Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 14:24:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KATASTROFA- SMOLEŃSK  (Przeczytany 81278 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 13, 2010, 13:48:32 »

czyli widzę, że bardzo krótko trwało to "niedługo"...

Miłośnicy teorii spiskowych i wielbiciele końców świata,
Wy, którzy uwielbiacie taplać się w swoim błotku strachu,
Wy, którzy kochacie kisić się w swoim smrodku podejrzeń każdego dookoła,

A siedźcie sobie w tym gó...nie aż do upragnionego przez Was końca świata.

Ja idę skopać ogródek.
Tam przynajmniej żyją chrząszcze i ptak śpiewa.
Tam jest jeszcze trochę życia.

Bo tutaj już tylko trupy.

Bez odbioru.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 13, 2010, 13:59:04 »

tu nie chodzi o zaden strach, tylko o nie umywanie rak..bo wszysca sa za wszystko odpowidzialni i samo nie zmieni sie nic.., tz pewnie tez tylko bardzo dramtycznie..
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 13, 2010, 14:05:01 »

czyli widzę, że bardzo krótko trwało to "niedługo"...

Miłośnicy teorii spiskowych i wielbiciele końców świata,
Wy, którzy uwielbiacie taplać się w swoim błotku strachu,
Wy, którzy kochacie kisić się w swoim smrodku podejrzeń każdego dookoła,

A siedźcie sobie w tym gó...nie aż do upragnionego przez Was końca świata.

Ja idę skopać ogródek.
Tam przynajmniej żyją chrząszcze i ptak śpiewa.
Tam jest jeszcze trochę życia.

Bo tutaj już tylko trupy.

Bez odbioru.


Jeremiasz, mam takie samo zdanie odnośnie tego wszystkiego Smutny Ten temat przestałam dokładnie czytać, da radę zatruć krew. Ludzie nie potrafią uszanować kilku dni ciszy. Nie mogą wysiedzieć w spokoju. Tutaj się prześcigają w wynajdywaniu w internecie teorii spiskowych, powodów katastrofy (i właśnie - najlepiej, żeby byli winni). A tam gdzieś... Rodziny ofiar nie mogą oka zmrużyć pamiętając to, co zobaczyli podczas identyfikacji. Ostatni widok najbliższych im osób. Dla mnie to coś niewyobrażalnego. Jedni płaczą, inni na siłę sensacji szukają. I okay - jeśli taka ich ochota... Naprawdę nie zamierzam nikogo umoralniać, nikogo prostować itd... Ale na litość! Róbcie to po ogłoszonym tygodniu żałoby! Te ciała... Ci ludzie jeszcze nawet nie spoczęli pod ziemią. Dajcie im, nam i sobie chwilę zadumy. To aż tak dużo?

Jeremiasz... Też wolałabym pokopać ogródek. Gdybyś blisko mieszkał, wpadłabym pomóc Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 13, 2010, 14:20:15 »

ta kilka dni ciszy a potem znowu to samo...wiec moze lepiej odrazu sobie darowac...chodzi o to ze nic nie jest normalnie


Znalazłam przynajmniej częściowe rozwiązanie problemu. Ten kto będzie miał ochotę po prostu złożyć kondolencje lub wyrazić swoje ubolewanie, powinien zajrzeć do tego tematu http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4999.msg58109#new. Pozostali niech piszą w odpowiednich wątkach. Nowy temat będzie dotyczył nie tylko 10 kwietnia 2010. Takich sytuacji było, jest i będzie z pewnością więcej. Tak samo było z Haiti, tak samo jest teraz. Nic w tej materii raczej się nie zmieni. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 14:54:43 wysłane przez janneth » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 13, 2010, 21:54:04 »

>Songo< za utworzenie popularnego na forum tematu +3pf

Cytat: regulamin
- założenie popularnego na forum tematu (min. 50 odpowiedzi). Użytkownik o tym fakcie powinien
   poinformować administratora poprzez Prywatną Wiadomość. W jej treści uwzględnić tytuł wątku
   oraz ilość udzielonych w nim odpowiedzi. Jeden temat pow. 50 postów jest równoważny z
   przyznaniem +3pf.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 14, 2010, 13:28:31 »

ciekawa historia- właśnie odnaleziono flagę i wieniec które były na pokładzie samolotu- praktycznie nie naruszone,-
może to nic nie znaczy, ale wydaje się co najmniej zagadkowe biorąc pod uwagę porozrywany samolot i wszystkich poległych w katastrofie..??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 13:28:48 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 14, 2010, 15:42:41 »

Niech mnie posądzają o sianie teorii spiskowych ,ale muszę to  podać do wiadomości wszystkich.Sami osądźcie i wyciągnijcie wnioski :

http://www.globalnaswiadomosc.com/jednakzamach.htm
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 14, 2010, 18:14:21 »

Niech mnie posądzają o sianie teorii spiskowych ,ale muszę to  podać do wiadomości wszystkich.Sami osądźcie i wyciągnijcie wnioski :

http://www.globalnaswiadomosc.com/jednakzamach.htm

Osobiście uważam, że najbardziej trafne w tym linku są komentarze. Pozwolę sobie kilka z nich przytoczyć:

"Nie przesadzacjcie z tymi strzalami
Po prostu przy katastrofie lotniczej race i krotkofalowki w Polsce we wojsku tez sie tak robi najpierw podaje sie informacje przez krotkofalowke ze zostal odnaleziony samolot i oznacza sie miejsce racami i tu wlasnie tak bylo podal przez krotkofalowke wiadomosc o odnalezieniu wraku zostala wlaczona syrena ratunkowa i nastepnie odpala sie race i to wlasnie slychac I JUZ PO TEORII SPISKU"

"Pewnie strzaly ostrzegawcze przed szabrownikami, normalna rzecz. Zawsze po takim wypadku zlodzieje probuja cos ukrasc. Stad cofanie sie kamerzysty i odchodzenie od katastrofy"

" Jak sobie wyobrazacie, ze ktos sie tam znalazl zeby kogokolwiek zabijac - sa inne metody, w szpitalu itp po co sobie babrac lapy."

Ponadto, przy takiej temperaturze jaka panowała tam zaraz po katastrofie (mam na myśli pożar) mogło dojść do kilku wybuchów. Dopuszczam do świadomości, że mógł to być zamach bądź zamierzone działanie osób trzecich, nie mniej jednak istnieje zbyt wiele wyjaśnień takich strzałów, by na ich podstawie cokolwiek wnioskować. Dopóki nie zostaną przeprowadzone badania, analizy i rzetelne śledztwo, wszelkie takie nowości to doskonała pożywka dla mediów i brukowców szukających sensacji.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 14, 2010, 18:48:04 »

Dokładnie tak, nawet oficjalnie wtedy nasz komentator w Smoleńsku, mówił że Rosjanie -służby, tak właśnie analizują znaleziska-race i dźwięk.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 14, 2010, 19:31:13 »

Czytałem też gdzieś na onecie, że znaleziono bodajże siedem pistoletów pracowników BOR-u. Zatem mogła również "strzelać" amunicja w takiej temperaturze .. chyba.

W każdym razie strzały w tył głowy ( jakby chcieli niektórzy spiskowcy ), należy wykluczyć .
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 15, 2010, 10:06:31 »

@chanell, ten Twój artykuł to takie same bzdury jak są głoszone w mediach. Pogoda była zła i to, że dziennikarze lądowali wcześniej nic nie znaczy. Co do pilota to mieli po 1000 godzin wylatane... trochę śmieszne bo jest masa takich co przekroczyła 30 tysięcy godzin i więcej i wielu z nich też już z nami nie ma. Więc nie mówmy, że byli mistrzami świata.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 10:11:23 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 15, 2010, 11:35:57 »

Czytałem też gdzieś na onecie, że znaleziono bodajże siedem pistoletów pracowników BOR-u. Zatem mogła również "strzelać" amunicja w takiej temperaturze .. chyba.

W każdym razie strzały w tył głowy ( jakby chcieli niektórzy spiskowcy ), należy wykluczyć .

Dzisiaj słyszałem w radiu Eska o godz.9.30 nagranie z tych czarnych skrzynek i wiecie co tam się stało? Słychać było głos gościa w obcym języku przez ok. 7 sek. jak oddawał strzały!!!.Niedługo po tym podano relację światka,który widział jak ten samolot już rozlatywał się w powietrzu zanim spadł na ziemię.

Kiedy to usłyszałem to moje przekonania o zamachu na Naszego Prezydenta stało się bardzie realne.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 15, 2010, 11:58:47 »

nie wiem co tam się dokładnie stało, ale do Krakowa przyjadą wszyscy "najwięksi" tego świata na uroczystości pogrzebowe,-
czyżby ktoś zaplanował coś o wiele bardziej potworniejszego??

średni zwolennik teorii spiskowych Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 15, 2010, 12:12:55 »

Mam takie same odczucia.Jak przeczytalam liste,nie zamknieta przeciez jeszcze,kto przyjedzie,gdzies w glebi mnie,jakis glos sie pojawil,ze cos jest nie tak.Nie wiem co,ale to jest we mnie caly czas.
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 15, 2010, 14:10:58 »

Dla mnie to trochę dziwnie wygląda no bo tak: przypomnijcie sobie...jakiś czas temu głośno było w mediach o odkryciu sporych pokładów gazu w Polsce tzw."łupkach skalnych"przez U,S.A. i to chyba większych niż w całej Rosji! Jednak Polska nie ma do tego odpowiedniego sprzętu by tg wydobyć(chciano to od nas wykupić i wydobywać ponieważ mają do tego odpowiedni sprzęt.Wstrzymano się z tym całym zapałem na sprzedaż i... cisza)
Późnej mieliśmy taka sytuację ,że nasz Prezydent  zaczął głośno mówić  zbrodni Katynia jaszcze będąc w Warszawie domagając się przyznania oficjalnego PRAWDY przez Rosję oraz ujawnienia tajnych archiwów z osobami ,które tam zamordowano.

Jak myślicie czy kraj który zrobił coś takiego i nie przyznał się ma tyle odwagi by po takim czasie to zrobić.W dodatku czy jest mu na rękę się godzić ze "sąsiadem",który na swym podwórku posiada gaz,który mogący zawojować całą Europą w dodatku być krajem nieuzależnionym od dostaw energii od swego większego "brata"

RACZEJ NIE

Lepiej dla takiego jest zgarnąć wszystkie karty na jedną kupę,a z resztą będzie cisza.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 14:16:30 wysłane przez Krons » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #90 : Kwiecień 15, 2010, 15:01:20 »

Pokutuje w nas ta nienawiść do sąsiada plus syndrom ofiary , prawda Krons ?

Cytuj
Dzisiaj słyszałem w radiu Eska o godz.9.30 nagranie z tych czarnych skrzynek (...) Słychać było głos gościa w obcym języku przez ok. 7 sek. jak oddawał strzały!!!

To albo było słychać głos w obcym języku ( jakim ? , co mówił ? ) , albo oddawał strzały .. i skąd pewność, że to były strzały ?
I na pewno służby puściłyby takie nagranie w eter ... taa , żeby teorii spiskowych było więcej i większa jeszcze nienawiść. To oczywiste prawda ?
Pomyślmy rozsądnie .
Takie nagranie trzeba poddać drobiazgowej analizie niezależnych ekspertów, a nie wyrokować raz tylko usłyszawszy coś przez kilka sekund i to przez radio ...

Namnożyło się nam tych ekspertów .. oj namnożyło.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #91 : Kwiecień 15, 2010, 15:07:00 »

Przed przylotem Kaczyńskiego usunęli dodatkową nawigację?
http://www.sfora.pl/Przed-przylotem-Kaczynskiego-usuneli-dodatkowa-nawigacje-a19178


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #92 : Kwiecień 15, 2010, 16:40:08 »

Czyli mamy zamachowców - samobójców, jak w krajach arabskich, czy tak? Albo coś w stylu kamikadze. A to ciekawe, kto się na to odważył... Z politowaniem? A co było celem tych zamachowców, może także i przyczyny są już znane ? Bom ciekaw bardzo... Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 11:29:10 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #93 : Kwiecień 15, 2010, 17:12:07 »

Koliberek, pytasz , to pewnie zaraz ktoś dopisze odpowiednią teorię na zasadzie  , że skoro jest popyt to podaż się znajdzie  Uśmiech

I teraz zobacz - każdy w tym samolocie będzie podejrzany. I to od razu cała Elita Narodu hehe. Czujesz tę absurdalną traumę ?
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #94 : Kwiecień 15, 2010, 17:28:20 »

Podobno wiceminister spraw zagranicznych Ali Ahani z Iranu na pokadzie swojego samolotu będzie miał jakąś atomówke do samobóczego ataku na ltonisku, gdzie wylądują głowy państw.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #95 : Kwiecień 15, 2010, 17:29:50 »

Ano, nie dość tego, co się wydarzyło..., To cierpienie przerasta moją wyobraźnię, a dla niektórych, to tylko młyn na wodę i budzenie wciąż nowych, niezdrowych emocji, jakby mało tego było...i to w momencie, gdy czas na zadumę i szacunek. Niektórych boli żałoba w ogóle i taka długa, a przecież  nie zdążyliśmy jeszcze wszystkich, ani przywitać, ani pożegnać, gdyż nie wszyscy powrócili  z tego piekielnego kręgu (Smol -eńsk, Kat -yń).

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 17:34:31 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 15, 2010, 19:31:18 »

Witam wszystkich,
koliberku prosze nie czytaj tego.

wiec mogli wszyscy zobaczyc jak odebrano komus DUSZE. I ten, ktory ja stracil, musial wykonac brudna robote wlasnymi rekami. To standartowa oplata. A potem tylko publicznie przyjac krokodyle lzy tego,ktory mu te Dusze odebral. Teraz wroci do swego kraju i juz wiecej powieka mu nie drgnie gdy bedzie tlamsil narod wykonujac rozkazy swego Pana.

pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #97 : Kwiecień 16, 2010, 09:12:30 »


Wspomnienia o Naszym Prezydecie Lechu Kaczynskim i Marii Kaczynskiej.


http://www.youtube.com/watch?v=gLpc7O6h-RI

http://www.youtube.com/watch?v=DkmUUkOwu0s&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=o8V7D3XJYxk&feature=related
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #98 : Kwiecień 16, 2010, 10:56:48 »

Teorie Spiskowe


Dochodzą do nas niepokojące wieści…

Otóż wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Kurtyka przeżył czy nie.

Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana. Czego szukali tam funkcjonariusze możemy się tylko domyślać.

Szykują się poważne zmiany w wojsku, służbach specjalnych i wszystkich instytucjach państwa.

Nastąpiła próba przejęcia kierownictwa IPN i zablokowanie dotychczasowych ciał kolegialnych. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka, przejmuje gabinet zmarłego nie pozwalając wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy zmarłego.

Zostaje odwołany dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Sławomir Dębski, bez podania powodów merytorycznych. Niepokojące sygnały dochodzą z ośrodków wojskowych.

Są sygnały o czystkach w biurze RPO, do porażających scen dochodzi w biurze BBN, a to wszystko pod przykrywką żałoby narodowej.

Źródło: Niepoprawni

OD REDAKCJI WM

Więcej informacji o dziwnych i szybkich posunięciach polskich władz i służb specjalnych TUTAJ i TUTAJ.

Źródło: Wolne Media

http://przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/73-teorie-spiskowe/1608-polskie-wadze-nie-pronuj


Nowozałożony temat "Teorie spiskowe" scaliłam z tym, ponieważ dotyczy on katastrofy w Smoleńsku. W tym temacie i tak pozwoliliśmy już sobie na zamieszczanie wszelkich domysłów, tudzież teorii spiskowych. Ponadto tematów o katastrofie z 10 kwietnia zostało otwartych już chyba pięć. Następne są zbędne. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 21:18:41 wysłane przez janneth » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #99 : Kwiecień 16, 2010, 11:27:28 »

to raczej nie mozliwe, caly swiat musialby  byc zaangazowany w ten spisek...i co to da teraz tym ktorzy nawet przejma wladze? , dla mnie zly jest ogolnie kierunek calego swiata i to jest tego symbol..



ale wiele jest spisko na ktore bylo przyzwolenie np. CERN, WTC...swiadomie badz nie swiadomie..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 11:48:16 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

masterjayz-games ganghg zlotahodowla11 funnybunny siri-ya-ny