Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 14:11:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upadek PCH  (Przeczytany 33403 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 04, 2009, 16:22:16 »

dlatego pozew za pewne pójdzie na imię i nazwisko - obraza dobrego imienia to starczy, żeby złamać prawo, zresztą to nie moja sprawa...

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 16:23:23 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 04, 2009, 17:04:20 »

dlatego pozew za pewne pójdzie na imię i nazwisko - obraza dobrego imienia to starczy, żeby złamać prawo, zresztą to nie moja sprawa...

718'

Ale widzisz, nie o to idzie. Jeśli kogoś obraził, nazwał chamem, śmieciem czy jakoś tam jeszcze, to mogą go pozwać. Grunt, że same jego spostrzeżenia co do PCh są zupełnie trafne i przemyślane.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 04, 2009, 17:23:15 »

jak ja to czytałem to miałem wrażenie że to znany Ryszard Nowak, kretyn i fanatyk antysekciarski - teraz pozwał go satanista Adam Darski zwany również Nergalem, lider Behemoth - w polskim prawie karnym nastał paradoks to satanista pozwał katolika, za nazywanie przestępcą -  natomiast autor, który opisuje swoje chore przemyślenia o PCH uzył gorszych słów niż przestępcy co do PCH, facet życzy mu upadku a tym samym raczej sam upadnie - finansowo...

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 04, 2009, 17:44:54 »

jak ja to czytałem to miałem wrażenie że to znany Ryszard Nowak, kretyn i fanatyk antysekciarski - teraz pozwał go satanista Adam Darski zwany również Nergalem, lider Behemoth - w polskim prawie karnym nastał paradoks to satanista pozwał katolika, za nazywanie przestępcą -  natomiast autor, który opisuje swoje chore przemyślenia o PCH uzył gorszych słów niż przestępcy co do PCH, facet życzy mu upadku a tym samym raczej sam upadnie - finansowo...

718'

Chorymi nazywasz przemyślenia zgodne z faktami... ekhem....no cóż.... to może ja nie skomentuję.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 04, 2009, 18:14:31 »

to jest totalny fanatyczny chaos a nie przemyślenia, gość trochę jednak za bardzo popuścił wodze fantazji pisząc o czymś o czym pojęcia nie ma - on uważa praktyki duchowe za ŻŁO i tutaj już pytań nie mam - cytując klasyk, świr jakiś...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #55 : Styczeń 04, 2009, 18:35:04 »

jak ja to czytałem to miałem wrażenie że to znany Ryszard Nowak, kretyn i fanatyk antysekciarski - ...

Stwierdziłeś - "pewnie zostanie pozwany" bo "obraza dobrego imienia to starczy, żeby złamać prawo" - czy w takim razie mozna zostać pozwanym za użycie np. słów "kretyn", "idiota" "pies"? Ty chyba jako jeden z ostatnich na tym forum masz moralne prawo aby mówić, że kogoś należy pozwać za używanie obraźliwych epitetów.

Pomimo wszystko przyznaję, że nie powinien używać takich zwrotów nawet pod kątem zachowania własnej wiarygodności.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 04, 2009, 18:35:24 »

Dobrze, ale zauważ, że to są dwie strony barykady - tak jak ten gość jest fanatykiem, tak i PCh są fanatykami - tyle tylko, że o innym biegunie. Inna sprawa, że poza paroma uchybieniami (bo są, fakt), napisał wiele trafnych słów. I, jeśli się z nim nie zgadza, wypadałoby zacytować cały artykuł i wymienić miejsca, gdzie się myli i dlaczego. Tak przynajmniej uważam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 04, 2009, 19:04:43 »

nie zgadzam się z całym artykułem a klimat jadu nienawiści do tego o czym gość napisał totalnie przykrywa sens o czym pisze - widać tylko, że jedzie po bandzie równo - popełnił błąd i tyle...

718'
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 04, 2009, 19:06:18 »

jak ja to czytałem to miałem wrażenie że to znany Ryszard Nowak, kretyn i fanatyk antysekciarski - ...

Stwierdziłeś - "pewnie zostanie pozwany" bo "obraza dobrego imienia to starczy, żeby złamać prawo" - czy w takim razie mozna zostać pozwanym za użycie np. słów "kretyn", "idiota" "pies"? Ty chyba jako jeden z ostatnich na tym forum masz moralne prawo aby mówić, że kogoś należy pozwać za używanie obraźliwych epitetów.

Pomimo wszystko przyznaję, że nie powinien używać takich zwrotów nawet pod kątem zachowania własnej wiarygodności.

nie arteq - za to nic NIE GROZI!!! poseł Janusz Palikot obraził Prezydenta RP nazywając go chamem a sąd uznał, że to nie obraza...

718!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 19:12:20 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 04, 2009, 19:07:10 »

w takim razie autor-przeciwnik pch też może spać spokojnie...

EDIT: nazwanie kobiety mianem "małpy w czerwonym" czy też odzywka "spieprz.. dziadu" jest chamstwem, więc o co chodzi? Człowiek zachowujący się chamsko jest chamem i tyle, bez względu jakie stanowisko piastuje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 19:09:27 wysłane przez arteq » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #60 : Styczeń 04, 2009, 19:09:34 »

Kaplan nie omieszkam nazwać Cię fanatykiem przez duże F-cytując klasyk,świr jakiś

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #61 : Styczeń 04, 2009, 19:13:53 »

Kaplan nie omieszkam nazwać Cię fanatykiem przez duże F-cytując klasyk,świr jakiś

ale "świr jakiś" odnosi się do tych co psioczą ciągle na PCH więc strzeliłeś sobie w noge właśnie!

fanatyk 718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 04, 2009, 19:15:49 »

A dlaczego? Myślałem, że to opis pewnego rodzaju zachowania a nie poglądów.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 04, 2009, 19:18:31 »

dlatego, że to jest CYTAT w konkretnym kontekście! i w takim ja go użyłem...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 04, 2009, 19:21:27 »

Wiem, wiem, hipokryzja vel mentalność Kalego...
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 04, 2009, 23:15:24 »

Czy musieliście się zarejestrować, aby przeczytać artykuł? Link do artykułu nie działa.
Poza tym jeśli ktoś ma uwagi, to niech napisze merytoryczną ripostę zamiast używać metody Adama Michnika - do sądu do sądu... Nie czytałem jeszcze artykułu. Chyba, że ktoś tutaj go wrzuci??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 23:16:10 wysłane przez Leszek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Styczeń 04, 2009, 23:58:11 »

Leszek link do artykułu działa ,ale tekst jest stronniczy,widać że to zagorzały przeciwnik Pch
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Leszek
Gość
« Odpowiedz #67 : Styczeń 05, 2009, 00:25:44 »

To dziwne, bo jak ja naciskam link
http://niezalezny.wordpress.com/2008/10/05/%E2%80%9Eprojekt-cheops%E2%80%9D-%E2%80%93-fakt-czy-przykrywka/

to pojawia się napis:

ale ok. No problem!

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 00:26:49 wysłane przez Leszek » Zapisane
krzysiek0000
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 05, 2009, 00:34:59 »

Leszek
autor za hasłem udostępnia bloga, choć czytałem w południe ten artykuł i był dostępny bez hasła, takie ble ble ble o wszystkim za i przeciw. Nic konkretnego. Następny strażnik niewinnych duszyczek i ich walutowych kont.
pozdrawiam





"Świetlistymi istotami jesteśmy, nie tą surową materią"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 00:38:01 wysłane przez krzysiek0000 » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #69 : Styczeń 05, 2009, 00:44:54 »

Ok. Dzięki. Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #70 : Styczeń 05, 2009, 00:46:54 »

Siły nadprzyrodzone zadziałały i zablokowały strone sic!!!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #71 : Styczeń 05, 2009, 01:37:03 »

zarząd go opieprzył i dlatego zamknął temat - chyba dzisiaj sie dowiedzieli jakoś Język

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #72 : Styczeń 05, 2009, 08:02:26 »

Leszek, żałuj, że nie czytałeś. Gość, mimo, ze jest raczej skrajnym racjonalistą, wymienia bardzo rozsądnie i bynajmniej nie stronniczo (a obiektywnie) wiele wad, niedociągnięć i uchybień PCh. Choć w zasadzie to wszystko, co on tam napisał, napisałem już czy ja, czy arteq, czy kilka innych osób tu na forum. Ten artykuł natomiast potwierdza, że podobne zastrzeżenia widzi wiele niezależnych od siebie osób, co daje do myślenia.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #73 : Styczeń 05, 2009, 13:23:09 »

Niewygodna prawda ? Dla mnie PCH to niezwykłe osiągnięcie w dziedzinie archeologi ( nie że coś wykopali na skalę globalną - jeszcze) ale sam fakt że kopią w Egipcie. Sami przyznacie że nie jest łatwym dostania pozwolenia (przekonania) i opanowaniem biurokracji. I jeśli chodzi o same wykopaliska to mam nadzieję że PCH nie spotka "upadek" a jeśli chodzi o sprawy duchowe... to cienki lód po który stąpają i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie podgrzewał ów lód.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #74 : Styczeń 05, 2009, 13:26:08 »

Niewygodna prawda ? Dla mnie PCH to niezwykłe osiągnięcie w dziedzinie archeologi ( nie że coś wykopali na skalę globalną - jeszcze) ale sam fakt że kopią w Egipcie. Sami przyznacie że nie jest łatwym dostania pozwolenia (przekonania) i opanowaniem biurokracji. I jeśli chodzi o same wykopaliska to mam nadzieję że PCH nie spotka "upadek" a jeśli chodzi o sprawy duchowe... to cienki lód po który stąpają i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie podgrzewał ów lód.

Wiesz, moim zdaniem sami uczynili ten lód cienkim, bezkrytycznie wierząc w przekazy p.Lucyny, które, jakby nie patrzeć, są często marnej jakości, wzajemnie sprzeczne, itd.

Co do dostania pozwolenia - poczytaj najnowszy post w dziale "Nowości z Egiptu" - sam Wójcikiewicz przyznaje tam, ze nie mieli pozwolenia na wykopaliska, a na "sprzątanie" terenu po poprzednich wykopaliskach - czyli na kopanie do maksymalnie 1,5 metra wgłąb. O prawdziwe pozwolenie dopiero się starają.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor halotupsy managerzuzlowy world-anime companions