Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 15:53:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3DD - 3 dni ciemności - zastój - Anundant Hope  (Przeczytany 66792 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« : Wrzesień 24, 2012, 18:24:14 »

Ponieważ coraz częściej powraca temat 3 dni ciemności, zacznę go tutaj ponownie, gdyż w wątku "inni o energii" przeszedł bez echa.
Tekst pochodzi ze strony http://abundanthope.net/ . Organizację Abundant Hope (Obfita Nadzieja) założyła chyba z 9 lat temu niepełnosprawna Candace Frieze, dziś jest to spore przedsięwzięcie mające nawet swoje biura regionalne na Europę itd., wielkością chyba porównywalne  z ruchem Shaumbra.
Tutaj jednak channeluje chyba kilkadziesiąt osób, choć najwięcej materiału prezentuje założycielka.
Te channelingi są omawiane na forum rozsyłane mailami i w ogóle jest tam wiele dyskusji mailowej.
Channelują też chyba kilkanaście bytów, ale ideową osią tej grupy jest II przyjście umownie Jezusa, bo tam ma on swoje tytuły.
Channelowane byty zapowiadają 3 dni ciemności z mini zastojem pośrodku, kiedy zabiorą nieświadomych ciemnych.
Oto zestaw przekazów dotyczący 3DD, będę tłumaczył też inne przekazy z tej strony dotyczące tematu.

Trzy dni ciemności

CM przez Candace
23 maja 2012

Drodzy Kochani kilka dni temu, widzieliście krótką wiadomość o trzech dniach zbliżającej się ciemności. To było zaplanowane dawno temu i jest to zazwyczaj metoda pozbycia się mrocznych istot z planety. Nadszedł ten czas, i mimo, że nie ogłosiliśmy tego dawno temu, to jest używane z mini zastojem, więc oni nie muszą być świadkami (czyli świadomi) usuwania. Jest to bardzo proste, po prostu przysłonimy słońce z dużym statkiem. Dokonano tego 2000 lat temu w dniu ukrzyżowania, aby przypomnieć ludziom o tej wielkiej trawestacji, ale tylko na kilka godzin.

To potrwa 3 dni powiększone o mini zastój w środku. Mieszkańcy będą tylko świadomi tylko trzech dni. Wielu z was może być na pokładzie statku w tym czasie, aby być poinformowanym (przeglądniętym). Rozpoczniemy okres nauczania wkrótce potem.

Zaaranżowaliśmy, że energia elektryczna nie będzie działała, więc rozważcie to w przygotowaniach. W czasie dnia nie będzie tak ciemno jak w nocy, tylko w połowie zmierzch, można się spodziewać, będzie jakieś światło wypływało na około przesłoniętego obszaru.

To było dawno prorokowane i doszliśmy do tego punktu, po wszystkich próbach zrobienia inaczej, które przeszły bez zrozumienia. Wszyscy na planecie zauważą to oczywiście! To jest boskie w naturze, a nie naturalne tak będą myśleć, niezależnie od przekonań, jakie mają o "Bogu", to jest Boskie. Ten czas nastąpi pod moim dowództwem na podstawie wielu warunków, w tym fali.

To jest wstyd ciemni, że dochodzi do tego, a wielu z was już jest sądzonych przez sądy i będzie musiało się zmierzyć się z usunięciem, a w wielu przypadkach z zagładą. MY Zawsze wygrywamy drodzy ciemni bracia, a wy przegraliście swoją grę.

Candace (channelerka): To nie spowoduje zmian na ziemi lub innych poważnych problemów. Myślę, może trochę efektów pogodowych. To nie jest czas magicznego Wzniesienia raczej, nie przypisujcie temu czegoś, czym to nie jest. Wielu ludzi  "słyszy" to teraz,  opisałam na forum ten temat. I opisałam go dla moich czytelników GLP tutaj: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1689464/pg55

Tylko zaplanujcie to, co potrzeba wobec braku ciepła i światła. Świece i baterie będą działać. Wasze kuchenki gazowe będą działać, ale trzeba będzie zapalić palnik. Zatankuj samochód, ale nie wiem, czy chcesz być wśród ludzi w strachu. Oczywiście będzie problem z zakupami, ponieważ nie będzie prądu. Zakładam, że nie pójdziecie  do pracy. Jeśli korzystacie z pompowanej wody, może powinniście przechowywać trochę. Stójcie prosto.

http://abundanthope.net/pages/Candace_6/Three-Days-of-Darkness.shtml


Mała aktualizacja o  Działalnościach 3DD


Esu przez Candace
14 lipca 2012

Kochani, stójcie w cierpliwości. Wiem, że to męczące, ale postawcie się w naszych butach, czy moich w tym momencie. Ciąży na mnie bardzo duża operacja wojskowa, która jest najbardziej potrzebna w tym momencie. Możecie zobaczyć, jakieś dziwne wstrząsy w okolicy, gdy przejmujemy więcej obcych baz i jest bardzo użyteczne dla nas, aby zakończyć to zadanie, jeśli to możliwe wcześniej przed trzema dniami ciemności. (3DD)

Istnieją w nich energie, które wymagają neutralizacji, aby nie było szkód okresie mini zastoju, których nie chcemy. Te podziemne bazy są zasilane głównie energią jądrową i wymagają taktownego potraktowania. Ja raportuję to tylko, aby podać wam kilka szczegółów. Wyciągamy reaktory i je usuwamy. Niektóre z tych baz są nawet "normalnymi" podziemnymi instalacjami, które działają na paliwo jądrowe i prawdopodobnie przegrzałyby się podczas mini zastoju. Jest więcej tego, co wystąpi podczas mini zastoju, niż proste usunięcie ciemnych, ale szczegółów nie mogę podać wam w tym czasie. Pozwólcie tylko powiedzieć, że proces usuwania obejmuje usunięcie więcej niż ludzi i niech tak będzie.

Jest powód, że nie można czekać do dużego zastoju. Jak was poinformowano, przez Siraya w wiadomości przez Johan, plan ten jest związany z działalnościami, które mają wpływ na wasze przyszłe kariery, doświadczenia mądrości, a także mają wpływ na ludzi, którzy pozostaną w okresie nauczania, czas trwania i skutki okresu nauczania. Powiem, że okres nauczania będzie dłuższy niż sugerowaliśmy wcześniej, a zatem, aby zapewnić specjalne możliwości dla wszystkich, musimy mieć "czystsze" formaty.

Utrzymujcie normalne życie i przestańcie żyć w przyszłości, która nie jest tu jeszcze!
I zawsze bądźcie przygotowani, bez względu na to, gdzie mieszkacie, na tymczasowe dolegliwości, ponieważ może jeszcze przyjść prawdopodobieństwo znacznie bardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych i być może niektóre ekstremalne trzęsienia ziemi.

Aktualizacja na trzy dni ciemności (3DD)

20 sierpnia 2012
Christ Michael przez Candace

Drodzy Kochani, to jest aktualizacja przez Christ Michael i jest wymagana.

Czas jest blisko. Nie dajemy żadnych dat, ale jestem tutaj, aby zaktualizować dzisiaj małe zmiany planów, które mają na was wpływ. Statek przyćmiewający  słońce był za słońcem i gotowy już jakiś czas, blisko i łatwo. Zaczęliśmy poruszać go bardziej "do przodu".

Teraz, ponieważ ludzie nie są świadomi tego, co jest planowane, a większość nie słucha wnętrza, 3DD rozpocznie częściowe zaćmienie słońca. To potrwa około 24 godzin, tak, że każdy będzie mógł przygotować się na to, co nadchodzi. To da "Zawiadomienie". Jest wiele krajów, w których wiadomości (media) będą współpracowały w tym czasie, ale niektórzy nie planują tego. Myślę, że ciśnienie spowoduje to, kiedy cały świat zauważy nieoczekiwane częściowe zaćmienie i będzie się zastanawiał, dlaczego.

Zaćmienie będzie wyglądać nieco inaczej niż częściowe zaćmienie przez Księżyc. Nie będzie widać ogromnego okrągłego ciemnego dysku, gdyż metoda jest inna, ale to będzie oczywiste, a na pewno dużo bardziej oczywiste, że nie jest to NIBIRU lub takie inne rzeczy, w metodzie, której użyjemy. Nie będzie widać formowania stopniowego zaćmienia. Ze względu na stosowaną metodę, będzie nagłe.

Na końcu 3DD będą jeszcze 24 godziny podobnych zdarzeń. Elektryczność zostanie wyłączona tuż po całkowitym zaćmieniu zamanifestowanym, ale nie wcześniej. I miejmy nadzieję, że większość stacji informacyjnych na całym świecie, będzie podawała to oświadczenie o energii elektrycznej, więc ludzie będą mogli przygotować jakieś oświetlenie w swoich domach. Ludzie powinni iść do domu. Dla tych, którzy podróżują, domem będzie oczywiście hotel lub wszelkie inne tymczasowe możliwości, które są używane. Wszystkie samoloty wylądują w ciągu tych pierwszych 24 godzin, będziemy doglądali tego.

Kraje są zachęcane do ściągnięcia statków do portu, i tu został pewien czas dla przywództwa, ale nie zbyt poważnie zostało to przyjęte przez niektórych graczy na arenie światowej. Generalnie jednak, wielkie łodzie wytwarzają własną energię elektryczną i będzie w porządku, a te mniejsze, jeśli ludzie są tak głupi, żeby nie wchodzić do portu, i nie będą miały sposobu na generowanie ciepła lub światła, to jest ich problem.

Szpitale oczywiście będą ograniczone zastosowaniem generatorów elektrycznych i miejmy nadzieję, w ciągu pierwszych 24 godzin wyślą stabilnych pacjentów do domu. Tak samo w innych okolicznościach. Ponieważ większość firm wymaga energii elektrycznej, wszyscy pójdą do domu, nie trzeba uruchamiać żadnych usług, z wyjątkiem dla potrzeb awaryjnych.

To jest dobrze zaplanowane kochani. Nie bójcie się. Ale nie będziemy zrzucać latarek dla ludzi.
Będą mieli za zadanie sami zorganizować. Oczywiście rodzime (plemienne) tryby zniosą to dobrze.  Ciągle jest jeszcze w tym mini zastój. Wszystkie inteligentne zwierzęta będą znajdować się w zastoju, te które wymagają opieki człowieka. Nie pozwolimy krowom być nie wydojonymi, one pójdą spać także. Jest to tylko jeden prosty przykład.

Mini-zastój potrwa co najmniej tydzień, a prawdopodobnie więcej. Ci z Was, przychodzący na pokład w trakcie mini zastoju zostaną podniesieni według naszych opracowanych schematów. Generalnie zaraz po tym, jak elektryczność zgaśnie, ale to będzie się wahać w zależności od warunków lokalnych.

Potrzebujemy oczywiście tych, którzy wiedzą, aby współpracowali z tymi, którzy będą się bać
. Jeśli będziecie mieć jakieś dodatkowe świece, latarki i baterie, to będzie użyteczne podzielić się nimi. Wiele z nich nie będzie potrzebne, po jednej w domu wystarczy, zamiast latarek, możecie wybrać świece. To nie jest trudne przeżyć 3 dni bez prądu i po ciemku, ale jest łatwiej, jeśli w domu jest jakieś oświetlenie, aby znaleźć drogę do łazienki i podobnych. To nie będzie tak ciemno w czasie dnia. Korona słoneczna rozciąga się na znaczną odległość od słońca i korona nie będzie całkowicie zablokowana, więc nie będzie ciemno w ciągu dnia, ale bardziej jak późny zmierzch.

Możecie zapewniać ludzi, że jest w porządku, aby wyjść na zewnątrz i wyglądać przez okna.
To bandyci którzy wyjdą, będą potrzebowali świętych świec i muszą pozostać wewnątrz mieszkania na podłodze w modlitwie. Ludzie będą w modlitwie także, zapewniam cię.

Tam gdzie media będą współpracować, to będzie powiedziane w rzeczywistości. Ludzie będą mieć trochę czasu, aby zgromadzić niewielkie ilości oświetlenia, aby znaleźć drogę w ciemności. To jest naprawdę wszystko, co będzie potrzebne w każdym razie, z wyjątkiem szpitali i domów opieki, ale większość z nich ma generatory.


Cokolwiek, co generuje światło będzie działać, jeśli nie potrzebuje sieci. Większość osób z zestawami energii słonecznej i magazynujących baterii może mieć trochę światła i będą przyjaźni dla tych, którzy nie mają,  a także każdy, kto ma generator może zaprosić sąsiadów. Nie będzie usuwania podczas ciemności. To wystąpi tylko w mini zastoju który zaplanowano w środku okresu ciemności.

Te 24 godzin zanikającego zaćmienia w późniejszym czasie, pozwolą na stopniowe włączanie zasilania sieciowego na linie i wzrost naturalnego światła wtedy zachęci tych "Pozostających z Tyłu", aby rozpoczęli gromadzenie i analizę tego, co się stało.

Wielu z naszego zespołu będzie podniesionych, w tym ci nie znani, AH, którzy mają swoje role w tym. Ci będą wszyscy pomagać podczas tych 24 godzin "pół światła" gdy 3 dni się skończą, a wielu z nich zostanie uruchomionych do działania we wstępnych 24 godzinach. Większość tych podniesionych w ciemności wkrótce po rozpoczęciu zostanie przywrócona kilka godzin przed końcem ciemności.

Teraz, w trakcie mini-zastoju, życie roślin i zwierząt, potrzebuje słońca i nie można dopuścić do ostygnięcia planety za dużo, więc oczywiście statek zaćmieniowy zostanie przeniesiony (podczas mini zastoju) więc słońce będzie świecić. A potem statek wróci gdy mini-zastój będzie skończony. Z dwoma "pół światła" dniami, to sprawia, łącznie 5 dni plus mini-zastój.

Tak szybko, jak to będzie wizualnie oczywiste, że słońce częściowo jest przesłonięte, wy którzy wiecie, idziecie do pracy(nie chodzi o etaty). Niektórzy z was mogą obudzić się nawet na wiadomości rano, jeśli to rozpocznie się w trakcie indywidualnego cyklu snu. To "pół światła" początkowego dnia również zapewni silny motyw dla niektórych z ciemności, aby oczyścić ich działania, ale to głównie dlatego oni mogą przygotować najlepiej jak potrafią, będzie szok i bezgraniczny respekt.

Zaplanujcie teraz odpowiednio i po prostu żyjcie, aż czas nadejdzie. Te 3 dni są zazwyczaj wykonywane na każdej planecie w miarę możliwości w sezonach jesienią i wiosną, lub zbliżających się do tych czasów, więc planetarni ludzie nie mają do czynienia z tak dużym zimnem, jak w miesiącach zimowych. Wasza półkula południowa zaczyna się rozgrzewać, ogólnie mówiąc. A żywność jest w okolicy zbioru, w kierunku północnym. Człowiek będzie zajęty zbiorami odpowiednio, gdy to się skończy.

To jest więcej niż wystarczające i prawdopodobnie powinna to być ostatnia aktualizacja, jaka jest potrzebna. W wielkiej miłości do was, tych, którzy służą AbundantHope (AH), Organizacji mojego drugiego Przyjścia, Christ Michael.

http://abundanthope.net/pages/Candace_6/Update-on-the-Three-Days-of-Darkness-3DD.shtml





Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 24, 2012, 18:34:56 »

Wybacz >blueray<, ale moim zdanie szkoda czasu na te przekazy. Niosą tylko strach i mataczenie.

Cytat: CM
... MY Zawsze wygrywamy drodzy ciemni bracia, a wy przegraliście swoją grę. ...

Z całym szacunkiem >CM<, twoja próżność jest zachwycająca.  Zły Mrugnięcie
A, i do kogo ten zwrot "ciemni bracia"?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2012, 19:56:16 »

Cytuj
A, i do kogo ten zwrot "ciemni bracia"?
No do ciemniaków szacowny  Duży uśmiech
Oczywiście moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
Ja tam uważam, że szacowny Blu robi dobra robotę  Duży uśmiech
Ba jestem mu wdzięczny bo kuzynka przyprowadziła do mnie na nocowankę  swoje 3 i 5 letnie dzieci.
Buszowali normalnie nie można było je okiełznać wreszcie wziąłem do ręki wydrukowane Trzy dni ciemności i zacząłem czytać na głos.
Najpierw trochę się pośmieli łobuziaki ale później miny im zrzedły.
Umyły się grzecznie i poszły do łóżek Duży uśmiech
Znaczy teksty szacownego Blu się przydały Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 26, 2012, 20:09:35 »


A, i do kogo ten zwrot "ciemni bracia"?

lepiej go nie używać do Afroamerykanów,-
bo to może zaboleć Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 27, 2012, 09:16:24 »

Darku, strachu to ja nie widzę, no dobra, trochę wobec "ciemnych braci", ale przecież trzeba próbować ich rozjaśnić, a jak nie słuchają, to posiejemy wątpliwości.
CM to skrót od Christ Michael, czyli nadawca, byt. Za kogo on się uważa, a zespół naziemny mu wierzy to inna sprawa. Jak wspomniałem "naziemna załoga" jest znacznie bardziej liczna i znacznie bardziej aktywna niż np. działania Ashayana Deane. Cytuję tylko to, co jest związane z 3dd.
Cel tych dni ciemności każda opcja tłumaczy inaczej i to też może być powód do dyskusji.
Czy przesłonięcie słońca statkiem jest możliwe? Jest możliwe, choć duży statek to musi być i ci, co lubią geometrię mogą sobie policzyć jego średnicę. Ja uważam, że raczej chodzi o przesłonięcie polem energetycznym generowanym przez statek, tak jak opisane w Malta Discovery (tylko inne zastosowanie), ale tu w szczegóły nikt się nie bawi.
Generalnie żaden przekaz i żadna opcja nie jest do zweryfikowania w 3D, choć różne fragmenty z różnych źródeł się potwierdziły i według mnie w tym zakresie Kasjopeanie Laury Jadczyk są na czele.

A teraz kolejne "uaktualnienie"


3DD aktualizacja

21 września 2012

CM przez Candace

Kochani, teraz jest czas, aby zbliżyć się do mnie. Jesteśmy w trakcie "przebudowy" systemu energetycznego ziemi, aby użyć prostego słownictwa, nie mogę być bardziej szczegółowy. Wasze Słońce nadal słabe, w końcowej  fazie przygotowań do 3 dni ciemności. Człowiek nie słucha, nie wiemy teraz na pewno, czy będziemy w telewizji, więc te zmiany będą ostrzegać wszystkich, co się dzieje, to nie może być ignorowane. Wybuchy energii wyjdą co kilka godzin, na podstawie obserwacji skutków. Będziemy nadal przyćmiewać słońce, w regularnych odstępach czasu, ze stopniową manifestacją statku.

Wszyscy na planecie coś czują, i ludzie intuicyjnie wiedzą, że coś się zbliża. Gdy to się nasila, strach i przerażenie wzrośnie u ludzi nie związanych z twórcą, a nawet u takich, którzy są, ale nie wiedzą, co się dzieje. Kontynuujcie gotowość służenia. Daliśmy tak bardzo dużo nauczania na ten temat i to jest koniec tej konkretnej ścieżki i jest to osądzające wydarzenie Pana. Te zmiany energii mogą powodować, że niektórzy opuszczą planetę zanim częściowe zaćmienie w pełni się objawi, że coś jest jeszcze na liście do zrobienia przed pełnym zaćmieniem.

Wielu z was, którzy są wrażliwi odczuje te zmiany, z być może zmianą rytmu serca, poceniem się, zimnem, wibracjami, nudnościami, złym snem, bólami głowy. Musicie po prostu zrelaksować się i pozwolić tym energiom na przepływ i pozostanie w służbie. Musimy dać dużo, a podczas tej finałowej sytuacji, oczekujemy wiele w zamian. Namaste, JESTEM KTÓRY JESTEM, Michał z Nebadonu.

Candace: Ludzie wokół Was mogą stać się bardzo drażliwi i być może przestraszeni. Nie mogę dać rady, jak sobie z tym poradzić, gdyż to jest specyficzne dla tych wokół was jako konieczne.

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 27, 2012, 09:20:01 »


Wszyscy na planecie coś czują, i ludzie intuicyjnie wiedzą, że coś się zbliża. Gdy to się nasila, strach i przerażenie wzrośnie u ludzi nie związanych z twórcą, a nawet u takich, którzy są, ale nie wiedzą, co się dzieje.

i właśnie nawet na forum "to widać, słychać i czuć"
trzeba wyluzować- bo przecież kto? jak nie my, wiemy więcej niż ci "nieświadomie żyjący" Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 27, 2012, 09:32:28 »

@blue
Cytuj
Czy przesłonięcie słońca statkiem jest możliwe? Jest możliwe, choć duży statek to musi być i ci, co lubią geometrię mogą sobie policzyć jego średnicę

Nie trzeba liczyć. Wystarczy na wiki sprawdzić średnicę Księżyca Duży uśmiech
Oto jest "statek kosmiczny" idealnie przesłaniający tarczę słoneczną . I jest "pod ręką" Chichot
Cytuj
Człowiek nie słucha, nie wiemy teraz na pewno, czy będziemy w telewizji
Ha ha ha .. no , to się wydało, że chcą być w telewizji Mrugnięcie .. I o to cały ambaras ?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 27, 2012, 09:42:10 »

Tak, księżyc już jest, ale "na oko" wydaje mi się, że optymalna odległość do przesłaniania słońca jest znacznie większa niż wysokość orbity księżyca i wtedy obiekt może być znacznie mniejszy.
To nie  oni mieli być w telewizji, tylko informacje o "ich" zaćmieniu, to gdzieś z poprzednich postów, albo innych nie tłumaczonych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 09:42:42 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 27, 2012, 09:57:33 »

Wczoraj wieczorem patrzyłam na Księżyc,był piekny ale miał jakas poświatę i chwilami wydawało mi się jakby "wychodził " z niego drugi.Moze to złudzenie optyczne ? lub nocne niebo w smugach chemicznych i to one powodowały to zjawisko ? Na pewno nic nie piłam  Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 27, 2012, 10:01:53 »

Wczoraj wieczorem patrzyłam na Księżyc,był piekny ale miał jakas poświatę i chwilami wydawało mi się jakby "wychodził " z niego drugi.Moze to złudzenie optyczne ? lub nocne niebo w smugach chemicznych i to one powodowały to zjawisko ? Na pewno nic nie piłam  Mrugnięcie

na tej stronie( http://poleshift.ning.com/ ) jest o tym trochę, ale co to właściwie ma oznaczać- to się nie doczytałem..?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 27, 2012, 10:15:18 »

Wcale nie chodzi o zaćmienie słońca , tego nie mogą zrobić z wielu względów, chodzi o manipulacje głównym kanałem energetycznym  oś ziemi, łączącym słońce , Gwiazdę Matkę i jadro ziemi. Oraz o nasz główny kanał energetyczny  łączący nas z polem morfogenetycznym i nasza Energią nie wcieloną inaczej matryca Matką. Chcą  wprowadzić dla  nas filtr, przysłonę na tym kanale  , która nie dopuści do pełnej absorpcji światła aktywującego transformację w szyszynce proces zmiany ciała fizycznego w świetliste subatomowe.

Chcą cofnąć  naszą energię z poziomu serca do czakry splotu słonecznego obniżyć nasze wibracje w nas. Chcą  koniecznie na siłę dokonać tego procesu wchodząc w pasmo osobistej wibracji przez głowę lub serce. Efektami fizycznymi są bóle głowy ( mogą być silne bóle), zawroty , mdłości i odczucie wirowania jak na karuzeli , bowiem jest to użycie w stosunku do nas wiru wciągającego w dól.
kolejna perfidna manipulacja i to już fizyczny zabieg na naszych polach energetycznych , któremu mówię absolutnie NIE! NIE! NIE! STOP! i BASTA!

Jak doznacie takich odczuć to co można zrobić , po pierwsze  wstać ( przeważnie są w trakcie snu) natychmiast , zająć organizm czymś fizycznym , napić się sporo wody , pochodzić, można coś przekąsić żeby odwróci uwagę jego funkcji życia  od ingerencji weń.  Przywrócić jego naturalne funkcje na waszym poziomie , przekazywać sobie miłość , otoczyć się nią i prosić swoja energię niewcieloną o pomoc i wsparcie, odciąć natychmiast wymuszone wbrew waszej woli połączenie energetyczne. Nie poddawać się temu procesowi biernie.
nie może on zaistnieć gdy mu się sprzeciwicie stanowczo, mogą być nieprzyjemne odczucia, ale przejdą.

Proces wznoszenia to wchodzenie w miłe i sympatyczne odczucia wibracyjne , to coraz większa harmonia i komfort odczuwania szczęścia i radości, inne nieprzyjemne odczucia , szczególnie w czakrze splotu słonecznego to usiłowania obniżenia naszej wibracji.
Bądźcie uważni i ostrożni ze mną się  to nie udało i nie uda pomimo wielu usiłowań.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 10:17:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 27, 2012, 10:15:22 »

Fajne Songo ,ale to nie to.To wyglądało jakby zniekształcenie od soczewki,jakbyś zrobił zdjęcie np.światła latarni i obok pojawia się jej odbicie.Albo może inaczej,jakbyś patrzył przez załzawione oczy .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 27, 2012, 10:33:38 »

Songo, to wszystko są wieści od zetaków. To zdjęcie dotyczy "wirowania" (nie wiem czego) księżyca?, wokół księżyca?, ale w/m mnie również wygląda na typowe refrakcyjne odbicia w soczewkach, tym bardziej, że na "obiektach" widać jakieś struktury, a nie jednolitą powierzchnię.
Inne zdjęcia demonstrują planetę X widoczną przez filtry i eksperymenty z przesłanianiem słońca palcem.
Generalnie zetaki głoszą, że jesteśmy w 7/10 drogi do przebiegunowania i pokazują katastroficzne wydarzenia udowadniające tą hipotezę, Jack kiedyś to nagłaśniał tutaj.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 27, 2012, 10:40:07 »

chanell i ja kiedys widzialam dwa ksiezyce. Mysle, ze to to samo zjawisko, o ktorym piszesz.

Kiaro w tekscie wspominasz o atakach i zabezpieczeniach. Ataki faktycznie sa, perfidnie przygotowywane ... w ciele astralnym, tam dokonywane sa manipulacje. W przypadkach takiej agresji nalezy wolac o pomoc wyzsza instancje, samemu nie da sie rady.
Pomoc zawsze przyjdzie!
Specjalisci od tego zagadnienia radza wywizualizowac skorupke jaja i umiescic ja nad glowa (cos takiego jak suszarki u fryzjerow), chroncie system nerwowy.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 27, 2012, 10:44:20 »

Bardziej skuteczne jest otoczenie siebie energią miłości, tej przestrzeni oni nie przechodzą, wołanie o pomoc jest wskazane, można sobie poradzić samemu , ale trzeba być świadomym co to jest i nie poddawać się tym zabiegom.
Ponieważ czasami ciutkę wyprzedzam zdarzenia , widziałam juz finał tej walki o przejęcie ludzkiej Energii, faktycznie sztucznie przedłożono czas braku słońca ale na krótko , nie dłużnej niż 2/3 godziny. Po tym czasie siły ciemności musiały odejść, jedni prosili o pomoc w odchodzeniu, byli tego całkowicie świadomi, inni walczyli do końca, odchodzili pokonani.
Po tym czasie naturalne procesy naszej ewolucji zostały przywrócone.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 10:49:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 27, 2012, 10:53:23 »

Energia milosci to silna emocja. Wlasnie tym sie zywia. Wielokrotnie biedne byty (ludzie) zwracali sie do mnie o pomoc, niestety siatka eksperymentatorow (glownie instytuty genetyczne - humanbilogia i farma) jest tak silna, ze jedyne co mozna zrobic to wzmocnic system nerwowy. Najlepsze sa cwiczenia gimnastyczne.
Walka z cieniem Mrugnięcie.

edit:

Cytuj
Ponieważ czasami ciutkę wyprzedzam zdarzenia , widziałam juz finał tej walki o przejęcie ludzkiej Energii, faktycznie sztucznie przedłożono czas braku słońca ale na krótko , nie dłużnej niż 2/3 godziny. Po tym czasie siły ciemności musiały odejść, jedni prosili o pomoc w odchodzeniu, byli tego całkowicie świadomi, inni walczyli do końca, odchodzili pokonani.

Taki efekt "braku slonca" widzi sie najlepiej w samolocie, lecacym na dlugich dystansach. Tak samo jak nasza baza, ktora dla sciemy nazywana jest planeta.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 10:57:05 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 27, 2012, 11:10:40 »

No właśnie, ktoś niedawno w przekazach też proponował ochronę miłością wizualizowaną jako złote promieniujące światło. Powinniśmy umieścić siebie, z naszymi ciałami (polami) niefizycznymi w sferze (kuli) takiego światła.
Co do 3DD jak napisałem, widać każda opcja ma swoje powody dla zaistnienia zjawiska lub jego wygenerowania.
Oczywiście w 3D nikt intencji nie ujawnia. Z drugiej strony wygenerowanie takiego zjawiska to potężna operacja energetyczna. Czy te byty z 4W dysponują takimi mocami? Przecież w niższym czwartym wymiarze - astralu - muszą się podczepiać do ludzi, żeby egzystować, czy się doładować - stąd wiele "próśb" o wykonanie czegoś naszymi rękami, a właściwie energią w naszej dyspozycji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 27, 2012, 11:17:42 »

problem w tym, że już przechodzimy, a właściwie "wahamy" między dwoma wyamirami,-
więc tak jak między innymi w przepowiednie Indian Hopi- mowa o tym, że wymiary będą się miejscowo i czasowo przenikać i my będziemy raz tu, raz tam..
Tak więc różne rzeczy mogą się przejawiać w 3G  Szok


"Lady Portia 26/09.2012.Jesteście przejawiający się(swingujący) między 2 wymiarami


Lady Portia ~ ~ Jesteście swingujący między 2 realiami ~ ~
by Love Reporter Meline Lafont, 26/09/2012
 
 


Pozdrowienia, moje ukochane serduszka.
Chciałabym mieszkać w twojej teraz Energii wnieść niniejszą wiadomość, oświecić z pełnią miłości, przekazując wszystkim.
 Zacznę od stwierdzenia, że ​​są dość zdumiewające spektakle dostarczane; chciałbym dalej mówiąc to i czując, jak Twoja Miłość wznosi się coraz wyżej, znacznie powyżej poziomu, co jest potrzebne dla średniej!
Jesteśmy tam, zrobiliśmy to, doszliśmy do granicy, a nawet wyprzedziliśmy go.
Wyrażam wdzięczność za to, Twoje oświecenie ukształtowało nowy świat i mogę szczerze przekazać wam, że ten kształt jest naprawdę w pięknej formie wykonany z samej czystości.
Wystarczy trochę pobyć dłużej, a ten nowy świat będzie przedstawiony do Ciebie.

Moje najdroższe serca, macie tylko ostatni sprint przed sobą, prowadząc do mety, największej w historii. Wprawdzie ten ostatni sprint może wymagać dużo energii i wytrwałości, dlatego jest to niezwykle ważne, aby dać Tobie i Twoim fizycznym statkom więcej odpoczynku niż zwykle. Twoje fizyczne statki przeszły wiele przekształceń ostatnio i teraz zawierają więcej i więcej światła i miłości. Dostosowanie się do tych wyższych częstotliwości Światła i Miłości przechodzi płynnie i staje się coraz bardziej znośne dla Ciebie, jak naprawdę się przyzwyczajasz do tych korekt.
 Trudności, jakie teraz doświadczasz polegają na tym, że wasze ciała fizyczne osiągnęły taki stopień oświecenia, że ​​obecne drgania, w których mieszkacie są tak niskie w porównaniu, że oświecony statek nie może już właściwie w pewnym momencie… To coraz bardziej dystansuje cię od tych niższych wibracji by osiągnąć stan doskonałości, jako tworzącego Lightbody.( Lekkie ciało)
W sumie masz ciągłe dostosowywanie się pomiędzy dwoma różnymi światami, w których mieszkasz na przemian, czyli nadal istnieje, ale rozpada 3 D wibracje, znane również jako dualizm i iluzja, z jednej strony i innowacyjny świat wibracji 5D, w którym po prostu jesteście umieszczeni na drugiej. Trwające pojedynki ze sobą i podróże, tam i z powrotem, w obu tych światach, sprawia, że ​​bardzo to trudne dla ciebie. Przy jeździe na najbardziej aktywnej, gdzie wszystko jest włączane jednocześnie wewnątrz ciebie jak i na zewnątrz ciebie.

W jednej chwili czujesz, że przystosowujesz się do oświeconej wyższej energii 5D wibracji, to jest proces, który teraz idzie o wiele bardziej płynnie po długim okresie korekt. W następnym momencie zostajesz zmuszony obniżyć swoją energię przybywając ponownie w starych drganiach 3D, w których spędziłeś tak wiele wcieleń. To jest to, co jest tak trudnym doświadczeniem dla społeczności lightworker. Uczucie walki dominuje, aby ponownie dostosować się do tych niższych energii, to jest oczywiste, że nie można już poradzić sobie z tymi niższych wibracjami, a co dopiero je tolerować, jak coraz bardziej dystansujesz się od nich, by dotrzeć do wyższych wibracji. Powoduje to skrajne zmęczenie, daje drogę do poczucia depresji i zmian nastroju pomiędzy byciem lekkim i byciem w zaburzeniach. Bądźcie świadomi, moi piękni Wy, że jesteście wśród tej "wibrującej" fazy między dwoma światami, a później, na pewno będziecie mieszkać w świecie własnych wyborów, świat twojego dzieła.

Astralne [eteryczne] podróże i aktywne obowiązki można wykonywać podczas swoich godzin spania, mają one same w sobie również osiągnięty szczyt co potwierdza fakt, że wiele jest osiągnięte przez Ciebie jak i przez Higher (Wyższa Jaźń) i światów Galactic. Niech to będzie potwierdzenie, że partia która jest rozkładana i wokół planety prowadzi do ogromnych przemian. Masz teraz przyjazd na określonym poziomie Galaktycznym, który indukuje bardzo ścisłą współpracę, fakt, że już rozpoczął się na poziomie astralnym. Marzenia i wspomnienia wydają się pojawiać w swoich formach i zwracają się do Ciebie. Stopniowo są należycie zauważone i doświadczasz je w sposób coraz bardziej świadomy. Jest to wiele zmian, które pojawią się przed tobą, których manifestacje nabierają konkretnych form. Dlatego raduj się i zrozum, bo to jest pierwsza wisienka na torcie, wiele więcej będzie, aż do końca jazdy!

Niech wszyscy dbają o siebie i biorąc wiele drzemek w miarę możliwości, jak ciężka praca jest wykonywana na tym wysokim między wymiarowym poziomie, jest dziełem gigantycznych rozmiarów.
Ponieważ wszyscy jesteście coraz bardziej stającymi się jednym z naszą Wyższą Jaźnią, możemy również wystąpić o inne nasze realizacje, które znajdują się jednocześnie w innych terminach, w innych wymiarach, rozłożone w całej Galaktyce i daleko poza nią.
Pozdrawiam was wszystkich, umiłowani w sercu, z głębi serca dla wszystkich was kocham tak głęboko.

Ja, która Jestem
Lady Portia

 Copyright © 2012 by Meline Lafont.
 http://pleiadedolphininfos.blogspot.be

źródło

o tym samym moi też Archanioł Zadkiel
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/09/lady-portia-26092012jestescie.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 11:17:59 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 27, 2012, 11:19:11 »

System nerwowy to tylko sieć przesyłowa, jak całe okablowanie np. w domu czy samochodzie, tak trzeba ją chronić. Ale w niej płynie energia , o rożnym potencjale , zależnym od potrzeb, najwyższy to energia miłości bezwarunkowej ( takimi nazwami operujemy w naszym systemie pojęć), tak ją nazywamy.

Oczywiście są rożne poziomy energii miłości , o rożnych wibracjach i mocach, system nie żywi się wyższą wibracją od energii miłości uwarunkowanej czyli emocjami, wszystko co jest ponad nie działa już w jego zasilaniu. Dlatego warto skupiać się w momentach ataków na najwyzszej wibracji serca i prosić o wzmocnienie jej przez naszą Energię Matkę= Matrycą nad przestrzenną i wszystkich  którym ufamy.  Tworzenie złotego ciała z energii miłości bezwarunkowej jest nasza  najlepszą i najbardziej skuteczną ochroną. System nie jest w stanie pokonać tej wibracji energetycznej, nie sięga tak wysoko. Bez obaw skuteczne , sprawdzam to bardzo wielokrotnie na sobie.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 27, 2012, 11:26:54 »

Kazdy widac ma swoje doswiadczenie i swych nauczycieli. Ja to nazywam nie miloscia, tylko silna wola. Ten kto wykaze sie sila woli stawi czola hydrze, pokona strach. To nie lada sztuka. Trzeba poprostu uwierzyc, ze to co sie robi, mysli, mowi jest PRAWEM!
W umacnianiu sily woli pomocne sa cwiczenia mentalne i fizyczne.
Taki silny organizm i dusza tworza zapore dla ciemnych energii, a przyciagaja swietliste (w znaczeniu pozytywne, kojace).

//Co do tej milosci to dziala tylko w przypadku, gdy dwie sily odnajda sie na planie, niesamowita rzadkosc (jedna reka nie klaszcze Mrugnięcie//
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 27, 2012, 11:46:48 »

Silna wola to decyzjonalnośc w wykonaniu czegoś, to impuls startowy, ale sama wola działania nie wystarczy, bowiem nic nie zrobisz chociaż byś nie wiem jak chciał gdy bak jest pusty... zawsze potrzebna jest energia w działaniu.
energia jak energia czy paliwo ma różną moc czyli np. benzyna oktany. Energia miłości ma poziomy  zwane np.instynkt samozachowawczy ( to też jest miłość), emocje uwarunkowane ( to jest miłość emocjonalna) i miłość bezwarunkowa , która istnieje niezależnie od żadnych okoliczności zewnętrznych.
Ta można powiedzieć ma max oktanów mocy i żadna niższa nie poradzi sobie z nią, siła woli można rozpocząć wszelkie działania, trzeba ja mieć na start jako zapłon, bez niej to można sobie tylko gadać o tym co ja bym chciała... i chcieć tak całe życie bez rezultatów.
Owszem wszystko o czym piszemy jest niezbędnymi elementami kreacji ale najważniejsza  jest energetyczna moc sprawcza, czyli energia na której "jedzie " Twój wehikuł Duszy czyli co jest , jaka energia poruszająca procesy w twoim ciele fizycznym?

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Nie myl seksualności z miłością bo to nie to samo. Każdy z  z kochających się ludzi może mieć inną osobistą wibrację , każdy ma swoją i o osobistej mocy mówimy.O miło sci z której utkany jest każdy z nas o naszej osobistej mocy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 11:50:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 27, 2012, 12:08:08 »

Taka silna energia zawsze pojedzie. Tylko od sily woli zalezy w jaka strone. To tak jak branie byka za rogi. Najpierw nastepuja faza zrozumienia, byc moze podparta faza cierpienia, doswiadczenia (nauki), potem faza wiary we wlasne sily (bo kazdy jest kowalem swego losu), podjecie decyzji (nie zawsze zgodnej z opinia publiczna) i wykonanie, wdrozenie w zycie.
Jak slabiutka wola to daleko sie nie dojdzie - wtedy mozna polec podczas medytacji, warsztatow, poszukiwan, modlow, zawsze gdzies w kacie duzej rodziny, wspolnoty, czyli bezpiecznie w cieplej kupie.
Gdy wola silna, wtedy swiat rewanzuje sie uchylajac rabkow coraz to wyzszego wtajemniczenia, awans.

Pytanie skad bierze sie ta sila? I tu zgodze sie, w duzej mierze ze wspolnego zrodla milosci, ale nie tylko. To bardzo skomplikowane zagadnienie ezoteryczne. Milosc nie zawsze ma sile bronic, czesto poddaje sie przechodzac w rozne inne fazy i stany, rozpuszczajac sie.
Sila ta prawdziwa pochodzi z wygranej walki w eterze, w swiecie niewidzialnym, duchowym, o ktorym tak malo nas nauczali...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 27, 2012, 12:16:56 »

Siła, ta prawdziwa, bierze się ze ŚWIADOMOŚCI.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 27, 2012, 12:53:12 »

System nerwowy to tylko sieć przesyłowa, jak całe okablowanie np. w domu czy samochodzie, tak trzeba ją chronić. Ale w niej płynie energia , o rożnym potencjale , zależnym od potrzeb, najwyższy to energia miłości bezwarunkowej ( takimi nazwami operujemy w naszym systemie pojęć), tak ją nazywamy.

Fair Lady
Cytuj
Kazdy widac ma swoje doswiadczenie i swych nauczycieli. Ja to nazywam nie miloscia, tylko silna wola.

Kiara ..
Cytuj
czyli co jest , jaka energia poruszająca procesy w twoim ciele fizycznym?

Ptak
Cytuj
Siła, ta prawdziwa, bierze się ze ŚWIADOMOŚCI.
I z tym ostatnim zdaniem tu rezonuje, chociaż faktycznie Świadomość przejawia się fizycznie poprzez system nerwowy jak opisała to Kiara. Przejawia się w tej formie, ale również jest łącznikiem pomiędzy każdą inną formą przejawioną.

Kiara
Cytuj
bowiem nic nie zrobisz chociaż byś nie wiem jak chciał gdy bak jest pusty... zawsze potrzebna jest energia w działaniu.
(..)
I Świadomość  jest taką energią w działaniu, tyle, że jej się w baku nie da zamknąć Duży uśmiech ... na szczęście, bo to oznacza, że nie da się jej gromadzić. Jej obecność może być co najwyżej odcinana poprzez stosowanie filtrów i zasłon.
Cytuj
trzeba ja mieć na start jako zapłon, bez niej to można sobie tylko gadać o tym co ja bym chciała... i chcieć tak całe życie bez rezultatów.
Oczywiście, że JA to by se chciało mieć. Ale nie ma bo nie da się  zgromadzić Świadomości jak paliwa do baku, choćby chciało się nie wiem jak Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 12:55:02 wysłane przez east » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 27, 2012, 13:00:12 »


Oczywiście, że JA to by se chciało mieć. Ale nie ma bo nie da się  zgromadzić Świadomości jak paliwa do baku, choćby chciało się nie wiem jak Duży uśmiech

i całe szczęście, bo już widzę oczyma wyobraźni- tą astralną giełdę i ciągle rosnące ceny "energii",-
i "ciemnych braci" spekulujących nią Duży uśmiech  Afro
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 13:00:35 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie funnybunny smallskill ganghg watahanowiu