Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:45:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)????  (Przeczytany 89080 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #150 : Luty 21, 2009, 00:40:34 »

Astro, obejrzałam ramówkę wskazanego filmu i naszła mnie myśl, że tak naprawdę, najważniejszy jest moment śmierci, gdy przed oczami staje całe życie. I w tych paru chwilach, doznajesz olśnienia i prawdy o sobie i minionym życiu. Bez przekłamań i fałszu. Pojawia się czysta, krystaliczna prawda i jest to nasze światło dające zrozumienie, kolejny milowy krok do przodu …
Także Ci, co za życia nie chcieli słyszeć próśb konających, zobaczą własne kamienne serca i przerażą się …
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #151 : Luty 21, 2009, 00:44:03 »

O to moja rozmowa na PW z Laguną. Dosłownie sprzed chwili.

Mora
Powiesz mi i po co ci to wszystko?

Czemu się nie przyznasz że to zmyśliłaś?


Dobrze oboje wiemy jaka jest prawda.

Czujesz się potężna co? Ale wiesz z czasem ta potęga Cię przerośnie i stracisz kontrolę nad tym a potem to już będzie tylko gorzej.

Pozdro
Mora


Laguna
Mora
Niczego nie wymyśliłam był przekaz , przekazy - nie zmienię faktu ze one miały miejsce ....

i znowu chcesz abym pisala to samo co pisze na forum ....


Mora
A jesteś w stanie udowodnić mi że te przekazy miały miejsce?


Laguna
Mora a jak mam Tobie to udowodnić , mam przedstawić świadków?? nie zalezy mi na udowodnieniu bo i po co Coś  Sory Mora , ale to nie ten etap rozwoju u mnie abym musiala komus cos udowadanic ....
Moje Ego mna juz nie rzadzi mam to za soba - amento


Mora
To powiedz mi po co umieściłaś ten channeling tutaj?
Sama gdzieś napisałaś że channelingi nie są nam potrzebne.


Laguna
Mora za jakis czas sam zrozumiesz dlaczego sie i ty tak zachowujesz jak teraz , moze dopiero teraz mam wieksza swiadomosc , moze cos we mnie sie rowniez cos zmienilo Coś Jutro sensownie odpisze Ci na ten temat  oki Coś?


Mora
Odpisz mi dzisiaj na moje proste pytanie po co zamieściłaś ten channeling tutaj na forum.

Bo znając Ciebie jutro znowu wywiniesz kota ogonem.


Laguna
Nie ja zawsze odpowiadam tylko Ty tego nie przyjmujesz ,


Mora
Więc pokaż mi fragment z twoich poprzednich prywatnych wiadomości gdzie odpowiadasz na moje pytanie.

Wtedy dojdziemy do porozumienia.

PO CO UMIEŚCIŁAŚ NA FORUM TE CHANNELINGI? ODPOWIEDZ


Skomentuję to tak chyba jestem na prawdę tępy ale jeżeli ktoś widzi, niech mi pokaże gdzie ona mi odpowiedziała w tych prywatnych wiadomościach na moje pytanie.(Pytanie: po co umieściłaś ten channeling tutaj?)

Serio ale chyba jestem jakiś głupi czy coś i ślepy do kwadratu jak nie widzę. Tego. Jak mi to ktoś pokaże to wtedy przeproszę Lagunę za nazywanie jej oszustką itd.

Nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie i chyba nie ma dalszego sensu prowadzenie tej prymitywnej dyskusji.

Bo ja z kimś kto tak pisze nie będę rozmawiał widocznie za wysoki poziom dla mnie.


Pozdro dla wszystkich oświeconych...
Mora

Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 00:49:35 wysłane przez Mora » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #152 : Luty 21, 2009, 00:56:58 »

Mora, jesteś jeszcze taki młody, daj sobie czas …
Teraz nie jesteś w stanie wszystkiego zrozumieć. Nie znaczy to, że jesteś tępy, głupi, czy ślepy, po prostu, nie ta faza … 
Wyśpij się dobrze, miłych snów.  Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #153 : Luty 21, 2009, 07:45:46 »

Gwoli ścisłości
Ani słowem nie wspomniałem na temat naszych dusz, które używając tego zepsutego ciała zdolne są do osiągnięcia najwyższych poziomów wibracji.
Ci z Oriona o tym wiedzą. Dlatego nas kochają i ratują.
Paradoksalnie  właśnie to, że jesteśmy  mieszańcani jest w nas najlepsze i dzięki temu nie wybito nas 10 tys lat temu jakimś wirusem.

Ograniczenia ludzkiego ciała wciąż jednak istnieją, np. nienaturalnie wielka seksualnośc niszcząca głównie mężczyzn, a także agresja szympansów. Przez nią stajemy się zwierzętami.
Dlatego by osiągnąc najwyższe poziomy wibracji ludzie muszą stosowac specjalne , dawniej ścisle tajne techniki taoistyczne.

http://www.nieznany.pl/Milosny-potencjal-mezczyzny-pbi-3524.htmle.
Nasze ciała to takie lepsze rowery-składaki, na których po odpowiednim treningu można nawet daleko zajechac.
Trzeba jednak wiedziec na czym się jedzie

Co do książki "Bastard na łonie macochy"
polecam każdemu
http://www.optymalni.org.pl/sklep/?p=productsList&iCategory=3
Po lekturze sam byłem w ciężkim szoku.
Od tego czasu 10 razy się zastanowię zanim zachowam się jak szympans
Taka jest po prostu zagmatwana historia nas białych, prawdziwa historia

Poczytacie sesje 95 . To jest 100 procentowe potwierdzenie "Bastarda"

Dla tych co nadal żyją w mrzonce jacy są inteligentni i wspaniali polecam
stronę zeta reticuli   www.zetatalk.com

Nie mamy u Nich dobrej prasy.  Nazywają nas prosto z mostu - zwierzęta ludzkie (Human Animals)
Naszą historię (bękarta) opisują dokładnie tak samo jak Józef Wasilik i Enki
Jest to również idealne miejsce by zobaczyc co bedzie się działo bez zabezpieczenia.(Safe locations)
Zetanie już teraz mówią że bedziemy jeśc robaki. Ciemnośc ma by przez 25 -40 lat. Wszystkie elektrownie atomowe zostaną zniszczone, będzie 15 stopni w skali Richtera.
Ludzie z głodu nawzajem się pozjadają. Przetrwa zaledwie kilka procent
Dokładnie o to im chodzi. Mamy byc zwierzętami.Wtedy planeta będzie ich.
Szare klony bardzo się w USA rozpanoszyły. Mają już gotowe hybrydy ludzko-zetacze, głównie dla swoich pobratymców przeznaczonych do osiedlenia .Chcą nimi zasiedlic całą ziemię.
Dlatego wyluzujcie kochani i do roboty. Wykorzystajmy te 2% genów z Oriona

Przy Zetakach  Enki to  wcielony anioł. Chyba trzeba to docenic

Jest oczywiście druga opcja. Możemy dalej zachowywac się jak szympanse, kłócic się w nieskończonośc ale wtedy, będziemy u nich najwyżej sprzątac. Tylko nieliczni z nas dostąpią tego zaszczytu. Resztę mają zreinkarnowac w półinteligentnych ośmiornicach na jednej a wodnych planet (bez lądu), których jest we wszechświecie najwięcej.
Sam En-ki mówił, że "oczyszczanie" musi nastąpic
 

JACK

Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #154 : Luty 21, 2009, 11:24:32 »

Gwoli ścisłości, to ja umieściłem - upubliczniłem po raz pierwszy przekazy Laguny w internecie, jeszcze na starym forum i jeszcze na pewnym innym forum. Wcześniej przekazy krązyły mailowo wśród zaprzyjaźnionych osób, bywalców pewnych pokoji ezoterycznych na czat.onet.pl.
Zrobiłem to po wielu dyskusjach z przyjaciółmi i różnych analizach. A dlaczego mieliśmy tego nie umieścić? Może to miała być forma ostrzeżenia, że nie wszystko co Samuel mówi, trzeba brać za dobrą monetę? (Zresztą na samym początku byliśmy zwolennikami Samuela i wydawało nam się, że pierwsze przekazy tylko go utwierdzają jak i cały Projekt Cheops). Ja nie twierdze, że byty w tych przekazach mówią prawdę, zwykle jest tak, że dając cząstke prawdy dodają trochę fałszu, tak by to tylko odpowiednie osoby mogły dostrzec ukryty obraz przekazu...
Wiec argument, że Laguna chciała zabłysnąć - odpada, bo gdyby chciala to pewnie kontynuowała by przekazy i stała się druga Lucyną a nie o to przecież chodzi.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 11:29:09 wysłane przez Kristobal » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #155 : Luty 21, 2009, 12:26:00 »

Jack, obraz naszej przyszłości, który kreślisz, to jedna z wizji lub alternatyw. Masz to w swoim umyśle i realizację tego obdarzasz wysokim rachunkiem prawdopodobieństwa. 
Skąd jednak czerpiesz „pewność”? Czy z własnych doświadczeń? A jeżeli nawet, to jaką masz gwarancję na poprawną interpretację rzeczywistości?
Nie twierdzę, że człowiek jest na szczycie ewolucji, ale możemy już wpływać na nią. Mamy na tyle świadomości, by decydować o swoim „losie”. Wystarczy, że „kilku” jest świadomych, reszta będzie …
Czy warto znać zagrożenia? Sądzę, że tak, nawet, jeżeli są to wgrane w nasze umysły fikcje.
I do póki nie znajdziemy dowodów na tak lub nie, wszystkie warianty należy rozważyć.
Więc „maluj” dalej … zobaczymy, co się w nas uaktywni, jakie myśli i uczucia zagospodarujemy, lub one nas … 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #156 : Luty 21, 2009, 12:31:32 »

Wiesz wybacz Kristobal ale ta wasza forma "ostrzeżenia" jest dość marna że tak powiem.

Jedno za co Ci mogę podziękować to za to że w końcu dostałem odpowiedź na moje pytanie.

Tyle chciałem wiedzieć. Róbcie se co chcecie internet daje wolność i począwszy od oszustów do przestępców a na terrorystach kończąc każdy znajdzie w nim miejsce.

Laguna ze swoimi channelingami jest małym zagrożeniem w przeciwieństwie do PCh.

Zastanawia mnie czy policja zainteresuje się tą instytucją tutaj.  Mrugnięcie

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #157 : Luty 21, 2009, 13:14:20 »

. Róbcie se co chcecie internet daje wolność i począwszy od oszustów do przestępców a na terrorystach kończąc każdy znajdzie w nim miejsce.

W przeciwieństwie do Ciebie, uważam że internet daje wolność nie tylko takim osobom....  a Ty do których z nich sie zaliczasz? Ja bym siebie nazwał poszukiwaczem prawdy, akurat channelingi to zupełny margines, bo jak zapewne domyślasz się, zajmuje się głównie innymi tematami.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #158 : Luty 21, 2009, 13:20:00 »

A co jeżeli channeling Laguny to nic innego jak rozmowa z własną podświadomością?

Jest to bardziej prawdopodobne niż to iż rozmawiała z jakimś bytem.
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #159 : Luty 21, 2009, 15:26:04 »

A co jeżeli channeling Laguny to nic innego jak rozmowa z własną podświadomością?

Jest to bardziej prawdopodobne niż to iż rozmawiała z jakimś bytem.

Jak to co.. nic....! Ja nie uważam ze te przekazy niosą prawde czy samą prawdę, może to byt, moze demon, może poswiadomość, ale nie jest to kłamstwo nie jest to wymyślone - po prostu przekaz został odebrany, nie wiem kto i po co go wysłał i co on niesie ze sobą. Taka sam sytuacja jest przy PCH i Lucynie (no chyba ze tu jest juz celowe dzialanie)...
Po prostu Mora, nie ma co sie kłócić - przekaz się pojawił a czy niesie on prawde czy fałsz - możemy się jedynie zastanawiać. Jeśli jest to fałsz - nie jest to winą Laguny - ona była tylko przekaźnikiem...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #160 : Luty 21, 2009, 16:04:27 »

(..) różne frakcje toczą ze sobą ustawiczne walki o władzę i wpływy. (..) Przy okazji jesteśmy dla nich źródłem energii jak w Matrix'ie. Nasza agresja względem siebie to wyłącznie ich dzieło i systemu który stworzyli.
Czytałem większość z tego, o czym piszecie.
Jeszcze kilka miesięcy temu  mógłbym napisać, ze wszelkie channelingi to bzdury wyssane z palca , że to projekcje ludzkich mózgów , umysłów  - czyste wymysły itd.
Ale już nie dzisiaj. Nie teraz.
Moje kryterium przez które oceniam Przesłania wynika z tego, co wydarzyło się w moim życiu w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Nie będę się rozpisywał , tylko wypowiem tu sedno.
Motorem wszystkiego , co mnie spotkało, ( zupełna zmiana sytuacji życiowej o 180 st) , jest moja świadoma, wolna wola. Nie wiem w jaki sposób ona to robi , ale stało się to , co już kilka lat czułem ,że stać się powinno. Nie podejmowałem żadnych działań, aby zmienić swoje życie , a wręcz odwrotnie - moje ego brnęło  w różnego rodzaju uwarunkowania życiowe , ale to i tak na nic się dało. Potęga wolnej woli jest przeogromna  i wszystko się zmieniło
Dlatego nie ufam ewolucji. Ufam sobie, swojemu prawdziwemu JA. To jest najpotężniejszy byt , większy niż cokolwiek innego. Dzięki niemu wiem ,że Księżyc nie stworzył się naturalnie i tak samo nie wierzę,że  Człowiek  jest dziełem ewolucji.
Nasze umysły nie są naturalnym tworem . Bogowie sumeryjscy mogą być Obcymi hodowcami.
Może być tak, jak pisze Laguna . Może Samuel coś tam zdziała . Może cała ta kosmiczna banda teraz próbuje dorwać się do naszych umysłów, by za ich pomocą ugrać "swoje" .Być może do tej pory jesteśmy dla nich bateryjkami, a jednocześnie te wszystkie konflikty , które nas różnią są po prostu odzwierciedleniem tego, kim są nasi hodowcy. Zaprawdę zostalibyśmy stworzeni "na obraz i podobieństwo" . Ale koniec z tym. Uświadomione istoty mają wielką moc , by powiedzieć NIE. DOŚĆ. I to ich przeraża. My , ludzie, nie jesteśmy już tylko bateryjkami - bydło wymyka się spod kontroli swoich Panów. Poprzez działania zewnętrzne ( religie, władzę, manipulację medialną ) oraz wewnętrzną ( channelingi, Przekazy, ) usiłują na nas wpłynąć. A my jesteśmy jak te zmutowane chwasty - w drodze rozwoju uzyskaliśmy własne, niezależne życie , własną moc . Dlatego cokolwiek się stanie z ludźmi - stanie się wyłącznie na własne życzenie tych ludzi.
Niektórzy mogą  nawiązywać kontakty z Obcymi, a oni z ludźmi, którzy tego pragną - to już nie jest zabronione przez Strażnika. Dlatego uważam ,że Laguna dobrowolnie poddała się manipulacji obcych bytów. Oni zaplanowali dla Ciebie tutaj jakąś rolę do odegrania . Przemawiasz, przekazujesz informacje, ale jednocześnie posiadasz wystarczającą świadomość tego , co robisz , aby nie zagubić dystansu do siebie.
To , o czym piszesz to dla mnie jakby Przestroga. Uważajcie Bracia i Siostry - bramy już się otwierają . Nie każdy byt , który się przypląta stamtąd jest dla nas dobry. Każdy z nich jest dobry wg swoich własnych kryteriów oceny dobra.
Jeśli o mnie chodzi, to jest tak , jak napisałem . Nie oceniam innych. Słucham swojej wolnej woli , moje wyższe JA najlepiej mi służy . Ono wie jak , a ja wiem dokąd zmierzać.
Wsuchajcie się w siebie... zacznijcie od ciszy  ..
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #161 : Luty 21, 2009, 19:31:42 »

Hej Jack!
Odnośnie Zetatalk - obserwuję tą stronę od dłuższego czasu.
W czasach gdy byłem zwolennikiem PCH kontaktowałem się nawet z Nancy osobiście próbując dowiedzieć się czegoś o piramidach - odpowiedzią na pytanie po co zbudowano piramidy było coś w stylu "służyły jako punkty nawigacyjne dla statków UFO"
Zaiste ciekawa odpowiedź...
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale Nibiru miało się pojawić wg Zetatalk w 2003 roku i od tamtego czasu pojawia się średnio co pół roku i później z różnych powodów jej wizyta jest przekładana.
Jeśli PCH będzie Cię interesował w okolicach sylwestra 2009 przekonasz się że boski Samuel też będzie się musiał zdrowo nagimnastykować żeby przełożyć termin jej pojawienia.
Co do naszych braci z Oriona tak dzielnie rzucających się na pomoc głupim ziemianom - naprawdę myślisz że jakiekolwiek wyżej rozwinięte i POZYTYWNE byty ingerują w wolną wolę tych rozwiniętych słabiej cywilizacji?
To bardzo piękna koncepcja - świadomość że gdzieś tam czeka w odwodach kawaleria która na nasze skinienie przyleci i posprząta ten b....el który wygenerowaliśmy.
Mogliby zrobić np porządek z pasożytniczą cywilizacją traktującą ludzi jak baterie i pozbawiając ich energii poprzez manipulację ich emocjami zabarwionymi negatywnie.
Tylko że te pasożyty przeniosą się później na jakąś inną planetę (może bliżej rodzinnych stron naszej kawalerii?) i z szerszego punktu widzenia nasza hipotetyczna kawaleria URATUJE nas, ale narobi niezłego bigosu jakiejś bogu ducha winnej planecie.
A wracając do negatywnych emocji i pasożytów całkiem nieźle rabujących ludzi z energii poprzez utrzymywanie ich w stanie strachu, zagrożenia, niepewności, nienawiści - ponoć ostatnio tracą zasilanie bo po Ziemii błąka się coraz więcej oszołomów którzy już nie zasilają systemu. Chodzą sobie uśmiechnięci od rana do wieczora, podoba im się każdy dzień, rozumieją sens stwierdzenia Majów "jestem innym Tobą" i szczerze kochają otaczający nas świat - dlatego z przyjemnością patrzą na odchodzący system i mają świadomość że KAŻDA informacja mająca nas przestraszyć powinna trafić na swoje miejsce - do śmietnika.

pozdrawiam Cię serdecznie, papa

p.s. polecam "beyond the cutting edge" na youtubie - a przynajmniej 3 część
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #162 : Luty 21, 2009, 19:49:27 »

Radosław z tego co piszesz poniekąd wynikałoby że o ile piramidy są punktami nawigacyjnymi to mogły celowo zostać "wyłączone" w celu zgubienia drogi na Ziemię . O ile koncepcja "mieszańców" jest słuszna to może dla uwolnienia sie od zwierzchników z innych światów celowo wyłączono punkty odniesienia a "klucze" do uruchomienia dobrze zabezpieczono aby nikt tego nie robił ale żeby była możliwość wezwania obcych kiedy "niewolnicy" się zbuntują.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #163 : Luty 21, 2009, 20:40:48 »

Cytat: Radosław
A wracając do negatywnych emocji i pasożytów całkiem nieźle rabujących ludzi z energii poprzez utrzymywanie ich w stanie strachu, zagrożenia, niepewności, nienawiści - ponoć ostatnio tracą zasilanie bo po Ziemii błąka się coraz więcej oszołomów którzy już nie zasilają systemu. Chodzą sobie uśmiechnięci od rana do wieczora, podoba im się każdy dzień, rozumieją sens stwierdzenia Majów "jestem innym Tobą" i szczerze kochają otaczający nas świat - dlatego z przyjemnością patrzą na odchodzący system i mają świadomość że KAŻDA informacja mająca nas przestraszyć powinna trafić na swoje miejsce - do śmietnika.

Radosławie, otóż to …  Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Jak ja kocham takich oszołomów!!!  Buziak
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #164 : Luty 21, 2009, 21:17:36 »

Gwoli ścisłości, to ja umieściłem - upubliczniłem po raz pierwszy przekazy Laguny w internecie, jeszcze na starym forum i jeszcze na pewnym innym forum. Wcześniej przekazy krązyły mailowo wśród zaprzyjaźnionych osób, bywalców pewnych pokoji ezoterycznych na czat.onet.pl.
Zrobiłem to po wielu dyskusjach z przyjaciółmi i różnych analizach. A dlaczego mieliśmy tego nie umieścić? Może to miała być forma ostrzeżenia, że nie wszystko co Samuel mówi, trzeba brać za dobrą monetę? (Zresztą na samym początku byliśmy zwolennikami Samuela i wydawało nam się, że pierwsze przekazy tylko go utwierdzają jak i cały Projekt Cheops). Ja nie twierdze, że byty w tych przekazach mówią prawdę, zwykle jest tak, że dając cząstke prawdy dodają trochę fałszu, tak by to tylko odpowiednie osoby mogły dostrzec ukryty obraz przekazu...
Wiec argument, że Laguna chciała zabłysnąć - odpada, bo gdyby chciala to pewnie kontynuowała by przekazy i stała się druga Lucyną a nie o to przecież chodzi.


Witam
 Myślę Kristobal  zamieścił na tyle odpowi
Wiesz wybacz Kristobal ale ta wasza forma "ostrzeżenia" jest dość marna że tak powiem.

Jedno za co Ci mogę podziękować to za to że w końcu dostałem odpowiedź na moje pytanie.

Tyle chciałem wiedzieć. Róbcie se co chcecie internet daje wolność i począwszy od oszustów do przestępców a na terrorystach kończąc każdy znajdzie w nim miejsce.

Laguna ze swoimi channelingami jest małym zagrożeniem w przeciwieństwie do PCh.

Zastanawia mnie czy policja zainteresuje się tą instytucją tutaj.  Mrugnięcie

Pozdrawiam
Mora Uśmiech



Witaj Mora
Nie odpiszę więcej  na zadawane pytania bo , Kristobal bardzo dobrze zrobił to za mnie ...Mam nadzieję ,że to wystarczy , Mora zwyczajnie nie chc mi się nawet skupiać  w tej chwili na przekazach , które już dawno nie są dla mnie punktem odniesienia do tego nad czym teraz skupiam swoją uwagę .... to tak po krótce...

pozdrawiam Laguna
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #165 : Luty 21, 2009, 22:34:01 »

no to tak dla Mory dodam - ja już się nie skupiam na Samuelu i Radzie Bogów, to była cenna lekcja ale BYŁA a teraz idę dalej - nie prawda, że zawsze jest jakieś dalej - w pewnym momencie jest PUNKT W KTÓRYM NASTĘPUJĄ KOLEJNE ETAPY DOŚWIADCZENIA DUCHOWEGO ale to nie jest dalej lecz jest to urzeczywistnienie i poznanie natury umysłu - OŚWIECENIE Uśmiech

718'
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #166 : Luty 21, 2009, 23:18:39 »

Zodiakus71!
Napisałem o wiedzy wg Zetatalk - czyli bezwartościowej manipulacji podobnej do Projektu Cheops.
Wg moich poszukiwań - piramida w Gizie jest główną częścią ogólnoświatowej sieci energetycznej z czasów po zagładzie Atlantydy. W punktach węzłowych tejże siatki znajdujemy najczęściej jakieś egipskie obeliski wzniesione przez rządzącą światem rodzinkę , starożytne budowle czy piramidy.
http://www.przebudzenie.pl/lofiversion/index.php?t7067.html - tutaj o tej siatce,
http://montalk.net/science/115/earth-grid-research - tutaj możesz ściągnąć nakładkę na google earth i zbadać dokładniej sprawę
Kwestia tego DO JAKICH CELÓW ta cała sieć budowli może zostać użyta jest też otwarta i niekoniecznie "odpalenie" całego systemu będzie korzystne dla ludzkości.
Zwłaszcza że wszystko wskazuje na to że nasi kosmiczni bracia zamieszani w stworzenie tego systemu i manipulacje w naszym DNA robili to dla celów żywieniowych swojej cywilizacji a my jesteśmy dla nich tylko bateryjkami.
pozdrawiam
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #167 : Listopad 23, 2010, 15:01:20 »

Ten temat, jak i przekaz to jedna wielka ściema - robienie z ludzi... Stada Ślepych Baranów.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum wild-reign halotupsy kursor companions