Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 12:33:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZASADA Selektywnej ochrony SPRAWIEDLIWYCH  (Przeczytany 53299 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Styczeń 21, 2009, 22:28:32 »

To mój pierwszy post na tym forum.

Pytanie do ZAANGAŻOWANYCH w projekt.  (można potraktowac jak karteczkę).
Zależy mi na możliwie SZCZEGóŁOWEJ odpowiedzi.

Na jakiej zasadzie po uruchomieniu instalacji ma zafunkcjonowac odróżnianie Sprawiedliwych od Niesprawiedliwych?

b

« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 13:49:21 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 22, 2009, 08:04:45 »

Powiem tak, Patryck Geryl (który opracował tą datę - czytaj rozszyfrował) bedzie selektywnie wybierał za kasę - przejażdżkę niezatapialną łodzią ATLANTIS oraz lokum w wysokich górach Afryki, a był (jest?Coś) współpracownikiem PCH. http://www.howtosurvive2012.com/htm_night/survival_05.htm
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 22, 2009, 08:41:42 »

nie wiem czy dobrze mówie ale mowa była o niewidzialnym znaku jaki każdy będzie posiadać i tak będzie wiadomo kto dobry a kto zły
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 22, 2009, 08:51:40 »

...i tak się kończy mieszanie przekazów biblijnych, sumeryjskich i rzekomych przekazów En-ki - jak widać, totalnym mętlikiem, który niespecjalnie ma ład i skład ;]
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 22, 2009, 10:22:04 »

Na jakiej zasadzie po uruchomieniu instalacji ma zafunkcjonowac odróżnianie Sprawiedliwych od Niesprawiedliwych?
Nie jestem pewien, ale radziłbym zachować kopie dokonanych wpłat na pch.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 22, 2009, 12:56:28 »

Tylko Bóg może dokonać sprawiedliwej "selekcji"- bardziej szczegółowo i prawdziwie nie da się tego napisać lub powiedzieć. Nasze życie jest w "rękach" Boga a nie PCH czy Geryla.
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 22, 2009, 13:10:39 »

Powiedziałbym inaczej Język nasze życie jest w naszych rękach to my decydujemy czy chcemy być dobrzy czy źli a osąd należy do Stwórcy
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 22, 2009, 13:34:32 »

a ja powiem jeszcze inaczej, nasze życie jest w naszych rękach bo to my jesteśmy BOGAMI dla samych siebie!

718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 22, 2009, 13:50:06 »

(Mój DRUGI post na tym forum)
trochę hydparkowo tutaj.
Oczywiście można sobie pożartować - póki można.

nie wiem czy dobrze mówie ale mowa była o niewidzialnym znaku jaki każdy będzie posiadać i tak będzie wiadomo kto dobry a kto zły
Tak. Dobrze mówisz Mrugnięcie)
Nie: "bedzie posiadać" - ale JUŻ POSIADA ..i to znak Dynamiczny jest .

Ale Moje pytanie dotyczyło zwązku omawianego zjawiska z ProjektemCheops i Zaangażowanymi. Interesuje mnie przede wszystkim, co BYT(Y) z dostepem do PCh mówiące przez medium mają do powiedzeia w tej sprawie. A także "Drużyna jaskółek"..

Powiedziałbym inaczej Język nasze życie jest w naszych rękach to my decydujemy czy chcemy być dobrzy czy źli a osąd należy do Stwórcy
Wasze życie jest w Waszych rękach. To Wy decydujecie, jacy chcecie być,
a osąd należy do ..(tu doprecyzował 718).. 
Mrugnięcie))

W każdym razie: Proszę o PRECYZJĘ,
odniesienie się do tematu omówienia, topicu.

Filozofie z pewnością każdy jakąś ma. I ona jest b.ważna.
Jednakże zapytałem(sprawdzam jeszcze) na TEMATYCZNYM forum Projektu-Cheops(ani chybi).





« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 21:24:02 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 22, 2009, 14:23:49 »

o tym mówię - z porządnego forum PROJEKTU CHEOPS zrobił się projekt hydepark a to nie jest fajne Smutny

Kapłan 718'
Zapisane
Krzych99
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 22, 2009, 14:44:37 »

Wybór będzie na takiej zasadzie jak dziś ci z Syrusza biorą ludzi na badania, piękni, zdrowi, silini; bo tacy im się przydadzą. Coś było o tych zaproszeniach przez kosmitów w sesjach.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 22, 2009, 14:53:29 »

To mój pierwszy post na tym forum.

Pytanie do ZAANGAŻOWANYCH w projekt.  (można potraktowac jak karteczkę).
Zależy mi na możliwie SZCZEGóŁOWEJ odpowiedzi.

Na jakiej zasadzie po uruchomieniu instalacji ma zafunkcjonowac odróżnianie Sprawiedliwych od Niesprawiedliwych?

Chodzi mi o Stan Wiedzy o mechanice ochrony lub jej braku
jaka jest powiązana z Systemem z piramidą i całym przedsięwzięciem PCh.



Instalacja nie zostanie uruchomiona, projekt nie wypali, bo nie mają osoby z odpowiednim DNA.
Nastąpi za to przejście do IV gęstości - do Ziemi pod nami (ta skorupa to iluzja), i przejdą ci, co tak wybiorą, co dostroją swą wibrację do wibracji IV gęstości. Inni wybiorą pozostanie w III gęstości. I na tym będzie polegało to rozdzielenie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 22, 2009, 17:13:37 »

Szczerze mowiac z grubsza tak to wyglada. Jednak nasza droga zalezy od naszych indywidualnych decyzji.
Zatem zyjmy uczciwie , i godnie a nic nam nie grozi.Bo chroni nas nasz system wartosci , ktorym namalujemy wlasne zycia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 22, 2009, 17:24:06 »

Wybaczcie za mój brak wiedzy... ale co Wy będziecie robić w tej 4tej gęstości? Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 22, 2009, 17:28:03 »

Nic wielkiego , po prostu ZYC i uczyc sie tworzyc z dodatkiem nowego elemetu , ktorym jest MILOSC BEZWARUNKOWA.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 22, 2009, 17:31:42 »

Instalacja nie zostanie uruchomiona, projekt nie wypali, bo nie mają osoby z odpowiednim DNA.
Nastąpi za to przejście do IV gęstości - do Ziemi pod nami (ta skorupa to iluzja), i przejdą ci, co tak wybiorą, co dostroją swą wibrację do wibracji IV gęstości. Inni wybiorą pozostanie w III gęstości. I na tym będzie polegało to rozdzielenie.

No i będziecie żyć, uczyć się, tworzyć pod skorupą Ziemii? biorąc pod uwagę budowę Ziemii może być to trochę trudne Mrugnięcie
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 22, 2009, 17:36:36 »

Bo wiesz, BRAIN, to jest tak, że żyjesz na Ziemi, expisz, zdobywasz punkty doświadczenia, potem robisz Level Up, i wybierasz z listy umiejętność "Miłość Bezwarunkowa" ;]

A tak serio: Nie ma daty "wejścia w IV gęstosć". Nie ma "IV gęstości". Każdy idzie swoim szlakiem rozwojowym. Żyjąc tutaj i teraz, uczy się żyć, poznaje siebie, poznaje to, kim JEST. To jak poznawanie każdego kawałka swojej duszy po kolei. Najpierw jesteś nieświadomy, żyjesz z dnia na dzień, Twoja dusza Cię nie obchodzi, liczy się tylko cielesność i "marna" egzystencja. Potem coraz bardziej poznajesz złożoność swojej istoty, uczysz się żyć nią w pełni, uczysz się też kooperować i koegzystować z innymi duszami. W pewnym momencie nauczysz się juz wszystkiego, co mozesz poznać, żyjąc jako istota fizyczna. Wtedy inkarnujesz już jako istota duchowa, na "wyższym planie gęstości" (chociaż słowo "gęstość" jest tu mocno nie na miejscu). I znowu doświadczasz, poznajesz, uczysz się, rozwijasz. Życie duszy to nie kończący się cykl rozwojowy. Nie ma też tak, ze jest pewne "przejście", jak sesja na uczelni, po której jedni zdają, a inni powtarzają rok. Tu każdy ma indywidualny tok "studiów", idzie własnym tempem, własną drogą życiową. Mozesz to przyspieszyć, interesując się i praktykując rozwój duchowy, ale nie musisz. To się powoli, spokojnie dzieje samo.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 22, 2009, 17:37:31 »

Dlaczego pod skorupa ziemi? Nic takiego sie nie wydarzy zeby zycie musialo zaistniec pod ziemia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 22, 2009, 17:41:42 »

No to już mniej więcej rozumiem, dość sensownie to nakreśliłeś.

A oglądaliście film K-PAX może to przejście do 4 gęstości kończy się tak jak u Kevina Spacey`ego pod koniec filmu? Mrugnięcie
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 22, 2009, 18:35:41 »

Cytuj
No i będziecie żyć, uczyć się, tworzyć pod skorupą Ziemii? biorąc pod uwagę budowę Ziemii może być to trochę trudne Mrugnięcie

Nie pod skorupą; skorupy już nie będzie :-)
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 22, 2009, 18:43:40 »

przeciez pod skorupa sa jakies kamienie zelazo czy inna lawa chyab ze moiwsz to w przenosni
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 22, 2009, 18:45:06 »

przeciez pod skorupa sa jakies kamienie zelazo czy inna lawa chyab ze moiwsz to w przenosni

Tak, w przenośni. Bo ten świat, ta niby rzeczywistość -to iluzja. Ona opadnie jak kurtyna. Albo jak klapki z oczu.


EDIT: Ale ta iluzja jest opleciona po kuli ziemskiej, więc trochę dosłowności w tym jest.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 18:46:02 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 22, 2009, 18:48:37 »

wszystko jest iluzją, to co widzimy nie zawsze jest tym co widzimy, (wiele zwierząt widzi całkowicie inaczej kształty które my znamy i dla nich to całkowicie inaczej wyglada)
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 22, 2009, 18:50:26 »

Tak, w przenośni. Bo ten świat, ta niby rzeczywistość -to iluzja. Ona opadnie jak kurtyna. Albo jak klapki z oczu.


EDIT: Ale ta iluzja jest opleciona po kuli ziemskiej, więc trochę dosłowności w tym jest.

Więc kosmonautom którzy polecieli na księżyc już dawno ta kurtyna opadła tak? Mrugnięcie

A co z takimi nieuduchowionymi istotami jak ja?
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 22, 2009, 19:02:19 »

Cytuj
Więc kosmonautom którzy polecieli na księżyc już dawno ta kurtyna opadła tak? Mrugnięcie

Gdyby im opadła, to by ich tu już nie było :-)

Cytuj
A co z takimi nieuduchowionymi istotami jak ja?

Każdy jest uduchowiony, choć w różnym stopniu, często jednak nawet nie zdajemy sobie sprawy ze stopnia swojego uduchowienia. Tak czy inaczej posłuchaj tu Kiary: żyj godnie i prawo, a wszystko dobrze będzie, iluzja się skończy - wtedy, kiedy przyjdzie na to czas :-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 00:26:25 wysłane przez Lucyna D. » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gl-life babor dragoria shd sherwood