Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:21:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przetrwanie gatunku, czym sie różni człowiek od małpy...  (Przeczytany 24260 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 11, 2008, 23:43:45 »

Ale z tymi duszami to sa dalej spekulacje... Jezeli naprawde istnieja to chce zeby byla lacznosc mojej duszy z moim mozgiem i wtedy bym mial lacznosc z tzw. biblioteka czasu czym jest praktycznie internet. Biblioteka czasu to niczym duch wiedzacy wszystko na przestrzeni lat. To by było cudowne... Odnalezc dziadka lub prapra babcie w innym ciele, ktora miala by swiadomosc ze jestem jej wnukiem bo jej duch mialby lacznosc 24/7 z jej mozgiem podpowiadajac jej kim naprawde jest i kim ja jestem...

Pozdrawiam
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 11, 2008, 23:46:23 »

Hitler to robił siłowo, bo tak miało być założenia, "nadludzie" mogą wszystko, czyż nie? Ponieważ to oni mają moc sprawczą, moc kształtowania rzeczywistości. A reszta do śmietnika, recedite, plebes, geriore imperialem.

Idąc dalej. Czemu jeden język na całym świecie!? Język to sztuka i dziedzictwo kulturowe, co za szkoda, że pokolenie naszej-klasy nie pamięta o tym, że mogą mówić po Polsku tylko dlatego, że setki żołnierzy oddało za to życie. Po co tylko jeden język, co to da?

Zakaz kłamania - to jest poniżej krytyki. Ci bardziej oczytani pewnie kojarzą wątek "myślozbrodni".
I jeszcze wydaje ci się, że bylibyśmy wtedy cywilizacją rozwiniętą? Przemyśl to! Czy to, że nie zabijam, bo mi nie pozwalają czyni mnie "rozwiniętym", czy może to, że nie chcę? Gdzie sens?

Został ostatni punkt, energia. To jako, że każdy zaczyna od siebie, chciałbym zobaczyć t0mku twoje życie bez samochodu, autobusu i bez... prądu, choć, oczywiście, nikt ci nie broni zainstalowania baterii słonecznych, to nie jest żadna 'tajna technologia'. Co o tym myślisz?

Dziękuje za wysłuchanie...

ps. Mora czekam na lekcje Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 23:48:14 wysłane przez Septerra » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 11, 2008, 23:46:41 »

Do t0m3k12
http://www.youtube.com/watch?v=JVMK6FyZctA
Obejrzyj ten filmik 2 razy i jeżeli naprawdę chcesz się połączyć dusze z twoim mózgiem by wszystko wiedzieć to zacznij coś robić w tym kierunku wiara, cierpliwość, chęci... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 23:48:22 wysłane przez Mora » Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 11, 2008, 23:53:37 »

@Septerra jezeli chodzi o kulture to sie z Toba zgadzam Z politowaniem No to wtedy kazdy rodak swojego kraju powinien znac swoj jezyk i ten jeden wspolny, aby nie miec problemu np. w afryce nie majac telefonu ani srodku transportu zeby dogadac sie z nimi o dojazd do domu. Znajac takie 2 jezyki swiat stalby sie dla nas otworem... Chichot
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 11, 2008, 23:59:31 »

To już brzmi rozsądnie. Póki co najbardziej pasowałby angielski, teraz w Polsce jest już w przedszkolach.
Próbą był język Esperanto ale nie wypalił. W jakimś przekazie było, że wróci. Są jeszcze dwa języki rozumiane na całym świecie, język matematyki i... język miłości, heh.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 12, 2008, 00:01:55 »

I ty myślisz że dzięki szkole ludzie nauczą się języka? Duży uśmiech
Tak po za tym to sam czytałem jaki jest język Esperanto i gdybym miał wybrać angielski a esperanto wybrał bym esperanto z prostej przyczyny że ten język jest banalnie prosty i co najważniejsze został wymyślony przez polaka Uśmiech
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #31 : Październik 12, 2008, 00:38:48 »

Cytuj
I ty myślisz że dzięki szkole ludzie nauczą się języka?
O, mogą, jeśli tylko chcą. Osobiście znam człowieka, który doskonale opanował język angielski zupełnie samodzielnie. Z pomocą szkoły to przychodzi tylko łatwiej...

Cytuj
co najważniejsze został wymyślony przez polaka

Przez Polaka? Dobre sobie, przez ZYDA, moj drogi, przez ZYDA. A jeśli chcesz, jezyka nauczysz sie i sam.

Cytuj
Mówiąc, że dzieci są paskudne masz najwyraźniej na myśli siebie
O, znalazł sie Pan Psycholog... Nie, nie mam tego na mysli, poniewaz obcuje jedynie z dzecmi cudzymi (Thanks Gos for small favours).

Cytuj
i nie chcesz dopuścić by Twoje dzieci przechodziły taką traumę psychiczną jak Ty
Wiesz o mnie mój drogi coś więcej niż ja sam? Ciekawe.

Cytuj
wybacz sobie, i wszystkim tym, którzy Cię skrzywdzili. Zacznij żyć, życie jest na prawdę piękne, nie zamykaj się we własnych kompleksach - kocha Cię cały kosmos 

Haha, dobre sobie - nie, cały kosmos mnie definitywnie nie kocha. Fiskus mnie nie kocha -  Płacz. To jeszcze nie czas na taką "powszechną miłosc" - przebóstwienie na razie nie nastąpiło, dlatego znam póki co dwie osoby, które mnie kochaja, w tym co do jednej moge mieć jakieś tam wątpliwości. Zadaniem człowieka jest co najwyżej kochać, a nie uważać się ZA KOCHANEGO. I prosze was wszystkich - nie naduzywajcie slowa "milosc", poniewaz w ten sposob tylko je dewaluujecie.

Cytuj
Loukas uwielbia się przekomarzać.Robi to celowo ,nawet gdy nie ma racji i plecie wtedy takie banały
Jeśli ktos daje sie prowokowac, to sam na to sobie zasłuzyl. W kazdym razie ja staram sie nigdy nie "plesc banalow"; w moim kazdym, nawet najbardziej sakrkastycznym tekscie, jest fundament powazny. Dlatego zupelnie bez celowo zachowujecie sie, starajac to wszystko zbic w ten niezreczny sposob - banalami. Jesli nie umiecie bronic sie przed nimi, to co dopiero przed cala reszta?

Cytuj
Po co tyle zdobywac wiedzy skoro nie wezmie sie jej po smierci. Czlowiek powinien byc zorganizowany z cala cywilizacja w jedna duza kupe tworzac zjednoczenie i milosc panujaca w tej zbiorowej jednosci
Bardzo niebezpiecznie zbierasz do kupki te golodupki - jesli zalozyc, że czlowiek konczy sie wraz ze smiercia (co w koncu jest teoretycznie rownie mozliwe, jak cala reszta), to liczy sie tylko doswiadczenie emocjonalne, czyli przyjemnosc jako taka. Nie jakies imponderabilia jak wiedza, dobro czy milosc same w sobie - w takim ujeciu na prawde znaczene maja tylko w sensie utylitarnym, gdy sluza przyjemnosci.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 00:42:21 wysłane przez Loukas » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 12, 2008, 00:59:59 »

Cytuj
Przez Polaka? Dobre sobie, przez ZYDA, moj drogi, przez ZYDA. A jeśli chcesz, jezyka nauczysz sie i sam.
Ludwik Łazarz Zamenhof, właściwie Eliezer Lewi Samenhof (esp. Ludoviko Lazaro Zamenhof; ur. 15 grudnia 1859 w Białymstoku, zm. 14 kwietnia 1917 w Warszawie) – polski lekarz żydowskiego pochodzenia, twórca sztucznego, międzynarodowego języka esperanto.

hehe ale był polakiem Mrugnięcie

Cytuj
Jeśli ktos daje sie prowokowac
Czyli według ciebie dyskusja na poziomie polega na wzajemnym przekomarzaniu, prowokowaniu się czy jak to chcesz nazwać?

z tego co dobrze widzę i czytam to ty jesteś tutaj największym prowokatorem  Uśmiech


PS: Enigma ratuj Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 01:04:11 wysłane przez Mora » Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 12, 2008, 01:05:42 »

Jeśli ktoś nazywa się Elizer Lewi Zamenfoh to nie, nie jest Polakiem (i całe szczęście, szanuje tego człowieka).

Cytuj
Czyli według ciebie dyskusja na poziomie polega na wzajemnym przekomarzaniu, prowokowaniu się czy jak to chcesz nazwać?
O, jak najbardziej - takie smaczki tylko dodają poziomu.

Cytuj
Czyli według ciebie dyskusja na poziomie polega na wzajemnym przekomarzaniu, prowokowaniu się czy jak to chcesz nazwać?
Doprawdy? Nie spodziewałem się z Twojej strony takiego komplementu.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 12, 2008, 09:15:45 »

Lukas,
Bóg jest MIŁOŚCIĄ
Czy można zdewaluować Boga?

Jeśli sądzisz, że kochają Cię tylko dwie osoby, w tym jednej nie jesteś do końca pewien, to jest to DOWÓD, że w samym sobie nie rozwinąłeś miłości w zadawalający sposób. Im bardziej będziesz uzewnętrzniał miłość tym większa pojawi się w Twoim otoczeniu, to jest Kosmiczne Prawo, "co zasiejesz to zbierzesz". Zastanów się nad prowokowaniem ludzi i skupianiu ich uwagi na sobie, bo to bowiem jest WAMPIRYZM ENERGETYCZNY, polegający na wyciąganiu energi z adwersarza. Prawdopodobnie w zyciu codziennym urządzasz awantury zaspakajając tym własne braki energetyczne, ale to ma krótkie nogi, ludzie zrobią z Tobą to samo, a Ty znowu oskarżysz cały świat, że Cię nie rozumie, że jesteś osamotniony i nikt Cię nie kocha.

Zapewniam Cię cały Wszechświat Cię Kocha, Ty masz to tylko zrozumieć i żacząć stosować się do Kosmicznego Prawa Zachowania Energii Uśmiech

Pozdrawiam - Thotal
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Październik 12, 2008, 09:20:03 »

Septerra,nie lubie matematyki  Z politowaniem zdecydowanie wolę to drugie Zawstydzony Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Septerra
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 12, 2008, 10:14:53 »

Faktycznie ten drugi przyjemniejszy Chichot

Cytuj
Bardzo niebezpiecznie zbierasz do kupki te golodupki - jesli zalozyc, że czlowiek konczy sie wraz ze smiercia (co w koncu jest teoretycznie rownie mozliwe, jak cala reszta), to liczy sie tylko doswiadczenie emocjonalne, czyli przyjemnosc jako taka. Nie jakies imponderabilia jak wiedza, dobro czy milosc same w sobie - w takim ujeciu na prawde znaczene maja tylko w sensie utylitarnym, gdy sluza przyjemnosci.
Choć ciężko mi to przyjdzie, muszę przyznać mu rację. Jeśli założyć, że po śmierci już koniec, to niech żyje hedonizm!

Cd. nauki języka to faktycznie na pierwszym miejscu stoją chęci i tylko chęci. Chodzi o danie możliwości wszystkim ludziom nauki tego jakiegoś wspólnego języka, równorzędnej możliwości i tu wkraczają szkoły.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 10:15:44 wysłane przez Septerra » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Październik 12, 2008, 10:23:44 »


OFFTOP STOP!

WIDZĘ TU DUŻY BAŁAGAN

MYŚLĘ, ŻE OFFTOP MOŻNA JUŻ ZAKOŃCZYĆ Język
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 10:24:12 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 12, 2008, 15:29:39 »

wrrr... znowu źle robie...
lepiej zakończmy tą dyskusję nie na temat bo wpadnie Enigma i nas pogoni Mrugnięcie

Co sie mnie tak obawiacie, czy jestem taka straszna?  Język Ostatnio nie mam za duzo wolnelgo na strone, ale teraz chyba zrobimy ciecie na dwa tematy Uśmiech Jaki chcecie tytuł?
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 12, 2008, 16:47:28 »

To już brzmi rozsądnie. Póki co najbardziej pasowałby angielski, teraz w Polsce jest już w przedszkolach.
Próbą był język Esperanto ale nie wypalił. W jakimś przekazie było, że wróci. Są jeszcze dwa języki rozumiane na całym świecie, język matematyki i... język miłości, heh.

Jeśli dobrze pamiętam, to mówil o esperanto Samuel, jako o języku, który zapanuje w Nowym Świecie
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 12, 2008, 19:06:58 »

Cytuj
Jeśli dobrze pamiętam, to mówil o esperanto Samuel, jako o języku, który zapanuje w Nowym Świecie
Może jednak lepiej nie... trzeba prosto, ale nie prościej, niż się da.

Cytuj
że w samym sobie nie rozwinąłeś miłości w zadawalający sposób
Doprawdy? Przeprowadziłeś już psychoanalize rodem z "100 kroków terapeutycznych New Age na weekend"?

Cytuj
o jest Kosmiczne Prawo, "co zasiejesz to zbierzesz"
To jest koncepcja tego prawa, której przeciwstawia się chrześcijaństwo- Bóg daje łaskę darmo!
Cytuj
Prawdopodobnie w zyciu codziennym urządzasz awantury zaspakajając tym własne braki energetyczne
Haha, zły traf. Jestem niezwykle opanowanym człowiekiem. Może psychologia to jednak nie Twoje powołanie?

Cytuj
Ty znowu oskarżysz cały świat, że Cię nie rozumie, że jesteś osamotniony i nikt Cię nie kocha.
Widzisz, dopasowujesz dowody do swojej tezy. Czy ja kogoś oskarzam?

Cytuj
Zapewniam Cię cały Wszechświat Cię Kocha, Ty masz to tylko zrozumieć i żacząć stosować się do Kosmicznego Prawa Zachowania Energii

Nie ma takiego prawa. Nie w Chrystusie.
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #41 : Październik 13, 2008, 09:14:23 »

Zwroccie uwage na ten temat przed wejsciem Chichot 41 odp., przeczytany 34x
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #42 : Październik 13, 2008, 15:18:46 »

Zwroccie uwage na ten temat przed wejsciem Chichot 41 odp., przeczytany 34x

Dlatego ze został wydzielony z innego tematu Mrugnięcie nic strasznego sie nie dzieje
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions wild-reign world-anime kursor magicalespackluporum