Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:24:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania i uwagi techniczne  (Przeczytany 104317 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 05, 2010, 22:49:56 »

Cytuj
Nienawisc i zawisc to bardzo brzydkie cechy , prezetowanie ich w postach pokazuje twarz prezetujacego.

Z ta roznica,ze nie mam zamiaru pokazywac swojej twarzy,bo jest to mi do niczego
niepotrzebne.Twarz mam tylko jedna,dla wszystkich uzytkownikow tego forum,nie tak
jak Ty,Kiaro,ktora ujawnilas swoje prawdziwe oblicze pare dni temu.Twoje wiec posty
na moj temat beda wiec z gatunku"przygadal kociol naparstkowi",i nic poza tym.Nie
ma we mnie rowniez zadnego jadu o ktorym piszesz,chcialbym jedynie,aby nowy regulamin
obowiazywal wszystkich w rownym stopniu i byl egzekwowany sprawiedliwie przez administracje i moderatorow tego forum.Amen.
Pozdrawiam.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 08, 2010, 21:11:19 »

Sprawa dotycząca zamieszczonych na forum reklam została wyjaśniona.
Wraz z nowym regulaminem wygasły pozwolenia na ich zamieszczanie, w związku z tym usunąłem je.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 09, 2010, 01:13:11 »

Decyzje nie tylko ja pochwalam,bedzie dla dobra wszystkich uzytkownikow forum.
Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 02, 2010, 11:17:47 »

Witam,

Mam pytanie:
CZy poniższy zapis regulaminu jest obowiązującym?

- zakaz pisania postów wielkimi literami. Na forum dostępne są inne możliwości dla podkreślenia
  ważności pisanego tekstu (pogrubienie, wielkość i kolor czcionki, kursywa). Jeżeli użytkownik pomimo
  zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał wielkich liter w swoich wypowiedziach, zostanie
  ukarany ukarany ostrzeżeniem
(-1pf).


Zadaję pytanie ponieważ jest powszewchnie wiadomym, że jest to jedna z metod psychomanipulacji i oddziaływania podprogowego. Zresztą zwracałem już wcześniej uwagę na to zjawisko.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 02, 2010, 17:27:19 »

>Arteq<, jak się domyślam, chodzi Ci o ten wpis:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4852.msg60553#msg60553

Otóż moze nie do końca właściwie został on skopiowany, bo ni w ramce, ni w cudzysłowiu, ale jest to cytat ze strony głównej Projektu, a dotyczącej sesji publicznych:

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=120&sectionId=475&cmd=

Zapis regulaminu oczywiście obowiązuje, jednak ten akurat post jest dopuszczalnym odstępstwem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 02, 2010, 19:15:07 »

Do tego postu nic nie mam, być może nie musi być aż tak krzykliwy [szczególnie wykonaniu osoby pilnującej porządku] - ale rozumiem, że to cytat i pewna wyjątkowa sytuacja, wiec nie bądźmy drobiazgowi. Nie uważam także aby Chanell była zdolna/umiała stosować wyrafinowane metody manipulacji/oddziaływania.

Zapewne powinienem wyrazić się jaśniej. Chodzi mi o wypowiedzi osoby której co drugi post łamie tę zasadę - Kiarę.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Czerwiec 02, 2010, 21:43:53 »

Ostatnimi czasy troszkę mniej czasu mogę poświęcić na forum więc być może coś przeoczyłem. Osobiście zauważyłem, że >Kiara<, no może nie zupełnie zaprzestała pisania WIELKIMI LITERAMI, ale zdecydowanie mniej to czyni.
Czy zatem chcesz powiedzieć, że rzeczywiście mam "ćmę" na oczach?  Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #82 : Czerwiec 02, 2010, 22:47:56 »

Przejrzyj po prostu ostatnie posty i sam zobaczysz. W każdym razie bez żadnego problemu mogę udowodnić, że co drugi post Kiary łamie ten punkt regulaminu. Co do ścisłości: łamanie to łamanie - regulamin nie uznaje, że ograniczanie łamania jest wystarczające i w związku z tym nie należy wyciągać konsekwencji. Idąc tą drogą zaraz pojawi się wniosek, że jeżeli złamie się go 4-5 razy w tygodniu to jeszcze jest ok, a przy 7 i wyżej już nie...
Czy w takim razie jeżeli użyję "tylko" w co trzecim poście wulgaryzmu to będzie w porządku? Zdaję sobie sprawę, że na pierwszy rzut oka wulgaryzm jest bardziej rażący od wielkich liter, lecz nie ma on ukrytych podtekstów i manipulacji.

Dlatego albo przestrzegamy albo bawimy się w kotka i myszkę...

Dla twojej wiadomości  - wiem że na forum nie pisze się dużymi literami.Juz nie miałeś się czego przyczepić ?

Chanell, więc Cię informuję, że swojego czasu zostałem ukarany za... cytat. Więc tłumaczenie, że zamieściliśmy cytat jest co najmniej niewystarczające. Co do czepialstwa - przeczytaj moją wypowiedź - nie znajdziesz tam wniosku o ukaranie Ciebie, wręcz przeciwnie - wyraźnie napisałem, że rozumiem sytuację.
Kończąc zadam jdwa proste pytania:
1. Czy regulamin jest jeden dla wszystkich czy też moderatorów nie dotyczy?
2. Czy jeżeli posłużę się cytatem który w swojej treści [tak jak Twój] będzie łamał regulamin to zostanę wyreklamowany, a ewentualny zgłaszający zostanie uznany za czepialskiego?

Możesz mi jasno odpowiedzieć aby sytuacja była całkowicie jasna?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2010, 23:10:42 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 03, 2010, 09:57:12 »

Cytuj
Co do czepialstwa - przeczytaj moją wypowiedź - nie znajdziesz tam wniosku o ukaranie Ciebie, wręcz przeciwnie - wyraźnie napisałem, że rozumiem sytuację

Sorry Arteq ,nie zauważyłam twojego tłumaczenia ,musielismy się rozminąć w pisaniu postu Uśmiech

Cytuj
Chanell, więc Cię informuję, że swojego czasu zostałem ukarany za... cytat.

Arteq ja cię informuję że tylko  skopiowałam tekst ze strony Pch. może popełniłam bład że nie ujęłam go w ramkę .

Cytuj
1. Czy regulamin jest jeden dla wszystkich czy też moderatorów nie dotyczy?

Oczywiście że dotyczy ,czego dowodem są ujemne punkty na moim koncie.

Cytuj
2. Czy jeżeli posłużę się cytatem który w swojej treści [tak jak Twój] będzie łamał regulamin to zostanę wyreklamowany, a ewentualny zgłaszający zostanie uznany za czepialskiego?

Mogę odpowiedzieć tylko za siebie- będę cię bronic ,jeśli znajdziesz się w podobnej sytuacji jak ja  . Uśmiech

ps; ani przez moment nie pomyslałam że łamię regulamin,chciałam tylko uzyskać odpowiedz.Na tym kończęmoje tłumaczeniesię w tej sprawie ,bo nie chce się z tobą kłócić ,wogóle nie lubie się kłócić i proszę osoby postronne o nie włączanie się do wymiany zdań między mną a Artkiem .Poprostu nie chcę kolejnej awantury na forum.
Pozdr.Chanell

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #84 : Sierpień 06, 2010, 19:39:20 »

Czy to może był błąd jakiś ode mnie, czy forum? Nie szło wejść na forum bo wyskakiwały jakieś komunikaty o błędzie. Miał ktoś coś podobnego?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #85 : Sierpień 06, 2010, 19:50:52 »

Od jakiegoś czasu serwer <darmowe fora> ma widoczne problemy, które nasilają się.
Na ŚG też nie można było wejść, choć nie tak długo jak na Cheopsa...
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Sierpień 07, 2010, 12:50:19 »

Czy to może był błąd jakiś ode mnie, czy forum? Nie szło wejść na forum bo wyskakiwały jakieś komunikaty o błędzie. Miał ktoś coś podobnego?

Błąd bazy danych. Wszyscy mieli.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Torton
Gość
« Odpowiedz #87 : Sierpień 30, 2010, 10:15:56 »

Niezłą tu macie cenzurę...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Sierpień 30, 2010, 22:45:07 »

Niezłą tu macie cenzurę...
dlaczego tak twierdzisz?
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #89 : Sierpień 31, 2010, 10:27:44 »

Weź w końcu przeczytaj ten regulamin zamiast co chwila płakać jak to niby Ci dokuczają. Jest tam opisana kwestia postępowania z linkami w podpisie/do innych stron/forum.

Aha - regulamin oczywiście dotyczy wszystkich.

proszę:
- zakaz autoreklamy (umieszczania odnośników tudzież banerów do własnych stron) bez uprzedniej
  zgody administratora. Reklamy takie będą usuwane przez administrację forum.


Raczyłeś zapytać administrację? Dostałes zgodę?

Weź dorośnij nieco, już chyba czas.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 10:32:36 wysłane przez arteq » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #90 : Sierpień 31, 2010, 11:26:56 »

Zapewniem, że biorę się w pierwszej kolejności za siebie. Po prostu zarzucasz ludziom pewne działania, a ściślej ich niezgodność z pewnymi zasadami/umowami i jak się okazuje nie masz racji. Taką sytuację mamy równiez i teraz, a kiedy zwraca się Tobie na to uwagę w grzeczny sposób do tego poparty argumentami to zaczynasz się miotać - stąd moja uwaga o niedojrzałości w pewnych zachowaniach.
Otóż regulamin nie zabrania aby linki widniały lecz po prostu jasno określa na jakich zasadach ma się to odbywać. Dlatego ewentualne linki w czyimś podpisie nie świadczą automatycznie o tym, że ktoś łamie regulamin.

Nie, nie jestem z administarcji. Nie nabijam postów - jaki byłby tego sens? Ponieważ jest to forum to każdy z użytkowników ma prawo się wypowiadać i komentować. Twoje sugestie o powodach umieszczania komentarzy są dziecinne. Jeżeli coś mi zarzucasz to wykaż dlaczego ma być to naganne.
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #91 : Sierpień 31, 2010, 12:30:07 »

Torton, ale arteq ma rację. Nie masz się czego domagać tylko masz się dostosować (tego nie mówię ja tylko regulamin... żebyś mnie zaraz o coś nie posądził Język) Zostaw innych bo być może dostali na coś takiego zgodę. To nie twoja sprawa. Sam nie doczytałeś regulaminu, po jakimś czasie ktoś zauważył że ten regulamin łamiesz... i tyle.

A co do nabijania postów... nie wygarniaj innym bo sam to robisz.
Po grzyba twój wpis #87? czysta prowokacja i wyjaśnienia dopiero w #89...

Jak chcesz coś naprawiać to zacznij od siebie Mrugnięcie bez urazy Mrugnięcie
Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #92 : Sierpień 31, 2010, 12:50:34 »

Myślę, że Torton już zrozumiał o co chodzi, bo najpierw zedytował swoje posty tak, by nie zawierały treści, a potem przeniósł je do śmietnika, przez co posty Artka i Szmera są teraz niezrozumiałe. Tak się nie robi.
Torton, zapytaj Dariusza czy zezwala na umieszczenie reklamy jakiejś strony/forum w podpisie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to zrobił.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #93 : Sierpień 31, 2010, 13:51:20 »

Nom, nieelegancko. Jeżeli zmienił zdanie/zrozumiał, że jego zarzuty były czcze wystarczyło zaedytować posty i dopisać wyjaśnienie.

edit:
Pomimo oburzeń gdy mu to sugerowałem - powinien popracować nad wykazywaniem większej dojrzałości.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 13:53:46 wysłane przez arteq » Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #94 : Wrzesień 01, 2010, 19:39:37 »

Proszę na pv adres do Heliodora .
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #95 : Wrzesień 01, 2010, 21:32:28 »

Proszę na pv adres do Heliodora .

Wyslalam zapytanie czy moge go Tobie przekazac , jak przyjdzie totwierdzenie wysle Ci na pw.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 21:33:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #96 : Wrzesień 02, 2010, 06:56:24 »

Dzięki.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Wrzesień 02, 2010, 07:30:32 »


Zdaje się, że adres jest dostępny publicznie (jeśli chodzi o tego Heliodora Biernackiego).

http://graal.net16.net/news.php

Strona sygnowana strona Heliodora Biernackiego
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #98 : Wrzesień 02, 2010, 08:10:17 »

Ej, no. Nie obdzieraj ich z pielęgnowanej z taką pieczołowitością aury tajemniczości, niedostępności i wyjątkowości...   :]
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #99 : Wrzesień 06, 2010, 20:15:59 »

Całą dyskusję o zamieszczaniu kontrowersyjnych stron przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5588.25
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex fifa11 world-anime managerzuzlowy companions