Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 25, 2024, 13:58:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ARIOWIE czy ARIANIE?  (Przeczytany 117201 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Czerwiec 24, 2012, 06:07:05 »

ARIOWIE i ARIANIE... te dwie nazwy bliskie bardzo sobie podobieństwem utożsamiane są ze sobą przez ludzi nie posiadających wiedzy o różnicach zasadniczych między nimi. Obecnie tak są  mylnie utożsamiane iż trudno będzie je rozdzielić.

Ale nawet Hitler w swoich poszukiwaniach rasowych padła w  ich pułapkę i musiał stwierdzić iż czysty wzorzec Ariów nie ma nic wspólnego z blondynem o jasnej karnacji. Ta rasę genetyczną pozostawiła bym z nazwą ARIANIE ale nigdy nie ARIOWIE.
Wiem doskonale iż przekręt z bliskim nazewnictwem miał zwyczajnie zatrzeć pierwotną wiedzę po całkowitej eksterminacji rasowej wszystkich ARIÓW.

Ariowie pierwotni  to rasa śniada kobiety o ciemnych  prawie czarnych  włosach  niebieskich i piwnych oczach. Mężczyźni również ale w śród mężczyzn częściej niż w środ kobiet rodzili się rudowłosi przedstawiciele rasy.

Kiara Uśmiech Uśmiech

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie

http://www.wykop.pl/ramka/358736/prawdziwi-aryjczycy/

W tym wypadku należało by sprostować; Prawdziwi ARIOWIE , a nie Aryjczycy.- Kiara.


"Wspominałem niedawno, że proniemiecki poprzednik Rezy Pahleviego zmienił w 1935 r. nazwę swego kraju z "Persja" na "Iran", czyli "kraj Ariów/Aryjczyków". Miał ku temu naukowe podstawy. Persja, czyli Pars to nazwa tylko jednej z prowincji obecnego Iranu. Dariusz Wielki w V w. p.n.e. tytułował się "Aryjczykiem, potomkiem Aryjczyków". A jak wyglądają prawdziwi Aryjczycy? Na powyższym filmie macie twarze ludów aryjskich z Afganistanu, Pakistanu, Indii i Iranu.

Badania genetyczne wykazują ponadto na bliskie pokrewieństwo Słowian, Ugrofinów i ludów indo-irańskich. Charakterystyczny słowiański znacznik genetyczny R1a1 występuje równie często u Serbów Łużyckich i Polaków, co u Węgrów i... mieszkańców północnych Indii. Prawdopodbnie wszystkie te ludy mają swoje korzenie w Azji Środkowej. Może religia Słowian ma więc wedyjskie źródła? Słowo "bóg" pochodzi od imienia "Bhog" noszonego przez jednego z wczesnych wedyjskich bóstw. (Ciekawostka: wedy - święte księgi hinduizmu. Ich nazwa znaczy tyle co "wiedza"). Światowid jest podobnie jak Brahma bóstwem wielotwarzowym. Czy więc Perun to jakaś odległa forma Indry a Swarożyc Sziwy lub Waruny? "

......
Ciekawym dodatkiem wyjaśniającym jest etnogeneza Słowian.

http://www.gralakhen.republika.pl/etnogen-slowian.html

.....
Dodać by wypadało iż ci których nazywamy Prasłowianami nie byli niebieskookimi blondynami o jasnej karnacji. Powstanie rasy o jasnej cerze włosach i oczach to kolejne efekty dawnych genetycznych kombinacji, którym sprzyjały zimne warunki klimatyczne z małą ilością słońca.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 09:30:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 24, 2012, 08:40:08 »

Ahura Mazda (Pan Mądrości) i jego przeciwieństwo Angra Mainju (Zły Duch) tworzą stale splecioną parę, która toczy z sobą bezustanny bój o władzę nad światem. Ahura Mazda jest jednak jedynym prawowitym Bogiem, zaś Angra Mainju jest tylko jego negatywowym odbiciem, które bez Ahury Mazdy nie mogłoby samodzielnie istnieć.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 24, 2012, 08:42:26 »

@Kiara
Cytuj
Czy więc Perun to jakaś odległa forma Indry a Swarożyc Sziwy lub Waruny?

Ciekawym dodatkiem wyjaśniającym jest etnogeneza Słowian.

http://www.gralakhen.republika.pl/etnogen-slowian.html
Hmmm , w świetle przedstawionych badań należałoby pytanie odwrócić, a mianowicie, zamiast zapytać "Czy więc Perun to jakaś odległa forma Indry a Swarożyc Sziwy lub Waruny?" , zapytać
Czy Indra to odmiana Peruna, zaś Sziwa i Waruna to odległe formy Swarożyca ? Mrugnięcie
Niemożliwe ? A bursztynowy szlak ? Podróżowały nim nie tylko towary, lecz również geny (haplogrupa R1a1) Mrugnięcie  I to w obie strony.

Ogólnie z tych badań krwi wynika, że analiza języków danych ludów nie może być podstawą określania pochodzenia - jak w przypadku Węgrów, którzy genetycznie są bardziej z Polakami spokrewnieni niż na to wskazywałyby kompletnie odmienne języki .
Wystarczy dziś przejechać się do Szwecji, aby się zorientować ilu Szwedów to istna mieszanka genetyczna . Czarnoskórzy obywatele Szwecji pięknie posługują się tym językiem, świetnie odnajdują się w kulturze szwedzkiej , ale wiadomo, że rdzennymi mieszkańcami Szwecji nigdy nie byli. Podobnie w Niemczech. Bardzo wielu Turków posiadających obywatelstwo niemieckie wykazuje znacznie większą dzietność niż tzw "rodowici Niemcy" tak, że za sto/dwieście  lat Niemiec (jak to dalej tak pójdzie) będzie kojarzył się z ciemnoskórym mieszkańcem bliskiego wschodu niż z niebieskookim blondynem Mrugnięcie Zatem nie języki decydują o pochodzeniu ludności, a genetyka.
Gdyby teraz za podstawę, wspólny rdzeń ludności , przyjąć haplogrupy, a nie przekonania, czy narzucone tradycje dawnych najeźdźców, to R1a1 jako tak zdefiniowany "naród" rzeczywiście sięgałoby od morza do morza dodatkowo "zawłaszczając" 1/3 Europy Mrugnięcie

Zaś poprzez związki z pólnocnymi Hindusami sięgając nawet aż do Himalajów Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 24, 2012, 08:50:50 »

Aryanie to ludzie z gwiazd. Maja inne geny.
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 24, 2012, 09:20:34 »

Aryanie to ludzie z gwiazd. Maja inne geny.
Fair, obawiam sie ze w jezyku polskim nie istnieje pojcie Aryanie. Angielskie slowo aryan to przymiotnik - aryjczyk. Natomiast arianie to wyznawcy arianizmu lub bracia polscy zwani arianami.

Kiara: gdy robisz copy-pase, to zawsze podaj namiar i cudzyslow. Z art.sie zgadzam, pierwotni aryjczycy czyli indo-europejczycy (to wspolczesne okreslenie tych ludow) byli ciemnowlosi, poniewaz to potomkowie wilka, natomiast rasa germanska ze swoimi blondynami to geny R1b , potomkowie swini.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 09:21:22 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 24, 2012, 09:52:20 »

Blondyni o niebieskich oczach to genetyczny eksperyment, dopasowany do warunków dawnego klimatu ( brak ciemnej  pigmentacji z powodu małej ilości słońca, oraz blokada szyszynki).
Ale tez są klony masowo produkowane poza ziemią , oni są wyłącznie blondynami i blondynkami o nieniskich oczach.

To ich syntetyczna cywilizacja jest w trakcie znikania , to oni cały czas niewolili Ludzkość odbierając jej tożsamość i wiedzę. Wszystkie eksperymenty genetyczne III wymiaru ( włącznie z okaleczaniem Ludzi i zwierząt) są ich dziełem. Sadzili iż jak poznają perfekcyjnie budowę i działanie ciała Ludzkiego to będą w stanie być lepszymi niż Ludzie. Niestety ( dla nich) nie na perfekcji działania materii oparta jest wielkość i doskonałość Człowieka, a na uczuciu z którego On jest stworzony.

Jednak pora zrozumieć iż czas maszyn ( syntetyków ) dobiegł już końca  ( nie pomogą żadne sztuki walki), bowiem żadna maszyna nie posiada serca ( nie o organ biologiczny chodzi) i żadna maszyna nie jest w stanie żyć uczuciami ni ich tworzyć. tylko człowiek posiadający Ogień Życia dysponuje tymi możliwościami i tylko On jest wieczny i niezniszczalny ( pomimo zmian ciał fizycznych w rożnych przestrzeniach materialnych).

Ci "ludzie" z Gwiazd owszem maja inne geny jednak ten układ genetyczny tworzony dla nich przez Ludzi i na wzorze DNA Ludzkiego jest ich pułapką. On nigdy nie może ewoluować poza możliwości III wymiaru , a oni żyć w wymiarze wyższym niż III.

Uświadomienie sobie tego faktu przez wcielonych przedstawicieli tej rasy na pewno jest ich tragedia i rozpaczą na miarę człowieka. Moim zdaniem lepiej poznać tą wiedzę i przeżyć resztę życia godnie niż walczyć w imię kłamstw o majaki które nigdy się nie zrealizują.

east tak masz rację , ale częściową , bo te dwa rody ( nasz obecnie zwany Słowiańskim) i dawni Indusi posiadają tych samych prarodziców. a co za tym idzie to samo DNA wyjściowe pramatki i praojca.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 24, 2012, 10:13:39 »

Niestety mylisz sie Kiaro. Eksperymenty na ludziach przeprowadzaja wlasnie nizej rozwiniete automaty. Im zalezy tylko i wylacznie na zbieraniu danych, byle wiecej i dalej, paliwo.
Geny, DNA, koligacje przeciez to sciema! Wlasciwie chodzi o szybkosc procesorow, pojemnosc dysku, efektywnosc i efektownosc.
Aryanie to inteligencja wyzsza.

edit:
Cytuj
Jednak pora zrozumieć iż czas maszyn ( syntetyków ) dobiegł już końca
jestes tego zaprzeczeniem;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 10:19:26 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 24, 2012, 10:50:53 »

Kto jest czego zaprzeczeniem pokarze najbliższa przyszłość , nie ma powodu rwać sobie włosy z głowy.

Co zaś chodzi o  tą cywilizację Aryanie ( dla Ciebie) to na 100% syntetyki tworzone z Ludzkiego DNA , ale jak już pisałam bardzo ograniczonego.

Ponieważ nie mają szans na ewolucję jak Ludzie pracują tylko nad szybkością przerabiania danych żeby wyprzedzać Ludzi w działaniu. Niczym się to nie rożni od coraz szybszych komputerów , procesory , układy , analizy, wnioski. to nam Ludziom jest znane.
Zgadzam się z tobą iż do zbierania danych od Ludzi i eksperymentów na nich ta grupa używa szaraków, swoich technicznych podwładnych działających również na zasadzie programów zaprojektowanych do konkretnej pracy.
Ale wyniki są przez nich używane do tworzenia coraz lepszych prototypów ( głownie kobiet) testowanych na ziemi.

Dla szaraków Aryanie to inteligencja wyższa , dla Ludzi to cywilizacja techniczna cyborgi "myślące" , bo nie jest to prawdziwe myślenie , a coraz szybsze przetwarzanie danych i wnioski typowo techniczne ( jak w kompie) nastawione na analityczny  skutek.

Żadna rewelacja wiedza znana ludziom od dawna.
Widzisz Lady czas robienia Ludzi w jajo przez cyborgi doszedł bezpowrotnie końca, nikt nam już nie wmówi iż jest wyższą od nas cywilizacją.
Najwyższa jest Człowiek bo posiada uczucie miłości i utkany jest z ognia życia , którego strażniczkami są kobiety Ludzkie i nikt inny nigdy nie był.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 10:51:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 24, 2012, 11:11:35 »

Cytuj
Najwyższa jest Człowiek
czyli kto?
Na tym wlasnie polega, ze Aryanie sa rozsiani po wielu zakatkach globu.
Kiara wciaz mieszasz jablka z gruszkami, piszesz o bezdusznych cyborgach, i wielkiem sercu ludzkim.
Aryanie sa wlasnie takim przykladem, lacza w sobie te cechy. Sa bardziej przystosowani do zmian, dlatego sa prekursorami, to im przypadlo w udziale poprowadzic nieswiadomych - to oni nauczaja, bo maja wiedze. Nie robia tego po to, aby zywic sie energetycznie (jak czynia ludzie, wampiry i nizsze rasy). Nie musza tego czynic, bo maja kanal energetyczny bezposrednio od zrodla, jak Serafini.
A ten czas, ktory nadszedl to czas kontroli. Kolejnej selekcji.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 24, 2012, 11:33:50 »

Lady.
Cytuj
Kiara wciaz mieszasz jablka z gruszkami, piszesz o bezdusznych cyborgach, i wielkiem sercu ludzkim.
Aryanie sa wlasnie takim przykladem, lacza w sobie te cechy.

Które cechy niosą w sobie twoi Aryanie wywyższające ich?
A że są w wielu zakątkach naszej ziemi , wiem o tym doskonale, niektórych znam osobiście. I co? I nic... nic nie ugrali dla siebie. Zwyciężył Człowiek! Duży uśmiech
 
Jakom wiedzę masz za zadanie przekazać Człowiekowi?
Zrozum w końcu iż rozwój Człowieka nie polega na rozwoju czynności mózgu ni szybkości analiz w nim zachodzących.
 Rozwój Człowieka to długa droga ( prędkość dostosowana do indywidualnych możliwości) rozwoju uczuć , które maja bezpośredni wpływ na rozwój systemu nerwowego , a on dopiero na sposób korzystania z wiedzy.

Wiesz dlaczego mnie nie rozumiesz? Bo posługujesz się lewą półkulą mózgową , a inni nie nadążają za moim sposobem myślenia nie dlatego iż wymieniam sobie procesory. A dlatego iż operuje blokami myślowymi , które dla mnie istnieją jako symbole. Jednak żeby dojść do takich możliwości potrzeba mnóstwa inkarnacji i mnóstwa przeżyć uczuciowych / osobistych dających wiedzę.
To bardzo długa droga rozwoju Człowieka , którą musi przejść każdy z Ludzi.

Aryanie posiadają "uczucia"  ( analitycznie przetworzone dane jak reagować w określonej sytuacji) na poziomie emocji Ludzkich. Są to precyzyjne zaprogramowane  reakcje systemu nerwowego ciała materialnego w którym są przez wiązki energii. Osiągnęli to kopiując reakcje Człowieka zapisując je w programach dzięki tzw. św. geometrii. Ale mają też swoich twórców ( rzec można "Boga") sami nie mogą tworzyć swoich nowszych wersji bez kopiowania Człowieka.

Teoretycznie stworzyli idealny program "nowego człowieka" czyli nowy prototyp ludzkiego ciała o dużych możliwościach fizycznych , a pomniejszonych uczuciowych i intuicji.
Na szczęście nie udało im się odnaleźć wzorcowego DNA z pierwotnym  żeńskim Rna które było  niezbędne do produkcji tych nowych ciał. Nie pomogły żadne poszukiwania ni analizy krwi na tak olbrzymią skalę na ziemi.
Czas minął nieodwołalnie , pora im  zbierać swoje  zabawki Ludzkość wygrała! Nareszcie stajemy się wolni!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 12:14:12 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 24, 2012, 12:02:11 »

Nie mam czasu na tworzenie nowego watku teraz - ale pozwole sobie tu to wkleic (z portaluwiedzy.onet.pl).
Na tym forum az roi sie od roznic Annunaki, Weze, Mole, latajace ptako-ludzie, ogrodnicy ziemscy, niebianscy, Adam i Ewa,
a jak sie powie Aryanie, Zydzi, Cyganie, Murzyni to budzi sie groze!
To falsz w najjaskrawszej postaci. Hipokryzja!


Rasizm, pseudonaukowa doktryna głosząca, że ludzie dzielą się na rasy nie tylko ze względu na cechy somatyczne (budowa ciała, kolor skóry, kształt czaszki), ale i psychiczne. Z tej nierówności w rozwoju psychicznym wynika wartościowanie ras, podział na "wyższe" i "niższe". Mieszanie ras prowadzi do degeneracji ras wyższych i całej ludzkości, upadku cywilizacji i kultur. Według tego przekonania konieczna jest troska o czystość rasową i stosowanie segregacji rasowej.

Argumenty przytaczane na poparcie tych poglądów, dobierane wybiórczo z zakresu genetyki, antropologii, psychologii i historii kultury, są nieprzekonujące. Np. na podstawie zaobserwowanych podczas badań statystycznych różnic w wynikach testów inteligencji między białymi a Murzynami można twierdzić, że mają one podłoże społeczno-ekonomiczne, a nie genetyczne.

Za twórców rasizmu uważa się: dyplomatę francuskiego z XIX w. hrabiego J.A. Gobineau (uznawał wyższość rasową Germanów) i niemieckiego filozofa pochodzenia angielskiego H.S. Chamberlaina, tworzącego na przełomie XIX i XX w. (teoria o wyższości rasy aryjskiej).

Rasizm stał się podstawą ideologiczną III Rzeszy i działalności A. Hitlera, usprawiedliwiając politykę eksterminacji niektórych narodów. Rasizm istniał w RPA do 1991 w postaci apartheidu (ścisłej segregacji rasowej, zakazu mieszanych małżeństw). Także m.in. w krajach afrykańskich w 2. połowie XX w. pojawiła się rasistowska wrogość. Formą rasizmu jest antysemityzm - wrogość wobec Żydów (także wobec Arabów).

Rasizm jest obecnie powszechnie odrzucany i potępiany na arenie międzynarodowej, m.in. Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło 1975 rezolucję w sprawie wzmożenia działalności ONZ przeciw wszelkim formom rasizmu i dyskryminacji rasowej.
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2012, 12:03:24 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 24, 2012, 12:37:51 »

Nie ma rasizmu w stosunku do porównywania wartości maszyny i Człowieka nawet gdy ta maszyna opakowana jest w piękną materię identyczną jak ciało Człowieka.
To trzeba sobie raz na zawsze uświadomić. Zapisać w pamięci iż Człowiek nie może być zniewolony przez maszyny i im służyć , ani mieć zablokowany rozwój z powodu priorytetu dobra maszyn.

Ale maszyny również nalezy traktować z sercem i godnościom bowiem wszystko co jest tworzone jest utworzone z identycznej energii, która kiedyś po eonach czasu ma szansę otworzyć w sobie świadomość osobowościową i  na długiej drodze ewolucji stać się jak Człowiek.
Ale żadna maszyna obecna równa Człowiekowi nigdy nie była i nie będzie, szacunek mamy dla energii z której jest tworzona.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 24, 2012, 15:21:21 »

@Kiaro
Cytuj
Ale żadna maszyna obecna równa Człowiekowi nigdy nie była i nie będzie

Bywa, że tzw  "maszyny" tworzą bardziej zgrane i pokojowe społeczeństwo niż ta dumna, durna ludzkość. Na przykład (generalizując) Japonia. Przeciętny Europejczyk nie wytrzymałby tempa i sposobu życia jakie prowadzą przeciętni Japończycy. Ich mentalność przypomina rój pszczeli, a mimo to , jako społeczeństwo byli w stanie na ograniczonej przestrzeni życiowej zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata. Stworzyli bardzo specyficzną kulturę opartą na dyscyplinie i honorze, którą trudno zrozumieć reszcie świata. Kultura ta wydaje się bardzo surowa, prawie mechaniczna. Jest to bardzo inna mentalność ,której nijak nie idzie porównać z europejską. Nie ma po prostu sensu porównywać.
I dlatego gdybanie kto lepszy czy kto gorszy nie ma sensu.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 24, 2012, 15:29:34 »

Jak dla ciebie nie ma znaczenia różnica w wartości Człowieka i maszyny , to zostań przy tym. Dla mnie jest różnica i to olbrzymia i ja zostanę przy moim systemie wartości.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 24, 2012, 19:22:32 »

Cytuj
maszyny i Człowieka
Czyli, ze jestes Czlowiekiem.
To dlaczego gdy sie powie Zyd, czy Cygan jest to jako pejoratywne myslenie (jak chanell mi zasugerowala).
A moze jestes taka ... maszyna "na probe" Cool
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 24, 2012, 20:06:24 »

@Kiaro
Cytuj
Ale żadna maszyna obecna równa Człowiekowi nigdy nie była i nie będzie

Bywa, że tzw  "maszyny" tworzą bardziej zgrane i pokojowe społeczeństwo niż ta dumna, durna ludzkość. Na przykład (generalizując) Japonia. Przeciętny Europejczyk nie wytrzymałby tempa i sposobu życia jakie prowadzą przeciętni Japończycy. Ich mentalność przypomina rój pszczeli, a mimo to , jako społeczeństwo byli w stanie na ograniczonej przestrzeni życiowej zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata. Stworzyli bardzo specyficzną kulturę opartą na dyscyplinie i honorze, którą trudno zrozumieć reszcie świata. Kultura ta wydaje się bardzo surowa, prawie mechaniczna. Jest to bardzo inna mentalność ,której nijak nie idzie porównać z europejską. Nie ma po prostu sensu porównywać.
I dlatego gdybanie kto lepszy czy kto gorszy nie ma sensu.
Typowym przedstawicielem cywilizacji "pokojowej" byla III rzesza, to cywilizacja ludzi zdominowanych przez globalny umysl natury nie biologicznej. Arnold Schwarzeneger to w koncu po ktorej stronie byl? hahaha.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 24, 2012, 20:45:29 »

Jak dla ciebie nie ma znaczenia różnica w wartości Człowieka i maszyny , to zostań przy tym. Dla mnie jest różnica i to olbrzymia i ja zostanę przy moim systemie wartości.

Dla CIebie różnice istnieją, to fakt. Idzie o to, że nie ma sensu doszukiwać się róznic, ponieważ te różnice rodzą chaos właśnie. Olbrzymie dysproporcje są sztucznie rozdmuchane.
 
Jak wcześniej napisałaś, podstawą są energie Jedności. Zatem jest inność ,ale nie obcość.
"Maszyny" nie podejmują dialogu pt "lepszy-gorszy". One po prostu robią swoje, ale z tą przewagą, że nie utożsamiają się z własną "ogromnie ważną" rolą tak, jak robią to Ludzie. Wyobrażenia pozwalają sterować ludźmi , wodzić ich za nosy. Znaczną rolę tu odgrywają emocje i niczym nie poparte przekonanie ,że Człowiek to coś więcej niż maszyna. Coś lepszego ?
To są nadinterpretacje. Owszem -uczucia. Uczucia uczuciami, ale one tak na prawdę generują masę emocjonalnych nieszczęść w przeciwieństwie do opanowania i chłodu Świadomości. Ludzie  bez sensu ranią siebie i innych projektując  swoją wielkość i przewagę nad innymi. Te emocje wymagają rozpoznania ,a nie podniecania się nimi.

Tu potrzeba zrozumienia, że energia Serca jest potężna , ale bezosobowa. Nieszczęście zaczyna się w momencie, kiedy tą potężną moc bierze we władanie wybuchane EGO podporządkowując sobie moc daną z Natury.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 24, 2012, 21:59:18 »

cyt.
Arnold Schwarzeneger to w koncu po ktorej stronie byl?

po swojej!  Język

east - moc Natury tez jest tylko moca zaprogramowana, i to trzeba zrozumiec. Iluzja... niestety...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 25, 2012, 18:34:22 »

Schwarzeneger? Zależy w której części - w pierwszej przeciwko, potem już za... chociaż miał też w tym "za" jeden moment słabości...
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 25, 2012, 21:09:49 »

Szybciutko pisze do Ciebie arteq, bo troche powertowalam po waszym archiwie i niespecjalnie miales sprzymierzencow°°
Myslisz, ze to comics??? ... BYL!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 25, 2012, 22:01:07 »

Jeszcze coś o tym dawnym ludzie. Ciekawe jest ich połączenie z Hurytami.

"Ariowie
Ariowie to odłam ludów indoeuropejskich, który z terenów Azji Środkowej przybył na tereny Iranu i Indii i dali początek współczesnej ludności tych terenów.
     W momencie migracji na południe, prowadzili półkoczowniczy tryb życia. Ich siłę militarną stanowiły rydwany. Ich społeczeństwo dzieliło się na: kapłanów, wojowników i wytwórców. Wierzyli w obszerny panteon bogów, którym składano krwawe ofiary oraz  w życie pozagrobowe. Ważny był też kult świętego napoju haomy (w Persji) lub somy (w Indiach).
   Nie ma zgody, czy do Iranu Ariowie dotarli przez Azję Środkową, czy przez Kaukaz. Prawdopodobnie przyszli tutaj dwoma drogami. Są źródła z XVIII w.p.n.e., świadczące o kontaktach Ariów w Hurytami. Niewykluczone, że wspólnie tworzyli państwo Mitanni. "

http://historialudzkosci.blogspot.com/2012/02/ariowie.html
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 26, 2012, 08:11:51 »

Kiaro mylisz.
Ci co przyszli z Kaukazu to wlasnie ci, od Arki (nie Aryanie). Zbieznosc slow... tak wlasnie wprowadza sie wirusy do obiegu:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 26, 2012, 08:19:29 »

Kiaro mylisz.
Ci co przyszli z Kaukazu to wlasnie ci, od Arki (nie Aryanie). Zbieznosc slow... tak wlasnie wprowadza sie wirusy do obiegu:)


Piszę wyraźnie Lady ARIOWIE , Arianie jest nazwa sztucznie stworzoną dla określenia innych nacji , które zostały stworzone i wymieszane z pierwotnymi ludami  Indoeuropejskimi ARIÓW.
Cechą Ariów jest śniada cera ( nie czarna , a tylko śniada, wszystkie kolory oczu z dominacja niebieskich i szarych , ale też zielone i piwne) ciemne włosy , prawie czarne i rude częściej u mężczyzn.
Pierwotne ludy zamieszkujące nasze tereny tak wyglądały , blondyni to dużo późniejsza bajka w dużej mierze spowodowana genetycznymi doświadczeniami ale również ochłodzeniem terenów i brakiem słońca na nich.

W necie jest niestety mnóstwo fałszywych informacji o ARIACH krążących jeszcze jako skutek hitlerowskich dezinformacji rasowych.
Tam gdzie klimat jest ciepły i słoneczny nie żyją ludzie o cechach nordyckich ( zwanych potocznie ARYJSKIMI), na terenach pradawnej Europy klimat był bardzo ciepły i bardzo słoneczny, żyli tu ARIOWIE nie ARYJANIE.

Doskonale wiem co i o czym piszę popiera to właśnie DNA z cechami Rna, jednak są nadal grupy  którym zależy na zatarciu tych informacji i zastąpieniu ich bzdurą o niebieskookich jasnych blondynach.

Co do ARKI Przymierza , to Człowiek , chociaż są to cechy w Człowieku dzięki którym nastąpi obiecana przez Stwórcę transformacja energetyczna ciała materialnego CZŁOWIEKA, tylko i wyłącznie CZŁOWIEKA.
Bowiem każdy Człowiek niesie ten depozyt ( dar Stwórcy) w sobie z każdym CZŁOWIEKIEM STWÓRCA zawarł "PRZYMIERZE".

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 08:34:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 26, 2012, 08:31:46 »

No bo sniada cere mieli wlasnie ci od Arki.
A ci drudzy, o ktorych ja pisze Aryanie wygladali zupelnie inaczej. Przewyzszali inteligencja cala reszte mutantow.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 26, 2012, 08:35:32 »

No bo sniada cere mieli wlasnie ci od Arki.
A ci drudzy, o ktorych ja pisze Aryanie wygladali zupelnie inaczej. Przewyzszali inteligencja cala reszte mutantow.

Którzy Twoim zdaniem to inteligentni , a którzy to mutanci bez rozumni?

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Dodam tylko iż tak zachwycająca ludzi  dawna bardzo wiedza związana z hinduizmem , buddyzmem czy nawet Zaratusztrianizm  lub majańska czy aztecka pochodzą z terenów gdzie żyli i żyją nadal ludzie o ciemnej karnacji i ciemnych włosach a nie jasnoocy blondyni.Od nich pochodzą przekazy z najstarszą wiedzą duchową i techniczną również z  Mezopotamii i Grecji przed antycznej . Klimat tam był i jest ciepły i słoneczny, zatem wzorce  cech wyglądu zewnętrznego  ludzi z którymi należy kojarzyć wiedzę nie są cechami prezentowanymi przez blondynów o niebieskich oczach, to przekręt.

Wiem już że nie lubisz Żydów ni Cyganów ( obydwie grupy etniczne to ten sam rdzeń pochodzeniowy, Semici), jedni wykształceni , drudzy nie) ale to Żydzi , wynalazcy żydowscy otrzymali najwięcej nagród Nobla.
W związku z tym niepodważalnym faktem trudno ich nazwać "nierozumnymi mutantami"..... Szok 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 09:06:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

life-hamster faon bepro kotytomy saigo-no-chi