Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 08:10:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Białe Bractwo i Saint Germain  (Przeczytany 83716 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #125 : Październik 14, 2012, 15:48:30 »

No i czym innym jest wszczepiona iluzja ‘wybrania’ a czym innym np. wybranie sportowca
na podstawie rzeczywistych osiągnięć.

Tak, czy inaczej, zawsze przychodzi czas weryfikacji.  Duży uśmiech


Dzięki Stwórcy serdeczne iż mamy taka wielką PROROKINIĘ PTAKA Afro , która wszem i wobec oświadcza iż  może i potrafi  odróżnić   wszelakie wybrania!
Wszyscy Żydzi kłaniajcie się jej w pas i nie zapomnijcie o darach dla tej która w ostatniej chwili otworzyła wam oczy i obudziła z tej iluzji!

A ja to już chyba powinnam leżeć plackiem u jej szacownych stóp i kazać się deptać w każdej sekundzie mojego życia! Bo juz nawet nie wspomnę o dolewaniu oleju do   mojego maszynowego systemu istnienia...... o którym powinien decydować  jedynie Ptak PROROKINI! Duży uśmiech Duży uśmiech  Duży uśmiech
Ludzie! Toć mamy nowe objawienie!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 15:53:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #126 : Październik 14, 2012, 16:09:08 »

No i czym innym jest wszczepiona iluzja ‘wybrania’ a czym innym np. wybranie sportowca
na podstawie rzeczywistych osiągnięć.

Tak, czy inaczej, zawsze przychodzi czas weryfikacji.  Duży uśmiech


Dzięki Stwórcy serdeczne iż mamy taka wielką PROROKINIĘ PTAKA Afro , która wszem i wobec oświadcza iż  może i potrafi  odróżnić   wszelakie wybrania!
Wszyscy Żydzi kłaniajcie się jej w pas i nie zapomnijcie o darach dla tej która w ostatniej chwili otworzyła wam oczy i obudziła z tej iluzji!

A ja to już chyba powinnam leżeć plackiem u jej szacownych stóp i kazać się deptać w każdej sekundzie mojego życia! Bo juz nawet nie wspomnę o dolewaniu oleju do   mojego maszynowego systemu istnienia...... o którym powinien decydować  jedynie Ptak PROROKINI! Duży uśmiech Duży uśmiech  Duży uśmiech
Ludzie! Toć mamy nowe objawienie!

Kiara Uśmiech Uśmiech

Jak chcesz Kiaro, to leż tym plackiem, zabronić Ci nie mogę.  Chichot
Ja jednak bym nie leżała u stóp żadnego proroka, czy prorokini, nawet tej największej.  Mrugnięcie

Od Żydów również nie wymagam kłaniania się w pas. To takie passe.  Duży uśmiech
No i fajnie, że w końcu przejawiłaś trochę humoru. Zawsze, co coś ludzkiego.  Mrugnięcie
Zaś, co do wymiany oleju w maszynerii, to już odpowiednie 'instancje' tym się zajmują.

To pa,
i zdania na temat iluzyjności 'wybrania' nie zmieniłam.  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #127 : Październik 14, 2012, 17:35:24 »

Szacowna ptak czy aby nie jesteś jastrzębiem Cool Buziak
Szacowna wiara ma wiele płaszczyzn i nie wiem jak dla kogo ale dla mnie jaskrawo widocznym jest kto jest wierzącym a kto sprawdza. Mrugnięcie
By było śmieszniej moim skromnym zdaniem zadeklarowany wierzący arteq sprawdza więc działa jak że tak się wyrażę wiedzący i odwrotnie Duży uśmiech
Moim skromnym zdaniem masz rację co do budowania ego na bazie wybranego narody czy też wybranego rodu Duży uśmiech
Prawo opieki nakazuje by pozwolić każdemu na popełnianie błędu tak by wreszcie zrozumiał wyciągnął wnioski ....
Cóż dla każdego co innego bo moim zdaniem każdy z człowieka jest inny tak jak inne kolory są w tęczy i dlatego jest hm barwnie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #128 : Październik 14, 2012, 18:14:42 »

Cytat: przebiśnieg
Szacowna ptak czy aby nie jesteś jastrzębiem  Cool Buziak

Pewnie dla każdego innym ptakiem jestem, w zależności co odbijam jako lustro.  Mrugnięcie
A dla siebie? Kolorowym ptakiem, już bez wnikania w rasę, ród, czy geny. Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #129 : Październik 14, 2012, 18:16:53 »

Dodam, że muzyka Twoja szacowna też jest wielotonowa Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #130 : Październik 14, 2012, 18:20:24 »

No bo cóż to za muzyka, oparta na jednym tonie?  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #131 : Październik 14, 2012, 18:38:25 »

Zamiast tyle polemizowac. Niech kazdy sprawdzi wokolo siebie, czy jest "wybrany", czy nie.
I w tym momencie nastepuje ISKRA. Czy to, zyciowy ogien., czy bzdety, nie wiem, ale nagle widze, ze ja lece dalej, a moje cale towarzycho jeszcze siedzi w neolicie.

Teraz na koncowce robi sie porzadek, no nie?

P.S. Ale mam pomysl na nowe! I zaprosze WYBRANYCH! Do wspolpracy. Mysle, ze niektorzy moga juz czuc sie zaproszeni.

Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : Październik 14, 2012, 19:02:55 »

Jeśli lecisz dalej i chcesz zabrać wybranych, to znaczy, że chyba masz miotłę, bo na grzbiecie, mając tylko skrzydła, byś ich nie pomieściła. To wygodnej szerokości i długości życzę!

Edit: nie pomyślałem o latającym spodku.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 19:04:42 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #133 : Październik 14, 2012, 19:10:18 »

Ja nikogo zabierac nie musze, to tylko opcja. Ale prawdziwa w przeciwienstwie do chanellingow, czy innych bzdur - //przestarzalych, o lata ziemskie°°// --
Ty blu pozostan - jak do psa mowi sie "siad" i czekaj na nagrode! Mrugnięcie

P.S. Mam miotle! Bo inaczej tej stajni nie daloby sie oczyscic, --- jedna z 12 prac Herkulesa Szok
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Październik 14, 2012, 19:13:41 »

Pies reaguje tylko na właściciela!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #135 : Październik 14, 2012, 19:26:43 »

Witam,
wbrew entuzjastycznym pokrzykiwaniom i tysiacom roznych teoryjek bez pokrycia, jak dotad jakos nikt nie zobaczyl zadnej z czastek podstawowych. Mimo, ze nauczanie trwa juz kilkadziesiat lat to jeszcze nic poza trickiem matematycznym (funkcja falowa ) nic nie przedstawiono.I nie pomogla tu nawet ta kilkumiliardowa inwestycja LHC,  jako przykrywka dla armii naciagaczy i nie pomoze nic.
Wiec nie ma zadnych elektronow czy neutronow a jest tylko tzw. prawdopodobienstwo ich znalezienia. Zamiast praw mamy jakies zakazy i regulki, na ktore te niby czastki sie wypinaja. Stad publikuje sie tylko " u swoich " czy w roznych , niedostepnych dla normalnego czlowieka pseudoczasopismach naukowych. Juz nawet zwykla bajka zawiera poklady niezwyklej madrosci przy tych bzdurach.
pozdrawiam

Kochany ACE Chichot
Tak , to co piszesz to rezonans ze "mną" w 100% Duży uśmiech . Nigdy nie złapano żadnej cząstki elementarnej. To się wymyka i wymykać będzie tak długo , jak długo nauka nie zdobędzie się na dopisanie ŚWIADOMOŚCI do wzoru. Tyle, że nie da się jej  zamknąć w regułkę i to ich boli.

Funkcja falowa o której wspomniałeś, to jak dotąd jedyna proteza w miarę spójna, ale to jedynie model, o czym wiadomo. Niemniej sam zapewne czujesz fale synchroniczne z pewnymi osobami. To są fale pokrywające się w amplitudzie, fazie  i drganiach . Kiedy to się dzieje to zaskakuje Cię niezmiennie, że są istoty, które czują tak samo w tych samych momentach. To właśnie wyraz "funkcji falowej".

Jeśli i to uważasz za wyssane z palca i prychasz na to, to może inaczej -  opisz swoją rzeczywistość, swój model rzeczywistości i poddaj go krytyce . Stać Cię na to ?

@Kiara
Cytuj
Chodziło o całkowite wyniszczenie linii DNA która dawała i daje określone predyspozycje rozwojowe , właśnie w aspekcie rozwoju duchowego, dzięki któremu przekraczamy ewolucyjnie nasze dotychczasowe możliwości.
DNA to tylko zapisana instrukcja . Nie jest to pierwotny i niezmienny klucz. Modlitwy mogą zmieniać DNA , ba, pojedyncze słowa kodują DNA . Instrukcje wykonawcze, czyli DNA mogą się zmieniać. Pierwsze było Słowo, a nie DNA.
Żydzi weszli głęboko w kanał utożsamienia z narodem wybranym , tak głęboko, że dziś nie są zdolni z tego się podnieść. W niskich wibracjach utrzymuje ich masa wyobrażeń poparta Księgami i wiarą.

 Nikt nie jest wybrany, żadne DNA nie jest lepsze od innego. Kto sądzi, że jest lepszy , wybrany, ten już upadł zbyt nisko by się przecisnąć przez "ucho igielne".
A szerzej - kto sądzi ,że JEST ,ten nie rozumie, że nie ma go w żadnym sensie Duży uśmiech

To może być zbyt trudne dla "wybrańców", a jeśli to pojawi się w ich kręgu, będą z tym walczyć jak z najcięższym wrogiem. Przykre to, ale prawdziwe.
Przekonanie o własnej wielkości przynosi wojnę z przeciwieństwem równie silnie przekonanym o swojej wielkości tak , że widać to w postaci wiecznej bratobójczej wojny Żydów i Arabów . Ta nauka poprowadzi narody do zwycięstwa nad własną małością (choć ubraną w wielkość) ,albo doprowadzi do zagłady.
Przykro tylko ,że najbardziej cierpią niewinne dzieci. Od wieków. Lecz zaślepienie usprawiedliwia mord.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #136 : Październik 14, 2012, 19:45:29 »

No proszę, ten którego nie ma chce powiedzieć iż może zmienić DNA którego nie ma, modlitwą której nie ma..... coś nie halo? No to pomódl mocno  się i daj potwierdzenie wyniku zmienionego DNA. east.
Gdyby tak było rzeczywiście to ludziom DNA zmieniało by się parę razy dziennie ( oczywiście tym głęboko rozmodlonym), a jakoś tak się nie dzieje. I nie działa to słowo, co było na początku, jakoś nie widać tego  Duży uśmiech

Następny znawca Judaizmu...  może powiedz jaką wiedzę poznałeś iż takie wnioski wyciągasz? A możne to harmonia tandemiczna z prorokinią Ptakiem wystarcz by przytakiwać jej  "mądrościom objawionym"?
Nie ma obawy o los wybrańców prorokini jest wybrana do proroctw ostatecznych, ona to załatwi ,a Ty poświadczysz że i tak takiej osoby nigdy nie było i nie ma i po sprawie.

Tu juz i ucho igielne okaże się zbędne , wystarczy przejść  albo przelecieć przez prorokinię i werdykt ostateczny padnie.
Osądzanie i ocenianie ostateczne...  wszak to takie zacne zadanie iż w końcu musiał być ta funkcja prorocza jawną.
Zatem powodzenia, ale mnie to nie kręci , ja mogę pozostawić informację, jak komuś z nią po drodze OK! jak nie drugie OK!




Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 20:04:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #137 : Październik 14, 2012, 19:49:31 »

Witaj eascie,
Cytuj
Jeśli i to uważasz za wyssane z palca i prychasz na to, to może inaczej -  opisz swoją rzeczywistość, swój model rzeczywistości i poddaj go krytyce . Stać Cię na to ?
rozumiem, ze Cie cos nosi, bo normalnie nie stawialbys takich zadan. A zreszta moglbym calkiem prosto, stworzyc jakas historyjke,
naturalnie tak samo jak i inne bezpodstawna i nie bedziesz mial mozliwosci cokolwiek sprawdzic. Wystarczy , ze zmienie jakikolwiek
z euklidesowych aksjomatow. Dowolne, bezpodstawne zalozenie. Tylko po co? Ani mnie ani Ciebie to nie uszczesliwi. W systemie opartym
na jakowys aksjomatch, zgodnie z definicja Goedla, zadna teoria nie potrafi udowodnic nawet samej siebie. Ja nie tworze z powodu
o jakim sie Goedlowi nawet nie snilo. I tak jest juz jedna , i wszystko funkcjonuje na jej zasadach.  Duży uśmiech
pozdrawiam
ps. tymi bezsensownymi klockami ani przez sekunde sie nie bede bawil, nikt nie bedzie z tego powodu plakal a ja oszczedze swiatu kolejnej
wypociny bez sladow sensu.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 19:49:49 wysłane przez acentaur » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #138 : Październik 14, 2012, 19:53:51 »

blu

Cytuj
Pies reaguje tylko na właściciela!

Na trenera/tresera, reaguje pies, a w czyjej "stajni" jest wlasnoscia, to juz wyzsza matematyka°° Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #139 : Październik 14, 2012, 21:03:35 »

Chciałem pomóc >Kiarze<, a wyszło jak zwykle - wielki oftop.
>Kiaro<, może wreszcie dotrze to do Ciebie, do póki piszesz te swoje wiedzenie świata, jako prawdę ostateczną, niejako mesjanistyyczną, do póty będziesz spotykać się z takimi reakcjami. Jedni są za Tobą, inni przeciw, ja natomiast staram się być pośrodku - choć i to trudno wypośrodkować.  Mrugnięcie
Nie jestem przeciw Tobie, może wreszcie to dotrze do Ciebie. Zresztą przeciw nikomu nie występuję, ale to już inna brżka. Staram się tylko oduczyć, nas wszystkich, przedstawiania swoich wizji jako ostatecznych prawd.
Oczywiście, trudno nam oduczyć się tej cholernej przywary - posiadania jedynej prawdy - naleciałość pozostawiona, wgrana nam przez nasze systemy edukacyjne, niemniej im szybciej się jej wyzbędziemy tym prędzej staniemy na nogi - zaczniemy budzić nasze DNA.
Nie miałem w zamiarze poszerzać ofa, ale, widać taka nasza natura, idziemy nie tam gdzie światełko błyska, a tam gdzie nasze ego świeci.  Smutny (Tu >east< ma poniekąd rację, choć z nim również nie do końca się zgadzam).
Ogólnie,
przestańmy tworzyć mity, zacznijmy normalnie, po ludzku przedstawiać całość zagadnienia dotyczącego nadchodzących przemian ... , ale zawsze z zaznaczeniem, że to nasza wersja, nie ta ostateczna.  Duży uśmiech
Ot i całość mojego wtrącenia się pomiędzy Twoje prawdy.  Afro
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #140 : Październik 14, 2012, 21:26:53 »


Co nie zmienia faktu iż w tej masie ludzkiej są piękni wspaniali i prawi Ludzie ( zarówno kobiety jak i mężczyźni) , którzy osiągnęli wymagany poziom rozwoju duchowego.

A skąd Ty możesz wiedzieć, kto i jaki osiągnął poziom rozwoju ?
Jaką miarką mierzysz ?
Mierzysz swoją ?
Tyle, że to jest tylko i wyłącznie Twoja miarka, nic więcej...
Izraelici i Hebrajczycy nie są żadnym narodem wybranym !
Tym bardziej po względem genotypu.

A żadne wyjątki nigdy nie potwierdzają reguły.
Stąd mowa w jakimkolwiek kontekście o narodzie wybranym (tymbardziej w liczbie mnogiej) to absolutna bzdura.


Oto żydowski genotyp (ogólnie mówiąc)



Genotyp, który przykłada telefon komórkowy do ściany płaczu, aby umożliwić modlitwę rodzinie.


A, oto jedno z największych zboczeń genotypu żydowskiego :




To złoty cielec, którego czcili pod postacią JAHWE, co zgodnie potwierdzają nawet współcześni tłumacze BT.


No dobrze idźmy dalej....
Piszesz, że są wśród nich wyjątki, które osiągnąły ''wymagany poziom'' rozwoju duchowego.

Powiedz mi co oni robią dla tego świata ? No co /
Jakieś czyny by mnie interesowały ?
Podaj konktretne nazwiska i to co robią ? 

Słowa nie posiadają żadnego sensu !

Po owocach poznacie ......



« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 21:32:24 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #141 : Październik 14, 2012, 21:42:47 »


Po owocach poznacie ......


Zatem poczekajmy cierpliwie na te owoce, bo jak widać każdy mierzy wszystko tylko swoją miarką. Duży uśmiech

Licytowanie ludzkich głupot nie jest moim celem na tym forum.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 21:44:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #142 : Październik 14, 2012, 21:59:26 »


Po owocach poznacie ......


Zatem poczekajmy cierpliwie na te owoce, bo jak widać każdy mierzy wszystko tylko swoją miarką. Duży uśmiech



Ja nie mierzę żadną miarką tylko podaję fakty. Co chyba wyraźnie WIDAĆ.
A, czekał, to  nie będę na nic na żadne owoce, tym bardziej czyjeś, bo to głupota ?
TERAZ to wszystko co istnieje....
Jutro to dziś, tyle, że jutro ...
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 22:01:52 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #143 : Październik 14, 2012, 22:04:30 »

Astre, pytasz, co Żydzi robią dla świata?

Przytoczę może ponownie część wypowiedzi cytowanej już na naszym forum.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3835.175


-------------------------------



(2010 rok) Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej.


– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.


To aż nieprawdopodobne, że tak inteligentny człowiek, może być tak niewiarygodnie głupi. Człowieku, jak musiałeś się zakłamać żeby uwierzyć w taką brednię, że ja i inni nie mamy duszy? pierwiastka dobra w sobie? jak mogłeś spaść tak nisko? tak się upodlić? i po co to wszystko, żeby bez wyrzutów sumienia móc niszczyć i okradać ludzi?


A teraz oddajmy głos laureatowi „Pokojowej Nagrody Nobla” (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków), były premier Izraela Menachem Begin. Autorytet moralny.
„Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.
- Menachem Begin.

(za: Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki prezydenta Cartera)



Talmud naucza każdego wierzącego Żyda od dzieciństwa, że goje (czyli nie - żydzi) są panami świata. A goje zabrali im ten świat, i teraz trzeba sobie to odebrać. Goj to bydlę i nic więcej, nie posiada duszy, jest zwierzęciem, a jego przeznaczeniem jest służyć Żydowi. Czynem chwalebnym jest oszukanie goja, okradzenie go; i robiąc to, Żyd ma czuć się dobrze, że czyni czyste dobro, albowiem goj to tylko zwierzę i nic więcej. Żydzi w państwach okupowanych, ze zmienionymi nazwiskami (czyli Balcerowicz, Michnik i inni na szczytach władzy i mediów) niszcząc państwa, są uważani za bohaterów, rycerzy na dalekich, niebezpiecznych misjach, spełniających wolę Jehowy. To nieważne że ludzie z biedy idą w pijaństwo, w okrutną nędzę, wieszają się; to tylko bydło rzeźne. Goj nie ma duszy.



A teraz spójrzmy, jak się kłamie w mediach. Pisze się i przedstawia tylko to, co chce "góra". A kto ma media w swojej dłoni? wiadomo kto.

Pan John Swinton (1829 - 1901), redaktor naczelny głównej gazety establishmentu ''New York Times''. Żegnając w przeddzień przejścia na emeryturę swoich współpracowników podczas bankietu wydanego na jego cześć w American Press Association, powiedział:


"Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić [na łamach gazety] swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, dla której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był tak szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którym kolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę! Jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy sterują wszystkim zza kulis! My jesteśmy marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasze talenty, nasz potencjał i nasze życie są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!"



Powyższa wypowiedź Swintona została zamieszczona w ''Labor's s Untold Story'', przez Richarda O. Boyera i Herberta Morais'a."


-------------------


Faktycznie,  poznajemy po owocach.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 22:05:55 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #144 : Październik 14, 2012, 22:26:10 »

Cytuj
Talmud naucza każdego wierzącego Żyda od dzieciństwa, że goje (czyli nie - żydzi) są panami świata. A goje zabrali im ten świat, i teraz trzeba sobie to odebrać. Goj to bydlę i nic więcej, nie posiada duszy, jest zwierzęciem, a jego przeznaczeniem jest służyć Żydowi. Czynem chwalebnym jest oszukanie goja, okradzenie go; i robiąc to, Żyd ma czuć się dobrze, że czyni czyste dobro, albowiem goj to tylko zwierzę i nic więcej. Żydzi w państwach okupowanych, ze zmienionymi nazwiskami (czyli Balcerowicz, Michnik i inni na szczytach władzy i mediów) niszcząc państwa, są uważani za bohaterów, rycerzy na dalekich, niebezpiecznych misjach, spełniających wolę Jehowy. To nieważne że ludzie z biedy idą w pijaństwo, w okrutną nędzę, wieszają się; to tylko bydło rzeźne. Goj nie ma duszy.

Skoro Talmud tak naucza , to może poproszę odnośnik do zamieszczonego tekstu, w którym miejscu w Talmudzie on się znajduje?

Ludzie są źli , głupi , zachłanni , okrutni  i egoistyczni w każdym miejscu świata, pochodzenie etniczne ni geograficzne nie chroni przed tymi cechami. To wypadało by wiedzieć szczególnie ludiom będącym na tym forum od kilku lat.

Przed oceną cudzych owoców warto obejrzeć własne... dla swojego postępowania stać się wyrocznią po pierwsze!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 22:28:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #145 : Październik 14, 2012, 22:45:17 »

Pytanie raczej kieruj do autora wypowiedzi. Ja nie czytuję Talmudu, obserwuję jedynie w jakim kierunku
podąża państwo Izrael. I nie jest to wg mnie dobry kierunek.
Tym bardziej, jeśli tyczy narodu „wybranego”, gdzie niby odpowiednie geny predysponują do większej
dojrzałości duchowej i mądrości. Tylko, że jakoś nie potwierdza się to w życiu, jest wręcz odwrotnie.

Ale, jakie „wybranie”, takie rozwiązanie…  Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 22:46:40 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #146 : Październik 14, 2012, 22:54:31 »

Albo posługujesz się cudzą wypowiedzią jako pewnikiem ( z twojej wypowiedzi tak wynika) albo piszesz iż nie wiesz czy to prawda?

Ja natomiast  nie muszę ich sprawdzać  bo wiem iż to nieprawda ,  nie ma w Talmudzie takich nauk, może je propagować ktoś osobiście ( ale sam za to ponosi odpowiedzialność)  nie są  one naukami dla Żydów propagowane przez ich Księgi. Zatem jeżeli powielasz  takie teksty ( bez uprzedniego sprawdzenia prawdziwości treści z całym przekonaniem) jesteś zwykłą manipulantką informacją.
Ja nie zamieściłam tego tekstu nie odpowiadam za propagowanie tych informacji, a ty sprawdzaj jeżeli z taką stanowczością je popierasz. 


Przed oceną cudzych owoców warto obejrzeć własne... dla swojego postępowania stać się wyrocznią po pierwsze!


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 22:55:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #147 : Październik 14, 2012, 23:10:19 »

No właśnie Kiaro, sprawdzaj swoje owoce, bo mnóstwo było na forum Twoich twierdzeń
odnośnie KRK (i nie tylko), których nie potrafiłaś poprzeć odpowiednimi zapisami.

Mnie nie obchodzi, czego naucza Talmud. Wystarczy, że widzę owoce w postaci chociażby
cytowanych wypowiedzi znanych żydowskich polityków, w tym laureata pokojowej nagrody Nobla.
Wypowiedzi te zostały opatrzone przez autora artykułu źródłem ich pochodzenia.

Zatem, zgodnie z Twoją radą poznaję po owocach. I jakoś robaczywe te owoce.
Żeby nie było, swoje własne również oglądam i Tobie radzę to samo. 

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #148 : Październik 14, 2012, 23:15:35 »


Tylko, że jakoś nie potwierdza się to w życiu, jest wręcz odwrotnie.

Nic dosłownie nie potwierdza w życiu. Oprócz smykały do biznesu (a raczej kasy, bo przecież tu o kasę chodzi.

Bo, kto ma kase, ten żądzi światem. Więc po to jest to całe zbijanie kasy !!!

 Lista noblistów jest też zadziwiająco wysoka !
Pytanie, tylko, czy uczciwa ?
Wątpie ?

Oczywiście, że  nie powinno się ludzi sprowadzać do stereotypów.
Lecz wyjątki nie stanowią reguły, wręcz odwrotnie.

Historycznie ujmując Żydów nigdy nie było.
Żydów stworzył Mojżesz.

Co ciekawe,  to właśnie potomkowie Mojżesza zabili Jezusa....
Tak. Bo zrobili to kapłani Sanhedrynu, czyli 100%owi żydzi.

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 23:16:35 wysłane przez Astre » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #149 : Październik 14, 2012, 23:41:05 »

No proszę ten którego nie ma chce powiedzieć iż może zmienić DNA którego nie ma modlitwą której nie ma..... coś nie halo?

Droga Kiaro nie czytasz uważnie. Modlitwa i Słowo nie oznaczają, że za nimi stoi KTOŚ.
Ty jedynie zakładasz i czynisz to cały czas "na autopilocie" , że za wszystkim stoi KTOŚ. Dla Ciebie wszystko, co palce przepiszą, a słowo wyrazi będzie nie halo tak długo dopóki nie pojawi się za tym JA .

Czytasz treści bez zrozumienia , interpretujesz wg programu w głowie bezrefleksyjnie, kompulsywnie, na "autopilocie".

Cytuj
no to pomódl mocno  się i daj potwierdzenie wyniku zmienionego DNA. east.

Cały czas to się dzieje, bo modlitwa nie pochodzi ze MNIE, ani z Ciebie. To raczej energia rezonansowa ,która pojawia się w miarę rozpoznawania istoty rzeczywistości, a bardziej tego, czym ona nie jest.
DNA zmienia się tyle ,że w swoim tempie , w trakcie życia pokoleń . Ludzie nazwali to ewolucją, ale to proces ,który odbywa się interaktywnie.

Cytuj
Gdyby tak było rzeczywiście to ludziom DNA zmieniało by się parę razy dziennie ( oczywiście tym głęboko rozmodlonym), a jakoś tak się nie dzieje.
  Bzdury Kiaro. Traktujesz Słowo i modlitwę instrumentalnie , a to nie tak. Modlitwa to oddech, jak mawiali Indianie. Dziwili się oni, kiedy biali ludzie twierdzili, że się modlą . Dla nich ta modlitwa była "bez oddechu" . Słowo i modlitwa to tylko wytrychy w umyśle. Zawsze chodzi o "oddech" czyli przepływ energii.
De facto DNA zmienia się parę razy dziennie a ściślej, zmienia się skręt helis .

Cytuj
I nie działa to słowo co było na początku, jakoś nie widać tego  Duży uśmiech
Przeciwnie. Słowo ciałem się stało - to co dotykasz i na co patrzysz Chichot

Cytuj
Następny znawca Judaizmu  może powiedz jaką wiedzę poznałeś iż takie wnioski wyciągasz?
Konflikt żydowsko-arabski widać gołym okiem. Sama stwierdziłaś , że faktycznie wiele prawdy jest w tym ,że nie ma oddzielenia Żydów od nie-żydów. To tylko sztuczny podział, a w ujęciu genetycznym faktycznie Palestyńczykom bliżej do starożytnych Żydów niż mieszkańcom Tel-Awiwu Mrugnięcie

Cytuj
A możne to harmonia tandemiczna z prorokinią Ptakiem wystarcz by przytakiwać?
Rozszyfrowałaś Chichot Ptak jest prorokinią ,która zsyła dobrą energię i guru dla easta Duży uśmiech

W przeciwieństwie do twych bożków zazdrosnych, którzy tę energię zabierają, albo tych fałszywych proroków, którzy gromadzą energię dla siebie Chichot

Założy się Ptasie wyznanie Duży uśmiech

Cytuj
Nie ma obawy o los wybrańców prorokini jest wybrana do proroctw ostatecznych ona to załatwi ,a ty poświadczysz że i tak takiej osoby nigdy nie było i nie ma i po sprawie.
Bo nie ma Chichot Ale dla Twojego umysłu będzie to pożywka  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna goldcraft szkolamagii rezerwat-mustangow sanguisregum