Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 09:07:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 126928 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #225 : Styczeń 23, 2009, 07:17:09 »

Doczytaj jeszcze albo podpytaj znawców i odpowiedz,czy En-Ki miał rację,czy Ty.

Podpytałem, tak się pozytywnie składało, że wczoraj był dzień dziadka, do któregoż to zadzwoniłem i przy okazji dopytałem ;] (od jakichś paru lat jest na tej diecie - BARDZO gorącym wyznawcą jej).
Zapisane
forrest
Gość
« Odpowiedz #226 : Styczeń 31, 2009, 09:28:28 »

Proszę, szanujmy się.
samcio skończył wypowiedź, nikt mu nie przerywał. Pytanie wyraźnie dotyczyło planety. Skoro jednak upieracie się aby liczyć wielkość planety z przejętymi przez nią obiektami to czy nie powinien porównać jej do Ziemii wraz z księzycem?  :]
Jeżeli natomiast - znowu wykazuję maksymalnie dobrą wolę naciągnięcia faktów na rzecz samcia - liczy wielkość nibiru wraz z ogonem meteorytów to niestety znowu pudło - wielkość powinna być duuużo większa. Dlaczego? Przyjrzyjcie się kometom - jaki duży warkocz mają... [nawet w sporej odległości od słońca]

Gdy podawane są wielkości planet np. w układzie słonecznym to czy wielkość saturna podawana jest z jego pierścieniami, a może Jowisza z jego licznymi księżycami?

Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy, to że chodzi o długość ogona. Od razu pomyślałem, że to nie ma sensu i natychmiast przyszło mi do głowy, że chodzi o średnicę powierzchni czołowej planety wraz z otaczającą ją chmurą gruzu i księżyców. Ponieważ "przekrój czynny" Nibiru wraz z chmurą (czy ogonem) jest znacznie większy od powierzchni czołowej samej planety, to z punktu widzenia zagrożenia zderzenia się Ziemi z innym obiektem rzeczywiście rozpatrywanie samej bryły Nibiru jest zbyt dużym uproszczeniem. Podobnie z punktu widzenia możliwości obserwacji Nibiru - jest ona widoczna jako kilkanaście razy większa od Ziemi z powodu ogona, który z punktu, do którego leci Nibiru, powinien być widoczny jako kulista chmura.
Czyli jeżeli intencją pytającego było to, co jesteśmy w stanie zaobserwować lub to, jakie niesie ze sobą zagrożenie to, co obserwujemy, to odpowiedź mogła być do tej intencji "dostosowana".
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #227 : Styczeń 31, 2009, 16:39:45 »

Planeta to planeta, planeta z satelitami to planeta z satelitami i tyle. Nawet gdy wykażemy się i tak maksymalnie dobrą wolą aby ponaciągać te dane, to co samej wielkości nibiru samcio miał różne pomysły co do jej wielkości.
Zapisane
Krzych99
Gość
« Odpowiedz #228 : Luty 02, 2009, 13:52:49 »

O planecie X słyszałem już o wiele wcześniej, nim natknełme się na ten temat w sesjach. Według innych źródeł Nibiru mam być widoczna gołym okiem na półkuli południowej w drugiej połowie tego roku. Jej orbita jest prostopałda do naszej i dlatego są trudności w jej obserwacji. Nie jestem atronomem i trudno mi tu cos powiedzieć. Oprócz rządowych obserwtoriów istejeja przeciesz amatorzy którzy powinni coś takiego wypatrzeć, ale jakoś nie trafiłem na żadeń slad. Planeta jest już w naszym układzie i to bliżej Ziemi niż Uran. Myślałem że z sesji coś nowego wyczytam, ale niestety na nic ciekawego w  tej sprawie nie natrafiłem.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #229 : Luty 03, 2009, 16:07:31 »

A tu jeszcze jeden "smaczek" z sesji 93:

MAREK:

W przepowiedni Noworocznej 2006 była mowa o trzech dniach ciemności na Ziemi, która miała wydarzyć się we wrześniu, ale nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego?

EN-KI:

Czy potrzebujecie znaków żeby uwierzyć? Nie zdarzyło się, bo interweniujemy cały czas, pomimo waszego oporu jaki jest. Interweniujemy, działamy energią na Ziemię.


Cóż, dłuższy komentarz niepotrzebny: Jak coś się spełni z tego, co powiedział Samcio, to potwierdzenie, że to prawda. A jak się nie spełni, to zawsze jest "wyjście", że przecież to dzięki niemu się nie spełniło. Niedawno się zastanawialiśmy tu na forum z Arteq'iem bodajże (w innym wątku), co Samcio powie, kiedy Nibiru nie przyleci. I właśnie wersja, że powie: "Bo to dzięki nam, my ją zawróciliśmy" była najczęstsza. A tu heca, identyczna wymówka z "tzrema dniami ciemności". Jak widać, nie trzeba mieć zdolności profetycznych, żeby przewidzieć kolejne łgactwa i wykręty Samcia Chichot

Tak więc przy kolejnych przepowiedniach (które można niedługo zebrać) na nadchodzący czas ogłaszam konkurs - uczestnicy powinni wytypować rodzaj wymówki, którego Samcio użyje, gdy przepowiednia się NIE sprawdzi. Ci, którzy będą najblizej w największej ilosci niespełnionych przepoweidni, wygrają talon na toster w Biedronce Język
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #230 : Luty 03, 2009, 18:23:17 »

ciężko jest przewidzieć własne poczytania, może nie ma zaufania sam do siebie i nie wie co zrobi? co sie stanie nie jest problem przewidziec, ale co zrobi to jest problem? czy mu będzie sie chciało, czy mu się uda? a może jedno i drugie na nie??
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #231 : Luty 04, 2009, 11:32:07 »

Tak więc przy kolejnych przepowiedniach (które można niedługo zebrać) na nadchodzący czas ogłaszam konkurs - uczestnicy powinni wytypować rodzaj wymówki, którego Samcio użyje, gdy przepowiednia się NIE sprawdzi. Ci, którzy będą najblizej w największej ilosci niespełnionych przepoweidni, wygrają talon na toster w Biedronce


W Oredziu Noworocznym 2009 ,Samcio wspomnial o precesji jako glownym
Zagrozeniu dla Ziemi, nic nie wspominajac o Nibiru.Moim zdaniem,juz
tym samym wylgal sie od Nibiru. I moze nadmienic, w ktorejs z koncowych
sesji,ze tor zostal zmieniony,poniewaz Niebianska Dyrekcja tak zarzadzila.
Co do precesji,to nadal straszy przebiegunowaniem.Z przebiegunowania
Samcio juz sie nie wylga,gdyz da DYLA do innego kraju lub na inna planete.
Natomiast pania Lucynka zajma sie optymistycznie nastawieni psycholodzy
a PCH+ MF skrupulatni prokuratorzy.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 11:44:14 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #232 : Luty 07, 2009, 17:10:19 »

Witam, jestem pierwszy raz na forum aczkolwiek śledzę Wasze wypowiedzi i czasem sie załamuje....
Owszem każdy ma prawo do własnego zdania...ale ja wychodze z założenia, że nie pcham sie tam gdzie mnie nie chcą. Tam gdzie myśle że moje zdanie cos wskóra to sie pojawię.
Rozumiem że ile ludzi tyle zdań, tyle gustów i tyle updobań.

A moje slowa kieruje do tych wszystkich co wypowiadają sie tu i nie wiem co im to da...krytykuja i wyzywaja...no ludzie co was to obchodzi na dobrą sprawe?? zajmijcie sie domem, rodzina, szkoła, uczelnią, pracą czy innymi rzeczami....a jak widać wam sie nudzi i nie macie co robic...a jak wam sie nudzi to idźcie do kina czy co... zajmijcie sie soba.
Nie jestem jakąś mądralą czy cos, ale mnie bardzo drażnią pewne zachowania ludzkie. Wtrącajcie sie może tam, gdzie cos ktoś o was gada...ktos wam zagraża czy cos... albo gdy ktos cos mówi na wasz temat..itp... albo najlepiej walczcie z glupota a nie stójcie z nią w parze. Albo jeszcze lepiej idźcie na piwo i zostawcie w spokoju ludzi którzy mają inny cel w życiu niż wy...chca zrobić cos innego...chcą uratowac ziemie nie wazne czy się coś stanie czy nie...

no nie rozumiem co sie wpieprzać tam gdzie nie wasz interes...
powiedzieliście swoje 2 grosze i dowidzenia... jak się nie podoba to po co to czytacie? no po co?... heh..to śmieszne sie momentami robi jak widze że ludzie bardziej sie interesują nie tym czym powinni...
nie wiem moze jak sie wam nudzi to w chińczyka zagrajcie co? bo niektórzy z was to dzieci które się autentycznie nudzą...

a o tej gwiazdce co świeci ciągle na niebie to poczytajcie trochę....to się przynajmniej czymś zajmiecie..

Oczywiście jeśli ktos został urażony to przepraszam. Moje słowa  kierowałam do wszystkich tych co czytają o czymś w co nie wierzą i wypowiadają sie bardzo nie miło o tych rzeczach. Co za problem olać to, jak nie wierzycie zamiast z tym walczyć? - tym bardziej że ta cała fundacja i PCh nie robi wam nic złego i nie zagraża nikomu...nie morduje itp...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 17:12:14 wysłane przez Atena » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #233 : Luty 07, 2009, 17:20:29 »

Atena, PCh nie morduje, ale siły, które stoją za tym projektem nie działają w interesie ludzi. Chcą tylko, byśmy wytworzyli świadomość zbiorową i zasilali owe siły swoją energią. I my sie na to nie zgadzamy i dlatego piszemy tu o tym, by ludzie stykający się z PCh mieli świadomość, jakie są prawdziwe intencje projektu.
Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #234 : Luty 07, 2009, 17:37:09 »

Heh...
Prosze Cie...
Jakby ktos cos chcial zrobić ludziom dawno by to zrobil....
Pozatym maja sie Wszyscy jakby zjednoczyc energicznie... wiec poprostu olej to i nie wierz i nie dawaj tej energii i zajmij sie soba i swoimi problemami i tyle no bo co tu wiecej mowic? na dobra sprawe...

nie zgadzasz sie - rozumiem, ale daj tym ludziom co juz w to wierza żyć normalnie... niech sobie robią co chca... 
A o intencjach projektu kazdy wie jakie są jeśli spyta swojego serca..
Nie można komuś narzucac co ma robić. Chce ktos wierzyc w cos to wierzy...
Przestrzegłaś i ok... moim zdaniem nie musisz dalej próbowac tych wszystkich ludzi jakby "nawrócic" - chca wierzyc, chca dawac energie  - niech dają

Co sie zdarzy dokładnie, dowiemy sie wszyscy oczywiście wkrótce.

pozdrawiam
Zapisane
master2012tr
Gość
« Odpowiedz #235 : Luty 07, 2009, 17:42:55 »

Witaj Ateno! Jak widzisz po mojej liczbie postów nie jestem tutaj aktywnym forumowiczem. Wolę milczeć niż mówić bez sensu. Powiem Ci dlaczego większość pisze właśnie w takim a nie innym tonie. Możesz się ze mną zgodzić, albo nie ale napiszę to co miałem już zamiar napisać dużo wcześniej. Nie wiem czy cel tej misji ratowania ziemi i ludzi jest rzeczywiście taki szczery i pełen idei, czy raczej jest nim to co rządzi na tym świecie- pieniądze. Nie mam prawa nikogo tutaj oceniać i nie chcę tego robić. Zaczyna się tu prowadzić misje uświadamiania ludzi jakie to złe siły stoją za projektem. Jak to chcą nas wykorzystać. Skąd takie pewne informacje? Naprawdę dużo wiecie. I może macie rację, to pokaże czas. Też mam wątpliwości i szukam prawdy. Ale ja się chcę tylko zapytać o jedną rzecz: Co my wszyscy zrozumieliśmy przez te kilka lat? Nie widzę w Waszych pięknych słowach ostatnio duchowego przesłania, które mieliśmy przyjąć. Pozdrawiam wszystkich!
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #236 : Luty 07, 2009, 18:06:45 »

Nie można komuś narzucac co ma robić. Chce ktos wierzyc w cos to wierzy...
Przestrzegłaś i ok... moim zdaniem nie musisz dalej próbowac tych wszystkich ludzi jakby "nawrócic" - chca wierzyc, chca dawac energie  - niech dają

pozdrawiam

I nikogo nie nawracam, tylko sobie rozmawiam z ludźmi, i wcale nie na temat PCh. Nie wolno mi? Mam co robić, ale akurat wchodzę tutaj dla rozrywki.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #237 : Luty 07, 2009, 20:23:07 »

Witaj Atena, ludzie z P. Ch moga sobie robic nie wiem jaki projekt i akcje,spotkania przekazy i co tylko chca. Uśmiech Jednak to wszystko wolno im robic we wlasnym imieniu i imieniu tych ktorzy wydali na to zgode. Nie wolno otwierac energetyczno-magnetycznych pol ziemi , tworzyc niejasnych obwodow dla istot niewidzialnych , ktore klamia. I robic to w i imieniu  Ludzkosci. Dlaczego? Bo wiekszosc  z tej Ludzkosci nie wydala na to zgody.Nie wolno malej gropce ludzi wprowadzac w dzialanie jakies otwieranie i zamykanie przestrzeni energetycznych gdy naprawde nie wiedza jaki moze byc prawdziwy tego cel. I wykonywac te dzialania w imieniu tych , ktorzy nie maja pojecia tak naprawde kim jest ta istota ktora o to prosi.
Jak mozna to zweryfikowac? tylko i wylacznie konfrontowac poprzez dyskusje , deklaracje i zapewnienia tego bytu z tym jaki system wartosci niosa te deklaracje.Jakimi atutami i w jaki sposob posluguje sie ten byt.wowczas staje sie jasne z kim mamy do czynienia. Do tego sluzy wlasnie dyskusja na forum.do konfrontacji zapewnien i skutkow dzialan osoby , ktora  "z za sciany" mowi do P. Lucyny.A kto mowi? A skad wiesz kto jak nie widzisz? Kazdy moze uzyc imienia Enki , Enlil i Jezus, nie zweryfikujesz tego inaczej jak poprzez system wartosci , ktory niosa w sobie czyny do ktorych on namawia, i czyny , ktore on sam powoduje.

Mysle ze zrozumialas iz dyskusje na forum ,  przeciwnikow i zwolennikow sa niezbedne.
Mozesz zobaczyc i uslyszec , kogos , kto poda sie za znany autorytet ( mowie o kontakcie paranormalnym), ale to jeszcze zaden dowod iz to co zobaczylas jest owa osoba.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #238 : Luty 07, 2009, 20:32:07 »

Mam w takim razie pytanie. Co zo osobami które samowolnie majstrują przy czakrach, odkęcają wiry i takie tam? Czy nie mająć ogólnego pozwolenie mogą to czynić Kiaro?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #239 : Luty 07, 2009, 20:37:17 »

Sprobuj sam to zobaczysz, wowczas twoje pytanie bedzie retoryczne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #240 : Luty 07, 2009, 21:01:49 »

Chciałbym poznać Twoją opinię - czy według Ciebie mogą czy tez nie mogą?
Nie stosuj znowu uników.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #241 : Luty 08, 2009, 00:15:28 »

Cokolwiek robie robie we wlasnym imieniu , jako ja, prosze jako ja, nie w imieniu zadnej grupy ludzi. Nie czuje sie reprezetantem Ludzkosci w jej imieniu nie wystepuje.
Kazdemu wolno dzialac w swoje imie. Mysle ze rozumiesz roznice.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Arek M
Gość
« Odpowiedz #242 : Luty 08, 2009, 11:48:52 »

Polecam Nieznany Swiat i artykul " Kim sa Oni" - Rozmowa z Marcelem Messingiem.
Jest tam jak to sie wlasnie nami manipuluje

arek Uśmiech
Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #243 : Luty 08, 2009, 12:15:12 »

hm... tak czytam i czytam  i juz sama nie wiem co mam odpowiedziec hehe...
powiem szczerze ze nie byłam na ŻADNEJ sesji ani publicznej ani osobistej i oczywiscie ja również jestem takim człowiekiem który potrzebuje czarno na białym dowodów konkretnych.. to jest nie wazne czy ja w to wierze czy nie wierze.. nie o wiare w projekt mi tu chodzi. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że nie wiem jak wy ale mi jakos nie przeszkadza że ludzie sobie kopią i coś robią w takim a nie innym kierunku... puki nikomu to nie zagraża to jest to dobre. Wiecie, no ja rozumiem doskonale taką sytuacje, że ten Duch przemawiający przez Lucynę tak zakręcił by ludziom w głowach ze sie nawzajem pozabijają.. ale nic takiego nie ma...a co najlepsze - każdy z nas ma rozum, którego mam nadzieje używa, więc wie co robić w każdej sytuacji (nawet jak nie wie to moze sie zastanowić zawsze i przeanalizować ZA i Przeciw)

Wy tu tak piszecie i piszecie widze że bardzo duzo. Wiec jaki macie w tym cel?... jeśli taki że chcecie ostrzeć ludzi co projekt niesie ze sobą, to juz ostrzegliście. I co dalej? - idźcie na inne forum i na innym forum mówicie pewnie innym znowu że coś jest nie tak ze co Wy robicie blablabla... i to tak w kółko heh..

A skoro dalej piszecie i piszecie to nie wmawiajcie że nie chcecie żeby ludzie zmienili zdanie na dany temat. To ewidentnie jest podświadome przekonywanie do swoich racji. Nie uszcześliwiajcie nikogo na siłe. Ktoś nie chce to nie.

A po roku 012.. to przecież "co mnie nie zabije to wzmocni"

pozdrawiam
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #244 : Luty 08, 2009, 12:26:20 »

Atena - co do tego, co piszesz odnośnie tego, że PCh nikomu nie szkodzi, to się zgadzam. Same ich działania (kopanie, szukanie, etc) uważam nawet za pozytywne. Nie sądzę też, by to otwierało jakieś wyimaginowane sieci energetyczne, zniewalające ludzkość i inne tego typu rzeczy.

Co do tego, czemu ludzie tu piszą. Wydaje mi się, że troszkę "czarno-biało" podchodzisz do sprawy. Ludzie tu piszą, by wymieniać się poglądami, nie tylko o PCh zresztą (ostatnio wręcz bardzo mało o PCh) ale też innych pokrewnych zagadnieniach. Przedstawiają swoje punkty widzenia, uzasadniają je, bronią, krytykują - jak w normalnej dyskusji. Może czasem ze zbyt małym dystansem, ale zawsze. To rozwija. Często też można znaleźć ciekawe odniesienia, informacje, ktorych się wcześniej nie miało. Nic na tym nie tracisz, a i wiele się zyskuje. Czasem są to fałszywe tropy, czasem tylko częściowo wartościowe informacje, a czasem coś, co ma spore znaczenie, a nie miałabyś o tym pojęcia, nie rozmawiając.

Dlatego dobrze to forum oceniać nie tylko pod kontekstem sztandarowym, czyli PCh, ale też (a może głównie) ze względu na "efekty uboczne" Mrugnięcie Podobnie zresztą, jak z działaniami PCh - nawet, jeśli tym kopaniem żadnej Ziemi nie uratują, bo nie mają przed czym, to może odkryją ciekawe rzeczy odnośnie historii człowieka Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Tene
Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #245 : Luty 08, 2009, 12:44:15 »

Ja sie z Toba zgadzam oczywiście. Tylko drażniło mnie to, że niektóre osoby się wręcz niegrzecznie wypowiadały na temat kogos w kogo i tak nie wierza. Ja nie mam zdania może tak. Jeśli faktycznie to jakiś Duch przemawia przez Lucyne to ja osobiście go lubie bo sympatycznie mówi itp.
Wracając, to są inne kultury maja innych bogów i jakos nie wyzywaja naszego Boga bo oni w niego nie wierza.
Wiec jesli ktoś w cos nie wierzy, czegos nie rozumie, to niech albo sie zainteresuje czyli cos gdzie poczyta dowie sie itp.. ale niech nie odzywa sie nie grzecznie. Bo to nie o to chodzi przeciez w dyskusji - prawda??
Jesli ja sie gdzieniegdzie odezwałam może za ostro to przepraszam.
Nie chce tez naprawde oceniac nikogo tym bardziej ze nie znam tu nikogo. a jak kogos nie znam to go nie oceniam. Wiec ja równiez nie znam Ducha - to go nie oceniam. Ale jeśli tylko powie coś złego to myślę że wtedy można zacząc oceniać i podejmowac nowe dyskusje.
Tak jak mówie, trzeba kogos poznac, a nie oceniac po pozorach.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #246 : Luty 08, 2009, 12:56:32 »

Atena - wiesz, wydaje mi się, że takie "ostre" dyskusje z ocenianiem, czasem ironią, etc biorą się z tego, że wiele na forum jest pozycji skrajnych. Są skrajnie wierzący (użyłbym wręcz słowa "fanatycznie" wierzący) w Samuela i jego dobre intencje. Są skrajnie nie wierzący w niego (w jego istnienie). Są tacy, którzy twierdzą, że istnieje, ale ma niezbyt dobre zamiary. Wiesz, jak to bywa, gdy tempo i temperatura dyskusji się podnosi. Na początku jest delikatnie, spokojnie, a potem coraz bardziej ostro. Nie ma w tym nic dziwnego, choć czasem obie strony mogłyby przystopować, trochę "zejść z tonu" (siebie tu też nie pomijając).

Co się tyczy natomiast tego, co i jak Samuel mówi - tu niestety padały czasami słowa bardzo mało z dobrem, miłością etc mające wspólnego. Były wymagania poddaństwa, były groźby, znana też jest sytuacja ze Sławą Malarz. Tak więc też nie jest to do końca tak, że nikt nie ma podstaw realnych, by mieć wątpliwości co do tej istoty.

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Tene
Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #247 : Luty 08, 2009, 13:01:26 »

No wlasnie więc co z tym fantem zrobić?;>
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #248 : Luty 08, 2009, 13:11:04 »

Szczerze? Ja jestem raczej za opcją, że albo jest to wymysł Lucyny, albo jakiś mało znaczący byt, który co najwyżej przyprawi o zawód wielu zwolenników Mrugnięcie Troszkę niepokojące są sprawy związane ze Sławą Malarz, ale tu nic się nie wyduma, bo trudno powiedzieć, kto mówi prawdę. Tak czy owak myślę, że nic nam bezpośrednio od strony tego bytu nie grozi.

Stąd, co zrobić? Zostawić jak jest, rozmawiać o różnych aspektach, by każdy nowy słyszał dwugłos (ale nie tylko - też po to, by samemu siebie ubogacać, pobudzać szare komórki do poznawania nowych horyzontów Uśmiech ) i tyle.
Zapisane
Atena
Gość
« Odpowiedz #249 : Luty 08, 2009, 13:16:58 »

ok, ide cos o tym jeszcze poczytać i napisze swoje spostrzezenia
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sherwood quiero anges gl-life dragoria