Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:35:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Przejścia - transformacja  (Przeczytany 62356 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Styczeń 01, 2013, 11:16:26 »

A temu szacowny, że wolna wola też się kończy Uśmiech
Więc każdy to co posiał to zbierze Uśmiech
Oczywiście straszono nas jakimiś sadami ostatecznymi itd...
Ale toć to nie będzie jakiś odwet czy złorzeczenie komuś tam Uśmiech
To będzie tylko to, że co wypracowałeś to masz to wnosisz ze sobą do Innej czy też Nowej przestrzeni  Uśmiech
Więc ponieważ każdy rozwijał się indywidualnie i pracował też indywidualnie więc... Duży uśmiech
Więc dlatego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

strasznie się nastawiłeś na tą karę i nagrodę- w myśleniu 3G oczywiście to jest pewna konsekwencja naturalna sowich poczynań indywidualnych,-
jednakże już na poziomach wyższych sprawy wyglądają nieco inaczej, i nie od parady ktoś kiedyś mówił o wybaczeniu,-
bo to zdejmuje węzeł karmiczny od ręki i nikt nie musi iść do piekła, etc. Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #76 : Styczeń 01, 2013, 11:39:50 »

songo
Cytuj
strasznie się nastawiłeś na tą karę i nagrodę- w myśleniu 3G oczywiście to jest pewna konsekwencja naturalna sowich poczynań indywidualnych
Halo szacowny halo  Duży uśmiech
Cytuj
Ale toć to nie będzie jakiś odwet czy złorzeczenie komuś tam Uśmiech
To będzie tylko to, że co wypracowałeś to masz to wnosisz ze sobą do Innej czy też Nowej przestrzen

Szacowny nastawiłem się tylko na to ze wypije szampana w miłym gronie Duży uśmiech
Jeszce raz to nie ja kogoś straszyłem sądem ostatecznym Duży uśmiech
Ja tylko twierdzę, że każdy to co posieje to zbierze Duży uśmiech
Mało tego, każdy jest inny więc każdego doświadczenia były inne - nie gorsze nie lepsze - inne i też potrzebne przydatne Duży uśmiech
Co do poziomów wyższych niższych nie znam ich i w ogóle się nimi nie zajmuje bo są one moim skromnym zdaniem astralnym wymysłem stworzonym przez istoty byty budujące swoja ,,wielkość"  Duży uśmiech
Channelingi i ich treści są tego chyba najlepszym dowodem - oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
Jakość treści nędzna za to przez kogo podana, a to archanioł a to jeszcze jakis tam gościu przez duże G Duży uśmiech
Dodam też, że moim skromnym zdaniem prędzej czy później ludzie przestaną się utożsamiać ze swoją formą - ciałem Duży uśmiech
Bo Człowiek nie jest formą (ciałem) tylko ta formę ma i przybrał jej kształt (przejawił się przez nią) jak nie przymierzając woda w szklance Duży uśmiech
Więc jak już nie będzie się utożsamiał z forma to oczywiście nie będzie się bał, że ją straci  Mrugnięcie
Bo będzie świadom, że jak zajdzie potrzeba powoła - stworzy sobie inną Duży uśmiech
No to jaka to nagroda lub kara Cool
To jest moim skromnym zdaniem ciąg dalszy w pięknej i kolorowej podróży Człowieka do poznania wszystkiego w makro i mikro Duży uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego są tacy co uważają się za prawych i jak nadejdzie koniec świata to będą stali po prawicy pana i śpiewali hymny na jego chwałę Duży uśmiech
Ja no cóż śpiewam tylko po wypiciu odpowiedniej ilości wody ognistej, a braciak mi powiedział, że w Nowym wody ognistej nie będzie, więc nie spełniam kryteriów takiej wizji Nowej przestrzeni  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 11:45:16 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Styczeń 01, 2013, 11:48:31 »

Zgodzę się z tobą szacowny, że funkcja zbiorowej świadomości docelowo się zmieni. Domniemywam, że dodatkowo powstanie taki twór jak świadomość grupowa, co niegdyś już istniało, w związku z tym właśnie zmieni się funkcjonalność tej pierwszej.
Co do kontaktów, po mojemu statystycznie masz rację większość pochodziła / przechodziła przez astral, ale zdecydowanie nie wszystkie i nie przewiduję jakichś rewelacji, a nawet zwiększenie ilości odbiorników.
Sąd ostateczny, to jak twierdzisz nazwy tego samego są różne, można powiedzieć, że ten sam pogląd tu prezentuje np. Kiara, która twierdzi, że klasyfikują cię osobiste wibracje, czyli dokładnie to, co wypracowałeś.
Problem tutaj polega na tym, że "sąd" jest rozciągnięty w czasie i wobec braku świadomości zjawiska, nie będzie postrzegany, tylko zwalana odpowiedzialność na czynniki zewnętrzne, jak było to dotychczas.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Styczeń 01, 2013, 11:53:16 »

nie trzeba się podpierać żadnymi przekazami(bo to w ogólnym mniemaniu ma stwarzać atmosferę nadnaturalną) żeby powiedzieć/napisać coś ważnego dla wszystkich, no ale dalej sam człowiek/jednostka sam się pomniejsza cytując jakiś tam arch/aniołów(ja też),-
oczywiście rozrachunek przed lustrem każdy przechodzi/ł i to wiele razy- nic nowego, jednak oprócz niezmiennych mechanizmów "karmicznych",-
jest coś więcej- wolna wola każdej indywidualności/duszy/świadomości, i to jest ponad tymi suchymi "kosmicznymi" prawami i każda indywidualność może z nich korzystać wedle uznania!

pozdrówka szampańskie Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #79 : Styczeń 01, 2013, 12:16:46 »

Tak czytając Twoją odpowiedź szacowny o tej świadomości zbiorowej nasunęło mi się pytanie co będzie jak ta świadomość zbiorowa przestanie funkcjonować Uśmiech
No i pozostanie tylko ta indywidualna Cool

a czemóż to miałoby się tak stać- wszak świadomość pozaczasowa jest również pusta,-
więc nie może jej być więcej, albo mniej Duży uśmiech i tym optymistycznym akcentem zaczynamy XIII rok pogromców demonów Duży uśmiech

Rozpoczął się 20 13 .
Wszystkim życzenia tego, co -jak pisze braciak - każdy "sam sobie" wypracował Mrugnięcie .... choć to czasem okrutne może być.
Jak się rozejrzeć uważnie po swoim otoczeniu to da się zauważyć rzeczy , prawa i postawy ludzkie, które wykreowała świadomość zbiorowa. To jest ten świat właśnie taki, jaki jest.

Na zbiorowość składają się indywidualności, co może wynikowo dawać różny efekt od zakładanego. Na przkład wodór i tlen, dwa różne gazy , a razem dają wodę. Oczywiście w pewnych warunkach środowiskowych.

I właśnie te warunki teraz się zmieniają , a nie to, że nagle świadomości zbiorowej ot tak,bez powodu, zabraknie.
Zbiorowość tworzy MOC .
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Styczeń 01, 2013, 12:17:14 »

Tu bym oponował. Wszak dążymy do Jedności, czyli praktycznie uświadomienia sobie i wszystkim połączenia ze Wszystkim, co Jest.
W tym kontekście każda komunikacja komunikacja jest naturalna, czyli z innymi "wymiarami", istotami i bytami też, więc obecnie ta komunikacja ma taką formę, ze względu na nasze możliwości.
Dla mnie nie wiąże się to z chęcią podpierania, a pozyskania szerszego punktu widzenia - bardziej całościowego obrazu rzeczywistości. Nie zauważam zbytniego pomniejszania, natomiast z doświadczenia wiem, że przez współpracę można osiągnąć nieporównywalnie więcej, niż działając na własną rękę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Styczeń 01, 2013, 12:21:46 »

Wedy mówią poetycko o wydechu i wdechu "stwórcy",-
właśnie jesteśmy na etapie wdechu- podświadomie "ciągnie" do Jedni i to nie dziwota Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #82 : Styczeń 01, 2013, 12:59:26 »

Tak czytając Twoją odpowiedź szacowny o tej świadomości zbiorowej nasunęło mi się pytanie co będzie jak ta świadomość zbiorowa przestanie funkcjonować Uśmiech
No i pozostanie tylko ta indywidualna Cool

a czemóż to miałoby się tak stać- wszak świadomość pozaczasowa jest również pusta,-
więc nie może jej być więcej, albo mniej Duży uśmiech i tym optymistycznym akcentem zaczynamy XIII rok pogromców demonów Duży uśmiech

Rozpoczął się 20 13 .
Wszystkim życzenia tego, co -jak pisze braciak - każdy "sam sobie" wypracował Mrugnięcie .... choć to czasem okrutne może być.
Jak się rozejrzeć uważnie po swoim otoczeniu to da się zauważyć rzeczy , prawa i postawy ludzkie, które wykreowała świadomość zbiorowa. To jest ten świat właśnie taki, jaki jest.

Na zbiorowość składają się indywidualności, co może wynikowo dawać różny efekt od zakładanego. Na przkład wodór i tlen, dwa różne gazy , a razem dają wodę. Oczywiście w pewnych warunkach środowiskowych.

I właśnie te warunki teraz się zmieniają , a nie to, że nagle świadomości zbiorowej ot tak,bez powodu, zabraknie.
Zbiorowość tworzy MOC .



Tak masz rację w swoim twierdzeniu , dlatego od nowego roku inaczej puszczenia cum musi minąć czas na zmianę , inaczej rozszerzenia świadomości indywidualnej. To jest proces ( to co widzę w przestrzeni poza czasem, już się stało) ale na ziemi to czas, czas świadomej decyzji przyjęcia nowego wzorca lub nie, jest to decyzja indywidualna. Ona dopiero zabarwia świadomość zbiorowa , która (w jednak ziemskim czasie) tworzy nasz grupowy koloryt , wibrację  by mogła się przemiana dokonać w 100%.

Kiedyś już pisałam iż proces ten może trwać około 5 lat, do pewnych rzeczy ( akceptacja) jesteśmy już przygotowani , a do niektórych jeszcze nie.

Nauczyciele? można by tak określić tą grupę , raczej ludzie odsłaniający, to ,co do tej pory było ukryte bardzo, ale było obok nas nierozumiane i  niezauważane.

Tak naprawdę wszystko dopiero zacznie się w tym roku, pewne długo utrzymywane informacje i tradycje całkowicie stracą wartość , przyjdzie zrozumienie, ale też oburzenie z powodu  świadomych kłamstw odpowiedzialnych za to grup.

Trzynastka to rok odsłaniania ukrytych rzeczy zarówno pozytywnych jak i negatywnych , wszystkich  dlatego tak bardzo się jej bano i usiłowano nie dopuścić do wprowadzenia paradygmatu 13/22.

Konfiguracja dwóch czwórek w tym paradygmacie to 8 nieskończoność , dwa połączone ze sobą zera , dwie pełnie, matematycznie dwie czwórki. Nieskończoność jest jedna jedna 8 nie szukamy dwóch, czwarty wymiar to odbicie na ziemi jego wibracji z kosmosu. Ale  osobowością IV wymiaru ( zarówno energetycznego jak i fizycznego ) jest 5. Piątka bowiem  to doskonałość wzorca WENUS j jej pentagramu inaczej pięciu elementów. Piątka musi się przejawić w planie duchowym i odbić w planie fizycznym, dlatego podwójna piątka.
To tylko taka dygresja dotycząca roku 2013, czyli 6 cyfry rodziny, łączymy w jeden nasz podzielony i pogubiony  ród.

Kiara Uśmiech Uśmiech



Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #83 : Styczeń 01, 2013, 16:09:18 »

blueray21
Cytuj
Nie zauważam zbytniego pomniejszania, natomiast z doświadczenia wiem, że przez współpracę można osiągnąć nieporównywalnie więcej, niż działając na własną rękę.
Dodał bym, że Człowiek bez Człowieka Człowiekiem nie jest Duży uśmiech
Na mój gust zupełnie nie wiem z czym jeżeli chodzi o to co napisał szacowny braciak nie zgadzasz się blueray Cool
Toć każde tworzenie to dokonanie podziału w Całości, jak by na to nie patrzył  Cool
Co by tez nie kombinował zostanie to czy się to komuś podoba czy nie w Całości Uśmiech
Człowiek każdy inny tak zresztą jak kwiat każdy inny, ale razem tworzą Całość - łąkę Duży uśmiech
Teraz pracowaliśmy no i jeszcze pracujemy po przez swoje formy na planie zagęszczonej materii bo była potrzeba sprawdzić ....tyle i tylu już pisało więc powielał nie będę Cool
W każdym razie w Innej Przestrzeni jak już świadomość wewnętrzna i świadomość zewnętrzna u Człowieka się połączą lub nawiążą łączność - czyli jak człowiek nawiąże kontakt z swoim wnętrzem ze sobą nawiąże i hm z drugim Duży uśmiech
Jak tu by rzec no przerzuci łącza znaczy wejdzie do internetu  Duży uśmiech
Klik i już. Duży uśmiech
No to o co chodzi Duży uśmiech Cool
Szacowna Kiara wiele Twoich postów jest moim skromnym zdaniem bardzo solidnych ale mam takie pytanie jeżeli można - lubisz się uśmiechnąć jak dzielisz się wiedzą Mrugnięcie
Fajnie jest tez wyjść z okopów na otwartą przestrzeń i zaczerpnąć świeżego powietrza jak to się mówi pełną piersią  Mrugnięcie
Oczywiście z całym szacunkiem i z za przeproszeniem Duży uśmiech
Dodam też, że nie będę Cię szacowna prosił byś pisząc rozluźniła szacowne pośladki bo to mogło by się wydać szowinistyczne więc oczywiście przepraszam z góry Buziak Mrugnięcie
Co do dat to pomijając wszystko były by zasadne jak by każdy szedł tym samym tempem, ta sama drogą i za tym samym hm....pasterzem Duży uśmiech
Oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Styczeń 01, 2013, 16:36:50 »

Przebiśniegu, moje odnosiło się do posta songo, ale braciak nas rozdzielił, i się nieco zmąciło.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 01, 2013, 17:42:01 »

Nie zauważam zbytniego pomniejszania, natomiast z doświadczenia wiem, że przez współpracę można osiągnąć nieporównywalnie więcej, niż działając na własną rękę.
Jasne że nie ma pomniejszenia nikogo, żadnej indywidualności.  Jest tylko i AŻ Rozpoznanie, które prowadzi do  Współpracy. Bo to logiczne i korzystne.

Tylko, że teraz następuje kolejny etap odkrycia rozwoju Człowieka . Obecnie jako uświadomionej istoty wyrażającej Całość, a nie walczącej ze wszystkim i wszystkimi o przeżycie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 18:33:36 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #86 : Styczeń 01, 2013, 19:41:02 »

Ano szacowny Przebiśniegu jak dobrze popatrzysz to śmieje się całą gębą i to pod każdym postem dwukrotnie, w życiu z powodu mojej lekkości i radości czasami patrzą na mnie ( delikatnie mówiąc) ze zdziwieniem..... a niech im tam! Duży uśmiech

Daty? Powiadasz.... one same nie są tak istotne ale procesy ziemskie muszą wypełnić się w określonym czasie z procesami kosmicznymi.

Jak włożysz kij w szprychy w pełnej szybkości to się wykopyrtniesz szacowny,( co przy,  nie przymierzając Twoim pulchnym tyłeczku...  Mrugnięcie Uśmiech) może nie zaboli , ale są też inne. Duży uśmiech

 A moje krągłśći? Delikatność jedwabiu, miękkość puchu... gdzie tam spięcia?  no chyba że .... ale to tylko momenty... nie powiem że nie są miłe! Buziak

Ja tam na pasterkę nie pretenduje, zdecydowanie wolę się szlajać po świecie i psikusy wycinać co niektórym. Język Duży uśmiech Zły


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. No i nie zapominaj szacowny iż Cię lubię nieustannie......  Mrugnięcie Buziak

jak by co to jeszcze coś.. może skorzystaj ze swoich że tak powiem mocy i zajrzyj w datę 5 stycznia... jestem ciekawa czy zobaczysz to co ja?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 19:45:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Styczeń 01, 2013, 20:19:12 »

Ja tam nic nie widzę.... żartuję, nigdy nic nie widzę. Czyżby 3 królowie, oops, mędrcy przychodzili wcześniej?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #88 : Styczeń 01, 2013, 20:31:51 »

jak by co to jeszcze coś.. może skorzystaj ze swoich że tak powiem mocy i zajrzyj w datę 5 stycznia... jestem ciekawa czy zobaczysz to co ja?
A co się wydarzy 5 go stycznia wg. Ciebie, Kiaro ?
 
Napisałem o tej dacie  w wcześniejszym poście 27 stycznia
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7217.msg111094#msg111094
a mianowicie :

Cytuj
Jeśli ta korelacja nie jest przypadkowa, to datą "wyjścia z tunelu" jest 5 Stycznia ( z powodów osobistych o których tu pisać nie będę). Oczywiście tylko w eastowej rzeczywistości, ale może ktoś jeszcze to odczuje. Jeśli tak to dajcie znać
.

Widać, że z jakichś powodów jest to data interesująca, ale tutaj jest tylko parę przeczuć, nic konkretnego. Data została wyznaczona przez energię żeńską. Tyle mogę zdradzić i będzie to data weryfikacji.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Styczeń 01, 2013, 21:38:14 »

east
Cytuj
Widać, że z jakichś powodów jest to data interesująca, ale tutaj jest tylko parę przeczuć, nic konkretnego. Data została wyznaczona przez energię żeńską. Tyle mogę zdradzić i będzie to data weryfikacji.


Skoro zdrady zakazane... to ja też nie mogę, poczekajmy na datę. Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #90 : Styczeń 02, 2013, 04:42:34 »

Dodam do tego co piszecie szacowni, że moja forma ostatnio inaczej reaguje na hm działania zewnętrzne w sensie energetycznym  Uśmiech
Czy to jest nauka rozpoznawania nowych wibracji czy reakcja na skoki ciśnienia to spokojnie powolutku sprawdzam Uśmiech
Co do daty 5 stycznia to ja już się przygotowałem - wypastowałem ciepłe kalosze i wyprałem w pralni chemicznej grubą zimowa kurtkę Uśmiech
Moim skromnym zdaniem kamyczek już troszkę czasu wstecz został kopnięty i lawinka powolutku pomalutku przyspiesza i narasta Uśmiech
Daty teraz więc są mi osobiście do niczego nie przydatne bo zawsze jakaś to pożywka dla intelektu więc wole go trenować obierając orzechy z łupinek Uśmiech
Zresztą dla mnie liczy się teraz więc to tylko mogę zdradzić, że zapas pifka jeszcze mam Duży uśmiech

Kiara

Cytuj
A moje krągłśći? Delikatność jedwabiu, miękkość puchu... gdzie tam spięcia?  no chyba że .... ale to tylko momenty... nie powiem że nie są miłe!
Jak to się mówi chciała by dusza do raju Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #91 : Styczeń 02, 2013, 13:53:38 »

Cytuj
Kiara

Cytuj
A moje krągłśći? Delikatność jedwabiu, miękkość puchu... gdzie tam spięcia?  no chyba że .... ale to tylko momenty... nie powiem że nie są miłe!
Jak to się mówi chciała by dusza do raju Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

Widać iż błądzisz w oparach przeszłości Przebiśniegu.....  Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #92 : Styczeń 05, 2013, 06:52:13 »

"To nie koniec Transformacji!
Ciąg dalszy jest właśnie przed nami...
Przekonaj się w jak zdumiewający sposób wychodzą na światło dnia,
tajemnice z zamierzchłych czasów.
Klucz do nich znajdziesz tutaj."

Wraz z miłością, która w ukryciu przetrwała wieki:
Miłość Spoza Czasu ( http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/138-miloscspozaczasu )
 



Poczytajcie o Miłości spoza czasu...





Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 12:59:10 wysłane przez Thotal » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #93 : Styczeń 06, 2013, 19:46:23 »

5 go stycznia dowiedziałem się , że mi się otworzyła czakra serca. Zostało to mi oznajmione jako fakt Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #94 : Styczeń 06, 2013, 19:54:50 »

5 go stycznia dowiedziałem się , że mi się otworzyła czakra serca. Zostało to mi oznajmione jako fakt Chichot


A Ty w to uwierzyłeś? Coś??


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #95 : Styczeń 06, 2013, 21:24:31 »

Nie , JA nie uwierzyło ,bo JA nie istnieje Duży uśmiech

Ale .... "serce" poczuło się jak niebie  Chichot
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #96 : Styczeń 07, 2013, 00:29:44 »

Już dawno Twoja czakra serca była bardziej otwarta niż mogliby zasugerować ci zazdrośnicy Duży uśmiech





Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #97 : Styczeń 07, 2013, 01:19:26 »

Bez otworzonej czakry serca człowiek nie mógł by żyć, to co dzieje się dalej- jego rozwój , to tylko podnoszenie wibracji.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #98 : Styczeń 09, 2013, 01:28:24 »

milosc czy poswiecenie ?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #99 : Styczeń 09, 2013, 09:42:27 »

W miłości nie musi istnieć poświęcenie, raczej jest nią uświęcenie, akceptacja i zrozumienie, dla miłości nie trzeba się poświęcać.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign truegaming halotupsy magicalespackluporum companions