Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:11:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)????  (Przeczytany 89060 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 20, 2009, 22:40:09 »

Więc tak Laguna napisała że ten temat jest sprzed kilku miesięcy a przekazy sprzed roku(poszukajcie). Więc po co wrzuciła te przekazy na forum?

Żeby co? Żeby zabłysnąć? Sławy się zachciało?

Z wami nie idzie inaczej. Więc tak.

Załóżmy że cały ten jej "channeling" miał miejsce i rzeczywiście się odbył.

To teraz tak Laguna zamieściła ten "przekaz" Pytam jeszcze raz po co?

Patrząc po tym co mówi ten byt jednogłośnie stwierdzam że jest to "idiota z zaświatów" który nie wie co mówi. Nie potrafi siebie określić jako osoby. Mówi w liczbie mnogiej. Kompletny brak intelektu.

Teraz kolejna kwestia. ŻADNEMU ale to ŻADNEMU channelingowy nie możemy wierzyć. Musimy ciągle sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać.

Kiara mówisz że nie liczy się piękno a co ostatnio pisałaś?! Zmieniasz zdanie jak napalona małpa.

Mówisz teraz że liczy się wartość słów. I tak tu się zgodzę. Ale dodam od siebie choćby ci góry, tron złoty i klejnoty obiecali nie możesz być pewny w 100% intencji BYTÓW z zaświatów.

A ponieważ Laguna podaje się za Medium to będzie mi tyle razy odpowiadać ile będzie potrzeba.

Ps: Kiaro bawisz się w adwokata diabła?






« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 22:40:53 wysłane przez Mora » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 20, 2009, 22:46:54 »

"Kiara mówisz że nie liczy się piękno a co ostatnio pisałaś?! Zmieniasz zdanie jak napalona małpa."...
Jakie masz prawo obrazac mnie takimi epitetami?

Doskonale wiesz co mialam na mysli iz nie liczy sie samo piekno slow a ich wartosc.
Jakie masz prawo nazywac Legune_  diablem i orazc ja oraz ponizac?

Wystarczy Mora, od tego mometu nie musze i nie bede odpowiadala na zadne twoje posty.
Nie pozwole siebie obrazac.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 23:22:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #127 : Luty 20, 2009, 22:49:41 »

Mora, a nie masz wrażenia, że sam jesteś od pewnego czasu otwartym kanałem?
I to wcale nie dla najmądrzejszego bytu.
Stań się uważnym obserwatorem własnych myśli, emocji i słów.
I nie obrażaj ludzi. Laguna i tak przejawia zbyt dużo cierpliwości …
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 20, 2009, 22:49:45 »

mora szczeniaku zamknij się już! Kiarze i Lagunie masz na PANI od teraz mówić!!! wystarczy już twojego złego traktowanie KOBIET!!!

tak jestem współczesnym Templariuszem I NIC ci do tego, mam kodeks rycerski i DAM nie pozwolę obrażać...

pamiętaj dziecko - na PANI masz im mówić...

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #129 : Luty 20, 2009, 22:53:44 »

mora szczeniaku zamknij się już! Kiarze i Lagunie masz na PANI od teraz mówić!!! wystarczy już twojego złego traktowanie KOBIET!!!

tak jestem współczesnym Templariuszem I NIC ci do tego, mam kodeks rycerski i DAM nie pozwolę obrażać...

pamiętaj dziecko - na PANI masz im mówić...

718'


Dziękuję za uwagę. O to mi chodziło.

Wyszło szydło z worka. Uśmiech


Tak wiem ptaku ale to była prowokacja. Uśmiech
 Lagunę i Kiarę przepraszam.

Mała prowokacja i już nasz drogi Kapłan pokazał swoją naturę. Nic ale to nic się nie zmieniłeś.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #130 : Luty 20, 2009, 23:00:36 »

Mora, przeproś przede wszystkim siebie,
bo to własną osobę najbardziej skrzywdziłeś …
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #131 : Luty 20, 2009, 23:02:03 »

dziecięca prowokacja i tyle!!! nie pozwolę kobiet obrażać i TYLE...

każdy ma swoją granicę, ja mam juz bardzo daleko ale wybuchłem bo mnie sprowokowałeś w głupi sposób...

ale ignoruje cie od tej pory - pisz sobie na forum, ja nie czytam juz co piszesz...

718'
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #132 : Luty 20, 2009, 23:03:43 »

Mora, przeproś przede wszystkim siebie,
bo to własną osobę najbardziej skrzywdziłeś …


święte słowa - mora robisz to co twierdzisz, że robi Samuel - grasz na uczuciach ludzi, świetny uczeń, Samuel jest dumny zgodnie z twoim myśleniem  Zły

718
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 23:03:58 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #133 : Luty 20, 2009, 23:03:54 »

 Panowie tu chyba pozostaje wybrać tylko rodzaj broni , topory czy miecze ? ewentualnie mogą być kolczugi Duży uśmiech jak już chcecie tak po rycersku .
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #134 : Luty 20, 2009, 23:06:23 »

Mora, przeproś przede wszystkim siebie,
bo to własną osobę najbardziej skrzywdziłeś …


święte słowa - mora robisz to co twierdzisz, że robi Samuel - grasz na uczuciach ludzi, świetny uczeń, Samuel jest dumny zgodnie z twoim myśleniem  Zły

718
Problem w tym że ja nie ja nie wierze w słowa Samuela. A za to Ty wierzysz i powinieneś ich przestrzegać a sam co robisz?

Tak krzyczysz na mnie a sam nie spojrzysz na siebie.

Pozdro i Trochę rozumu
Mora
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #135 : Luty 20, 2009, 23:09:36 »

WIERZE W TO CO ROBIE DLA PCH I TO CO NAPISALEM  I JEST NA STRONIE OFICJALNEJ - W TO WIERZE!!!

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #136 : Luty 20, 2009, 23:13:03 »

WIERZE W TO CO ROBIE DLA PCH I TO CO NAPISALEM  I JEST NA STRONIE OFICJALNEJ - W TO WIERZE!!!

718'
W wierz se w co chcesz ale ja z zasady jak w coś wierzę to staram się tego świecie przestrzegać a ty? Wierzysz słowom Samuela a jak przed chwilą zachowałeś się w stosunku do mnie?

Zmiana avatara to tylko zmiana avatara a struktury te same...
Pozdro
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #137 : Luty 20, 2009, 23:14:01 »

A ponieważ Laguna podaje się za Medium to będzie mi tyle razy odpowiadać ile będzie potrzeba.

Odnoszę wrażenie ,że w tym zdaniu j/w zachowujesz i czujesz się jak Bóg Sumeryjski żądający pokory wobec swojego widzi mi sie oraz wszystkich podejrzewasz o tak zwaną przez Samuela pychę. hm - zatem baw się jeśli tego potrzebujesz. być może potrzebujesz takiego doświadczenia z zachowaniem prawa przyczyny i skutku .

Ps: Kiaro bawisz się w adwokata diabła?

Skoro Ty bawisz się w Boga i sędziego to myśle Kiaruś może byc adwokatem Diabła ?? Zapewne Ty jako Bóg jej na to nie pozwolisz ....
Skończmy ta dziecinade i zabawę w kotka i myszkę . Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #138 : Luty 20, 2009, 23:18:19 »

napisze wprost i czerwonymi literami aby Mora mógł zrozumieć

nie wierze słowom Samuela lecz PRZEKAZOM i to co w nich ODKRYŁEM, nie ma potrzeby już, żebym wierzył - zadanie moje zostało wypełnione i jest to ponad wiarą czy nie - wierze w to co odkryłem - tyle...

aha i jeszce jedno - myślenie jest dynamiczne i się zmieniać musi - ktos to kiedyś nazwał własnie ROZWÓJ! a nie stagnacja po to cofa a nie prowadzi wprzód...

718'
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #139 : Luty 20, 2009, 23:18:50 »

.... nasz drogi Kapłan pokazał swoją naturę. Nic ale to nic się nie zmieniłeś.

Kapłan ma całkowitą rację chcąc Cię doprowadzić wreszcie do porządku.
Zapomniałeś gdzie jesteś.
Jesteś człowieku na ogólnoświatowym forum, gdzie atakujemy tematy, a nie ludzi.
Poczytaj sobie wypowiedzi Laguny, które błyszczą zrozumieniem , otwartością , dojrzałością.
A Twoja postawa przypomina raczej ucznia siedzącego w oślej ławce.
  Żałosne...
Więc sam  na własne życzenie eliminujesz się z tej społeczności.
Więc pewnie  za chwilę dostaniesz bana.



« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 23:19:34 wysłane przez astro » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #140 : Luty 20, 2009, 23:22:37 »

napisałem do admina, żeby tego nie robił ale ostrzeżenie się przyda jednak - to forum czyta tysiące ludzi - to nie prywatna piaskownica dla dzieci a forum dla ludzi dojrzałych takich jak Kiara i Laguna na przykład, ja się staram dopiero dojść do takiego poziomu jak ONE...

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #141 : Luty 20, 2009, 23:23:10 »

Cytuj
A ponieważ Laguna podaje się za Medium to będzie mi tyle razy odpowiadać ile będzie potrzeba.

Odnoszę wrażenie ,że w tym zdaniu j/w zachowujesz i czujesz się jak Bóg Sumeryjski żądający pokory wobec swojego widzi mi sie oraz wszystkich podejrzewasz o tak zwaną przez Samuela pychę. hm - zatem baw się jeśli tego potrzebujesz. być może potrzebujesz takiego doświadczenia z zachowaniem prawa przyczyny i skutku .

Wiesz. Nie zachowuję się jak bóg sumeryjski.
Włożyłem do tego tematu trochę sceptycyzmu bo nie mogę patrzeć jak siebie poklepujecie po ramieniu jakby ten channeling był czymś oczywistym i 100% prawdą dla was. Tak trudno Ci to zrozumieć? A może boli Cię to że pokazałem te błędy których chciałabyś abym nie przypominał?

Cytuj
Ps: Kiaro bawisz się w adwokata diabła?

Skoro Ty bawisz się w Boga i sędziego to myśle Kiaruś może byc adwokatem Diabła ?? Zapewne Ty jako Bóg jej na to nie pozwolisz ....
Skończmy ta dziecinade i zabawę w kotka i myszkę . Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Mrugnięcie

Nie bawię się w boga a tym bardziej sędziego. Czy dałem na kogoś wyrok? Mrugnięcie

Pamiętasz co napisałem kilka postów wcześniej?
Nie dam Ci spokoju bo WIEM że kłamiesz. I na tym temat się nie skończy ponieważ nie pozwolę abyś manipulowała ludźmi.

Pozdro
Mora

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #142 : Luty 20, 2009, 23:25:31 »

Z chęcią zobaczę jak admin czyta twoje posty kapłanie.

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #143 : Luty 20, 2009, 23:27:50 »

mora dziecko, wyluzuj już, Laguna nie manipuluje - ty to robisz pisząc, że ona kłamie!!!

ja się znam, na ludziach a to bardzo ciepła osoba - to widać jak umiesz patrzeć...

718'
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #144 : Luty 20, 2009, 23:30:20 »

mora dziecko, wyluzuj już, Laguna nie manipuluje - ty to robisz pisząc, że ona kłamie!!!

ja się znam, na ludziach a to bardzo ciepła osoba - to widać jak umiesz patrzeć...

718'

Czujesz się jakiś ważniejszy nazywając mnie dzieckiem?

I nie przeinaczaj faktów.

Zresztą zostawię was w tym małym świecie. Każdy przecież chce mieć swój świat Duży uśmiech

Pozdrawiam

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #145 : Luty 20, 2009, 23:35:33 »

nie czuje sie wazniejszy, ja mam 25 lat a Ty? chodzi mi o szacunek do starszych - nie mnie - i KOBIET - tak zostałem wychowany i dobrze mi z tym a od pewnego czasu mnie to drażni bardzo i rozumiem czemu Uśmiech

718'
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #146 : Luty 20, 2009, 23:36:10 »

Drodzy i sympatyczni koledzy!!!

Niezależnie od racji proponowałbym delikatny rozejmik do juterka bo was kamieniami pogonią i będzie niemiło.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #147 : Luty 20, 2009, 23:37:58 »

nie czuje sie wazniejszy, ja mam 25 lat a Ty? chodzi mi o szacunek do starszych - nie mnie - i KOBIET - tak zostałem wychowany i dobrze mi z tym a od pewnego czasu mnie to drażni bardzo i rozumiem czemu Uśmiech

718'
To ja Ci powiem że jestem za równo uprawnieniem. Uśmiech
Każdy z nas jest równy. Czy to kobieta, czy mężczyzna, Czy 50 latek.




Pozdro
Mora Uśmiech
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #148 : Luty 21, 2009, 00:19:48 »


I o to właśnie chodzi. Gdy wyśmiejesz się już tak porządnie, to inaczej spojrzysz na ten cały cyrk. I odmówisz swojego w nim udziału. W końcu zabraknie widowni i poparcia.
Jest tyle opcji w tym samym środowisku, lecz przełącznik jest w Tobie.


Ano tak drogi Ptaku.
Pamiętam  o tym przełączniku. Jest on dobrze wytłumaczony  w tym filmie - Laguna podała do niego linka.
Mnie się natychmiast uruchamia  przełącznik, gdy w swoich oczach widzę umierające z głodu dzieci.Gdy widzę, jak proszę ten świat już tylko o wodę nic więcej, bo umierają.... z pragnienia.
One czekają...wciąż czekają,  ale pomoc znikąd  nie nadchodzi.Więc odchodzą....
Pomoc nie nadchodzi.... bo lepiej przecież wydawać biliony dolarów na zbrojenia niż pomóc tym, którzy o tą pomoc proszą.
Jeden tylko czołg kosztuje tylko 300-400 milionów dolarów!

Ludzie się już podzielili.
Amen
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 00:21:07 wysłane przez astro » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #149 : Luty 21, 2009, 00:28:14 »

Kto tak dobrze żeni czołgi(300-400 mln usd/jedna sztuka) a kto trwoni tak mocno dobro pracy rąk ludzkich narodu swojego?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy truegaming world-anime wild-reign madex