Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 08:05:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MANIPULACJE LUCYFERA -wszczepianie teorii egregorów,gadów,androidów itp.  (Przeczytany 126166 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Październik 24, 2011, 15:21:33 »

na tym polega sztuczka- kiedy wierzysz, że czyjaś prawda jest lepsza od twojej,-
zasilasz tą w którą wierzysz i ta wersja rzeczywistości zwycięża..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #76 : Październik 24, 2011, 15:34:03 »

chodzi o to ze sam  z siebie czlowiek niewiele moze (wlasnie dlatego potrzebny Jezus jako jakas nadzieje) i zawsze mial jakis prekursorow, wazne jest tyle na ile mozna doszukiwac sie zrodel i wtedy to jakos mozna polaczzyc...dziwne jest to ze ten swiat chce  znieksztalcic ten przekaz albo go wyprzec ze swiadomosci, a wiadomo raczej ze szczesliwego finalu dla wiekszosci raczej nie bedzie patrzac na caloksztalt rzeczywistosci
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #77 : Październik 24, 2011, 15:51:09 »

@quetz
Cytuj
chodzi o to ze sam  z siebie czlowiek niewiele moze (wlasnie dlatego potrzebny Jezus jako jakas nadzieje)

Jak napisał songo  - prawda jest tak porażająca, że trudno w nią uwierzyć Uśmiech. Nawet ,kiedy sam Jezus powiedział " i wy większe cuda będziecie czynić ode mnie". Nawet kiedy mówił " Twoja wiara go uzdrowiła " ludzie mu nie uwierzyli. Po dzisiejszy dzień sądzą, że sprawił to Jezus cudotwórca, a oni sami niewiele mogą. eeech ..
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #78 : Październik 24, 2011, 16:24:15 »

no moga jak maja jakies odniesienie Uśmiech ale wlasnie wazne jest nie wierzyc slepo i w dogmaty Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2011, 16:51:15 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #79 : Październik 24, 2011, 21:11:43 »

Jeżeli juz to "Twoja wiara Cię uzdrowiła". Według mnie Jezus szanował wolną wolę i nie robił nic czego człowiek by nie chciał. Dlatego wiara w Niego vel chęć naprawy życia, zmiana ścieżki były warunkiem niezbędnym do cudów, nawróceń. Wtedy Jezus pomagał.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #80 : Październik 25, 2011, 00:06:20 »

Nie pamiętam dobrze, ale zdaje się ,że było jednak "Twoja wiara go uzdrowiła" a chodziło o pomoc w uzdrowieniu sługi setnika, który poprosił o to Jezusa nie dla siebie, tylko dla sługi swego.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #81 : Październik 26, 2011, 08:09:32 »

JACK dobrze prawisz, ale ja z kolei chciałbym zwrócić uwagę
...................................................

Chodzi mi o to że korzenie korzeniami, a otwarty umysł nie przeczy temu pierwszemu.


Tak,  Chrystus - największy nauczyciel wg mistrzów wiedzy tajemnej, też mówił  o pomnażaniu talentów, ale w rozmowie z sadyceuszami powiedział,  co jest priorytetem ziemskiej szkoły dusz, czyli:

Jakie jest  najważniejsze  ćwiczenie   Nr  1 dla   ludzkości ?  - na najbliższy czas  do tzw.  oczyszczania cz sądu ostatecznego

Ćwiczenie o którym zapominamy, a które będzie na nadchodzącym egzaminie :


Składa się ono  z trzech  części:

1)

„ Będziesz kochał Pana Boga swego  całą swoją duszą, sercem i umysłem”

Co oznacza umacniaj Kosmiczny kanał schodzący - kanał łączący cię energią miłości  ze Stwórcą -.

2)

Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
 Każdego bliźniego  , czyli wszystkich dookoła mieszkańców tej planety.

Czyli  twórz silny Ziemski kanał wschodzący  -połączenie  pełne miłości strumienie dobrej energii  z całą planetą .


OK.  Załóżmy,   utworzyliśmy dwa silne strumienie energii  miłości z dołu i z góry.

Co dalej?

Otóż Najwyższa Hierarchia sterująca rozwojem ludzkości  podała to np.  w postaci tego obrazu:





3) 

Czyli  z tych dwóch strumieni stwórz   jak największy wir   dobrej energii miłości     wychodzący z okolic  serca.

       Rozpal w sobie czyste dobre serce



Takie zadanie dała nam Najwyższa Hierarchia i tak będzie wyglądał egzamin końcowy tej ziemskiej szkoły podstawowej.


O nim zapominamy, dlatego  dobrze jest  mieć w pobliżu   taki obrazek   z   Największym Mistrzem  i ćwiczyć to zadanie domowe.

A co z resztą ( np.trzecim okiem)

Odpowiedź Hierarchii:

Nie baw się w  trudne całki  i  macierze  liczbowe,   dopóki nie opanujesz ćwiczenia nr 1.

Opanuj perfekcyjnie zadanie Nr 1, a wtedy pogadamy o Twoim dalszym rozwoju.



A co zaszczepiają  Siły  przeciwne ludzkości  (Lucyfer, Aryman ):

1)   Osłabianie energetycznych kanałów  wschodzącego i schodzącego ( już omawiane)
2)     Zatruwanie tych kanałów  negatywną energią.
3)   Maksymalne podtrzymywanie  reakcji, odruchów, instynktów zwierzęcych (siły Arymana)
4)   Skłanianie do rozwoju technicznego, a nie duchowego ( Lucyfer-patrz zachód Europy).
5)   W przypadku,  gdy delikwent się uprze przy rozwoju duchowym  oferuje się  mu tzw. szybką ścieżkę rozwoju , z otwieraniem  trzeciego  oka włącznie, mocno skonfliktowanym w środowiskiem ezoterycznym , co  odwraca adepta  od miłości i  pracy nad rozwojem czystego serca.

Stąd też  w krańcowym przypadku,   może dojść  do  „wyszkolenia”   latającego   po astralu,  kąsającego innych ludzi Zombie,   z otwartym trzecim okiem,  ale „bez czystego, dobrego serca”.


Taki adept wykształcił w sobie cechy  dokładnie odwrotne  do tych , które są potrzebne współpracującym ze sobą, kochającym się  Istotom Ludzkim , żyjącym na przyszłej, rajskiej  planecie Ziemia.

A zadanie  domowe   było zupełnie  inne, bo   wg  Pisma:

Tygiel wytapia srebro, a piec złoto,

 lecz     Pan bada serca


« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 08:31:32 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Październik 26, 2011, 09:22:27 »



Tak,  Chrystus - największy nauczyciel wg mistrzów wiedzy tajemnej, też mówił  o pomnażaniu talentów, ale w rozmowie z sadyceuszami powiedział,  co jest priorytetem ziemskiej szkoły dusz, czyli:

Jakie jest  najważniejsze  ćwiczenie   Nr  1 dla   ludzkości ?  - na najbliższy czas  do tzw.  oczyszczania cz sądu ostatecznego

Ćwiczenie o którym zapominamy, a które będzie na nadchodzącym egzaminie :


Składa się ono  z trzech  części:

1)

„ Będziesz kochał Pana Boga swego  całą swoją duszą, sercem i umysłem”

Co oznacza umacniaj Kosmiczny kanał schodzący - kanał łączący cię energią miłości  ze Stwórcą -.

2)

Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
 Każdego bliźniego  , czyli wszystkich dookoła mieszkańców tej planety.

Czyli  twórz silny Ziemski kanał wschodzący  -połączenie  pełne miłości strumienie dobrej energii  z całą planetą .


JACK nie zauważyłem żeby ktoś(ja) wzywał do czegoś przeciwnego- to po pierwsze primo,-
a po drugie pirmo- "bóg jest wszędzie", no więc jak myślisz, że pozostawił on jakąś część swego "poletka" bez opieki i szykuje armię na bitwę ostateczną.
To nie tak, oni/my/ja jesteśmy tu...
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #83 : Październik 26, 2011, 12:56:59 »

Tajemnice zawarte w obrazach.

Obraza takiego, dajmy na to Człowieka, jako istoty Ludzkiej,
gdyby atakujący ją byl pozbawiony dostepu do Duszy Ludzkiej (jako istota nieludzka)
zapewne przedstawialaby roznorakie deformacje jego Ciała.

Stąd zapewne takie WYOLBRZYMIANIE Serca na wszelakich przedstawieniach stawianych za wzorzec ludziom i ludowi.

Albo DZIURY w sercu, z którego mają wydobywac się życiodajne strumienie energii.
WYJASNIŁ SIĘ ATAK, którego doświadczyłem na tym forum, atak energetyczny na serce.
To zakonnicy/ mniemający się za egzorcystów/ kreatorzy kosciołów kieruja takie ataki w stronę ludzi asertywnych - niepoddanych - niezależnych.




na obrazie leonarda mamy istotę Ludzką -proporcjonalną,
co sugeruje Harmonijną wspólprace czakramów - odwzorowaną w ZDROWYM CIELE.


Wszelakie rysy religine na Człowieku - wypaczają te wzorcowa konstrukcję.


Stąd zapewne tyle ataków serca w naszym cudów i magii pełnym (czarnej w  bialych rękawiczkach) Kraju.



« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 13:13:05 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #84 : Październik 26, 2011, 13:57:45 »

@JACK

Cytuj
Składa się ono  z trzech  części:
1)
„ Będziesz kochał Pana Boga swego  całą swoją duszą, sercem i umysłem”

Co oznacza umacniaj Kosmiczny kanał schodzący - kanał łączący cię energią miłości  ze Stwórcą -.[Chrystus - największy nauczyciel]
Czy mam rozumieć, że uważasz, że ci wszyscy "biedni" Hindusi, Arabowie, Chińczycy i ateiści , mają przechlapane bo nie spełniają warunku pierwszego ?
Wg mnie nie, bo czytając ze zrozumieniem nauczyciel powiedział dosłownie Będziesz kochał Pana Boga swego.
Nie powiedział , "mnie". Powiedział że będziesz kochał SWEGO Pana. Nie protestanckiego, ani katolickiego, ani hinduskiego nawet. SWEGO - to dosłownie tego, którego masz, który jest Twój. W Tobie.

Gdyby chciał to mógł na przykład wyrazić się bardziej precyzyjnie np :" Będziesz kochał Pana Jahwe ..." albo mógł pozostawić "Będziesz kochał Pana Boga (..)"
Ale jednak powiedział dosłownie Będziesz kochał Pana Boga SWEGO.

Czyli, że dla reszty ludzkości nic straconego Uśmiech

ps..
hmmm, a może to bylo jednak
Będziesz kochał Pana, boga swego , Mrugnięcie Jak wiadomo przecinek robi wielką różnicę.
Jack, a co na to  Zetaki ? Oni też mają swego boga ?

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 14:02:20 wysłane przez east » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Październik 26, 2011, 14:05:51 »

..ponieważ jest w każdym z nas,-
stwierdzenie
Cytuj
Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
nabiera nowego/pełnego wymiaru..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Październik 26, 2011, 17:08:49 »

Nie macie wrażenia, że zrobiliście ofa?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Październik 26, 2011, 17:19:46 »

Nie macie wrażenia, że zrobiliście ofa?

no tak Dariuszu, ale mamy taki czas, że nauka, filozofia i religia zazębiły się krawędziami obok siebie,-
i wszystkie wątki również, co nie usprawiedliwia nas.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #88 : Październik 26, 2011, 19:31:39 »

Ostatnio dostrzegam wyraźniej pewne niuanse, które ludkowie bezrefleksyjnie łykają i stąd staram się na nie zwracać uwagę, bo brak dobrej widoczności jest również pożywką dla egregorów. Można łatwo dokonać manipulacji przekręcając znaczenie wypowiedzi Mistrza. Najsmutniejsze jest to, że owe egregory zawłaszczyły sobie prawo do interpretacji słów tego, którego na ołtarze wyniosły -to takie typowe.   
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #89 : Październik 27, 2011, 10:24:12 »

JACK nie zauważyłem żeby ktoś(ja) wzywał do czegoś przeciwnego- to po pierwsze primo,-
a po drugie pirmo- "bóg jest wszędzie", no więc jak myślisz, że pozostawił on jakąś część swego "poletka" bez opieki....
...........................................
To nie tak, oni/my/ja jesteśmy tu...

Widzę, że doszło do drobnego nieporozumienia.

Chodziło mi o to że są na świecie  rzeczy ważne i najważniejsze.

Po prostu ostatnio doszedłem do wniosku, że  sam osobiście odszedłem od  rzeczy najważniejszych, a nie Ty, czy Ktoś inny.


Co do owych Onych, którzy, co oczywiste wałęsają się po okolicy, to od dawna rozkminiam problem:
   jaki  mają Oni plan rozwoju dla Ziemi, bo że taki plan istnieje to jestem pewien i  co więcej jest  dość dokładnie realizowany.

Być może jest to całkowicie błędne przekonanie,  a ten fatalny błąd wynika z czytania przeze mnie książek z przełomu XIX i XX wieku.



a nawet nowszych:




Przy tych stosach przepowiedni  dotyczącej wyłącznie świetlanej przyszłości Polski w nowej erze,  nie  do końca  pojmowałem o co chodzi Hierarhii  sterującej  rozwojem Ziemi, z tym utrzymywaniem  Polski  w swej zaściankowości światopoglądowej, w tradycji  i  rychło spodziewałem się jakiegoś przebudzenia, czy cuś.

Jednak po lekturze  polecanych w tym wątku książek, doszedłem do błędnego (być może)  przekonania, że obecnie całe środowisko  przebudzonych   jest dosłownie   utopione w Lucyferze.
Niestety to przekonanie jest trwałe i nie da się  już go zoperować.

Jednak efektem ubocznym  tego przekonania jest  pewność, że  ta zasciankowa Polska jest prowadzona PRAWIDŁOWO , a to  ja byłem  naiwny sądząc, że jakieś przebudzenie światopoglądowe jest konieczne.
Otóż nie jest konieczne bo wystarczy samo dobre Serce,   a wiedza   może trwale odwieść ludzi od Serca.

Dlatego obecnie twierdzę rzecz odwrotną, że takie szybkie przebudzenie mogłoby być fatalne w skutkach  i słusznie że do niego nie dochodzi, że Hierarhia to blokuje już od setek lat, biorąc np pod uwagę Kult Maryjny.

Jest takie powiedzenie:  Jak trwoga to do Boga.

To jest wg mnie plan Hierarhii na najbliższy czas  i to da Polsce  ogromną siłę -   powstanie największy Grześ internetowy tego świata, czyli  wspólnota dusz.

Cytat:  East

Ostatnio dostrzegam wyraźniej pewne niuanse, które ludkowie bezrefleksyjnie łykają


To prawda, a  ja nałykałem się najwięcej.
Uwierzyłem, że  ostrzeżenia Mistrzów Wiedzy Tajemnej, poparte nagraniami z egzorcyzmów  są  prawdziwe,  a to pewnie XIX-wieczne bajki o duchach, które nie istnieją i nigdy nie istniały, tak jak całe życie pozagrobowe.






 
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 10:49:08 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Październik 27, 2011, 12:08:23 »

chyba nie dobrze jest tak popadać ze skrajności w skrajność, czasami wydaje się, że to co robimy jest pozbawione sensu, a czasami wręcz odwrotnie. Myślę że skoro ja/ty/my wszyscy tu jesteśmy- to jest to z jakiegoś powodu, niestety nie pamiętamy tego. Człowiek jest tak skonstruowany, że urealnia to w co szczerze wierzy,-
i tu jest ten mały haczyk.

pozdrawiam szczerze Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #91 : Październik 27, 2011, 12:11:24 »

@Jack

Cytuj
Dlatego obecnie twierdzę rzecz odwrotną, że takie szybkie przebudzenie mogłoby być fatalne w skutkach  i słusznie że do niego nie dochodzi, że Hierarhia to blokuje już od setek lat, biorąc np pod uwagę Kult Maryjny.
Niestety dla jednych , a stety dla innych , ale wydarzy się to nagłe przebudzenie i będzie również "fatalne" w skutkach z pewnej perspektywy. Fatalne zwłaszcza dla Hierarchii.

Stwierdzam to po sobie /własnej hierarchii ważności. Zerwanie zasłon iluzji własnej WAŻNOŚCI (ważności przekonań, twierdzeń, wiary) nie jest wcale przyjemne, zwłaszcza, jeśli wierzysz w nie mocno i nie wyobrażasz sobie życia bez nich. A kiedy opadaja to nie jest koniec, bo jak w warstwach cebuli - trafia się kolejna warstwa.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #92 : Październik 27, 2011, 14:45:06 »

chyba nie dobrze jest tak popadać ze skrajności w skrajność
......
pozdrawiam szczerze Mrugnięcie

Może się wydawać, że przeszedłem jakąś   totalna metamorfozę , ale   wierz mi,  że tak nie jest.

Cała wiedza którą "zdobyłem" pozostała  bez zmian.

Po prostu w trakcie zdobywania wiedzy o świecie ducha pojawił się problem  i  znalazło się nieoczekiwane, znane od stuleci rozwiązanie.

Człowiek  rozwijając się w trakcie swojego życia zmienia lub utrwala swoje przekonania.

Po pewnym czasie już wie, że trzeba coś robić tak,  a nie inaczej i jest tego pewien na 1000%.

 Jednak potem,  w życiu zdarzają się sytuacje, gdy wewnątrz umysłu jakaś Siła  usilnie każe ci  ciągle robić to odwrotnie do posiadanych przekonań. 

Gdy dowiadujesz się od jakichś tam Mistrzów ,   że pod KAŻDEGO  człowieka podłączają się  różne istoty demoniczne i dosłownie wkładają Ci do głowy jakieś myśli, to zaczynasz kombinować,  jak  zerwać lub osłabić to prawdopodobne połączenie.

Potem z innej książki dowiadujesz się, że te Siły  po prostu nie znoszą zwykłych  zabobonnych modlitw, bo z tymi  modlitwami łączy się energia, która je  spala.
 
Potem już krótka droga do eksperymentu, podczas którego czujesz  jak Ci się palą obwody w mózgu.

A potem, gdy nastaje jakiś spokój umysłu, brak natłoku bezsensownych myśli, odrzuca Cię od telewizji ,  to zaczynasz się zastanawiać, czy nie podzielić się   doświadczeniami z tego eksperymentu z innymi uczestnikami forum będącymi w szczególnej strefie zagrożenia.


   
 

« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 14:57:23 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Październik 27, 2011, 15:09:18 »

Potem z innej książki dowiadujesz się, że te Siły  po prostu nie znoszą zwykłych  zabobonnych modlitw, bo z tymi  modlitwami łączy się energia, która je  spala.

co do samej energii, to tu jest conieco o tym- http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=8489
Nie wiem czy tak jest z tymi modlitwami, ale tak się zastanawiam, np. nad ludami które ich nie znają,-
mają po prostu przechlapane.
Mam b.wierzącą/religijną babcię(97l.) i wiem po niej że to pomaga.
Powiem jeszcze tak- wg. mnie- to nie modlitwa odgania złe demony, ale samo przekonanie/wiara w to że tak właśnie działa,
i jeszcze coś wesołego- nie tak dawno pewnien facet z Będzina opowiadał mi jak to na tamtejszym targu w XXI w. facet sprzedawał niby wodę z ziemi św. ze źródła św. Eliasza,-
a to była zwykła kranówa, ale ludzie kupowali i chwalili, że dobra i pomaga.
No więc jeśli woda była zwykła kranówa- to co im pomogło??
to tak jak placebo- możesz wyleczyć się tiktakiem Duży uśmiech
jeżeli będziesz wierzył w jego działanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 15:21:16 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #94 : Październik 27, 2011, 15:33:11 »

tak się zastanawiam, np. nad ludami które ich nie znają,-
mają po prostu przechlapane.
Mam b.wierzącą/religijną babcię(97l.) i wiem po niej że to pomaga.
Inne ludy mają swoje własne niższe hierarchie duchowe i swoje własne demony  i  wypracowane przez setki lat  metody na nie.

My  mamy też własne i  jak   sok z malin na przeziębienie ....  babci - działają.


Dla zainteresowanych:

Moc  naszych modlitw rośnie  w połączeniu kontemplacją polskich  obrazów
Można wydrukować na drukarce, a może nawet zrobić  obraz ( dość powszechny teraz druk na płótnie)  , czy wywołać duże matowe zdjęcie.

To najlepsze rozdzielczości jakie znalazłem w necie:

Matka Boska Częstochowska:

http://www.przybylscy.pl/przybylscy/ikona/MB/hodegetria%20/Czestochowska.jpg

Jezus, który ukazał się św. Faustynie:

http://www.przybylscy.pl/swFaustyna/joomla/foldery/Obraz_JUT_01.jpg

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Październik 27, 2011, 15:46:56 »


Inne ludy mają swoje własne niższe hierarchie duchowe i swoje własne demony  i  wypracowane przez setki lat  metody na nie.


tak też myślałem, kiedyś mama podarowała mi chińskie dzwonki na odganianie złych duchów,
na co ja stwierdziłem, że niepotrzebnie- bo one działają pewnie tylko na chińskie złe duchy, których u nas nie ma. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #96 : Październik 27, 2011, 15:50:54 »

@Jack fajnie , że TWOJA wiara Ci pomaga. Możesz się epatować rekwizytami, ale tak jak napisał songo - sekret tkwi w Twojej osobistej mocy, a nie w cudownych obrazkach ani nawet w modlitwach.

Rzecz nie polega w rzucaniu się na nowe/stare zaklęcia , ikony, czy religie. Bo one mają rzekomo moc odganiania obcych demonów. Prędzej czy później to ,co uważasz, że jest Twoim wybawieniem upomni się o "swoje" - gdyż jest to po prostu egregor tyle, że może mniej szkodliwy.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #97 : Październik 27, 2011, 20:29:45 »

JACK, osobiście odnoszę wrażenie, ze i owszem wyrywasz się, słyszysz, że coś dzwoni, wiesz zgrubnie do czego dążyć, ale jeszcze robisz to nieco po omacku. Ale to standardowe zachowanie. Jedyne niebezpieczeństwo jest takie, że możesz w tej wędrówce mylnie pod wpływem rozentuzjazmowania jakiś półśrodek odebrać jako właściwy cel.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #98 : Październik 27, 2011, 20:38:20 »

Cytat: JACK
Gdy dowiadujesz się od jakichś tam Mistrzów ,   że pod KAŻDEGO  człowieka podłączają się  różne istoty demoniczne i dosłownie wkładają Ci do głowy jakieś myśli, to zaczynasz kombinować,  jak  zerwać lub osłabić to prawdopodobne połączenie.

>JACK<, osobiście radziłbym Ci zerwać ale z tymi "jakimiś tam mistrzami". Mrugnięcie Duży uśmiech

Cytuj
czy nie podzielić się   doświadczeniami z tego eksperymentu z innymi uczestnikami forum będącymi w szczególnej strefie zagrożenia.

Ależ oczywiście, trzeba się dzielić.
Tylko teraz sprecyzuj kto Twoim zdaniem znajduje się w tej strefie. Mrugnięcie

Cytat: songo
Nie wiem czy tak jest z tymi modlitwami,

Jasne, że tak właśnie jest. Tu kłaniają się "egregory".

Cytat: JACK
Inne ludy mają swoje własne niższe hierarchie duchowe

A mają tylko dlaczego zaraz niższe? Albo od których niższe? Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 20:48:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
JACK
Gość
« Odpowiedz #99 : Październik 27, 2011, 20:50:59 »

gdyż jest to po prostu egregor tyle, że może mniej szkodliwy.

Tak jak pisałem w pierwszym poscie teoria egregorów  jest  nieprawdziwa i jej jedynym, pozornym atutem jest chwytliwa nazwa.

Nagrania z egzorcyzmów wyraźnie wskazują ,  że istnieje:

   ogromna, zhierarhizowana  grupa  składająca się z setek tysięcy, jak nie milionów  niedorozwiniętych istot - demonów  podłączonych do mózgów praktycznie wszystkich ludzi.

Na czele tej hierarhii  stoi Lucyfer.

Ustalenia widzących "nadzmysłowo" Mistrzów wiedzy tajemnej  w pełni to potwierdzają.

Jest jeszcze Aryman, ale to trochę inna bajka, bo dotyczy sił przyrody.


Dlatego tym, którym bliskie są zasady ezoterycznego BHP   gorąco polecam zapoznanie się z tą wiedzą  dla własnego bezpieczeństwa.




« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 20:52:16 wysłane przez JACK » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lodux lolwfpolska bornfost world-anime pifpaf