Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:01:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka  (Przeczytany 46303 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
indygo
Gość
« : Listopad 04, 2012, 08:01:22 »

To technika której nauczyłem się w latach 90-tych od kolegi, którego rodzina zajmowała się ezoteryką, po wyćwiczeniu tego mogłem używać zdalnego widzenia, widzieć aury itp.

"Czakra trzeciego oka znajduje się w punkcie pomiędzy brwiami, na środku czoła, na skrzyżowaniu głównych kanałów nadis, które są kanałami energii, które biegną po całym ciele, dlatego tak łatwo ją wyczuć i skupić na niej uwagę.Stymulacja czakry trzeciego oka jest bardzo korzystna.
W momencie przemówienia albo skupiania uwagi na punkcie na środku czoła, stymulujemy nasze trzecie oko.
To ćwiczenie możesz robić gdzie chcesz i w dowolnej pozycji ciała.
Skup się na punkcie pomiędzy brwiami, na środku czoła. Poczuj delikatny, znaczny ucisk w tym punkcie i mrowienie, a potem pulsowanie na czole - to znak że czakra trzeciego oka zaczyna pracować i się otwiera. W trakcie ćwiczeń możesz czuć ból rozchodzący się od czoła na całą czaszkę aż do szczęki - ta migrena to znak że czakra trzeciego oka oczyszcza się z zanieczyszczeń które powstały jak jej nie używałeś.
Po kilku dniach intensywnych ćwiczeń, zaczniesz widzieć aury w telewizji, na początku jako półprzezroczyste otoczki wokół ludzi, a po jakimś czasie będą to kolory.
Po miesiącu intensywnych ćwiczeń powinieneś/aś mieć pierwszą wizję. Wizja wygląda jak zobaczenie czegoś jakby fizycznymi oczami, obraz który ukazuje ci się przed oczami. Wizja głęboko dotyka jaźni i nie jest w sumie niczym przyjemnym.
Trzecie Oko można używać do jasnowidzenia, widzenia aur, zdalnego widzenia i wielu innych rzeczy. Wystarczą dwa tygodnie takiego treningu aby zacząć widzieć zdalnie. Warto równolegle rozwijać wahadlarstwo. Podczas pracy z wahadłem można zauważyć półprzezroczystą otoczkę wokół własnych rąk. "
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 09:56:59 wysłane przez indygo » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2012, 10:02:33 »

Ile minut dziennie ,może inaczej ,ile  czasu trzeba na to poświecić ? Czy jest jakiś limit dzienny ? Czy są jakieś przeciwwskazania ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
indygo
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 04, 2012, 10:13:04 »

jak najczęściej, najlepiej non stop w ciągu dnia skupiać uwagę i stymulować trzecie oko, nie wymaga to dużo energii i koncentracji, wtedy po dwóch dniach zacznie się widzieć półprzezroczyste otoczki wokół głów i sylwetek, np. w telewizji na żywo, albo w realu, po paru dniach włącza się zdalne widzenie, i można po zamknięciu oczu obserwować wizje
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 10:18:24 wysłane przez indygo » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 04, 2012, 10:18:00 »

Wydaje mi się to nieco optymistyczną wersją, jedni po 2 dniach inni po 20, a znajdą się tacy co im się nie uda, jest to bardzo indywidualne.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2012, 10:57:54 »

wiecie co ? skupiłam się teraz prze chwilkę i odczulam coś jakby swędzenie ,motylki lub coś w tym stylu ,nie jestem teraz w stanie skupic się bo ktoś ( za duzy ruch w domu ) mnie ciągle rozprasza ,ale spróbuję jeszcze wieczorem Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
indygo
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 04, 2012, 11:06:47 »

jak już się rozkręci trochę tą czakrę, aby pójść na całość i odczuć różne fajne odczucia na czole, należy przystawić palec wskazujący nie dotykając skierowany w kierunku czoła i wówczas wywoła to odczucie jakby się dotknęło czoła palcem co spowoduje wzrost wibracji
jest to sprawdzony sposób
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 11:08:02 wysłane przez indygo » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2012, 12:08:09 »

Cóż nazwy tego samego bywają różne to prawda  Uśmiech
Z tego co ja wiem czy też doświadczyłem gdzieś w tym miejscu jest punkt, któremu można przypisać nad widzenie.
Tylko moim skromnym zdaniem tzw ćwiczeniami to można rozwinąć jogę, tai chi...
Rozumiem też fascynacje kultura wschodu, gdyż sam się nią fascynuje, ale proszę... Uśmiech
Siła sugestii jest u jednego większa u drugiego mniejsza ale zawsze działa tak jak hm ciepło na czole Uśmiech
Co do trzeciego oka to moim skromnym zdaniem i w/g tego co ja doświadczyłem jest to postrzeganie świata energii i to nie koniecznie ,,punktem na czole" ale np Sercem Uśmiech
Ale oczywiście dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
indygo
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 04, 2012, 15:11:02 »

Cytuj
Tylko moim skromnym zdaniem tzw ćwiczeniami to można rozwinąć jogę, tai chi...

pewnie nie słyszałeś nic o metodach otwierania trzeciego oka, i innych czakr, pracy z energią, jak i o tym czym cała ezoteryka się zajmuje, podróże astralne, świadome śnienie, pewnie myślisz że te zdolności można mieć tylko naturalnie, niestety nie
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 16:34:44 wysłane przez indygo » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 04, 2012, 16:21:36 »

poćwiczymy- zobaczymy  Cool
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 04, 2012, 16:38:07 »


Cytuj
pewnie nie słyszałeś nic o metodach otwierania trzeciego oka, i innych czakr, praca z energią, jak i o tym czym cała ezoteryka się zajmuje, podróże astralne, świadome śnienie, pewnie myślisz że te zdolności można mieć tylko naturalnie, niestety nie
Widzisz znowu coś zakładasz Duży uśmiech
O ,,metodach" i ,,ćwiczeniach" i ,,medytacjach" zapewniam słyszałem ba nawet kilka tu na tym forum opisałem  Duży uśmiech
Np wyciszanie intelektu Duży uśmiech
Co do tych ,,zdolności" to nie ,,myślę", że są ,,naturalne" tylko wiem, że są naturalne tak jak chodzenie tak jak słyszenie czy widzenie.
Wiem też, że praca człowieka nad hm własną świadomością...rozwojem jak zwał tak zwał przynosi pewne owoce (skutki) i do jednych z takich skutków należy nad widzenie nad słyszenie....  Duży uśmiech
Skutek, a więc człowiek jako taki jest przygotowany by nie wykorzystać nad zmysłu do hm ...zasugerowania barmanowi by mu sprzedał jedno piwko gratis Duży uśmiech
Zwyczajnie ponieważ jest taka potrzeba by człowiek w swoim ciele taki nad zmysł otworzył bo będzie to skutkowało szybsza pracą, rozwojem jak zwał tak zwał więc  sam swojemu ciału fizycznemu to funduje. Uśmiech
Są też przypadki, że człowiek rodzi się z pewnymi predyspozycjami, ale jet to znowu skutek pracy nad własna świadomością danego człowieka, więc ponieważ w poprzednim wcieleniu /ach coś sobie wypracował to ma.
Oczywiście nie zniechęcam nikogo do trenowania tylko na bazie moich doświadczeń i nie tylko wiem że nie należy rozbudzać oczekiwań
Bo wtedy hm trzeba się zmierzyć jeżeli nie z pretensjami ze strony drugiego to hm trzeba poświęcić mu trochę czasu i energii by go nauczyć ze nie jest gorszy tylko inny Duży uśmiech
to tak gwoli wyjaśnień  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 16, 2012, 19:02:35 »

No i jak Wasze efekty? Uśmiech faktycznie skuteczne te ćwiczenia? :>
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Grudzień 16, 2012, 19:04:44 »

U mnie nie ma nijakich, bo nie ćwiczę.
Uważam, że wszystko przyjdzie samo, w odpowiednim czasie.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Villemo
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 16, 2012, 19:11:07 »

hehehe Uśmiech myślę, że zawsze można sobie jakoś pomóc Mrugnięcie i prawdę mówiąc wcześniej nie słyszałam o tych ćwiczeniach, które opisuje indygo na początku wątku Uśmiech Myślałam, że przynajmniej kilka osób potrenuje Uśmiech)
Ale co mi szkodzi spróbować Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Grudzień 16, 2012, 19:13:28 »

Opisałem tylko moje podejście do takich zagadnień, nie znaczy to, że inni nie mają się ćwiczyć.
Jak najbardziej, próbuj i powodzenia.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzień 16, 2012, 21:28:58 »

hehehe Uśmiech myślę, że zawsze można sobie jakoś pomóc Mrugnięcie i prawdę mówiąc wcześniej nie słyszałam o tych ćwiczeniach, które opisuje indygo na początku wątku Uśmiech Myślałam, że przynajmniej kilka osób potrenuje Uśmiech)
Ale co mi szkodzi spróbować Uśmiech

nic nie szkodzi, ale to raczej moim skromnym zdaniem,-
nie kwestia treningów Mrugnięcie

pozdrawiam i Witam na pokładzie Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Villemo
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 16, 2012, 22:40:44 »


nic nie szkodzi, ale to raczej moim skromnym zdaniem,-
nie kwestia treningów Mrugnięcie

hmm... ale tez wydaje mi się takim marnotrawstwem nic nie robienie Mrugnięcie nie mówię, że to jest jakiś mój "konik" - otwieranie trzeciego oka, ale metoda wydaje się tak prosta i nie wymagająca wysiłku, że aż szkoda nie skorzystać i sprawdzić hehe Mrugnięcie ale oczywiście, wszystko ma swój czas i miejsce, więc jeżeli mi to nie dane, to się nie pojawi Uśmiech


pozdrawiam i Witam na pokładzie Uśmiech

a dziękuję Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Grudzień 16, 2012, 22:57:34 »

Cytat: Villemo
... ale oczywiście, wszystko ma swój czas i miejsce, więc jeżeli mi to nie dane, to się nie pojawi  Uśmiech

Wszystko każdemu jest dane, problem raczej w nas, czy, jak i kiedy będziemy z czegoś korzystać.
Znam osobę, która twierdzi, że obudziła, otworzyła "trzecie oko" spontanicznie, tak przynajmniej wg niej powiedział jej znawca tematu (tego już nie znam). Ona sama stwierdziła, że było to dla niej negatywne doświadczenie, bo nie była do tego przygotowana i ów wspomniany znawca pomógł jej je zamknąć.
Nie piszę tego by wystraszyć kogokolwiek, a by uświadomić fakt, że samo chcenie czegoś dla samego doświadczenia to za mało i efekty mogą być odwrotne do oczekiwanych.Ważnym jest być przygotowanym na dane doświadczenie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Villemo
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 16, 2012, 23:26:08 »

tak, tak, wiem o tym. podejrzewam, że większość z nas nie ma tego daru (bądź innego) rozwiniętego z prostej przyczyny - sami tego nie chcemy w naszej głębokiej istocie. nie jesteśmy gotowi Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 17, 2012, 19:08:53 »

Jeden ćwiczy, drugi czeka, aż coś samo przyjdzie Duży uśmiech
Znaczy każdy jest inny i dla każdego co innego Duży uśmiech
Ja jeżeli już coś robię (jestem leniwy) to staram się obserwować myśli Uśmiech
Oczywiście myśli, które sobie raz wolno raz szybko płyną przez mój umysł Uśmiech
Obserwuje emocje, które odczuwam i reakcję, jakie się z nimi związane we mnie  pojawiają. Uśmiech
Coraz lepiej wychodzi mi ta obserwacja  Duży uśmiech
Dlaczego?
Ano dlatego, że powoli coraz większym strumieniem wlewa się we mnie pewność że cała ta szamotanina to nie ja. Uśmiech
Dlaczego bo te ,,myśli" pojawiają się i znikają a ja Jestem Duży uśmiech
Zauważyłem, że będą w tzw Ciszy jestem sobą  Uśmiech
Trenuje tez intelekt Duży uśmiech
No zwyczajnie ja skupiam się na czymś lub na kimś Mrugnięcie i obserwuje jak na podobieństwo pieska co mu się rzuciło patyczek intelekt biega za moimi myślami Duży uśmiech
Aha i nie spinam już pośladków Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 19:10:32 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Villemo
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 17, 2012, 19:41:11 »

My tu o trzecim oku, a Ty o pośladkach Język hahahah
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #20 : Grudzień 17, 2012, 19:49:12 »

Szacowna Czarodziejko ja też pisze o trzecim oku  Duży uśmiech
Zobacz żaden admin ani moderator nie przeniósł mojego postu w np techniki relaksacyjne Uśmiech
Dlaczego dlatego, że moim skromnym zdaniem trzecie oko nie jest czakrą tylko umiejętnością widzenia lub odczuwania świata energii Uśmiech
Tylko religia buddyjska przeniosła to na swój grunt zaadoptowała po  swojemu i efekty tego są znajdujemy i spotykamy nie tylko w Indiach  Uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Za pośladki przepraszam Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 17, 2012, 20:25:56 »

Szacowna Czarodziejko ja też pisze o trzecim oku  Duży uśmiech

jakie oko, takie postrzeganie...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 18, 2012, 16:02:11 »

arteq

Cytuj
jakie oko, takie postrzeganie.

Ano słusznie fajnie jednak było by przynajmniej moim skromnym zdaniem jakbyś szacowny zechciał się podzielić swoim doświadczeniem na dany temat Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #23 : Grudzień 18, 2012, 16:10:28 »

"Krytyk i eunuch z jednej są parafii,
obaj wiedzą jak robić, lecz żaden nie potrafi"


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 18, 2012, 18:05:38 »

Niestety Przebiśnieg, zgodnie z teorią z tutejszego forum, jakiś czas temu zrobiono mi straszliwe kuku i.. zalakowano sławetne 3 oko na czole...
ale chętnie się dowiem co Ty widzisz przez to 3 oko.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign fifa11 madex kursor truegaming