Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 10:07:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 128421 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #225 : Grudzień 23, 2012, 14:53:26 »

Piszcie i obalajecie (w waszym mniemaniu) wszystko, na co macie ochotę, ale powyższy post napisałem głównie ze względu na czepianie się nas, jako wciąż popleczników PCH, a to już historia. I by było ciekawszym, nie mamy niczyjej krwi na rękach by wstydzić się tego, iż PCH było dla wieli z nas początkiem przebudzenia.
Darek, ależ tutaj nie żadnych subiektywnych odczuć, nie ma "własnego mniemania" - są fakty:
- miała przylecieć nibiru - nie ma
- miały być wykopaliska z odkopaniem mumii - nie ma
- miała mumia być umieszczona w sarkofagu - nie ma
- miało być przebiegunowienie/koniec świata 21.12.2012 - nie ma

do tego wymienienie tychże faktów określasz mianem wylewania pomyj - dlaczego? Co ma to wspólnego z pomyjami?


Stąd też uważam, ze jeśli tak bardzo was boli działalność PCH, to jest inne miejsce na wylewanie tych bolączek, tu bijecie w próżnię. No chyba, że chodzi o ciągłe prześladowanie kilku osób i ogólne "tępienie" odmieńców, bo są solą w oku głównym nurtom religijnym itp..
"boli" mnie tylko jeden aspekt działalności pch jak tez i innych wywodów które można znaleźć na tym forum - manipulowanie i okłamywanie ludzi. Dlaczego UDOWODNIENIE kłamstw nazywasz prześladowaniem? Nie odczuwam również żadnej frustracji - którą tak ochoczo przypisujecie - nic nie straciłem , nie wykorzystano mnie, nie dałem się oszukać, nie ja przebierałem nerwowo nogami i oczami przed 21.12.2012 r więc dlaczego miałbym być frustratem?

Chcecie nas rozjeżdżać? Proszę bardzo, próbujcie.
Teorie, tezy i "proroctwa", jeżeli jednak ktoś jest tak ściśle zrośnięty z nimi, że odczuwa to jako osobisty zamach... Ale fakt, teorie mają to do siebie, ze ktoś musi je wypowiedzieć żeby w ogóle zaistniały.

..ciekawi mnie w tym wszystkim koncepcja kogoś,-kto z jednej strony jest irracjonalnym wierzącym,-
a z drugiej strony żąda twardych naukowych dowodów,- ciekawe o kogo tu chodzi...?? Duży uśmiech
Nigdy nie ukrywałem, że wierzę w świat duchowy, tyle tylko, że Ty zaraz przypiąłeś mi bycie irracjonalnym. Wierzę w świat dychowy, jednak rónica polega na tym, że według mnie (i argumentów które przytaczam) jest on inaczej poukładany niż Ty uważasz. Fakt wiara może być irracjonalna jak też i poparta dowodami, pośrednimi dowodami, czy też owocami - a do tego zawsze wszystkich zachęcałem.
Na forum były wierzenie irracjonalne, np. "koniec świata w 21.12.2012", "przylot nibiru chowającej się za słońcem", "przekazy z każdej części galaktyki" - o czym od razu pisałem i podawałem argumenty. Fakty są jakie są - nic nie sprawdziło się.
Wskazywałem również na swoją wiarę (opisywałem argumentami i wieloma dowodami pośrednimi, oraz owoce) dlaczego uważam ją za zasadną. Zgodnie z moją - wyśmiewaną wiarą - stało "nie znacie dnia ani godziny" - co również sprawdziło się odnośnie 21.12.2012, nibiru... Dlatego wypada przyjrzeć sie temu zanim zacznie się głosić o irracjonalności...

Dlatego nie muszę chować się przed odpowiedzialnością za wypowiedziane słowa, wymyślać dupochronów i snuć połamanej logiki tudzież zacierać śladów zmieniając nick.

Czy gość to inna odsłona? Skoro arteq tak doskonale zna jego wiedzę, to nie widzę innej interpretacji.
A w ogóle, czy to kolejna odsłona polowania na czarownice, oops, zwolenników PCh, tutaj to chociaż z grubsza w temacie.
Wystarczy pomyśleć Blueray - nie bazuję na wiedzy Gościa5690, czy tez on na mojej lecz faktach, a te są jedne, bo to nie subiektywna ocena.
Polowanie na czarownice? Wskaż mi proszę (w miejsce kolejnych rzucanych insynuacji) gdzie namawiałem kogokolwiek aby agresywnie z]odniósł się do kogokolwiek, a w szczególności do zwolenników pch? Możesz to zrobić, tak na poparcie zasadności napisanego przez Ciebie stwierdzenia?


Jak już pisałem - fakty są jedne. Nie jesteście w stanie merytorycznie z nimi dyskutować zachowując jednocześnie swoje stanowisko/tezy. Stąd rozmywanie tematu i miałkie działania w stylu który zaprezentowałeś w swoim poście "polowanie na czarownice", "jęczenie", "frustracja", "tępienie odmieńców", czy uciekanie w czczą ironię "tak, wspaniali bohaterowie", oczywiście wasza racja jest najlepsza"... Książkowe zachowania.

Osoba która naprawdę chce się rozwijać, doskonalić nie zachowuje siew ten sposób, nie dorabia teorii do faktów, potrafi otwarcie przyznać się do pomyłki czy też faktu, że ktoś ją naciągnął. Ale do tego trzeba mieć - o czym już wcześniej pisałem i co Ci się pierwotnie spodobało (oczywiście wyłącznie do chwili gdy okazało się, że to moje powiedzenie/stwierdzenie), potem, oczywiście napiętnowane i usunięte - że trzeba mieć przysłowiowe jaja...
A jak widzę wśród uduchowionych zmiana ciała na świetliste i dematerializacja starego, materialnego zaczyna się właśnie od znikania tego atrybutu.



Natomiast twoje żądanie określenia się jest dla mnie kuriozalne, żądasz od kogoś czegoś wbrew czyjejś woli. Jeśli się nie określił, to znaczy, że nie chciał. To dla mnie brak poszanowania inności, jak to Przebiśnieg określa i to, co napisałem wcześniej - poszukiwanie przeciwników.
Gość5690, to powyżej powinno być dla Ciebie kilka razy przeczytane i dokładnie zapamiętane.
Wydaje mi się, że całkowicie mylnie zakładasz sobie, że ktoś/pewne osoby pisząc o czymś na tym forum musi mieć chociaż mgliste pojęcie na temat w którym się wypowiada, czy też musi posiadać swoje zdanie. Dotyczy to również tematów w którym dana osoba napisała wiele postów. Jak widać ktoś może mieć życzenie pisać sobie - kreując się niekiedy nawet na specjalistę - o rzeczach o których nie ma pojęcia. Może tez mieć ochotę bezmyślnie, bez słowa komentarza przeklejać sobie dziesiątki postów. I nikt nie może, jak też i nie powinien mu tego zabraniać, również i Ty. Jest wolność słowa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 15:16:10 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aespada dragoria quiero sherwood gl-life