Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:48:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 111965 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #175 : Listopad 17, 2011, 22:12:21 »

co do pieniędzy fundacji itp .
ja nie wpłaciłem ani złotówki, Ty prawdopodobnie też nie  - więc w temacie pieniędzy proponuje nie komentować
ich pieniądze ich zabawa, urlop wczasy czy co tam jeszcze
Dla jasności - nie dałem nawet złotówki, więc nie mogę powiedzieć, że mnie oszukali czy naciągnęli - i nie mówię tego, nie żądam zwrotu pieniędzy których nie wydałem. Nie zabierałbym w tym temacie głosu gdyby Wójcikiewicz & Świta jeździł za własne, uczciwie zarobione pieniądze. Mógłbym wtedy co najwyżej powiedzieć - zastanów się czy warto, czy ktoś Cię nie wodzi za nos.
Gdybym był złośliwy i chciał im zatruć życie to wpłaciłbym np. 100 PLN przekazem na ich fundację z zaznaczeniem "na opłacenie ceremonii w WP" i po nieudanej akcji zażądał zwrotu (bo użyli niezgodnie z przeznaczeniem) a całą sprawę rozdmuchał... Zbudowałbym również tym samym "dupochron" i nikt nie mógłby mi zarzucić, że się wtrącam, że co mi do tego, mógłbym wypisywać elaboraty jak to mnie orżnęli... "Sposób" na miarę ich zagrywek w stylu "pięknym za nadobne" lecz nazywając rzeczy po imieniu byłaby to po prostu manipulacja i perfidia, a to już nie moja bajka, brzydzę się tym. Robiąc to zniżyłbym się do ich poziomu bo cel nie uświęca środków. 

Dzielę się swoimi przemyśleniami i przedstawiam ogólny wizerunek jaki z tego się wyłania - chodzi o sposób działania pch i konsekwencje jakie z tego wynikają. A ludzi... po prostu mi szkoda i tym samym ciężko siedzieć cicho gdy widzę jak są manipulowani i oszukiwani.

Datki są dobrowolne i każdy sam decyduje, czy mu pasuje coś sypnąć, czy nie sypnąć.

Ja sypnąłem złotówką i nie żałuję.

Nie czuję się zmanipulowany.

Prędzej manipulacji doszukiwałbym się w codziennym zbieraniu co łaska na tacę. Tych pieniędzy nie rozlicza się w żaden sposób.
Są to często wysupłane ostatnie grosiki biednych babinek, którym sumienie nie pozwala zapomnieć o wspomaganiu Kościoła.

Przecież to w przyszłości będzie miało wpływ niewątpliwy w sądzie ostatecznym. Korzyść to jedynie taka, że w ten sposób można kupić spokój duszy, że dałem, pomagałem mimo,że cieżko mi było.Przecież musi to być docenione w oczach najwyższego.
A jak to wygląda często w praktyce?

Nowe BMW, Mercedes, bądź inne cacko pojawia się w parafii-chyba nie za uczciwie zarobione pieniądze.

Sorki, każdy ma prawo przecież uczciwie wygrać w karty.  Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #176 : Listopad 17, 2011, 22:17:32 »

Ja tego nie rozumiem Artku, co cie tak bulwersuje? Nie twoje pieniadze, nie twoje zainteresowanie. Nie rozumiem dlaczego ciagle obrazasz tych ludzi.
Rafaelo, w którym miejscu ich obrażam, proszę wskaż albo gdzie napisałem nieprawdę? Zależy mi na tym bo naprawdę nie wiem w którym miejscu i autentycznie nie widzę - a przeczytałem swój post po Twojej uwadze kilka razy. Więc jeszcze raz apeluję - wskaż w którym miejscu i może jakiś komentarz - wtedy być może uda mi się zobaczyć/zrozumieć, dojść do jakiś wniosków.

Kiedy idziesz w niedziele do kosciola i dajesz na tace interesujesz sie co ksiadz robi z tymi pieniedzmi, prosisz o rozliczenia, rachunki.
Oczywiście że tak - a jak mam jakieś uwagi nie boję się powiedzieć prosto w oczy. Kiedy uważałem, że za ślub zazyczył sobie za duzo - zaproponowałem znacznie mniej, nie chciał zaakceptować - wyszedłem. Potem zaakceptował proboszcz, bardzo uprzejmie przy tym, bez mrugnięcia okiem. Ponadto w mojej parafii jest zwyczaj, że gdy zbiera na jkiś cel przedstawia rozliczenie, ponadto pod koniec roku przedstawia rozliczenie za cały rok.

Trzeba byc slepym i gluchym aby nie widziec jak miliony wiernych sa zastraszani  karami bozymi , jaka polityke prowadzi kosciol itp.
Rafaelo, proszę o jedną informację - czy dla Ciebie rożni się straszenie od ostrzegania? Wtedy będzie mi łatwiej rozmawiać.

Gdzie jestes ?, dlaczego i na tej drodze nie jestes aktywny?,
Ależ jestem aktywny - pisałem o tym wielokrotnie, zabieram głos, dlaczego uważasz, że jest inaczej? NA jakiej podstawie zarzucasz mi brak obiektywizmu?

Od paru miesiecy poswiecilam sie, aby sytuacje KK w Polsce uwidocznic na forum. Walcze na tych tematach sama. Mysle, ze wiecej nie ma sensu dyskutowac.
Rafaelo już kiedyś Ci wyjaśniałem i prosiłem o coś. W tych wątkach po prostu wklejasz całe artykuły - a Twoich poglądów i komentarzy jak na lekarstwo. Jak w takiej formie prowadzić dyskusję? to po prostu odstrasza, bo nawet jakieś wypowiedzi nikną w natłoku tego "przedruku".


Datki są dobrowolne i każdy sam decyduje, czy mu pasuje coś sypnąć, czy nie sypnąć.
Ja sypnąłem złotówką i nie żałuję.
Według mnie jeżeli coś jest dobrowolne ale jednak stoi za tym manipulacja to nie jest uczciwe. Czyli podejmujemy jakieś działania mając nieobiektywny wgląd w sytuację.

Nie czuję się zmanipulowany.
W to akurat wierzę.

Prędzej manipulacji doszukiwałbym się w codziennym zbieraniu co łaska na tacę. Tych pieniędzy nie rozlicza się w żaden sposób. Są to często wysupłane ostatnie grosiki biednych babinek, którym sumienie nie pozwala zapomnieć o wspomaganiu Kościoła.
Widzisz, stosując Twoją argumentację i formę "dyskusji" powiedziałbym - a kiedy Ty ostatnio coś dałeś na tacę, jeżeli nie dałeś to dlaczego zabierasz głos? Nie powiem tak, bo to byłaby tchórzliwa uczieczka, chowanie głowy w piasek i unik. Wiem niestety - i ubolewam nad tym - że bywają sytuacje gdy pieniądze z tacy nie idą na cele na które powinny być pożytkowane. Równiez zachowanie wielu księży pozostawia wiele do życzenia i boli to szczególnie w kontekście tego, że to oni powinni dawać przykład. Jednak jest zasadnicza różnica pomiędzy nami - ja nie zaprzeczam pewnym patologiom w KRK, ba - głośno mówię o nich, nie stosuję "argumentacji" w stylu "inni są tez nieuczciwi", natomiast Ty to czynisz.

Przecież to w przyszłości będzie miało wpływ niewątpliwy w sądzie ostatecznym. Korzyść to jedynie taka, że w ten sposób można kupić spokój duszy, że dałem, pomagałem mimo,że cieżko mi było.Przecież musi to być docenione w oczach najwyższego.
tak, każdy otrzyma to na co zasłużył. Jeżeli ewentualne danie na tacę postrzegałbym jak to powyżej opisałeś (kierowały mną takie pobudki) powinienem przestać określac sie mianem katolika - bo nie łapałbym o co tak naprawdę chodzi.

Nowe BMW, Mercedes, bądź inne cacko pojawia się w parafii-chyba nie za uczciwie zarobione pieniądze.
W mojej ani też w okolicznych parafiach nie ma żadnego marcedesa ani też BMW... Co rozumiesz natomaist pod pojęciem "uczciwe zarobione" bo zdaje się że coś sugerujesz, ale nie chciałbym odnieść mylnego wrażenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 22:35:43 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Listopad 17, 2011, 22:45:05 »

Cytuj
A pamietacie przekazy Wottera? Cos kszty prawdy z nich wplynelo.
Co to za Wotter Laguno ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #178 : Listopad 17, 2011, 23:08:46 »

Na terenie warszawskiej Starówki, obok której się wychowałem, znajduje się,jeśli mnie pamięć nie myli szesnaście kościołów rzymsko-katolickich, na terenach których stacjonują, chwaląc Pana, najlepszych marek limuzyny z czarnymi szybami, wywoskowane i zwykle najnowsze ich wersje.Domyślam się tylko, że są nabytkiem w wyniku składek tacowych od wiernych i tak zwanego "wdowiego grosza", a nie z corocznej dotacji z budżetu państwa.
Ja pozwalam sobie na wtręt dotyczący KRK tylko na tych samych zasadach, na jakich Ty zajmujesz hipotetyczne stanowisko w sprawie uczciwości, bądź jej braku w lichej i niedotowanej strukturze PCh.
Jak widać są i tacy, wielcy i uduchowieni, którzy czerpią korzyści zanim zasłużyli, ukazując wciąż głębokie kieszenie, bądź nagminnie oczekujące tace.
Kwestię Twojego wrażenia pozostawiam Tobie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #179 : Listopad 17, 2011, 23:34:51 »

Zbierali pieniądze na "ceremonię" w WP - odbyła się? Nie - to fakt.
Złoto i wykonane z nich złote pręty miały być użyte w WP - były użyte? Nie - to fakt.
Mają pozwolenie? - nie wiem i tak napisałem (pamiętam natomiast jak mówili wszem i wobec że mają pozwolenie na WYKOPALISKA a okazało się, że mieli jedynie na sprzątanie - to fakt). Przedstawił go Wójcikiewicz poproszony o to? Nie - to fakt. Odesłał do jakiejś firmy.
Były szumne zapowiedzi w kwestii ceremonii? Były. Sprawdziły się? Nie - to także fakt.
Firma która im uwierzyła i na podstawie tego pomagała, organizowała ma kłopoty? Ma - to fakt.
Jeżeli któryś raz z kolei nie dotrzymuje się obietnic i zapewnień to bardzo ciężko określać się mianem uczciwego...


Nie rozumiem jak patologie w KRK miałyby wybielić pch? Bo taką politykę obronną stosujesz. Nie zabraniam Ci krytykować KRK, ale Ty ta krytykę stosujesz jako argument obronny pch. To śmieszne. Ze swojej strony przecież krytyki pch nie uzywam jak argumentu obronnego dla KRK.
O KRK możemy porozmawiać w temacie o KRK, ale odpowiem Ci na Twoje zarzuty.
Tak, pewni dostojnicy KRK jeżdżą limuzynami, tak jak również pewni księża leciwymi autami - przykład z sąsiedniej parafii - fiat uno (kupiony przez parafian gdy rozleciał mu się maluch, kupiony w ramach podziękowania za pomoc - bo nigdy nikomu jej nie odmówił - w razie potrzeby woził chorych parafian do szpitala). Według mnie winni być skromniejsi i jak już pisałem - winni wpływy z datków lepiej pożytkować, z większą korzyścią dla potrzebujących. Skąd czerpią pieniądze - wiadomo z tacy. Czy są księża którzy dają zły przykład - niestety są, o tym też pisałem. Ale uspokoję Cię Kocie - ludzie dają na tacę coraz mniej, a kościoły pustoszeją - to też pisałem. KRK w wyniku tego zaczyna się powoli oczyszczać - i jak widzę będzie coraz więcej księży w unach niz w BMW - i dobrze .
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #180 : Listopad 17, 2011, 23:43:21 »


Cytuj
A pamietacie przekazy Wottera? Cos kszty prawdy z nich wplynelo.
Co to za Wotter Laguno ?

Przekazy od Wottera bylo kilka tematow tutaj na forum niestety dosc kontrowersyjne  Mrugnięcie

Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu Coś?

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1417.0

oraz

Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)Coś?

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=327.0


Chanell to bardzo stare watki
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 23:44:27 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #181 : Listopad 17, 2011, 23:43:43 »

Och east to żaden sekret od co najmie kilkudziesięciu lat o przeznaczeniu Warszawy , a może i więcej skoro tu stolicę przeniesiono.
Ale kto by tam w to wierzył naprawdę?

Nie wiedziałam iż  to wszystko co wiem pochodzi z książki? Ale czemu nie... co to za różnica przecież książki są dostępne , każdy może je przeczytać . A nawet mnóstwo  cytatów  z nich jest na naszym forum jaki problem było pójść drogą przekazu?

Może lepiej naśladować mądrą książkę niż jakieś drapieżne własne myśli i nieodpowiedzialne byty.
Tylko że o Pałacu Kultury w tych przekazach ani słowa , no i jeszcze coś ( moim zdaniem istotnego biorąc pod uwagę że wiedza z książek ) jako pierwsza  powinna tam stanąć P. Nowalska , co? Przecież to Ona odbierała i spisywała te przekazy. A Jej ni nikogo związanego z tzw. "Ludźmi Nowej Ery"..... niestety tam nie było.
No to co jakoś kiepsko z czytaniem , czy ze zrozumieniem?

Ale całkiem dobrze z pokładami złośliwości w niektórych osobach. Może właśnie o to chodzi , mają być sprowokowane do rozładowania się.

Ceremonia w Piramidzie i tak i tak była by bez znaczenia oczekiwanego , właśnie dlatego iż nie miała  tego "klucza dostępu".
Może właśnie egipska blokada była takim  bezpieczną ochroną dla kłamstw Samuela, nie doszło do realizacji bo zawinił czynnik ludzki nie Samuel.... A że ludzie stracili kasę i spokój? Czy to jest ważne? Przecież od początku kazał im znaleźć "klucz" a oni nie znaleźli , więc , czy tak , czy tak i tak była by klapa.
Samuel znał finał doskonale , ale korzyść była w każdym wypadku jego , bowiem czerpał energię od wszystkich sfrustrowanych ludzi.

A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o zysk , czyli energię.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Ps. Wszystko fajnie tylko iż imię Wotter  to jedno  dawnych z imion Samuela-Enki. Cechy osobowości tej samej postaci można zidentyfikować w wielu imionach , tego ukryć nie można, jest to prosty sposób.

Zasada zdobywania zaufania jest zawsze taka sama , pokazywanie błędów bytu posługującego się w przekazach innym imieniem ( a tak naprawdę siebie samego) dla zdobycia zaufania osoby której robi się przekazy. To taka gra konkurencji .. on jest be.. mnie słuchaj bo ja jestem ten dobry.
A później te wszystkie medium walcza między sobą , bo kazda czuje się ta wybraną najlepszą i prawdziwą.Dlaczego tak?

Bo chodzi o to zęby się nie dogadały ze sobą i nie odkryły całej tej machiny manipulującego fałszu ale też łatwiej jest manipulować kilkoma mniejszymi grupkami konkurującymi ze sobą.
Imiona używane  dla tych bytów nie mają żadnego znaczenia  mogą używać Jezus czy Matka Boska , o tym już mówili w przekazach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:02:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #182 : Listopad 18, 2011, 00:14:16 »


Samuel znał finał doskonale , ale korzyść była w każdym wypadku jego , bowiem czerpał energię od wszystkich sfrustrowanych ludzi.



Ceremonia w Egipcie została zablokowana, ale...  przez istoty z 6- gęstości informacyjnej.
Są to istoty bardzo potężne pod względem świadomości, zajmują się projektowaniem życia we Wszechświecie, projektowaniem ścieżek rozwojowych, zajmują się bilansem przestrzeni.

Wykonują wytyczne ( algorytmy) LOGOSA.

Nowalska jako doświadczony chanelling z pewnością dobrze o tym wie.


« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:14:56 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #183 : Listopad 18, 2011, 00:28:42 »



Ps. Wszystko fajnie tylko iż imię Wotter  to jedno  dawnych z imion Samuela-Enki. Cechy osobowości tej samej postaci można zidentyfikować w wielu imionach , tego ukryć nie można, jest to prosty sposób.

Zasada zdobywania zaufania jest zawsze taka sama , pokazywanie błędów bytu posługującego się w przekazach innym imieniem ( a tak naprawdę siebie samego) dla zdobycia zaufania osoby której robi się przekazy. To taka gra konkurencji .. on jest be.. mnie słuchaj bo ja jestem ten dobry.
A później te wszystkie medium walcza między sobą , bo kazda czuje się ta wybraną najlepszą i prawdziwą.Dlaczego tak?

Bo chodzi o to zęby się nie dogadały ze sobą i nie odkryły całej tej machiny manipulującego fałszu ale też łatwiej jest manipulować kilkoma mniejszymi grupkami konkurującymi ze sobą.
Imiona używane  dla tych bytów nie mają żadnego znaczenia  mogą używać Jezus czy Matka Boska , o tym już mówili w przekazach.

Skad wniosek , ze Wotter to stare  imie Enki hm , Kiaro przyznam zaskakujesz mnie bardzo.
I zapewnie podobnie jest z Myslicielami czyz to nie Oni twierdza , ze masz Tu Kiaro swoja misje?
Ale tak serio przekazy to nic innego jak zazwyczaj wiedza zdeponowana w Nas samych . 

A nawiasem piszac, to miedzy innymi Ela Nowalska czytala przekazy od Wottera czego wczesniej tu nie pisalam otrzymala je osobiscie ode mnie. I z tego co wiem nie wiazala tego kontaktu z Enkim Kiaro. Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:50:46 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #184 : Listopad 18, 2011, 00:54:22 »


A nawiasem piszac, to miedzy innymi Ela Nowalska czytala przekazy od Wottera czego wczesniej tu nie pisalam otrzymala je osobiscie ode mnie.


To mam pytanie jeśli można ?
Czy mam wprost rozumieć Laguno__ , że to Ty z tym całym Wotterem chellingowałaś, a następnie ten chanelling przekazałaś Nowalskiej ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:54:52 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #185 : Listopad 18, 2011, 01:00:48 »


A nawiasem piszac, to miedzy innymi Ela Nowalska czytala przekazy od Wottera czego wczesniej tu nie pisalam otrzymala je osobiscie ode mnie.


To mam pytanie jeśli można ?
Czy mam wprost rozumieć Laguno__ , że to Ty z tym całym Wotterem chellingowałaś, a następnie ten chanelling przekazałaś Nowalskiej ?
Tak sie jakos zlozylo , ze Ela w odpowiednim momencie pojawila sie u mnie z racji pobytu w moim miescie na warsztatach i znalazlysmy sie razem w jednym miejscu i czasie , lecz nie bylo to na wartatach. To bylo przypadkowe spotkanie wszak przypadki nie istnieja , taki maly incydent, widocznie miala je otrzymac  i to wszystko nic wiecej za tym nie stoi. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:05:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #186 : Listopad 18, 2011, 01:07:24 »



Tak sie jakos zlozylo , ze Ela w odpowiednim momencie pojawila sie u mnie z racji pobytu w moim miescie na warsztatach i znalazlysmy sie razem w jednym miejscu i czasie , lecz nie bylo to na wartatach. To bylo przypadkowe spotkanie wszak przypadki nie istnieja , taki maly incydent, widocznie miala je otrzymac  i to wszystko nic wiecej za tym nie stoi.

Ehh.... pytałem zupełnie o co innego.
Pytałem skąd miałaś przekazy Wottera ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:07:44 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #187 : Listopad 18, 2011, 01:10:52 »

 Uśmiech Uśmiech


Tak sie jakos zlozylo , ze Ela w odpowiednim momencie pojawila sie u mnie z racji pobytu w moim miescie na warsztatach i znalazlysmy sie razem w jednym miejscu i czasie , lecz nie bylo to na wartatach. To bylo przypadkowe spotkanie wszak przypadki nie istnieja , taki maly incydent, widocznie miala je otrzymac  i to wszystko nic wiecej za tym nie stoi.

Ehh.... pytałem zupełnie o co innego.
Pytałem skąd miałaś przekazy Wottera ?


Otrzymalam je od Wottera Uśmiech , ale dzisiaj tylko chcialam o tym wspomniec , nic wiecej .
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #188 : Listopad 18, 2011, 01:15:28 »


Otrzymalam je od Wottera Uśmiech , ale dzisiaj tylko chcialam o tym wspomniec , nic wiecej .

 Acha, otrzymałaś je od Wottera...
Czyli rozumiem, że chalingowałaś sobie  z tym bytem, który nazwał  siebie  Wotterem, a następnie go spisałaś i podarowałaś Nowalskiej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:16:44 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #189 : Listopad 18, 2011, 01:20:01 »

Oj chyba tak bardzo Cię nie zaskakuję Laguna_ bo gdy mi je przesłałaś do czytania ( kilka lat temu) mówiłam Ci o
tym. Dyskutowałyśmy dosyć długo.
Poszukaj imienia Wotter i historii tej osoby oraz cech osobowości a sama zrozumiesz  tak zawsze jest najlepiej, zrozumieć samemu.

Ja mam swoją misję w stosunku do siebie i tylko do siebie  wszystko co robię jest moim rozwojem osobistym, który jest połączony i współgra z planami rozwojowymi całokształtu. To cały sekret  nie ma innego.

Bywa iż nawet najbardziej doskonali mylą się , lub nie zwrócą uwagi na coś , tak tez bywa.

Aster Energie Zaświatowe z najwyższych wymiarów tych których nazywasz wykonawcami LOGOS nigdy nie manipulują zdarzeniami ni wolą ludzi. Oni akceptują ludzką decyzjonalnośc wiedząc iż coś co może zaistnieć jedynie jako dobro nie wydarzy się jako zło.
Jednak wiadomym jest takim Energiom ( mają ogląd ziemi i ludzi energetyczny) iż bez kompletu "wiązek energetycznych" określone zdarzenie zaistnieć nie może. Wyładuje się energią którą posiada i stworzy zdarzenia na posiadanej płaszczyźnie wibracyjnej. Nic więcej.

Co zaś się tyczy osób odbierających channeling warto wiedzieć , iż rozwój osobisty to jedno a możliwość technicznego odbioru przekazu to drugie.
Osoby takie mają prawo do błędów wszelakich , nie zawsze posiadają wiedzę w każdej dziedzinie  muszą ją weryfikować jak wszyscy inni ludzie.
I jak wszyscy inni przechodzą osobistą drogę rozwoju duchowego z porażkami , wzlotami  radością i płaczem , a może jeszcze trudniejsza niż inni Ludzie?


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:22:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #190 : Listopad 18, 2011, 01:27:28 »


Otrzymalam je od Wottera Uśmiech , ale dzisiaj tylko chcialam o tym wspomniec , nic wiecej .

 Acha, otrzymałaś je od Wottera...
Czyli rozumiem, że chalingowałaś z bytem, który nazwał  siebie  Wotterem, a następnie go spisałaś i podarowałaś Nowalskiej.

Dokladnie tak bylo. Z tym , ze Ela ma je w calosci , a tu na forum sa fragmenty i miedzy innymi odnosza sie rowniez do Samuela. dobranoc

Tak przy okazji tylko ...
Samuel, to nie Enki.
To przedstawiciele dwóch zupełnie innych cywilizacji choć pochodzących z tych samych Ja- szczurzych ścieżek rozwojowych.

Ps.
Coś ''zachenellingowałem''.
Czy coś Laguno__ w Twoim życiu kiedyś poważnego, czy znaczącego się  nie wydarzyło ?
Bo tak Cię jakoś odbieram. Brzmi to tak - coś w jej życiu kiedyś się wydarzyło ?
Nie wiem co i nie chcę wiedzieć, bo to są prywatne sprawy jednak tak Cię jakoś odbieram.

Pozdrawiam ciepło
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 01:28:27 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #191 : Listopad 18, 2011, 09:58:43 »


Otrzymalam je od Wottera Uśmiech , ale dzisiaj tylko chcialam o tym wspomniec , nic wiecej .

 Acha, otrzymałaś je od Wottera...
Czyli rozumiem, że chalingowałaś z bytem, który nazwał  siebie  Wotterem, a następnie go spisałaś i podarowałaś Nowalskiej.

Dokladnie tak bylo. Z tym , ze Ela ma je w calosci , a tu na forum sa fragmenty i miedzy innymi odnosza sie rowniez do Samuela. dobranoc

Tak przy okazji tylko ...
Samuel, to nie Enki.
To przedstawiciele dwóch zupełnie innych cywilizacji choć pochodzących z tych samych Ja- szczurzych ścieżek rozwojowych.

Ps.
Coś ''zachenellingowałem''.
Czy coś Laguno__ w Twoim życiu kiedyś poważnego, czy znaczącego się  nie wydarzyło ?
Bo tak Cię jakoś odbieram. Brzmi to tak - coś w jej życiu kiedyś się wydarzyło ?
Nie wiem co i nie chcę wiedzieć, bo to są prywatne sprawy jednak tak Cię jakoś odbieram.

Pozdrawiam ciepło

Owszem stalo sie to iz  poszlam za rada wottera i skupilam sie na swoim wlasnym rozwoju nie na spisywaniu chanelingow . A co dziwne , zaczely niektore przekazy do mnie docierac poprzez innych ludzi ,<manifestowaly sie> z perspektywy czasu moge stwierdzic rowniez iz wyparlam to co sie dzialo ,a wszystko co sie wypiera wraca . To tak w skrocie,
Kiaro odpisze i na Twoj post nieco pozniej. Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #192 : Listopad 18, 2011, 10:35:15 »

Laguno naprawdę nie musisz mi niczego tłumaczyć , to przeszłość z przed kilku lat , zaistniała , zrealizowana i koniec kropka.
Jak mówią starożytni Rosjanie .."to se ne wrati.."  A to sławetne polowanie na "Róż Marię Niebieską" nie przyniosło oczekiwanego rezultatu i nie przyniesie.

Teraz jest teraz i tylko teraz , które buduje przyszłość.
Dodam tylko piękną przyszłość dla całej Ludzkości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #193 : Listopad 18, 2011, 14:25:07 »

@Kiara
Cytuj
Tylko że o Pałacu Kultury w tych przekazach ani słowa , no i jeszcze coś ( moim zdaniem istotnego biorąc pod uwagę że wiedza z książek ) jako pierwsza  powinna tam stanąć P. Nowalska , co? Przecież to Ona odbierała i spisywała te przekazy. A Jej ni nikogo związanego z tzw. "Ludźmi Nowej Ery"..... niestety tam nie było.
No to co jakoś kiepsko z czytaniem , czy ze zrozumieniem?
Nierzadko się zdarza, że autorzy książek -np Karol May - nigdy nie byli w miejcach przez siebie opisywanych, natomiast ich wierni czytelnicy i owszem , podążali wytrwale śladami bohaterów książek. Autor wcale nie musi być nawiedzony ani jakoś szczególnie predystynowany , aby pisać historie "zaświatowe" (czytaj - nie z tego świata )

@Laguna
Cytuj
A nawiasem piszac, to miedzy innymi Ela Nowalska czytala przekazy od Wottera czego wczesniej tu nie pisalam otrzymala je osobiscie ode mnie
Czyli, że Pani Nowalska mogła napisać  Książkę między innymi w oparciu o przekazy Wottera, który, jak Kiaro twierdzisz,  jest tą samą energią , co Samuel ?
  W książce występują natomiast Myśliciele na których Ty się opierasz. Trochę to zawiłe. Czy niektórzy Myśliciele to  nie postaci oparte na Wotterze  ?

@Kiara
Cytuj
Aster Energie Zaświatowe z najwyższych wymiarów tych których nazywasz wykonawcami LOGOS nigdy nie manipulują zdarzeniami ni wolą ludzi. Oni akceptują ludzką decyzjonalnośc wiedząc iż coś co może zaistnieć jedynie jako dobro nie wydarzy się jako zło.
Trochę to dwuznaczne postępowanie LOGOSÓW ponieważ skoro znają przyczyny na jakich ludzie opierają swoją decyzyjność to muszą  wiedzieć przecież, że my, ludzie, wiele decyzji podejmujemy na podstawie fałszywych przesłanek albo nawet i manipulacji dokonanych na nas we wczesnym dzieciństwie.
W takim razie ludzka decyzyjność nie jest do końca ludzką decyzyjnością i akceptowanie jej czyli nie wtrącanie się , pozostawanie na uboczu, również oznacza przyzwolenie na manipulację, jest nawet jej wzmacnianiem z tej perspektywy.

Z drugiej strony nasza rzeczywistość jest taka, w jaką wierzymy ,ze jest. I dlatego jest prawdziwa bez względu na czym ją opieramy. Ktoś stanie w pewnym miejscu twierdząc, że przewodzi energię kosmiczną dla ludzkości, a ktoś inny w ogóle tego nie zrozumie uśmiechając się dwuznacznie, albo będzie to wyśmiewał. Obie postawy są prawdziwe, ponieważ to człowiek nadaje im prawdziwość swoim przekonaniem opartym na własnej racji.
To, co obie te postawy odróżnia to wiedza na której się one opierają. A opierają się na tej wiedzy, którą są w stanie zrozumieć i przyjąć jako swoją. Zatem ludzie mają prawo nie rozróżniać prawdziwości swojej wiedzy od fałszu, ale LOGOSY widzą więcej i rozumieją więcej niż ludzie.  Mimo to jeśli nie mają wyjścia, jak tylko uznać decyzyjność ludzką to takim samym prawom muszą podlegać manipulanci. Człowiek przebudzony ma prawo powiedzieć NIE i to prawo musi być respektowane, a jeśli coś nie chce tego prawa respektować, to zawsze można ..... zawołać LOGOSY ?
One wszak respektują to prawo i tę decyzyjność jaka by nie była.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #194 : Listopad 18, 2011, 14:59:35 »

Witam .Uśmiech
Więc :
" Centralnym punktem w którym przecinała energia w tamtym dniu ziemię nie był Egipt a Polska , Warszawa nie Kair.
Popłynęła energia  jak zawsze gdy akt taki jest czyniony wobec Ludzi i ziemi przez dobro dla dobra.
Nie były potrzebne żadne ceremonie , ni tysiące ludzi otaczające Pałac Kultury , piramidki ni złote pręty , bo , po co?

Niezbędna zawsze jest tylko jedna osoba , która staje się na moment łącznikiem między niebem a ziemią i energia płynie , to wszystko."

Kiaro, więc awansowaliśmy w oczach Boga-Stwórcy ! Uśmiech Że takiego zaszczytu dostąpiliśmy w Polsce!

A teraz odnośnie cudu !!!!
Właśnie nastąpił 2 godziny temu !!!
Premier wygłosił realne-rzetelne i wyrazisto - szczere expose do Sejmu i Narodu , o takiej treści, o jakiej się jeszcze
Wszystkim nie śniło ! Duży uśmiech

Miejmy nadzieję, że ta Energia naprawi prawidłowość działania mechanizmu w Polsce, i będzie nowym przykładem na obecne czasy dla Europy. Uśmiech

A więc czeka nas teraz zaciskanie pasa- i kolejne lata pracy do upragnionej emerytury, której nie wszyscy tak naprawdę już dożywają w spółkach, lub zakładach pracy.

Znowu nie wyszło inm w tej ceremonii, ten promień jak wcześniej opisałaś minął Kair-Egipt o parenaścioe minut na północ. Duży uśmiech

Pozdrawiam.  Cool
Ps.
Oooo. Witaj Kocie !!!!  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 15:02:25 wysłane przez komandos040 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #195 : Listopad 18, 2011, 15:54:37 »

Czy ktoś wie ile czasu zajmuje podróż stopem z Egiptu? Ciekawy jestem informacji z pierwszej ręki.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #196 : Listopad 18, 2011, 18:27:05 »

Mam pociąć wątek czy może powrócimy do meritum?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #197 : Listopad 18, 2011, 20:37:29 »

Mam pociąć wątek czy może powrócimy do meritum?
Darku prosze- jeszcze jeden komentarz napisze ,a pozniej
mozesz ciac ile sie da. Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
Kiaro w woli przypomnienia , ktore jak widze jest niezbedne z uwagi  na maslo maslane jakie tutaj wyniknelo miedzy forumowiczami odnosnie Wottera i Eli Nowalskiej.
Faktycznie to Ty Kiaro wydalas taki werdykt na temat Wottera jak napisalas nizej czyli -cyt, Kiara-
------------------------------------------------------------------------------
s. Wszystko fajnie tylko iż imię Wotter  to jedno  dawnych z imion Samuela-Enki. Cechy osobowości tej samej postaci można zidentyfikować w wielu imionach , tego ukryć nie można, jest to prosty sposób.
------------------------------------------------------------------------------
Podczas naszej rozmowy kilka lat temu uznalas , ze Wotter pochodzi z tamtej czesci kosmosu co Samuel-Enki. to Twoja opinia,dalej piszesz , ze znalazlas znaczenie i pochodzenie imienia Wotter mozliwe ,iz takowe istnieje.
Nie zapominaj Kiaro. nie tylko ty ocenialas ta energie, ale czynilo to wielu ludzi i powiem Wam- opinie byly bardzo zroznicowane.

Zdecydowanie Ela Nowalska nie sugerowala sie zadnymi moimi przekazami piszac swoje.
Poniewaz kiedy- otrzymala ode mnie moje przekazy wydala kilka ksiazek na podstawie wlasnych channelingow.
Chyba ,iz kontaktowala sie z Wotterem o czym mi nic nie wiadomo, ale przeciez miala prawo nie mam wylaczonsci, przynajmniej tak to czuje.
Arteq ironicznie napisalas zdanie i zobacz co z tego wyszlo . Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 20:40:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #198 : Listopad 18, 2011, 21:21:27 »

Nie mam zamiaru kontynuować tych przepychanek o priorytety cudze. Zachowuję moje zdanie dla siebie ( to samo co trzy lata temu) , każdy ma prawo do własnych refleksji.

Ja znam przekazy Wottera i na tej podstawię mogę je oceniać , jeżeli chcesz by inni  mogli to czynić Laguno wypada je zamieścić.

east sądzę iż Twoje przypuszczenia i domniemania zostały wyjaśnione przez ostatni post Laguny.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 21:22:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #199 : Listopad 18, 2011, 21:57:39 »

Nie mam zamiaru kontynuować tych przepychanek o priorytety cudze. Zachowuję moje zdanie dla siebie ( to samo co trzy lata temu) , każdy ma prawo do własnych refleksji.


Ja znam przekazy Wottera i na tej podstawię mogę je oceniać , jeżeli chcesz by inni  mogli to czynić Laguno wypada je zamieścić.

Ja nie kwestionuje Twoich refleksji Kiaro -ale czasami warto zaznaczyc , ze to Twoje zdanie j.w

Bierzesz na siebie duza odpowiedzialnosc piszac czasami w swoich postach w kategoriach- Tak jest , bo Ja Kiara tak mowie , a to znaczy , ze wszyscy tak mowia - to oczywiscie przenosnia. Uśmiech Mrugnięcie

Miedzy innymi arteq miedzy wierszami- dosc czesto odnosi sie do tego typu stwierdzen ,czego Kiaro nie zauwazasz obwiniajac jego osobe za ataki -to tak w woli wyjasnienia tego co ja mysle.
I za chwile beda ciecia jak Dariusz zobaczy posty  Mrugnięcie nie w temacie watku, albooo ........ nie..

Ps. A tak korzystajac z okazji chyba szykuje sie kolejna ceremonia tym razem pod okiem Eli Nowalskiej-  Mrugnięcie
http://www.czasnowejery.pl/podroz-wyprawa-po-skarby-energetyczne-egiptu,5.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 22:18:31 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy world-anime kursor magicalespackluporum madex