Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:54:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783785 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1750 : Październik 11, 2012, 23:33:40 »

Skojarzenia wiele mówią o "kojarzącym"...
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #1751 : Październik 11, 2012, 23:46:35 »

Lub raczej o stosunku do owego rytuału .
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1752 : Październik 11, 2012, 23:54:34 »

Hiacynt, w tym momencie mógłbym np. wzıąć z Twojej wypowiedzi słowo "stosunek" dorzucić sprytny kontekst i... finalnie w tym świetle ukazać Cię jako np. osobę ograniczoną... wpadłbys wtedy we własny dołek... ale to takie płaskie i bez polotu...
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #1753 : Październik 11, 2012, 23:57:11 »

Masz rację-mógłbym...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1754 : Październik 12, 2012, 08:21:31 »

Sventer, jeśli chcesz zmienić świat, to wiesz od czego należy zacząć...
Ale już to chyba robisz, bo w tym wątku się nie udzielasz. Postawa to przykład, ale jak widać, nie tylko w tym wątku, wcale nie jest zaraźliwa, ale i tak należą ci się gratulacje.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1755 : Październik 12, 2012, 19:07:18 »

Hm szacowni a czy nie lepiej tworzyć własną nową przestrzeń niż zmieniać świat Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #1756 : Październik 16, 2012, 08:32:51 »

dawno mnie tu nie było, ale widzę że nic a nic się nie zmieniło. arteq dalej walczy z wiatrakami trwoniąc swój cenny czas który przecieka mu między palcami a kiara jak kiara. dalej nie chce się przenieść w duchowy niebyt. itd...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1757 : Październik 16, 2012, 14:51:35 »

Naiwny jesteś east,  TEGO Świata  nikt i nic zmienić nie może, zmiany jakie zachodzą mogą zajść tylko w Ludziach i to oni sami ich dokonują lub nie.
Fakt, zmiany zachodzą w ludziach. Ludzie wnoszą nowe wartości i nowe rozpoznania do starego świata. Ludzie przejmuja lub niszczą stare struktury. Idąc tym tokiem rozumowania. Gdyby we wszystkich ludziach na raz na wszelkich szczeblach zaszły ekstremalne przemiany na lepsze, to NIC nie musiałoby się na siłę zmieniać, a System sam by się rozpadł.
O tym śpewał John Lennon
Przypuśćmy ,że nagle  ludzie na całej ziemi nie byliby zdolni do czynienia zła i znaliby konsekwencje każdej czynności w ogólnym obrazie. Takie Oświecenie po prostu rozpuściłoby stare struktury natychmiast, zaraz jak wszystkie negatywne działania by zostały anulowane. W ciągu jednego dnia.

Cytuj
Dokonuje się tego przez uwolnienie świadomości ze starych wgranych wzorcowa, bardzo mocno w nią wkodowanych przez wiele tysiącleci.
Owszem. Czasami wystarczy rozpoznać przyczynę wszystkiego, a skutki się nie wydarzą.

Cytuj
A jak można tego dokonać? Zawsze jest to terapia szokowa,
Tak dla wielu terapia zbyt szokowa Chichot Oni się przed nią bronią, ale już nie potrwa to długo. Świadomość stanie się  wiodącą częstotliwością.

Cytuj
Istnieje zawsze zasada dementowania kłamstw

Zatem zdementuj najpierw odbiornik kłamstwa, rozpoznaj co i kto daje się łapać na kłamstwa . Nie TY to uczynisz, ale natura Poszukiwacza przejawiająca się poprzez Kiarę.

Cytuj
Gorzej jak już komuś przeszkadza sam fakt ich zaistnienia.
Rozpoznana natura kłamstwa przestaje być groźna i już nie przeszkadza. Bo nie ma komu Duży uśmiech

Cytuj
Powrót do dawnych parametrów ziemi to jedno ,a odblokowanie świadomości ludzi to drugie
Ale to proces do autorozpoznania, nikt tego na siłę zrobić nie może. Nawet tzw "stwórca" kimkolwiek tam jest (jeśli jest Mrugnięcie ) , trzyma się z daleka od grzebania w człowieku bo byłoby to łamaniem wolnej woli.

Czym innym jest jednak wzrost  wibracji całego otoczenia które wolnej woli nie posiada będąc zawsze integralną częścią Całości  od niej nierozdzielonym.
Tak czy inaczej każda istota ludzka jest powiązana z Przestrzenią zwaną życiem i podniesienie nie może jej ominąć. Efekty jednakże mogą być różne w zależności od uporu i przywiązań do wymyślonych utożsamień i starych nawyków.

One mogą co najwyżej opóźnić re-integrację utrzymując człowieka w fałszywym przekonaniu o tym, że on może sobie ..cokolwiek. Pozorny wybór to właśnie nieświadomość. To stan śnienia.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1758 : Październik 16, 2012, 16:01:33 »

east
Cytuj
Tak czy inaczej każda istota ludzka jest powiązana z Przestrzenią zwaną życiem i podniesienie nie może jej ominąć. Efekty jednakże mogą być różne w zależności od uporu i przywiązań do wymyślonych utożsamień i starych nawyków.
Dodam do tego co piszesz szacowny, że narodziny tego wymiaru zapamiętano pod nazwa wielkiego wybuch więc teraz będzie wielka implozja Duży uśmiech
No i nie bądź naiwny Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1759 : Październik 16, 2012, 18:49:50 »

Jak widzisz ace, tutaj są chyba 2 szkoły. Jedna dwa posty nad twoim mówi, żeby się tą przeszłością nie zajmować, nie dawać jej ponownie swojej energii. Energetycznie niby racja.
Druga szkoła twierdzi, że trzeba działać, czyli coś robić. Tutaj podstawowy problem polega na tym, że trzeba wiedzieć co się robi. A z tą wiedzą to bardzo krucho u nas, bawiąc się tymi kartami czasami odsłonimy jakąś blotkę, co dla gry nie ma większego znaczenia. Ci, co wychylali się bardziej, zwykle obrywali wiosłem w głowę i źle kończyli, więc zachęty brak.
Bezwiedne działanie w temacie jest równoznaczne z mantrowaniem itd.
Jeszcze w starożytności wiedza bywała szanowana, a dziś powiedziałbym, że raczej powszechnie jest olewana, jak widać programowanie działa doskonale.
Stąd nic dziwnego, że na bazie przesłanek, czy tradycji powstają kolejne "bractwa", które próbują manipulacją naginać rzeczywistość do ich potrzeb lub zapatrywań. I w tym kontekście nie dziwi mnie wcale ta kontrowersyjna wypowiedź o gojach, niektórzy po prostu już uważają, że trzymają Pana Boga za nogi, albo więcej.
Więc druga szkoła istnieje, ale na dziś nawet jej program nie jest znany, a co dopiero nauczanie, chyba że, przyjmiemy że tą szkołą jest kolejne np. "kryształowe" bractwo, które będzie działało przeciwko manipulacji pozostałych. I kółko się zamyka.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1760 : Październik 16, 2012, 20:10:30 »

blu....

Cytuj
Jeszcze w starożytności wiedza bywała szanowana, a dziś powiedziałbym, że raczej powszechnie jest olewana, jak widać programowanie działa doskonale.

Bo widzisz dla pewnych opcji najbardziej niebezpieczna jest otworzona świadomość ludzi poprzez uzyskanie prawdziwej wiedzy. Doskonale wiedzieli iż nie będą mogli powstrzymać jej napływu, więc wymyślili bardzo proste rozwiązanie , zapełnienie przestrzeni przeogromną ilością wiedzy fałszywej ale o zbliżonej bardzo treści do prawdziwej. To czysta manipulacja informacją ( jak Ptaka z Talmudem) , ktoś kto nie wie co było prawdą , uzna iż jest nią to co w danej chwili z nim współgra , tzn. z jego nieoczyszczonym stanem emocjonalnym. i wcale mu specjalnie nie będzie zależało na poszukiwaniu prawdy , bo nie będzie miał wzorca do jej odróżnienia od sterty udających ją podobieństw. Stąd ten natłok informacyjny , który udaje prawdę i mnóstwo ludzi walczących między sobą o swoje prawdy ( czyli to co wydaje się im być prawdą) i jeszcze kolejna grupa , która odpłatnie stara się zniszczyć tych co rzeczywistą prawdę przekazują , oraz grupa tych , którzy robią to bo taki mają plan przedurodzeniowy, są wcielonymi przedstawicielami opcji tracących teraz władzę. 

Oj dużo by się tego nazbierało , dużo.... system uważał iz najlepsza dezinformacja jest w zalewie prawdopodobną informacją , która prawdziwą nie jest.

A co jest największym zgubą  Ludzi? Wcale nie to iż czegoś nie wiedza , nie znają , a tym samym nie znają prawdy, Największą zgubą ludzi jest to co uznają za prawdę , a nią wcale nie jest.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1761 : Październik 16, 2012, 20:30:46 »

to na czym polega manipulacja nasza rzeczywistoscia w dokladnym sensie?Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1762 : Październik 16, 2012, 20:49:39 »

Cytat: Kiara
To czysta manipulacja informacją ( jak Ptaka z Talmudem)

O, wypraszam sobie, żadnej manipulacji ptaka nie było. Wrzucając cudzy artykuł w najmniejszym stopniu
nie chodziło mi o Talmud (co zresztą wyjaśniałam już Artqowi), lecz o postawę i słowa głoszone przez Żydów
piastujących wysokie i ważne stanowiska.
Za to Twoje, cytowane powyżej zdanie jest już jak najbardziej czystą manipulacją.

I czy Ty zawsze bierzesz odpowiedzialność za treści zamieszczanych przez siebie cudzych tekstów?
Bardzo nieładnie Kiaro. Robisz dokładnie to, co zarzucasz np. Artqowi.
Tak podchodząc do sprawy, można wszystkich, którzy zamieszczają nie swoje teksty oskarżyć 
o manipulacje. Bo większość powielanych treści jest niesprawdzona, bądź nieweryfikowalna pod kątem prawdy.
Nie mówiąc już o tym, że prawda, prawdzie nie równa.

I Ty wypowiadasz się Kiaro w innym wątku o etyce?
Pusty śmiech ogarnia na tą Twoją duchowość. Ciekawa jestem, co zrobisz, gdy 21 grudnia
Twoje ciało nie przemieni się w świetliste i nigdzie nie odlecisz? Czy będziesz ukrywać się przed nami?
Bo największa Twoja przepowiednia się nie sprawdzi?

A już niedługo czas Cię zweryfikuje ostatecznie i okaże się kto tu siał dezinformację. 
Bacz, by nie zgubiło Cię to, co uznajesz za prawdę, a wcale nią nie jest.

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1763 : Październik 16, 2012, 21:34:24 »

Nic nie zrobi, tak samo jak na początku 2010 - uda, ze nie było sprawy, fuknie, będzie zapewniała, że zmiany naprawdę zachodzą/zaszły... ewentualnie, że funkcjonuje na 2 planach - świetlistym - 4 (który jest już tutaj, przeplata się razem z 3 ale my maluczcy nie widzimy tego) no i oczywiście na naszym padole - 3, gdzie z takim poświęceniem stara się nam nadal "pomagać" aby wyciągnąć do tego 4, bo... są jeszcze tzw. "dzikie karty"  :]

Kiaro, więcej wiary w ludzi, owszem sporo jest naiwnych, ale i sporo potrafi uważnie sprawdzać zasłyszane opowieści. Skoro coraz więcej osób poznaje się i na Twojej "wiedzy", to jeszcze nie jest beznadziejnie. Przyjdzie i czas gdy i Twoje wierne kapłanki powiedzą dosyć... i dotacje też ustaną... i rozpacz - bo gdzie znaleźć pracę gdy potrafi się tylko nieskładnie bajdurzyć...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1764 : Październik 16, 2012, 21:37:46 »

Ptak
Cytuj
Bo większość powielanych treści jest niesprawdzona, bądź nieweryfikowalna pod kątem prawdy.

Tak to prawda bardzo duża powielanych informacji jest niesprawdzalna , a szczegulnie tych , które są  przetworzeniem filozofii z filozofii , lub opierają się na osobistych odczuciach.

Jednak , Tora, Nowy Testament , Koran i Talmud są istniejącymi księgami z utrwalonym w nich zapisem, jeżeli cytuje się takie kontrowersyjne i poniżające informacje na temat zapisów w nich to trzeba sobie zadać trud i to sprawdzić zanim się je opublikuje, bo pod nimi się podpisujesz.
Ja jeżeli podważam dawne treści to stawiam obok moich wywodów linki do informacji na podstawie których wyciągam takie wnioski. A kiedy są to moje informacje oparte na wiedzy wewnętrznej też to piszę i biorę za nie odpowiedzialność moralną.
Co do zmian w grudniu? " nie łowię ryb przed siecią ..... " poczekajmy na grudzień.


kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1765 : Październik 16, 2012, 21:40:09 »

Kiaro, używając kiedyś określenia "szczury w purpurze..." jakoś nie podałaś... cytatu...  :]   to raz.


edit:
Dwa - ileż to razy poproszona właśnie o źródło lub bliższe informacje nt. zamieszczanych rewelacji rzucałaś - znajdź sobie na internecie, bo jest tam wiele o tym, czy też - zapytaj się zainteresowanych...
Więc proszę, nie wyjeżdżaj tutaj z takim pouczaniem, bo nie masz do tego moralnego prawa.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2012, 21:44:22 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1766 : Październik 16, 2012, 21:42:53 »

Kiaro, używając kiedyś określenia "szczury w purpurze..." jakoś nie podałaś... cytatu...  :]

Przecież to były twoje słowa ( już zapomniałeś) , które ja zacytowałam a, Ty wszcząłeś rwetes, postaram się odszukać ten post.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1767 : Październik 16, 2012, 21:55:10 »

Cytat: Kiara
…bo pod nimi się podpisujesz.

Pod niczym się nie podpisuję, wyraźnie napisałam, że treści odnośnie Talmudu były prawdopodobnie
prywatnym zdaniem autora artykułu. Użyłam słowa ‘prawdopodobnie’, bo nie wiem, czy on z kolei
nie cytował kogoś innego? Zaś usunięcie fragmentu wypowiedzi z cudzego tekstu byłoby manipulacją.
I tyle.
Co do grudnia, wprost nie mogę się doczekać. Okaże się, co będzie w Twojej  sieci… ?  Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1768 : Październik 16, 2012, 21:57:13 »

Przecież to były twoje słowa ( już zapomniałeś) , które ja zacytowałam a, Ty wszcząłeś rwetes, postaram się odszukać ten post.
Ależ, proszę, co masz się wysilać... tylko znowu rzucasz potwarz, kolejny raz manipulujesz i twierdzi "to nie moja ręka", bo autorem "szczura" jest:

"Jedenego szczura dalo by sie upolowac, ale jak sa same szczury porzebierane w wytworne stroje , to juz trudno nawet polowanie zainicjowac.
Szczury nie zrezygnuja z wygodnego zycia i ciagniecia karmy od dostarczycieli... , beda caly czas udawac iz sa jedyna droga zbawienia dla tych co modly do nich z kasa zazanosza..."
No coz , wygodne zycie , nabijanie w butelke , straszenie i kamuflaze sa specjalnoscia tej grupy od 2000 lat.

Kiaro, znowu jesteś hipokrytką.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2012, 21:58:09 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1769 : Październik 16, 2012, 22:02:13 »

Kiaro, z tego wynika, że w dualiźmie nie ma w 100% prawdziwego źródła. Bo każdy prezentuje tylko "swoją" prawdę (nie mówię o cytowaniu, ani świadomej manipulacji w tej chwili) czy to świadomą, czy wewnętrzną. Że świadoma jest pochodną wierzeń, wiadomo. Ale bez problemu można wyszukać "odczyty" Wyższych Jaźni, różnych osób, które kolidują ze sobą, a to już dla mnie wiedza wewnętrzna, i niestety nadal ma jakiś filtr osobowości.
No może Dolores Cannon wyciąga prawdę w głębokiej hipnozie, tam część jest weryfikowalna.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1770 : Październik 16, 2012, 22:20:03 »

Przecież to były twoje słowa ( już zapomniałeś) , które ja zacytowałam a, Ty wszcząłeś rwetes, postaram się odszukać ten post.
Ależ, proszę, co masz się wysilać... tylko znowu rzucasz potwarz, kolejny raz manipulujesz i twierdzi "to nie moja ręka", bo autorem "szczura" jest:

"Jedenego szczura dalo by sie upolowac, ale jak sa same szczury porzebierane w wytworne stroje , to juz trudno nawet polowanie zainicjowac.
Szczury nie zrezygnuja z wygodnego zycia i ciagniecia karmy od dostarczycieli... , beda caly czas udawac iz sa jedyna droga zbawienia dla tych co modly do nich z kasa zazanosza..."
No coz , wygodne zycie , nabijanie w butelke , straszenie i kamuflaze sa specjalnoscia tej grupy od 2000 lat.

Kiaro, znowu jesteś hipokrytką.

Będzie mi łatwiej jak dasz odnośnik do tego  postu. puki co to tylko wyrwany fragment...


Kiara Uśmiech Uśmiech


Nie wiem już  kim trzeba być.... gdy w usprawiedliwieniach siebie zasłania się cudzysłowie, a mój cudzysłów traktuje się jako dosłowność.

I niech to juz będzie ostatnim zdaniem na temat , w którym pokazałeś kim jesteś i po co jesteś na tym forum..

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 00:36:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1771 : Październik 16, 2012, 22:25:37 »

Ależ to jest cały Twój post - pod nim był tylko podpis "Kiara", więc nie podejmuj rozpaczliwych prób wyreklamowania się z rzuconego kłamstwa co do autora "cytatu". Jednak jeżeli sporo sie łga to nie dziwota, że potem miesza się co i kiedy się nasmarowało.

Kliknij na treść "Cytat: Kiara  Marzec 17, 2010, 00:22:57" w postach i... czarodziejsko się przeniesiesz do jego miejsca powstania.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1772 : Październik 16, 2012, 22:25:46 »

Kiaro, z tego wynika, że w dualiźmie nie ma w 100% prawdziwego źródła. Bo każdy prezentuje tylko "swoją" prawdę (nie mówię o cytowaniu, ani świadomej manipulacji w tej chwili) czy to świadomą, czy wewnętrzną. Że świadoma jest pochodną wierzeń, wiadomo. Ale bez problemu można wyszukać "odczyty" Wyższych Jaźni, różnych osób, które kolidują ze sobą, a to już dla mnie wiedza wewnętrzna, i niestety nadal ma jakiś filtr osobowości.
No może Dolores Cannon wyciąga prawdę w głębokiej hipnozie, tam część jest weryfikowalna.


Nie chce dyskutować o Dolores , bo mam bardzo duże obiekcje co do niej i celu jej poszukiwań ... kogo, czego przez hipnozę, ale nie jej jednej , to cały zespól ludzi. Hipnoza jest stanem w którym można wgrywać i wymieniać informacje w kimś, kto nie jest w stanie  tego kontrolować. Można w trakcie niej wymienić , lub zatrzeć realizację planu przed urodzeniowego,można dołączyć do nas jakiś byt, oj wiele by o tym pisać. Ja byłam ostrzeżona żeby nigdy nie poddawać się takim zabiegom, to naprawdę niebezpieczna gra w rękach ludzi prowadzonych przez niemożliwe do zidentyfikowania i niewidzialne grupy bytów, czy cywilizacji.

Kiara Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 10:54:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1773 : Październik 16, 2012, 22:28:01 »

Kiaro, kliknij na nagłówek twojego cytatu, kontekst będziesz miała dwa posty wcześniej.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1774 : Październik 16, 2012, 23:04:03 »

a na czym polega manipulacja ?Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fifa11 wild-reign world-anime kursor magicalespackluporum