Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 14:31:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 784007 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #1850 : Listopad 12, 2012, 13:45:11 »

Cytat: Kiara
Ja wybieram inny świat dal siebie do życia pełen dobra , harmonii , piękna i tworzenia miłością nie strachem.
Dlatego światy się rozdzielają , bo ludzie wybierają dla siebie inne przestrzenie z innymi doświadczeniami.

A póki co, Ciebie, 'miłościwej' również pełno w śmietniku, więc czym się różnisz? Wszak to ta sama
śmietnikowa przestrzeń. Naprawdę sądzisz, że jesteś lepsza a ktoś gorszy? Błąd aksjologiczny.  Mrugnięcie

Każdy wybiera świat miłości, dobra i harmonii, bo to mamy w swoich wnętrzach i do tego tęsknimy.
Jednak tkwimy TU, na poligonie i doświadczamy, szlifując wewnętrzny diament. Żeby diament był diamentem,
muszą zadziałać na niego ogromne siły. Nie wyhodujesz diamentu w kloszu.  Duży uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1851 : Listopad 12, 2012, 13:50:21 »

Kiara cyt
Cytuj
Nie mam potrzeby atakowania nikogo, ni chęci  ciągłego bronienia siebie przed cudzymi atakami.

 Chichot no wlasnie ta nomenklatura - do dzis jeszcze tkwia stare uzbrojenia slowne - atak i obrona to wcale nie oznacza "dac komus w morde, albo skulic sie przed kopiacym glanem:). To UMIEJETNOSC reakcji, na szybka zmiane biegunow. Nie czujesz strachu, wiec nie prowokujesz ataku. To jest wlasnie ta sztuka walki bez walki;)

Blu
Moje watki, ktore tworzylam, nie byly tylko dla mnie, chcialam podzielic sie wiedza z innymi. Wiedze zbieralam z roznych zrodel i przez dlugi czas. Skoro je wcielo to nie ma sprawy, to tylko zapis, ktos kiedys pociagne ten woz dalej.
Symetria to tzw. przeksztalcenie, sa rozne metody odwzorowan przestrzennych, symetria jest jednym z podstawowych. Czyli mozna szybko skonfrontowac, czy wszystko jest ok. Np. czy mamy rowno zapiete guziki, prawidlowy przedzialek na glowie, jednakowe skarpetki;) itp. itd. To takie narzedzie uzytku codziennego;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 13:52:40 wysłane przez Kate » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1852 : Listopad 12, 2012, 14:05:20 »

Kiara cyt
Cytuj
Nie mam potrzeby atakowania nikogo, ni chęci  ciągłego bronienia siebie przed cudzymi atakami.

 Chichot no wlasnie ta nomenklatura - do dzis jeszcze tkwia stare uzbrojenia slowne - atak i obrona to wcale nie oznacza "dac komus w morde, albo skulic sie przed kopiacym glanem:). To UMIEJETNOSC reakcji, na szybka zmiane biegunow. Nie czujesz strachu, wiec nie prowokujesz ataku. To jest wlasnie ta sztuka walki bez walki;)

 być może właśnie tak, co nie wszyscy jeszcze są w stanie zrozumieć, a może nigdy nie zrozumieją? Nie wiem...
Nie uważam się za lepszą czy gorszą , a za inną.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1853 : Listopad 12, 2012, 16:09:55 »

Szacowni osobiście uważam, ze kiedyś każdy z nas narozrabiał.
Jeżeli nie każdy to większość jak by mogła cofnąć czas to pewne cosie zrobiła by inaczej  Uśmiech
Ja jestem praktykiem, a przynajmniej się staram nim być.
Praca na własną świadomością u mnie skutkuje wprowadzaniem u mnie i dookoła mnie zmian i przemian.
Zgodnie z prawem odbicia (lustrem) wychodzę z założenia że jeżeli ja się zmieniam i moja przestrzeń to drugi i jego przestrzeń tez się zmienia.
Moim skromnym zdaniem albo żyje się historią, albo tworzy się Nowe, a historia służy jako wyciągnięte wnioski z doświadczeń.
Co za tym idzie jeżeli ktoś był kiedyś kominiarzem to teraz może jest piekarzem, więc postrzeganie go jak kominiarza jest wracaniem do historii już  nie aktualnej.
Dodatkowo stawia tak postrzegającego człowieka po stronie deklarujących akceptacje inności drugiego,,,tylko deklarujących tzn teoretyków.
Wiem też i po sobie, że łatwo zapalić się złą radością zauważając , że drugiemu garb wyrasta tylko co to u mnie zmieni ?
Każdy kowalem swojego losu ...tylko swojego.
Weryfikacje każdy sam swojemu ciału fizycznemu zafunduje sam nie ktoś komuś tylko każdy sam, więc żeby się nie okazało, że ,,sprawiedliwy" dostanie kopa w żyć, a ten kopany przepustkę do Innej Przestrzeni,
Cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę ja się zmieniłem, zmieniam, przemieniam (znaczy chyba rozwijam)więc nie neguję, że drugi się zmienił, zmienia i przemienia (chyba rozwija) Duży uśmiech
Nie mam wyłączności na bycie harcerzem, ktoś też może być choć w innej drużynie lub innym obozie ale nie oznacza to, że ten drugi nie jest harcerzem tak dobrym jak ja  Uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 16:12:39 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1854 : Listopad 12, 2012, 16:25:00 »

Żeby kogoś poznać i mieć prawo o nim coś powiedzieć potrzebny jest kontakt bezpośredni , fizyczny i to w trudnych sytuacjach , bo dopiero w takich ludzie pokazują prawdziwą twarz.
O, wychodzi na to, że Kiara poznała mnie osobiście, do tego w trudnych sytuacjach... (bo nie zakłądam w tym momencie hipokryzji)...  tylko dlaczego ja nic o tym spotkaniu nie wiem?  :]
Gonimy w piętkę, już w piętkę...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1855 : Listopad 12, 2012, 19:45:32 »

Matulu moja ciele ogon ma Z politowaniem
to pa
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1856 : Listopad 12, 2012, 19:59:00 »

Przebiśniegu, to już mutant, tych ogonów ze trzy tu widzę, a nic nie pobrałem, widać najwyższa pora.
To na zdrowie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kate
Gość
« Odpowiedz #1857 : Listopad 12, 2012, 21:25:24 »

Cytuj
O, wychodzi na to, że Kiara poznała mnie osobiście, do tego w trudnych sytuacjach... (bo nie zakłądam w tym momencie hipokryzji)...  tylko dlaczego ja nic o tym spotkaniu nie wiem?  :]
Gonimy w piętkę, już w piętkę...

Kiara z mojego punktu widzenia stara sie byc otwarta na kontakty, a w jakim celu je nawiazuje to jest JEJ prywatna sprawa.
Dzis ludzie ciesza sie np. spamy dostawac nagle "ktos" do nich napisal i mysli o nich - to pietno samotnosci... choc Ziemia wzmacnia wibracje, tylko jakie??

Bo moze i Ziemia wzmacnia, ale Szatan ze szponow puscic nie chce.

P.S. Cala ta farsa arteq contra Kiara --- ciekawe, bo na skypie chyba mozna wymienic sie lepiej niz tu na tej platformie 2D.

Jednostki komunikacyjne zywia... maluckie baranki, ktore sa potem na oltarzach w imie WODZA ... kojone truciznami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2012, 21:26:31 wysłane przez Kate » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1858 : Listopad 13, 2012, 16:18:07 »

Kate
Cytuj
P.S. Cala ta farsa arteq contra Kiara --- ciekawe, bo na skypie chyba mozna wymienic sie lepiej niz tu na tej platformie 2D.
Szacowna, a nie zgodzę się z Tobą
Bo na wieść o krzywych nogach kobieta przeważnie skype wyłącza a tu tu musi przeczytać od a do z
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #1859 : Listopad 13, 2012, 20:38:03 »

Nie ma AKTYWNYCH (krzywych) nog, po waszej selekcji. Zły
Teraz sa cwiczenia!
A na krzywego°° to i ja napije sie, za Twoje zdrowko!
 Z politowaniem
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1860 : Listopad 15, 2012, 19:30:41 »

 Mrugnięcie
Hm co do krzywych nóg mamy inne doświadczenia szacowna Duży uśmiech
Choć rozumiem, że jak pijesz za moje zdrówko (dziekuje Buziak) ,,na krzywego" to masz nogi masz zgrabne
 Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1861 : Listopad 25, 2012, 21:33:44 »





Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 21:34:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #1862 : Grudzień 13, 2012, 13:53:31 »

yyy... Kiara, wiem że nie raz się sprzeczaliśmy, ale chciałbym Cie gorąco pożegnać. Szkoda że za tydzień nie będzie Cie już z nami. Pomyślałem sobie że mogłabyś przepisać cały swój majątek na mnie. Odezwij się może na PW to podam Ci moje dane personalne i umówimy się z notariuszem. Dodatkowe mieszkanie by się przydało... obiecuję że będę podlewał kwiaty.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1863 : Grudzień 13, 2012, 14:11:18 »

Ja tam majątku Kiary nie chcę, ale pożegnać gorąco, jak najbardziej.  Uśmiech
Jeszcze tylko tydzień i Kiara (jak nas zapewniała) uruchomi swoją merkabę oraz odleci na Nową Ziemię.

Zatem żegnaj Kiaro. Smutno nam będzie bez Ciebie. Powodzenia, gdziekolwiek będziesz.
I przekaż nam czasami w formie channelingu, jak TAM jest. Oraz jak Ci się wiedzie.  Mrugnięcie
 
To pa  Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1864 : Grudzień 13, 2012, 14:42:12 »

widzisz Kiaro jak Cię bardzo kochają...bo tylko miłość tak nie odpuszcza, chyba że..... nienawiść, ale to tylko jej odwrotność...przenicować zawsze można, pod warunkiem, że skorzysta się ze swojej wolnej woli we właściwy sposób. a warto, zdaje się; bowiem zbyt dużo tu łopatyzmu i kawanaławizmu  wszelakiego Chichot, by się tego wreszcie nie wziąć i nie nauczyć Mrugnięcie

post i scriptum:

...nie uważacie, że 12.12.1012 to był naprawdę przewspaniały dzień i dzisiaj podobnie jest! tyle słońca w całym mieście...

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 14:43:14 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1865 : Grudzień 13, 2012, 14:48:00 »

Cytat: Kiara
Ocenianie osoby nie określa kim ona jest. Określa to, kim Ty jesteś.

Zgadzam się z powyższym w pełni.  Uśmiech
Jednak niektórzy nie mogą pozbyć się owej przykrej dolegliwości i oceniają
na okrągło. Nie ważne, wróg, czy przyjaciel. Robaczywe myśli projektowane są
na bliźnich. No i świat odpłaca wyrokiem.
Oczywiście niesprawiedliwym, wedle oceniacza, bo winni są przecież inni.  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1866 : Grudzień 13, 2012, 15:06:25 »

I pozdrów brata Enkiego... :*
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1867 : Grudzień 13, 2012, 16:27:11 »

jak widać koliberek przez Ptaka kochany
o wiele bardziej jeszcze
zatem uściski w podziękowaniu śle
tym szczególniejsze Duży uśmiech


i jakże słodki to wyrok w porównaniu z tymże tutaj jest
gdyż bardziej groźny taki "świadomy", niźli nieświadomy "bies".


 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
"Nasza klasa" - nie ogladałem jeszcze, ale pierwsze pytanie z filmu intrygujące.

https://www.youtube.com/watch?v=i_7_LuqRJUE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 20:19:09 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1868 : Grudzień 13, 2012, 17:08:40 »

A co tu ma miłość ptaka do koliberka lub odwrotnie? Pisałam o własnych obserwacjach.
Są, jakie są. I tyle.  Chichot


East, myślisz, że Enki i jego brat będą na Nowej Ziemi?  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 17:09:23 wysłane przez ptak » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1869 : Grudzień 13, 2012, 18:16:11 »

kończę oglądać zapodany przeze mnie film. znakomity, oparty na faktach. myślę, że będzie niezłą odpowiedzią...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1870 : Grudzień 13, 2012, 18:26:24 »

Przykro mi bardzo iż wszystkich moich "wielbicieli" szpetnie rozczaruję nie pozostawiając im tak bardzo cenionych przez nich  dóbr materialnych....  Język ale niestety dematerializująca się ziemia dokona również  ich  dematerializacji bezpowrotnie.
Zatem możecie zabrać jedynie moje dary w postaci  mojej wiedzy , którą przekazywałam wam razem z miłością mojego serca.
Nic bowiem nie jest bardziej cennego niż miłość, dobro i mądrość, zatem wybaczcie iż tylko takie dary wam pozostawię , jednak gdy cenić je zaczniecie , oprawcie je w najpiękniejsze  ornamenty i w waszych sercach jako skarby pielęgnujcie.
Mogę jedynie zagwarantować iż gdy cenne dla Was  będą wartość Wasza wzrośnie razem z nimi i każdy kto na Was spojrzy sercem otwartym o podzielenie się tymi bezcennymi darami poprosi.

Ci którzy w podróż   ISTNIENIA wybiorą się ze swoją Energią niechaj drogę pięknem Mądrości Serca sobie wyznaczą, niezależnie czy już w wyższym wymiarze się znajdą, czy jeszcze niższy zechcą osobą swoją wzbogacać.
Cóż dodać jeszcze mogę...? Niezależnie od Waszych niechęci do mnie ( jak zawsze niewiedzą podyktowanych) każdy jest mi bliski i drogi i o dobro losu każdego z Was występowałam z wiarą, że czas piękno, dobro i mądrość w Was  otworzy.

Reszta wiedzą Waszą stanie się w najwłaściwszym momencie możliwości jej akceptacji, w rzeczy samej przekażę Wam więcej niż w najśmielszych marzeniach oczekiwać mogli byście.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2012, 13:37:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1871 : Grudzień 13, 2012, 19:31:48 »

Cytat: Kiara
ale niestety dematerializująca się ziemia dokona ich wszystkich dematerializacji bezpowrotnie.

O, czyli za tydzień zdematerializuje się nam Ziemia? Szok
A niektórzy obawiają się zalania polskiego Wybrzeża, lecz to pikuś w porównaniu ze zniknięciem Ziemi.  Chichot

21 grudnia napiszę post ze zdematerializowanego laptopa.
I prześlę Wszystkim świąteczne życzenia. Także tobie, KiaroMrugnięcie

To na razie, pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1872 : Grudzień 13, 2012, 19:41:26 »

Na czas dematerializacji każdy stworzy sam sobie swój świat wedle swojej projekcji , swoich wyobrażeń i oczekiwań. Jeżeli ktoś zaplanuje sobie w tym czasie wojnę , ona się wydarzy w jego świadomości , jeżeli będzie to jakiś kataklizm , on zaistnieje w jego świadomości , jeże ktoś zaprogramuje sobie iż nic się nie wydarzy tak odbierze swoją rzeczywistość.
Zatem ważne jest by nie programować nic strachem , as reszta...? Każdy jest inny i każdy przeżyje inną rzeczywistość z grupa ludzi podobnie myślących.

Jak sobie zaprogramujesz wysyłanie życzeń tak się dla Ciebie stanie, to normalne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1873 : Grudzień 13, 2012, 19:45:22 »

To chyba pozostaje nam tylko powtórzyć za Herbertem:  Mrugnięcie


Testament

Zapisuje czterem żywiołom
to co miałem na niedługie władanie

ogniowi - myśl
niech kwitnie ogień

ziemi którą kochałem za bardzo
ciało moje jałowe ziarno

a powietrzu słowa i ręce
i tęsknoty to jest rzeczy zbędne

to co zostanie
kropla wody
niech krąży między
ziemia niebem

niech będzie deszczem przezroczystym
paprocią mrozu płatkiem śniegu

niech nie doszedłszy nigdy nieba
ku łez dolinie mojej ziemi

powraca wiernie czystą, rosą,
cierpliwie krusząc twardą glebę

wkrótce zwrócę czterem żywiołom
to co miałem na niedługie władanie

- nie powrócę do źródła spokoju

Herbert Zbigniew

Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #1874 : Grudzień 13, 2012, 20:10:19 »

Przykro mi bardzo iż wszystkich moich "wielbicieli" szpetnie rozczaruję nie pozostawiając im tak bardzo cenionych przez nich  dóbr materialnych....  Język ale niestety dematerializująca się ziemia dokona ich wszystkich dematerializacji bezpowrotnie.
Zatem możecie zabrać jedynie moje dary w postaci  mojej wiedzy , którą przekazywałam wam razem z miłością mojego serca.
Nic bowiem nie jest bardziej cennego niż miłość, dobro i mądrość, zatem wybaczcie iż tylko takie dary wam pozostawię , jednak gdy cenić je zaczniecie , oprawcie je w najpiękniejsze  ornamenty i w waszych sercach jako skarby pielęgnujcie.
Mogę jedynie zagwarantować iż gdy cenić je zaczniecie wartość Was wzrośnie razem z nimi i każdy kto na was spojrzy sercem otwartym o podzielenie się tymi bezcennymi darami poprosi.

Ci którzy w podróż   ISTNIENIA wybiorą się ze swoją Energią niechaj drogę pięknem mądrości Serca sobie wyznaczą niezależnie czy już w wyższym wymiarze się znajdą czy jeszcze niższy zechcą osobą swoja wzbogacać.
Cóż dodać jeszcze mogę...? Niezależnie od waszych niechęci do mnie ( jak zawsze niewiedzą podyktowanych) każdy jest mi bliski i drogi i o dobro losu każdego wystałam z wiarą że czas piękno dobro i mądrość w was  otworzy.

Reszta wiedzą waszą stanie się w najwłaściwszym momencie możliwości jej akceptacji. W rzeczy samej przekażę Wam więcej niż w najśmielszych marzeniach oczekiwać mogli byście.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Ale słuchaj, Tobie i tak wszystko jedno a my mamy taki misterny plan jak przetrwać... także wiesz... wykaż się odrobiną miłości i daj nam szansę na przeżycie :>
Zapisane
Strony: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie the-world-is-magic julandia my-very-cats naszemaluchy