Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 07:27:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Siatka energetyczna Ziemi  (Przeczytany 32275 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 01, 2012, 11:43:01 »

Posty o Serafinach przeniosłem do: Rasy założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy >>
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 01, 2012, 11:49:22 »

Widze wlasnie, a ja zasugerowalabym, aby o Serafim Blue umiescic w jakims watku o uzdrowicielach, terapeutach, nauczycielach. Tam by to pasowalo. Bo ten Serafin (biblijny) to NIE-ten Serafim Blue. A nawet gdyby, to juz nie trzeba go tak postrzegac, tylko zrozumiec jakie przeslanie nam niesie. To jest grupa, nie jedna osoba.
Mozna z nimi miec kontakt bezposredni, lub przez media. Za nauki i pomoc pobieraja oplate! Odbywa sie to w sposob rozliczeniowy posredni, transfer wymienny.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 01, 2012, 11:55:56 »

Możesz, wyszukaj Tabie odpowiedni i pisz.
Jeśli nie chciałoby Ci się szukać to można i tu, chyba: Antrovis itp. >>
bądź utwórz nowy wątek.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 01, 2012, 18:15:27 »

Dariusz - ja nie jestem TU po to, aby filmiki moje puszczac ogolowi i w ten sposob zywic sie. Ja TU jestem po to, aby wskazywac DROGE. A sa tacy, ktorzy tego jeszcze nie rozumieja, bo teraz jest CZAS "rabunku" na koncowce kazdy chce napchac swoje spizarnie DOBRAMi, bo przeciez przyjdzie koniec swiata.
Ale, ze POCZATEK PRZYSZEDL tego nikt nie widzi.

Smutny

Wpisze, i chyba dopasuje:)
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 01, 2012, 18:30:15 »

Ja TU jestem po to, aby wskazywac DROGE. A sa tacy, ktorzy tego jeszcze nie rozumieja,
Ale, ze POCZATEK PRZYSZEDL tego nikt nie widzi.

Smutny


to miło z twojej strony, jednak gdybyś zechciała być trochę mniej enigmatyczna, to by ułatwiło sprawę Uśmiech
http://www.maltadiscovery.org/ - ciekawa strona,-
rozumiem, że "królowa jest tylko jedna" i wróci zrobić porządek, ale przeczytanie całości ze zrozumieniem zajmie trochę czasu,-
a więc jeżeli już jesteś po lekturze- to możesz, jeśli zechcesz wrzucić streszczenie całości Mrugnięcie

pozdro Uśmiech i "królowa jest tylko jedna" Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 19:05:27 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 01, 2012, 19:58:17 »

Bo tak jest rowniez:) u termitow. Krolowa jest jedna. Ale, gdy nie wyrobi, wtedy zwykly robotnik (ca) przejmuja jej funkcje.
To spojrzenie materialne, gdyby je rozbudowac, wtedy "cza" zaczac myslec.
Mam malo materialow, ale wlasnie chodzi o kontynuacje tej babeczki:) z Malty. Chodzi o pasmo smoka miedzy Tajwanem i poludniowa Japonia. Kolebka cywilizacji Mu.
Trudno znalezc w necie cos fajnego na ten temat. Mam pare stron ale w obcych "narzeczach".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 19:58:28 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 03, 2012, 19:02:17 »

Święta sieć
8 lis 2011



Freddy Silva jest badaczem, którego interesują miejsca charakteryzujące się szczególną, naturalną energią. Zazwyczaj w takich miejscach budowano rozmaite miejsca kultu, doceniając w ten sposób ich ważność. Silva dostrzegł także związek pomiędzy tymi świętymi miejscami a np. kręgami zbożowymi, które często powstają w ich pobliżu. Istnienia takiej energii nie trzeba przyjmować na wiarę. Przeprowadzono setki doświadczeń z rozmaitymi instrumentami naukowymi, które mierzyły zmiany energetyczne wewnątrz miejsc uznanych za święte lub magiczne. W Anglii np. ustawiono magnetometry wewnątrz kamiennych kręgów, który wskazywały na coś w rodzaju lejka energetycznego, gdy pole magnetyczne rosło wraz ze zbliżaniem się do wnętrza takiego kręgu. Wyglądało to, jakby kamienny kromlech przejmował pole magnetyczne ze swojej okolicy i koncentrował je w swoim wnętrzu. To skoncentrowane pole magnetyczne nie było obojętne dla ludzi, którzy stawali w środku takiego kręgu. Niemalże wszystkie magiczne i święte miejsca na świecie są zbudowane w punktach aktywnych energetycznie.



Takie miejsce powstają wówczas, gdy pole geomagnetyczne jest zachwiane przez prądy telluryczne, które w różnych punktach ziemi płyną blisko jej powierzchni. Niektóre z nich uaktywniają się pod wpływem plam słonecznych. Towarzyszy temu specyficzne pole elektromagnetyczne, które wpływa na pole energetyczne człowieka co stymuluje jego świadomość. Naukowcy z Princeton dokonali szeregu pomiarów w takich miejscach, zwracając głównie uwagę na częstotliwość energii jaka przez nie przepływała. Szczególnie spektakularny wynik takich pomiarów osiągnięto w pobliżu egipskich piramid, które magazynują w sobie olbrzymią energię i wielu ludzi odwiedza piramidy szukając takiego duchowego doświadczenia. To magazynowanie energii jest naturalną funkcją tworzywa z którego budowano struktury czy świątynie w takich miejscach. Zazwyczaj stosowano do ich budowy kamień, który w sposób naturalny ma dużą zawartość kwarcu, przez co napełniał się on energią jak pamięć komputera dzięki maleńkiemu ziarenku kryształu jakie znajduje się w procesorze.



...

więcej:
http://nowaatlantyda.com/2011/11/08/swieta-siec/
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shaggydogss watahafarkas hohol eye wartune