Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Lipiec 23, 2024, 20:06:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown  (Przeczytany 82461 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Grudzień 30, 2012, 13:13:57 »

Oj, chyba my faceci mamy się czego obawiać, cytat poniżej:
Cytuj
Możliwość bycia ojcem dla faceta będzie wielkim zeszytem.
Jeśli faceci będą musieli się zapisywać w wielkim zeszycie, żeby zostać ojcem...
To będzie trzeba organizować konspirację, czy coś takiego - i to ma być wspaniałe?

ciekawe jak to rozumieć, może Kiara to po swojemu rozszyfruje,-
znowu jakieś zagrożenie w przekazie Mrugnięcie
z tym, że zdecydowanie nie każdy powinien zostać ojcem Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #76 : Grudzień 30, 2012, 13:35:03 »

ależ to kod mosznowy... khmmm, przepraszam - peszerowy...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Grudzień 30, 2012, 15:09:55 »

Toż rozszyfrowanie może być dowolne, choć zapis jest zaszczytnie jednoznaczny, ale trochę humoru nigdy nie zaszkodzi, ale do tego trzeba poczucie humoru trzeba mieć.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #78 : Grudzień 30, 2012, 15:32:28 »

Żadna tajemnica i żaden sekret  tylko czysto energetyczne wyjaśnienie. Skoro na ziemi o dużo wyższej wibracji żyć będą ludzie o jeszcze niższej , (czyli w porównaniu z siewem i ziarnem ) ... zasiane ziarno nie spełniające wymogów energetycznych okoliczności życia nie wyda plonu. Współcześnie też  istnieje mnóstwo przypadków niepłodnych plemników u mężczyzn, ta sytuacja będzie się powiększała jeżeli mężczyzna nie będzie pracował nad swoim rozwojem energetyczno/duchowym czyli zwiększaniem mocy w sobie w celu "wykiełkowania jego ziarna....". Mężczyzna razem z plemnikiem przekazuje głównie moc energetyczną przyszłemu dziecku , która na starcie staje się jego mocą życia od poczęcia. jeżeli sam jej nie będzie posiadał wystarczająco w swoich komórkach to nie uruchomi procesu życia w jajeczku kobiety.

Wiemy doskonale wszyscy iż to poziom energii w komórkach decyduje o ich ewolucyjnym rozwoju, a czym jest ta energia tak naprawdę? Różnie ją nazywamy, energią orgonową, plazmą życia , albo zwyczajnie energią miłości bezwarunkowej. Tylko  jej poziom w fizycznych komórkach zdecyduje  o możliwości przekazywania mocy życia dla materii ożywionej.
Zdecydowanie zmienią się kody życia , a co za tym idzie zwiększy się potrzeba mocy energetycznej w plemniku który będzie mógł dokonać zapłodnienia jajeczka żeńskiego.
Teraz informacja ta powoduje mały wstrząs, niedługo stanie się normalną , naturalną wiedza dla Ludzi. Mężczyźni zmienią bardzo swój stosunek do seksu , kobiet i rodziny. Ojcostwo będzie traktowane z wielką godnością , chęć posiadania potomstwa , będzie bardzo przemyślana i chciana mądrością serca oraz miłością do partnerki i życia.

Zdecydowanie zmniejszy się ilość   narodzin w sposób jak najbardziej naturalny, ta piękna wyjątkowość posiadania potomstwa utworzy wobec rodziny otoczkę szacunku. Ojcowie nie będą tak jak dzisiaj  porzucali swoich partnerek i dzieci, będą chcieli być z nimi i cieszyć się swoim szczęściem przez całe życie.

Ludzie zrozumieją iż posiadanie potomstwa nie jest z "automatu" ..... to miłość kreuje życie i trzeba osiągnąć pewien poziom rozwoju by stać się jego kreatorem.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 15:48:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudzień 30, 2012, 15:40:47 »

Cytuj
Nie podoba mi się to co pojawiło się w najnowszej sesji.
Próba kolonizacji Ziemi przez Syriuszan skończy się wojną na broń biologiczną, przywódcy ziemscy nie oddadzą Ziemi łatwo.
Próbki DNA Syriuszan pewnie zostały pozyskane w wyniku katastrof UFO, a jeżeli nie to zostaną jak zrobi się większy ruch.

Ja uważam że na Ziemi powstaną Rodowe Siedliska na całym globie a do czasu aż sytuacja się nie wyklaruje to kosmici mogą zakładać bazy na powierzchniach oceanów. Jeżeli dysponują zaawansowaną technologią to nie mieliby z tym problemu. Mogą też terraformować Saharę i w ten sposób pozyskać teren pod osadnictwo.

Dalej nie mogłem czytać jak to, chłopie? Gdzie Ty żyjesz? Jeśli o czymś mówisz, tym bardziej takim pokaż jakiekolwiek dowody? Bo sesje Lucynosa Enkiego nie są argumentem.
Niech ta planeta X zleci na to forum, może wkońcu paru się obudzi z letargu.

Naiwnie dalej wierzyć w to "coś"... Toż jak tak dalej pójdzie to wybierzecie Lucyne na premiera Polski.
Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #80 : Styczeń 03, 2013, 12:53:47 »

Dobra, widzę że zareagowałem trochę emocjonalnie na chenneling, to od długiego nieczytania tego typu treści.
Jest nowa sesja, która w końcu trochę wyjaśniła.
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #81 : Styczeń 03, 2013, 19:02:20 »

Dobra, widzę że zareagowałem trochę emocjonalnie na chenneling, to od długiego nieczytania tego typu treści.
Jest nowa sesja, która w końcu trochę wyjaśniła.

*******************************************************************************************

Mówiłem już wam coś na ten temat maniaki i fanatycy Projektu Cheops oraz Lucyny Łobos, a wy dalej swoje i w zaparte idziecie. Pięknie. To teraz ja odbiję piłkę w drugą stronę i postaram się Ci coś racjonalnie wytłumaczyć tylko skup się bardzo proszę. Przedstawię ci pewien fragment z tej sesji, a ty masz użyć mózgu, logiki... skup się i patrz:

*******************************************************************************************

Enki - Kiedy, ta planeta minie Merkurego i będzie się zbliżać do bezpośredniego sąsiedztwa ze Słońcem, wtedy na nowo wybuchy się zaczną. Wtedy też owe planety, czyli Merkury i Wenus zaczną osłaniać Ziemię przed Słońcem. Jest to spowodowane siłą kosmosu, czy też naszą siłą –siłą istot duchowych żyjących w kosmosie. Jest to robione po to, aby planeta Ziemia najmniej ucierpiała. Trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać. Nie stanie się to w styczniu, lecz w lutym i należałoby się już spodziewać większej aktywności. Próbując dzisiaj spojrzeć na Słońce nie jesteś w stanie spojrzeć.

Ryszard - Tak jest , to absuletnie prawda. Dzisiaj rano Słońce było niesłychanie mocne . Nie mogłem z samego rana spojrzeć, tak jak kiedyś sprzed kilku lat.

ENKI - Słońce w tej chwili tak mocno pali, że nie jest się w stanie na nie popatrzeć. Przecież w tej chwili u was jest pora zimowa i kiedyś na Słońce bez problemu można było popatrzeć . Nie paliło tak w oczy jak to się dzieje teraz. Chwilę cierpliwości jeszcze. Słucham.

Ryszard - Tak to prawda. To Słońce to nie jest to Słońce jakie było sprzed kilku lat, kiedy można było spojrzeć prosto w oczy temu Słońcu. Dzisiaj rano kiedy wyjrzałem na zewnątrz natychmiast powiedziałem Barbarze o tym jak Słońce mocno pali. W grudniu i styczniu takich rzeczy nie pamiętam aby były. A pamięć mam bardzo dobrą.

*******************************************************************************************

A teraz po proszę wszystkich o skorzystanie z potencjału tak zwanego "zdrowego rozsądku" i o wczytanie się w następujące fakty:

Po pierwsze Słońce to nie księżyc na który można sobie popatrzeć od tak, nawet przez lornetkę czy lunetę.

Po drugie żyję już parę ładnych lat na tym świecie i nie przypominam sobie, by kiedykolwiek można było spojrzeć na słońce i o tak wpatrywać się w nie jak w malowidło o czym pisze tutaj Ryszard. Nawet przez okulary przeciwsłoneczne i chmury razi w oczy jak się patrzy w nie, a co dopiero gołym okiem na bezchmurnym niebie. Totalny bez sens i przykład ogłupiania ludzi. I jak tu nie wybuchnąć śmiechem kiedy czyta się takie rzeczy z których nawet małe dziecko by się uśmiało.

Ryszard - Tak to prawda. To Słońce to nie jest to Słońce jakie było sprzed kilku lat, kiedy można było spojrzeć prosto w oczy temu Słońcu.

Totalna nie prawda, czysty przykład fikcji i głupoty ludzi, którzy deklarują się pod takie słowa. Na słońce nigdy nie można popatrzeć sobie od tak. Nieważne czy to lato czy zima, słońce zawsze raziło, razi i będzie razić w oczy. Przypomnijcie sobie jak byliście małymi dziećmi, ciekawymi świata, żądnymi nowych odkryć pałając pełnym entuzjazmem ku poznawaniu go od każdej możliwej empirycznej strony. Czy kiedykolwiek komuś udało się patrzeć na słońce jak na zegarek w ręku? szkoda, że jeszcze nie dopisali tutaj, że kiedyś można było podziwiać kratery na słońcu.

RYSZARD - Mieliby całą Ziemię dla siebie . Dlatego należy pokłonić się tym istotom za ich pomoc i zaakceptujcie te istoty . Ukazują sie różne wywiady , konferencje na stronach internetowych. Ja to kasuję . Jest to nie do przyjęcia jak podchodzi się do innych istot, czy też cywilizacji. Jak się o nich mówi. Jest to dla mnie nie do przyjęcia!

A dla mnie nie do przyjęcia jest fakt, że nie widzę tutaj żadnych dowodów i logicznych argumentów tylko same opowieści, które również i ja mogę sobie wymyślić więc nie wiem jaki pokłon za jaką niby pomoc należy się niby tym istotom co do których nie mam żadnych podstaw, że w ogóle istnieją, a ja mam czytać takie bzdurne treści całkowicie wyparte od logiki i aż rażące w oczy głupotą i manipulacją do jakiej próbują dostosować wasze zaufanie w celu jej dalszego manewrowania.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 19:09:33 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #82 : Styczeń 03, 2013, 20:52:00 »

Przelot tej komety będzie potwierdzeniem bądź obaleniem teorii elektrycznego wszechświata.
Jeżeli zbliży się do Słońca i zaczną się wybuchy to potwierdzi teorię.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Styczeń 03, 2013, 20:58:47 »

Widzieliśmy już chyba kilka komet lądujących słońcu i nie powodowały reakcji, to musiałoby być coś wielkości planety, a tego teraz ukryć się nie da przy takiej ilości działających sond od SOHO począwszy. Można tam na zdjęciach odnaleźć wiele dziwnych obiektów, ale z pewnością nie wielkości planety.
W lutym jakaś asteroida przelatuje ekstremalnie blisko ziemi.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #84 : Styczeń 03, 2013, 21:40:08 »

Chyba, że nie wie się jak czytać fotki, wtedy to SOHO ukazują setki rożnych obiektów, w tym kilka... wielkości Ziemi. Blue wie coś na ten temat.   :]
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 03, 2013, 22:45:15 »

Szacowny Racjonalisto. Wytykasz komuś głupoty, a sam je piszesz. Ja bez problemu mogę wpatrywać się w tarczę Słońca tuż po wschodzie i zwłaszcza zimą.  To samo o zachodzie. Może sam spróbuj zanim wygłosisz tak kategoryczne tezy. Zapewniam: to Ci nie wypali oczu, a może na nie przejrzysz.

Pozdrawiam słonecznie  Mrugnięcie
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #86 : Styczeń 03, 2013, 22:57:41 »

Szacowny Racjonalisto. Wytykasz komuś głupoty, a sam je piszesz. Ja bez problemu mogę wpatrywać się w tarczę Słońca tuż po wschodzie i zwłaszcza zimą.  To samo o zachodzie. Może sam spróbuj zanim wygłosisz tak kategoryczne tezy. Zapewniam: to Ci nie wypali oczu, a może na nie przejrzysz.

Pozdrawiam słonecznie  Mrugnięcie

udowodnij mi gdzie piszę głupoty, od kiedy na słońce można patrzeć od tak po prostu człowieku - jeśli twierdzisz, że nie razi Cię w oczy to widocznie jesteś jakimś fenomenem ale to każdy logicznie myślący człowiek powie, że słońce ślepi w oczy. A skoro Ty twierdzisz, że patrzysz na słońce to patrz się dalej tylko uważaj, aby to tobie nie wypaliły się oczy, bo podobno ostatnio za mocno świeci.

Ps. Pokazałem to co napisałeś trzem moim znajomym, którzy akurat w domu u mnie siedzą. Nie potrafiłem się powstrzymać, aby ukazać im człowieka, który twierdzi, że potrafi patrzeć na słońce. No więc przeczytali to, spojrzeli na twoje zdjęcie i powiedzieli mi tak: Spokojnie, po zdjęciu tego staruszka od razu wiadomo komu figle płatają, a głupiemu lepiej przytaknąć.

Ale podarujmy sobie tą gadkę o słońcu, bo już w oczy zaczyna mnie razić to co w ogóle teraz napisałeś.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 23:00:40 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Styczeń 03, 2013, 23:12:39 »

Człowieku czy ty umiesz czytać - racjonalnie?
Czy nie stoi jak byk: po wschodzie słońca, albo o zachodzie?
Nie szkoda ci czasu na stukanie klawiaturą?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #88 : Styczeń 03, 2013, 23:28:16 »

Nie przesadzajcie z tą niemożliwością patrzenia w słońce, ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet wówczas gdy jest w zenicie, moje koleżanki rownież nie. To kwestia dopasowania wzroku, ćwiczenia, nic więcej.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #89 : Styczeń 03, 2013, 23:58:17 »

Nie przesadzajcie z tą niemożliwością patrzenia w słońce, ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet wówczas gdy jest w zenicie, moje koleżanki rownież nie. To kwestia dopasowania wzroku, ćwiczenia, nic więcej.
Mowa o "kapłankach"?
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #90 : Styczeń 04, 2013, 00:06:06 »

Spokojnie, po zdjęciu tego staruszka od razu wiadomo komu figle płatają, a głupiemu lepiej przytaknąć.

Ale podarujmy sobie tą gadkę o słońcu, bo już w oczy zaczyna mnie razić to co w ogóle teraz napisałeś.


Mam nadzieję młokosie, że kolejne posty też pokazałeś swoim znamienitym znajomym. A zanim mamusia zmieni Ci pieluchy zastanów się, czy trafiłeś na odpowiednie dla Ciebie forum. Bo już paru cenionych przeze mnie forumowiczów zdążyło podsumować Twoje poprzednie "racjonalne" wypowiedzi. I idź już spać, bo jutro trzeba by pójść do szkoły. Tam może dowiesz się czegoś o Słońcu i zjawiskach optycznych.
Nie obrażam się oczywiście za tego "staruszka", bo ten Sfinks za mną jest dużo starszy (ciekawe, czy miałeś już okazję stanąć przed jego obliczem?), ale za przytakiwanie "głupiemu" należałoby Ci się małe ostrzeżenie od admina. Tak na wszelki wypadek. Bo młodzież należy wychowywać w duchu praworządności i poszanowania dla starszych. Kiedy juz dorośniesz, sam się o tym przekonasz.

Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoich znajomych! Zawsze do usług - Krzyś.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #91 : Styczeń 04, 2013, 00:17:53 »

Te Racjonalista, jak nie potrafisz rozmawiać bez wstawek typu "głupi" to daruj sobie w ogóle wypowiedzi. Przyjemniej do czasu jak zaczniesz nieco panować nad sobą. Dyskusja, siłowanie się - tak, lżenie - nie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 00:18:14 wysłane przez arteq » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #92 : Styczeń 04, 2013, 00:32:55 »

Cytuj
Mam nadzieję młokosie, że kolejne posty też pokazałeś swoim znamienitym znajomym. A zanim mamusia zmieni Ci pieluchy zastanów się, czy trafiłeś na odpowiednie dla Ciebie forum. Bo już paru cenionych przeze mnie forumowiczów zdążyło podsumować Twoje poprzednie "racjonalne" wypowiedzi. I idź już spać, bo jutro trzeba by pójść do szkoły. Tam może dowiesz się czegoś o Słońcu i zjawiskach optycznych.

Krzysiu widzę zdenerwował się, niedawno taki uśmiechnięty, pełny entuzjazmu i pewności siebie, a teraz? Nazywasz mnie młokosem? piszesz coś o mojej mamie i jeszcze denerwujesz się oto, czy się jutro wyśpię. No no no i za to muszę Cię pochwalić - cóż za autorytet człowieka, któremu wypada raczej świecić opanowaniem i spokojem, a przede wszystkim odpornością na porywy gniewu nie ze względu na rozwój duchowy, czy jakąś ideologię rozwoju w miłości do której nawołuje to forum, przynajmniej przez niektóre osoby i treści ale z samego prostego ludzkiego faktu, że jeśli ja noszę pampersy, a Ty nosisz brodę to raczej to Tobie wypada zaprezentować bogatszy zasób wiedzy i doświadczenia życiowego, a tu się okazuje, że Twoja cierpliwość jest krucha i łatwa do przełamania. Potraktuj te słowa jako nauczkę i wyciągnij pozytywne dla siebie wnioski. To taka przyjacielska rada dla ciebie z pozdrowieniami od młodszego pokolenia.

Cytuj
Nie obrażam się oczywiście za tego "staruszka", bo ten Sfinks za mną jest dużo starszy (ciekawe, czy miałeś już okazję stanąć przed jego obliczem?), ale za przytakiwanie "głupiemu" należałoby Ci się małe ostrzeżenie od admina.Tak na wszelki wypadek.
.

Oczywiście, że mnie nie obrażasz jak najbardziej prezentujesz pełną kulturę osobistą. Co do ostrzeżenia to rodzi pytanie? za co? a Tobie? i gdzie na tym czy nowym forum? A tak apropo... może przyłożyć lusterko do Twoich słów i to tam szukać odpowiedzi kto tak na prawdę zasłużył na jakieś ostrzeżenie? Co Ty mi tu paluszkiem na mnie wskazujesz? A siebie to nie widzisz ? Może jeszcze napiszesz, że ostrzeżenie należy się również moim znajomym? Jak chcesz to im też mogę zwrócić uwagę na słowa dokładnie takie same jak na twoje.

Cytuj
Bo młodzież należy wychowywać w duchu praworządności i poszanowania dla starszych. Kiedy juz dorośniesz, sam się o tym przekonasz.

Gdybyś sam za młodu wychował się w duchu praworządności i poszanowania to za pewne podarowałbyś sobie te słowa na początku, które wydałeś w kierunku mojej osoby i może w ten sposób również poznałbym Cię od tej strony jakiej sam oczekujesz od innych. Póki co nastały takie czasy, że dzisiaj nawet młodzież może zaskoczyć tych starszych i za rękę po pasach przeprowadzić.

Cytuj
Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoich znajomych! Zawsze do usług - Krzyś.

Gdybyś pozdrawiał mnie serdecznie to w raz z ochotą  - wybaczenia mnie i sobie, a tutaj niestety widzę jednak skromny konflikt emocjonalny i problem pogodzenia się ze swoją dumą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 00:47:25 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #93 : Styczeń 04, 2013, 00:36:37 »

Te Racjonalista, jak nie potrafisz rozmawiać bez wstawek typu "głupi" to daruj sobie w ogóle wypowiedzi. Przyjemniej do czasu jak zaczniesz nieco panować nad sobą. Dyskusja, siłowanie się - tak, lżenie - nie.

Ja nad sobą panuję, ale widzę, że wulkan się wzniecił.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #94 : Styczeń 04, 2013, 00:49:26 »

Mój post jest spokojny, natomiast widzę, że nie potrafisz - wbrew swojemu nickowi - spokojnie dyskutować, jest to najczęściej oznaką braku argumentów - tak jak w tym przypadku odnośnie słońca.
Setki milionów osób cyklicznie ogląda zachody słońca i nie ma najmniejszych problemów z tym. Oglądanie wschodów słońca również nie odbija się negatywnie na oczach obserwatora. Jeżeli chodziło Ci o obserwację słońca poza tymi sytuacjami - np. na bezchmurnym niebie w południe trzeba było to uściślić zamiast się miotać.
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #95 : Styczeń 04, 2013, 01:01:34 »

Mój post jest spokojny, natomiast widzę, że nie potrafisz - wbrew swojemu nickowi - spokojnie dyskutować, jest to najczęściej oznaką braku argumentów - tak jak w tym przypadku odnośnie słońca.
Setki milionów osób cyklicznie ogląda zachody słońca i nie ma najmniejszych problemów z tym. Oglądanie wschodów słońca również nie odbija się negatywnie na oczach obserwatora. Jeżeli chodziło Ci o obserwację słońca poza tymi sytuacjami - np. na bezchmurnym niebie w południe trzeba było to uściślić zamiast się miotać.

Spójrz na całe to forum, na ludzi tutaj piszących i powiedzmy sobie szczerze kto tak na prawdę się tutaj miota?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #96 : Styczeń 04, 2013, 01:16:43 »

Nie przesadzajcie z tą niemożliwością patrzenia w słońce, ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet wówczas gdy jest w zenicie, moje koleżanki rownież nie. To kwestia dopasowania wzroku, ćwiczenia, nic więcej.
Mowa o "kapłankach"?

Przepraszam, ale czy ty masz jakieś problemy psychiczne? jakieś może omamy maniakalne, albo coś w tym stylu? Bo jak ktoś komuś w dzisiejszych czasach  notorycznie wmawia jakieś kapłanki , to chyba z jego głową coś nie halo?

No żebym była jakąś przełożona albo przekładną w zakonie jakimś to też nie kapłanki , a zakonnice, ale nie jestem i nie byłam.

Zatem weryfikuj swoją mentalność tak dla  własnego dobra , bo coś tu nie gra.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 01:17:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #97 : Styczeń 04, 2013, 14:58:47 »

Nie przesadzajcie z tą niemożliwością patrzenia w słońce, ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet wówczas gdy jest w zenicie, moje koleżanki rownież nie. To kwestia dopasowania wzroku, ćwiczenia, nic więcej.Prowadzi, to rozmaitych uszkodzeń wzroku, które niekoniecznie muszą się od razu objawiać. Lecz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że mogą objawić się w późniejszym okresie życia....
I co wtedy ?

Po zatem po co, patrzeć gołym okiem wprost na Słońce ?
Jakie motywacje, jaki cel ?Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #98 : Styczeń 04, 2013, 16:08:18 »

Przepraszam, ale czy ty masz jakieś problemy psychiczne? jakieś może omamy maniakalne, albo coś w tym stylu?
Badania takowych podejrzeń nie potwierdzają.

Bo jak ktoś komuś w dzisiejszych czasach  notorycznie wmawia jakieś kapłanki , to chyba z jego głową coś nie halo?
1. był cudzysłów
2. nie ja pierwszy użyłem tego określenia - wtedy jednak nie było zastrzeżeń zarówno do samego określenia jak tez i stanu zdrowia autora
3. ok, mogę uściślić - gwardia przyboczna, współtowarzyszki wyjazdów wypoczyn... - przepraszam - naukowo-duchowych, do której należy np. "różowa", (takiego nicku używała się na tym forum)
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Styczeń 04, 2013, 16:27:21 »

Proponuje wrócic do tematu wątku.Dosyć tych potyczek personalnych.Racjonaliście proponuję dać sobie na wstrzymanie ,bo emocje zaczynaja brac górę nad racjonalnym mysleniem i kulturą .Wszelkie kłótnie prosze przenieść do odpowiedniego wątku

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 16:27:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hkcz psfaf brazylia2014 radiomms loups