Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 16:30:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fala 2012  (Przeczytany 87099 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #150 : Sierpień 16, 2012, 14:57:15 »

Cytat: Fair Lady
Oj widze, ze tu sie nie konczy, ale zaczyna! Nowa era.

Tak, to min. oni chcą nam zaserwować "Królestwo Boże na Ziemi" Zły Smutny
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #151 : Sierpień 16, 2012, 15:13:40 »

Dariusz
Cytuj
Tak, to min. oni chcą nam zaserwować "Królestwo Boże na Ziemi"

To nie ci, tak ja mysle przynajmniej, "Krolestwo Boze na Ziemi" serwuja automaty.
Sztuczni maja niezly problem, bo lejce im sie powoli wysuwaja z lap.
Anioly (mowiac ogolnie) juz sa tutaj, to ich obawiaja sie tamci - mysle, ze kiedys juz taka historia rozegrala sie.
To odwieczna walka materii z duchem. Oby tylko glupota nie wygrala.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #152 : Sierpień 16, 2012, 15:25:46 »

Cytat: Fair Lady
Anioly (mowiac ogolnie) juz sa tutaj, ...
To odwieczna walka materii z duchem.

Zdaje się, że postrzegasz te "Anioły" jako byty duchowe?

Cytuj
Oby tylko glupota nie wygrala.

Przyglądając się poczynaniom ludzkości ... chyba wciąż jeszcze ma przewagę.  Szok Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 17:56:11 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #153 : Sierpień 16, 2012, 18:02:59 »

Post <Fair Lady< o aniołach przeniosłem do wątku: W ANIELSKIM KRĘGU >>,
a pozostałe nie związane z tematem usunąłem >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #154 : Sierpień 16, 2012, 18:27:17 »

Biorąc pod uwagę proporcje ilościowe sztucznych do duchowych Ludzi przewagę ma niestety głupota , nieświadomość i zaprogramowana premedytacja mimo wszystko...., ale teraz akurat nie ilość , a jakość wpisuje przyszłości drogę. Zatem naprawdę liczą się tylko indywidualne decyzje wynoszące każdego z nas ponad stawiane ograniczenia przez okrucieństwo , głupotę i premedytację.

Nie należy licytować przeszłości , a wychodzić ponad jej ograniczenia ,pokonując wszystko co naszym zdaniem dla nas jest nie właściwe. tworzą się przeogromne podziały przestrzeni energetycznych , w których każdy znajdzie miejsce dla siebie zgodne z własnym odczuwaniem i rozumieniem dobra. A , że jest ono ciutkę inne dla każdego z nas , to normalne , jak i normalne jest powstawanie grup Dusz bliskich sobie z powodu podobnych wibracji. Nie jest to żadna nowość jako taka, jednak nowością jest fakt iż na Nowej Ziemi nikt nikomu nie będzie narzucał żadnym sposobem swojego dobra i nie będzie wymuszał na nikim zakazem ni nakazem życia wedle ustalonej wizji realizacji go.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Sierpień 16, 2012, 19:12:44 »

Skoro poproszono to wstawiam. Nie widzę na razie lepszego miejsca, skoro tutaj dyskusja zeszła na te tematy. W razie czego Darek to zakwalifikuje.
Kolejny "wywiad" Steve Beckov'a tym razem z Astarem, on powie o sobie wystarczająco w wywiadzie.
Część 1 - obecność galaktycznych i innych wokół ziemi.


Ashtar: Potwierdzenie naszej obecności nie musi trwać miesiące ... zaledwie kilka minut
2012 14 sierpnia
Wysłany przez Steve Beckow

Ashtar wyjaśnił nam, 13 sierpnia, różne koalicje, które tworzą galaktyczną obecność wokół Ziemi w tej chwili, plany dotyczące odkrywania wielkich statków – matek na nocnym niebie i powstrzymanie światowych przywódców i ich wpływu na globalne społeczeństwo, polityka i finanse, jak galaktyczni traktują rozpatrywanie kwestii takich jak tajemnice, i wiele innych spraw, które pomagają nam się dowiedzieć, jak nasi bracia i siostry gwiezdne pracują z nami i co robią w naszym imieniu w chwili obecnej.

Zdecydowanie bardzo pouczający wywiad. Dzięki Ellen za rekord w szybkości transkrybcji.
.
Godzina z aniołem z Ashtar 13 sierpnia 2012

Graham Dewyea: Witam, i zapraszam do godziny z aniołem, z Lindą Dillon, kanał dla Rady Miłości i autor Wielkiego Przebudzenia, a Steve Beckow w 2012 scenariuszu. Jestem Graham Dewyea.

Naszym gościem jest dziś Komendant Ashtar. Tak, z tym, będę go przekazywać wam, Steve.

Steve Beckow: Dziękuję bardzo, Graham. I zapraszamy do naszego show, Ashtar jak zawsze.

Ashtar: To wszystko moja radość, że tu jestem, i z przyłączenia się do Was po raz kolejny. Więc tak, a ja preferuję - po prostu nazywaj mnie Ashtar.

SB: Dziękuję, Ashtar. Zanim zaczniemy, chciałbym zadać dwa pierwsze pytania. Pierwszy z nich to dlaczego galaktyczni zdecydowali się nie pojawić się podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich, a po drugie powiedz nam coś o rzekomym statku Andromedan 150-mil szerokości, który jest rzekomo widoczny na południowo-zachodniej  części nieba z wybrzeża Pacyfiku Ameryki Północnej i całej Australii.

A: Nie wybraliśmy ingerować lub zaznaczyć naszą obecność w jakikolwiek sposób w efektowny sposób podczas Olimpiady. Naszą obecność stwierdzono przy wielu okazjach, ale nie trzeba było ingerować w to, co jest uważane za globalne wydarzenie wielkiej radości, w którym wielu ma ogromną radość, i nie było sytuacji, w której poczulibyśmy, że nasza obecność będzie mile widziana. Więc to naprawdę jest takie proste.

SB: W porządku.

A: Czy to okazja, gdzie mogliśmy pozwolić, że pełnia naszej obecności jest znana? Tak. Ale to nie byłoby postrzegane jako przyjazne lub nie ofensywne lub sąsiedzkie. Byłoby to uznane za ingerencję w imprezę zamykającą gdzie było wiele wysiłku , wielu ludzi przez wiele wielkich prób, aby zrobić przyjemne  wydarzenie. I tak właśnie dlatego wybraliśmy, aby nie wyświetlać, lub "pokazywać się", jak to nazywacie.

SB: Dobra. I 150-mil szeroki statek Andromedan - możesz nam coś powiedzieć na ten temat, proszę?


A: Jest to piękny statek. I tak, to czyni jego obecność znaną, jak wielu różnych statków, aktualnie. Tak to jest widoczne nie tylko dla tych w Australii i Pacyfiku, jest postrzegane w różnych miejscach. I istnieje wiele statków tej wielkości, które będą „wyświetlane” (pokazywane) na waszym niebie tak, że ludzie się przyzwyczają do myśli, bardziej się przyzwyczają do tego pomysłu.

Istnieje kilka bardzo dużych statków, które czynią ich obecność znaną, część z różnych flot, które są rozmieszczone wokół Ziemi, wokół Gai, wokół kuli ziemskiej, tak, że obecność tych obiektów, powiedzmy, na nocnym niebie staje się coraz bardziej widoczna. Więc to jest po prostu częścią rzeczywistości, bardzo subtelną, którą wprowadzamy do świadomości ludzi.

SB: A możesz nam powiedzieć, gdzie ludzie mogą patrzeć, aby zobaczyć te inne statki, które będą umieszczone?

A: Na wschodnim wybrzeżu, możecie spojrzeć w kierunku wschodnim, na północny wschód nieba między północą a godziną pierwszą, a zobaczycie, coś, co wydaje się być w kształcie jak jajko, statek, w kolorze białym - znowu inny statek Andromedan. I to jest ... jeśli myślisz o patrząc w niebo jak na tarczę zegara, byłoby to około dziesiątej lub godziny jedenastej.

Na Środkowym Zachodzie, to bezpośrednio, jak możesz myśleć, że nad głową. To jest statek z międzygalaktycznej floty. Istnieje wiele z nich pojawiających się. Ten jeden wydaje się mieć niebieskawy odcień, a pozycjonowanie jest bardziej wczesnym wieczorem, tak że nie można pomylić go z gwiazdą wieczorną lub wczesnymi gwiazdami wieczoru. Ale to jest dokładnie nad głową, jak gdyby trzeba przechylić głowę do tyłu. Jeżeli jesteś w Kansas i Iowa byłoby kwestią patrząc bezpośrednio nad głową we wczesnych godzinach wieczornych. Nie musisz czekać do północnej godziny.

Jeśli jesteście na półkuli południowej jesteście również już świadkami statków Andromedan. I ta liczba wzrasta po prostu w liczbie statków, które są odkrywane (zdejmowany płaszcz)  lub były gotowe do dostrzeżenia gołym okiem, ale nie takiej wielkości, jak te ogromne statki, ale z pewnością bardzo wyraźnie widoczne, zwłaszcza, co myślisz o  czerwonym ... tęczowe statki - czerwony, zielony, niebieski, żółty – w kształcie jak jajo.

I podkreślam, że wyglądają jak rury, ale są zakrzywione (chyba zaokrąglone) na końcach. Tak to jest, jeśli patrzysz na jajko z boku, a nie z góry i dołu.

Tak, robimy to w ramach naszej misji i celu, aby po prostu pokazać się wyraźniej, aby ludzie mogli się zaaklimatyzować, i robienie tego w sposób, nie jest straszne, po prostu zauważycie, że coś tam jest i czego nigdy nie widziano lub obserwowano wcześniej.

SB: W porządku. Dziękuję. Mamy cztery i pół miesiąca pozostawione, aby przejść przed Wzniesieniem. Wiele osób zastanawia się, co można osiągnąć w tak krótkim okresie? Możesz dyskutować ujawnienie z tego punktu widzenia, Ashtar?

A: Cóż, ujawnianie jak wiesz i jak mówiłem o tym, zarówno przez tą channelerkę jak i innych, już się rozpoczęło. A to co widzicie na nocnym niebie, a niektórzy z was nawet na niebie za dnia, i co zobaczycie na niebie dziennym, jest coraz bardziej niezaprzeczalne.

Istnieje zgoda zarówno po naszej stronie i z wami, z tymi, których uważamy za waszych przywódców politycznych, że pojawienie się statków  oraz potwierdzenie - co jest znacznie ważniejsze niż pojawianie się wszystkich statków, przy okazji - jest to potwierdzenie naszej obecności i potwierdzenie naszej obecności w spokojny, kolegialny, pomocny sposób. Tego typu potwierdzenie zajmie tylko kilka minut, wiesz. I to będzie zrobione w różny sposób.

Ale też wiedz, że kiedy to będzie miało miejsce, wtedy cała wasza planeta, cała kolektywna psyche, wasze zrozumienie jak wszystko działa i wasza pozycja we wszechświecie i w świecie, zacznie się zmieniać. To nie potrwa miesiące, a już z pewnością nie lata.

I wiemy, że staramy się nie dawać żadnych fałszywych oczekiwań. Ale mamy pewne oczekiwania, pozwólcie umieścić to w ten sposób, że to się stanie, wciąż, w miesiącach letnich, w wysokości lata.

SB: W porządku. Zanim przejdę do tego, co naprawdę jest głównym tematem show,  chciałbym zadać jedno pytanie, aby tylko wyjaśnić kilka rzeczy. Myślę, że ludzie są ... niektórzy ludzie zastanawiają się, jakie dokładnie koalicje są tutaj - i oczekuję, że istnieje ich duża liczba, ale być może moglibyśmy ograniczyć się do głównych koalicji.

Galaktyczna Federacja jest tutaj, Dowództwo Ashtar, Zjednoczone Siły Zewnętrznych Galaktyk. Czy możesz nam powiedzieć, jakie relacje są wśród tych? Na przykład, Dowództwo Ashtar jest częścią Galaktycznej Federacji Światła?

A: Tak. Jest.

SB: Co odróżnia Ashtara polecenie z GFOL ogólnie?


A: Cóż, chciałbym powiedzieć, że to ja, ale nie sądzę, że to byłoby do przyjęcia dla moich kolegów, w ogóle!

Zostałem nazwany gwałtownym młodym człowiekiem przez niektórych [Steve: Matkę Boską, w rzeczywistości], ale w rzeczywistości to nie jest mój sposób na wszystko. Jestem bardziej pasterzem i utrzymywaczem pokoju. Jesteśmy kolegami, jesteśmy sojusznikami. A co o tym nie myślicie, to jesteśmy przyjaciółmi. W wielu przypadkach istnieje linia i połączenie w kategoriach, jak podróżujemy i wyłaniamy się w całym wszechświecie.

Są to więc bardzo kooperacyjne związki. Nie jest to to, co niektórzy myślą, że jeden robi coś, a drugi nie jest tego świadomy. To nie taki przypadek w ogóle. Jesteśmy bardzo spójnym sojuszem. A w tym, oczywiście, są sojusze.

Tak, Komenda Ashtar, jak myślisz o niej, jest ramieniem, lub flotą. Jak wiecie istnieją miliony statków - Nie, nie wszystkie bezpośrednio nad waszą planetą, ale na pewno w obiegu bardzo blisko. I tak jest dużo logistyki, która musi być opracowywana między intergalaktycznymi i Galaktyczną Federacją Światła. A moja komenda jest nieodłączną częścią tego.

Mamy tendencję, aby pracować jako niezależne ramię, ponieważ mamy własną misję i cel. I nasza misja i cel jest bardzo konkretnie pracuje z ujawnieniem i pracuje z przybyciem wielu sił – to co nazwalibyśmy siłami - na planetę Ziemia, i rozpoczęciem  tego procesu wspólnego zamieszkiwania, kolegialności, wymiany, technologicznych ulepszeń.

Ale nie sądźcie, że wszyscy nie pracujemy razem. To po prostu byłoby poważnym nieporozumieniem. I wy to praktycznie odkryliście. To są grupy patronackie (parasolowe), wiesz. Intergalaktyczni Zjednoczone Siły Zewnętrznych Galaktyk, Galaktyczna Federacja Światła, i tak, też moja komenda.

SB: Niektórzy mówią, że Galaktyczna Federacja i Galaktyczna Federacja Światła są różne. Czy to przypadek?

A: Tak. Ale jest różnica, którą my robimy, ale wy nie musicie.

SB: Czy możesz wyjaśnić, to, proszę?

A: Masz sytuację na Ziemi, gdzie będzie można wybrać różne armie waszych ... Waszych rozpoznawczych sił. Tak, na przykład, to masz Marynarzy, którzy działają z Marynarką Wojenną. Cóż, Galaktyczna Federacja współpracuje z Galaktyczną Federacją Światła. Więc pomyśl o tym jak ... o armiach, które pracują wspólnie, ale są niezależne pod względem organizacji, ich dyrektyw, ich misji i celu.

SB: A ty wspomniałeś galaktycznych i intergalaktycznych. Czy możesz nam wyjaśnić jaka jest różnica między nimi, proszę?

A: Ta jest bardzo prosta. Jest to tylko kwestia odległości. Jest tylko kwestia, z jak daleka przychodzisz, i jakie wierzenia i doświadczenia miałeś. Zrozum, zebraliśmy się z całego wieloświata, a niektórzy z nas przybyli niezależnie, dawno temu. Ale to nie znaczy, że nie byliśmy świadomi nawzajem chęci  przybycia i bycia częścią tego rozwinięcia na waszej planecie.

Tak to jest bardziej rozróżnienie jak daleko, a nie cokolwiek innego.

SB: A kiedy mówisz "jak daleko", to znaczy od Ziemi?

A: Tak, to jest poprawne. I zd którego wymiaru, z którego wszechświata.

SB: To kolejny pełny show, Ashtar, jestem pewien. Czy możesz powiedzieć nam tylko trochę na temat Zjednoczonych Sił Zewnętrznych Galaktyk? Nie sądzę, ze ktoś oprócz ludzi, którzy słyszeli o Grenerze o nich wiedzą. Jest napisane "zewnętrzne galaktyki." Zewnętrzne galaktyki w stosunku do czego? Skąd oni są, Ashtar?

A: Zewnętrzne galaktyki to są,  co uważacie za bardzo odległe zakątki wszechświata. Tak bardzo często, to co się dzieje, choć jest dużo energii plejadańskiej w Zjednoczonych Siłach Zewnętrznych Galaktyk, ale ich rekruci i rodziny oraz ich siły zostały zebrane z wielu planet i systemów, których nie jestescie świadomi, takich jak Xares lub CCC, planety, które nie są naprawdę łatwo znane ludziom na Ziemi.

SB: Dobra. Dziękuję. Teraz być może będziemy mogli wrócić do głównego tematu show.

Nasi bracia gwiezdni i siostry, którzy są tu wokół Ziemi pochodzą z wielu wymiarów i, jak mówisz, wielu wszechświatów i myślą w sposób różniący się od naszego. To jest dla nas ważne, aby wiedzieć, jak myślicie o sytuacjach i problemach.

Chciałem więc wziąć przykład w celu zilustrowania, jak myślicie. I problemem, który wybrałem była potrzeba zachowania tajemnicy. Często mówi się, że potrzeba nie dyskutować niektórych przedmiotów. Mogłem wybrać inny obszar, ale ten jeden wydawał się obiecywać, aby pokazać nam, jak nasi bracia i siostry gwiezdni uważają.

Czy mogę zadać kilka pytań na temat konieczności zachowania tajemnicy?


A: Tak, absolutnie. Byłbym bardzo zadowolony, aby omówić ten lub jakikolwiek inny problem, który chcesz przedstawić.

SB: Dzięki. Dobrze. Co liczy się ogólnie, że galaktyczni czują, że muszą zachować tajemnicę i dlaczego? I nie wolno wam odpowiedzieć, że to tajemnica.

A: [Śmiech] No, ale nie możesz ograniczać tego, co mówię, albo nie powiem, mój drogi przyjacielu!

SB: To prawda! [Śmiech]

A: Jednak nie powiem, że to tajemnica. Ale wiesz co? Są rzeczy, które wybieramy, aby nie dyskutować. Ale róbmy to w duchu współpracy, i ducha współpracy będziemy rozumieć jako waszych słuchaczy i nie tylko was.

Przede wszystkim nie mamy skłonność do myślenia o wielu informacjach, jako tajemnicy. Więc to jest założenie, które chcemy, utrzymać na przedzie waszej głowy, kiedy o tym dyskutujemy.

Są rzeczy, które nie dyskutujemy z ludźmi po prostu dlatego, że możecie tego nie zrozumieć. Teraz, nie mówię tego w żaden sposób, który jest obraźliwy, ale są po prostu sposoby, w jakie działamy, takie jak technologia, tzn. tak daleko poza to, co jest aktualnie dostępne dla Was, że nie zrozumiecie.

Ale teraz mówisz o tajemnicy, i naprawdę to, co mówisz, brzmi: "Dlaczego ciągle tak wiele informacji o tym, gdzie jesteście, jacy jesteście, kiedy przybędziecie, jak działacie, co dokładnie przynosicie, czym dokładnie zamierzacie zrobić? Dlaczego to jest utrzymywane w sekrecie? "

Najważniejszym powodem, dla którego mamy tajemnice, i myślę, że będę mówił za wszystkich moich braci i siostry z różnych sił, głównym powodem jest to, że nie udostępniamy informacji dotyczących pewnych tematów tylko dlatego, że nie chcemy tworzyć wszelkiego rodzaju strachu. Mamy więc „instrukcję”, jak dobrze wiecie, i to często, że mamy „instrukcję” spokojnie (działać), ale z pewnością mamy „instrukcję” spokojnie przez setki lat, tak więc Wy, jako rodzaj ludzki, któr ma tendencję do ruchu – nie tylko  teraz ale i w przeszłości - w dość powolnym tempie, tak że możecie się przyzwyczaić do pewnych idei i pojęć.

Teraz, my również utrzymywaliśmy poziom tajności, a w tym przypadku można nawet myśleć pozostawaliśmy ukryci, ponieważ nie chcemy wywołać lub prowokować, żadnego poziomu przemocy. To jest nie tylko przeciwko uniwersalnemu prawu, ale prawu, którego wszyscy przestrzegają. I każdy z nas ma kodeks postępowania, z czego możecie wnosić jako zachowań, rozporządzeń, chociaż nie są one tak skodyfikowane jako część tego, co uważacie, że jest prawem.

Ale nie chcemy, aby sprowokować gwałtowną reakcję. Więc pozostajemy tajemnicą, w wielu naszych przedsięwzięciach, po prostu - w przeszłości to było - tak, że nie będzie odwetu. Bo to całkowicie zniszczyłoby nie tylko naszą misję i cel, ale byłoby niezwykle szkodliwe dla planety i dla ludzkiego rozwoju.

Więc co trzymamy w tajemnicy w zakresie naszych planów jest również często tym, że nie chcemy ustawić fałszywych oczekiwań, ponieważ istnieją, miliony i biliony zmiennych z którymi  Pracujemy , nie tylko w kategoriach naszych sił i naszej własnej floty, ale w kategoriach ludzkich zmiennych – a Wy zmieniacie swoje umysły tak szybko, jak wasze wzorce pogodowe.

SB: Jesteśmy bardzo świadomi.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #156 : Sierpień 16, 2012, 19:21:43 »

@Kiara
Cytuj
nowością jest fakt iż na Nowej Ziemi nikt nikomu nie będzie narzucał żadnym sposobem swojego dobra i nie będzie wymuszał na nikim zakazem ni nakazem życia wedle ustalonej wizji realizacji go.
Dobra dobra, ale nie może być też samowoli  na tej Nowej Ziemi . Żeby ci, dla których dobrem jest na przykład styl życia polegający na kradzieży , czy żebractwie (do czego zaprzęgają małe dzieci nie widząc w tym niczego złego) nie mieli zakazów i kontroli jakiejś.

Nie chodzi tu o kontrolę systemową ,jakąś policję czy coś, ale na przykład niemożliwość skrzywdzenia w jakikolwiek sposób drugiego człowieka z powodu nieprzystających wibracji.

W przypadku, gdy rodzice zmuszają dziecko do kradzieży "dla dobra ogółu" też powinno być jakieś zabezpieczenie.
Jest wiele takich niuansów, Kiaro, które wymagają czegoś więcej niż radosnego uśmiechu na twarzy i stwierdzenia " bo nie będzie i już" .

Jest wiele przykładów ,którymi można wykazać konflikt "dobra". Dla człowieka dobre są drewniane krzesła, a dla lasu niedobre jest wycinanie drzew. Jak to rozstrzygniesz w nowym paradygmacie ?

Dla kogoś dobrem jest soczysta karkówka na grillu, a Ty mu powiesz, że to morderca zwierząt (bo dla nich to jest niedobre) ? Czyje dobro górą ?

Jak na nowo poukładać stosunki społeczne i wynagradzać człowieka adekwatnie do jego pojęcia dobra ? Ktoś za dobro uzna to, że ma służącego do cięższych prac domowych, bo na to zasługuje swoją pozycją, wiedzą i pracą, a służący będzie się cieszył, że w ogóle ma pracę i uznawał to za dobro, ale czy to jest dobrem dla niego ? Czy taka sytuacja jest dobra ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #157 : Sierpień 16, 2012, 20:10:46 »

east wyższy poziom wibracji w wyższym IV wymiarze to również niemożliwość zaistnienia czegoś z tego powodu. Co to znaczy? Iż np. nie zamrozisz lodu ( kradzież, wymuszanie) w piekarniku. Takie wzorce życia które będą uznawane przez Ludzi za złe nie będą miały możliwości zaistnienia , bo ludzie nie będą ich cenili jako swoje dobro. Będą one widoczne w Ludzkiej aurze powszechnie i inni będą się odsuwali od takich Ludzi. Zmieniony system wartości przez te 5 lat edukacji wstępnej spowoduje całkowite wypalenie się chęci robienia rzeczy które nie będą cenione przez Ludzi jako ich dobro.

Ludzie będą odczuwali ( jak było dawniej)   uczucia zwierząt i wszystkich roślin nie będą chcieli ich krzywdzić zabijając. Odkryją nowe technologie kompozycji pierwiastków i elementów , których właściwości  jako materiałów twórczych i przetwarzanych będzie takie samo jak pierwotnie używanego drewna ale nie tylko drewna.
Jeszcze bardzo wiele wspaniałych i radosnych odkryć przed nami, trudno to nawet teraz wytłumaczyć i pojąć nie aktywnymi receptorami zarówno fizycznymi jak i duchowymi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 20:11:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #158 : Sierpień 16, 2012, 20:36:22 »

@Kiaro
Cytuj
Takie wzorce życia które będą uznawane przez Ludzi za złe nie będą miały możliwości zaistnienia
Lecz sama piszesz, że różni ludzie mają różne zrozumienie dobra i zła. Co jest złem wg Ciebie wg kogoś innego może być cenną nauką, albo nawet dobrem (jak w przykładzie o tych co żyją z okradania innych). Jakie kryteria będą wyznaczały "dobrą aurę" i "złą aurę" ?
Subiektywne ? Dla mnie to złe więc unikam ludzi, a ktoś inny się z takim zaprzyjaźni ?

Ogólnie wiadomo, o czym piszesz, o rezonansie i wiedzeniu intuicyjnym poznaniu dobra i zła, lecz w takim wypadku Intuicja musiałaby być czymś powszechnym i oczywistym jak dziś jest myśl.

Cytuj
Zmieniony system wartości przez te 5 lat edukacji wstępnej spowoduje całkowite wypalenie się chęci robienia rzeczy które nie będą cenione przez Ludzi jako ich dobro.
Jaki system wartości ?
Jakie "ich dobro" ?

Jak widzisz to nie takie proste, kiedy wciąż upierać się przy JA , sobie, mnie , dla mnie, wg mnie i moje. Konflikt kryteriów dobra różnych JA zaistnieje tak czy inaczej.

Nawet nie wiadomo, czy Intuicja będzie tylko TOBIE podpowiadała dobre rozwiązania, zaś sprzeczne z dobrem innych ludzi, czy jednak będzie sprawiedliwa i uniwersalna.

Te dylematy dualności, jakie automatycznie wprowadza kryterium JA (dla siebie) można rozwiązać - i zapewne zostaną rozwiązane - w jeden prosty sposób. JA -jako bariera i rozdzielenie (niska wibracja) samo się rozpuści w obecności permanentnych, wysokich wibracji.  Nie wytrzyma ciśnienia i pęknie jak bańka mydlana ,którą jest i niczym więcej Duży uśmiech
W to miejsce wniknie poczucie Jedności ze wszystkim co jest. To dziś jest niewyobrażalne, ale nastąpi realnie bo  już to się dzieje  Cool
I tak, to właśnie jest Miłość.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : Sierpień 16, 2012, 22:36:14 »

Druga część wywiadu Steve Beckov'a z Ashtarem. Też jest kilka ciekawych momentów.


Ashtar: Potwierdzenie naszej obecności nie musi trwać miesiące ... zaledwie kilka minut
Część 2

A: Tak, nie często mówimy: "W tym casie i dacie ...", chociaż już powiedzieliśmy, "Spójrzcie w niebo teraz, w tej chwili, a będziecie obserwować." Ale dlatego często będziemy utrzymywać to co myślicie, jak o tajemnicy. Ale jeśli chodzi o naszej interakcję, a nawet interakcję między flotami, jest bardzo mało, które faktycznie jest poufne.

To o czym macie tendencję myśleć jako o tajemnicy - i dajcie mi się upewnić, że mówimy o tym samym, ponieważ jest to również jedna z dziedzin ... Jestem bardziej przyzwyczajony [niż] wielu rozmawiać z ludźmi - kiedy mówisz, że posiadasz sekret, to zwykle dlatego, że nie chcesz dzielić się informacjami bo to boli lub zaszkodzi komuś, lub, że ktoś dał ci coś w zaufaniu, o które prosił, aby utrzymać w tajemnicy.

Cóż, zdarzają się sytuacje, że mówimy do niektórych istot na waszej planecie i mówimy: "Oto kilka informacji, ale należy trzymać je blisko w swojej kamizelce, bo nie są one przygotowane dla mas, aby wiedziały ...", bo my nie chcemy stworzyć albo dysharmonii czy strachu, czy wskazać ręką w niektórych sytuacjach. Bo nawet w tej chwili są tacy na waszej planecie, którzy naprawdę chcą odwetu.

Teraz, jest to, czy będzie dozwolone? Nie, ponieważ większość tego, już jest załatwiona. Tak, to jest ... to byłyby daremne wysiłki, ale nawet w daremnym wysiłku, jeśli niektóre rządy czy siły pragną odwetu, a następnie stwierdzą, że ich zdolność do odwetu była bez znaczenia (możliwości), to byłoby powodem do chaosu i strachu i zdenerwowania . Więc dlatego czasami po prostu nie mówimy o tych rzeczach, bo nie chcemy tworzyć ludzkiego niepokoju.

Co się dzieje z waszą zbiorową - i muszę pochwalić Cię, Was wszystkich, nie tylko tych, którzy słuchają tego programu, ale was wszystkich na tej planecie, którzy przetwarzają niepokój w tempie bardzo szybkim, i opuszczają strach i obejmując odwagę i zaufanie i los – to co wy, drogi Steve, nazwaliście boskimi cechami, ale co my uważamy za po prostu doświadczenie istnienia.

SB: Wiem, że masz boską  autoryzację do ingerowania w operacje fałszywe flagi, ale czasami wydaje się, że kiedy działanie fałszywej flagi podlega interwencji, lub innej okoliczności, to kabał przechodzi do Manchurian-kandydackiego zamachu, na przykład , podobnie jak w Denver i jak z ojcem producenta lub reżysera nadchodzącego filmu Stevena Greera.

Czy to przypadek, że galaktyczne siły nie mają boskie pozwolenie, aby interweniować w Manchurian-kandydackie zabójstwo?


A: Mamy prawo, jak to określiłeś, aby interweniować. Ale po prostu mieć pozwolenie, żeby zrobić interwencje nie oznacza zawsze, że będziemy je robić. Konsekwencje takiej interwencji .... I nie patrz, aby zwalać wszystko na Kabał. jest też po prostu wiele ludzkich zachowań chaotycznych jeszcze na waszej planecie, która nie są kontrolowane przez to co myślisz jako kabała lub siły niewidzialne. Są to po prostu ludzie, którzy poszli krzywo. Ale pozwól mi umieścić to na boku na chwilę.

Po prostu dlatego, że mamy pozwolenie nie zawsze oznacza, że będziemy korzystać z tych uprawnień. Wynik końcowy, którego znów nie rozumiesz liczby zmiennych. I nie mówię tego w lekceważący sposób, to jest po prostu dlatego, że nie macie technologii lub nie macie jeszcze do czynienia z taką liczbą zmiennych, aby wiedziec co może spowodować interwencja.

A inna rzecz, którą powinniśmy przedyskutować podczas gdy mówimy o tajemnicy, że nie wiecie - a to są tajne operacje w dużym stopniu - nie znacie poziomu, do którego możemy interweniować, bardzo często. Ponieważ nie chcemy, żeby interwencja była widziana albo postrzegana jako pochodząca z zewnątrz ludzkiej sfery.

Czasem, taka interwencja się odbywa i odpowiedzialność podejmowana przez niektórych z naszych żołnierzy, naszych sił, które są już na ziemi, a czasami  to to się odbywa jako interwencja bezpośrednio z jednej z flot. Ale niezależnie, istnieje wiele więcej interwencji, który się odbywają, niż Jesteście tego świadomi. I to jest dobra rzecz. Ponieważ interwencje działają, a nie eskalują sytuacji lub wydarzenia nie nastąpią, kiedy te interwencje są skuteczne.

SB: Zastanawiam się, czy możecie wziąć pod uwgę, że my słyszymy, że nie pozwolicie, powiedzmy, na wystąpienie operacji fałszywej flagi, ale potem widzimy naprawdę potworną masową strzelaninę w Denver i ludzie zadają sobie pytanie: "Cóż, chwileczkę. Myślałem galaktyczni widzą, że tego typu rzeczy nie powinny się wydarzyć. "I oni też mówią:" Cóż, myślałem, że ciemni zostali powstrzymani" i "Myślałem, że oni zostali aresztowani" i jesteśmy zdezorientowani .

Nie wiemy, co ta masowa strzelanina w Denver oznacza, czy galaktyczni są w stanie interweniować, czy nie, czy chronią nas czy nie. Możesz skomentować, proszę?


A: Tak, możemy interweniować. Nie każdy jest kandydatem do zamknięcia (w cylindrze świetlnym), i to z pewnością jest pod patronatem Archanioła Michała, naszego Pana, i jego legionów, które zawierają mnie również. Ale co również czujecie z tego - i tak, możemy mówić o Denver - [z] okrucieństwo jest również obudzeniem milionów ludzi.

SB: Tak. To bardzo bolesny sposób dla ludzi ...

A: Tak, to jest ...

SB: ... aby się obudzić.

A: I to była ludzka decyzja, która aktywowała tę sytuację - ludzkie decyzje, a nie nasze decyzje, a na pewno nie boskie decyzje.

Czy jest to sytuacja, w której mogliśmy interweniować? Tak, ale są też strzelaniny codziennie na waszych ulicach, i rzeź nawaszych ulicach, gdzie możemy interweniować.

SB: To znaczy, że jesteście upoważnieni do interwencji?

A: Tak. Jesteśmy autoryzowani i często będziemy interweniowali. Ale czasami sytuacja i wynik, i poziom świadomości, i poświęcenie .... Nie zapomnijcie o poświęceniu. I wiemy, że jest to prawdopodobnie coś, czego wielu słuchaczy nie chce słyszeć. Ale [w] poświęcenie tych istot, które straciły życie, a także ich rodzin, które są ofiarami, to nastąpiło również na poziomie porozumienia duszy. Więc to nie są zmarnowane ofiary. Jest to dalekie od tego, jak zmarnowane są ofiary niektórych z waszych wysiłków walczących (np Irak).

W ten sam sposób, że gdy myślisz o tym, jako o tragedii, gdzie ilość ludzi umiera razem, albo opuszczają planetę razem, istnieje umowa dusz, aby do tego doszło dla podniesienia świadomości, budowania współczucia, do budowania zaufania. I mówisz: "Cóż, to nie zwiększyło naszej ufności." A ja mówię do ciebie [jest] Myślę, że tak się stało. Widzimy, że to zwiększa zaufanie do siebie, a na pewno podniosło wasze współczucie - i waszą czujność na co ludzki chaos jest w stanie zrobić.

SB: Czy sugerujesz, że strzelanina Denver nie była działaniem Kabała ale była wynikiem obłąkanego człowieka?

A: Ja sugeruję wam, że to jest bardziej skomplikowane niż myślicie. I nie było to po prostu działanie sił ciemności lub Kabała. I tak było z pewnością obłąkane osoby zaangażowane w to.

SB: I to jest przykład sprawy, która musi być trzymana w tajemnicy?

A: Tak, jest.

SB: W porządku. Chociaż nie próbuję naruszyć tajemnicy, czy możesz mówić o uzasadnienie wyboru tego jako sprawy, które muszą być utrzymywane w tajemnicy, tak, żebysmy mogli zrozumieć wasze myślenie?

A: Istnieje tendencja wśród wielu ludzi i istot hybrydowych, aby przyjrzeć się sytuacji, która jest przerażająca - i wiemy, że ta sytuacja jest absolutnie przerażająca, i wielu jest takich lightworkers i istot gwiezdnych którzy byli tam jako siły ratownicze, aby pomóc - ale istnieje tendencja, aby natychmiast przejść do błędu i winy, i to są ciemne siły z kabały. I to robi to, że jest wyprowadzenie tego na zewnątrz, to tak jakby była na zewnątrz siła, która kontroluje, zamiast mówić: "To jedno z najgorszych zachowań ludzkich, którego możemy być świadkami. I tak właśnie chaos i uścisk przemocy wygląda ".

A jedną z rzeczy, których jako kolektyw się uczycie, mówicie, że brzydzicie się przemocą, i wiemy, że to robicie, ale w rzeczywistości większość z was ma przemoc bardzo daleko usuniętą. Tak łatwo jest osądzać i brzydzić się tym, co jest tysiące kilometrów stąd. Co nie powoduje, że rzeczywistość tej przemocy staje się mniej realna.

I tak patrzycie na sytuację i mówicie: "Cóż, to nie my. To nie jest ludzki kolektyw. Nie są to z pewnością lightworkers. To nie jest wojsko na ziemi. Jest to Kabał".

A to, co ja mówię do was - i to jest ważne, aby zrozumieć to, co mówię, choć nie jest smaczne dla Was - nie wszystko można umieścić u stóp Kabała. Jest to tak proste umieścić to poza sobą.

Poznaliśmy tę lekcję. I co ona robi to daje ona większą separację.


SB: Ja bym bardzo chciałbym kontynuować z tobą w przyszłości program. To prawdopodobnie byłby bardzo płodny obszar do zbadania.

Powiedziałeś, że nie każdy jest kandydatem do zamknięcia. Jakie są kryteria dla odizolowania, Ashtar?


A: Kryteria odizolowania, że trzeba być w sytuacji, w której można zadać ból, cierpienie, że twoje działania były tak odrażające, i nie próbujesz lub nie akceptujesz energii, który są wysyłane na Ziemię i do wszystkich istot ludzkich.

Ale przede wszystkim nie jest to, że jesteś drobnym graczem. To ci, którzy są na stanowiskach, co chcielibyśmy powiedzieć, znaczących instytucji, niektórzy znani, niektórzy nieznani; tacy są ludźmi, którzy są głównymi kandydatami do odizolowania. Reszta, nad którymi pracujemy, jak wiesz - ale może nie każdy robi - ale pracujemy nad nimi na wiele innych sposobów, lub co możemy powiedzieć, być może będą mniej odizolowani.

Ale to co mamy na myśli, gdy używamy terminu "pojemników"  to jest to, co Archanioł Michał nazywa   puszką światła, z braku lepszej metafory.

SB: Rozumiem, że Baszar al-Assad nie jest w pojemniku. I myślę, że kiedy słuchacze dowiedzieli się, być może oni mówili, na przykład, że pasuje on do kryteriów, które zostały opisane.

Możemy posłużyć się przykładem Baszar al-Assad, aby pomóc nam zrozumieć więcej?


A: Cóż, w rzeczywistości jest on w ograniczaniu teraz.

SB: On jest w pojemniku. Dobrze.


A: Ponieważ nie zapomnij, nie każdy jest umieszczony w zpojemniku w  chwilowym momencie. Oni pracowali, oni pracowali, oni pracowali, a następnie po prostu nie ma oznak zmiany, i następnie umieszcza się ich - dla dobra kolektywu. Pomyśl o tym w ten sposób. A my uważamy - wiem, że wy nie uważacie nas zawsze jako część kolektywu, ale my uważamy, że jesteśmy częścią kolektywu.

A kiedy są odrażające zbrodnie, i nie ma wyrzutów sumienia, i jest determinacja, aby kontynuować, mimo rozmów, jakie miały miejsce na pokładzie statku, i na Ziemi, to następny krok jest podejmowany.

SB: Tak. Cóż, ja z pewnością uważam różnice między ziemianami i galaktycznymi jako raczej bez znaczenia.

A: Więc my też, drogie serca. Więc my też.

SB: Dziękuję. Znam wiele osób zastanawiających się się, jak szybko odizolowanie postępuje, czy to sprawdza się praktyka, że sprowadzi okrutne praktyki niektórych ludzi do zatrzymania na naszej planecie. Myślę, że generalnie wszyscy jesteśmy zaniepokojeni prędkością, z jaką wszystko się dzieje. Czy możesz nam coś powiedzieć o postępach w odizolowywaniu?


A: Odizolowanie naprawdę dzieje się bardzo szybko. I to zostało przyspieszone, jeśli chodzi o to, co myślisz, jako szybkość i to, co my uważamy za szybkość. Przeszliśmy z tym, co myślisz może jak drugi poziom. Większość największych przestępców, pozwólcie  nam powiedzieć to w ten sposób - ci, którzy po prostu nie chcą zmian - zostali zawari w pojemnikach, cylindrach światła, a teraz pracujemy nad tym możecie  pomyśleć, jak drugi poziom. I będziemy podejrzewać, że to będzie faktycznie zakończone bliżej na koniec tygodnia.

Tak więc zmiany, które zachodzą,  i których będziecie świadkami we względach społecznych zmian i przemian politycznych i zmiany finansowej [są] rzeczywiście bardzo bliski i bardzo szybkie.

SB: No, to dobra wiadomość.

A: A jeśli myślisz, że jesteś zaniepokojony prędkością, z jaką wszystko rozwija się, nie jesteś sam w tym. Czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy długo na to rozwinięcie i to Wzniesienie,  tą zmianę w świadomości, powrót do pierwotnego planu. Przybyliśmy z powodu potencjalnego udziału i być świadkiem, a być pomocnymi w czymkolwiek, co możemy w tym procesie – to była zbyt duża szansa aby ją przegapić! Powiedzmy to w ten sposób.

SB: Czyli przybyliście na Ziemię, ale musiało być wiele, wiele planet takich jak Ziemia, że różne koalicje doszły do pomocy. Kiedy mówisz, że to była zbyt duża okazja by z niej zrezygnować, masz na myśli Ziemię lub całość wysiłku Wzniesienia?

A: Cały wysiłek Wzniesienia. Fakt, że to królestwa, ludzie, planety i miłość, i że wciąż jeszcze będziecie mieć formę fizyczności, i że będzie bardzo podobna w wibracjach do nas. Tak to jest ... dla nas, to jest pomocą dla braci i sióstr.

A może nie wiesz, że masz brata lub siostrę, ale masz.

SB: Dziękuję. Kiedyś zapytałem Michała Archanioła w osobistym czytaniu, co będzie dalej, a on powiedział, dobrze, masz mieć 200-letni urlop po tym, po którym przejdziesz do Wzniesienia na 7. wymiar, i to samo wszystko od nowa.


Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Sierpień 16, 2012, 22:37:49 »

Nie wszystko weszło.


Czy to przypadek, że po tym Wzniesieniu istnieją inne Wzniesienia? Czy jest to rodzaj falujących rzeczy? Albo jak to działa, że jest Wzniesienie na jednym poziomie i Wzniesienia na innym poziomie? Jaki  jest Boski Plan w tym zakresie?

A: Możesz myśleć o tym jako efekcie fali, i efekt tętnienia kontynuuje naprzód i na zewnątrz. Więc jeśli myślisz o efekcie falowania jako wychodzący, gdy się wzniesiesz, i gdy Gaia wzniesie się, także istnieje efekt fali wszędzie, nie tylko ludzkie wymiary, ale także w całym wszechświecie .... Tak, że efekt tętnienia wykracza daleko szerzej niż możesz sobie wyobrazić.

I tak, tak, jest to, że zawsze istnieje ciągły ruch rzeczy, a wiesz to od Matki (inny wywiad) . I tak, kontynuujecie, będzie kolejne zaawansowanie, następne i następne.

SB: No cóż, kontrast tego co Kuthumi powiedział, i co Archanioł Michał powiedział. Kuthumi powiedział, że "Kiedy Wzniesiecie się, my również Wzniesiemy się." I miał na myśli Wniebowstąpionych Mistrzów. Ale Archanioł Michał powiedział: "Będziesz miał ponad 200-letnie wakacje, a potem pójdziesz do Wzniesienia się ..." w jakiś inny wymiar.

Teraz to oznacza, że jest upływ czasu. Mogę zrozumieć, w jaki sposób, jeśli my w trzecim wymiarze Wzniesiemy się, to inni wyżej od nas mogą wznieść się jeszcze wyżej. Ale ja mam trochę więcej trudności ze zrozumieniem okres czasu pomiędzy dwoma, a potem kolejnymi Wzniesieniami. Które nie wydają się być na powierzchni jako efekt tętnienia. Czy możesz mi pomóc zrozumieć, to, proszę?


A: Tak. To do  czego Michael odnosił się w twoim przypadku, i w przypadku wielu, jest 200 lat lub coś takiego, że będziecie chcieli żyć w piątym, szóstym, siódmym wymiarze i mieć Złoty Wiek, który ma być obecny, aby cieszyć owocami swojej pracy.

SB: W porządku. Cóż, innymi słowy, to. Czy Wzniesienia stale występują gdzieś we wszechświecie?

Mam na myśli Wzniesienia masowe.


A: Małe i duże.

SB: Tak, mam na myśli masę.

A: Możesz myśleć w ten sposób. Bo zawsze jest osobiste Wzniesienie i ruch. Ale głownym wydarzeniem, jak to Wzniesienie, które wszyscy przechodzicie teraz,  to jest wystarczająco duże wydarzenie, które są rzadkością. Więc pomyśl, gdy wrzucisz kamień do wszechświata, to wszystko się zmienia. I niczego nie zmienia. Jednak wpływ tego kamyka jest odczuwalny wszędzie.

Teraz, w niektórych przypadkach to budzi - bo to tak jest - to prowadzi do tego, o czym myślicie jako o Wzniesionych Mistrzach. Ale to nie znaczy, że oni pozostawiają to kim są, ich istote, rdzeń. Może to doprowadzić do rozszerzenia ich istoty, które przyjmą i zintegrują. To nie umieszcza ich poza twaszym zasięgiem, bo jesteście w nowej rzeczywistości, gdzie pełny zasięg jest możliwy.

Tak, wasza energia rośnie, energia wszechświata rośnie.

Ale są też sytuacje, gdzie, myślimy o nich jak o korytach, albo spokoju, gdy falowanie gaśnie. Wpływ jest odczuwalny, ale to nie jest znaczący. Są mniejsze dostrojenia. Dlatego doszliśmy do sedna gdzie kamyk był wrzucony. Chcemy być częścią tego doświadczenia i pomocy w tym doświadczeniu, ponieważ potrzebujecie pomocy.

I to jest część naszej podróży. Nasze zaangażowanie jest pomocą w tym kawałku tego.

Tak, jak ludzie, jako istoty Ziemi, uświadomiliście sobie, że nie jesteście po prostu sami we wszechświecie, to przebudzenie, te zmiany, są tak podstawowe, nawet jeśli nie zmienicie wymiarów, to przebudzenie jest tak istotne, że na wszystko zmieni.

I co to robi, to jest to, że przynosi was  nie tylko bliżej nas, ale bliżej siebie. Nie tworzy izolacjonizmu, ale nie tworzy sytuacji, w której czujesz, że musisz chronić siebie, jest uznaniem, że jesteś częścią społeczności, o której wielu nie wie nawet, że istniała.

I że czynnik, ten jeden czynnik świadomości .... I dlatego tak wielu zależało na ujawnieniu. To nie jest po prostu kwestia pokazania statków. To jest prawie nieistotne. Jest to świadomość, że jesteście częścią szerszej społeczności, szerszego wszechświata, że jesteście we wspólnocie w sposób, o którym nigdy nie większość ludzi naprawdę nie myślała.

SB: Kiedy mówisz "Dlatego doszliśmy do serca to," co masz na myśli, "serce  tego"? Nie odnosisz się do Ziemi, czy tak? Co masz na myśli?

A: Doszliśmy do serca, gdzie to Wzniesienie ma miejsce. Tak więc, jeśli myślisz o tym całym przedsięwzięciu – planecie, energii, planie Matki, ruchu, który odbywa się w ludzkości -  ustawiliśmy się w centrum tej działalności. Nie zawsze jesteście świadomi, że jesteśmy w samym centrum tej działalności, ale my jesteśmy. I byliśmy przez długi czas.

SB: To bardzo interesujące. Jako lightworkers, czasami reagujemy w sposób, który nie zawsze jest właściwy lub dobrze przemyślany. Możemy być bici przez dezinformację i dołączyć do  wagonu bandytów, jak prezydent Obama. A więc myślę, że do pewnego stopnia musimy być wykształceni, jak reagować na pewne rzeczy. Kiedy powstrzymać się od wypowiadania się na czymś, gdy mówicie, że to musi być utrzymywane w tajemnicy, jaka jest reakcja, którą masz nadzieję otrzymać od lightworkers?


A: Reakcja, którą mamy nadzieję otrzymać od lightworkers jest neutralność, które macie i ćwiczycie. To nie jest rozeznanie, po prostu szanujcie, że istnieją pewne rzeczy, które możemy wybrać, aby nie omawiać tak swobodnie i otwarcie, a na pewno na częstotliwościach radiowych.

SB: A szacunek za co, Ashtar? Jakie cechy lub jakie sytuacje prosisz Lightworkers, aby szanować?

A: Prosimy Was szanować naszą integralność i wiedzę, którą maciez, że jesteśmy tutaj w miłości i aby pomóc. Już zapobiegliśmy powstaniu dużo chaosu. Mamy technologie. Nie, nie prosimy o kredyt, prosimy o wzajemność.

Jeśli jesteś w związku z przyjacielem, z kolegą - ale uważamy, że jesteśmy czymś więcej niż kolegami - a oni po prostu mówią ci: "Nie mogę omówić tego w pełni teraz. Czy możemy pomówić o tym głębiej później? Bo to ciągle to jest w ruchu i nie chcę denerwować tym, co jest już w ruchu, " czy nie będziesz szanować go dość, aby powiedzieć:" Dobra "?

SB: Tak.

A: Właśnie o To prosimy.

SB: Gdybyś wiedział to mieliśmy przesłuchania i były pewne rysy wśród lightworkers, które nie są produktywne, co możesz dostrzec wśród lightworkers teraz, które niekoniecznie są produktywnymi cechami?

A: Wątpliwości, gniew, niepokój, lęk, rozczarowanie i poczucie bezsilność. Jest to chyba największy czynnik, który znajdziemy niepokojący,  jest fakt, że tak wielu lightworkers czuje, że są bezradni, że ...

[Muzyka]

... Nie w pełni uznają lub nawet używają ich zdolności do tworzenia, a to tworzy gniew, zwątpienie, smutek.

Odpuśćcie sobie, drodzy przyjaciele. I pozwólcie nam pomóc w sposób, w który możemy,
i to robimy.

SB: Dziękuję, Ashtar. To było bardzo pouczające.


A: Idź w pokoju, mój przyjacielu.

SB: Dziękuję.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #161 : Sierpień 19, 2012, 14:53:42 »

Blueray21 z tego co widzę od wrzucenia wywiadu z Ashtar dosłownie ustały wszelkie dyskusje.
Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat temat bytności pojazdów kosmicznych w przestrzeni okołoziemskiej przestał być dla mnie czymś nadzwyczajnym ale nie spodziewałbym się, że jest ich tyle co przysłowiowych grzybów po deszczu Szok
Mówiąc całkiem poważnie i zakładając, że przekaz ten jest w pełni prawdziwy dochodzę do wniosku, że "houston mamy problem" i to całkiem poważny.  W przedstawionej przez Ashtar spółce galaktycznej i intergalaktycznej jakoś nie zauważyłem miejsca dla Ligi Opiekunów, która w odniesieniu do nas ludzi reprezentuje siły dobra Coś
Czy w takim razie Liga Opiekunów poszła w odstawkę a jeżeli tak to kim naprawdę jest ta cała armada statków kosmicznych i ich pasażerowie?
Opis statków Andromedan a szczegónie jego wielkość może robić wrażenie ale mnie bardziej interesowałoby jak procentowo przedstawia się liczba pojazdów bojowych, statków baz czy też statków transportowych i kwestia czy ich ładownie są pełne czy raczej dopiero mają być napełnione a jeżeli tak to czym ewentualnie kim?
Ashtar potwierdza, że czeka nas Wzniesienie, poszanowanie przybyszów dla naszej wolej woli ale też potwierdza ingerencję w nasze sprawy a mówiąc wprost interwencję polegającą m.in. na odizolowaniu naszych przywódców. I w tym miejscu wydaje mi się, że z tym poszanowaniem naszej wolnej woli coś jest nie tak bo zgoda na ich działania ma być wyrażona przez tych których my nazywamy przywódcami. Chyba lepiej by było gdyby ten wywiad okazał się bajką wyssaną z palca Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #162 : Sierpień 19, 2012, 15:47:58 »

Ramzesie, a nie przyszło Ci do głowy, że to, co my uważamy za suwerenność to wielka ściema ?
Demokracja, jako władza ludu - to opium dla mas, to coś, co zostało zmanipulowane i skontrolowane . Raz na 4 lata masz jeden głos ,aby wybrać ,ale wybrać pomiędzy złem a mniejszym złem. Czy to nie chore ? Pomiędzy tymi latami masz zaciskać zęby i milczeć i nikt się nie liczy z głosującymi, chyba, że ci się uprą, że walną pięścią w stół . Wtedy psy z Wiejskiej kulą ogony i z kwikiem chowają się pod stół.

Dopóki suweren (czyli naród, czyli właściciel Wiejskiej) nie reaguje, to myszy harcują.
To jest chory system i trzeba go zmienić , wymusić zmianę , ale nie wiemy jak , nie znamy własnej mocy, a skoro są tacy, którzy wiedzą jak to trzeba się od nich uczyć .
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : Sierpień 19, 2012, 16:14:11 »

Ramzesie, problemów mamy chyba dużo więcej. Statki są, choć równie dobrze mogą to być generowane dla nas hologramy, jeśli przyjąć istnienie totalnego spisku.
Problemem póki co zawsze jest oryginalność nadawcy. Na razie każdy z tamtej strony zasłony może udawać każdego, a my nie potrafimy do końca rozróżnić.
GFOL wsławiła się kilkoma niespełnionymi przepowiedniami i zapowiedziami różnych wydarzeń i przez niektórych jest postrzegana jako tuba Iluminatów. Wstawiałem na forum chyba 2 artykuły na temat jak GFOL nadaje i czym jest (przynajmniej to co nadaje). Ashtara powszechnie uważa się za armię GFOL, choć w jego przekazach niezależnie od źródła nieco od tego się odżegnuje twierdząc, że jest to współpraca.
Ashtar o LO bezpośrednio nie wspominał, przynajmniej nie pamiętam, ale z funkcji w tej organizacji to byłaby chyba Rada Elohim w hierarchii 2 lub 3 piętra ponad komendą Ashtar.
Zresztą prezentacja LO moim zdaniem wygląda kiepsko tutaj i pisałem o tym gdzie indziej.
Podsumowując, staramy się dociec co jest ściemą, a co nie.
Prezentowałem też przekaz Zingdad'a "Czy można wierzyć galaktycznym".
Jedno jest pewne - czeka nas Wzniesienie, jakby to nie nazwać. Nie dotyczy ono wyłącznie nas, ale ponoć całej galaktyki i nie tylko. Oznacza to przejście stopień wyżej również dla galaktycznych.
Ale zacząć ma się od nas stąd tłumaczą wielkie zainteresowanie.
Może są nadal w kosmosie tacy, którym potrzeba trochę "niewolników", ale z taką technologią jaką prezentują mogliby to sobie dawno załatwić (tak jak szaraki za przyzwoleniem) - po co czekać aż więcej z nas się przebudzi?
Może warto trochę wierzyć galaktycznym, choć wiadomo, że przekazy GFOL są najbardziej zmanipulowane i manipulujące, ale jest dużo innych z poza tej "grupy".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #164 : Sierpień 19, 2012, 16:23:27 »

East z Twoim poglądem zgadzam się całkowicie a przy okazji widzę, że czasami lubisz cytować K. Marksa. Co do nauczania mam tylko jedną wątpliwość a mianowicie jaka będzie cena tej nauki bądź nauczki na przyszłość?
Mniej więcej rok czasu wstecz miałem bardzo realistyczny sen - wizję dotyczącą właśnie lądowania na Ziemi pojazdów kosmicznych. Ludzie uciekali w przerażeniu przed gośćmi z kosmosu, w miastach odbywało się coś w rodzaju łapanek. Przy okazji próby ominięcia łapanki zarobiłem kilka strzałów pięścią po brzuchu i żebrach od "przepełnionego miłością" do ludzi przybysza.
Być może był to tylko sen (taką mam nadzieję) a być może była to jedna z wersji czekającej nas rzeczywistości i co by nie powiedzieć nie do końca ciekawej.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #165 : Sierpień 19, 2012, 16:51:39 »

Nie martw się zbytnio twoim snem Ramzes3 , zapewne były to wspomnienia z przeszłości , czyli  jedno z 3 poprzednich możliwości przekroczenia 4 wymiaru. Ludzie uwierzyli takim przekazom i dali się nabrać ich podstępowi ( zresztą ja też  wówczas dałam się nabrać) wyrażając zgodę na otworzenie zabezpieczeń.. Zrobili wówczas  definitywne "porządki" .. uwieźli wszystkich "buntowników" przeszkadzających im być władcami na ziemi. Tacy jak ja czy blu i podobni nie mieli by już szans pisać na forach od dawna, gdyby ci "wielcy" z kosmosu mieli moc i możliwości o których tak zapewniają w tych przekazach.

Od dawna już jej nie mają a cześć przekazów jest wysyłana systematycznie przez boty , to tylko techniczna manipulacja.
Tym razem Ludzkość wygrała , idziemy wspólnie do IV wymiaru i nikt tego nie powstrzyma, to jest to energetyczne wzniesienie , które dobiega już końca.
Pozostało nam już niewiele czasu tylko 120 kilka dni ...  Duży uśmiech Buziak co nam mogą zrobić? NIC! NIC! NIC! patrzeć jak wszystko się zmienia i nie maja na to żadnego wpływu.

Czy zobaczymy jakieś inne cywilizacje? Zobaczymy ale nie takie  które mogą nas skrzywdzić jak dawniej. Dawni zarządcy ziemi ju nie mają nic do powiedzenia w sprawach ludzi i ziemi , naprawdę nic.

A ze sobie coś tam pomarzą jeszcze?  Duży uśmiech Tyle mogą , zmiany  które nas czekają zmienią całkowicie wszystko , nie pozostanie absolutnie nic co jest jak teraz.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 22:20:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #166 : Sierpień 19, 2012, 19:32:50 »

Słusznie zauważasz >Ramzes<, że jakoś z LO im nie po drodze >>Duży uśmiech Mrugnięcie

Pozwolę sobie jeszcze wkleić jedo wyjaśnienie LO, dotyczące Twoich pytań >>:

Cytat: LO
...
Rada Sygnetowa-6 LO, Rada Azurytowa Syriusza B,
odzyskała 10 z 12-tu Płyt CDT pod swoją ochronę w 208 216 r.
p.n.e. Od tego czasu, 2 z 12- tu Płyt CDT oraz wszystkie
Sygnetowe Tarcze, wpadły w ręce rozmaitych rywalizujących ze
sobą ludzi oraz Legionów Upadłych Aniołów na Ziemi na
ścieżce ludzkiej ewolucji. W 1600 r. Azuryci zabezpieczyli
jedną z brakujących Płyt CDT. W listopadzie 1999 roku, ostatnia
Płyta CDT zwana przez rasy Rycerzy Templariuszy „Tablica
Świadectwa”, odzyskana została przez Azurytów od współcze-
snej rodziny, rodu wolnych masonów, przez którą posiadanie tej
Płyty CDT przekazywane było od pokoleń Atlantów. Dwanaście
Sygnetowych Tarcz wciąż pozostawało zakopanych, w rozmai-
tych, ukrytych miejscach na Ziemi. Od czasów kataklizmu w
208 216 r. p.n.e., Azurytowe Rasy Azurytowej Rady Syriusza B,
od czasu do czasu oferowały ludzkim kulturom rozwijającym
się na Ziemi, dostęp do wiedzy, przetłumaczonej z Płyt CDT.
Tłumaczenia te, były pierwszymi podwalinami WSZYSTKICH
prawowitych duchowych nauk, pośród WSZYSTKICH ras na
Ziemi, zanim prawdziwe tłumaczenia Płyt CDT były powta-
rzająco się naruszane, zniszczone lub zniekształcone przez
„dogmaty kontroli religijnej”, poprzez rywalizujące ugrupowania
skorumpowanej władzy rządzącej elity oraz odwiedzających
Upadłych Aniołów. Za każdym razem, kiedy Azuryci oferowali
powrót tłumaczeń Płyt CDT, na Ziemi inkarnowało trzech
Mówców, poprzez ród rasy Maharaji Rady Azurytowej z
Syriusza, w ludzki Ród Graala „Dzieci Indygo” (patrz: „MW-
SWS, Azurytowa Grupa Bezpieczeństwa oraz Rada Mistrzów
Eieyani Zgromadzenia Melchizedeka”), aby służyć jako trzej
tłumacze Płyt CDT lub jako Mówcy.
Pierwszy Mówca Płyt CDT, szkolony jest do swojej roli już
od dzieciństwa, za pośrednictwem fizycznego Kontaktu z
Rasami Azurytów i Kapłanami z Ur, a służy on jako mentor dla
Mówcy Płyt CDT numer Dwa i numer Trzy. Trzej Mówcy Płyt
CDT, są zawsze rówieśnikami i blisko ze sobą współpracują i
wspólnie przedstawiają tłumaczenia Płyt CDT na Ziemi, do
których są oddelegowani przez okres ponad 12-tu lat.
Tradycja wybierania tylko trzech Mówców Płyt CDT, którzy są
zaufanymi członkami Szmaragdowego Zakonu, inkarnującymi
w ludzkiej formie, jest środkiem bezpieczeństwa, który zawsze
wykorzystywany był przez Rasy Azurytów, po to ażeby chronić
integralność oraz zamierzoną czystość tłumaczeń Płyt CDT. W
Czasach atlantydzkich, najbardziej powszechnie znanym Trze-
cim Mówcą Płyt CDT, był Nibiriańsko-Annunaki-Atlandczyk o
imieniu Toth. W 22 340 r. p.n.e. Szmaragdowy Zakon Zgroma-
dzenia Melchizedeka, powieżył mu sprowadzenie pisemnych
tłumaczeń części jednej z Płyt CDT, do określonych obszarów
kultury atlantydzkiej. W tym czasie Toth zdradził Szmaragdowe
Przymierze, na rzecz planów dominacji Nibiriańskich-Annu-
naki, tłumacząc część Płyt CDT na formę pisaną, w tekst który
znany stał się jako „Szmaragdowe Tablice Totha”. Toth przed-
stawił Szmaragdowe Tablice, skorumpowanemu wówczas Ka-
płaństwu Annu-Melchizedeka na Atlantydzie, co doprowadziło
do ostatecznego zniszczenia Wysp Atlantydzkich w 9558 r.
p.n.e. i do kolejnego chaosu w ludzkiej ewolucji od czasów
kolonizacji kultury sumeryjskiej. W 2040 r. p.n.e., kolejna próba
sprowadzenia tłumaczeń Płyt CDT na Ziemię, dokonana została
poprzez osobnika zwanego „Enoch”, który służył jako Drugi
Mówca Płyt CDT, w tamtym okresie czasu. Tłumaczenia Płyt
CDT Enocha, składały się z trzech tomów historii, która niegdyś
była zawarta w Maharacie; Księga Amenti, Anielskie Spisy oraz
Księga Smoka.

W 10 r. p.n.e., trójka eseńskich mówców Płyt CDT, znanych
jako Jan Chrzciciel, Jezus Chrystus (Jeshua Sananda Melchi-
zedek, urodzony w 12 r. p.n.e.; patrz „Podróżnicy” tom 2) oraz
Miriam, wspólnie przetłumaczyli dziewięć dodatkowych ksiąg z
Płyt CDT, tworząc pierwotne podwaliny czegoś, co miało się
stać prawowitą doktryną Chrześcijaństwa. Księgi te zawierały
sześć Ksiąg Procesu Jeshua, wyszczególniających samowytwa-
rzalną Mechanikę Ascendencji, Bio-Regenezę Rdzeniowego
Wzorca oraz Księgę Map i Klucza – techniczna instrukcja
Ziemskiego Systemu Gwiezdnych Wrót Korytarzy Amenti i
Planetarnego Kompleksu Systemu Gwiezdnych Wrót. Tłuma-
czeniami Miriam były trzy Księgi Zgromadzenia, niegdyś prze-
dstawione w księgach Maharata, wyszczególniające strukturę
kulturalną zbudowaną na podstawie modelu Założycieli Szma-
ragdowego Przymierza. Księgi Mechaniki Systemu Gwiezdnych
Wrót Jana Chrzciciela nie zostały ukończone, został on zamo-
rdowany przed ukończeniem tłumaczenia Płyt CDT. Księgi
Enocha, Jeshua i Miriam reprezentują 12 z 15-tu „Brakujących
Ksiąg Biblii”, które były pierwotnie częścią prawowitych nauk
eseńskich „Rodu Graala”. Nauki eseńskie zostały rozmyślnie
zredagowane i zniekształcone w 325 r. przez Sobór Nicejski i
Rzymski Kościół, w celu stworzenia religii kontrolowanej do-
gmatem, przedstawionej w Kanonizowanej Biblii. Katarowie z
południowej Francji, posiadali niektóre z oryginalnych zapisków
eseńskich Jeshua i Miriam, aż do czasu, kiedy Kościół Rzymski
nakazał eksterminację Katarów w 1244 r. Przed zgonem, Kata-
rowie ukryli część prawdziwych zapisków eseńskich, wraz z
12-toma Sygnetowymi Tarczami, które były w ich posiadaniu.
Relikty te zostaną odkryte we współczesnych czasach, co uwia-
rygodni nauki trzech Mówców Płyt CDT obecnych czasów, z
chwilą kiedy osoby te zakończą swoje bieżące zlecenia tłuma-
czeń Płyt CDT.

Inne tłumaczenia Płyt CDT starożytnych czasów, przekazane
zostały przez Mówców urodzonych wśród Hindusów, Chińczy-
ków, Tybetańczyków, Afrykańczyków, Egipcjan, Majów, Inków
oraz Rodzie Graala Celtyckich-Druidów. Od prastarożytnych
czasów, wszystkie tłumaczenia Płyt CDT zasiane wśród każdej
ziemskiej kultury, spotykał ten sam los, zostały bowiem znisz-
czone i zniekształcone. Od 208 216 r. p.n.e., tłumaczenia Płyt
CDT, były wielokrotnie ofiarowywane przez Kapłanów Azury-
towych Ras z Ur, aby przygotować ludzkość Ziemi do nastę-
pnego zaplanowanego Cyklu Otwarcia Gwiezdnych Wrót (zwa-
nym Gwiezdnym Cyklem Aktywacji lub „CAG”; patrz „Pod-
różnicy” tom 2). Podczas następnego CAG, następującego po
nieudanym cyklu z 208 216 r. p.n.e., rasy Anielskich Ludzi
Ziemi, mają być wezwane przez Azurytów, opiekuńcze rasy
Szmaragdowego Przymierza, do pomocy w uzdrawianiu zni-
szczonego Planetarnego Kompleksu Systemu Gwiezdnych Wrót
Ziemi. Kiedy nadejdzie kolejny CAG, ludzkość zostanie rów-
nież poproszona przez Narody Anielskich Opiekunów, o ochro-
nę Ziemskich Gwiezdnych Wrót – Korytarzy Amenti, przed
zdominowaniem przez rody Upadłych Aniołów. Już od roku
22 346 p.n.e., wszystkie międzywymiarowe rasy wiedziały, że
następny CAG na Ziemi, wydarzy się w latach pomiędzy rokiem
2000 a 2017. Rasy Założycielskie Szmaragdowego Zakonu
Zgromadzenia Melchizedeka, ponownie zwracają ludzkości tłu-
maczenia Płyt CDT, w celu przygotowania jej na zamierzone
masowe wizytacje, które będą miały miejsce, jeśli Ziemia bę-
dzie bezpiecznie przeprowadzona przez rozpoczynający się
właśnie CAG 2000-2017. Trójka współczesnych Mówców Płyt
CDT, będzie kontynuowała wypuszczanie swoich zleconych
tłumaczeń Płyt CDT do publicznego wglądu w latach 1999
-2012. Jeśli zmiany katastroficzne Ziemi, będą mogły zostać
powstrzymane,  w trakcie postępującego CAG-u, pomiędzy ro-
kiem 2007 a 2012, Jeshua Sananda Melchizedek, Drugi Mówca
Płyt CDT z 10 r. oraz człowiek znany z Biblii jako Jezus
Chrystus, ponownie wejdzie fizycznie w ludzką inkarnację, po-
przez Azurytową Radę Syriusz B. Jakiekolwiek istoty lub
Międzywymiarowi Goście, wyłaniający się w Ziemskim drama-
cie, twierdzący, że są Jeshua Sananda Melchizedekiem lub
Jezusem, przekłamują fakty w celu manipulacji ludzi. Jeshua
powraca do inkarnacji, jako niemowlę Dziecka Indygo, poprzez
Azurytową Radę Syriusza B, tak samo jak uczynił to w 12 r.
p.n.e. Zaplanowane powtórne przyjście Jeshua, jest zamierzone,
aby zwiastować rozpoczęcie otwartego kontaktu z miedzyga-
laktycznymi rasami Anielskich Opiekunów Szmaragdowego
Przymierza oraz długo oczekiwanego awansu ludzkości do mię-
dzywymiarowych, międzygalaktycznych społeczności, dzięki
oficjalnie dostarczonemu zaproszeniu do jeszcze jednego przy-
wrócenia uniwersalnego traktatu pokojowego Współewolucyjnej
Umowy Założycieli Szmaragdowego Przymierza. Otwarty ko-
ntakt z międzywymiarowymi, międzygalaktycznymi i między-
czasowymi rasami Opiekunów, wydarzy się dzięki otwarciu
ziemskich Gwiezdnych Wrót-Korytarzy Amenti, jeśli możliwe
będzie zapobieżenie katastroficznym zmianom na Ziemi,
podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej w latach 2000-2017.


Anielskie Rzeczywistości
Podręcznik Przetrwania
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #167 : Sierpień 19, 2012, 20:03:42 »

@blu
Cytuj
Statki są, choć równie dobrze mogą to być generowane dla nas hologramy, jeśli przyjąć istnienie totalnego spisku.

Przed chwilą na wieczornym spacerze w blasku zachodzącego Słońca, na czystym niebie widziałem jakiś dziwny "samolot" . Leciał znacznie wolniej niż samoloty, a właściwie sunął majestatycznie po niebie i nie pozostawiał żadnych smug. Wyglądał trochę jak sterowiec. Może to był sterowiec. Poszycie lśniło , zapewne odbijając blask słoneczny.

Możliwe też, że była to próba hologramu. Takim manifestacjom powinno się przyglądać beznamiętnie i maksymalnie krytycznie.
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #168 : Sierpień 19, 2012, 21:37:08 »

Przedstawiony przez Ciebie Darku fragment tekstu odnoszący się do płyt CDT do złudzenia kojarzy mi się z Tablicami Przeznaczenia będącymi w posiadaniu Anunaki, których strażnikami byli En-li i En-ki. Poza zawartą w nich wiedzą dotyczącą ludzkości dawały one również potężną moc ich posiadaczowi. Według niektórych poglądów Tablice były materialnym, fizycznym odpowiednikiem Kroniki Akaszy. W jednym z tekstów dotyczących En-ki jest właśnie zapis mówiący o podstępnym opiciu go przez Inanę, wnuczkę En-lila i wykradzeniu Tablic właśnie w formie płyt. Jest to ciekawa zbieżność dwóch odrębnych tekstów tj. prastarego tekstu sumeryjskiego i nowego tekstu z przekazów istot pozaziemskich. Swoją drogą treść Tablic Przeznaczenia ma być ujawniona ludzkości w nadchodzących czasach. Jest to kwestia czasu a zależy przede wszystkim od postawy, gotowości ludzi.
    Ciekawostką jest również zapowiedź ponownej inkarnacji Jeshua, mam nadzieję, że Miriam również. Są to naprawdę wspaniałe i bardzo silne energie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #169 : Sierpień 19, 2012, 22:38:29 »

@Ramzes3
Cytuj
W jednym z tekstów dotyczących En-ki jest właśnie zapis mówiący o podstępnym opiciu go przez Inanę
No proszę, to i "bogowie" mają swoje słabości Mrugnięcie Jakiż to wstyd dać się opić przez kobietę. No fakt, że dużo młodszą, ale przez to mniej wprawioną przeca. Co na to braciak Przebiśnieg ?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #170 : Sierpień 20, 2012, 00:23:08 »

Pozostało nam już niewiele czasu tylko 120 kilka dni ...  Duży uśmiech Buziak
Czy zobaczymy jakieś inne cywilizacje? Zobaczymy ale nie takie  które mogą nas skrzywdzić jak dawniej. Dawni zarządcy ziemi ju nie mają nic do powiedzenia w sprawach ludzi i ziemi , naprawdę nic.
Chciałbym zapytać do czego zostało te 120 dni? Co ma się wydarzyć w grudniu i skąd będzie wiadomo, że sie wydarzyło?
I kiedy mamy to zobaczyć te cywilizacje?
Aha, jak rozumiem tę projekcję BB zobaczymy przed upływem tych 120 dni, tak?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #171 : Sierpień 20, 2012, 11:40:02 »

Cytat: Ramzes
Przedstawiony przez Ciebie Darku fragment tekstu odnoszący się do płyt CDT do złudzenia kojarzy mi się z Tablicami Przeznaczenia będącymi w posiadaniu Anunaki, których strażnikami byli En-li i En-ki. ...

Tak, również przyszło mi to do głowy.
Ale o tym może w wątku dotyczącym: Tablice Przeznaczania >>.
Chyba te dwa/trzy posty również tam powinienem przenieść. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Sierpień 24, 2012, 13:39:28 »

jak to jest z tym przejściem i czy wiadomo w którym momencie procesu się znajdujemy:

"2 września 1995 r.

 P: (L) W kwestii uprowadzenia. W poniedziałek 28 [sierpnia] obejrzeliśmy film w telewizji, to było rzekomo wideo z autopsji obcego lub, dokładniej, z autopsji ciała jakiegoś obcego. Czy był to w istocie obcy?

 O: Jak zdefiniujesz "obcego"?

 P: (L) Czy była to inna istota niż naturalnie urodzeni na tej planecie ludzie, jakimi ich znamy?

 O: Zgadza się.

 P: (L) To było coś innego niż naturalnie urodzony człowiek? Innymi słowy, to nie był zdeformowany człowiek?

 O: Zgadza się.

 P: (L) W porządku. Co to była za istota?

 O: Hybryda.

 P: (L) Hybryda czego - połączenie jakich elementów?

 O: Cybergenetycznych stworzeń, które nazywacie "Szarymi", i ziemskiego człowieka, takiego jak wy, trzeciej gęstości. Czyli, w istocie, to była hybrydyzacja istoty z 3. gęstości i 4. gęstości. To była istota 3. i 4. gęstości.

 P: (L) Jak jakaś istota może być być zarówno trzeciej jak i czwartej gęstości?

 O: Liczy się środowiskowe otoczenie, a nie budowa osobnika. To samo dotyczy ciebie. Przecież czytałaś literaturę stwierdzającą, że twój świat, czy planeta, jest w trakcie wstępowania z 3. do 4. gęstości. Nieprawdaż?

 P: (L) Tak.

 O: I według tej literatury jest to proces będący w toku, czy nie tak?

 P: (L) Tak.

 O: Zatem musi to być zastanawiające, że jeśli jest to trwający proces, to jak miałby być możliwy, gdyby nie było możliwe, aby jakaś istota była jednocześnie zarówno w 3., jak i w 4. gęstości... Ponadto, jeśli pamiętasz z poprzedniego materiału, aktualnie żyjecie w tym samym środowisku, co istoty z poziomu 2. i 1. gęstości. Czy to nieprawda?

 P: (L) Prawda.

 O: Przynajmniej tak ci powiedziano. Zatem możliwe jest, aby istota była w 3. i 4. gęstości. I jak już również mówiliśmy, kiedy istoty 4. gęstości odwiedzają środowisko 3. gęstości, są one, w rezultacie, istotami 3. gęstości i vice versa. Kiedy ma miejsce tzw. uprowadzenie, zwłaszcza jeśli jest to fizyczne uprowadzenie, jego podmiot staje się tymczasowo istotą 4. gęstości, ponieważ to środowisko się liczy. A kluczowym czynnikiem jest świadomość, a nie fizyczna czy materialna struktura.

 P: (L) Mam tutaj pewną pracę, w której mówi się o Szarych i że oni mają dwa mózgi - przedni mózg i tylny mózg - oraz że gdyby do takiego strzelić - tak jest tu napisane, ja nie sugeruję, że chcę do kogokolwiek strzelać - że jeśli strzelić do takiego i przestrzelić tylko jedną część mózgu, on nie umrze. Żeby go zabić, trzeba strzelać do niego w specjalny sposób i trafić w oba mózgi. Czy to poprawna koncepcja?

 O: To dość intrygujące. Prowokuje wiele pytań. Jedno pytanie, jakie przychodzi do głowy, to dlaczego ktoś miałby chcieć strzelać do czegokolwiek?

 P: (L) Nie sugerowałam, że chciałabym to zrobić, po prostu tak jest napisane w tej pracy.

 O: Opis fizyczny jest prawdziwy, jeśli chodzi o jedną odmianę istot, które są określane jako Szarzy. Faktycznie ma ona przedni mózg. Ma to jednak drugorzędne znaczenie w stosunku do wszystkich innych kwestii. Poza tym sugerowalibyśmy, że nie byłoby wskazane, aby starać się wyrządzić fizyczną krzywdę któremukolwiek gatunkowi. Dlatego może być wskazane zignorowanie informacji zawartych w pracy, którą opisujesz.

 P: (L) Jest tu również powiedziane, że Szarzy muszą być bardzo blisko człowieka, żeby się z nim telepatycznie połączyć. Czy to prawda?

 O: Blisko? Nie, jak opisaliśmy wam wcześniej, są z tym związane procesy technologiczne, które nie wymagają fizycznej bliskości, jak ją mierzycie.

 P: (L) Czytamy również, że wszczepiają jakiś kryształ o średnicy od 2 do 4 mikronów na nerwie wzrokowym człowieka i ten kryształ jest dostrojony do częstotliwości osobników go wszczepiających, co pozwala im na ustanowienie mentalnej częstotliwości do komunikacji. Czy jest to w jakimś stopniu spójne z tym, o czym wy mówicie?

 O: Fizyczne implantacje naprawdę się zdarzają. Dokładne ich umiejscowienie różni się w zależności od pożądanych efektów. A jeśli chodzi o oddziaływania pomiędzy gatunkiem ludzkim w 3. gęstości i innymi wydaniami STS w 4 gęstości, w użyciu jest wiele mechanizmów, a także wiele różnych wytycznych i celów. Na przykład niektóre implanty są wykorzystywane tylko do śledzenia. Inne są używane do zmiany świadomości, a jeszcze inne są tak zaprojektowane, aby były mechanizmami do zmieniania umysłu lub motoryki.

 Każdy z nich ma inną budowę i inny skład, w zależności od tego, który jest zastosowany i w jakim celu. Ta konkretna funkcja, którą opisujesz, jest stosowana, a raczej coś podobnego, choć nie jesteśmy zbytnio zaznajomieni z tym, co opisałaś. Sugerujemy więc, że może to być do pewnego stopnia sfabrykowanie lub rozszerzenie prawdziwej informacji. W każdym razie jest prawdą, że implanty faktycznie są wszczepiane z różnych powodów.

 P: (L) Wracając do autopsji obcego, czy możecie uzyskać dostęp do informacji i wskazać, czy ta hybrydowa istota została pozyskana z katastrofy, która miała miejsce w Roswell w Nowym Meksyku w 1947 roku?

 O: Katastrofa nie zdarzyła się w Roswell. To było na odludnym terenie, około 157 mil na zachodni północny zachód od lokalizacji Roswell. W lokalizacji Roswell, o której mówisz, nie było ani statku, ani ciał, ani żyjących istot. To było tylko pole szczątków. Obiekt, który zepsuł się nad Roswell, pozostawiając po sobie pole szczątków, w rzeczywistości rozbił się w pewnej odległości od tego miejsca. Tam właśnie pozyskano ciała i istoty żywe wraz z tym, co pozostało ze statku. I, tak, istota na filmie, który widzieliście, pochodziła stamtąd."
http://quantumfuture.net/pl/fala22b.htm
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 13:40:02 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #173 : Sierpień 24, 2012, 13:53:30 »

Cytuj
A jeśli chodzi o oddziaływania pomiędzy gatunkiem ludzkim w 3. gęstości i innymi wydaniami STS w 4 gęstości, w użyciu jest wiele mechanizmów, a także wiele różnych wytycznych i celów. Na przykład niektóre implanty są wykorzystywane tylko do śledzenia. Inne są używane do zmiany świadomości, a jeszcze inne są tak zaprojektowane, aby były mechanizmami do zmieniania umysłu lub motoryki.

Zatem niekoniecznie należy rozumieć implant jako fizyczny chip . Może on być bardziej takim jakby programem komputerowym używanym do  zmiany świadomości i zmiany umysłu.
To znaczy, że "językiem programisty" nie są kody zerojedynkowe, a po prostu .. myśli.
Implantem dekodującym myśli jest JA.  Szok
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Sierpień 24, 2012, 14:00:01 »

tak east niestety to Ja jest odbiornikiem,-
ale im szybciej wejdziemy na wyższe wibracje 4G- tym szybciej będziemy poza zasięgiem ich transmisji. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.204 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci pyn rekogrupastettin st-fu k-l