Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:36:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATAKI ENERGETYCZNE....  (Przeczytany 54618 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #50 : Październik 01, 2012, 23:26:39 »

Hakerstwo tez istnieje ale po co on ma do ciebie pisać? To nie o to chodzi, bardziej o ilość niż o jednostki no chyba że..... ale nie sądzę żebyś dla nich stanowił szczególne zagrożenie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #51 : Październik 01, 2012, 23:32:08 »

no to iloscia manipuluja media..Uśmiech coz z tego punktu widzenia najlepiej zachowac indywidualnosc Uśmiech i osiagnac pustke..no bo jezeli nie to co?Uśmiech - chyba ze wiara w dualizm, zbawiciela itd


jest taka piosenka "bylem w rio, bylem w bajo "..Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 23:36:32 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 02, 2012, 00:59:46 »

Każdy musi sam poznać okoliczności i wypracować swój system obronny, tak to działa. Możesz sobie wierzyć iż się nie przewrócisz , ale jak ktoś niespodziewanie podstawi ci nogę lub przygotuje z zaskoczenia pułapkę to bęcniesz i już.
Wszystko ma swoje dobre i złe strony bo zawsze jest to nauka , a ze czasami trwa dłużej? No czo każdy ma swój indywidualny rytm.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #53 : Październik 02, 2012, 15:24:10 »

barneyos
Cytuj
Właśnie "testuję" nowy system, który opiszę dokładnie, gdy będę miał więcej swoich doświadczeń. Na razie napomknę, że pierwsze efekty są obiecujące. Dodam również, że działa inaczej, niż większość znanych systemów, ponieważ nie zajmuje się usuwaniem choroby z organizmu, ale usuwa prawdziwe przyczyny, uzdrowienie jest "jedynie" efektem ubocznym.
Dodam tylko do tego co raczyłeś wielce szacowny napisać, że większość z tych działań na energiach które nie są hm ...,,pajacowaniem" polega na usunięciu przyczyny.
Efekt jest taki jak hm wyjecie opiłka z oka no ból jakiś czas pozostaje ale czuje się, że jest w porządku.
Czy do uzdrowienia potrzebna jest wiara?
Osobiście uważam, że przede wszystkim decyzja.
Idąc do bioenergoterapeuty podejmuje decyzję, że mam mieć sprawne ciało fizyczne, taka decyzja podjęta przez człowieka sprawia, że ,,otwiera się"  ... tak najprościej nastawianie kręgosłupa można o wiele łatwiej i skuteczniej wykonać jak pacjent ma ciało rozluźnione niż jak ma spięte.
Więc takie tzw ,,otwarcie" powoduje, że uruchamia się w człowieku ,,słuchanie" i wtedy ,,słyszy" co sam za pośrednictwem bioenergoterapeuty do siebie mówi co sobie zaleca ...
Ponieważ samemu sobie wypada zaufać więc ufając sam sobie człowiek uzdrawia swoje ciało bo np lubi je tak jak szacowna ptak swoje Duży uśmiech
Nic mi nie wiadomo o natychmiastowym uleczaniu kości u drugiego człowieka u siebie tak na własne oczy widziałem film jak jakiś jogin odciął sobie język i po chwili ten język mu się zrósł Duży uśmiech
Cóż ze swoim ciałem można bo cóż jak Człowiek ma kontakt ze swoim wnętrzem to hm nie ma większych problemów zdrowotnych  Duży uśmiech
Oczywiście są tacy co wierzą Chichot
Cóż dla każdego co innego jeden wie drugi wierzy Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS

Wielce szacowny barneyos rozumiem, że zdążysz opisać metodą nad którą pracujesz, obiecuje się odwdzięczyć tym samym Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #54 : Październik 02, 2012, 15:41:10 »

Cytat: Przebiśnieg
Ponieważ samemu sobie wypada zaufać więc ufając sam sobie człowiek uzdrawia swoje ciało bo np lubi je tak jak szacowna ptak swoje   

A niby dlaczego miałabym nie lubić swojego ciała?  Chichot Przecież służy mi dobrze oraz jest ok.
Mam koleżankę, która lubi swój stary samochód, czule do niego przemawia, nawet głaszcze po kierownicy,
by tylko odpalił. I skutkuje!   Duży uśmiech Zaś o ciało zupełnie nie dba i ono szwankuje, nawet bardzo.

Wniosek? Wszystko trzeba dopieszczać…  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 15:46:32 wysłane przez ptak » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #55 : Październik 02, 2012, 15:53:52 »

ptak
Cytuj
Wniosek? Wszystko trzeba dopieszczać…  Mrugnięcie
Fajny wniosek szacowna Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Październik 02, 2012, 17:41:01 »

...
Wielce szacowny barneyos rozumiem, że zdążysz opisać metodą nad którą pracujesz, obiecuje się odwdzięczyć tym samym Uśmiech

No kuna wiedziałem, że Twoje nożyce odezwą się pierwsze (co ja jakiś jasnowidz jezdem ?). Oczywiście, że opiszę, ale chcę jeszcze popracować z miesiąc nad sobą, coby być pewnym efektów. Właśnie, jak dla mnie, dużą zaletą metody jest jej prostota i brak tajemnic, leveli do zaliczania i opłacania mistrzów. A jak coś proste, to trudno zepsuć i przy tym dostępne dla wszystkich, bo każdy to zrozumie. Ale więcej niebawem.

Ale czego obawiasz się z tym zdążeniem (a nawet zdanżaniem), że niby tak się uleczę, że się rozpuszczę w 4D ? No to najwyżej telepatycznie odpowiem ! I git !



===================

Dwóch kolegów na przystanku:

- kurcze, ja na ten 5:40 to nigdy nie zdanżam !
- Nie zdążam !
- no widzisz, ty też nie zdanżasz !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #57 : Październik 02, 2012, 17:48:15 »

Cytuj
Ale czego obawiasz się z tym zdążeniem (a nawet zdanżaniem), że niby tak się uleczę, że się rozpuszczę w 4D ? No to najwyżej telepatycznie odpowiem ! I git
Ano tak właśnie Duży uśmiech
Tak naprawdę chodziło mi, że może w listopadzie pojadę sobie trochę za granicą popracować bo mnie znajomy namawia. Uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Jak jesteś jasnowidzem to zapewne znasz ta opowieść jak to gościu idzie do jasnowidza i puka w jego drzwi a jasnowidz na to: ,,kto tam?" Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 17:50:19 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Październik 07, 2012, 10:13:21 »

Przeniosłam tu fragment postu songo bo wyjątkowo dobrze uzupełnia temat.


"Gdy odchodzi kłamstwo – zgodnie z „prawem próżni” – po kłamstwie przychodzi prawda.

A prawda nas wyswobodzi - Michael Elrahim Amira

 «Fala Małpy» wypływa z „pępka” Świętego Kalendarza Majów, z siódmej mistycznej kolumny symbolizującej kręgosłup i Umysł Matki Ziemi. Jest to trzecia fala w Niebieskim Zamku Transformacji, której przypada trudna rola – konfrontacja z magią: czarną i białą. Magia nie ma nic wspólnego z okultyzmem, lecz opiera się na prawach kosmologii. Kosmologia ujmuje m.in. biofizykę, astrofizykę, psychoneurologię, ma bezpośredni związek z polem elektromagnetycznym i pasmami częstotliwości fal mózgowych. (Więcej nt. w „Nikt nam nie odda przyszłości”)
 Czarna magia to wibracja strachu, biała magia to wibracja miłości. Strach paraliżuje ruchy, otwiera na sztuczki obcych ego, przyciąga pesymizm, ustawiczną negację, czarnowidztwo. Miłość pozwala płynąć Światłu i Uniwersalnej Energii, otwiera na prowadzenie Ducha, inspirację z wyższych poziomów, wnosi radość, lekkość, optymizm, harmonię. W życiu codziennym czarna magia przejawia się np. w działaniu na podświadomość, manipulacji, pomówieniu, intrygach, zastraszeniu, biała magia – w postrzeganiu zmysłem Duszy, uzdrawiającej mocy Światła Miłości i Uniwersalnej Energii Życiowej.

 Ten, kto systematycznie pracuje z Kalendarzem Tzolkin, śledzi energię kinu dnia, na bieżąco dostaje pomoc i ochronę. Osobisty rezonans lub dysonans z energią jest nieomylną diagnozą osobistą. Dobre samopoczucie lub niepokój, harmonia wewnętrzna lub dyskomfort, wyczuwanie czegoś w powietrzu – są informacją life, co dzieje się w naszym polu. Nie oznacza to zaraz ataku energetycznego – jak wielu próbuje to tłumaczyć, lecz najczęściej nieprzepracowane emocje i traumy oraz sztuczki własnego ego. Jednak ich bagatelizowanie z czasem otwiera nas na magię negatywnych myśli i programów z zewnątrz.

 Magię manipulacji, wdrukowywania sztucznych programów do podświadomości, działań na poziomie podprogowym niełatwo jest zdemaskować. Ataku energetycznego nikt się zazwyczaj nie spodziewa, dlatego trudno go zarejestrować na przyrządach. Dla specjalisty w tej dziedzinie byłoby to technicznie możliwe, gdyby znał dokładną godzinę ataku na klienta. Bez namacalnych dowodów, nie można wskazać sprawcy. W przeciwnym razie można zostać oskarżonym o naruszenie dobrego imienia „maga” – z reguły szanowanego obywatela, albo też zostać okrzykniętym osobą niezrównoważoną psychicznie. To jest największy problem XXI wieku, o którym pisali G. Fosar i F. Bludorf w książce „Nikt nam nie odda przyszłości”. Nie pozostaje nam nic innego jak edukacja, ochrona przez uświadomienie.

 Tematyce ataków energetycznych, klątw, uroków, jak również omamów i błędnej autosugestii poświęcimy grudniowe spotkanie klubowe. Problematykę przybliży nam osoba, która od kilkunastu lat skutecznie pomaga ludziom tym dotkniętym.

Przestrzeń zbiorowa

 W «Fali Małpy» powinniśmy być czujni, ale jednocześnie nie wolno nam popadać w przesadę. Naszym zadaniem jest żyć wśród ludzi, doświadczać pełni życia, a nie izolować się od świata, zamykać w mentalno-emocjonalnych „schronach”. Przesada zawsze wypływa z podświadomego lęku, a lęk – nawet perfekcyjnie tłumiony – otwiera nas na magię myśli, intencji i działań ciemnych „magów”. Dziś piękne słowa nie świadczą o czystości intencji. Nie każdy, kto mówi o miłości, ma w sercu miłość. Dziś liczą się myśli, cel, dobro ogółu. Dzisiejsi ciemni „magowie” nie muszą być szamanami, są to zwykle osoby, z którymi stykamy się na co dzień, np. w rodzinie czy miejscu pracy. Magami jesteśmy wszyscy – każdy człowiek, jak długo potrafi samodzielnie myśleć. A jakiego koloru? – Na to pytanie niech każdy sam odpowie. Magia Chuen jako mądrość światła lub mądrość cienia będzie coraz silniej odzwierciedlać się w zarówno przestrzeni indywidualnej, jak i publicznej oraz we wszystkich sferach – od ezoterycznej przez społeczno-religijną i finansowo-polityczną po ogólnoświatową.

Psychotechnologia

 Poniżej fragment z książki „Nikt nam nie odda przyszłości”:

Za pomocą psychotechnologii, przy użyciu odpowiednich częstotliwości lub nieodczuwalnych (podprogowych) impulsów można wniknąć w najgłębsze warstwy ludzkiej podświadomości. Może to służyć kilku celom: dotarciu do najintymniejszych zakamarków ludzkiej osobowości albo wręcz złamaniu wolnej woli danego człowieka, manipulowaniu jego postrzeganiem i instalowaniu w nim trwałych zmian zachowania. Wszystko to funkcjonuje doskonale tylko wtedy, gdy człowiek nie ma pojęcia, co się z nim dzieje (sic!)... Technologia kreuje nową osobowość tak, aby odpowiadała społecznie uznanym normom.

 Naukowcy z Instytutu Badań Psychotechnologicznych w Moskwie nazwali to zsynchronizowaną psychoekologią, psychosondażem, psychokorektą, w praktyce określa się to kontrolą świadomości lub kontrolą umysłu (mind control).

 Czy teraz rozumiecie, czemu służą np. spoty reklamowe, sondaże, zbieranie danych wrażliwych, cenzura? Albo: Dlaczego mimo głębokiego kryzysu wszyscy posłowie otrzymali tablety, a teraz czekają na telewizory w najnowocześniejszej technologii?

Czas przełamać tabu

 Czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu, bez względu na komentarze z zewnątrz. Nie będą one przychylne, bo temat jest wyjątkowo niechciany. Przykładem ataku energetycznego w formie działania na podświadomość w skali zbiorowej, który dokonuje się za pośrednictwem mediów, jest permanentne podważanie (ośmieszanie) wszelkich inicjatyw pozarządowych i straszenie „złym Kaczyńskim”. Podobnie było z pokojowym marszem „Obudź się Polsko”. Tym razem trenerzy straszenia się przeliczyli, na nic zdała się negatywna propaganda. W marszu wzięło udział blisko 200 tysięcy osób z różnych regionów Polski i środowisk społecznych i zawodowych – wcześniej tylko Jan Paweł II przyciągał takie tłumy. W całej Europie ludzie zaczynają się budzić, mają już dość propagandy, straszenia kryzysem, bezczynności nieudolnych rządów. Marsz „Obudź się Polsko” poprzedziły poważne zamieszki społeczne w Grecji i Hiszpanii.
 Niezależnie czy komuś się podoba, czy nie, kolejny raz powtarzam „zły Kaczyński”, „zły Duda”, „źli związkowcy” są niezbędnymi katalizatorami w procesie budzenia i przemian. Nie chodzi tu o jakiekolwiek poparcie personalne, lecz o wsparcie dla idei i ducha odnowy. Wszystko dzieje się we właściwym czasie i miejscu – mamy «Rok Wichru», a tzolkinowski «Cauac» to szansa odnowy, przełamania stagnacji.

Przestrzeń ezoteryczna

 W tym miejscu jeszcze raz odwołam się do Siedmiu Pieczęci Majów. Stopniowe udrażnianie tych siedmiu częstotliwości zdynamizowało ruchy ezoteryczne, podróże w wymiary astralne, wzmogło dociekliwość ludzi, postawiło pod znakiem zapytania ideologie, dogmaty religijne, sekty, paraorganizacje. Dziś na ich miejscu wyrosły różnorodne mutanty, szkoły, instytuty, akademie rozwoju. Na szczęście w Polsce są to przypadki jednostkowe, na Zachodzie jest ich znacznie więcej.

 W dniach z kinami siódmej kolumny Tzolkin blask Umysłu Matki Ziemi, zsynchronizowany z Umysłem Solarnym, oślepia Stronę Ciemności. Ciemność musi działać oddolnie. Mobilizuje siły i próbuje udawać Światło, by zyskać zaufanie, zdobyć życiodajną energię i przetrwać. Dlatego w ciągu 13 dni «Fali Małpy» byłoby bezpieczniej wyłączyć się z udziału w medytacjach wyznaczonych na konkretną godzinę. Nad każdą medytacją grupową powinien czuwać doświadczony i odpowiedzialny „lider”. W masowych medytacjach nie ma takiej osoby. Nie widomo, jak, gdzie i przez kogo kanalizowana jest energia. ....."


******


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #59 : Październik 07, 2012, 14:18:51 »

Dodam tylko do tego co napisała szacowna Kiara, że skupianie myśli na sobie przez wykorzystanie kodów współczucia, litości, miłości .... to też jest bardzo zresztą sprytny rodzaj no jeżeli nie ataku energetycznego to energetycznego pasożytnictwa Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #60 : Październik 07, 2012, 20:09:24 »

no ok to na czym opieraja sie te ataki? kto moze atakowac niespodziewanie?Uśmiech i do czego np wykorzystuje sie pentagram?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #61 : Październik 07, 2012, 20:46:27 »

Ataki energetyczne maja zawsze jedna i ta sama zasadę służą do osłabienia atakowanej osoby żeby , albo przejąć nad nią całkowitą władzę albo ją zabić.
Przejęcie władzy może być na poziomie mentalnym, uzależnienie i sterowanie myślami lub fizycznym blokowanie możliwości zachowań, czynności przez blokowanie systemu nerwowego.

Czy do tego potrzebny jest pentagram?  Raczej  jego wiedza którą można użyć do konkretnych blokad energetycznych w określonym czasie związanym z większa lub mniejsza aktywnością biologiczną człowieka. To bardzo obszerna wiedza , ja bynajmniej nie skupię się na przekazywaniu jej.
Pewne jest iż obowiązuje jedna zasada , słabszy podporządkowywany jest silniejszemu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #62 : Październik 07, 2012, 21:38:09 »

no ok ale kto dokonuje tych atakow i po co?Uśmiech, no tak ogolnie system ale to zawsze tak bylo Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 21:47:00 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Październik 07, 2012, 23:13:59 »

Ci którzy chcą dominować nad innymi i wykorzystywać ich dla własnych celów , rożne osobiste i grupowe  intencje nimi kierują.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #64 : Październik 08, 2012, 09:42:12 »

ale to przeciez cala rzeczywistosc jest taka - matrix - zeby z niego wyjsc trzeba podazac za bialym krolikiem..Uśmiech a dodatkowo sa tutaj tacy ktorzy caly czas podtrzymuja te iluzje i tez ciagle przekodowuja te iluzje Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #65 : Październik 08, 2012, 19:05:28 »

quetzalcoatl44
Cytuj
no ok ale kto dokonuje tych atakow i po co
Ano ręce opadają
To tak samo jak by kto zapytał dlaczego idzie koleś i ni z stąd ni z zowąd kopie w śmietnik lub bije drugiego, którego pierwszy raz widzi na oczy.
Dlaczego jeden woli sam nie zarobić i drugiemu nie dać tylko po to by ten drugi poszedł z torbami/
Dlaczego ....
Dlaczego ciele ogonem miele Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Matulu moja ciele łogun ma Duży uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Październik 08, 2012, 19:18:49 »

Czy do tego potrzebny jest pentagram?  Raczej  jego wiedza którą można użyć do konkretnych blokad energetycznych w określonym czasie związanym z większa lub mniejsza aktywnością biologiczną człowieka. To bardzo obszerna wiedza , ja bynajmniej nie skupię się na przekazywaniu jej.
Pewne jest iż obowiązuje jedna zasada , słabszy podporządkowywany jest silniejszemu.

A jak się do twoich deklaracji o posiadaniu owej wiedzy, jak i umieszczonych wcześniej informacji, iż kilkukrotnie zdarzyło ci się ją w sposób skrajny wykorzystać, ma wychwalana przez ciebie polityka niesiania strachu?
Jak można krytykować religie (bo straszą) i chwalić się jednocześnie energetycznym shotgunem? Już pominę tą bezwarunkową miłość, dzięki której taka jesteś wspaniała Z politowaniem
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #67 : Październik 08, 2012, 19:42:49 »

Czy do tego potrzebny jest pentagram?  Raczej  jego wiedza którą można użyć do konkretnych blokad energetycznych w określonym czasie związanym z większa lub mniejsza aktywnością biologiczną człowieka. To bardzo obszerna wiedza , ja bynajmniej nie skupię się na przekazywaniu jej.
Pewne jest iż obowiązuje jedna zasada , słabszy podporządkowywany jest silniejszemu.

A jak się do twoich deklaracji o posiadaniu owej wiedzy, jak i umieszczonych wcześniej informacji, iż kilkukrotnie zdarzyło ci się ją w sposób skrajny wykorzystać, ma wychwalana przez ciebie polityka niesiania strachu?
Jak można krytykować religie (bo straszą) i chwalić się jednocześnie energetycznym shotgunem? Już pominę tą bezwarunkową miłość, dzięki której taka jesteś wspaniała Z politowaniem


Jak się kogoś o coś oskarża to trzeba dowodami operować , a jak się ich nie posiada, to lepiej ( jak ktoś tu napisał) ugryźć się w język , lub palec. I głupot nie wypisywać bo się ośmieszasz.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 19:57:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #68 : Październik 08, 2012, 19:51:06 »

Cóż cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę
,,Tam jesteś gdzie twoja myśl"
Naprawdę jak ktoś zechce tą zasadę przeczytać to powinien zrozumień zasadę działania na energiach.
Czy w lewo czy w prawo.
Z własnego doświadczenia wiem, że sami sobie serwujemy doświadczenia przez które nasze ciało ma przejść.
Więc jeżeli masz jako ciało fizyczne doświadczyć tzw ataku energetycznego to go doświadczysz, i jak masz w ten sposób zakończyć wcielenie lub prace na planie fizycznym to ją zakończysz i tyle.
Coś takiego jak przypadek zwyczajnie nie istnieje. Duży uśmiech
Jeżeli masz dalej funkcjonować to jak sama (sam) nie dasz rady w trakcie takiego ataku dostaniesz wsparcie koniec kropka.
Padło pytanie o szybkość działania takiego ataku, ano najszybsza w wszechświecie jest myśl więc o czym tu gadać Duży uśmiech
Moim skromnym zdaniem powinno się zapytać o skuteczność Uśmiech
Otóż przeważnie tak jest w tym świecie że szybko nie znaczy dobrze Duży uśmiech
Więc oprócz swędzenia jakiejś części ciała nie powinien taki szybki atak wywołać innych skutków,
Dlatego wymyślono tzw uroki, klątwy ....
Ano takie coś u kogoś lękliwego może już szkody narobić dlatego, że agresor wybiera osłabiony organ ciała np wątrobę i wprowadza oczywiście wcześniej wywołując u ofiary lęk kod
Dalej dalej to już idzie z górki bo czując ból wątroby ludek zaczyna się denerwować.
Zamiast zastanowić się nad dietą skupia się na bolącym organie i sam zasila kod wprowadzony przez agresora.
Im słabszy psychicznie tym więcej skupia się na bólu, a więc tym bardziej go zasila i postęp choroby nasila się....
Cała zaś otoczka z pentagramami i innymi gadżetami jest hm no nie bójmy się powiedzieć pod publikę  Duży uśmiech
Chyba prościej nie można Uśmiech
to pa Duży uśmiech



Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #69 : Październik 08, 2012, 20:05:34 »

jasne wszystko tak mozna wytlumaczyc jak tez w inny sposob.. czyli co np murzni w afryce, albo indianie itd sami sobie wymyslili tak ze ktos ich przyjdzie  i podobije itd..?no ale pomijajac to, to kto ma chec powodowania takich atakow? ktos Cie nie zna i ni stad ni zowad chcial sobie obrac Ciebie na ofiare?Uśmiech - jezeli juz to moze sie dziac w zamknietych kregach wyznawcow (wedle wiary:) jak np woodoo Uśmiech a  i tam potrzeba np jakiejs czesci materialnej ofiary , wlosy itd..
a pentagram to fi , do tego j mantry i  jakis sens w tym jest Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #70 : Październik 08, 2012, 20:14:50 »

Zgadzam sie z przebisniegiem,najszybsza jest mysl w dzialaniu.Sama czesto miewam bole glowy,ale potrafie wychwycic,kiedy ktos zle o mnie mysli i zyczy mi niezbyt dobrze.To dziala,zdecydowanie.
Z drugiej strony zastanawiam sie jak te ataki maja sie do ludzi obloznie chorych.Wiadomo przeciez,ze sa choroby,ktore sa nie do wyleczenia,na dzisiejszym poziomie medycyny.Ludzie ci mecza sie,nie zdajac sobie sprawy,wielokrotnie ze zyja.Kto wiec wykorzystuje ich energie?
Dlaczego,wg.mnie zyja nie zdajac sobie kompletnie sprawy jak funkcjonuja?!

Wg.mnie jest to bardzo powazny problem.
Czesto zastanawiam sie dlaczego tak jest?
Uwazam,ze po prostu ktos czy tez cos,korzysta z ich energii.Brutalne,ale prawdziwe.

Greta
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #71 : Październik 08, 2012, 20:28:28 »

to wszystko jest lancuch pokarmowy na kazdym poziomie..chyba ze uda sie z niego wyzwolic..Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #72 : Październik 08, 2012, 21:27:44 »

greta cyt
Cytuj
Ludzie ci mecza sie,nie zdajac sobie sprawy,wielokrotnie ze zyja.Kto wiec wykorzystuje ich energie?

Sila Wyzsza = Wampiry!


Masz jeszcze jakies zludzenia?
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #73 : Październik 08, 2012, 21:29:21 »

a czym mozna pokonac wampiry ?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #74 : Październik 08, 2012, 21:32:21 »

Tak można , istnieje taki symbol rysowany na tego typu bytach , który je neutralizuje. Jednak jest jedna zasad,  stawiający go musi mieć czyste serce, bowiem tylko taka energia ma moc nad wampirami, inaczej nie działa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions halotupsy managerzuzlowy kursor wild-reign