Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:01:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fala 2012  (Przeczytany 87085 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #75 : Czerwiec 24, 2012, 10:15:48 »

Ja bym się nie napinał na słowo Bóg Duży uśmiech
Dawniej to słowo znaczyło w tłumaczeniu na nasze doskonały.
Nie to że się czepiam bo szacowny  Astre trochę racji ma, ale ja wolę zamienić Duży uśmiech
Więc proponuje zamienić boski na uniwersalny Duży uśmiech]
East Ja jest jedną z części Całości tak jak woreczek żółciowy jest częścią całości ciała ludzkiego Duży uśmiech
Ważne by pełniło swoją funkcję tzn odbiór i zapis informacji a nie ich interpretacje Duży uśmiech

PS
Widzę iż wielce szacownej ptak po powrocie trochę języczek się wyostrzył Mrugnięcie
Dziękuje Ci szacowna, ze pozwalasz mi na Twoje pa Buziak Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 10:20:56 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #76 : Czerwiec 24, 2012, 11:49:25 »

Cytat: Astre
Szczepionką na irracjonalizm, może być między innymi racjonalizm.

Jak ktoś pisze cytuję : ''jesteśmy Bogami na tej planecie, to proszę rozważyć na ile te hasełka obficie zalewające społeczny mental, sprawdzają się w rzeczywistości ?

Nie ma nie tylko dowodu istnienia jakiegokolwiek Boga, ale nawet szans, by taki dowód został kiedykolwiek podany.

Zatem takie opinie, że My jesteśmy Bogami są  płytkie, nieodpowiedzialne i mogą narobić wiele szkody.
Najlepiej tego nie czytać, bo głowa to śmietnik.

Astre, generalnie masz rację i generalnie też jej nie masz. Nie będę tu już wnikać dlaczego,
jednak mózg doskonale potrafi sobie radzić ze śmieciami. Chociażby jego budowa świadczy
o sortowaniu wstępnym. Jedne śmieci na lewo, drugie na prawo. Przemiał i synteza.
Bóg się rodzi, noc truchleje… a człowiek mądrzeje lub głupieje.

Jakość śmieci ma znaczenie. Zaś boga można oddać do reklamacji, bądź recyklingu. 

Pa.  Duży uśmiech


Cytat: Przebiśnieg
PS
Widzę iż wielce szacownej ptak po powrocie trochę języczek się wyostrzył 
Dziękuje Ci szacowna, ze pozwalasz mi na Twoje pa 

Ależ kwiatuszku, bierz ze słownictwa co chcesz i używaj wedle potrzeby oraz upodobania.
Moje nic nie jest, a pa niesie w sobie jakieś ciepełko i obietnicę dalszego kontaktu.
I może dla niektórych to zbyt bezpośrednie, ale jak sam podkreślasz, dla każdego co innego.  Chichot

No to pa.  Duży uśmiech

Ps. Tobie się prędzej zmysł postrzegania wyostrzył niż mi języczek.  Język
Ale niech tam, spolegliwa jestem.  Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 24, 2012, 18:24:21 »

ptak Uśmiech
Cytuj
Ale niech tam, spolegliwa jestem.   Mrugnięcie
Przyznam się uczciwie, że czytając ten fragmencik większej całości zakrztusiłem się piwem Uśmiech 2
Uruchomiła mi się też wyobraźnia Duży uśmiech Cool
Ale spojrzałem na mój brzuszek i znowu zacząłem twardo stąpać po ziemi Duży uśmiech
to pa Mrugnięcie

PS
Cytuj
Moje nic nie jest, a pa niesie w sobie jakieś ciepełko i obietnicę dalszego kontaktu.
Ciepło z Twojego już otwartego Serduszka jest wyczuwalne na duże odległości  Uśmiech
W Czołowie np ja odczuwam to ciepło doskonale bez większych zakłóceń Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 18:31:15 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 24, 2012, 19:37:29 »

Oj to prawda, Przebiśniegu, wszak Ptak -i bliżej są nieba ,to i fala szybciej je dosięga Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 24, 2012, 20:51:22 »

Fala to mnie dosięgła i prawie zmyła, ale ta morska. Chichot
A kwiatuszki niech nie patrzą na brzuszki, bo i po co? Wystarczy serce czułe, myśl pogodna i ufna.
Tego zaś kwiatuszkom nie brakuje.  Uśmiech
Chciałoby się to samo rzec o eaście, ale go przecież nie ma.  Mrugnięcie Wielka szkoda. Duży uśmiech

No to pa.  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 25, 2012, 18:02:24 »

ptak
Cytuj
Chciałoby się to samo rzec o eaście, ale go przecież nie ma.   Mrugnięcie Wielka szkoda. Duży uśmiech
Hm ktoś tu niedawno czy aby nie ptaszynka twierdziła że east jest słodki Duży uśmiech
Znaczy jest czy nie ma bo jak ktoś lub coś jest słodkie to raczej istnieje Duży uśmiech
Fala zaś idzie oj idzie i to nie morska Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #81 : Czerwiec 25, 2012, 22:03:18 »

A kwiatuszki niech nie patrzą na brzuszki, bo i po co? Wystarczy serce czułe, myśl pogodna i ufna.
Tego zaś kwiatuszkom nie brakuje.  Uśmiech
Chciałoby się to samo rzec o eaście, ale go przecież nie ma.  Mrugnięcie Wielka szkoda. Duży uśmiech
Serce czułe, myśl pogodna i ufna istnieją nawet bez koniecznosci podpinania do nich  KOGOŚ.
To raczej stan bycia , ów "rezonans" poza , lub też pomiędzy osobami. Kiedy o tych atrybutach istnienia się czyta, to w naturalny sposób się pojawia uśmiech Duży uśmiech
One stają się wspólne, współ-odczute. I to jest ta Jedność ,której JA szuka, a znaleźć nie może. Nie ma szkody, Ptaku, że nie możesz tego o "mnie" powiedzieć, ważne, że pojawiło się odczucie takie, a zatem  dostrojenie do identycznej , wzajemnie sprzężonej zwrotnie fali Chichot . Fali ,która i kwiecistego "wybrzuszańca" obmywa (nie zmywa) Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #82 : Czerwiec 25, 2012, 22:48:29 »

Ach, serca czułe… dokąd nas wiodą?
A ufność… czy pozwoli skoczyć w przepaść z nadzieją na uskrzydlenie? 
Słodycz i gorycz tak samo jest do zgryzienia.

Filozofia tu kwitnie, eaście drogi.  Mrugnięcie

Pa.  Duży uśmiech
Zapisane
Jack1967
Gość
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 26, 2012, 17:11:40 »


artykuł pochodzi ze strony: http://krystal28.wordpress.com/2012/06/26/grawitacja-jest-iluzja/by krystal28 in Dajamanti, Techniki Medytacyjne



NAUKA O PORUSZANIU SIĘ W PRZESTRZENI

“TEN KTO PRZYJMIE TE SŁOWA JAKO PRAWDY, WKRÓTCE DOŚWIADCZY RZECZYWISTOŚCI  Z ZUPEŁNIE INNEGO PUNKTU WIDZENIA”.


Grawitacja jest iluzją



Witajcie Kochani,

Czas szkolenia Mistrzów właśnie się rozpoczął. Przyszedł moment, abyście się nie bali przywołać Waszą prawdziwą moc, do zamanifestowania wszystkiego czego tylko zapragniecie. Albowiem ten czas jest najodpowiedniejszym momentem do tego typu rzeczy. Zwróćcie uwagę, iż macie do czynienia z Wielkimi Energiami. Wykorzystajcie te boskie dary, dla własnego, nieograniczonego użytku.

Dzisiaj chciałbym omówić temat, związany z poruszaniem się w przestrzeni, choć właściwym również słowem którego można tutaj użyć jest: “latanie”.

Każdy z Was przeżywał w swoich życiu momenty, kiedy patrząc na niebo pomyślał choć raz: “Jak wspaniale byłoby móc polecieć w przestworza jak ptak” i jestem tutaj, aby Wam powiedzieć, że jest to całkowicie możliwe.

Czym jest grawitacja w takim razie? Jest iluzją. Więc dlaczego istnieje? Ponieważ ludzie w nią wierzą.  Zwróćcie uwagę Moi Drodzy na to, iż wszystko, absolutnie wszystko w rzeczywistości zewnętrznej jest iluzją. Co oznacza słowo iluzja?  Iluzja – jest niestała i bardzo zmienna i odnosi się do rzeczywistości, którą manifestuje się tylko wtedy, kiedy dana jednostka w nią wierzy.  Czyli ogólnie rzecz ujmując, nie może powstać rzeczywistość zewnętrzna, która nie byłaby wcześniej umieszczona w wierzeniach danej osoby.  No dobrze, a co by się stało, gdyby dana jednostka uwierzyła i była całkowicie przekonana o tym, że grawitacja działa, ale w przeciwnym kierunku, to znaczy przyciąganie odbywałoby się z góry?  Z pewnością ta osoba znalazłaby się w stratosferze lub jeszcze dalej zgodnie z punktem określenia granicy we własnej świadomości.  Czy rozumiecie Moi Kochani, jak łatwo można złamać prawa, które nie są i nigdy nie były prawami stałymi?

Forma fizyczna, w której porusza się człowiek została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła sprostać każdemu wyzwaniu, które powstanie w wyobraźni ludzkiej i chociaż Wasi naukowcy mogą całymi godzinami mówić o ograniczeniach ciała człowieka, tak naprawdę mogą mówić tylko o tym, co można zbadać przy pomocy współczesnych aparatów. Natomiast większość potencjalnych możliwości człowieka jest niewidoczna gołym okiem i na ten czas niewykrywalna nawet najnowocześniejszymi, choć prymitywnymi aparatami.

Kto w takim razie, może dogłębnie i szczegółowo zbadać Wasze ciało?  Wy sami poprzez doświadczenia.  Jeżeli uwierzylibyście bez żadnych wątpliwości w każde marzenie związane z Waszym ciałem, przekonalibyście się, że zaprawdę Wasza forma jest cudowną boską machiną nieograniczonych możliwości.  Każdą formę fizycznego ludzkiego ciała, można zmienić, naprawić, coś dodać, coś ująć i przekształcić.  Nie musicie prosić chirurgów aby to zrobili.  Wszystkie rozkazy względem Waszego fizycznego aparatu wypływają wprost z Waszej świadomości.  Dzięki “przytomnemu” użyciu świadomości możecie mieć pełną władzę nad ciałem i nad rzeczywistością, która Was otacza zmieniając ją w dowolny sposób.

Nauka ta nie będzie opierać się na nudnych ćwiczeniach, które zwykle po kilku powtórzeniach wywołują w człowieku monotonność i stają się niepotrzebne.  Prostota z jaką chciałbym Wam przekazać te prawdy niech staną się dla Was nie tylko wspaniałym doświadczeniem, ale również intencją cudownych skumulowanych uczuć.

POCZUJ LEKKOŚĆ TWOJEGO CIAŁA”.

Czy można ważyć ponad 100 kg i być lekkim jak piórko?  Owszem, ponieważ uczucie lekkości ciała, które będziemy tutaj wykorzystywać nie ma nic wspólnego z Waszą wagą.  Lekkość ciała ma być zakotwiczonym uczuciem w Waszej świadomości.  Dlatego waga formy fizycznej człowieka, choćby była naprawdę duża kompletnie nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Gdybym powiedział Wam, abyście poczuli lekkość waszego ciała do takiego stopnia, że oderwalibyście się od Ziemi i Wy byście mi całkowicie uwierzyli bez żadnych wątpliwości, ten przekaz zostałby zakończony dokładnie w tym miejscu, ponieważ cała reszta potoczyła by się już sama.  Jednakoż rozumiem, że na obecnym poziomie rozwoju umysł domaga się wyjaśnień, aby poukładać to wszystko w jedną całość.  On zawsze będzie domagał się wyjaśnień, ponieważ wiele rzeczy nie rozumie.  Jedynie Wasze Serce, Wasza dusza pojmuje wszystko i to wszystko jest dla niej do osiągnięcia.

Jaka tajemnicza siła, unosi Wasze ciało w powietrze?  Rozkaz zawsze wychodzi od Świadomości, ale energia Kundalini jest tą siłą, która łamie wszelkie zasady odnośnie grawitacji i to właśnie poprzez energię Kundalini wielcy Ludzie tego świata dokonywali takich niecodziennych rzeczy.

Jeżeli towarzyszy nam uczucie lekkości zakotwiczone w świadomości, podnosimy energię Kundalini ku górze i w takim momencie nasze ciało zaczyna unosić się w powietrzu.  Aby móc przemieścić się, czyli dokonać pewnych manewrów w przestrzeni, używamy czystej, niezabrudzonej wątpliwościami intencji wprost z naszej świadomości.  Gdy taki rozkaz dojdzie do ciała, a odbędzie się to w trybie natychmiastowym, nasze ciało będzie przemieszczać się w sposób dowolny, z dowolnie wybraną przez nas prędkością.

Musicie wiedzieć Moi Drodzy, że rozkaz wychodzący z Waszej świadomości w postaci uczucia lekkości przemienia komórki ciała w pochodną cząsteczek w powietrzu.  Mówimy tutaj o “złączeniu” ciała z przestrzenią, lub “przystosowaniu” jego konsystencji do przemieszczenia się nad powierzchnią planety.

Wędrówkę Energii Kundalini ku górze można wyczuć podczas orgazmu w postaci uczucia “uniesienia”.  Jednakże jest to stosunkowo krótkie uczucie, aby móc jego wydatek energetyczny wykorzystać do takich wyczynów.  Poza tym, podczas kopulacji, raczej ciężko będzie przekierować umysł na zupełnie inny punkt koncentracji.  Jest to oczywiście możliwe, ale niezwykle trudne do opanowania.  Dlatego opiszę Wam jak można świadomie podnieść tę energię w inny sposób.

Uczucie “uniesienia” podczas przemieszczania się w przestrzeni towarzyszy “podróżnikowi” przez cały czas.  Jest to uczucie połączenia z przestrzenią niczym jeden wspólnie działający organ.  Aby świadomie móc podnieść energię kundalini ku górze wystarczy jedynie bez żadnych wątpliwości przyjąć czystą i szczerą intencję.  Jeżeli zaakceptujecie to pragnienie jako spełnione już doświadczenie, energia ta będzie bardzo szybko podążać ku górze, aby ten rozkaz spełnić.  A jeżeli wasza intencja będzie zabrudzona jakimikolwiek wątpliwościami, chociaż mogły by być naprawdę bardzo małe, energia ta podniesie się, ale nie na tyle, aby móc Wasze ciała oderwać z Ziemi.

Skąd biorą się w takim razie wątpliwości?  Z mózgu.  On tak to definiuje, ponieważ nie doświadczył tego zjawiska i z góry przyjmuje to za niemożliwe.  Jednakże tutaj trzeba nauczyć się nie słuchać jego podpowiedzi i ufać całkowicie własnemu Wewnętrznemu Bogu.

Z pewnością nasuwa się tutaj pytanie:  “A co z upadkiem z wysokości?”  Otóż moim Kochani, im wyżej jesteście, tym mniej się będziecie tego obawiać.  A dlaczego tak się dzieje?  Ponieważ, gdy wyćwiczycie waszą zdolność poruszania się w przestrzeni, z pewnością któregoś razu będziecie chcieli polecieć na inny Układ Słoneczny, a im dalej od Ziemi będziecie, tym pewniej się poczujecie, ponieważ nie zobaczycie widocznego gruntu pod nogami, a więc nie będzie na co upaść.  A poza tym Moi Drodzy, gdy puścicie ster i będziecie chcieli znaleźć się na Ziemi, energia kundalini zachowa lekkość w Waszych ciałach, co spowoduje, iż opadniecie jak delikatny liść na wietrze.

ZAPRASZAM DO MOJEGO ŚWIATA”.

Witajcie w moim świecie.  W świecie, gdzie wszystko jest możliwe.  Tymi słowami chciałbym Was zaprosić, do dalszej części “nauki o poruszaniu się w przestrzeni”.  Jesteście tutaj, gdzie jesteście, ja jestem tutaj gdzie jestem.  Co nas różni? Absolutnie nic.  Wszyscy jesteśmy częścią tej Wielkiej Tajemnicy, zwanej Bogiem.  Jednakże, aby móc tę tajemnicę rozgryźć, musimy najpierw rozgryźć samych siebie.  Tylko taka droga ku temu prowadzi.

Zastanawialiście się przez moment, dlaczego wasza dusza codziennie rano wraca do Waszego ciała po odbyciu podróży zwanej potocznie snem?  Dlaczego ta świadomość, która jest wielowymiarowa, czysta i niebywale wolna nieustanie wraca do waszej fizycznej formy?  Dlaczego tak bardzo jej zależy, aby przebywać w tym ciele?  Ponieważ pragnie spełnić się we wszystkich możliwych doświadczeniach tutaj na Ziemi.  Pragnie udowodnić samej sobie, że potrafi być wolna w ciele jak i poza nim.  Więc dlaczego niczego nie pamięta z tej podróży sennej?  Ponieważ wróciła do ciała, w którym bardzo dużo ma do powiedzenia mózg.  Tak, to mózg tworzy wam obrazy senne podczas, gdy prawdziwe JA  podróżuje po wymiarach i strefach.

Jednakże do czego zmierzam?  Ano do tego, że jeżeli udacie się na wypoczynek senny z dowolnie wybraną przez was intencją i jeżeli po przebudzeniu oczyścicie umysł z obrazów sennych i przywołacie tę intencję, będziecie mieć gotową pomoc i odpowiedź.  Podczas snu wasza dusza wybrała się do wymiarów dokładnie z tą intencją i pomoc jej została udzielona.  Teraz musicie nauczyć się słuchać tego właściwego głosu.  Do wyboru macie głos serca – przepełniony lekkością, miłością, nieograniczonością i wieczną radością i głos rozumu – który jest zastany, ograniczony, osądzający i mający bardzo małe mniemanie o prawdziwej rzeczywistości.

Jednak jak się ma to wszystko co Wam teraz przytoczyłem do “nauki o poruszaniu się w przestrzeni”?  Bardzo wiele. Przede wszystkim, jeżeli nauczycie się słuchać Waszego serca, Waszej duszy zamiast logicznego rozumowania osiągnięcie wspaniałe i cudowne rzeczy.  Dusza nigdy Was nie ogranicza.  Jeżeli w Waszej głowie powstanie jakieś marzenie, które jest szalone i nieograniczone, z pewnością zostaniecie wyśmiani przez Waszych znajomych, przyjaciół a przede wszystkim przez Wasze logiczne myślenie i to ostatnie zaboli Was najbardziej.  Ono podpowiada:  “Oszalałeś?  Chcesz latać w powietrzu?  Przecież to niemożliwe.  Zostaw te głupoty w spokoju”.  A dusza na to:  “Tak, to jest to.  Zróbmy to, a sam przekonasz się jak nieograniczony i wolny jesteś.  Cieszę się, że wreszcie odważyłeś się na ten wspaniały krok.  Jestem przy Tobie cały czas, o nic nie musisz się obawiać.  Do dzieła!”.  Widzicie i czujecie tę różnicę?

Powiedz do Siebie te oto słowa:  “Ojcze, który jesteś we Mnie, spraw, abym mógł usłyszeć Cię, abym mógł poczuć Cię.  Gdy będę tam unosił się w przestrzeni, połącz moje ciało z ciałem przestrzennym tak, abym osiągnął swobodę poruszania się.  Gdyby coś się działo ja zamknę oczy, będę czuł Twoją obecnością i pełne zaufanie do Ciebie, a Ty przejmiesz kontrolę nad moim ciałem i będziesz mnie strzegł i prowadził jedynie do Światła”.  W takich warunkach i z tą czystą intencją, gdybyście stracili panowanie nad swoim ciałem przestrzennym, Ojciec zawsze, ale to zawsze sprowadzi Was bezpiecznie na Ziemię.  Tutaj możecie być absolutnie pewni, że tak się stanie i w pewnym momencie wyczujecie, jak bardzo Stwórca Was kocha i jak bardzo pragnie się Wami opiekować.  Niech tak będzie.

ZACZNIJ OD SZKLANKI WODY”.

Aby osiągnąć uczucie lekkości nie musicie męczyć się nad skomplikowanymi wizualizacjami, czy ciężkimi technikami kontroli umysłu.  Do tego wystarczy Wam tylko czystość Waszego serca przygotowanego do “czucia” i mała pomoc. Pomocą tą będzie przeźroczysta szklanka do połowy napełniona czystą wodą i malutki kawałek nici.  Połóżcie ten kawałek nici na tej wodzie tak, aby unosił się na jej powierzchni.  Gdy oświetlicie światłem lampki jej górną powierzchnię, ujrzycie blask i ten blask pomoże Wam zwiększyć to uczucie.

Punktem następnym będzie odebranie energii- uczucia lekkości nici i przywołanie i zakotwiczenie go w waszej świadomości.  To jest moi Kochani możliwe, wykorzystując Prawo Połączenia Wszystkiego w jedną całość.  Jeżeli to Wam się nie uda zawsze można wyobrazić sobie miniaturowość swojego ciała stąpającego po powierzchni tejże wody.  Poczujcie lekkość ciała i natychmiast “zapamiętajcie” to uczucie.

Ta metoda, choć wydaje się śmieszna, pozostawia w świadomości trwałe zmiany, które wykorzystamy przy następnym kroku.

Interesującym zjawiskiem jest to, że niektóre owady stąpają po wodzie z równą łatwością, jakby stąpały po Ziemi.  Sposób poruszania się i niebywała lekkość małych form, zapewniają im takie “nadludzkie” wyczyny.  Tutaj musicie wiedzieć, że woda zawiera swoją własną konsystencję, która utrzymuje pewne lekkie formy na powierzchni.  Tak samo dzieje się z powietrzem ,czy też z przestrzenią.  Powietrze również utrzyma przystosowane do niej lekkie formy, a energia Kundalini będzie te formy popychać w zgodzie z wolą “podróżującego”  tworząc tak zwany wir z powietrzem.

Jeżeli uda Wam się odczuć uczucie lekkości “pływającej” nici i zapamiętać je, będziecie już w połowie drogi, nawet dalej niż w połowie.

Następnym Krokiem, będzie zakotwiczenie tego uczucia na stałe w Waszej świadomości.  Możecie wykonywać w ciągu dnia mnóstwo różnych zajęć, stale mając na uwadze niebywałą lekkość waszego ciała.  Także widzicie Kochani, iż tutaj nie musicie odkładać wszystkiego, aby móc wracać do tej metody, możecie ją łączyć z różnymi Waszymi zajęciami w ciągu dnia.

Jeżeli uczucie lekkości ciała będzie wypływało niejako automatycznie z Waszej świadomości, oznaczać to będzie, iż nastąpiło zakotwiczenie.  W tym momencie możemy przejść dalej.  Pamiętajcie, jeżeli wasza istota nie wyraża tego uczucia automatycznie praktykujcie dalej tę lekkość, a sami poczujecie kiedy nastąpiło potwierdzenie ze strony Waszego wnętrza.

OTWARTA PRZESTRZEŃ”.

Cała sztuka w poruszaniu się w przestrzeni polega na tym, abyście byli równie pewni siebie tam na górze, jak gdybyście stąpali po Ziemi tu na dole.  Co do samych wątpliwości po prostu zapytajcie siebie:  “Czy macie wątpliwości wtedy, kiedy chcecie przejść lub przebiec wybrany odcinek drogi?”  Nie, po prostu to robicie.  A więc zróbcie to samo w przestrzeni. Po prostu to zróbcie z pewnością siebie i bez żadnych wątpliwości.  Niech to będzie lot tak naturalny, jak gdybyście to robili od zawsze . A wkrótce przekonacie się, że samo poruszanie się w powietrzu stanie się dla Was bardzo naturalną formą podróżowania.

Tak jak powiedzieliśmy sobie to na początku, abyście mogli unieść się w powietrze, musicie przywołać czystą i szczerą intencję uniesienia waszej całej istoty, a to spowoduje uniesienie energii kundalini ku górze i w efekcie uniesienie Was samych.

Wiele osób pomyśli sobie, jak niebywale trudną jest sztuką poruszanie się w przestrzeni.  Oni tak pomyślą, ponieważ nigdy tego jeszcze nie doświadczyli.  Ale chciałbym abyście wiedzieli, że gdy będziecie to praktykować, stanie się to dla Was czymś tak naturalnym, jak jazda na rowerze, która różni się od samego chodzenia lub biegania.  Gdy staniecie się prawdziwymi Mistrzami w tej sztuce to dojdziecie do takiego momentu, iż aby wzbić się w powietrze, będziecie potrzebowali jedynie rozluźnić Wasze mięśnie i złapać jeden oddech.

Od tego momentu, wszystko zależy od Was.

PIĄTY WYMIAR JEST TUŻ TUŻ”.

Wkrótce, gdy podniesie się Ziemia, przybędą na tę planetę Wielkie Istoty Światła.  Niektóre cywilizacje przylecą swoimi statkami, a ci prawdziwi Mistrzowie posłużą się sztuką poruszania się po przestrzeni aby się tutaj znaleźć, a którą Was dzisiaj nauczyłem.  A Wy dołączycie do Nich.  Oczy całego świata zwrócą się na te Wielkie Osobistości i wezmą Was za Wielkich Mistrzów, którymi zaprawdę Wszyscy jesteście.  Niech tak będzie.

Bądźcie Prawdziwi.
Bądźcie Sobą.
Bądźcie Miłością.
Bądźcie Nieograniczeni.
Bądźcie Waszym Stwórcą.

Dziękuję,
Dajamanti

dodatkowe materiały(być może nie na temat  Mrugnięcie):

1.Scientists Prove DNA Can Be Reprogrammed by Words and Frequencies: http://wakeup-world.com/2011/07/12/scientist-prove-dna-can-be-reprogrammed-by-words-frequencies/

2.Wizualizacja: http://pajomed.w.interia.pl/wizualiz.htm

3.FREE ENERGY - Home Generator (napisy PL):
<a href="http://www.youtube.com/v/SIb_Fj-cmV0?version=3&amp;feature=player_detailpage" target="_blank">http://www.youtube.com/v/SIb_Fj-cmV0?version=3&amp;feature=player_detailpage</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 17:35:26 wysłane przez Jack1967 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Czerwiec 26, 2012, 21:27:25 »

Maszyna za 5000 tysięcy dolarów   Szok i znowu tylko garstkę na to stać. Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #85 : Czerwiec 26, 2012, 21:59:05 »

dlaczego garstkę? wystarczy wziąć pożyczkę i spłacać raty w wysokości jakiej płacilibyśmy rachunki za energię elektryczną ZE...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #86 : Czerwiec 27, 2012, 06:33:11 »

artykuł pochodzi ze strony: http://krystal28.wordpress.com/2012/06/26/grawitacja-jest-iluzja/by krystal28 in Dajamanti, Techniki Medytacyjne



NAUKA O PORUSZANIU SIĘ W PRZESTRZENI

“TEN KTO PRZYJMIE TE SŁOWA JAKO PRAWDY, WKRÓTCE DOŚWIADCZY RZECZYWISTOŚCI  Z ZUPEŁNIE INNEGO PUNKTU WIDZENIA”.

.....


To już finał galaktycznego przekrętu! wszystko zmierza do jednego , przejęcia dusz opuszczających dematerializujące się ciała podczas przechodzenia w IV wymiar. Przekazów o podobnej treści jest coraz więcej.

Mili moi żyjąc na ziemi posiadając ciało fizyczne i nie posiadając podniesionej do poziomu czakry serca energii kundalini nie można lewitować - poruszać się w powierzy z ciałem fizycznym! Zwyczajnie nie jest to możliwe z powodu zasad fizycznych obowiązujących nasz wymiar.

Owszem można to uczynić ale gdy ogień kundalini popłynie do góry i dokona transformacji , do tego potrzebna jest moc energetyczna. To co nazywa się siłą myśli również jest ową mocą energetyczną.

Żeby uzyskać ta moc trzeba przeżywać wszystkie swoje zdarzenia życiowe w sposób bardzo etyczny i w taki sposób pokonywać trudności życiowe. Naprawdę nie ma innego sposobu.

Po przez ćwiczenia techniczne, medytacyjne nikt jeszcze nie osiągnął pełni rozwoju duchowego i jakoś ludzie powszechnie nie lewitują , nie fruwają w powietrzu.

Zatem o co chodzi? Bo nie o uzyskanie możliwości fruwania w obecnych warunkach fizycznych! Zdanie ,WITAJCIE w MOIM ŚWIECIE! jest aż nadto wymowne. Nie chodzi o fruwanie na ziemi , bo to nie jest możliwe , a o przejęcie ludzi mentalnie zespolonych tymi ćwiczeniami ze światem tych , którzy chcą ponownie uwięzić ich dusze. Będą one jak po sznurku przechodzić do ich świata w momencie opuszczania III wymiaru . zamiast kierować się do IV mają iść do tego kosmicznego manipulanta , który zaprogramuje im świadomość  codziennymi medytacjami i ćwiczeniami z wodą i nitką. Co jeszcze wymyślą żeby ściągnąć więcej niewolników?

Jak zawsze KONIEC! BASTA ! tym przekrętom i NIE! NIE! NIE! wara od LUDZI!
Owszem komu po drodze z nimi niech idzie ( wolna wola), ale niech będzie świadom całkowicie o co w tym chodzi i niech informacja będzie jawna , a nie z ukryta manipulacją.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Jack1967
Gość
« Odpowiedz #87 : Czerwiec 27, 2012, 17:17:00 »

No cóż chyba coś w tym może być co piszesz - taki dość "atrakcyjny","szybki" i "łatwy" lep na naiwne muchy..- coś co faktycznie może uruchamiać w nas "dzwonek alarmowy".

Tyle że i ja mam pewne (oby tylko "płonne"..) "zastrzeżenia" co do twojego postrzegania "panujących" w "tej" gęstości warunków fizycznych a także ogólnego twojego "generalizowania" typu "wszyscy","nikt" a także przeinterpretowania słów typu "moi"(znasz pewnie kontekst i znaczenie 'terminu' "odcisk palca" związanym z tzw.aferą Rywina - naprawdę myślisz że "władcy systemu" sami byli by tak naiwni i głupi że zostawialiby swój "odcisk palca" - ja osobiście w to raczej nie wierzę.. - a raczej "ceduję" to na dość "inwalidzkie" polskie tłumaczenie w wykonaniu po prostu z pewnością wysoce niekompetentnych(nie ma takiej szkoły gdzie "to" wykładają) "miejscowych" tłumaczy(do tego na dokładkę jeszcze "nieobudzonych") co widać jak na dłoni w ilości rojących się wręcz błędów przekładu w zamieszczanych przekazach na wzmiankowanej stronie - polecam się zapoznać trochę dokładniej z jej kompletną zawartością a potem ogłaszać swój ostateczny "wyrok" w danej sprawie.

Lecz z drugiej strony na korzyść twojej interpretacji przemawia fakt że podobnego zdania co do fałszywej "wartości" części przekazów - ja swoje "źródła na własny użytek" staram się weryfikować metodą potwierdzenia z wielu różnych źródeł -tutaj niestety nie dopełniłem tego wymogu ze względu na pośpiech,"potrzebę" Mrugnięcie i po prostu "świeżość" tego materiału-no cóż sorki Uśmiech (przy tym kwestia odniesienia wiarygodności "wzoru" wyjściowego to już mój problem-mam go rozwiązany zapewniam na 100% -
i nie jest on oparty na zawodnych "metodach umysłowych" - tyle więcej nie będzie do tego wątku, (dalej: dotyczy po prostu dezinformacji) tj. "wrogiego" przejęcia kanału komunikacyjnego - uprzedza zresztą o tym wyraźnie np. Michał Papierski tutaj:http://www.fioletowyplomien.com - z którym jestem w kontakcie - który ostrzega właśnie przed taką działalnością naszego "przeciwnika" (oczywiście też próbowałem zwrócić uwagę - na właśnie ten aspekt - czyli niefiltrowania treści i bezkrytycznego nieweryfikowanego prezentowania wszystkich dostępnych "pod ręką" channelingów - prowadzącej ten blog - Krystal28(liczba obok nicka to chyba wiek)- niestety bezskutecznie..)

Cóż na pewno nie jest moim zamiarem "wzmacnianie" przeciwnika - niestety - bo po wcześniejszych postach innych userów uznałem że przyda się taka właśnie "ucieczka do przodu" - być może się pomyliłem - ale podkreślam że "tylko" być może - bo mam osobiste powody i doświadczenia z własnego życia (a także wiedzę-nie tylko tą "umysłową") by uważać że w tej sprawie istnieje tzw."ziarno prawdy" - oczywiście nie zdradzę tutaj szczegółów - ewentualnie zapraszam wyłącznie ciebie na PW lub na moją stronę: www.prawdawoczy.tnb.pl

Jeszcze jedno - z tego co do tej pory "widzę"(z twoich dotychczasowych postów) nie jesteś nawet "obudzona"(awakened") a tak bardzo "stanowcza" - to również budzi DUŻE wątpliwości na temat twoich "samozwańczych" kompetencji by wydawać tak absolutnie formułowane "wyroki" (i "pachnie" to niestety trochę dziecinną "manierą") - poza tym niestety kobiety Uśmiech - sorki (być może to bardzo ogólnie i być może trochę niesprawiedliwie-jednak takie są moje doświadczenia z niezbyt krótkiego już życia) są zwykle bardziej "wrażliwe"(ponad wymaganą potrzebę) i to akurat nie tam gdzie trzeba i często nie potrafią oddzielić własnej obiektywnej oceny od swoich tymczasowych emocji-czyli "myślą" czasem wyłącznie swoimi emocjami-to zresztą ogólnie znany i potwierdzony powszechnie fakt a nie żadna moja "rewelacja" Mrugnięcie (i oczywiście z całym szacunkiem-nic do ciebie nie mam-a raczej wręcz przeciwnie Uśmiech - no i gratuluję jakiegoś tam przejawu "czujności" bo sam bynajmniej nie uważam się za kogoś nieomylnego - a więc dzięki za zajęcie twojego stanowiska.

pozdrawiam z głębi serca
Love & Light
Jacek Uśmiech

I AM THAT I AM


ps.zamieszczam też mimo wszystko mały addon na ten temat:
pss.bynajmniej nie znaczy to że teraz będę komukolwiek odpowiadał - to tylko sytuacja "awaryjna" - lecz oczywiście "wychodząca" też poza formę np.PW - tak że zamieszczam ją tutaj (bo sugestia - wynikająca z kontekstu postu Kiary- że mogę być jakimś "sługą ciemnych" - jest aż nazbyt dobrze "czytelna" - a według mnie jest niewątpliwie krzywdząca jak i w oczywisty sposób niesprawiedliwa a także prawdopodobnie spowodowana jedynie nierozważnym czy też emocjonalnym "porywem" Uśmiech ok być może serca też Uśmiech - serce przecież nie sługa - znam to również całkiem nieźle...


Zapowiadany addon ze strony: http://krystal28.wordpress.com/2012/06/26/grawitacja-jest-iluzja/
Pytanie:
Genetyk
cze 26, 2012 @ 17:34:26

Z niektórych tu obecnych komentarzy wyczytałem , aż według was latanie polega na wyjściu z ciała itp. A z przekazu wyczytałem ze ciało fizyczne można wznieść w przestworza . Wiec mam teraz mętlik w glowie.. taki czy chodzi tu o latanie takie na serio czy wyjscie z ciała i latanie. ?? Bo ja odebrałem ten przekaz w taki sposób ze mogę wznieść ciało fizyczne. Prosze odpowiedzcie mi to dla mnie wazne ponieważ zawsze marzyłem o lataniu.

Odpowiedź:
Taki
cze 26, 2012 @ 18:15:51
przytoczone z zakładki na wzmiankowanej stronie prowadzonej przez użytkownika Dajamanti:

1. Oczywiście gdy zaczynamy naszą podróż po przestrzeni, najlepiej jest zacząć w miejscu, nie dostępnym, lub mało dostępnym dla innych ludzi. Jeżeli mieszkasz w mieście, najlepiej udać się zza miasto, aby tam móc praktykować. Nie chodzi tutaj o to żeby inni Cię nie widzieli, tylko aby ten ktoś nie wytrącił Cię z równowagi i koncentracji. To bardzo ważne. A poza tym, pragnę Tobie powiedzieć, że nie zawsze będziesz materialny. To znaczy, że gdy wyćwiczysz Twoją zdolność podróży po przestrzeni, Twoje ciało stopi się z powietrzem, uzyskując jednolitą konsystencję, co sprawi że nie będziesz widzialny dla innych ludzi.

Pytanie: Jak zareagują inni na że latam?
2. Zależy co zobaczą, i jak ich własna świadomość zinterpretuje to zjawisko.

Pytanie: czy zwariuję nagle potrafiąc latać?
3. Nie, nie zwariujesz. Poczujesz prawdziwą wolność Twojej istoty. Czy wariujesz siadając na rower i przemieszczając się w wybranym odcinku drogi? Nie, traktujesz to jako inny środek poruszania się z punktu A do punktu B. Niech ta sztuka, również stanowi dla Ciebie taki inny środek poruszania własnego ciała. Potraktuj ją bardzo zwyczajnie, a szybsze osiągniesz rezultaty w krótszym czasie.

Pytanie:czy będę miał możliwość zademonstrowania swojej nowo opanowanej sztuki, np. mojej mamie.
4. Będziesz miał taką możliwość. Zależeć będzie tylko od Ciebie czy zrobisz to, czy nie.

Pytanie:Czy to wszystko Dajamanti, ta nowa umiejętność sprawi jak gdyby że moje życie stanie się snem?
5. Twoje życie nie stanie się snem, a prawdziwą rzeczywistością. Rzeczywistością w której nie ma żadnych ograniczeń, a Twoja istota jest wolna jak wiatr.

Pytanie: Jak wpłynie to na moje dotychczasowe życie?

6. Zależy do czego będziesz chciał wykorzystać tę sztukę. Ale zapewniam Cię, jeżeli to Ci się uda, będziesz chciał osiągnąć coś większego, i tak dalej i tak dalej. Taki proces nazywamy ewolucją.

Pytanie:jak to możliwe, że ja zwykły,szary,pracujący fizycznie(w miarę młody 28 lat) człowiek, bez raczej żadnych sukcesów miałby teraz nauczyć się latać??
7. Nie jesteś zwykłym szarym człowiekiem. Każdy z nas jest boską istotą, która posiada nieograniczone możliwości, osiągnięcia wszystkiego co tylko możliwe. Spójrz na to w takich kategoriach. Nie trzeba skończyć studiów aby to osiągnąć. Nie trzeba skończyć uniwersytetu aby być bogatym. To jest tylko kwestia nastawienia własnej świadomości. Jeżeli to zrozumiesz, zaprawdę osiągniesz wszystko.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #88 : Czerwiec 27, 2012, 20:37:02 »

No to .. fruuugo Mrugnięcie
Juz wkrótce zobczymy  przestworza wypełnione radośnie fruwającymi ludźmi Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Czerwiec 27, 2012, 21:03:54 »

Jacku, ten "przekaz" nie jest tłumaczony! Jeśli chcesz przejrzyj cały materiał Dajamantiego, gdzieś na forum wspominałem skrótową historię tego Bytu obecnie, a 25 letniego chłopaka przed 21 stycznia 2012.
Ja nie odniosłem wrażenia kojarzenia ciebie z ciemnymi, natomiast wiadomo, że niemal wszystkie przekazy są zniekształcane i filtrowane, a w ogóle większość pochodzi od "ciemnej strony mocy" i czytelnik sam musi sobie rozróżnić całość lub fragmenty, które nie współgrają z jego wyczuciem. Natomiast publikacja jest potrzebna, trzeba znać obie strony medalu. I każdy ma prawo, a powiedziałbym nawet obowiązek ostrzegać jeśli uznaje to za konieczne. Kiara w/g jej "wiedzy" to zrobiła, więc mamy drugą stronę medalu. A teraz możemy ewentualnie podyskutować czy i które zastrzeżenia są wiarygodne w naszym zrozumieniu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #90 : Czerwiec 28, 2012, 18:48:49 »

east
Umieść cytat
Cytuj
No to .. fruuugo  Mrugnięcie
Juz wkrótce zobczymy  przestworza wypełnione radośnie fruwającymi ludźmi
Bardzo przepraszam east a czy może być piwko?
Jakoś po kilku wszytko mi faluje łącznie z brzuszkiem Cool
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #91 : Czerwiec 28, 2012, 21:06:54 »

Przebiśniegu hahaha , piwko jako dopalacz odlotowy zawsze Chichot
Zapisane
Jack1967
Gość
« Odpowiedz #92 : Czerwiec 29, 2012, 13:07:56 »


Jacku, ten "przekaz" nie jest tłumaczony! Jeśli chcesz przejrzyj cały materiał Dajamantiego


Sugerujesz że on "odbiera" to po polsku? No cóż faktycznie tego nie sprawdzałem(angielski-z wyjątkiem niemieckiego z kontaktu Billy Meier'a wydawał mi się "jedynym" obecnie używanym "dialektem" i być może z tego właśnie powodu tak właśnie "uznałem"-no cóż.. Uśmiech - lecz to raczej niewielka "pomyłka" bo też tak naprawdę nie o jakieś tłumaczenie tam chodziło-to był tylko taki uprzejmy (i lekko ściemniony Uśmiech "pretekst" w odniesieniu do delikatności Kiary-by nie walić jej "pałą" w głowę Uśmiech - ot miłosierdzie..
a chodziło w istocie o to(już wprost) że "przyczepiła się" do jednego,jedynego pojedyńczego słowa czyli "moi" i zrobiła z tego wielkie acz przecież zupełnie niepotrzebne "halo"  - każde słowo można zinterpretować(a co najważniejsze jego KONTEKST) jak się komu podoba,jaki ma chwilowy nastrój i jaką ma obecnie "niestrawność" po np.śniadaniu.. Uśmiech - więc ogólnie raczej nie ma co się co zbytnio "przejmować" taką "opinią" - lecz i tak doceniam 'pozytywność' i szczere zamiary intencji Kiary - żeby nie było że jakiś burak(czyli ja Uśmiech "bije" słabą lecz ogólnie fajną Uśmiech kobietę Duży uśmiech 

Cytuj

Natomiast publikacja jest potrzebna, trzeba znać obie strony medalu. I każdy ma prawo, a powiedziałbym nawet obowiązek ostrzegać jeśli uznaje to za konieczne. Kiara w/g jej "wiedzy" to zrobiła, więc mamy drugą stronę medalu. A teraz możemy ewentualnie podyskutować czy i które zastrzeżenia są wiarygodne w naszym zrozumieniu.


No jasne Chichot Full approved
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #93 : Czerwiec 29, 2012, 13:18:43 »

Cytat: Jack1967
kobietę  Duży uśmiech

Niemożliwe, Jacku, użyłeś zębów, które wcześniej zdyskredytowałeś!  Duży uśmiech
Czyżby fatalny wpływ naszego forum?  Chichot

Pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #94 : Czerwiec 29, 2012, 14:56:17 »

Cześć Jack1967 ja bardzo lubię buraki, nie odpisuję Ci bo nie mam teraz czasu na obszerny post , a tak powinnam to zrobić. Powiem Ci iż nic ale to nic nie mam do Ciebie , komentuję teksty , a nie ludzi którzy je wstawiają.
a po za tym może nie jestem fajna , a może fajna? Sama nie wiem ale na pewno nie jestem słabą kobietką....  Duży uśmiech Duży uśmiech co to , to nie Język

No to buziaczki  Buziak

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #95 : Czerwiec 29, 2012, 15:08:53 »

Cytat: Kiara
ale na pewno nie jestem słabą kobietką....    co to , to nie   

O, tak… na naszym forum słabych kobitek ni ma… Chichot
A dlaczego, nie będę już pisać.  Mrugnięcie

Pa. Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #96 : Czerwiec 29, 2012, 18:54:37 »

ptak
Cytuj
O, tak… na naszym forum słabych kobitek ni ma…  Chichot
A dlaczego, nie będę już pisać.   Mrugnięcie
A te gotowe do współpracy na zasadzie syntezy są Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Jack1967
Gość
« Odpowiedz #97 : Lipiec 02, 2012, 15:08:25 »


Niemożliwe, Jacku, użyłeś zębów, które wcześniej zdyskredytowałeś!  Duży uśmiech
Czyżby fatalny wpływ naszego forum?  Chichot

Zrobiłem to właśnie między innymi właśnie dla ciebie(i nie tylko) byś nauczył się kolego jak właściwie należy się tym elementem posługiwać - bo to twoje "odciskanie pieczątki"(jak kura pazurem-każdy ma taki swój ślad jaki ma-ty jak pokazujesz masz właśnie ten Duży uśmiech), w każdym wersie twojego postu stanowi przykład karykatury jej samej i antytezy własnego zdania - dziękuję - i bynajmniej nie oczekuj dalszego ciągu. :/
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #98 : Lipiec 02, 2012, 15:43:48 »

Ojojojoj , jaki JA-śnieoświecony Jacek szerzy tu mniemania .. iż Ptak to ON !
A tymczasem Ptak, to czcigodna ONA - ptaszyna jest, kobieta wolna o lotach tak wysokich, że  ... aż szczęka opada ( ta właśnie : Duży uśmiech ) .
A szybko tak lata ,że ino czasem piórko na szczęście trafi się wędrowcowi z zadartą w przestworza głową. Mimo to zapewne gdzieżby jej tam do "Golden Age .." , ona krajowa ptaszyna jest Duży uśmiech

Z wyszczerzonym pozdrowieniem ........ rozpuszczony .... ze śmiechu Duży uśmiech

Cytuj
Zrobiłem to właśnie między innymi właśnie dla ciebie(i nie tylko) byś nauczył się kolego (..) 
Uczmy się, kogutki nieopierzone, od Jacka !
Zapisane
Jack1967
Gość
« Odpowiedz #99 : Lipiec 02, 2012, 16:35:07 »


Zrobiłem to właśnie między innymi właśnie dla ciebie(i nie tylko) byś nauczył się kolego (..) 

To było w zasadzie do tego rzekomego kfiatka "zimowego" - tym samym very sorki ptak(ptakowa? Uśmiech) - czyli moja gapiowska mała obsuwka Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 16:35:37 wysłane przez Jack1967 » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 1.663 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci pyn kociaprzystan foxlive st-fu