Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:50:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Miejsca mocy w Polsce i na świecie  (Przeczytany 194743 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #275 : Listopad 30, 2012, 18:38:09 »

Do mnie z kolei, już dawno temu dotarła informacja o czakramie w Bazylice Mariackiej,
z tą różnicą, że jego centrum miałoby znajdować się pod amboną.

Czy doświadczyłam działania czakramu, że tak powiem 'organoleptycznie'?  Mrugnięcie
Owszem, ale zawsze doświadczam spływów energetycznych, gdy się na to otwieram
i tego oczekuję. Wniosek?
Najlepszy jest ruchomy czakram, zainstalowany we własnej świątyni ciała. Chichot

To pa  Duży uśmiech

Oj Ptaku ,nie wiem jak inni, ale "ten którego nie ma" odebrał Twoją wypowiedż jako nieprzyzwoicie ociekającą seksem Duży uśmiech
bo ... "pod amboną .. organoleptycznie.... spływ na który się otwierasz i oczekujez no i to ruchome coś w świątyni ciała"......... Duży uśmiech albo głodnemu chleb na myśli Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #276 : Listopad 30, 2012, 19:07:15 »

Cytat: East
Oj Ptaku ,nie wiem jak inni, ale "ten którego nie ma" odebrał Twoją wypowiedż jako nieprzyzwoicie ociekającą seksem 
bo ... "pod amboną .. organoleptycznie.... spływ na który się otwierasz i oczekujez no i to ruchome coś w świątyni ciała".........  albo głodnemu chleb na myśli   

A niech Cię, eastSzok Takie skojarzenia, to faktycznie, tylko u głodnego mogą się pojawić.  Mrugnięcie
Mi nawet do głowy to nie przyszło, bo gdyby przyszło, treść ujęłabym inaczej.
No i mamy kolejny wniosek.
Uważaj jak piszesz, bo nawet ci, których nie ma, zawsze znajdą ruchome coś w cudzej świątyni ciała.   Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #277 : Grudzień 01, 2012, 08:39:37 »

east
Cytuj
Oj Ptaku ,nie wiem jak inni, ale "ten którego nie ma" odebrał Twoją wypowiedż jako nieprzyzwoicie ociekającą seksem
Dokładnie odebrałem jak braciak Duży uśmiech
Ba nawet chciałem zapytać co będzie jak ktoś będzie chciał wejść do świątyni, ale ugryzłem się w język Duży uśmiech
Oczywiście jak braciak kopnął kamyczek to mała lawinka gotowa Duży uśmiech
ptak
Cytuj
A niech Cię, east!  Szok Takie skojarzenia, to faktycznie, tylko u głodnego mogą się pojawić.  Mrugnięcie
Mi nawet do głowy to nie przyszło, bo gdyby przyszło, treść ujęłabym inaczej.
No i mamy kolejny wniosek.
Ośmielę się zauważyć wielce oświecona i szacowna ptak są nie tylko głodni ale i spragnieni Duży uśmiech
Dalej już pisał nie będę bo za rano na pifko więc nic by głupot tu wypisywanych prze ze mnie nie tłumaczyło, ale i tak za myśli moje mogę śmiało przeprosić Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #278 : Grudzień 01, 2012, 10:11:54 »



//Miejsca mocy, ale jakiej? hmmm//

jak mówi Grzesiek- oni nie mogą żyć bez naszego uwielbienia i cierpienia,-
to ten słodki Lush
  Zły
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #279 : Grudzień 01, 2012, 18:59:47 »

Dodam tylko zgadzając się z szacownym poprzednikiem, że chyba dlatego przekazane jest :,,...Człowiek jest tam gdzie jego myśl..."
Dodam też do tego co napisała szacowna Kate, że dziadek opowiadał mi kiedyś, że jak się źle czul to chodził sobie do kościoła i ,,zbierał" jak to mówi w.szacowny songo lush z obrazów, ołtarzy itd zostawiony tam w ,,prezencie i z własnej woli" przez wyznawców, których on pozwolił sobie nazwać z całym szacunkiem i z za przeproszeniem ,,owieczkami", twierdził, że tyle można było zebrać ,,lushu", że aż plecy swędziały Duży uśmiech
Cóż ponieważ jestem leniwy nie chciało mi się chodzić do kościoła (a jak była okazja to wolałem skupiać się np na dziewczynach ze scholi)  i ja tego nie praktykowałem i raczej w planach tego nie mam Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
I nazwa miejsce mocy też znaczy co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : Grudzień 03, 2012, 23:38:04 »

Czakramy według Johanna Kössnera

1.CZAKRA            1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE U OSÓB NIEROZBUDZONYCH DUCHOWO
KORZENIA - Jest ogniskiem żądzy, niskich popędów i przesadnych zachcianek. Osoba traci wiele energii życiowej na skutek egoistycznego podejścia do płci i seksu. Głównym celem jest zaspokojenie potrzeb fizycznych. Podczas stosunków płciowych nic osiąga poczucia zjednoczenia z innym TY. Następstwem tego są ustawiczne frustracje i naruszanie ludzkiej woli.

                             2.DZIAŁANIE HARMONIJNE U OSÓB ROZBUDZONYCH DUCHOWO
                  - Jest ogniskiem czystości, centrum woli i samoopanowania.           

                             3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                  - Znajduje się na Wyspach Wielkanocnych.


2.CZAKRA               1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE
SAKRALNA   - Jej negatywne ognisko wyzwala gniew, złość, nienawiść, wstręt i odrazę.

                               2.DZIAŁANIE HARMONIJNE
                    - Pozytywnym wyrazem jest siła modlitwy; siła mantry i inwokacji (wezwania).

                               3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                    - Znajduje się w Meksyku (lądowisko Grzmiący Ptak).


3.CZAKRA
SPLOTU
SŁONECZNEGO
       1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE
                    - Negatywnie ukształtowana wyraża się w chciwości, żarłoczności, zachłanności, strachu i innych niskich żądzach. W ostatnich latach jej destruktywny potencjał osiągnął najwyższą formę.

                              2.DZIAŁANIE HARMONIJNE
                    - Jej pozytywny potencja! wyraża się w spokoju, równowadze wewnętrznej, pokojowych zamiarach, harmonii i braku lęków. Osobliwością jest tutaj fakt, że przy dobrze rozwiniętym czakramie splotu słonecznego człowiek chroniony jest jakby automatycznie przed negatywnymi myślami innych osób, złorzeczeniami, jak również przed własnymi niskimi pobudkami, chciwością i innymi żądzami fizycznymi.

                              3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                    - Znajduje się w centrum piramidy Cheopsa. Jako centrum energetyczne od 3000 lat utrzymuje Ziemi? w stabilnej równowadze. Czakram ten pracuje z wydajnością 80%. Obecnie jego energetyczny biegun jest stopniowo redukowany, aby przekazać berło czwartemu czakramowi Ziemi.


4.CZAKRA             
SERCA
                   1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE
                     - W nierozbudzonej formie wyraża stan letargu, ospałości, lenistwa, niechlujstwa.

                              2.DZIAŁANIE HARMONIJNE
                     - Pozytywną emanacją czwartego centrum jest czysta, wszechobecna miłość, tolerancja i wyrozumiałość

                              3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                     - Zlokalizowany jest na Golgocie. Ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa właśnie w tym miejscu przyczyniło się do skierowania na ten obszar potężnej siły MIŁOŚCI. W przyszłości Ziemia przejdzie pod wpływy tego właśnie czakramu. Dzięki jego oddziaływaniu zostanie oczyszczona aura uczuć; zostaną pokonane siły destrukcji i agresji.

5.CZAKRA
GARDŁA
                  1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE
                      - Czakra ta jest centrum władzy. Negatywnym jej aspektem jest chęć zdobycia osobistej władzy, wywyższanie się, ZAZDROŚĆ.

                               2.DZIAŁANIE HARMONIJNE
                       - Jej pozytywnym wyrazem jest siła doskonałości, wypełnianie woli boskiej i urzeczywistnienie boskiego planu.

                               3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                       - Znajduje się w Anglii w Stonehenge. Kamienny krąg w Stonehenge składa się z 16 pionowych bloków kamiennych, podobnie jak czakra gardła, która składa się z 16 płatków lotosu.

6.CZAKRA
CZOŁA
                    1.DZIAŁANIE NIEHARMONJNE
                        - W negatywnym aspekcie objawia DUMĘ i ciemnotę umysłową. Tutaj wślizgują się do ludzkiego pola WĄTPLIWOŚCI. Tu mnoży się krytyka i niezadowolenie. Stąd wychodzi bodziec do osądzania ludzi i ustawicznego wartościowania zjawisk.

                               2.DZIAŁANIE HARMONIJNE
                        - Czakra czoła – to centrum mądrości i siły pojmowania, często nazywane TRZECIM OKIEM lub BOSKIM OKIEM. Jest ogniskiem mentalnego rozwoju, zdolności koncentracji i zgłębiania wiedzy.

                               3.ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                        - Znajduje się w Mongolii, na pustyni Gobi. Istnieje tam Złote Miasto – Shambhala – ale w formie duchowej. Czakram ten zostanie w pełni uaktywniony dopiero w późniejszej fazie ewolucji.

7.CZAKRA
KORONY
                  DZIAŁANIE HARMONINE 
                         - U większości osób czakra siódma nie jest jeszcze rozwinięta, dlatego nie ma negatywnych obciążeń. Egzystuje ona tylko w czystej formie. Czakra korony uaktywni się dopiero wtedy, kiedy całkowicie rozwinie się czakra serca. Decydującym czynnikiem jest tutaj wyższa, uniwersalna MIŁOŚĆ. Rozwój tej czakry zaczyna już być dostrzegalny fizycznie; objawia się to m.in. przez sygnały akustyczne (szumy w uszach, warkot, pukanie, chrobotanie, gwizdy); przez niewytłumaczalny nacisk na głowę lub uczucie rozsadzania czaszki. Osoby widzące aurę postrzegają czakrę siódmą jako koronę światła lub aureolę. Daje ona poczucie błogości i wewnętrznego oświecenia.

                               ZIEMSKA LOKALIZACJA CZAKRAMU
                         - Zlokalizowany jest w Himalajach. Stamtąd właśnie oddziaływają na Ziemię wysoko rozwinięte istoty duchowe oraz ich uzdrawiające energie. Czakram ten nabierze pełnego znaczenia dopiero w późniejszym okresie ewolucji.

8.CZAKRA
ALFA
           Czakra ALFA znajduje się ponad głową. Nie ma fizycznej lokalizacji – leży nad biegunem północnym.

9.CZAKRA
OMEGA
       Czakra OMEGA znajduje się pod stopami. Nie ma fizycznej lokalizacji – leży nad biegunem południowym.       
 


« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 23:49:11 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radiomms obozyjenieckie the-world-is-magic my-very-cats brygadaszarika