Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 22:45:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ufo nie do podważenia  (Przeczytany 153823 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
soook
Gość
« Odpowiedz #125 : Październik 16, 2010, 21:59:13 »


  Zamknięty wymiar , okno uchylone . Wioska jest tam .
  Możliwość widzenia siebie .Stoję pod drzewem . Wychodzę ze siebie , i widzę stojącego
  pod drzewem . Siebie . Astralny Ja widzę , siebie fizycznego .
   Uśmiech
  .
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Październik 21, 2010, 06:48:54 »

Obserwacja UFO na początku 2010

 Nurtuje mnie to ponieważ przez prawie rok nie mogłem dociec co widziałem. Około godziny 20 siedziałem z dziewczyną na ławce, było ciemno (była zima), niebo zachmurzone. Siedzieliśmy tam około 20 minut i nagle usłyszałem brzęczenie (?) coś jak by transformator, taki krótki dźwięk. Nie wiem dlaczego, ale coś mnie zmusiło żebym spojrzał ponad blok, który stał około 15 metrów przede mną, po paru sekundach zza bloku na wysokości około 200m bezszelestnie wyleciał ciemny (przynajmniej tak go widziałem) trójkątny obiekt z trzema światłami na rogach. Od razu zapytałem moją dziewczynę czy widzi to co ja, na co ona odpowiedziała, że tak. Obiekt bezszelestnie przeleciał nad naszymi głowami i zniknął za horyzontem. Obserwacja miała miejsce w Szczecinie, na dzielnicy Pogodno.
Taką informację  podała strona FN
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
lazyJones
Gość
« Odpowiedz #127 : Październik 21, 2010, 15:26:40 »

wygladal podobnie do tr-3b?
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Październik 21, 2010, 19:15:48 »

lazyJones   myslisz że to ten nowy tajny projekt ? Tylko co on robi na terenie Polski ? ale może masz rację zważywszy że podobno tajnych więzień CIA nie ma na terenie naszego  kraju Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
lazyJones
Gość
« Odpowiedz #129 : Październik 25, 2010, 13:01:06 »

chanell

jak przeczytalem o trojkatnym obiekcie do glowy przyszedl mi tr-3b, jesli faktycznie istnieje to moze latac wszedzie,

a tu link do ciekawego filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=i8MgfBz3NTw
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #130 : Listopad 01, 2010, 15:14:05 »

UFO w chinach

http://dailymotion.virgilio.it/playlist/x6r71_BananaFlambe_gli-ufo-sono-tra-noi#videoId=xe1u2f
Zapisane
marman1983
Gość
« Odpowiedz #131 : Listopad 01, 2010, 16:23:09 »


Rakieta nośna - 00:30 widoczne odrzucenie czlonu...
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Listopad 05, 2010, 00:20:36 »


Marman ma rację. Poza tym to wideo już chyba było. Albo podobne. Tutaj: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=553.msg63230#msg63230
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Betti
Gość
« Odpowiedz #133 : Listopad 06, 2010, 20:59:10 »

A co sądzicie o tym
http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/obraz/6BpguyKyawv/nie_wierzysz_ze_istnieja_obcy_obejrzyj_i_uwierz.
Zapisane
marman1983
Gość
« Odpowiedz #134 : Listopad 07, 2010, 23:52:41 »


Pewni mozemy byc tego, ze jest to trup!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #135 : Listopad 07, 2010, 23:58:48 »

Albo że to w ogóle nigdy nie żyło. Mówi się, że to zdjęcia obcych z katastrofy w Roswell w 1946r.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #136 : Listopad 14, 2010, 21:18:16 »

Choć cała sprawa została nagłośniona na skutek wystrzelenia rakiety, o której nikt nie ma pojęcia czyją jest, to chyba warto podkreślić tez inny aspekt z nią związany:

Bardzo tajemnicza rakieta
piątek, 12 listopada 2010 02:13

Ameryka żyje wystrzeleniem tajemniczej rakiety u wybrzeży Kalifornii. Nikt się do niej nie przyznaje, podobnie jak do obiektu, który jej towarzyszy...

...

Więcej   

http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=817:bardzo-tajemnicza-rakieta&catid=44:swoje&Itemid=53
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #137 : Listopad 15, 2010, 13:02:03 »

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1510


Wielu z was zastanawia się czy UFO istnieje. W poniższym tekście przedstawię FAKTY dotyczące tej tematyki.

W 1926 r. Viktor Schauberger, samouk, który miał niecodzienne zdanie na temat wymianu energii w przyrodzie, jako pierwszy wysnół teorię silnika antygrawitacyjnego. W 1934 r. jego twórczy umysł, zdobył uznanie w oczach Adolfa Hitlera, który był bardzo zainteresowany jego nowatorskimi pomysłami. Fundamentem jego rozumowania, była istota poznania zjawisk przyrody. Wiedział bowiem, że natura już dawno wymyśliła optymalne rozwiązania i nie należy jej poprawiać.Codzienne obcowanie ze środowiskiem przyczyniło się do rozwoju kilku śmiałych i kontrowersyjnych, jak na owe czasy koncepcji. Swoimi spostrzeżeniami zaskakiwał znanych profesorów, łamiąc nierzadko ustalone prawa fizyki. Słynął z ciekawych rozwiązań związanych z gospodarką wodną i leśną. Jego konstrukcje pozwalały m.in. na spławianie z wysokich gór, drzew ściętych przez drwali. Metoda ta była na tyle tania, że zaczęły napływać coraz to nowe zlecenia. Jednak Viktor Schauberger nie zamierzał poprzestać na zarabianiu pieniędzy. Wiedział, że zjawiska, których badania się podjął nie są znane w konwencjonalnych środowiskach naukowych i wymagają wytłumaczenia. Wierzył, że energia (implozja) wody i powietrza pozwoli na konstruowanie maszyn, które m.in. pozwolą na budowę tańszych środków transportu. Wymyślenie kształtu dla swoich pojazdów nie było dla Viktora wcale trudne. Optymalnym kształtem, był kształt dysku. Pierwsze projekty pojazdów nosiły nazwę V-7. Były to pojazdy o kształcie dysku średnicy 1,5 metra. Były pojazdami prototypowymi, bezzałogowymi. Pracował nad pojazdami V-8, które miały średnicę ok. 15 m. Miały być pojazdami załogowymi, oraz wykożystywać zasadę silnika antygrawitacyjnego. Losy tego drugiego projektu nie sa znane. Jednak nowatorskie projekty zdolnego austryjaka, były nie do zrealizowania w ciągu najbliższych lat. Hitler potrzebował wyników natychmiast. W tym celu w 1936 r. pracę nad projektami rakiet powierzono niejakiemu Wernherowi von Braun. Rakieta V-1 była w zasadzie pociskiem sterowanym przez kamikadze, o znikomej celności, natomiast V-2 był pierwszym pociskiem balistycznym, zdolnym pokonywać setki kilometrów. W dniu 8 września 1944 r. po raz pierwszy użyto tej broni do ataku na Londyn. Ostatnią rakietę odpalono 27 marca 1945 r. powodem zaprzestania jej stosowania, był zbyt wysoki koszt jej produkcji (350 tys marek).

Po klęsce III Rzeszy część naukowców została przejęta przez ZSRR, inny zespół naukowców z Wernherem Von Braunem na czele kontynuował swoje dalsze badania jak gdyby nigdy nic w Stanach Zjednoczonych. Fakt, że współpracował z nazistami był nieistotny. USA chciało wykożystać grupę inżynierów do uzyskania przewagi technologicznej nad resztą świata. Był to początek zimnej wojny, (ale o tym już kiedy indziej). Pracę Von Brauna i jego zespołu wcielono do amerykańskiego programu kosmicznego. Dzięki niemu skonstruowano rakietę Saturn V, która pozwoliła wylądować amerykańskim astronautom na Księżycu. Niedługo po tym został wybranym człowiekiem roku przez magazyn "People". ( Sądzę, że lądowanie na księżycu to ściema). Po wojnie cały wysiłek prac Viktora Shaubergera został przejęty przez Von Browna i rozwijany w tajemnicy dla mediów. Sam Victor pod koniec życia odwiedził USA tylko raz w 1958 r. (niedługo potem zmarł).

Poruszając wątek UFO, nie mogę pominąć znaczenia strefy 51. Tam właśnie wybudowano 10-cio kilometrowy pas startowy (najdłuższy na świecie!). W bazie tej w 1962 zakończono pracę nad SR-71 Blackbird. Jego nocne loty wywoływały u pobliskiej ludności nielada sensację. Donoszono o przypadkach widzenia UFO. Samolot ten mógł wywoływać takie reakcje ze względu na swój kształt oraz osiągi. Wypszedzał tamte czasy o wiele dziesięcioleci. Technika, którą dysponują Amerykanie jest nikomu nieznana. To nie muszą być wcale latające talerze. Pracę nad paradoksem czasowym (podróże w czasie), teleportacja (przemieszczanie się w możliwie najkrótszym czasie, nie zależnie od odległości) eksperymenty biologiczne (nowe śmiertelne wirusy). Jak w takim razie można ukryć to, co ukryte być powinno? To proste, mianowicie należy rozpuścić fałszywą plotkę, w myśl zasady - kłam, kłam a napewno coś zostanie. Jest to działanie dywersyjne, takie które ma odbiorcę informacji celowo wprowadzić w błąd. Jakimi środkami możemy wprowadzać dezinformację? Takimi jak: film (hollywood), tv, literatura S-F, komiksy, gry komputerowe itd. Środki te mają rozbudzić w nas nieustanną świadomość istnienia obcych, (na których można zrzucić dosłownie wszystko). Dezinformacja ta, ma na celu ukrycie prawdziwych przedsięwzięć rządu amerykańskiego, które nie muszą być wcale legalne. Jaka jest korzyść z blokowania informacji, odnośnie tajnych projektów wojskowych? W taki sposób buduje się przewagę, (to co mamy najlepsze, zostawiamy na koniec). Przewaga ta może zostać użyta w odpowiedniej chwili i w odpowiednim czasie.

Początkiem kariery UFO jest rok 1896, w którym po raz pierwszy odnotowano liczne doniesienia o tym fenomenie; ważny jest również udział amerykańskiego pilota K. Arnolda, który 24 VI 1947 roku miał zobaczyć w czasie lotu 9 spodków UFO. To właśnie obserwacje Arnolda wywołały lawinę. Pojawiły się nowe doniesienia o UFO, bezpośrednich kontaktach z Obcymi, dużą rolę odegrały także informacje w mediach. Już wkrótce miliony ludzi Zachodu wierzyły w UFO. Jednak, chociaż miliony ludzi wierzą w UFO po "świecku", to tylko tysiące uczyniły z tego swoje religie. Ważne religie UFO to: Aetherius Society, Tyfoniczne O.T.O., Heaven`s Gate, raelianizm, księga Urantia i Zakon Świątyni Słońca, a na gruncie polskim Antrovis.

Nie wiem jak wy, ale ja w tzw. UFO nie mam zamiaru wieżyć, choćby nie wiem co mówili w TV, ja tej propagandzie się nie poddam. A jeżeli pozaziemskie cywilizacje są, to napewno się kiedyś ujawnią, poczekamy zobaczymy.

http://www.eksplorator.com/81a1.htm
http://images.google.com/images?q=Viktor.....p;ct=title
http://gmaps.tommangan.us/groom_lake.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 13:03:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : Listopad 15, 2010, 21:34:01 »

Cytuj
Nie wiem jak wy, ale ja w tzw. UFO nie mam zamiaru wieżyć, choćby nie wiem co mówili w TV, ja tej propagandzie się nie poddam. A jeżeli pozaziemskie cywilizacje są, to napewno się kiedyś ujawnią, poczekamy zobaczymy

A ja wierzę że po za naszą planetą są jeszcze inne, zamieszkałe przez inteligentne istoty i że nas one odwiedzają w swoich kosmicznych statkach. Może nie wszystkie UFO które widują ludzie są pozaziemskiego pochodzenia,może większość z nich to ziemskie ,tajne projekty.Hm...kto to wie ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #139 : Listopad 15, 2010, 23:30:08 »

Czy sa inne cywilizacje? Ja wiem ze sa , jest to moja wewnetrzna wiedza , ktorom nie zawsze jestem w stanie udokumetowac fizycznie.

Tekst wkleilam jako mozliwosc konfrontacji z czyms odmiennym i byc moze malo znanym.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #140 : Listopad 16, 2010, 10:50:15 »

Cytat: Kiara
Początkiem kariery UFO jest rok 1896, w którym po raz pierwszy odnotowano liczne doniesienia o tym fenomenie; ważny jest również udział amerykańskiego pilota K. Arnolda, który 24 VI 1947 roku miał zobaczyć w czasie lotu 9 spodków UFO. To właśnie obserwacje Arnolda wywołały lawinę

wcześniej zaczęłaś od:

Cytuj
W 1926 r. Viktor Schauberger, samouk, który miał niecodzienne zdanie na temat wymianu energii w przyrodzie, jako pierwszy wysnół teorię silnika antygrawitacyjnego. W 1934 r. jego twórczy umysł, zdobył uznanie w oczach Adolfa Hitlera,

Gdybyśmy na podstawie dwudziestowiecznych prób uczynienia "Ufo" mieli obalać jego rzeczywiste istnienie to ... jakoś naciągane te fakty. Tym bardziej, że we wskazanym artykule jest wspomniane iż "Początkiem kariery UFO jest rok 1896" (jak rozumiem chodzi o odnotowane, zapisane przypadki). W 1896 roku wspomniany na początku artykułu austriacki samouk, wizjoner Viktor Schauberger zapewne był jeszcze dzieciakiem i zapewne coś zasłyszał w temacie, co później próbował wcielić w życie. Jego śmiałe badania podjęli i do tej pory kontynuują dzisiejsze mocarstwa, o których wiemy, ze dysponują taką technologią. Jednak sam fakt istnienia tego w rękach ludzi nie dowodzi, przynajmniej w moim przekonaniu, że "obce" cywilizacje - których istnienia nie wykluczasz, nie posiadają podobnych pojazdów.
Moim zdaniem takie artykuły są próbami manipulacji, dyskredytacji od zawsze istniejącego zjawiska. Przykładem może być nasz Wylatowo - choć oczywiście rejestrowane tam fenomeny mają nieco inny charakter, to jednak geneza nazwy tej miejscowości wzięła się właśnie z tego, że od wieków w tych okolicach ludzie zauważali "wylatywanie" jakichś dziwnych obiektów.
Takie artykuły próbują zamydlić te fakty podobnie jak religie próbują zamydlić nasze, ludzkie możliwości typu "para".

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #141 : Listopad 16, 2010, 15:53:57 »

Taka mala ciekawostka.


http://www.sekretyameryki.com/?p=4713
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #142 : Listopad 16, 2010, 21:59:44 »


Nie chce się otwierać. Smutny
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : Listopad 16, 2010, 22:08:52 »

U mnie śmiga bez problemos !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : Grudzień 02, 2010, 11:38:30 »

USO  czyli „niezidentyfikowany obiekt podwodny”. Film jest co prawda jeszcze nie przetłumaczony na polski, ale na pewno nawet bez zrozumienia dokładnego tekstu można domyśleć się, jak wyglądały przedstawione tam incydenty.

http://www.youtube.com/watch?v=XyfaOXUznyY&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 11:40:33 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
greta
Gość
« Odpowiedz #145 : Grudzień 03, 2010, 15:45:10 »

http://nowaatlantyda.com/2010/12/01/ufo-nad-manhattanem-drugie-podejscie/

Ciekawi mnie dlaczego nikt do nich nie strzelal,jak to mowil EN-KI,ze nie pokazuja sie,bo zaraz sie do nich strzela.
A moze to "cwiczenia wojskowe",a glupi ludzie popatrza sobie?
A moze sprawy zaszly tak daleka,ze po prostu przygotowuje sie nas na bliskie spotkania?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : Grudzień 03, 2010, 15:55:34 »

coś mi się wydaje że ktoś tu próbuje ukryć drzewo w lesie, choć może to próby z Projektem "Blue Beam"
http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
purattu
Gość
« Odpowiedz #147 : Grudzień 03, 2010, 16:01:01 »

pokazuja sie spoko luz i niekoniecznie
w tak skromnej ilosci ale to zalezy od [wszystkiego]
trzeba tylko rezonowac odpowiednio i..
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #148 : Grudzień 03, 2010, 16:17:59 »

songo,
wiadomosci super,a widzac wspolczesny swiat i chec zrobienia tego co zamierzaja
material jak najbardziej prawdopodobny,
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #149 : Grudzień 25, 2010, 01:15:14 »

Okazuje się że już LECĄ Mrugnięcie


Obcy lecą w kierunku Ziemi. Trzy potężne statki
UFO | statek | obcy | Ziemia | SETI | oświadczenie

 
Fot. sxc.hu
Dotrą do nas w grudniu 2012 roku.

Poszukiwacze obcych cywilizacji, pracujący w ramach programu SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), twierdzą, że w kierunku Ziemi zmierzają trzy niezidentyfikowane staki kosmiczne- informuje pravda.ru.
WIKILEAKS: UJAWNIMY PRAWDĘ O UFO>>

Statki są olbrzymie - największy z nich ma średnicę 240 km. Dwa pozostałe są trochę mniejsze. Obecnie są już w granicach Układu Słonecznego, w pobliżu Plutona.

UFO NIE ISTNIEJE TO TYLKO PIORUNY>>

Na Ziemię dotrą w grudniu 2012 roku - twierdzą eksperci z SETI.

Statki zostały odkryte dzięki urządzeniom badawczym pracującym dla programu HAARP, wojskowego programu badawczego, który zajmuje się - oficjalnie - procesami zachodzącymi w jonosferze.

Specjaliści z SETI twierdzą, że statki będą widoczne przez teleskopy, gdy osiągną orbitę Marsa.

WB

Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sanguisregum rezerwat-mustangow stadniniakonna x22-team playlifegames