Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 02:41:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Różdżkarstwo - rzecz o wahadełkach i różdżkach  (Przeczytany 78024 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #100 : Maj 17, 2012, 19:59:12 »

Fair Lady Duży uśmiech
Cytuj
Kiara zyjesz w swiecie zludzen i chanellingow, Twoja wiedza pochodzi od reakcji INNYCH, sama malo piszesz o REALU.
Kiedyś jak zamontowałem sobie antenę satelitarną oglądałem walkę kobiet w kisielu  Cool
Na różdżki i wahadełka jeszcze nie, ale może szacowny barneyos jako specjalista coś doda Duży uśmiech
Interesujące było by np zaginiecie ścieków lub żył wodnych. Chichot
Może od promienniki też by okazały się bezużyteczne ...  Z politowaniem
Podejrzewam, że z krecich kopców  szacownego arteqa też by wiele nie zostało, ba nawet krety dały by drała Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 19:59:56 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #101 : Maj 17, 2012, 20:41:56 »

O realu ( moim realu) napiszę we właściwym czasie, kiedyś dużo o tym pisałam , wycofałam się i sądzę iż to była świetna decyzja.

Teraz więcej piszę oceniając przeróżne sytuacje ,korygując informacje logicznym myśleniem , logicznymi wnioskami, a nie powtarzając cudze twierdzenia. Ufam moim odczuciom i uczuciom i dzięki nim obieram moją drogę , jak dla mnie to bardzo dobra droga. Naprawdę nie czuję potrzeby snucia wielkich opowieści o sobie, czas i tak zweryfikuje wszystko co zostało do tej pory powiedziane.
Widzisz ja nie opisuję reakcji INNYCH, ja opisuję reakcje swoje na cudze informacje, nie wstawiam żadnych moich channelingów , nie mam takiej potrzeby.

I wielokrotne wejście na różne  górki oraz zejścia do rożnych jaskiń i piękne spotkania z Cyganami  i nie tylko to nie blichtr a real.  Trudna wytrwała droga rozłożona na wiele lat w której stawką jest wiara w siebie, cierpliwość , wytrwałość , zwiększanie pól miłości zmniejszanie pól strachu. Uwierz mi iż tylko taka wytrwała i cierpliwa praca nad sobą , nad swoimi słabościami pozwala osiągnąć moc.
Głęboka wiara w dobro i życie tą wartością  ( nie mówienie tylko o nim), a konkretne zdarzenia na drodze życia weryfikujące deklaracje, pokazujące realnie osobisty system wartości są miernikiem rozwoju każdego Człowieka.
Nie ma doskonałych na ziemi , kto się tu urodził musiał zapomnieć o swojej wielkości i odkryć ją ponownie na drodze prób i błędów korygowanych kolejnymi decyzjami.

Czy warto? Warto , nawet bardzo warto! Zupełnie niezależnie od zdania które mają inni na mój temat. Bowiem wolę być głupcem w cudzych oczach niż we własnych.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 23:30:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #102 : Maj 17, 2012, 22:53:31 »

wszystko zalezy od potencjalu energetycznego osoby, dziwieki, slowa , moga byc tworcze, wszystko to tworzy swiat i na tym polega np przekodywanie symboli, slow, znaczen itd..Uśmiech (symbole wlasciwe od niewlasciwych itd..)


ps oczywiscie kwiaty zywe i np namalowane nie wywolaja takiego samego efektu, ale odpowiednio namalowane moga Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 22:54:16 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #103 : Maj 17, 2012, 23:51:08 »

Do Kiary -
odp. tak ogolnie - takie podejscie oznacza dla mnie zycie w przeszlosci.
Cyganie tez maja oczy i nawet po zapachu potrafia rozeznac "who is who" ... takie sa prawa NATURY!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #104 : Maj 17, 2012, 23:59:20 »

A co w tym jest przeszłością? Ja widzę tylko teraźniejszość, a Cyganie? tak świetnie wyczuwają fałsz. W dużym stopniu posługują się intuicją.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #105 : Maj 18, 2012, 04:56:18 »

kiara
Cytuj
Teraz więcej piszę oceniając przeróżne sytuacje ,korygując informacje logicznym myśleniem , logicznymi wnioskami, a nie powtarzając cudze twierdzenia. Ufam moim odczuciom i uczuciom i dzięki nim obieram moją drogę , jak dla mnie to bardzo dobra droga. Naprawdę nie czuję potrzeby snucia wielkich opowieści o sobie, czas i tak zweryfikuje wszystko co zostało do tej pory powiedziane.
Widzisz ja nie opisuję reakcji INNYCH, ja opisuję reakcje swoje na cudze informacje, nie wstawiam żadnych moich channelingów , nie mam takiej potrzeby.
Słusznie boć to zawsze jest ocena i jako taka zawsze ciągnie za sobą skutki Cool
Liczy się teraz Uśmiech
Też staram się ufać swoim  odczuciom bo albo siebie poznałem albo nie Duży uśmiech
Cytuj
A co w tym jest przeszłością? Ja widzę tylko teraźniejszość, a Cyganie? tak świetnie wyczuwają fałsz. W dużym stopniu posługują się intuicją.
Dodam tylko, że psy wyczują wilka nawet jeżeli ten chowa się między nimi od szczeniaka.
Cyganie no cóż z czego słyną.... więc oszustwo czy oszusta potrafią nie tyle wyczuc co dostrzec lub rozpoznać Uśmiech 2
Co do tego ich rozpoznania kto jest kto to mam na ten temat swoje własne zdanie, które za pozwoleniem zachowam dla siebie Język
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 04:57:45 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Maj 18, 2012, 08:59:16 »

Ciek wodny - żyła wodna - strefa geopatyczna - strefa wodonośna.

Tutaj można poczytać również o ciekach:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciek
http://slowa-serca-duszy.bloog.pl/kat,40441080,index.html?ticaid=6e781

Czy ciek wodny działa na kierowców ?

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/463219,ciek-wodny-usypia-kierowcow-na-a4,id,t.html?cookie=1



Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #107 : Maj 18, 2012, 10:13:45 »

barneyos przeczytalam o ciekach po prostu ot tak, i musze przyznac, ze to co podaje wiki pokrywa sie poniekad z pojeciem w feng-shui. Wiki traktuje cieki, jako wody powierzchniowe. Zas drugi link ten z blogu, podaje cieki wod podziemnych.
Feng-shui za "cieki" uznaje rowniez drogi (ulice), tak samo jak gory i wiezowce to ten sam symbol.
Wazne jest wyrownanie dominacji zywiolu "woda", stad zapewne chodzilo o lampke naftowa;)

Polecam wszystkim, aby swe otoczenie wyposazyli we wszystkie zywioly, gdy ktoregos zabraknie burzy sie harmonia.
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Maj 18, 2012, 11:33:18 »

Rozmawiałem kiedyś z fachowcem od zabudowy urbanistycznej miast. Powiedział mi ciekawą rzecz, że niektóre ulice w miastach mają specjalne znaczenie, są odpowiedzialne za "oddychanie" miasta, za wymianę powietrza w mieście. Niektóre kierują powietrze do centrum, inne zaś odprowadzają na zewnątrz. Takie kanały wentylacyjne miasta. I jeśli zaburzy się tę "kanalizację" to spada komfort mieszkania.

Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #109 : Maj 18, 2012, 11:33:57 »

A potem trzeba ze ściereczką chodzić po otoczeniu i kurze ścierać Mrugnięcie I żeby o milimetr się nie przesunęło bo ...harmonię szlag trafi.
Ot kolejne przywiązanie do rozpuszczenia .

 Pies się kładzie spać tam, gdzie czuje pozytywne wibracje. Pies nie kombinuje z otoczeniem niczego, nie przestawia pierdół z lewa na prawą. Rzeczy są takie , jakie są , przepływy energii są. Uwiązanie do miejsc i ich poprawianie kosztuje sporo energii i zachodu ,a także kasy. A nie myślące zwierzę pokazuje właściwe zachowanie - wyczucie właściwego miejsca i pójście za intuicją.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #110 : Maj 18, 2012, 12:56:26 »

barneyos masz racje! Zajecia na studiach z planowania przestrzennego miast byly jednymi z najciekawszych dla mnie. Centralne biuro planowania, na dziesiatki lat z gory ustala jak bedzie miasto wygladalo. Stad zapewne mam kamienny krag pod balkonem:)
Sa miasta, w ktorych czuje sie cudownie, a w innych okropnie.
Tak jak pies:)
east moja sunia  spi w lozku ze mna, lezy na sofie, jest tam gdzie czlowiek, piescic sie chce i tyle, nie zauwazylam, aby miala ulubione miejsca, taaak, tam gdzie czysto i wygodnie.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #111 : Maj 19, 2012, 16:48:30 »

Ja mam ciekawe doświadczenia z kotami Cool
Normalnie kiedyś nie tolerowałem, ale pewnego dnia jak siedziałem na podwórku i podlewałem kwiaty podeszła do mnie kotka i przed nogami położyła złowiona mysz Z politowaniem
Szczęka mi opadła, odebrałem , że to prezent od niej.
Powiem, krótko, że zaprzyjaźniłem się z nią.
Dziwi mnie tez fakt, ze zaprzyjaźniła się z gawronem, którego znalazł syn mojego kuzyna, przyniósł do mnie
Razem pomogliśmy mu stanąć na własne skrzydła, ale ptaszysko tak się znarowiło, ze nie chce się z mojego strychu wyprowadzić Z politowaniem
Do tego taki jest bezczelny, że jada przy moim oknie Z politowaniem
Może szacowny barneyos by miał coś mądrego na ten temat do powiedzenia ja hm cóż obserwuje i wyciągam wnioski boć to dla mnie nowe doświadczenia Cool
Do tej pory raczej oprawiałem zwierzęta a nie im pomagałem i przyjaźniłem się z nimi Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 16:50:03 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Maj 19, 2012, 19:05:23 »

No to tak, kotek to jedyna zwierzyna kiler, tzn. zabija dla zabawy (nie zawsze) - chodzi o to, że zabija również wtedy, gdy nie musi, czyli jak nie jest głodny. Kot jest "perwersyjny", przed konsumpcją bawi się obiadem, zabawia go na śmierć. Kot przynosi swojemu Panu/Pani (tylko temu, któremu ufa) zdobycz po to, by być pochwalonym, należy wówczas okazać radość, wyszczerzyć ładnie kły i pogłaskać przyjaciela i życzyć mu jeszcze większych zdobyczy w przyszłości. Ostatnio tarzałem się ze śmiechu widząc, jak kot chciał bawić się z "luntem" surowej kiełbachy zdziwiony, że mu mięsko nie chce uciekać. Mój wiejski kot przynosi mięsko raz na tydzień, a to trafi mu się inwalida niewidomy krecik, a to ryjówka, czy nawet jaszczureczka, bo myszka to rzecz normalna.

Z tym krukiem to też normalka, tzn. ogólnie zwierzę lubi mieć inne zwierzę za domownika, niekoniecznie ze swojego gatunku. Ja widziałem niezwykłą przyjaźń wilczura w stadninie koni.


PS. Powyższe info wprost od mojej córki, która jest bardzo "zwierzęca". Ja tyle nie wiem, ponieważ jestem jedynym "normalnym" w moim domu, znaczy kota traktuję jak .... kota.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #113 : Maj 19, 2012, 19:27:10 »

Kupilam mej corce akwarium. Kocham ten swiat, ale roboty od groma. Te pompy, piguly, wiatraki, i coz... Akwarium (to byly czasy, moich poczatkow z Feng-Shui) biotop, ale okrutnie wymagajacy.
Mialam rybki, z Tajlandii, ktore wyrobily czas, rosly, i rosly... i zyly jakies dobre pare lat.
a na koncu jak czyszczono akwarium ten moj najfajniejszy wyskoczyl na Ziemie i padl potem, a codzien podawal mi "lape" te wasy... na jakies 10 cm to byl moj sukces!
Wiem, ze i ja jestem Ariel:) Syrenka, ale akwarium polecam!
W nauce Feng-Shui na pierwszym miejscu!
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 19:28:17 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #114 : Maj 21, 2012, 20:09:33 »

Mam zamiar kupić 200 litrów Duży uśmiech
Już zamówiłem.
Mieczyki, molinezje skalary neonki hm gurami glonojady ... Duży uśmiech
Dużo bursztynów i  hm musi być piękne to i tv będę miał w życi Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #115 : Maj 22, 2012, 10:02:44 »

Przebiśnieg, ale nie hoduj tam karpi, bo zaczniesz "gadać" jak one Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #116 : Maj 22, 2012, 11:32:37 »

Ok karpi nie będę ale czy mogę tam mieć syrenę bo nie wiem Cool
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #117 : Maj 25, 2012, 07:37:31 »

Te rybki, ktore wymienil Przebisnieg, to lipa, nie zabieraj sie lepiej do tego. Mieczyki sa wojownikami i zezra w trymiga inne, skalary dobrze chowaja sie, ale w grupie, sa to rybki stadne i plochliwe, neonki, gubiki i inna drobnica sa malo estetyczne.
Takie akwarium dlugo nie postoi. Najwazniejsze sa rowniez roslinki, to one wymagaja ogromnej pielegnacji.
200 l to ciezar ogromny, a czyscic trzeba.
Czyli pozostaje Syrenka... Mrugnięcie

Ja osobiscie radzilabym na poczatek kupic zlote rybki. Takie akwarium jest wtedy akwarium zimnym, inna temperatura i wlasnie najbardziej odpowiada zaleceniom feng-shui.

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #118 : Maj 29, 2012, 18:12:05 »

Ok będę hodował węgorza podobno kobiety go lubią Język
Złote rybki mam w życi, brudne i nie obyczajne Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 18:12:47 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #119 : Czerwiec 04, 2012, 10:39:39 »

Wegorze najlepiej lowi sie na padline, wiec poczekaj jeszcze z rozpoczynaniem hodowli:)

Ciekawe jak bada sie wahadelkiem swiat wodny? Czy sa inne metody?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #120 : Czerwiec 04, 2012, 19:40:15 »

Oj tu bym polemizował odnośnie padliny. Duży uśmiech
Wystarczy być pijanym w trupa Duży uśmiech
Wahadełkiem w wodzie zadziałasz... hm będzie wskazywało kierunek nurtu rzeki  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 19:41:19 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #121 : Czerwiec 04, 2012, 20:51:33 »

Nurty rzek wyznaczaja calosc.
Nawet wahadelka.
Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #122 : Czerwiec 07, 2012, 17:16:28 »

hm dlatego tak trudno facetowi zrozumieć co kobieta ma na myśli nawet za pomocą wahadełka Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #123 : Październik 04, 2012, 09:13:18 »

Posty dotyczące odpromienników wydzieliłem jako niezależny wątek: Odprominniki >>.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 09:20:40 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twojareklama turback blackmoon pogromcymitow fugazi