Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:07:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SZYSZYNKA -Melanina i "Grzyb Wodny"  (Przeczytany 71368 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Sierpień 25, 2011, 12:15:50 »

@songo
Cytuj
ciekawe tylko dlaczego w sesji- sama transformacja jest tak enigmatycznie nazwana "grzyb wodny"??, może ktoś wie...

Cytuj
na IV poziomie także u ludzi którzy go osiągną , wykształci się nowy rodzaj komórek dzięki czemu energia pochłaniana będzie ze światła

Ja bym powiedział, że nie tyle "nowy rodzaj komórek" ,choć i tego nie należy wykluczyć, co wyjście na plan pierwszy takich aktywności , które komórka teraz wykonuje "w tle". Mam na myśli fotonową infostradę wewnątrz połączeń nerwowych. Cieniutka siateczka mikrotubul wygląda niczym grzybnia. Dlaczego wodna ? Ponieważ komórka to środowisko wodne. Woda w skali nano ma taką ciekawą właściwość, że przyjmuje uporządkowaną strukturę.

Cytuj
Isoty IV poziomu regenerują swoje siły nie przez sen lecz przez asymilację fotonową

Obecnie my również odżywiamy się światłem ,ale nie bezpośrednio. Zjadamy rośliny ( również pośrednio przez zwierzęta ) ,które to rośliny pochłaniają energię słoneczną i dopiero z nich uwalniamy energię w procesie trawienia.

Wyobrażam sobie, że energię pozyskamy od razu z mikrotubul -  to one będą "karmić" komórki. Świadomość po prostu dostarczy tyle energii komórkom ile będzie potrzeba do prawidłowego funkcjonowania organizmu niejako "od wewnątrz".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 12:19:23 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Sierpień 25, 2011, 12:19:48 »

Sporo jest prawdziwych informacji w tym przekazie , ale jest ich mało i zasadnicza różnica to ; iż nie można się "przedostać z falą" na IV a trzeba spełnić warunki żeby móc tam żyć.
Takim warunkiem pierwszym jedynym i podstawowym jest osobisty poziom energetyczny , czyli poziom posiadanej wibracji , która decyduje o kolejnym warunku transformacji ciała dotychczasowego fizycznego w nowe ciało również fizyczne ale już inne o innych predyspozycjach fizyczno energetycznych.

I tu kolejny warunek , żeby można było dokonać tej transformacji trzeba posiadać energetyczne subtelne  ciało , ciało astralne. Bez tego cały ten proces nie może zaistnieć. Kto jeszcze nie zbudował swojego ciała astralnego ten nie weźmie udziału tu i teraz w tym procesie transformacji.Będzie musiał odejść do innej szkoły życia na innej planecie i tam dokończyć tworzenia by po zakończonym dziele móc wrócić do IV wymiaru.

Dlaczego nie wszyscy na raz? Bo jak w każdej szkole są tacy co osiągają coś szybciej i tacy co czynią to wolniej. Nigdy wszystkie kwiaty na łące nie rozkwitają w identycznym czasie....

A co jest tą energią dającą możliwość pójścia w górę , ewoluowania?

Zawsze i nigdy inaczej jest to coraz bardziej subtelna energia miłości , przekształcająca nasze ciała na bardziej delikatny odbiór , na większą wrażliwość i na radość z myśli , słów i  czynów dających możliwość  przez odczuwanie  przeżywania takich wrażeń.
Czyli wprowadzających w szczęście , radość , harmonię prowadzących do możliwości doznawania ekstazy.

Na tym polega zmiana systemu wartości na cenieniu doznać dobrych a odsuwaniu się od tych , które nas ranią słowem i czynem.

Zatem ludzie którzy tworzą wszystko co nie przynosi innym ludziom odczuć , doznań , przeżywania dobra , radości  i szczęścia będą musieli podjąć sami decyzję w jakim wymiarze chcą żyć?

Bowiem III opiera się na częściowej prawdzie , manipulacjach energiom, niepełnej wiedzy i zadawania ludziom bólu z premedytacjom , akceptacji roli ofiary oraz tworzeniu energii o barwie i częstotliwości tych wartości.

Wybieramy co jest nam bliskie osobiści , ale nie przez powiedzenie , ja wiem i chcę to co jest wartościom IV wymiaru a przez nasze OBECNE CZYNY z których płynie ENERGIA o określonej wibracji , to iż my osobiście tego nie widzimy ? Nie jest ważne , bowiem widzi to i ocenia nasz Duch -Energia niewcielona i Stwórca i to Oni podejmują decyzję , czy i kiedy?

Tak iż mówienie czyjeś ja jestem rozwinięta duchowo  , a ty nie , lub odwrotnie nie jest  werdyktem miarodajnym. Liczą się efekty czynów , słów i myśli.
Bowiem co każdy z nas tworzy to zbierze on sam a nie ktoś za niego. I to każdy z nas sam otwiera sobie wrota między wymiarowe do kolejnego wyższego wymiaru.


I tu jest miejsce na to co europejska tradycja nazywa GRAALEM  , osobisty "kielich" czyli Człowiek napełniony energiom , która powoduje transformacje energetyczną naszego obecnego ciała fizycznego w ciało nowe też fizyczne różnie nazywane przez różne tradycje, czyli , złote ciało , świetliste , subatomowe itp....
 To jest przed nami współcześnie , stoimy krok już maleńki przed tym aktem.

Właśnie tego dokonał ( mój ukochany idol) Jezus 2000 lat temu , ten akt jako możliwość dla Ludzkości zapisał w polach morfogenetycznych , a obecnie dojrzeliśmy energetycznie jako gatunek Ludzki żeby go dokonać już na skalę masową.

Tak więc stanie się!

I tu jest odpowiedz czy Jezus musi się ponownie urodzić , reinkarnować  żeby być na ziemi?
Nie! Absolutnie nie! Bo On nigdy nie umarł! Zmienił swoje ciało fizyczne w którym się urodził na ciało również fizyczne ale o innych już "parametrach fizyczności) , Jego możliwość istnienia w tym ciele jest prawie nie ograniczona , bo ono żyje dzięki czystej energii miłości otaczającej Go w wyższym niż nasz wymiarze.

Jego ciało nie podlega procesowi starzenia się i niszczenia , jest On od dawna na ziemi , proces obniżania wibracji Jego ciała by mógł dostosować się do tego wymiaru trwał 2 lata. Zrobił to z miłości do Człowieka by nam pomóc w tym bardzo trudnym momencie , pomóc a nie zrobić coś za Człowieka.

Widzieć Go mogą ci , którzy już potrafią widzieć świat IV wymiaru , kontaktować się z nim Ci z którymi On podejmuje kontakty.

Ale w IV wymiarze będą mogli już wszyscy , bo będzie to naturalność życia Ludzkiego.

Każdy z nas musi sam dokonać tego wysiłku ( jeżeli chce) by moc przekroczyć wymiar.

Energia i jeszcze raz energia ( jednak cały czas czyniąca dobro , wysoka częstotliwość) jest ważna , ona to musi popłynąć do szyszynki ( która jest bramą między wymiarową i między czasową) by proces ten uruchomić.
melanina i woda są nośnikami biorącymi udział w tym procesie.

Nasza energia przekształca wzorzec pentagramu w naszych płynach ustrojowych , który zgrywa się z depozytem pierwotnym zapisanym w szyszynce dla wymiaru , który przekraczamy , w tym wypadku IV i brama między wymiarowa w nas się otwiera ale tylko dla każdego kto tego dokona indywidualnie!
Bowiem już od dawna jest to praca indywidualna dla siebie! Czyli służenie sobie!

Gdy ktoś tworzy zło , ból , cierpienie ,niepokój , strach  ( nawet pisząc posty budzące takie uczucia) obniża poziom wibracji w sobie. Miast iść naprzód cofa się , oddala od całego procesu , sam siebie blokuje.
Ludzie są często bezmyślni , nie zastanawiają się nad tym iż tylko oni sami tworzą swój świat a później winią za to wszystkich obok siebie.

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl człowieku ; czy to co robisz komuś chciał byś by zrobiono Tobie?

Jeżeli tak , to długa jeszcze droga przed Tobą do nauki , a jeżeli nie to zastanowię w takim razie po co to robisz? I jak bardzo krzywdzisz sam siebie?

Nawet w ostatnim momencie , gdy Człowiek wykrzesa w z siebie widziane przez Stwórcę dobro i miłość On poda mu rękę żeby mógł przekroczyć wymiar.

Warto , bo szyszynka się otworzy wówczas.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Tak east masz 100% racji dlatego jedzenie ma tak kolosalne znaczenie. Dlatego nie powinniśmy jeść mięsa martwych zwierząt bo w nich praktycznie nie ma już energii światła.
Ta która jest nie przyczynia się do naszego energetycznego rozwoju a utrzymuje przez jakiś czas ( przez proces spalania) możliwość naszego życia fizycznego. Ale w całokształcie procesu rozwojowego jest ciemną gęstą energią blokującą przepływ światła w naszym organizmie , czyli blokuje nasz rozwój tak naprawdę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 12:25:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Sierpień 25, 2011, 12:35:02 »

..ciekawe, w świetle tego wszystkiego,-
na paradox zakrawa fakt, że staniemy się- takim ludzkim GMO Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #53 : Sierpień 25, 2011, 12:41:59 »

czy ja wiem , czy paradoks ? wszystko jest wibracją, energią. Czas zabijania ( obojętnie -rośliny czy zwierzęcia ) by żyć się kończy.

A modyfikacja to tylko zmiana ról i funkcji tego ,co już w nas istnieje. Wedle kwantowej biologii geny są wtórne, są tylko chemicznym zapisem informacji, która dociera z .. np mikrotubul , czyli de facto ze świadomości. Suma sumarum wszystkie gatunki są modyfikowane genetycznie w ten sposób Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Sierpień 25, 2011, 12:51:59 »

czy ja wiem , czy paradoks ? wszystko jest wibracją, energią. Czas zabijania ( obojętnie -rośliny czy zwierzęcia ) by żyć się kończy.

A modyfikacja to tylko zmiana ról i funkcji tego ,co już w nas istnieje. Wedle kwantowej biologii geny są wtórne, są tylko chemicznym zapisem informacji, która dociera z .. np mikrotubul , czyli de facto ze świadomości. Suma sumarum wszystkie gatunki są modyfikowane genetycznie w ten sposób Mrugnięcie

to prawda, chodzi mi tylko o sytuację w czasie, kiedy prowadzimy protesty wobec GMO w rolnictwie,-
choć ma ono całkiem inny charakter- celowy, wprowadzany przez człowieka- sami możemy ulec mutacji wywołanej przez falę energi z głębi kosmosu.
To że org. mutują/ewoluują- to naturalny bieg rzeczy w przyrodzie, gorzej gdy jest on dokonywany z zewnątrz ekosystemu i burzy jego równowagę dla partykularnych korzyści.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Sierpień 25, 2011, 12:55:49 »

Nie zupełnie macie racje bo obecne GMO to projekt odchodzący od natury ( pierwotnego wzorca) blokujący go , oraz wszystkie możliwości w nim zawarte prowadzące do rozwoju.

Przekształcanie ciała za pomocą energii to powrót do pierwotnych możliwości zawartych w pierwotnym  wzorcu, to po drodze poznawanie miliardów ewentualności w celu  uzyskania  wiedzy i doskonałości.

Inne kierunki z innym celami końcowymi , bowiem w jednym się zwiększa ilość światła i energii w drugim ogranicza , eliminuje.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Sierpień 25, 2011, 13:18:24 »

Posty od 41 bardziej mi pasują do wątku: Dieta Praniczna.
Jakoś nie mogę dostrzec związku z melaniną i "grzybem wodnym", choć na siłę wszystko można dostosować.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #57 : Sierpień 25, 2011, 13:19:23 »

@Kiara
Cytuj
GMO to projekt odchodzący od natury
@songo
Cytuj
GMO w rolnictwie,-
choć ma ono całkiem inny charakter- celowy, wprowadzany przez człowieka- sami możemy ulec mutacji wywołanej przez falę energi z głębi kosmosu.
Tak, ironia, prawda ?
Wydaje się, że przemianę wewnątrz nas wywołuje fala energii z kosmosu. Możliwe ,że umożliwia przemianę, lecz to ,zdaje się , nie jest takie proste przełożenie. Wg mnie to jest proces złożony. Nauka nie przypadkowo dotarła do sedna właśnie w tym czasie. To ,co było w przeszłości jasne dla mistyków, czy szczególnych ludzi takich jak  Budda czy Jezus, dzisiaj przełamuje stare dogmaty naukowe, a jutro będzie oficjalnie wykładane na Uniwersytetach, stanie się to powszechną wiedzą  tym bardziej powszechną, że z łatwością będzie można żyć nowymi wartościami. To z kolei spowoduje otwarcie nas samych ,nasze umysły, na nowe możliwości płynące z nowej wiedzy. Synchronizacja stanie się czymś naturalnym.

Jak zmieni się ludzkie życie, kiedy człowiek nie będzie już zmuszony żyć kosztem innych czy też gonić za rzadkimi dobrami, bo wszystko stanie się możliwe i pod ręką ?
Będziemy niczym jogni odżywiający się "praną". Kiedy ta wiedza oraz pierwszy przykład rozniosą  się na cały świat zniknie głód na tej planecie.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Sierpień 25, 2011, 13:33:16 »


Jak zmieni się ludzkie życie, kiedy człowiek nie będzie już zmuszony żyć kosztem innych czy też gonić za rzadkimi dobrami, bo wszystko stanie się możliwe i pod ręką ?
Będziemy niczym jogni odżywiający się "praną". Kiedy ta wiedza oraz pierwszy przykład rozniosą  się na cały świat zniknie głód na tej planecie.

to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, nie tylko ludzi,-
cała fauna i flora odżyją, a nie to nieszczęsne GMO!

PS. fakt może lepiej przenieść do innego wątku
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Sierpień 25, 2011, 14:22:59 »

Darek, proszę nie szukaj dziury w całym , bo dyskusja krok po kroku tłumaczy bezpośredni związek energii i życia oraz rozwoju Człowieka.
Melanina jest nośnikiem energii , która spowoduje zmiany i otworzy nam wejście do kolejnego wymiaru ,towarzyszy temu woda , oraz cala przeolbrzymia reakcja energetyczna.
I tu nie chodzi tylko o odżywianie się praną żeby żyć a o uaktywnienie procesu w Ludzkim ciele.

Poszczególne elementy są niezbędne w nim , można je rozważać bez połączenia i stanowią wówczas materiał do oddzielnego tematu , lub wytłumaczyć cały szereg związków oraz niezbędności w procesie.

Ponieważ wszyscy się uczymy łącząc te elementy występują w tym temacie.

Po jakimś czasie dojdziemy do wniosku iż wszystko , cały proces można zamknąć w kilkunastu zdaniach , będziemy wiedzieli jak zrobić taki skrót czytelny dla wszystkich.
Ale obecnie potrzebne jest tłumaczenie poszczególnych etapów z wiedzą połączeniową.

Kiedy ja miałam przekazywaną wiedzę ( było to kilkanaście lat temu) pojawiały się przede mną iskierki w tempie błyskawicznym , otwierały jak orzech a w nich były zawarte całe kompleksowe informacje. W sekundę lub mniej je znałam.
Więcej czasu zajmowało mi zastanowienie się nad myślą jak to zapamiętam niż przyswojenie całego materiału. Ufffff.

Nie ten wymiar nie ta prędkość. Obecnie nie jest mi łatwo coś wytłumaczyć pomimo tej wiedzy.

Cały czas szukam czegoś z czym można porównywać informacje , co jest lub może być czytelne i zrozumiale dla Ludzi.
W ten sposób krok po kroku staram się inspirować do osobistych poszukiwań , bo one dają pewność wiedzy.

Mogę napisać tą informację w kilku , lub kilkunastu zdaniach w zasadzie jest prosta , ale nie będzie zaakceptowana dopóki ludzie nie poczują iż dla nich jest ten proces zrozumiały.
A do każdego przemawiają trochę inne argumenty.

tak więc "grzyb wodny " to reakcja  energetyczna w organizmie Człowieka ( ale nie tylko) polegająca na transformacji energii ognia i wody w coś zbliżonego do wodorowej pozwalająca na przemianę sub komórkową naszej materii i otwierająca nam  "bramy między wymiarowe".
Dzięki niej możemy stać się kulą świetlną ( tworzenie MAR KA BA) i powrotnie zmienić energie w materię.

Ten stan MER KA BA jest naszym pojazdem między wymiarowym zawsze kierowanym myślą naszej Energii.
Materializacja i de materializacja to nasze dzieła.

Jednak by to osiągnąć trzeba zgromadzić w sobie odpowiedni potencjał energetyczny do startu. Bez tego ani rusz.

Jak to uzyskać?

Staramy się wspólnymi siłami przełożyć tą wiedzę na czytelną w naszym pojęciu informację.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 14:23:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #60 : Sierpień 25, 2011, 15:18:38 »

@Kiara
Cytuj
tak więc "grzyb wodny " to reakcja  energetyczna w organizmie Człowieka ( ale nie tylko) polegająca na transformacji energii ognia i wody w coś zbliżonego do wodorowej pozwalająca na przemianę sub komórkową naszej materii i otwierająca nam  "bramy między wymiarowe".
Dzięki niej możemy stać się kulą świetlną ( tworzenie MAR KA BA) i powrotnie zmienić energie w materię.

Jak zwał tak zwał, mniejsza o te egzotyczne nazwy. Wg mojego stanu wiedzy tak ,to jest reakcja energetyczna pewnego rodzaju w której otwarcie "bramy międzywymiarowej" jest jakby swobodnym, dwukierunkowym przepływem świadomości i umysłu. Podniesienie wibracyjne umysłu do pełni możliwości jakimi dysponuje kwantowa świadomość. Jeśli nie w 100% to chociaż o 20 %- 30% ,może więcej, tyle ile damy radę "udźwignąć".
Jak pisałem na "grzyb wodny" wyglądają mi mikrotubule, czyli fizyczny "nośnik" świadomości w ludzkim ciele. Rezonans  świadomości z umysłem jest właśnie ową  "bramą międzywymiarową" . W jaki sposób może się to stać (staje) ?

Otóż pomiędzy ziemią (przewodnikiem) ,a jonosferą (rozrzedzoną, górną warstwą atmosfery -również świetnym przewodnikiem ) znajduje się słabo przewodząca prąd warstwa powietrza w której dochodzi do wyładowań atmosferycznych (burze z piorunami ) wyzwalającymi słabe elektromagnetyczne fale Shumanna o częstotliwości od 7 hz do 59,9 hz ( nie mylić z energią pioruna ). Fale w tym niższym zakresie 7 - 8 hz mają długość 40 tys km (jeden okres ). Nieprzewodzące powietrze – izolator – zamknięte między dwoma przewodnikami (Ziemią i jonosferą) to kondensator kulisty. I podobnie jak inne znane elektronikom kondensatory ma swoje częstości rezonansowe.

"Przypadkowo" takie same jak ludzkie mózgi. W każdej sekundzie Ziemię "nawiedza" około 100 takich wyładowań ,których fale docierają do ludzi na całej Ziemi ( z powodu swojej długości ) i mogą być nośnikiem  informacji ( podobnie jak fale radiowe ).
 
Wartość częstości rezonansowej Schumanna jest ściśle powiązana z aktywnością Słońca. W maksimum aktywności jest większa nawet o kilka procent niż w latach słabej aktywności słonecznej. W poprzednim minimum, w 1995 roku, wynosiła 7,80 Hz; a w maksimum w 2001 roku już 8 Hz
Mówi doktor Andrzeja Kułak, szef grupy uczonych z Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy od blisko 15 lat w stacji koło Zatwarnicy, nad potokiem Hylaty, badają zjawiska geofizyczne, mierząc fale o ekstremalnie niskiej częstości.

Jak wiemy  aktywność Słońca jest obecnie duża, nawet samo NASA "straszy" nas apogeum tej aktywności na 2012 r. Jak wysokiej ? Tego nie wiemy, ale fale Shumanna wzrastają. Dosłownie zatem wszystko co żyje zostanie przestrojone w ten naturalny sposób.
Cytuj
Jednak by to osiągnąć trzeba zgromadzić w sobie odpowiedni potencjał energetyczny do startu. Bez tego ani rusz.
Jak to uzyskać?

Po prostu nie przeszkadzać się dziać całemu procesowi. Sądzę ,że łatwiej i bardziej łagodnie można by znieść "przejście międzywymiarowe " rozumiejąc w jaki sposób funkcjonujemy w tym świecie i czym jest świadomość w nas samych.
Jest to nic innego jak wyrażenie mistycznej prawdy pt "POZNAJ SIEBIE" . Tutaj każdy robi to, co napisała poniżej Kiara

Cytuj
Staramy się wspólnymi siłami przełożyć tą wiedzę na czytelną w naszym pojęciu informację.

dokonując tego na swój sposób w sobie znanym języku.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Sierpień 25, 2011, 16:23:58 »

jeszcze jeden fragment z art. o "7 poziomach gęstości"

"Według Kasjopean, nadchodzą przełomowe czasy w dziejach ludzkości - w kierunku Ziemi zbliżają się meteoryty, a za nimi fala, zmieniająca rzeczywistość egzystencji z trzeciego do czwartego poziomu. Nie wiadomo, ilu ludzi przeżyje proces transformacji."

.. i jeżeli traktować to serio- to będzie to taki "wash & go"- czyli oczyszczenie z transformacją naraz.

PS. ciekawe czy to o Elenin chodzi? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #62 : Sierpień 25, 2011, 16:42:06 »

Elenin oraz inne "kamyki"
Pewnie będzie ich sporo.
Wysoka aktywność Słońca powoduje rozszerzenie się termosfery, na szczęście. To bowiem w niej spalają się meteoryty.

Z falami się nie walczy, na falach się surfuje , songo Mrugnięcie Kto będzie walczył z falą tego los kiepsko widzę raczej.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Sierpień 25, 2011, 16:52:36 »


Z falami się nie walczy, na falach się surfuje

nie mam deski, nie licząc tej do prasowania Duży uśmiech

pozdr. Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #64 : Sierpień 25, 2011, 16:55:37 »

na własnej klacie można też Mrugnięcie
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Sierpień 25, 2011, 19:52:25 »

na własnej klacie można też Mrugnięcie

Można, ale się "dywan miłości" zmechaci.  Duży uśmiech


A tak na poważnie - dobrym uzupełnieniem wątku są książki Drunvalo Melchizedeka "Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia" tom I i II.  Tam jest dużo o szyszynce i wzbudzaniu kundalini - również w powiązaniu ze Świętą Geometrią, np.kundalini wznosi się w ciele człowieka po krzywej torusa.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Betti
Gość
« Odpowiedz #66 : Sierpień 25, 2011, 21:05:18 »

Atak ma marginesie  istnieje juz watek o szyszynce

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=845.0
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #67 : Sierpień 25, 2011, 21:15:34 »

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy się jąkają: mówi się szynka, a nie szyszynka  Duży uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #68 : Sierpień 25, 2011, 21:19:26 »

I atakują na marginesach Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #69 : Sierpień 25, 2011, 21:31:17 »

Tak jakoś czuję od Was zrozumienie tematu . Na kwantowy sposób Mrugnięcie na serio, nie żartuje
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #70 : Sierpień 26, 2011, 09:40:20 »

Atak ma marginesie  istnieje juz watek o szyszynce

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=845.0

Właśnie.. nalezałoby polaczyć te wątki,
gdyż przedmiot omówienia (pomimo innej etykietki) - ten sam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Sierpień 26, 2011, 12:11:30 »

Tak, podzielam wasze spostrzeżenie. Jetem za połączeniem tych wątków.
Myślę, ze utworzono nowy, gdyż autor (tego tematu) zmienił zdanie na temat tego narządu, chyba prawidłowo zauważyłem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #72 : Sierpień 26, 2011, 13:51:20 »

To jest przeniesione z tematu o szyszynce i dotyczy oglądu samej funkcji szyszynki.

"Szyszka  istotnie jest bardzo ważna,  w niej jest zdeponowana wiedza o nas , wiedza naszych wszystkich wcieleń, droga całego naszego rozwoju. Ale... nie ona decyduje o tym rozwoju , ona deponuje wiedzę z której będziemy mogli skorzystać. Jest jak twardy dysk w komputerze którego nie potrafimy jeszcze odczytywać, nie potrafimy również świadomie programować. Wpis dokonuje się za pomocą przeżyć napełnionych silą uczuć ( to specjalny kod świetlny Stwórcy) , dostęp do korzystania z jej wiedzy mamy jeszcze  zablokowany.

On  ma się odblokowywać samoistnie ( na drodze rozwoju duchowego), gdy podnosi się w nas wibracja.
Żadna sztuczna metoda ( technika mentalna , medytacja ni nic takiego  nie uczynią. ) Zrobi to tylko podnoszący się nasz rozwój indywidualny, napełniamy się energia wewnętrznie,ona podnosząc się w nas , poziom po poziomie zbliża się do zdjęcia zasłon z szyszynki. Na stepuje wonczas wewnętrzna iluminacja , rozświetlenie , błysk , wówczas stajemy się oświeceni ( czyli ci którymi nas tak straszą ILUMINACI)to my gdy dotrzemy do pełni wiedzy. Jednak nim się to stanie , musimy osiągnąć wibracje czakry serca, a tam nie ma logiki , rozważań, wiedza.Tam są UCZUCIA, INTUICJA.Gdy one wyznacza nam drogę , wówczas otworzy się przed nami wiedza szyszynki. Bardzo proste zabezpieczenie, bo kto życie maluje uczuciem,ono wyznacza mu drogę, NIE SKRZYWDZI JUŻ  ,ANI SIEBIE  , ANI NIKOGO.

Jednak gdyby  np.szalony naukowiec , lub nie daj Boże Samuel otworzył dostęp do naszej szyszynki, jest w stanie wyzerować nasza wiedzę w nas ( stracimy całkowicie osobowość, staniemy się jak noworodki) wgra nam co tylko będzie chciał , a tym samym osiągnie pełna władze nad nami.Staniemy się super biologicznymi robotami.
Tak wiec bądźmy bardzo ostrożni z wszelkimi eksperymentami duchowymi z mózgiem i szyszynka.
Na razie mamy nałożony program , który jest dla nas obecnie wzorcem życia, wzorcem wszystkich zachowań, nie jest trwały. Razem z przebiedowaniem ziemi zniknie, ten proces już się rozpoczął ( NAZYWA SIĘ OCZYSZCZENIEM POL INFORMACYJNYCH WGRANYCH ZIEMI I LUDZIOM),pomału zacznie wygasać stara wiedza,w ten sposób dokona się przebudzenie świadomości ludzkiej.
Ale gdyby informacja została wgrana w szyszynkę , wówczas było by bardzo złe. Skasowany był by rozwój indywidualny każdego Człowieka. Zaczynalibyśmy wszystko od zera, od pierwszego indywidualnego doświadczenia. Wrócili byśmy w jednej sekundzie do świadomości zbiorowej, która zarządza ktoś......

Kiara  Uśmiech Uśmiech"


Możecie mi wyjaśnić o co wam tak naprawdę chodzi w tych dociekaniach?

Czy temat jabłko jest identyczny z tematem sady jabłkowe? Bo moim zdaniem nie pomimo iż w obydwu jabłko jest omawiane obszernie.
Tak samo temat  szyszynka nie jest identyczny z tematem melanina i grzyb wodny pomimo iż w obydwu występuje duża informacja o szyszynce. To już wyjaśniałam  w poprzednim poście.

Chcecie koniecznie dołączyć temat szyszynka do melaniny? to proszę bardzo bo jest to jeden z pod tematów melanina i grzyb wodny ale odwrotnie nie można tego zrobić . Bo tak jak oko jest w temacie głowa to głowa nie jest tematem oka.

Można informacje na temat szyszynki zamieścić odzienie i taki temat zaistniał trzy lata temu bez większego zainteresowania do tej pory.

Ja się odniosłam do zjawiska które ma zaistnieć a w którym jedną z głównych ról gra szyszynka. w kontekście jej funkcji połączonych z innym ją opisuję.

Sama szyszynka to dysk z zapisem wzorców zachowań , pierwotnej wiedzy , pierwotnych wzorców.
Informacja z poprzedniego postu o szyszynce jest aktualna. Jednak dotyczy ona tylko szyszynki.

Ten temat związany jest z procesem przemiany komórkowej w którym szyszynka staje się bramą między wymiarową.

Ale czy się stanie i w jakich warunkach to się dzieje oraz jakie inne elementy biorą w tym udział i jak na siebie oddziaływają kolejno , opisuje dopiero ten temat.

Szyszynka jest tylko elementem tego tematu jak pozostałe elementy , meritum tematu jest proces , który powoduje cykl zmian nazwanych grzybem wodnym.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 13:59:21 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Sierpień 26, 2011, 13:58:14 »

"SAMUEL:
 Kochani, wasza Planeta Ziemia, cały wszechświat ustawia się dokładnie tak samo, jak miało to miejsce przed zatonięciem Atlantydy. Wy, ludzie, robicie dokładnie to samo. Wszystkie kalendarze, wszystkie przepowiednie, które teraz są odkrywane mają wam uświadomić co wy właściwie robicie. A my przychodzimy wam na pomoc, aby nie doszło do tego wszystkiego powtórnie. Sabinka – gdy teraz powiem, że nic się nie stanie, to nic się nie zmieni w ludzkich sercach. Wy, ludzie sami… sami to wszystko rozpoczęliście. I tak Sabinko – to wydarzenie będzie miało miejsce niedługo. Słucham."
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=635&cmd=
-to jednak nie chodzi tylko o tą transformację genetyczną...??
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 13:58:58 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #74 : Sierpień 26, 2011, 14:31:35 »

Nie nie tylko o transformacje genetyczną a też o powrót do momentu zatrzymania rozwoju Ludzi i ziemi przez nałożenie blokad i fałszywych wzorców , które były wmontowane w czasach Atlantydy.

To wielcy kapłani Atlantydy stworzyli te wszystkie ograniczenia , oni tworzyli klony ze skopiowanego DNA , oni byli twórcami blokad astralnych i rozdzielenia Duszy na dwa aspekty "bliźniacze płomienie".
Wówczas zablokowano szyszynkę , dostęp światła do niej i nałożono , połączono Człowieka z  polem energio informacyjnym.
Odebrano mu wiedzę o sobie.
Wprowadzono ziemię na nową trajektorię z odchyleniem osi by nie mógł popłynąć  strumień światła i energii w 100% do jądra ziemi a tym samym dać jej 100% moc rozwojową.

Oj dużo się wówczas stało bardzo dużo.

Żeby móc ewoluować musieliśmy się cofnąć do momentu wyjściowego tych zmian ( już kiedyś o tym pisałam w temacie przestawienia osi ziemi o 45 stopni do tyłu w kierunku północnym) czyli cofnięcie wskazówki zegara  na połowie ćwiartki między dziewiątą a dwunastkom i trójkom a szóstkom..

Bowiem jak się wjedzie na nieprawidłową drogę  jedno kierunkową trzeba się wycofać do miejsca błędu.

To się już stało jakiś czas temu , jesteśmy w prawidłowym "korytarzu czasowym"  teraz dążymy już do przekroczenia Bramy czasu , bramy między wymiarowej.

Ktoś straci , ktoś zyska..... jak zawsze. Jednak wygrają Ludzie , już wygrali!

transformacja genetyczna to przywrócenie zablokowanych możliwości w DNA Ludzkim , bez niej cały ten proces by się nie odbył.

Każda odblokowana czakra na ziemi to odblokowana również czakra w Ludzkim ciele i otworzony dostęp do wzorca "Gwiazdy Matki". Te wszystkie elementy muszą się zsynchronizować. By mógł nastąpić kolejny proces z dodatkiem udziału energii słonecznej , czyli nasz "grzyb wodny".

Jak to się dzieje? to proste , gdy osobista energia pobudzi uśpioną kundalini , ona podnosi się otwierając bramy każdej kolejnej czakry. Wzmacnia się tą energią w drodze do czakry serca , wówczas osiąga 50% swojej mocy.
Gdy osiągnie tą moc w proces władcza się Stwórcą ( połączony zawsze "złotym sznurem) z każdym Ludzkim sercem niosącym w sobie Iskrę Stwórczą.

Przez ten "złoty sznur" popłynie energia słońca uzupełniająca naszą moc w otworzeniu "bramy między wymiarowej - szyszynki".
Cala zdeponowana w nas energia jest w płynach ustrojowych , ta słoneczna będzie absorbowana przez melaninę.
Połączone razem stworzą reakcję podobną do wodorowego wybuchu , który przemieni wodę w parę i w trakcie tego działania rozświetli nasze ciało zamieniając go w czystą energię na jakiś czas a później ponownie w fizyczną strukturę ale już o innych parametrach niż to które posiadamy obecnie.

Żaden sekret , raczej informacja ukrywana , chociaż we fragmentach znana.
To tak w bardzo wielkim skrócie.

Może niedługo opiszę ten proces bardziej szczegółowo , jak znajdę jako przykład coś bardziej czytelnego.


kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 20:47:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radiomms the-world-is-magic schoolmonster naszemaluchy my-very-cats