Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:26:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przeniesiony "Katolicyzm - zakłamana i barbażyńska religia"  (Przeczytany 64028 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #100 : Październik 12, 2008, 21:09:22 »

30. Skoro Bóg cofnął morze, tak by Mojżesz i Żydzi mogli uciec przed Egipcjanami, to dlaczego nie otworzył bram obozów koncentracyjnych? – Guilherme Hoffmann

to mi się najbardziej podoba Duży uśmiech
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #101 : Październik 12, 2008, 21:54:05 »

Enigmo, temat odnosi się do RK, ponieważ w potocznym rozumieniu jest to całe chrześcijanstwo! Przynajmniej w Polsce, na pewno - również argumentacja dotyczy spraw chrześcijanskich in genere, nie tylko RK. Moje zdanie jest więc uprawnione.

Mora... większość z tych punktów jest bardzo infantylna i opiera się na pewnych fałszywych aksjomatach dotyczących religii. Jeśli postawisz mi paczkę kawy, chętnie odpowiem na wszystkie 88...

Cytuj
30. Skoro Bóg cofnął morze, tak by Mojżesz i Żydzi mogli uciec przed Egipcjanami, to dlaczego nie otworzył bram obozów koncentracyjnych? – Guilherme Hoffmann
Poruszając się tylko w obrębie Pisma Hebrajskiego - Bóg owszem, wyprowadził Żydów z niewoli egipskiej, ale za to sam wpędził ich w babilońską, prawda? Ta cała kwestia dotyczy problemu boskiego przyzwolenia na cierpienie, dość sprytnie ukrytego w paraleli biblijnej. Ale niczego wiecej - o tym zaś nawet i ja tutaj sporo pisałem.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 21:58:31 wysłane przez Loukas » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #102 : Październik 12, 2008, 22:53:20 »

Przy niektórych punktach nieźle się uśmiałem Uśmiech Dla kogoś ślepo wierzącego kościołowi, byłoby to zaprzeczeniem większości dogmatów. Szkoda tylko, że tacy ludzie nie potrafią myśleć. Nie chcą.

Upadnie katolicyzm, to nie jest pytanie typu "czy" to jest pytanie typu "kiedy". Odpowiedź - kiedy ludzkość wkroczy w, jak to Carlin ładnie określił, "Age of Reason".

Można by na wszystkie pytania odpowiedzieć "po swojemu", ale jak chce się być w 100% zgodny z konserwatywnymi naukami kościoła, będzie jeden duży FAIL.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 22:54:20 wysłane przez Septerra » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #103 : Październik 12, 2008, 23:12:49 »

Mora, bardzo zabawne są te 'infantylne' pytania, ale to znów odbiega od tematu wątka. Miał to być temat o katolicyżmie czyli kościele Rzymsko-katolickim. Nalezałoby wiec oddzielić tą czesc, bo mieszacie pojecia

Loukasie, troche luzu, nie każdy ma tak zacne podejście do chrześcijaństwa rzymskiego, czy prawosłwnego. Odpuśćmy sobie tą dyskusje bo juz mi sie nie chce główkowac gdzie jest kolejny oftopic Język

Cytat: Mora
30. Skoro Bóg cofnął morze, tak by Mojżesz i Żydzi mogli uciec przed Egipcjanami, to dlaczego nie otworzył bram obozów koncentracyjnych? – Guilherme Hoffmann
Nie Bóg cofnoł morze tylko Mojrzesz swoją laską, Bóg przypilował zeby egipcjanie pobiegli za nimi. Po za tym czas obozów koncentracyjnych, to czas kiedy pan odwrócił oblicze od Izraela - przepowiedziała to min Saba

Cytuj
48. Skąd Adam i Ewa mogli wiedzieć, że to źle być nieposłusznym w stosunku do Boga, jeśli nie zjedli jeszcze owocu drzewa poznania dobra i zła? Nie można ich pociągać do odpowiedzialności, jeśli nie zdawali sobie sprawy z tego, co robią.
Racja  Chichot

Cytuj
61. Jeśli Bóg był ojcem Jezusa (nie Józef), to dlaczego drzewo genealogiczne Jezusa jest poprowadzone przez Józefa? – Cyndy Hammond
Żeby przypisac jego linie, do królewskiej Davida i Salomona Mrugnięcie tym samym czyniąc go Mesjaszem i królem

Cytuj
58. Przeszczepy mózgu w końcu będą możliwe, a gdzie będzie wtedy dusza?
Dusza siedzi w sercu, nie w głowie - oo a prezszczepy serca juz są  Z politowaniem

Cytuj
67. Jeśli historia Arki Noego jest prawdziwa to co Noe robił z odchodami wszystkich zwierząt? Nie było nawet odpowiedniej wentylacji. Cholera, a co jadły mięsożerne zwierzęta? A gdzie były dinozaury i jednorożce w tym wszystkim?
Arka Noega ma być przenośnią, dinozaury zgineły wieki temu

Cytuj
69. Czy Jezus był Bogiem pod ludzką postacią? Jeśli tak, to Bóg ratował nas przed samym sobą. Trochę samolubne, czyż nie? To jest to, co chrześcijanie bezwiednie głoszą przyjmując, że Jezus jest Bogiem.
Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 23:17:07 wysłane przez Enigma » Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #104 : Październik 12, 2008, 23:19:43 »

Enigmo, mam nadzieje właśnie, że coś uda mi się ludziom wyjaśnić - tym właśnie, którzy nie widzą różnicy, krytykując chrześcijanstwo za partykularne błędy KRK! Uważam, że to ważne.

Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #105 : Październik 13, 2008, 14:33:56 »

No dobrze, masz tu ciut racji  Uśmiech a wszystko dlatego ze załozyłam ten wątek w nie swoim dziale - inaczej zrobiłabym z tym pożądek  Mrugnięcie
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #106 : Październik 24, 2008, 13:46:23 »

Ciekawe skąd wiedzieli? Czyżby bóg im pomógł? Duży uśmiech

Niech Wall Street uczy się od Watykanu
(Gazeta Wyborcza, dd/11.10.2008, godz. 12:14)

Kościół kiedyś unikał giełdy, bo fundusze inwestycyjne jeszcze w latach 80. nie dawały gwarancji, że nie włożą pieniędzy w podejrzany moralnie biznes - jak produkcja broni czy prezerwatyw. Jednak dziś Watykan zatrudnia świetnych znawców giełdy - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Niedawno papież Benedykt XVI wykorzystał kryzys finansowy do podkreślenia ulotności dóbr doczesnych. - Obecnie widzimy, że wraz z upadkiem wielkich banków znikają pieniądze. One są niczym. Kto buduje na rzeczach widocznych - jak sukces, kariera, pieniądze - buduje na piasku.

Włoscy ekonomiści żartują: - Niech na Wall Street kupują "L'Osservatore Romano". Watykan świetnie przygotował się na krach. Brytyjski tygodnik katolicki "The Tablet" dotarł do najnowszych raportów, które pokazują, że watykańscy doradcy finansowi już przed kilkoma miesiącami zarządzili odwrót z rynku akcji w obawie przed rychłym krachem.

Stolica Apostolska zdążyła zamienić większość swych rezerw w akcjach oraz funduszach inwestycyjnych na obligacje państwowe, walutę i złoto.

Kościelni finansiści martwią się jednak tanim dolarem, bo obniża on wartość datków płynących z USA do Watykanu i to było główną przyczyną deficytu 9 mln euro, którym Watykan zamknął swój budżet w 2007 roku.



http://biznes.onet.pl/0,1842149,wiadomosci.html
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #107 : Październik 24, 2008, 17:57:17 »

Tak, Watyka jest najwiekszym na swiecie producetem prezerwatyw, ale swoim wiernym zabrania ich uzywac. Hipokryzja na miare  niesotykana. No coz kazde zyski sa dobre , swietosc nie smierdzi.
Kiara
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #108 : Październik 25, 2008, 20:12:04 »

Kiara - bez złośliwości - czy mogłabyć podać jakieś bardziej precyzyjne potwierdzenie swoich słów? Chętnie sięz tym zapoznam.

Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Październik 26, 2008, 12:22:36 »

Tak, Watyka jest najwiekszym na swiecie producetem prezerwatyw.

yyyy...eeee...??
a gdzie np. mogę o tym przeczytać?
jakiś link do artu, do info... zapodaj.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 12:23:23 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #110 : Październik 26, 2008, 17:43:50 »

Tak, Watyka jest najwiekszym na swiecie producetem prezerwatyw.

yyyy...eeee...??
a gdzie np. mogę o tym przeczytać?
jakiś link do artu, do info... zapodaj.

Ta informacja pochodzi  gdzies z przed dwoch lat ( nie pamietam dokladnie),czytalam ja w reportazu o brudnych interesach Watykanu. Dotyczylo to rowniez wziecia duzych pieniedzy od Opus Dei na rzecz ratowania Watykanskich kryzysow bankowych. Niestety nie zanotowalam tego artykulu. ale moj przedmowca tez o tym wspomnial , moze on ma link do tej notatki. A moze sami poszukajcie, kto szuka ten znajduje.
Kiara
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 17:44:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #111 : Październik 27, 2008, 22:29:58 »

A moze sami poszukajcie, kto szuka ten znajduje.
Słońce, w tym momencie to Ty [a nie ktoś] wysuwa dosyć ciężkie oskarżenia, więc to Ty powinnaś - na naszą prośbę - je poprzeć, a nie zbywać lakoniczym, lecz jakże charakterystycznym dla Ciebie "sami poszukajcie". W takim przypadku to nic innego jak zwykła potwarz, z której powinnaś się wytłumaczyć. Proponuję - w imię uczciwości - abyś albo wycofała się z tego stwierdzenia której podajesz jako pewnik lub podała namiary na artykuł.

Dla jasności - nie bronię Watykanu, nie neguję, że taki fakt mógł mieć miejsce. Ponieważ zamierzam wykorzystać tę informację w pewnych dyskusjach, to zanim to zrobię muszę znać jej źródło. Nie wyobrażacie sobie, że w poważnej dyskusji powiem "a bo Kiara tak mówiła". :]
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #112 : Październik 27, 2008, 22:47:59 »

Nie doczytałem się nigdzie o prezerwatywach w kontekście Watykanu, choć jeśli kiedyś coś takiego się ukarze to wcale się nie zdziwię.
Ale warto zapoznać się z "Tajemnice Watykanu" i "Historia papiestwa". Chyba dobrze zapamiętałem tytuły, gdyż czytałem to ze 25 lat temu.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Październik 28, 2008, 14:10:21 »

A moze sami poszukajcie, kto szuka ten znajduje.
Słońce, w tym momencie to Ty [a nie ktoś] wysuwa dosyć ciężkie oskarżenia, więc to Ty powinnaś - na naszą prośbę - je poprzeć, a nie zbywać lakoniczym, lecz jakże charakterystycznym dla Ciebie "sami poszukajcie". W takim przypadku to nic innego jak zwykła potwarz, z której powinnaś się wytłumaczyć. Proponuję - w imię uczciwości - abyś albo wycofała się z tego stwierdzenia której podajesz jako pewnik lub podała namiary na artykuł.

Dla jasności - nie bronię Watykanu, nie neguję, że taki fakt mógł mieć miejsce. Ponieważ zamierzam wykorzystać tę informację w pewnych dyskusjach, to zanim to zrobię muszę znać jej źródło. Nie wyobrażacie sobie, że w poważnej dyskusji powiem "a bo Kiara tak mówiła". :]

Dokładnie, to zwykłe zniesławienie, bez podania żadnych dowodów albo poszlak. Zgadzam się w 100% z artqiem.
Wiarygodność Kiary...... spada..........
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #114 : Październik 28, 2008, 18:14:40 »

Czytalam juz ten artykul dosyc dawno, Czy byl prawdziwy? Mysle ze tak bo inaczej Watykan wyciagnol by konsekwecje. Naprawde jestem ostatnoi bardzo zajeta, pisze duzo mniej, wiec ktos kogo cos interesuje , powinien zadac sobie trud odszukac stare artykuly.Watykan zaciera takie slady, nie sadzcie iz te  informacje beda rozpowszechniane, czesto pozostaja w pamieci tych , ktorzy je przeczytali. http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&q=watykan+producentem+prezerwatyw&start=10&sa=N
Moze wiecej samodzielnosci?
Kiara
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 09:53:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : Październik 29, 2008, 08:44:59 »

no widzisz, nie wymądrzaj się - nie dziwne, że nie znalazłem, skoro napisałaś:

Cytuj
Watyka jest najwiekszym na swiecie producetem prezerwatyw

zamiast napisać, że "posiada swoje udziały w firmach produkująch prezerwatywy". A to różnica. Ja też mogę mieć udziały w firmie produkującej banany, a producentem bananów nie jestem Język

Oczywiście takie zachowanie Watykanu jest nieuczciwe, ale wierz mi - próbowałem znaleźć to, o czym pisałaś przez google i nie znalazłem. Samodzielności mi więc nie brakowało. Raczej już twoje sformułowanie było nieprecyzyjne.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 08:46:19 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #116 : Październik 29, 2008, 21:36:33 »

Ponieważ pamięć chyba Ci szwankuje to przypomnę co nasmarowałaś:
Tak, Watyka jest najwiekszym na swiecie producetem prezerwatyw, ale swoim wiernym zabrania ich uzywac. Hipokryzja na miare  niesotykana. No coz kazde zyski sa dobre , swietosc nie smierdzi.
Kiara
Jak widać w powyższym poście próżno szukać słów "tak przypuszczam" czy "prawdopodobnie". Znajdujemy natomiast - właśnie zdałem sobie sprawę, że jak nigdy do tej pory - krótkie, precyzyjne stwierdzenie, dodatkowo podkreślone słowem "tak" na początku zdania. Dodatkowo oskarżanie o hipokryzję i to na "miarę niespotykaną".

Cytat: Kiara
Naprawde jestem ostatnoi bardzo zajeta, pisze duzo mniej, wiec ktos kogo cos interesuje , powinien zadac sobie trud odszukac stare artykuly
W takim razie proponuję dać sobie chwilowo spokój z pisaniem w wątkach "przekazy od myślicieli" czy "kod peszerowy..." i przerzucić siły do tego wątku i dzięki temu zakończyć sprawę honorowo. Kompletną bezczelnością jest rzucenie potwarzy i nakazanie nam abyśmy sami sobie poszukali dowodów na tę potwarz, Kiara to mysliciele tak Cię uczą? Ty oskarżasz, więc to Ty podaj dowody. Jeżeli nie masz czasu to może przyblokować Ci możliwość wypowiedzi w pozostałych wątkach abyś mogła skupić się na tym i oskarżeniach? Matko, od kiedy to trzeba udowadniać, że nie jest się wielbłądem?
Oczywiście osobiście też oskarżam pch o wiele rzeczy, lecz zawsze swoje wywody popieram argumentami i faktami. Jeżeli ktoś udowodni, że nie mam racji potrafię się przyznać do błędu zamiast uciekać od odpowiedzialności za swoje słowa. Kiara, to taki jest zalecany przez Ciebie rozwój duchowy i miłość w stosunku do innych?

Apeluję po raz ostatni: podaj precyzyjne źródło tej informacji [a nie lakoniczne: internet - podany link nie zawiera informacji], albo przeproś i wycofaj się ze stwierdzenia. [sprawa: jest producentem czy też czerpie korzyści z produkcji jest w tym momencie dla mnie drugorzędna]. Miej chociaż trochę honoru, bo wiarygodności jak na lekarstwo.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Październik 29, 2008, 21:56:11 »

ja w tym linku do google, który dałaś kiaro w sumie znajduję tylko 1 krótki komentarz na interii - i nic poza tym
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #118 : Październik 29, 2008, 22:52:29 »

ja w tym linku do google, który dałaś kiaro w sumie znajduję tylko 1 krótki komentarz na interii - i nic poza tym
Nie szukalam w dalszej przeszlosci ( pisalam ze czytalam juz dosyc dawno na ten temat.) Mysle ze nie wszystko dotrwalo do dzisiaj,czesc informacji juz dawno jest usunieta. Jaka jest roznica miedzy finansowaniem ( byciem udzialowcem-wspolwlascicielem czegos, a producetem?) Przeciez ksieza i zakonnice nie staja przy maszynach osobiscie. Jednak oplacanie fachowcow to forma bycia producetem.
Nie wpisuje informacji wyssanych z palca.Jednak nie prowadze katalogu przeczytanych bulwersujacych informacji.
Dla mnie hipokryzja na skale niespotykana jest publiczne gloszenie jednego ( szczegolnie przez koscol, ktoremu ufaja ludzie), a czynienie ( chocby i nieduze rzeczy przeciwnych do ideologji).
Co przystoi przecietnemu Kowalskiemu , nie przystoi takiej organizacji religijnej.
artek, nie wymuszaj na mnie rzeczy niezgodnych z rzeczywistoscia,podalam jedno zrodlo informacji.Jezeli dla Ciebie to za malo poszukaj, a jak nie to rowniez zapytaj mojego przedmowce skad czerpal ta wiedze.
Naprawde nie wiem na czym Ci zalezy?Na poznaniu faktu, czy na doszukiwaniu sie mojej niewiarygodnosci?
Fakt jest faktem, czy chcesz czy nie.
Kiara

ps. Moze wam to pomoze?



serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3302063.html
>Czyżby betonowe stanowisko odziedziczone po JPII miało się
>nadkruszyć?

A może tam chodzi o zwykły biznes, tak jak ze wszystkimi sprawkami kościoła?

Kilka lat temu, chyba w tygodniku NIE, pokazały się informacje o tym że Watykan inwestuje we włoskim przemyśle produkcji prezerwatyw.
Podobno miałby tam mieć ponad 20% udziałów.
Czy robi to bezpośrednio, czy też pośrednio przez własne udziały w obcych spółkach, które to spółki inwestują w przemysł kondomiarski?

Wyszukiwarka archiwum witryny tygodnika NIE jest troszkę upośledzona w udogodnieniach wynajdywania takich kąsków ze starych tekstów.
Czy ktoś wie gdzie w internecie można jeszcze znaleźć na ten temat dokładniejsze informacje?

Czy watykan publikuje swoje dane finansowe?
bóg jest oszustwem

Raczej zaciera skrzetnie slady takich informacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 23:14:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #119 : Październik 30, 2008, 14:03:57 »

Kiara, Twoja informacja bedzie faktem gdy przytoczysz wiarygodne źródła, a to czasu tego pozostaje zwykłą potwarzą. Oskarżenie wypowiedziałas prosto i bez niedomówień, a teraz powołując się na NIE uzywasz słów "chyba", "prawdopodobnie". I nie zasłaniaj sięprzedmówcą próbują rozmyć odpowiedzialność - to TY wypowiedziałaś słowa, więc sięz nich rozlicz. To tyle w kwestii "przytoczonych" przez Ciebie faktów.

Z tygodnikiem NIE nawet mnie nie rozśmieszaj. I to ma być wiarygodne źródło informacji szczególnie w odniesieniu do KK? Kiedyś w tym czasopismie była opisana sytaacja zaistniała w parafii znajdującej sięw moim miejscu zamieszkania i... niewiele miało to wspólnego z rzeczywistymi zdarzeniami. To tyle w sprawie wiarygodności "NIE".

I wybacz, ale jeżeli dla Ciebie prośba o podanie źródeł potwierdzających  Twoje oskarżenia jest "czepianiem się" to o czym chcesz wogóle rozmawiać? Czy możesz mi podać Twoją definicję oszczerstwa, potwarzy bądź obmowy?

Co do hipokryzji - hipokryzją jest to co Ty właśnie robisz. Rzuciałaś bezpodstawne - jak na razie - oskarżenia, a doskonale pamiętam jak na "starym" forum z dużym zaangażowaniem wzywałaś admina do przyznania Leszkowi ostrzeżenia bo coś napisał na Twój temat i uważałaś, że oczernił Cię bo nie był w stanie - wedle Twojego osądu - potwierdzić oskarżeń. Hipokryzjąjest również postawa którą w swoim mniemaniu kreujesz - na osobę uswiadomioną, rozwinietą duchowo, pałającą miłością dookoła a jednocześnie rzucającą bezpodstawne oskarżenia.

W świetle powyższego proszę admina/mopa a podobną postawę wobec Kiary. Wnioskuję o ostrzeżenie dla Kiary w przypadku gdy nie da rzeczywistego potwierdzenia swojego oskarżenia, a nie będzie chciała się z niego wycofać i przeprosić. Jednocześnie proszę współforumowiczów o opinię czy wg. nich słowa Kiary można potraktować jako dowody potwierdxzające jej oskarżenie.
 
Drążę temat bo właśnie na tym polega dążenie do prawdy - aby uczciwie zweryfikować różne teorie.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #120 : Październik 30, 2008, 14:22:20 »

Ostatni raz. Nie jestem kronikarzem informacji o  Watykanskich nieprawosciach. Informacja jest z przed kilku lat i slad po niej jest zacierany ( to normalne) ale jak widzisz znaja ja tez inni ludzie. NIE,podaje prawdziwe informacje ( forma ich publikacji to juz inna sprawa).Gdyby byly nieprawdziwe gazeta juz dawno by nie istniala.
Natomiast Watykanskie inwestycje finansowe sa ukrywane i gdy tylko ktos je demaskuje poprzez posrednikow zmieniaja nazwy.Natomiast informacje o tym  sa blokowane.
Wiesz arteq po prostu nie osmieszaj sie z propozycja odszukania w archiwach.
Twoja nienawisc do mnie jest godna podziwu, oraz na sile staranie sie podwazenia mojej wiarygodnosci. Zastanow sie dobrze co Ci dolega,i lecz poki czas.To w trosce o Ciebie.
Bo na tym jak i na tamtym forum walczysz z ludzmi doszukujac sie w nich wylacznie zlych intecji .

Kiara

Ps. Jezeli chcesz ze mna jeszcze dyskutowac od tego jest P.W.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 14:32:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #121 : Październik 31, 2008, 10:14:50 »

Podsumowując:
Kiara rzuciła oskarżenie - fakt
Nie potrafi podać dowodów [a nie przypuszczeń] popierających oskarżenie- fakt

Powyższą sytuację zwykło się nazywać oszczerstwem lub oczernianiem.

Więc co jest więcej do dodania? Nie wiem, czy dla innych forumowiczów dowodami są "jak widzisz [a przecież właśnie nie widzę] znają ją inni ludzie" lub "kiedyś to było zamieszczone". Akceptując tego typu "dowody" będę w stanie dowolnej osobie udowodnić dowolną rzecz - to tylko kwestia [i to w ostateczności] znalezienia pewnej liczby klakierów którzy potwierdzą, ze również o tym słyszeli i stwierdzenie "gdzieś to było zamieszczone". Na szczęście to strona oskarżająca ma udowodnić występek, a nie oskarżana.

Nie czuję do Kiary nienawiści, nie podobają mi się natomiast jej powyższe oskarżenia i to nie ze względu na rodzaj i adresata lecz ze względu na oszczerstwo. Gdybym naprawę jej nienawidził i chciał jej zrobić krzywdę to zgłosiłbym jej oszczerczy post jako obrazę uczuć religijnych [ścigane z urzędu, przeciwnie do zniesławienia - wymagającego powództwa cywilnego]. Wtedy nie byłoby jej już tak łatwo bo musiałaby przedstawić konkretne dowody których tutaj się domagam, a jej powyżej zacytowane byłyby po prostu wyśmiane. To tyle w temacie nienawiści i walki.

Nie uważam za stosowne uciekać się do P.W. - co mam do powiedzenia w tym temacie to piszę - nie mam nic do ukrycia. 
Nie walczę również z innymi forumowiczami - gdy natomiast nie zgadzam się z ich poglądami czy wizją piszę dlaczego, ewentualnie proszę o wyjaśnienia. Jestem jak najbardziej za prawdą. Dlatego jeżeli to co napisała Kiara w odniesieniu do KK jest prawdą przyjmę to do wiadomości i sam jeszcze będę o tym mówił. Nie chcę natomiast oczerniania kogokolwiek bezpodstawnie.

Kiara twierdzi, że moje powoływanie się na jej korespondencję z Leszkiem [aktualnie archiwalną] jest śmieszne. Nie wiem dlaczego tak uważa. Stwierdziłem, ze jest hipokrytką i podałem argumenty przemawiające za tym. Czyżby powoływanie się na fakty potwierdzające prawdziwość naszych słów było śmieszne? No chyba, że dla Kiary - co właśnie nam udowadnia.
Co do prób podważanie wiarygodności kiary - nie mam nic wieęcej do dodania ponadto co już napisałem. Każdy sam dokona oceny.

Według mnie Kiara dopuszcza się oszczerstwa i powinna za to wziąć odpowiedzialność. Dlatego proszę admina/mopa o ustosunkowanie się do mojego wniosku.
Wbrew insynuacjom Kiary nie pałam zawiścią, więc decyzję mopa zaakceptuję bez zbędnych komentarzy.

Do chwili decyzji admina/mopa wstrzymuję sie od dalszych dyskusji w tym temacie.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #122 : Październik 31, 2008, 12:01:03 »

Jeszcze raz w trosce o Twoje zdrowie; ZACZNIJ SIE LECZYC, bo nienawisc do mnie przyslania Ci logiczne myslenie.

Moze przeczytaj ta ksiazke a wyjasni Ci ona Twoje watpliwosci, jej nie dalo sie zablokowac.

http://www.geocities.com/legaba2010/bankierzy_boga.htm
A to dodatek do hipokryzji Watykanu;
1968 r. Papiez Pawel VI oglasza encyklike "Humanae vitae", z ktorej skutkami rodziny katolickie borykaja sie do dzisiaj. Jedynymi srodkami regulacji urodzin
 dopuszczonymi przez kosciol pozostaje wstrzemiezliwosc plciowa i metoda kalendarzyka, a kazdy stosunek plciowy ma miec na celu poczecie zycia. Encyklika papieska nie przeszkadza jednak Watykanowi na posiadanie udzialow i czerpanie zyskow z produktow firmy "Instituto Farmacologico Serono", ktora wypuszcza na rynek niezwykle dochodowy srodek antykoncepcyjny o nazwie "luteolas".

Powodzenia.
Kiara
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 20:35:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #123 : Październik 31, 2008, 22:45:50 »


Według mnie Kiara dopuszcza się oszczerstwa i powinna za to wziąć odpowiedzialność. Dlatego proszę admina/mopa o ustosunkowanie się do mojego wniosku.
Wbrew insynuacjom Kiary nie pałam zawiścią, więc decyzję mopa zaakceptuję bez zbędnych komentarzy.

poleciałeś po bandzie  Uśmiech i to ostro..

Do chwili decyzji admina/mopa wstrzymuję sie od dalszych dyskusji w tym temacie.

i całe szczęście  Cool
Zapisane
Andaren
Gość
« Odpowiedz #124 : Listopad 17, 2008, 14:26:55 »

Oto kolejny przykład tego jak kościół sam sobie zaprzecza.

Cytuj
Fetysz – bożyszcze w religiach pierwotnych.

Uważany za wcielenie bóstwa przedmiot naturalny (np. kamień, drzewo, zwierzę, strumień) lub wytworzony (np. figurka, bransoleta, wisiorek). Fetyszowi przypisywano magiczną moc, z tego powodu otaczany był religijną czcią (fetyszyzm), mającą zjednać ludziom jego przychylność.

Jak to mówi biblia nie będziesz miał bogów cudzych przede mną czy jakoś tak Duży uśmiech

A tu właśnie kościół oddaje cześć przedmiotom krzyżyk, różaniec, zdejmowanie czapki w kościele, przeżegnanie się przed krzyżem itd. Wodzie święconej się przypisuje magiczną moc Duży uśmiech
Opłatkowi tak samo, były nawet przypadki że opłatek zamieniał się w ludzkie mięso w jamie ustnej tego kto go wziął. Poszukajcie jak nie wierzycie ;]

To jest właśnie czczenie przedmiotów

Pzdr Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 14:28:42 wysłane przez Andaren » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

panzerdivisiontiger the-world-is-magic naszemaluchy obozyjenieckie brygadaszarika