Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:18:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyższa & Niższa Ziemia  (Przeczytany 69407 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #125 : Wrzesień 06, 2012, 12:57:04 »

. I kto tu jest syntetykiem? Mrugnięcie
JA Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #126 : Wrzesień 06, 2012, 13:14:20 »

. I kto tu jest syntetykiem? Mrugnięcie
JA Duży uśmiech


Ja tam  myślę east  iż nie jesteś syntetykiem ( bo Cię znam od dawna) i w Tobie są piękne uczucia, ale od dłuższego czasu ktoś walczy o pozyskanie twojej świadomości JA i przejęcie jej. Najprościej to zrobić pozbawiając kogoś wiary iż istnieje i naprawdę wszystko prawie w jego życiu zależne jest od jego wolnej woli.

Kiara UśmiechUśmiech
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #127 : Wrzesień 06, 2012, 13:44:14 »

Cytat: Fair Lady
blu
Cytuj
Demony naprawdę nie mogą uzyskać kontroli nad Ziemią, jeśli nie dostaną kobiety. Oni nie mogą zdobyć kobiety jesli nie przejmą mężczyzny.

A jakie Demony, bo sa rozne 72. I kazdy ma inna "domene" - a to, ze chca mieszac na calego to rzecz jasna, tluka sie miedzy soba o terytorium. W naturze zawsze najwazniejsze jest terytorium, przestrzen, ktora materia, aby zaistniec musi sobie podporzadkowac. Jednemu w kawalerce bedzie przestronnie, a innemu w palacu ciasno.

Inkub (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") – w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn nawiedzające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Często przedstawiane są jako postacie z rogami poruszające się na koniach.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkub

Sukkub
(śrdw.-łac. succubus, od łac. succuba - "nałożnica", od succubare - "leżeć pod") – w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać nieziemsko pięknych kobiet (często obdarzonych również atrybutami charakterystycznymi dla demonów, np. rogami albo kopytami), nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Niektóre źródła ezoteryczne mówią jakoby sukkuby mogły być demonami płci męskiej jedynie przybierającymi postać żeńską, bądź też hermafrodytami[1]


Wg Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") sukkuby zbierały od skuszonych mężczyzn nasienie, którego potem inkuby używały do zapładniania kobiet. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sukkub

Cytat: blueray21

Dowództwo Ashtar faktycznie należy do upadłego Zespołu Anielskiego

Astaroth – w tradycji okultystycznej dwudziesty dziewiąty duch Goecji. Demon znany również pod imionami Ashtaroth, Astarot i Asteroth
http://pl.wikipedia.org/wiki/Astaroth

Uśmiech



Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #128 : Wrzesień 06, 2012, 13:44:16 »

No to zaczynamy ta analizę.....

*****

"21 grudnia - Kończenie przesunięcia do Nowej Ziemi

CRYSTALAI

To było kiedyś, w czasie dawno temu, kiedy Ziemia miała inny kąt obrotu spinu cząstek (ARPS), ale istniała w tym samym miejscu, co i teraz. Ta oryginalna Ziemia była znacznie większa, niż fizyczna planeta, na której stoimy teraz. To oryginalna Ziemia
sięgała do miejsca, gdzie myślimy , że pas Van Allen'a istnieje w dzisiejszych książkach naukowych. Ten pas Van Allen’a pierwotnie był duchową lub eteryczną Ziemią w całej jej duchowym blasku aż ciemne siły umieściły sieć nad nim i umieściły czasowo – wektorowy pręt w Ziemi. Ten czasowo – wektorowy pręt stworzył odwrócenie pól energii w Ziemi i wokół niej. To pole energii zasysało całą substancję duchową i skraplało ją w materię przez miliony lat. To było gdy zarówno Lemuria, jak  i Atlantyda zostały zasysane wewnątrz skorupy ziemskiej i umieszczone w strefie hibernacji.

W ten sposób Ziemia się skurczyła.

Ziemia, która była tutaj - jest nadal tutaj - w eterycznych warstwach - ale obecnie jest ona zakłócona przez używane sieci, aby utrzymać nas pod kontrolą i manipulacją przez odwrócone kąt obrotu spinu cząstek (ARPS) i obniżony rytm podstawowego tętna.

Sieci spowodowane przez implantacji sieci oraz osłon negatywnych są obecnie całkowicie usunięte, a zniekształcenia zaczynają się oczyszczać z naszego układu planetarnego przez wszystkie prace, które zostały wykonane przez naszych ukochanych Strażników oraz pomoc Light Workers."

**********
Z tym fragmentem z grubsza się zgadzam, są tu różnice ale mogą wypływać z używania różnych określeń dla tych samych zjawisk. Nie bardzo wiem też co oznaczają te ich skróty literowe (ARPS)? Tętno ziemi ... to dla mnie Rezonans Schumanna i z tym się zgadzam było sztucznie wymuszone obniżenie go.
Dawna , pierwotna ziemia nie miała tej gęstości co kolejne jej wersje oraz powietrze miało inną kompozycję zawartej w niej wody.co dawało Ludziom inne możliwości energetyczne niż obecnie.

Reszta tak z grubsza się zgadza,przypomnijcie sobie ( chyba fragment książki Melchizedeka) który opisuje pracę wielotysięcletnią istot duchowych , które obok piramidy Cheopsa "wywierciły studnię" do jądra ziemi i przestawiały parametry ziemi swoją olbrzymią mocą energetyczną. Cały czas trwają w uśpieniu utrzymując tą wibrację swoją energią.
To iż coś się człowiekowi w głowie "nie mieści", nie może tego pojąc i zaakceptować wcale nie znaczy iż tego nie ma. Obok nas cały czas zachodzą procesy energetyczne ( niewidoczne dla fizycznych oczu człowieka) , które mają olbrzymi wpływ na procesy ziemi i życia ludzkie.

**********

"Nowa Ziemia jest około 10.000 stóp nad poziomem morza. Nie widzimy jej teraz ponieważ nasz kąt obrotu spinu cząstek jest zniekształcony. Strażnicy stworzyli platformę w domenie Aurora, która pozwala im na podłączenie się do tej Nowej Ziemi.

To doprowadzi nas do przesunięcia kontinuum czasu, gdy wejdziemy w  strefy poślizgu, które prowadzą do Nowej Ziemi, które zawierają zarówno częstotliwości Ziemi i Urtha – ekranu gwiazdy - Gospodarza wokół Ziemi. Ten ekran nazywa Aquafaria."

*****
Nie jestem w stanie tak określić położenia Nowej Ziemi , bo wiem iż ona jest jak ściśnięte jeszcze nasienie wewnątrz nałożonej na niej nakładki energetycznej którą jest ziemia na której obecnie żyjemy.  Ale wiem iż były bardzo duże usiłowania zrobienia nowej nakładki energetycznej na obecną ziemię , która by jeszcze bardziej oddzieliła pierwotną wewnątrz od możliwości ewolucyjnych wyjścia z tego kokonu materialno , energetycznego.
Tak że nie będzie żadnego ekranu , który nam tylko wyświetla układ planetarny w stosunku do którego byli byśmy w zupełnie innej pozycji i bez naturalnego kontaktu.
Jacy strażnicy i czego strażnicy? Tworzyli te "cuda"? tu nic nie trzeba tworzyć bowiem wszystko jest od dawna stworzone przez STWÓRCĘ. Nie będzie żadnych platform do przejścia w 5 "wymiar"... ( 5 wersję obecnej ziemi) bo jeszcze nie byliśmy w IV wymiarze, ale jesteśmy w 4 wersji obecnej ziemi. Dlatego ci ściemniacze i manipulanci używają tak podstępnego nazewnictwa by robiło wrażenie prawdy a nigdy nią nie było.




cd ( ciutkę później)...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 14:15:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #129 : Wrzesień 06, 2012, 13:46:11 »

Wiesz co, to nie jest tak, żebym bronił tego JA. Niech sobie "ktoś", jak chce to zabiera, ale dopiero po tym, jak kompletnie się rozpuści tutaj Duży uśmiech

Istnienie jest i teraz następuje powrót do Jedności i współodczuwania poprzez rozpuszczenie iluzji.

Niczego nie tracę , a "zyskiem" jeśli tak to można określić, jest pełnia możliwości wynikająca ze współ-odczuwania . To nie może być personalne, osobowościowe, bo żadna osoba tego nie mogłaby wytrzymać. Dzieje się tyle na świecie, że różnica potencjałów uczuć rozerwałaby na strzępy każdego utożsamionego z JA człowieka. Na śmierć Mrugnięcie

Bez tego sztucznego tworu nic nie będzie szarpało. Dlatego rozpuszczenie sznurków przywiązań to pierwszy krok .

JA jest syntetykiem, ale nie jestem nim Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Wrzesień 06, 2012, 14:14:46 »

Angular Rotation of Particle Spin (ARPS) - Kątowa Rotacja Obrotu (skrętu) Cząsteczek.
Bez jakiegoś schematu tego układu, to się kupy nie trzyma. Zapewne po polsku opis zjawiska jest inny, ale nie mam odnośnika do skorzystania.
Darek studiował LO, tam jest coś podobnego, może znajdzie, choć tam może być jeszcze mniej zrozumiałe.
Tempo tętna, też tak pomyślałem, ale nie ma innych skojarzeń w tekście, więc naprawdę nie wiadomo o co chodzi, choć może to było w innych materiałach channelerki, których nawet nie przeglądam, ze wględu na obszerność no taki mismasz.

Edit: Pisałem, że wymiary to jej interpretacja, Strażnicy to po mojemu to co Darek propaguje jako "Liga Opiekunów", bo generalnie nieco podobne nazewnictwo, odnośniki i "Szmaragdowe Przymierze".
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 14:36:23 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #131 : Wrzesień 06, 2012, 14:39:56 »

Ten tekst, to jedno wielkie mącenie w wodzie, podczas gdy ryby łowimy - parafrazując pewne powiedzonko.
Powstawiali rzeczywiste fakty pomiędzy wyimaginowane, religijnie podszyte wymysły i próbują mieszać. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #132 : Wrzesień 06, 2012, 14:47:29 »

cd....


"

"21 grudnia - Kończenie przesunięcia do Nowej Ziemi

CRYSTALAI

Strefy hostingowe są już kompletne i rzeczywiście już dostosowane do pola ziemskiego. Jedyną rzeczą, która czeka na zmianę jest nasza własna świadomość dostosowania do nowej rzeczywistości.

Niektórzy będą w stanie przenieść się do najwyższego poziomu tej Nowej Wzniesionej Ziemi i dalej aż do Urtha i pójść w Wybuchającą Gwiazdę z Urtha - poza Tara i do Gai. Inni będą przebywać w dolnych polach 5D Strefy Wzniesionej Ziemi, która jest niemal identyczna do tej ziemi z wszystkimi usuniętymi ciemnościami. Nasze gwiezdne rodziny Stworzyły tą strefę pomostową, która jest jak pole tęczy możliwości umożliwiając każdemu przekształcić się w ich 12 DNA Boskie odciski w tym przedziale czasu. Każdy będzie miał dostęp do tych Boskich Odcisków. Jednak nie wszyscy będą ich świadomi od razu. To może wziąć trochę odpoczynku w ich życiu, aby obudzić się do nowej rzeczywistości - dla innych stanie się to samoistnie.

Ciemne elementy nie będą mogły dołączyć do nowej strefy Wzniesienia. Te zniekształcenia - te kraty, osłony, kominy - narzędzia służące do kontroli Ziemi i tych na niej, nie będą istnieć na Nowej Ziemi."


*******

Z tego co przekazują te byty i z mojej wiedzy również wynika iż ta kolejna 5 nakładka na obecną ziemię była juz gotowa, ale jest to świat typowo holograficzny. Nie ma on już połączenia  z niższym II wymiarem ( nawet przez studnie dusz), ale ma poziomy energetyczne , tzw. w"wymiarów" które w rzeczywistości odpowiadają wibracyjnym poziomom niższych wymiarów. Jednak większymi cyferkami świetni się manipuluje wygłodniałym dowartościowania ego.

I tu jest gwoźdź programu! "Jedyną rzeczą, która czeka na zmianę jest nasza własna świadomość dostosowania do nowej rzeczywistości"! Co zrobić z rozwiniętą bardzo już  samoświadomością Ludzką z naszym JA? Nie da się go zmanipulować bo będzie odróżniać przez odczuwanie nawet gdy zmyli się je fałszywa informacją.
Są dwa sposoby;
1. wmówić Człowiekowi iż wcale nie posiada żadnego JA i nic jako Człowiek nie może  oraz nie potrafi.

2. przejąc jego samoświadomość wchodząc w ciało jako pasożyt energetyczny , sterować myślami i uczuciami,danego Człowieka.
Czyli powodowanie całkowitego uzależnienia od przekazów zarówno wewnętrznych , wewnętrznego gościa , jak i zewnętrznych niby zaświatowych.

W obydwa sposoby następuje całkowite przejęcie samoświadomości Ludzkiej , która stając się bezwolna wobec zdarzeń akceptuje je wszystkie jako swoje dobro wybrane mu przez lepiej wiedzących! 


Niektórzy będą w stanie przenieść się do najwyższego poziomu tej Nowej Wzniesionej Ziemi i dalej aż do Urtha i pójść w Wybuchającą Gwiazdę z Urtha - poza Tara i do Gai. Inni będą przebywać w dolnych polach 5D Strefy Wzniesionej Ziemi, która jest niemal identyczna do tej ziemi z wszystkimi usuniętymi ciemnościami. Nasze gwiezdne rodziny Stworzyły tą strefę pomostową, która jest jak pole tęczy możliwości umożliwiając każdemu przekształcić się w ich 12 DNA Boskie odciski w tym przedziale czasu. Każdy będzie miał dostęp do tych Boskich Odcisków. Jednak nie wszyscy będą ich świadomi od razu. To może wziąć trochę odpoczynku w ich życiu, aby obudzić się do nowej rzeczywistości - dla innych stanie się to samoistnie.

**********
 Ze względu na osobisty poziom rozwoju- wibracji nie da się wszystkich upchnąć w jednym fraktalu wibracyjnym, zresztą muszą przetwarzać energię kosmiczną na rożne potencjały , zatem muszą być na rożnych poziomach w tym świecie 5D. Wykorzystuje się do tego identycznie jak w naturze wibrację barw światła rozszczepionego przez pryzmat i tworzy sztucznie  poziomy wibracyjne. 12 nici DNA nie otwiera się automatycznie u wszystkich , to droga olbrzymiego procesu rozwoju osobistego. Nie wszyscy będą świadomi tego co się z nimi dzieje pomimo dokonanego przejścia? a to ciekawe... bo normalnie nikt nikomu świadomości nie blokuje , z pełną świadomością odbywać się będzie cały proces transformacji energetycznej. Obecnie w trakcie naszej pełnej samoświadomości również odbywają się wszystkie zmiany energetyczne w naszych ciałach fizycznych, nikt nikogo do tego nie usypia. Usypianie służy jedynie zablokowaniu świadomości która świadomie nie wyraziła by zgody na obniżanie jej poziomu energetycznego i cofania jej w duł procesu wzniesienia.

Ziemia stworzona holograficznie z zakotwiczonymi w niej świadomościami w procesie snu przezywającymi swoje życia nie potrzebują już tych elementów zabezpieczających jej obniżony wymiar co do tej pory. Dlatego nie będzie już tych , kominów , krat, itp....

cd....
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #133 : Wrzesień 06, 2012, 15:55:54 »

Fantastyka bytów to swoja drogą ,ale warto się pochylić przez moment nad tym, co "nas" dotyczy.
I tu jest gwoźdź programu! "Jedyną rzeczą, która czeka na zmianę jest nasza własna świadomość dostosowania do nowej rzeczywistości"!
Nie ma Twojej własnej świadomości. Świadomość jest niczym Przestrzeń, a to wszystko, co się  przejawia w tej przestrzeni jest nietrwałe (nawet materia) w perspektywie czasu. Nic nie wymaga zrozumienia ani dostosowania, a jedynie odrzucenia blokad uniemożliwiających przejawienie się pełni świadomości. Nie Twojej świadomości, po prostu, świadomości. W tej formie, która pisze posta i w tej, która go czyta. Zatem przejawienie się będzie odczute również jako coś co "mnie" się zdarza, choć zdrowiej jest tego nie warunkować ponieważ warunkując przez jakiś filtr JA będzie to przejawienie wypaczone, wykrzywione . To tak, jak ktoś mówi, że należy miłować ,kiedy tego nie robi, bo przeciez nie może tego zrobić Chichot Miłowania się nie robi. Ono się dzieje. Pragnienie miłości oddala miłość, ponieważ jest pragnieniem, czyli utrwalaniem braku.
Cytuj
Co zrobić z rozwiniętą bardzo już  samoświadomością Ludzką z naszym JA?
Nic nie robić. Nie da się niczego zrobić  z "samoświadomością" , którą zresztą nie należy utożsamiać ze skończonym JA .
Cytuj
1. wmówić Człowiekowi iż wcale nie posiada żadnego JA i nic jako Człowiek nie może  oraz nie potrafi.
Nikt Tobie tego nie może wmówić . Ty i tak twierdzisz , że posiadasz siebie. Jesteś tak bardzo przekonana, że głupotą jest wmawianie tego. Można tylko zachęcać, pokazywać przykłady, odnosić się do przekłamań  i rozwiewać fałsz, ale za Ciebie niczego nikt nie zrobi. Póki nie przejrzysz sama na oczy, póki nie zweryfikujesz uczciwie siebie , odkładając na bok bajania Myślicieli i wszelkich innych autorytetów, którymi nasiąkłaś, to nic dla Ciebie nie da się zrobić.
Jak błędnie odczytujesz świadczą te punkty.
Nie musisz się bać, nic Ci istoto nie ubędzie. Nikt niczego Tobie nie zabierze czego nie chcesz oddać. Jako człowiek pozostaniesz istotą ludzką nawet pełniejszą bo bez strachu o siebie .

Cytuj
2. przejąc jego samoświadomość wchodząc w ciało jako pasożyt energetyczny , sterować myślami i uczuciami,danego Człowieka.
Czyli powodowanie całkowitego uzależnienia od przekazów zarówno wewnętrznych , wewnętrznego gościa , jak i zewnętrznych niby zaświatowych.

Odwrotnie  właśnie . Nie całkowitego uzależnienia , co całkowitego uniezależnienia od zaświatów i wewnętrznych kontrolerów i duchów i Myślicieli i myśli i czego tam jeszcze nie natworzyłaś. Pasożyt może drążyć tylko wtedy, gdy ma kogo szarpać i za co - za przyzwyczajenia, za przekonania, za zbudowanego z klocków lego SIEBIE - wyobrażenia o sobie i o świecie, o tym jak powino być a jak ni epowinno i kto ma rację, a kto nie ma racji. To jest brama dla pasożyta, ale nie pochlebiaj sobie, że jesteś dla niego aż tak ważna.

 Nie jesteś, bo on wie, że Ty to tylko wymyślona postać bez znaczenia. Jego posiłkiem jest świadomość. To ,co przepływa przez istotę ludzką.
Bo istnieje tylko świadomość. Pasożyt nie ma do niej dostępu inaczej niż przez Ciebie.
Pasożyt będze Ciebie raczej  odwodził od rozpoznania iluzji wzmacniając Ciebie i kadząc Ci najmocniej jak się da.
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #134 : Wrzesień 11, 2012, 15:42:39 »

Witam,
 
Opierajac sie na szerokim wachlarzu rozmaitych teorii , oczywiscie wyssanych z palca, pokusilem sie na wlasna. Ale chce ja
poddac probie, testowi, bo wymaga wiedzy astronoma. Czy to jest mozliwe z astronomicznego punktu widzenia?

Sumeryjski mit o walce Gilgamesza ( ziemskie moce, mozliwosci ) z Chubaba oddaje pamiec astronomicznego zjawiska czy zespolu zjawisk (zdarzen ). Tiamat (praziemia) i reprezentujacy ja Gilgamesz walczy z cialem niebieskim
wytraconym ze swojej normalnej orbity. Sprawca to Venus, ma atmosfere ciezka, beztlenowa, symbol przepaska Afrodyty, bialy fartuch masonerii.  Odbija swiatlo sloneczne skuteczniej niz wszystko inne, a tym co ja wytraca z rownowagi jest tzw ciemnosc egipska, powodujaca na Venus o wiele wieksze zmiany niz na Ziemi. Venus i jej satelity wchodi na kurs kolizyjny z Ziemia.
Te zagrozenie jest cykliczne, ona zrobi to jeszcze raz a moze wiecej.Tam w wydarzeniun uczestniczy, Merkury stabilizujacy powstanie ksiezyca i w koncu ksztaltujacy go, choc bezposrednio nie bierze udzialu w walce.  W ten sposob powstaje porowaty ksiezyc. Z Ziemi nie mozna tego ogladac, tyle w wyniku kolizji energii powstaje, dlatego Gilgamesz ma odwrocona glowe, nie moze spojrzec w kierunku Venus. Takze odwrotnie, to symbolizuje ciemna strone ksiezyca, zawsze przed nami schowana. Marsowi tez sie dostaje,choc wiele mniej, jego meskosc, cechy meskie, wyplywa ze  straty zyciodajnej atmosfery no i wody, kastracja (phobos i deimos ).
Ziemia czyli Tiamat ocalala z trudem, nowe pokolenie bogow=(inne sily ja stabilizujace i ksztaltujace juz uzywajace stare skladniki ).
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 15:45:25 wysłane przez acentaur » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex fifa11 halotupsy kursor truegaming