Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 09:41:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 126930 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Styczeń 08, 2009, 17:32:30 »

Wklejam je ze strony http://www.pawelhorzela.com/
A kiedy pojawią się na głównej stronie Projektu - nie wiem.

Do pobrania w załączniku.

[załącznik starszy niż 60 dni - usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 17:40:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
zuza
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 08, 2009, 18:05:13 »

Dzięki Tomku Uśmiech już zabieram się na czytanie. Ale dlaczego nie ma tych sesji tutaj?...
Wygodniej się je czyta na podanej stronie, bez pobierania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 18:53:36 wysłane przez zuza » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2009, 18:55:33 »

Dzięki Tomku Uśmiech już zabieram się na czytanie. Ale dlaczego nie ma tych sesji tutaj?...
Wygodniej się je czyta na podanej stronie, bez pobierania.

nie zamiesciłem na forum, bo musiałbym dzielić (ograniczenie wielkości wiadomości do 20 000 znaków);
można otwierać bezpośrednio, bez pobierania na dysk - tylko dawać "Otwórz", otwiera w 2 sekundy Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Loukas
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2009, 19:13:28 »

Cytuj
Czy urynoterapia jest dobrą metodą na utrzymanie ciała fizycznego w zdrowiu?

EN-KI:

Każda terapia – jeśli chcesz utrzymać ciało w zdrowiu i kondycji – jest dobra, ale do terapii dołącz jeszcze odpowiednie wyżywienie, pozytywne nastawienie do życia – i to co najważniejsze – miej w swoim sercu miłość, a wtedy będziesz tryskać zdrowiem.
Wczytajcie się w głęboki... sens, trafność, adekwatność słów i metafor tej odpowiedzi...

Cytuj
MAREK:

Ostatnie pytanie. Czy rządy w Polsce będą sprawowane przez Polaków? Kiedy?

EN-KI:

A czy są sprawowane? Czy ktoś nad tym pomyślał? Ci co sprawują „niby” rządy to są tylko „marionetki”, wiecie jak wygląda lalka marionetka? Nie muszę tłumaczyć co się robi z marionetką. Dlatego to, co dzisiaj się dzieje w Polsce - nazwijmy to właśnie „balem marionetek”. Jest to smutne, bo tak naprawdę ten kraj i ludzie są bardzo podatni na sugestie, na wpływy istot duchowych, potrafią się pięknie jednoczyć, uczyć, a tak łatwo daliście się sprzedać. Czy jest jeszcze pytanie?
Co on ma na myśli? Unię Europejską? Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 19:17:42 wysłane przez Loukas » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2009, 23:16:46 »

Dlaczego sesje nie są na stronie głównej?

Rozmawiałem z p.Andrzejem dziś na ten temat. Odpowiedź jest bardzo prosta. Już niedługo strona Projektu Cheops się zmieni. Tam gdzie teraz są sesji 91, 92, 93 - będzie to nowa strona projektu - oczywiście adres tej "nowej" strony zostanie zmieniony na ten "stary"

Od teraz wszelkie informacje, sesje, nowe języki (tłomaczenia strony) mają pojawiać się szybciej bez poślizgów tak by ze wszystkim być na bieżąco.
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 09, 2009, 04:47:47 »

Sesja 92
PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak rozpoznać prawdziwego proroka od fałszywego?  Czy powinniśmy wierzyć we wszystko co mówią nawet, jeśli jest to poparte jakimiś dowodami?

EN-KI:

Więc się zapytam tu, na tej sali.  A rozumy to wy posiadacie?  Kierujcie się rozumem, a nie ślepo - idąc, patrząc i słuchając.  Fałszywego proroka bardzo szybko można rozpoznać. Uruchomcie rozumy.  Słucham.


Tak i tutaj aby raz En-Ki powiedział coś mądrego, uruchomcie rozumy ludzie, uruchomcie!

Sesja 93

 Prezentowana sesja publiczna z Lucyną Łobos została przeprowadzona w Nowym Jorku w listopadzie 2006 roku - ponad dwa lata temu.  Umieszczamy ją dopiero teraz pod numerem 93 ze względu na fakt, że dopiero kilka dni temu otrzymaliśmy ją od organizatorów w Nowym Jorku przepisaną w formacie worda. Według naszej opinii zawiera ona bardzo interesujące informacje uzyskane od En-Ki, więc – pomimo opóźnienia – zamieszczenie jej w tym momencie wydaje się jak najbardziej uzasadnione.  Nie opublikowanych sesji z Nowego Jorku było więcej i będziemy je umieszczać w miarę ich otrzymywania


Buhahahaha padam ze śmiechu. Opóźnienie o 3 lata hahahahaha...
Nie zbyt szczegółowo czytałem sesje ale jak zwykle nic nowego się nie pojawiło.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 04:51:01 wysłane przez Mora » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 09, 2009, 08:18:46 »

Sesja 92
PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie. Jak rozpoznać prawdziwego proroka od fałszywego?  Czy powinniśmy wierzyć we wszystko co mówią nawet, jeśli jest to poparte jakimiś dowodami?

EN-KI:

Więc się zapytam tu, na tej sali.  A rozumy to wy posiadacie?  Kierujcie się rozumem, a nie ślepo - idąc, patrząc i słuchając.  Fałszywego proroka bardzo szybko można rozpoznać. Uruchomcie rozumy.  Słucham.


Problem polega na tym, że tutaj En-ki sam sobie wbił gwóźdź do trumny. Radzi, by używać rozumu, by oddzielić prawdziwych proroków od fałszywych. Problem w tym, że korzystając z tej rady, pierwszym fałszywym prorokiem, jaki się nasuwa, jest... EN-KI! Dlaczego? Bo jego przekazy to w większości mało znaczący bełkot, aż nazbyt często sprzeczny, pełny niekonsekwencji, pomyłek, i sprzecznych opinii. Czyż nie wpasowuje się idealnie w rozumowy obraz "fałszywego proroka"? A skoro sam kazał posługiwać się rozumem... to sprawa robi się coraz bardziej jasna Mrugnięcie
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 09, 2009, 10:34:10 »

A na sesji w Kielcach mówił, że fałszywych proroków nie da się rozpoznać. To dopiero gwóźdź!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 09, 2009, 10:39:47 »

A na sesji w Kielcach mówił, że fałszywych proroków nie da się rozpoznać. To dopiero gwóźdź!

Powiedzmy sobie coś uczciwie - gdyby spisać wszystkie teorie En-kiego, wyszłoby nam, że En-kich musi być co najmniej kilkunastu ;]

Swoją drogą, jedna rzecz mnie zastanawia. Po przeczytaniu owych "nowych" sesji mam wrażenie, że są one jakby odpowiedzią na zarzuty stawiane od niedawna En-kiemu. Np co do omyłek i niejasności w związku z wielkością Nibiru. Nie wydaje się Wam to dziwne? Że nagle, po 3 latach (no, 2), "dziwnym trafem" odnalazły się sesje, które akurat wyjaśniają wątpliwości, które dopiero teraz wynikły? Szczęśliwy traf, czy może...? 
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 09, 2009, 11:42:32 »

Może jak "nadają na tych falach to im się słowa przekręcają?" Duży uśmiech

En-ki jest mało wiarygodny jedyne co mnie boli to, to iż ludzie cierpiący i o słabej psychice i podatności na manipulacje to kupią. Wykorzystani zostaną do nie wiadomo czego. Mamy dużo % prawdopodobieństwa że na serio ktoś przemawia przez panią Lucynę ale teraz pojawia się pytanie czy to coś jest dobre czy złe? Ja stawiam na że on niema dobrych intencji. Skoro ważą się losy ludzkości to powinien jako opiekun ziemi się postarać bardziej. Np: udowadniając nam coś czego możemy być w 100% pewni a nie tak jak jest teraz domysły, prawdopodobieństwa i teorie nic więcej. Zero faktów!

EDIT: Arteq odniosłem dokładnie tako samo wrażenie jak ty. Winny się tłumaczy Chichot

Po za tym jeżeli naprawdę po 3 latach dotarły dopiero te sesje w co niestety nie wierze jest to dla mnie mało wiarygodne ale kto wie to powiem jedno PCh tak do tego podchodzi wybiórczo że uwłaszcza wiarygodności tej organizacji Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 11:44:46 wysłane przez Mora » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 09, 2009, 12:00:38 »

Może jak "nadają na tych falach to im się słowa przekręcają?" Duży uśmiech

En-ki jest mało wiarygodny jedyne co mnie boli to, to iż ludzie cierpiący i o słabej psychice i podatności na manipulacje to kupią. Wykorzystani zostaną do nie wiadomo czego. Mamy dużo % prawdopodobieństwa że na serio ktoś przemawia przez panią Lucynę ale teraz pojawia się pytanie czy to coś jest dobre czy złe? Ja stawiam na że on niema dobrych intencji. Skoro ważą się losy ludzkości to powinien jako opiekun ziemi się postarać bardziej. Np: udowadniając nam coś czego możemy być w 100% pewni a nie tak jak jest teraz domysły, prawdopodobieństwa i teorie nic więcej. Zero faktów!

EDIT: Arteq odniosłem dokładnie tako samo wrażenie jak ty. Winny się tłumaczy Chichot

Po za tym jeżeli naprawdę po 3 latach dotarły dopiero te sesje w co niestety nie wierze jest to dla mnie mało wiarygodne ale kto wie to powiem jedno PCh tak do tego podchodzi wybiórczo że uwłaszcza wiarygodności tej organizacji Duży uśmiech

Dokładnie. Dodam, ze miałem kontakt z istotami duchowymi, i cechy, które reprezentuje En-ki, są aż nazbyt zbliżone do tych "złych" istot. Poza namawianiem do posłuszeństwa i manipulowaniem strachem, tak samo, w przeciwieństwie do istot "dobrych", nie potrafią rzeczowo mówić, mają małą wiedzę praktyczną, a kiedy nie potrafią odpowiedzieć, mówią, podobnie jak En-ki, tak zawikłanie, że na pierwszy rzut oka, chcąc w tym widzieć prawdę, widzisz głęboki sens, ale po dokładnym rozpracowaniu ich słów okazuje się to masłem maślanym.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 09, 2009, 12:13:59 »

Tenebrael, pisesz że miałeś kontakt z istotami duchowymi to czy Enkich jest  kilku? Czy istota duchowa może przedstawiać się tym lub innym imienie np. Enki?, nie będąc nią?  Jak to wygląda?


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 09, 2009, 12:22:49 »

Jak dla mnie En-Ki, Marduk i banda szalonych orków z Syriusza to Obcy chcą zawładnąć ziemią. Jesteśmy ludźmi i mamy prawo do życia i żadni panowie z gwiazd nam go nie odbiorą.

Ktoś kiedyś napisał nigdy nie wiadomo co jest po drugiej stronie. No właśnie a ludzie to kupują. Już tu kilkakrotnie pisałem o En-Kim w przeróżny sposób ale od pewnego czasu jestem pewien że En-Ki się zapada.

Jego argumentacje w sesja są coraz to coraz bardziej nudniejsze i przewidywalne. Nie dostajemy żadnych nowych informacji. Niech się En-Ki w końcu ujawni bo inaczej skończy jak ta blosmon czy jak jej tam było od tych ufo co się miało pojawić. Po za tym Ci co pokładają nadzieje w En-Kim bardzo ryzykują ale to bardzo. Co jeżeli ten Duszek okaże się złym bytem albo wymysłem podświadomości pani Lucyny? hmmm?

Czekam na kolejną, zagubioną w przestrzeni sesję nr 94

Pozdro
Mora Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 12:23:06 wysłane przez Mora » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 09, 2009, 13:15:04 »

Tenebrael, pisesz że miałeś kontakt z istotami duchowymi to czy Enkich jest  kilku? Czy istota duchowa może przedstawiać się tym lub innym imienie np. Enki?, nie będąc nią?  Jak to wygląda?


Pozdrawiam Uśmiech

To, że jest ich kilku, to można poznać/poczuć po ich Energii (każdy byt ma inną energię). A to, czy może się przedstawiać innym imieniem? Może, jeśli jest zdolna do kłamstwa.

Jeszcze może być tak, że Samuel rzeczywiście był Enkim, ale co do imion pokłamał w przekazach sumeryjskich.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 09, 2009, 16:00:37 »

wiki:

Tenebrael, pisesz że miałeś kontakt z istotami duchowymi to czy Enkich jest  kilku? Czy istota duchowa może przedstawiać się tym lub innym imienie np. Enki?, nie będąc nią?  Jak to wygląda?


Więc może na wstępie coś sprecyzujmy. Mianowicie najpierw powiem, w jaki sposób OGÓLNIE może być zafałszowany przekaz, a potem odpowiem dalej:

1. Zafałszowanie przez podświadomość lub świadomość medium. Wygląda to tak, że Istota Duchowa przekazuje pewne treści, ale w postaci bardzo subtelnej - odczucia, wrażenia, delikatne obrazy, bezgłośne słowa. Podświadomość medium to odbiera, a świadomość, jako analityczna część umysłu, analizuje, i składa do kupy w zdatny do odbioru dla innych komunikat. Przy czym często podświadomość, nie zgadzając się z tym, co mówi byt, bojąc się tego, czy też nie chcąc z innych względów przyjąć - może dodawać treści, odejmować, czy też zmieniać. I przekaz jest po części od bytu, a po części od podświadomości medium. Tak samo świadomość, uznając, że przekaz będzie dotyczył tego i tamtego, moze się tym kierować, interpretując i składając w całość. A to też zaciera znaczenie.

2. Jak wiesz, coś takiego jak "imiona" w świecie bytów nie istnieją. My je jedynie nadajemy. Dlatego nie ma problemu, by inny byt nazwał się "En-ki", czy jakkolwiek inaczej. Można rozpoznać różnicę po specyficznych doznaniach w kontakcie z takim bytem. Np ja bardzo łatwo umiem rozróżnić, gdy jakaś energia lub nawet moja podświadomość chcą się podszywać pod mojego Przewodnika duchowego. Po prostu inaczej go odczuwam. Tyle, że często człowiek tak pragnie kontaktu z danym bytem, czy też wiary w to, co on mowi, ze ignoruje takie niepokojące sygnały, jak inny rodzaj energii.


Tak więc, jak widzisz, En-kich może być wielu. A moze też nie być żadnego. Jak można sprawdzić, czy byt, z ktorym się rozmawia, nie jest podszywającym się innym bytem? Na 2 sposoby:

1. O ktorym już pisałem - przez odczuwanie energii tego bytu. Tyle, że trzeba do tego celu całkowicie wyłączyć swoje emocje, pragnienia, i bezstronnie wczuwać się w energię bytu.

2. Poprzez logiczną, dokładną analizę tego, co byt mówi. Czy nie popełnia błędów, jaki jest ton jego słów, jakie praktyczne zastosowanie tego, co mówi, jak odnosi się do człowieka - to wszystko są wskazówki. I właśnie z takich wskazówek z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, ze En-Ki z PCh to faktycznie manipulant - albo jest kreacją podświadomości p.Lucyny (lub w dużej meirze taką kreacją), albo też innym bytem, który ma inne intencje, niz to głosi. Ale to moja opinia.
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 09, 2009, 17:33:27 »

En-ki jest mało wiarygodny jedyne co mnie boli to, to iż ludzie cierpiący i o słabej psychice i podatności na manipulacje to kupią.

To pomyśl o tych sześciolatkach mówiących do niego "kocham cię EN KI" :/
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 09, 2009, 17:46:18 »

Tenebrael ok dziękuję Ci.

To żeby ktos, coś podało się za mojego prewodnika, też nie ma szans, ale przyznam się szczerze, że miałam kontakt z byten, który predstawił się  Enki.
Dlaczego zadałam Ci to pytanie? Dlatego, że juz nic nie roumiem ten  z którym rozmawiałam kilka razy ma inną energię od tej a szczególnie z ostatnich sesjii.
I zastanawiam się, albo coś ze mna nie tak ( zmieniło się moje odczuwanie), lub ktoś zupełnie inny, albo po 2 stronie jest taki bajzel, że kady może się przedstawić tym samym imieniem.
To, że rozmawiam z bytami o dobrej energii jestem na 100% pewna. Potrafie je odróniać, a w ogóle to baardo rzadko wdaję się w rozmowy.

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 09, 2009, 18:27:50 »

Wiki, powiem Ci tak - zawsze ufaj swoim odczuciom. Ja z samym En-kim nie miałem doświadczeń, ale porównujac do innych bytów, też czuję to co Ty - to jest inna Energia, zupełnie inna niż pozytywna Energia "dobrych" Istot Duchowych. Dlatego też mam tak wiele zastrzeżeń, bo poza tym, ze widzę ewidentne uchybienia PCH'owego En-kiego, to odczuwam też jego....cóż, powiedzmy "negatywną" Energię.

EDIT: Wiesz, ja bym się nie zastanawiał, czy w świecie duchowym jest burdel. To jest kompletnie inna rzeczywistość, którą my jedynie częściowo możemy pojąć, częściowo odczuwać. Dlatego, moim zdaniem, nie warto wrzucać tamtej rzeczywistości w szufladki naszych realiów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 18:29:22 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 09, 2009, 18:38:15 »

Cytuj
To jest kompletnie inna rzeczywistość, którą my jedynie częściowo możemy pojąć, częściowo odczuwać. Dlatego, moim zdaniem, nie warto wrzucać tamtej rzeczywistości w szufladki naszych realiów.

Dlatego tak dużo ludzi robi sobie krzywdę, nierozumiejąc o co chodzi. Byty kontaktowały i sie kontaktują z ludźmi, a my nie mając pojecia o zasadach drugiej strony a może i nie tylko, dajemy sie nabijac w butelkę.

A wrzucić czy w ogóle zaszuwladkować za bardzo nie ma jak  Mrugnięcie Mrugnięcie brak odpowiedników w tym świecie.

Jednocześnie jestem zwolenniczką aby ludzie poznawali drugą stronę, bo to część każdego z nas o wiele bogatsza niż ta 3 wymiarowa rzecywistość.

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 09, 2009, 18:39:54 »

Dochodzimy do sedna problemu - Enki kojarzy sie DOBRZE (wystarczy popytać w Afryce...) wszystkim ludziom, bo był z tej części swojej rodzinki która była za przekazywaniem ludziom wiedzy, etc - dlatego jeśli się chce nimi trochę pomanipulować dobrze się na niego powołać, podobnie jak na Jezusa...
Powoływanie się na Jahve i Ducha Świętego jest już żałosne i powinno dać każdemu dużo do myślenia.
Wiki - polecam "purpose of dna" od 50 minuty filmu gość mówi ciekawe rzeczy o proszku złota reklamowanym przez PCH i nie spożywanym nigdy przez Enkiego. Thota czy resztę rodziny opwiadającej się za rozwojem ludzkości bez ingerencji technologii w genetykę.
Ta drug strona jest berdziej mroczna - Enlil, Jahve - Ci potrzebują proszku i nie tylko - swa egzystencję podpierają technologią i i w efekcie tworzeniem świadomości zbiorowych, pozbawionych indywidualności. - super przyszłość dla naszych dzieci, naprawdę coś wspaniałego  - wszyscy popierający PCH świadomie lub nie prowadzą nas w tę stronę...
Pozdrawiam serdecznie

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 18:40:50 wysłane przez radoslaw » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 09, 2009, 18:49:11 »

Radosławie- podziel się alternatywą wolnościową dla Swoich dzieci- wielu skorzysta, być może.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 09, 2009, 19:02:42 »

En-ki jest mało wiarygodny jedyne co mnie boli to, to iż ludzie cierpiący i o słabej psychice i podatności na manipulacje to kupią.

To pomyśl o tych sześciolatkach mówiących do niego "kocham cię EN KI" :/


To, że sześciolatki kochają Enkiego nie świadczy o nim (a już zwłaszcza o jego wiarygodności), lecz o tych dzieciach. Bo prawdziwą sztuką jest kochać także tych, którzy nie potrafią być dobrzy dla innych.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 09, 2009, 20:04:51 »

Ale 6-cio latek nie kocha spontanicznie tych ktorzy nie sa dobrzy dla niego Lucus. On wieje gdzie pieprz rosnie jak czuje ze ktos jest dla niego zly. Dzieci sa szczere, wiec odrozniaja dobro i zlo nie po slowach , tylko po czynach ktore je spotykaja. Wyczowaja podswiadomie intecje ludzi.
A w tym wypadku? Moze ktos go uczyl iz Enki to Bog? Nie wiem?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 20:06:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 09, 2009, 20:12:22 »

To prawda, przeciętny 6-latek zachowuje się tak, jak to opisałaś. Ale nieprzeciętny, świadomy.... właśnie tak, jak sie zachował na sesji. Oczywiście może byc jeszcze tak, że ktoś mu te słowa podpowiedział. A to wtedy dziw, że Samcio nie kazał temu dziecku się stawić na sesji osobistej  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 10, 2009, 02:34:17 »

Po prostu rodzice nakładli mu do głowy.

Powinno się je trzymać moim zdaniem z dala od takich spraw ezoterycznych. Jak będą więksi, to sami będą szukać, zadecydują w co wierzyć. A tak, dziecko kocha pana Jezuska duszka świętego pana boga i maryjke i jeszcze enkiego. Bo rodzice tak go nauczyli..

To nie jest ZŁE o tyle co NIEZDROWE!
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragoria sherwood quiero babor vfirma