Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:26:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783900 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #1825 : Listopad 12, 2012, 09:19:20 »


Wpierw trzeba zająć się sobą. A, potem konfrontować się ze światem zewnętrznym.
Dobry kierunek Duży uśmiech
Zająć się "sobą" ,tak, ale uczciwie. Zacznij od tego czy jesteś, a nie od założeń , mniemań i pobożnych życzeń. Potem układaj świat hahaha ..

Cytuj
Więc co wewnątrz, to i na zewnątrz.

Pytanie : czym jest i czy jest granica pomiędzy wewn, a zewn ? Nie granica iluzoryczna , ale ta rzeczywista, namacalna.
Jak ją znajdziesz to dopiero zadawaj dalej fundamentalne pytania .... i ewentutalnie naprawiaj światy ...



Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1826 : Listopad 12, 2012, 09:59:04 »

Generalnie: jeśli się mówi o konfrontacji nie można mówić o harmonii, bo te dwie się wykluczają.
Oczywiście "dla każdego...", o czym kolega Przebiśnieg nagminnie przypomina, póki co konfrontacja króluje, a z tego punktu widzenia do równowagi, czy harmonii dojść nie można.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1827 : Listopad 12, 2012, 10:29:42 »

Konfrontują się na przykład różne punkty widzenia, jak to na forach dyskusyjnych bywa. Czy z założenia w przypadku dyskusji należy przekreślić harmonię ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1828 : Listopad 12, 2012, 11:35:13 »

Każda dyskusja tworzy rodzaj energii ... jaką? Albo powodującą harmonię albo dysharmonię, zależnie co jest przez kogo tworzone w stosunku do energii fali na której obecnie jesteśmy ( a jest to dosyć wysoka wibracja) odsuwamy siebie sami  w niższą  przestrzeń energetyczną lub harmonizujemy coraz bardziej z wibracją najwyższą.
Zatem każdy sobie wybiera sam i każdy sam siebie swoim wyborem przesuwa w tej przestrzeni. Wiadomą i oczywistą sprawa iż jest  tworzenie awantur i ocenianie innych to niskie wibracje, akceptacja i spokój i korygowanie siebie to wysokie. Nie ma żadnego powodu by oceniać innych nie siebie, bo mamy prawo i możemy zmieniać tylko siebie i wznosić lub degradować tylko siebie, na tym powinniśmy się skupić tworząc harmonię ,a nie dysharmonię.
Każdy niech przyjrzy się sobie i oceni siebie bo ku temu ma wystarczająco dużo odnośników w przeglądzie własnego życia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 11:35:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1829 : Listopad 12, 2012, 12:02:19 »

Wiadomą i oczywistą sprawa iż jest  tworzenie awantur i ocenianie innych to niskie wibracje, akceptacja i spokój i korygowanie siebie to wysokie. Nie ma żadnego powodu by oceniać innych nie siebie, bo mamy prawo i możemy zmieniać tylko siebie i wznosić lub degradować tylko siebie, na tym powinniśmy się skupić tworząc harmonię
Owszem, Kiaro ,dlatego dyskusja jest okazją do przyjrzenia się tzw "sobie". Jak możesz skorygować tzw . "siebie" skoro nie widzisz siebie , a tylko głaszczesz siebie po główce i chowasz się za swoje JA, na które - jak piszesz - nikt nie ma wpływu.

Właśnie wtedy odcinasz się nie tylko od szans na korektę, ale przede wszystkim od ... życia. Ono do Ciebie puka w każdej chwili, ono Ciebie tworzy, a w pewnym sensie ono jest "Tobą". Ono jest "tobą-artkiem" , a teraz "tobą-eastem".

Daj życiu, czyli prawdziwej sobie, szansę na dialog , na rozwój , na harmoniczną korektę. Ale do tego trzeba nabrać do tzw "siebie" dystansu , a nie fiksować się na wyobrażeniach na własny temat, gdyż to one właśnie wprowadzają dysharmonię.

Cytuj
Każdy niech przyjrzy się sobie i oceni siebie bo ku temu ma wystarczająco dużo odnośników w przeglądzie własnego życia.
To dobry początek ,ale bez słodzenia sobie, bez samooszukiwania się Kiaro , plus do tego może parę refleksji z zewnątrz ?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1830 : Listopad 12, 2012, 12:08:15 »

Cytat: astre
Wpierw trzeba zająć się sobą. A, potem konfrontować się ze światem zewnętrznym.

Ależ właśnie zajmowanie się sobą wynika z konfrontacji i poprzez konfrontację ze światem zewnętrznym.
Tylko w działaniu możliwy jest ogląd i treściwa obserwacja. Akcja – reakcja, to mechanizm poznania.
Bo co to znaczy wpierw trzeba zająć się sobą? Wpierw przed czym?

Czy sądzisz, że zamknięcie się w czterech ścianach i czytanie biblioteki da Ci ogląd siebie?
Albo znacząco wpłynie na Twój rozwój? Jedynie zapełnisz bitami zwoje mózgowe, a i tak życie Cię zweryfikuje.

Wyobrażenia na temat siebie bez sprawdzenia w praktyce, to czysta iluzja. Mądrości książkowe, to tylko
mądrości książkowe. Prawdziwy rozwój dzieje się poprzez zderzenie z rzeczywistością, z innymi ludźmi.
Oni są naszymi stymulatorami, na zasadzie odbić. A treści powstają poprzez przetworzenie tego,
co cię spotyka na co dzień. W Internecie, też.  Chichot Bo i tu jest działanie, i to czasami jakie?  Duży uśmiech

Zaś świata wcale nie trzeba zmieniać ani niańczyć, on zmienia się wraz z nami i poprzez nas.
Takie sprzężenie zwrotne.  Mrugnięcie


Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1831 : Listopad 12, 2012, 12:19:33 »

ptak cyt
Cytuj
Oni są naszymi stymulatorami, na zasadzie odbić. A treści powstają poprzez przetworzenie tego,
co cię spotyka na co dzień.

Dokladnie tak jest podczas cwiczen na workach treningowych. Uderzenia sa akcja a reakcja to fala powracajaca do ciala, swietny masaz miesni plecow i przykregowych.
Zyjemy w swiecie polaczen paralelnych, i te zaleznosci manifestuja sie na roznych poziomach energetycznych. Nawet bazgroly na kartce papieru ozyja, nagle! I "stana sie cialem"  Mrugnięcie

Przeczytalam dzis cala dyskusje i nie znalazlam sedna, bo ni to atak ni obrona - o co tu chodzi?

P.S. Co do Kiary, to administracja przeoczyla nagrodzenia 3 punktami + za utworzenie watku PREZENTY...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1832 : Listopad 12, 2012, 12:30:38 »

I jeszcze jedno, wynoszenie się ponad innych, bo w swojej ocenie, ktoś akurat doświadcza „niskich wibracji”
też jest doświadczaniem tychże „niskich wibracji”. Tylko, że zafiksowane ego, tego nie widzi, wszak ono jest naj, naj….  Duży uśmiech
Oświecenia życzę, bo wynoszenie się, to nie wzniesienie…   Chichot

Fair Lady, co do sedna wczorajszej akcji, to ono jest, ale to już każdy we własnym zakresie musi je odczytać.
Nie ma uniwersalnego, dla każdego będzie inne. A i treść poszatkowana śmietnikiem nie ułatwia odczytu dla postronnych.
Ale to pewnie z nadmiernego niańczenia niesfornych forumowiczów.  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1833 : Listopad 12, 2012, 12:36:54 »

ptak- czytaj mnie jak chcesz, ale wiesz dobrze o co chodzi,-
bo jesteś tu dłużej i więcej wiesz,-
mam tylko jedną prośbę właśnie do ciebie os., abyś swą retoryką nie "płynęła" w stronę @Artka Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 12:37:05 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kate
Gość
« Odpowiedz #1834 : Listopad 12, 2012, 12:40:08 »

 Mrugnięcie
Kiedys (w poprzednim wcieleniu Chichot) na smietniku ladowaly bardzo czesto moje posty, gdyz uznano mnie za element wywrotowy o "niskich" wibracjach. Stad czasem na zasadzie sentymentu lubie poczytac zawartosc tego dziwnego wlasciwie watku Z politowaniem
Czesto myslalam po co to maja inni ogladac?? Skoro admin, czy mod uznal za do kitu, to niech wykasuje i juz, a tu niet! trzeba przybic do slupa ogloszeniowego, aby inni widzieli jakim jest sie be!
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1835 : Listopad 12, 2012, 12:40:31 »

Nie east, z pozycji konfrontacji nie można dojść do harmonii. Jedynie odejście od tego do pozycji współpracy, uzupełniania wzajemnego czegokolwiek w temacie przyniesie równowagę i harmonie w jednym
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1836 : Listopad 12, 2012, 12:41:05 »

Ludzie maja problemy ze sobą , maja je we własnych wnętrzach, nie radzą sobie z nimi i starają się pomniejszać innych żeby pozornie być większymi. To ich problemy cedowane na innych, są to identyczne zachowania jak wystraszonych zwierząt, atakują innych gdy sami się boją. Jest to prymitywna i naiwna demonstracja niby ich siły , a tak naprawdę  braku wewnętrznej mocy z warczeniem i szczekaniem oraz atakiem uważaj bo ja jestem tym mądrym i silnym , a ty słaby i głupi uciekaj stad.... To ściąganie kogoś pod swoją kreskę... bo niby jakim prawem ma być inny niż ja? a nie daj Boże jeszcze lepszy!!!!!!To wprost niedopuszczalne! Natychmiast do dołu! a co to odkrywa? Cudzą małość i nic więcej.

Istota silna nie ma potrzeby takich zachowań czuje się pewnie akceptuje słabszych obok bo wie iż jej osobistej przestrzeni nikt nie zakłóci.Nie ma więc żadnego powodu do demonstracji swoich pozorów , to są akty dla własnego ego, takie substytuty.

Naprawdę nie jest ważne kto co  o kim myśli i mówi, ważne dla nas jest tylko własne sumienie , z tego będziemy siebie rozliczać , a nie z cudzych widzimisie..... każdy ma swoją , etykę , prawość i poziom uczuć czyli swój rozwój osobisty i to on  i tylko on decyduje o wszystkim , nie cudzy i nie cudze opinie a własne wnętrze tworzące dobro , piękno , harmonię, lub zło , ciemność  i ból. każdy zbierze swój plon nie cudzy i powinien zajmować się sobą nie bliźnim. Ale na głupotę nikt jeszcze lekarstwa nie wymyślił, zatem dzieje się co się dzieje. Masz rację kate te wczorajsze uderzenia wracają do tych  którzy je wykonali, naprawdę wszystkie.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 12:46:37 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1837 : Listopad 12, 2012, 12:46:15 »


Wyobrażenia na temat siebie bez sprawdzenia w praktyce, to czysta iluzja. Mądrości książkowe, to tylko
mądrości książkowe. Prawdziwy rozwój dzieje się poprzez zderzenie z rzeczywistością, z innymi ludźmi.
TAAAK .
To prawda, choć tak na prawdę, kiedy pryska iluzja (bo jest rozpoznana w świetle), to nie widać rozdzielenia, zaś owe "stymulatory" czyli ludzie i zdarzenia są również częscią tej samej Całości, a nie wrogami .Tak życie realizuje rozwój. Poprzez swoje awatary. Poczucie jedności z życiem to akceptacja tego co jest częscią tego wielkiego , gigantycznego "siebie".

Cytuj
Zaś świata wcale nie trzeba zmieniać ani niańczyć, on zmienia się wraz z nami i poprzez nas.
Takie sprzężenie zwrotne.  Mrugnięcie
"Nas" jako elementy jednej symfonii ...

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1838 : Listopad 12, 2012, 12:47:48 »

ptak- czytaj mnie jak chcesz, ale wiesz dobrze o co chodzi,-
bo jesteś tu dłużej i więcej wiesz,-
mam tylko jedną prośbę właśnie do ciebie os., abyś swą retoryką nie "płynęła" w stronę @Artka Mrugnięcie

A co Ci przeszkadza retoryka Artqa? Jest przynajmniej szczery, nie zakłamany. Że dla niektórych bywa
zbyt bolesnym lustrem? Czy to wina lustra? Trzeba stłuc lustro, bo jest be i nie podoba się nam własny ogląd?
Litości, myślałam, że więcej w Tobie tolerancji.

I o co tak naprawdę chodzi? Wiesz to przynajmniej sam?  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1839 : Listopad 12, 2012, 12:49:16 »

Kate, patrzysz dualistycznie z dwóch końców: atak obrona. Jak wyżej napisałem z żadnej skrajnej pozycji nie da się wejść w stan równowagi. Ale powtórzę "da każdego..." i na artkowe owoce ostatnio długo się nie czeka.

Edit: taaa teorią lustra można wszystko wytłumaczyć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 12:51:29 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1840 : Listopad 12, 2012, 12:49:49 »


Litości, myślałam, że więcej w Tobie tolerancji.

I o co tak naprawdę chodzi? Wiesz to przynajmniej sam?  Duży uśmiech

o "kręcenie kota ogonem"
dziękuje- to wszystko!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1841 : Listopad 12, 2012, 12:54:43 »

Cytat: Songo1970
o "kręcenie kota ogonem"

To ocena. Jak widzisz, nie da się bez nich, chociaż ponoć nie oceniamy.  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1842 : Listopad 12, 2012, 12:57:49 »

Prawdziwą iluzją wiedzy i oceniania ludzi przez tą niby wiedzę są wypisywania na  temat innych  stert bzdur na podstawie tylko czytania ich wypowiedzi i słuchania ocen  innych. Żeby kogoś poznać i mieć prawo o nim coś powiedzieć potrzebny jest kontakt bezpośredni , fizyczny i to w trudnych sytuacjach , bo dopiero w takich ludzie pokazują prawdziwą twarz.

Czytając cudzą wypowiedz możesz ocenić TYLKO WYPOWIEDZ , a nie człowieka. ocenianie ludzi przez pryzmat tylko ich wypowiedzi bywa bardzo ale to bardzo mylne.

Inne blablania  są tylko życzeniowymi opiniami ego , osoby  która ma problemy sama z sobą . Ja bym się nie odważyła ani opowiadać , ani oceniać kogoś tylko na podstawie cudzych opowieści nie widząc tej osoby ani jeden raz w moim życiu.
Życia Ludzkie to bardzo skomplikowane sploty wydarzeń służące ich rozwojowi, wybrane jako najlepsze dla nich na dany moment przez nich i Stwórcę , kto jest mądrzejszy od Stwórcy i ma prawo krytykować i oceniać te układy?
Tu na forum są tacy nie wiedzą iż tak naprawdę pokazują swoje małości dla siebie z którymi powinni zacząć pracować by dokonywać zmiany w sobie nie innych zawsze sobie, bo każdy może zmienić tylko siebie samego i na tym powinien się skupić.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:01:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1843 : Listopad 12, 2012, 13:11:14 »

Cytat: Kiara
Ludzie maja problemy ze sobą

O tak, ludzie mają problemy ze sobą. Nawet Ci, którzy mniemają, że ich nie mają.  Chichot

Co do oceny, niekoniecznie osobiste poznanie osoby daję większą prawdę o niej.
Ocena wynika z własnej interpretacji, wg własnych możliwości i bywa bardziej oceną siebie niż drugiego.
To nabyte przekonania, własna wiedza i wrażliwość oraz empatia dają bardziej lub mniej przybliżony wgląd
w drugiego człowieka.
Można z kimś życie przeżyć i niewiele o nim wiedzieć. Wiedzieć, a nie mniemać.

Ciągłe widzenie małości w innych…. daje mądremu do myślenia.  Mrugnięcie
A kto jest mądrzejszy od stwórcy? Czasami stwórca sam nie wie, co tworzy.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1844 : Listopad 12, 2012, 13:20:06 »

Ptak.
Cytuj
A kto jest mądrzejszy od stwórcy? Czasami stwórca sam nie wie, co tworzy. 

Wiadomo kto Ptak! skoro Ptak wie iż Stwórca nie wie co tworzy , to znaczy Ptak to wie i jest mądrzejszy ( swoim zdaniem nie moim ) od Stwórcy!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:24:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1845 : Listopad 12, 2012, 13:23:03 »

Cytat: Kiara
Wiadomo kto Ptak! skoro Ptak wie iż Stwórca nie wie co tworzy , to znaczy Ptak to wie i jest mądrzejszy ( swoim zdaniem) od Stwórcy!

Skoro tak uważasz?  Duży uśmiech Buziak
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1846 : Listopad 12, 2012, 13:25:08 »

blu
Cytuj
Kate, patrzysz dualistycznie z dwóch końców: atak obrona. Jak wyżej napisałem z żadnej skrajnej pozycji nie da się wejść w stan równowagi.

Zycie od stanu rownowagi ucieklo! Stan rownowagi=zastoj=bezdech/nicosc.
Kiedys prowadzilam watek o liczbie Phi (Fi) - jest to ciekawe, bo na tej wlasnie proporcji (liczba to uproszczone okreslenie) oparty jest model naszego swiata i naszych cial. W naturze nazywa sie to filotaksja. Matematycy mowia na to zloty podzial.
Czyli nie na symetrii to wszystko opiera sie.
 Mrugnięcie
Blu - w zyciu zawsze sa dwa bieguny, dualizm, czyli akcja i reakcja, albo obrona i atak, co w tym zlego? Nikt nie stoi caly czas tylko w jednym punkcie, tak samo jak nie caly czas broni sie, czy atakuje, to sie caly czas zmienia, ale wg tych wlasnie praw i regul.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1847 : Listopad 12, 2012, 13:30:42 »

Dla mnie akcja i reakcja są naturalnością , ale atak i obrona to już nie mój świat.Nie mam potrzeby atakowania nikogo, ni chęci  ciągłego bronienia siebie przed cudzymi atakami.

Ja wybieram inny świat dla siebie do życia pełen dobra , harmonii , piękna i tworzenia miłością nie strachem.
Dlatego światy się rozdzielają , bo ludzie wybierają  sobie inne przestrzenie z innymi doświadczeniami.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:44:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1848 : Listopad 12, 2012, 13:36:52 »

Kate, wątek ci "wycięło", nie wiem czy to naprawdę był agent hacker, ale lepszej interpretacji brak.
To jest twój ogląd i pogląd, ja mam inny. Równowaga a zastój to dwie różne rzeczy. I jak widać ta dualistyczna walka do niczego dobrego na tym świecie nie doprowadziła.
Bo podstawową trudnością jest dziś zrozumieć, że współpraca buduje. Dziwne tory ewolucji, bo w czasie ludzi tzw. pierwotnych to było powszechnie znane.
Nikt nie powiedział, że dla równowagi punkt podparcia musi być na środku, może właśnie w miejscu złotego podziału?
Problem w tym, że to trzeba poczuć - nie da się ze skrajnych pozycji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1849 : Listopad 12, 2012, 13:45:01 »

Ludzie maja problemy ze sobą , maja je we własnych wnętrzach, nie radzą sobie z nimi i starają się pomniejszać innych żeby pozornie być większymi.To ich problemy cedowane na innych, są to identyczne zachowania jak wystraszonych zwierząt, atakują innych gdy sami się boją. Jest to prymitywna i naiwna demonstracja niby ich siły , a tak naprawdę  braku wewnętrznej mocy z warczeniem i szczekaniem oraz atakiem uważaj bo ja jestem tym mądrym i silnym , a ty słaby i głupi uciekaj stad.... To ściąganie kogoś pod swoją kreskę... bo niby jakim prawem ma być inny niż ja? a nie daj Boże jeszcze lepszy!!!!!!To wprost niedopuszczalne! Natychmiast do dołu! a co to odkrywa? Cudzą małość i nic więcej.
I tak postrzegasz świat dookoła siebie ?
Bardzo smutny to widok, ale pociesz się, że nieprawdziwy, jak każde wyobrażenie , jak każdy inny ,skrajny osąd, choć pewnie też potrzebne w pewnym sensie. Jako tło....

Cytuj
Istota silna (..) czuje się pewnie (..) wie iż jej osobistej przestrzeni nikt nie zakłóci.
Nie ma więc żadnego powodu do demonstracji swoich pozorów , to są akty dla własnego ego, takie substytuty.
Zatem zgodziłaś się odegrać taką rolę a potem ...... uwierzyłaś w nią, zidentyfikowałaś się , stałaś się nią i chociaż widzisz TO u innych , u siebie nie dostrzegasz i nawet nie starasz się dostrzec bo .... JA JESTEM SILNA, MNIE nikt nie zakłóci.


Cytuj
Naprawdę nie jest ważne kto co  o kim myśli i mówi, ważne dla nas jest  tylko własne sumienie
Sumienie jako kolejna granica oddzielająca CIEBIE od reszty świata ?

Cytuj
(..) każdy ma swoją , etykę , prawość i poziom uczuć czyli swój rozwój osobisty i to on  i tylko on decyduje o wszystkim , nie cudzy i nie cudze opinie a własne wnętrze tworzące dobro , piękno , harmonię, lub zło , ciemność  i ból.
Etyka jest etyką, nie należy do MNIE ... tak samo uczucia, rozwój, harmonia, ciemność, jasność ... nie są MOJE ... one nie należą do nikogo .
Przejawiają się .


Cytuj
Masz rację kate te wczorajsze uderzenia wracają do tych  którzy je wykonali, naprawdę wszystkie.
Kto je interpretuje jako uderzenia ten zbiera je ......  a tak na prawdę to nie są uderzenia , tylko informacje.
[/quote]
Zapisane
Strony: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum kursor wild-reign madex fifa11