Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 14:14:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 128691 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« Odpowiedz #150 : Październik 18, 2011, 16:33:11 »

Być może to nie przypadek.

szczególnie w tych czasach dominacji   Lucyfera   

że drugie medium  PCH  ma na imię  Lucyna


i że opuściło  Polskę  Coś

« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 16:34:41 wysłane przez JACK » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Październik 18, 2011, 17:49:51 »

Kiara
Cytuj
Warto po pierwsze uruchomić z nią kontakt i zaufać jej wiedzy , bowiem nikt nie wie lepiej od niej co dla nas jest najlepsze.

Kiara

Ba ! Tylko jak ?  Jeszcze nie potrafię ,a może potrafię ? hm.......
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #152 : Październik 18, 2011, 21:16:28 »

chanell ależ oczywiści e że potrafisz , każdy potrafi , to naturalne dla nas. Przecież masz intuicję , słuchaj jej wsłuchuj się w swój wewnętrzny głos prosząc wcześniej o otworzenie kontaktu ze swoją Energią.
Zaufaj sobie , swojej intuicji pomału staniesz się pewna tego co do Ciebie dociera , słuchaj w cichości w spokoju.
Ja też się tak uczyłam.

Bywają też spontaniczne kontakty otwierające się nagle ale lepsze są te wypracowane , moim zdaniem.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #153 : Październik 18, 2011, 21:54:19 »

Strasznie dużo tu smieci, jak np ten post 150 od JACK. Cięzko sie to wszystko czyta. Co do tej intuicji. To myślałem że to właśnie jest nasz kontakt z naszą Energią.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : Październik 18, 2011, 22:54:39 »

Strasznie dużo tu smieci, jak np ten post 150 od JACK. Cięzko sie to wszystko czyta. Co do tej intuicji. To myślałem że to właśnie jest nasz kontakt z naszą Energią.

Witaj Cum Uśmiech nie wiem o co ci chodzi ? Post Jacka jest w temacie ,bywają tu gorsze smieci,ale nie wszystko się da odgarnąć. Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Cum
Gość
« Odpowiedz #155 : Październik 19, 2011, 07:02:41 »

witaj Uśmiech.
wierzę że gorsze smieci bywają. Rozmowa to wymiana argumentów a mówiąc śmieci mam na mysli kolejne teksty typu udowodnijcie mi że to wszystko jest prawda bo jak nie to sie bedę gniewał lub złościł
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #156 : Październik 19, 2011, 07:54:25 »

Strasznie dużo tu smieci, jak np ten post 150 od JACK. Cięzko sie to wszystko czyta. Co do tej intuicji. To myślałem że to właśnie jest nasz kontakt z naszą Energią.

Dobrze myślałeś , bowiem tak jest naprawdę. Ale istnieją też podszepty innych energii ( niewidzialnych dla nas) i człowiek nie ma jeszcze żadnych możliwości je odróżniać.
Dlatego trzeba zawsze analizować je prze własny system wartości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 07:54:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #157 : Październik 20, 2011, 21:44:29 »

W system wartość bym sie tu nie zagłębiał. Często może być mylny i nacechowany środowiskiem w jakim przebywamy czyli nie pochodzi od nas samych.

Co do podszeptów to biorąc to na logikę lub intuicję (jak kto woli): "Podążanie za głosem serca", czy "życie zgodnie z sumieniem", jest zwrotem pozytywnym i praktykowany od wielu lat. Więc przekonuje mnie to, że jednek człowiek te możliwości ma i to dość spore i nie trzeba być przy tym kimś wyjątkowym.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #158 : Październik 21, 2011, 07:15:44 »

Daj na luz i pisz z przemyśleniem , a co to jest sumienie i na czym ono się opiera jak nie na wartościach , cennych dla kogoś?

Na czy zbudowane jest ono ja nie na środowiskowych zwyczajach akceptowanych w danej grupie większej lub mniejszej?
To wszystko zebrane do kupy nazywa się systemem wartości wspieranym etyką i moralnością ludzi pojedynczych lub grupy.

Otworzenie możliwości paranormalnych wcale nie musi świadczyć ( i często nie świadczy) wysokiej etyce i moralności człowieka używającego ich.
Jego czyny codzienne o tym świadczą a nie paplanie o tym jaki jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #159 : Październik 22, 2011, 19:04:11 »

Zawsze daję na luz jak mam z górki. Proponuję zrezygnowac z uszczypliwości typu "pisz z przemyśleniem". Z założenia każy to robi.
Nie chcę analizować terminu "sumienie" dla kazdego pewnie oznacza coś nieco innego.

Pisaliśmy o obronie od innych energii, której nie mamy. A co powiesz na intuicję. Nie jest powiązana z sumieniem a uważa sie że kieruje nas w dobrym kierunku. jedni maja ją slabą a inni traktują ją niemal jak wiedzę. Więc może jakaś ochrona jednak jest.

Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #160 : Listopad 25, 2011, 07:35:59 »

wracając to tematu...
pojawiła się sesja numer 21
To chyba "kluczowa" sesja dla ludzkości bo [jak sie dowiadujemy]od 11 .11 mamy aż siedem płaszczów ochronnych dla ziemi.
Poza tym szykuje się kolejna zmiana medium.
Sesja jest w moim odczuciu przygotowaniem na radykalne zmiany -może nawet zmianę głównych idei przyświecających .
 projektowi...
Z wykopaliskami Wójcikiewicz ma się wstrzymać do przyszłego roku. Zastanawiam się co załatwi w Egipcie przy obecnej sytuacji i jeszcze w tak krótkim czasie do roku 2012...a może data 21.12.2012 też już nie obowiązuje.
Tak więc chyba już do cna straciłem wiarę w "przebudzenie cheopsa"
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #161 : Listopad 25, 2011, 14:29:27 »

Cytat: daniel
pojawiła się sesja numer 21

O, to w bardzo krótkim czasie ukazały się dwie, 20 i 21. Kilka dni temu, bodaj trzy, sprawdzałem i była jeszcze 19, jako ostatnia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Cum
Gość
« Odpowiedz #162 : Listopad 25, 2011, 15:18:23 »

A to czemu 20 nie ma? błąd numeracji?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #163 : Listopad 25, 2011, 15:29:41 »

A to czemu 20 nie ma? błąd numeracji?

nie koniecznie. 20 mogła być sesją prywatną i stąd ten myk w numerach. Może za jakiś czas wstawią 20 - tą.


EDYCJA:

No i mamy wyjaśnienie co do sesji 20:

Jako sesja 20 będzie umieszczona (po przepisaniu) sesja robocza.

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 19:48:55 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #164 : Grudzień 03, 2011, 19:14:16 »

Cytuj
30 listopada 2011
UWAGA! Są już na stronie sesje nr 20, 21 i 22 w dziale "Sesje z Anną Dolińską".

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #165 : Grudzień 03, 2011, 23:06:56 »

Szczerze mówiąc to już szkoda poświęcać czasu na komentarze skoro dorośli ludzie dają się tak robić w konia ? Ich wola niech się dzieje , może to najlepsze dla nich na teraz.
A z drugiej strony P. Wójcikiewicz wydawało by się iż powinien mieć doświadczenie w kontaktach i rozróżnianiu zabawiania się różnych bytów ludźmi. Niestety często pozostaje tylko fraza "wydawało by się "... i nic więcej.

Pozostało nam niezbyt wiele czasu na kolejną konfrontację , niecały miesiąc. Kolejne bajania odkryją swoją autentyczność.
Energia która przeszła przez Warszawę ma wpływ na wszystkie szlaki energetyczne wewnątrz ziemi , łączy się bezpośrednio ze wszystkimi dawnymi i obecnymi czakramami , aktualizuje te dawno temu zablokowane.
One zaś mają wpływ na całokształt energetyki ziemi , przywracają procesy uśpione które biorą udział w całym ponownym uruchomieniu podnoszenia wibracji planety. Co za tym idzie dokonują zmian i poruszeń na powierzchni ziemi i pod powierzchnią.
O naturalnym odsłonięciu ukrytych pod piaskiem artefaktów pisałam już 5 lat temu , naprawdę nikt niczego nie będzie odkopywał nie będzie takiej potrzeby.
Jeszcze wiele niespodzianek przed nami , dla zaistnienia ich nie są potrzebne żadne ceremonie.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 23:07:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
majette
Gość
« Odpowiedz #166 : Grudzień 04, 2011, 20:32:34 »

Czytając sesję 21 - po pierwsze widać,po zadawanych pytaniach,że nawet sami jej uczestnicy powątpiewają powoli w prawdziwość przekazów, wodny grzyb ,planeta x itd, po drugie dokłądnie uwidacznia się jak ten "byt" bardzo umiejętnie i skrupulatnie unika odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące braku tego co zapowiadał, a przecież pamiętam ,że wyraźnie mówił ,że grzyb będzie ,więc nie można tłumaczyć się teraz ,że setki bytów zadbały o to żeby go powstrzymać .
Oczywiście cieszę się z faktu ,że nie wybuchł wulkan,czy nie stałą się inna wielka tragedia ale jak można najpierw wmawiać naiwnym ludziom zapowiedź mających nastąpić faktów,które będą niejako ostrzeżeniem itd, a potem wymigiwać się stałą śiewką ,iż dany fakt nie nastąpił dzięki tychże bytów staraniom, czysta manipulacja, wręcz zabawa, zastanawia mnie tylko po co to tym bytom,a także dlaczego akurat taka ceremonia,dlaczego tam ,czemju to dla nich tak ważne. To tak jakbym chciał ludziom wmówić ,że za tydzień będzie ogromne trzęsienie ziemi ,podając miejsce ,a gdy fakt nie zaistnieje, wytłumaczyłbym to moimi modlitwami,które niedopuściły do tego. Na początku byłem zaciekawiony,z niecierpliwością czekałem na kolejne sesje, na przełom po ceremonii, wręcz denerwowały mnie wpisy wątpiących,teraz w pełni podzielam pogląd m.in. Kiary.  Po czym możemy w prosty sposób sprawdzić Samuela?Po faktach potiwerdzających to co wmawia,a ponieważ fakty nie nastąpiły,wręcz zaprzeczyły temu co wmawia jest niewiarydodny.
Szkoda mi tylko ludzi z fundacji,bo to oni głównie cierpią ,nie wyczówam w nich ani chęci zysku/pręty itd./ ani zdobywania popularności , ani też okłamywania nas,odbiorców, jednak dali się zmanipulować nieznanej sile o niejasnych celach.
Założe się ,że gdyby zawiesili sesje ,działania nawet na kilka lat,świat będzie nadal toczył się swoim rytmem. Także po roku 2012.

========================================

Sorki za literówki...

Scaliłem posty
Darek


« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 21:00:05 wysłane przez Dariusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #167 : Grudzień 08, 2011, 01:07:40 »

ech... normalnie "Szansa na sukces"...
ciągnie się, coraz to nowe odcinki, ale każdy leje na to...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 01:08:05 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : Marzec 01, 2012, 23:15:46 »

Jest następna sesja z p.Dolińską nr 23

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=672&cmd=
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #169 : Marzec 03, 2012, 20:19:03 »

Przeczytałem tą sesję i po raz kolejny manipulacja enkiego razi mnie w oczy. Jego odpowiedzi na pytania są niekompetentne i ubrane w taki sposób, aby czytelnik nie wiedział o co mu w ogóle chodzi.

to "cwaniactwo" nadużywa za wielu porównań i metafor, a to nie ma nic wspólnego z prostą i konkretną odpowiedzią na zadane pytania. Jego taktyka polega na odpowiadaniu pytaniem na pytania, a nie udzielaniu bezpośrednich racjonalnych odpowiedzi.

Prosty przykład:
Cytuj
ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo – jesteśmy przyzwyczajeni do rozmawiania z różnymi Istotami duchowymi. Przecież przez Lucynę rozmawialiśmy z Jezusem, rozmawialiśmy z Cheopsem i wieloma innymi istotami, tak że jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie tego typu kontakty. Mam teraz pytanie - co mamy zrobić ze złotymi prętami, które zostały w Egipcie? Jak je wykorzystać?

Jak mogli rozmawiać z Jezusem skoro sam Enki na sesjach stwierdził, że Jezus Chrystus inkarnował się ponownie na ziemii w 1920 roku?

Podobne niedomówienia dotyczą Planety X i Kataklizmów:

Cytuj
SAMUEL:
Chcielibyśmy, aby tak było, Andrzeju. Wielu ludzi krytykuje sam fakt „wodnego, płaczącego grzyba“ – że się to nie wydarzyło. Jednak to, iż Anioły, Istoty Światła które wcielały się w ciała ludzkie i odsuwały te wielkie katastrofy – powiedzmy – zostało to odbite w wielkim lustrze i pływa... Pływa wokół waszej Planety Ziemia. Pytacie o Planetę X. Ciężko… ciężko zbliża się do Planety… do was, ale nie będzie takich tragizmów, takich kataklizmów jak ludzie wymyślają.

Tylko, że to nie ludzie to wymyśli, a Enki, który niegdyś na sesjach zastraszał tragicznymi kataklizmami o ile nie zostaną uruchomione piramidy.

"Niestety ludzie są zbyt głupi, aby domyśleli się prawdy"

Pozdrowienia dla wszystkich marzycieli i bajkopisarzy.

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 04:17:55 wysłane przez Piotr » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #170 : Marzec 03, 2012, 20:44:37 »

Daj spokój ja tez to przeczytałam na komentowanie takich bzdur zwyczajnie szkoda już czasu. Dziwi mnie tylko iż ludzie wydawało by się z doświadczeniem w tej dziedzinie tak dają się robić w konia i wodzić za nos. I jeszcze takie brednie publikują oficjalnie.
Zwyczajnie żenujące.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #171 : Marzec 21, 2012, 18:29:32 »

http://czaneling.awardspace.com/odpowiedzi.html
Pytania: Czy byt ktory kontaktuje sie podczas channelingu z Lucyną Łobos pod nazwą Samuel to Enki brat Enlila i czy ma dobre intencje wobec Ziemi?

 Odpowiedzi: To nie jest brat Enlila. Jeżeli Samuel udziela nowej wiedzy, to jego pozytywne intencje są oczywiste. W wypadku gdy jego przekazy są wątpliwej jakości, to należy z nim zerwać kontakt.

Myślę, że zarówno Pani Dolińska jak i Pani Łobos powinny od czasu do czasu zejść z obłoków na ziemię i poczytać trochę innych przekazów niż te własne a nawet skorzystać z niektórych rad by nie brnąć dalej we własnej głupocie po same uszy.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #172 : Marzec 21, 2012, 19:15:57 »

Dobrze iż ludzie zadają pytania  w tematach kontrowersyjnych , nawet bardzo dobrze , bo budzą się wątpliwości a to jest inspiracją do przemyśleń.

Ale nie jest dobrze gdy w odpowiedzi jakichś "wiedzących' wierzą bezwzględnie bez zastanowienia się nawet jak w św. wyrocznię.
Ja w tych odpowiedziach znalazłam mnóstwo bzdur oraz kłamstw i na dodatek bardzo dwuznaczne i wymijające temat informacje. Ale.. niech każdy wierzy w to  co jemu odpowiada.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Tronk
Gość
« Odpowiedz #173 : Czerwiec 24, 2012, 23:07:55 »

Ja już nic nie rozumiem miała nas  zniszczyć planeta a jak nie ona sama to jej ogon czym by on nie był.
Teraz okazuje sie że to nie jest już takie ważne , to ja się pytam do jasnej ciasnej
Co jest wazne ?
Mam sie bać płakać ?
Nie wiem jest ta nadzieja czy jej nie ma?
Tyle pytan tak mało czasu i żadnych odpowiedzi.
A tak na marginesie i całkim powaznie jeżeli coś sie wydarzy to niestety jestem waszą jedyną nadzieją przy narodzinach podjalem sie misji jednym słowem mam być liderem pod wieloma wzgledami ale tylko wowczas gdy nadejda drastyczne zmiany na ziemi.
Pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #174 : Czerwiec 25, 2012, 18:32:56 »

płakać, zdecydowanie płakać...
...przede wszystkim nad swoją naiwnością.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangsa quieronovelas gry rpg-ug bizancjum