,0,1,nie-ma-sensu-kupowac-szczepionek-na-grype,wiadomosc.html

ciekawe...

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #187 : Listopad 08, 2009, 12:17:31 »

Umieralność na "świńską" grypę wynosi-0,013 %......
Mam nadzieję,że to wystarczy za komentarz,
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #188 : Listopad 08, 2009, 13:33:55 »

Każdy fakt ma swoje konteksty...
Trochę na temat tego kim są ludzie pociągający za sznurki w koncernach farmaceutycznych i nie tylko...
Niektórzy pewnie to znają, ale warto dziś przypomnieć...

<a href="http://www.youtube.com/v/jw35QwKuHtc&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/jw35QwKuHtc&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

Całość:
http://www.youtube.com/user/NWO2009PL#g/c/FF5EEB47DA38E5B0
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 13:42:17 wysłane przez Leszek » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #189 : Listopad 08, 2009, 15:39:59 »

(..) Wszystkie media zaczęły promować nie to, co mówi WHO, a to co ludzie mają do powiedzenia na temat tego, co mówi WHO.

janneth napisałaś wcześniej
Cytuj
Wątpię, aby jakikolwiek sławny lekarz, który budował latami swoją karierę zechciałby się negatywnie o tych szczepionkach wypowiedzieć.
Nie przyszło Ci do głowy , że ani WHO, ani "budowane latami kariery"  nie są dla ludzi już wiarygodne ?
Taki obraz wynika dla mnie z grypowej afery.
Zawsze ostatecznie tylko ja sam decyduję co jest dla mnie dobre, a co nie. Mogę oczywiście posłużyć się w wyborze jakimś autorytetem, ale to wciąż MÓJ WYBÓR. Nikt ( oprócz mnie samego ) mnie z tego nie zwolni.

Dla wielu ludzi zdanie autorytetów, to ile mają cytowań w naukowych czasopismach lub ilość publikacji, lub uznanie ( ranga ) Instytucji jest wyznacznikiem prawdy. I to jest iluzja właśnie.
Z tej iluzji wiele osób się obecnie budzi.

Jak wytłumaczysz to, że nikomu nic nie mówiące do niedawna nazwiska takie Piotr Bein czy Jane Burgermeister stają się ważnymi autorytetami w masowej świadomości ? A choćby nawet nie uznawać ich za autorytety ( bo na przykład nie mają przed nazwiskami rzędu skrótów oznaczających tytuły naukowe ) to w każdym razie wskazują na rzeczywisty problem, a wielu ludzi to dalej rozwija.
Pytanie jest o to, czy i kogo chcemy zasilać naszymi przekonaniami czy wyborami.  Cała sztuka polega na tym, żeby nie popaść w skrajne iluzje.
Przykładowo : W wielu komentarzach nie tylko tu na forum czytam, że ludzie nie popierają generalnie  polityki jaką uprawia minister Ewa Kopacz , ale w tej konkretnej sprawie szczepień będzie ją popierać. Mogę nie zgadzać się z polityką Donalda Tuska, ale wielki plus dla niego za to, że nie ulega naciskom korporacji medycznych w kwestii zakupu niesprawdzonych szczepionek. Jeszcze większe plusy mają u mnie Ci, którzy zwracają uwagę na naturalne metody i zabezpieczenia przeciwwirusowe oraz ci, którzy są przeciwko dyktatowi gigantów typu Monsanto. Dyktat opcji koncernowej jest chory i musi się skończyć. Niech producenci wezmą odpowiedzialność za to, co chcą nam wcisnąć rekoma Rządu, a producenci GMO niech sami żrą swoją paszę. Może to brutalnie napisałem , ale dopiero wtedy, po kilkuletniej obserwacji tych "elit" stosującej z zapałem na sobie własne wynalazki MOŻE .. ale tylko MOŻE uznam , że są OK.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #190 : Listopad 08, 2009, 16:04:33 »

To jest jak najbardziej słuszna i konkretna wypowiedź. Podpisuję się wszystkimi pazurkami. Media aż trzeszczą od tych tematów. I dziwi mnnie, źe i tutaj poświęca się aż tyle energii. A to wielka jej strata. Gdyż, czym żyjesz, to masz...

A tyle mamy do zrobienia, szkoda więc czasu na takie zapętlanie się w starych wciąż programach.


koliberek bezchorobowy, a więc i bezszczepionkowy  Mrugnięcie


Ps. Przy obecnych przemianach bóle będą dotkliwe i często objawy przypominać będą grypę właśnie. Proponowałbym nieco ostudzić temperaturę i nie zasilać zbędnej paniki.

hawk!
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 22:44:36 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #191 : Listopad 08, 2009, 16:08:27 »

Witaj East Uśmiech
Dla mnie istotne jest nie to co oni mówią (bo mam własne zdanie), a to, kto to mówi. Wiem, że dla wielu istotne są wiadomości, informacje i fakty, ale ja uważam, że stać mnie na to aby poświęcić trochę czasu i informacji poszukać na własną rękę. I wówczas dopiero - uzbrojona w szereg danych - mogę posłuchać tego, co mówią nam "autorytety". I to, co widzę jest przerażające. Ludzie się boją szczepionek bardziej niż samej choroby (mają rację, bo naturalnie występująca świńska grypa nie jest dla nas wielkim zagrożeniem), a ten strach jest podsycany przez ludzi, którzy wcześniej nie byli znani, poważani, lubiani... Wykorzystują więc teraz swoje pięć minut po to, by podpodobać się społeczeństwu i mówić nie to, co jest prawdą, a to co społeczeństwu się spodoba, to co będzie jednocześnie ich zdaniem. Warto dodać, że nie wszystkie jednostki w społeczeństwie mają naturę badacza i większość z ich opinii bazuje na tym, co usłyszą w mediach (nakręcających spiralę strachu). Plotki powstają jak grzyby po deszczu i teraz już nikt nie wie, co jest prawdą, a co nie.
Potraciliśmy rozum do tego stopnia, że zbrodnią nazywamy obecność wirusa w szczepionce (pani Burgermaister czy jak jej tam). W tym informacyjnym chaosie zapomnieliśmy elementarnej wiedzy, że w każdej szczepionce jest wirus, tak ona działa. Mało tego - uważamy też, że szczepionka przeciwko grypie jest śmiertelnie niebezpieczna i nigdy nie było tak, żeby ludzie mieli po jakiejkolwiek szczepionce jakieś skutki uboczne! A to też jest guzik prawda! Wyszczególniłam już w postach wyżej szczepionki o wiele bardziej niebezpieczne, którymi wszyscy zostaliśmy poddani i żyjemy.
ŻADNE LEKI I SZCZEPIONKI NIE SĄ BEZPIECZNE!
Trzecia prawda, jaka uległa rozmydleniu w całym tym skandalu to obecność Thimerosalu w szczepionce przeciw A/H1N1.
Jak widzę w tym temacie, nikt oprócz mnie nie zadał sobie trudu poszukania składów szczepionek, którym byliśmy poddawani obowiązkowo jako dzieci jeszcze i jakim poddawane są także nasze dzieci. We wszystkich jest Thimerosal, a w większości oprócz niego występują jeszcze inne niebezpieczne składniki, jak np. formalina czy aluminium.
Ta szczepionka w swoim składzie jest trzykrotnie mniej niebezpieczna od tej na krztusiec! Tak wskazują dane, jakie przytoczyłam, wystarczy się z nimi zapoznać.

Osoby, jak pani Burgerma(coś tam), jak pani Kopacz czy pani Majewska wybijają się teraz na fali skandalu mówiąc nam nie to, co powinny, a to co chcemy usłyszeć. Bazują na naszym strachu i przez to choćby uważam, że postępują bardzo niewłaściwie. Wszystkie one mają wykształcenie medyczne i mniemam, że ich wiedza jest wielokrotnie obszerniejsza od mojej. Dlaczego więc nie mówią nam całej prawdy?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #192 : Listopad 08, 2009, 17:31:58 »

Witaj janneth   Uśmiech
Zamiast wyłącznie potępiać Panią Kopacz racz zauważyć, że jest ona  jednym ( a może jedynym ) obecnym ministrem zdrowia, który mówi SPRAWDZAM.
Zupełnie tak samo, jak Ty wyrabiając sobie zdanie o czymś. I ona mówi to publicznie i na forum, które jest transmitowane przez TV  na całą Polskę ( a potem tłumaczone na świecie ).
Jest TĄ osobą, która zaczyna dostrzegać kim jest i co może zrobić.
WHO i ten cały NWO potrzebuje ludzi, którzy nie robią NIC, tylko klaszczą jak im się każe. System chce , by większość z nas nie zrobiła nic, gdyż to jest wszystko, czego mu potrzeba.
O mechanizmie tego jak to dokładnie działa możesz poczytać sobie tutaj :

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=209.new#new

Zapewniam Cię, że to bardzo pouczająca lektura poruszająca bardzo aktualny temat, choć dotyczy ... nazistów. Wszelkie paralele są celowe i zamierzone.
Dlatego ja chcę wyrazić swoje poparcie. Nie może być tak, uważam, jak w wymienionym linku cytuję "kiedy jeden wstawał, wówczas wszyscy musieli wstać, ale nie wstał nikt"
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #193 : Listopad 08, 2009, 17:40:50 »

Pani Minister Ewa Kopacz powiedziała bardzo niewiele, nie wszystko, ale i tak jest to ogromny sukces w dziedzinie poszerzania świadomości.
Dla ludzi rozumiejących na czym polega zdrowy tryb życia, a szczególnie odżywiania, wiadome jest, że lecząc zatrute ciało jeszcze większą trucizną, leczeniem nie jest...

Ministerstwo Zdrowia w dalszym ciągu jest zależne od lobby producentów chemi, w dalszym ciągu nie ma profilaktyki i podnoszenia świadomości zdrowotnej. Ministerstwo Zdrowia w dalszym ciągu zajmuje się chorobami a nie zdrowiem społeczeństwa.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #194 : Listopad 08, 2009, 17:57:52 »

East Smutny Nie wiem, czy to ja się już tak niejasno wypowiadam (całkiem możliwe), czy po prostu w ten sposób odbierane są moje słowa. Ja jej nie potępiam za samo to, co robi, że się sprzeciwia. Ja się tylko zastanawiam, dlaczego akurat teraz i dlaczego akurat wobec tej szczepionki. Fajnie, że sprawdza i jest dociekliwa... Ale dlaczego nie mówi wprost o tym, że nasze maleństwa dostają większą dawkę niebezpiecznych składników już w kilka godzin po urodzeniu? Dlaczego nie wyjdzie i nie powie: NIE DLA WSZYSTKICH SZCZEPIEŃ? Przecież one wszystkie są równie niebezpieczne. Skoro już się protestuje przeciwko jednemu z powodu składników, to dlaczego tego samego kryterium nie zastosować dla reszty? Przecież na przykład gruźlica przestała być zagrożeniem jeszcze zanim została na rynek wprowadzona szczepionka przeciwko niej. Oznacza to, że na próżno wstrzykujemy sobie bez własnej wiedzy rtęć, formalinę i aluminium. Tą wiedzę pani minister Kopacz ma na pewno, ale protestować postanowiła dopiero teraz i to nie w przypadku najgroźniejszej szczepionki.
Uważam, że to co ona teraz robi i co robi rząd służy tylko pozyskaniu przychylności, PR'owi... Jakby rzeczywiście zależało im na bezpieczeństwie ludzi, zajęliby się wszystkimi szczepionkami... I jasno i otwarcie mówili o tym, że ta na świńską grypę to tylko kropla w morzu problemów, z jakimi borykają się szczepione dzieci.
I jestem przekonana, że ostatecznie i tak sprowadzą te szczepionki, a gadanie jak gadanie, mało wniosło, ale ludzi ucieszyło.


PDla ludzi rozumiejących na czym polega zdrowy tryb życia, a szczególnie odżywiania, wiadome jest, że lecząc zatrute ciało jeszcze większą trucizną, leczeniem nie jest...

Święta prawda... Gdybyśmy dbali o swoje zdrowie naturalnie, jedli owoce i warzywa, pili soki bez konserwantów i przestali prowadzić siedzący tryb życia, to i choroby by się nas nie imały.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 18:04:33 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Silver
Gość
« Odpowiedz #195 : Listopad 08, 2009, 18:40:13 »

 Jak ktoś znajdzie wiarygodne źródło jaki faktyczny jest skład A/H1N1, a raczej A/H1N1v, to proszę podać linka.
Oczywiście nie interesją mnie źródła masonerii, czy źródła będace na usługach   
  ''Mędrców Syjonu''.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 18:41:44 wysłane przez Silver » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #196 : Listopad 08, 2009, 19:01:30 »

więc TVN / TVN24 odpada  Duży uśmiech

718'
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #197 : Listopad 08, 2009, 23:36:20 »

Witaj janneth
Zgadzam się z Tobą, że powinna mówić otwarcie o WSZYSTKICH szczepionkach. Ale może nie ma takiej motywacji. Trzeba więc ją zmotywować. Ja ze swojej strony wysłałem jej e-maila z poparciem w TEJ KONKRETNEJ sprawie. Nie chcę narzekać i szukać winnych, bo to nie ma sensu. Wole przemieniać ten płomyczek światła, który dostrzegłem w Pani minister w snop silnego oświecenia. Wierzę, że przyczyniłem się do tego swoim mailem i że to ma sens. Na przekór wszystkim malkontentom mówię - możemy zmienić ten świat. Już to poniekąd uczyniliśmy w naszej zbiorowej świadomości. I niech się dzieje.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #198 : Listopad 09, 2009, 00:32:06 »

A sejmowe wystąpienie minister Kopacz przetłumaczone na angielski robi furorę w necie... W dwóch lokalizacjach mnóstwo komentarzy wychwalających Polskę Uśmiech
1.
<a href="http://www.youtube.com/v/IlqWFV098xw&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/IlqWFV098xw&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
2. to samo w innej lokalizacji
<a href="http://www.youtube.com/v/RhZesZe33cw&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/RhZesZe33cw&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #199 : Listopad 09, 2009, 01:12:41 »

W komentarzach ktoś nawet pytał czy u nas mówi sie po angielsku  ponieważ myśli o przeprowadzce heh . No to będziemy mieli dziwnie. Polaków pracujących w USA i Amerykanów migrujących za wolnością do Polski  Mrugnięcie  O ile ten nasz Rząd na prawdę się postawi do końca.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu rekogrupastettin brygadaszarika naprawiacze pyn