Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:14:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 127976 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Marzec 21, 2011, 21:27:37 »

Cytat: andrzej
Jak zkontakowac sie z Anna Domanska ,DZIEKI I NARA.

Chyba jedynym sposobem będzie skontaktowanie się z fundacją "Dar Świtowida" i może oni Ci pomogą.
Adres znajdziesz na tej stronie:

http://www.projekt-cheops.com/
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
andrzej70
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 21, 2011, 22:54:02 »

Dzieki!
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 22, 2011, 00:14:45 »


 Przecież napisałem wyraźnie "...a nad wszystkim czuwa Bóg, który nie pozwoli żeby Ziemi stała się krzywda i chciałby ją uratować ... OD NAS !!!!!!!!!! (czyli najpierw planeta a potem my)


Tak dywagować można bez końca....
 Bóg czuwa, Bóg ochrania,  Bóg nas uratuje....
Problem w tym, że są to tylko wyobrażenia o Bogu i o tym co On robi.
Dla wielu ludzi takie subiektywne wyobrażenia stanowią  bodziec do tego, aby zasiąść do internetu i napisać co myślę o Bogu.
Te same wyobrażenia karzą myśleć, że chmury biegną po niebie, a Maryja zawsze dziewica.
Czy chmury biegną po niebie, a Maryja zawsze dziewica ?
NIE !
 To Wszystko mówi tylko o Twoim wzorcu poznawczym, który opiera się na wierze w swoje własne wyobrażenia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 00:19:14 wysłane przez Silver » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Marzec 22, 2011, 08:30:29 »

Alo, alo !!!

Aby skontaktować się z Anną Dolińską można spróbować poprzez info, które zostawiła na sesjach. Jest tam mowa o sklepie zielarskim w Szamotułach, więc to chyba konkretny trop. Raczej jakieś info telefoniczne gdzieś będzie.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 22, 2011, 11:45:20 »

Ja bym się bardziej skupiła na treści sesji niż na innych dyrdymałach...

"    
BOLESŁAW:
To teraz przypomnij, jaką rolę spełnia ten kryształ, który tam jest pod tą Piramidą. Czy on fizycznie do tej pory, do tej chwili tam jest?
IZYDA:
A jaką rolę pełni czubek Piramidy fizycznej?

(Czubek piramidy fizycznej , którego od dawna na niej nie ma , jest zdjęty przed wiekami i ukryty pod piramidą- kiara)

BOLESŁAW:
Nie wiem… Skupia energię, jak i Piramida.

IZYDA:
Trzyma podstawę Piramidy fizycznej i trzyma całą piramidę mentalną, która jest ekranem odbiorów częstotliwości, wibracji, energii - jak chcecie to nazwać.

BOLESŁAW:
Tak…

IZYDA:
Z kosmosu, z wszechświata. W środku - ta piramida będzie uruchomiona, ale w środku, w komnacie musi być otworzone centrum. Centrum będzie otworzone, gdy będzie mumia i gdy będą odpowiednie osoby przechodziły inicjację od nas właśnie w komnacie, w centrum Piramidy.

BOLESŁAW:
W tej chwili dostaliśmy informację trochę sprzeczną z wcześniejszą, gdzie było powiedziane, że mumia owszem jest ważna, ale nie podstawowa. Ona, ta mumia nie jest aż tak bardzo ważna. Jest tylko, tak jakby „nakrętką od butelki”. Więc, czy odnalezienie tej mumii i włożenie do sarkofagu jest warunkiem sine qua non, czy to jest tylko pomocne do przeprowadzenia tej całej ceremonii Czterech Wielkich Aniołów?

IZYDA: :
Jest pomocne, ale osoby odpowiednie muszą tam się też znaleźć.


BOLESŁAW:
To ja rozumiem… Ale, pytam o mumię… Czy ona tam jest, ta mumia konieczna i bez tej mumii nic nie da rady zrobić?

IZYDA:
Jestem znowu w tym pokoju i kapłani kiwają tylko głową, że nie…

BOLESŁAW:
Czyli, że nie jest konieczna?

IZYDA:  
Nie jest konieczna…

( mumia wcale nie jest i nie była potrzebna do ponownego naładowania energią piramidy , robią to żywi Ludzie wyłącznie.
No ale w jakiś sposób trzeba było ściągnąć na lep kariery "ratowników świata" , a tym samym pociągnąć od nich energię dla siebie. )

BOLESŁAW:
Ale, by pomogła.

IZYDA:
Ale, by pomogła.

BOLESŁAW:
Dobrze, znajdziemy – to będzie fajnie, nie znajdziemy – też będzie fajnie, tylko troszkę inaczej.

IZYDA:
Oni się kłaniają i kiwają głową „nie”…

BOLESŁAW:
Kiwają głową „nie”, że nie, że co? Że nie jest potrzebna?
( mówią duchy że niepotrzebna , ale można tą potrzebnością we własnych myślach dodać sobie ważności w udziale w poszukiwaniach - Kiara)

IZYDA:
Dokładnie.


BOLESŁAW:
To jest bardzo cenna informacja, tak… Możesz zadawać pytania głośno, nie krępuj się (do Andrzeja). Przekazuję teraz głos, Andrzej będzie pytał.

ANIA:
Mhm…

ANDRZEJ:
W takim razie, do czego, dlaczego był stworzony ten sarkofag w komnacie królewskiej, ten „wyszczerbiony”? Po co on tam jest?

SAMUEL:
On jest skupiskiem energii, Andrzeju. Przy tym sarkofagu będą nie tylko kapłani w przyszłym roku, będą ludzkie anioły… i tam będzie potężna siła i potężna energia. I sarkofag jest też ważnym elementem.

( dokładnie tak , proszę sobie obejrzeć plan piramidy i zobaczyć co w niej reprezentuje ten sarkofag? Po której stronie stoi? To jest komnata serca z największą energiom miłości - Kiara)



ANDRZEJ:  
Czy to „wyszczerbienie” ma jakieś znaczenie?

SAMUEL:
Nie ma znaczenia, z upływem czasu miało prawo…

BOLESŁAW:
Wypadek przy pracy...

IWONA:
Mówisz, że mumia nie jest konieczna. A może to, co jest w mumii jest niezbędne?

SAMUEL:
Jest pomocne ze względu na to, że jest tam siła. Faktycznie jest tam siła. Ona tam została przez tyle setek lat, została ta siła i ona będzie pomocna. Ale, jeżeli zajdzie konieczność, my tą siłę wam damy.


( mumia - w jej szczątkach jest autentyczne pierwotne DNA właścicielki , o ożywienie energiom miłości tego DNA chodziło i uzyskanie prototypu DNA  do produkcji nowych ciał fizycznych dla kolejnych zaprogramowanych wcieleń. Dlaczego jest to już nie ważne? Bo czas możliwości  realizacji tego planu minął już  bezpowrotnie - Kiara)

ANDRZEJ:
Czyli, ja rozumiem, że w momencie kiedy przyjdzie na to czas – osoby wybrane muszą się znaleźć w komnacie królewskiej Wielkiej Piramidy, niezależnie od tego czy mumia będzie tam przeniesiona, czy nie? Czy dobrze rozumuję?

( tak szanowny Panie Andrzeju , osoby wybrane , o których wam mówiono iż macie je odnaleźć , a co za tym idzie żadna wam dotychczas znana , niestety - Kiara)

SAMUEL:
Dobrze rozumujesz.

ANDRZEJ:
To włączy energię Wielkiej Piramidy i ochroni Ziemię?

SAMUEL:
Dokładnie. Osoby te będą bardzo zmęczone, będą potrzebowały długiego czasu regeneracji. Długiego czasu? Parę godzin. Będą musiały sobie poukładać w głowie to, co będzie się tam działo, ogarnąć to ludzkim  swoim umysłem. Dlatego to jest ważne, żeby te osoby pracowały sercem. Nie znaleźliście jeszcze na waszej kuli ziemskiej takiej energii, która będzie wytworzona w tym czasie w Piramidzie.


(Skoro osoby będą bardzo zmęczone i będą potrzebowały długiej regeneracji swojej energii , to chyba logiczne że nie energia piramidy będzie używana wówczas a ich energia , która wypełni piramidę w tym czasie.
Ich energia , ich DNA i one jako przewodnicy energii kosmicznej. I jeszcze raz jest podkreślone iż o serce a nie o otwarty umysł w tej "zabawie" chodzi. Serca tych osób będą emitowały takom energię , której jeszcze nie było na ziemi. Żaden martwy przedmiot ( a piramida nim jest) nie emituje samoistnie energii ( no chyba że energię kształtu , ale to mały potencjał). Największą  energię zawsze emituje serce osoby żywej, czym ta osoba posiada wyższą osobistą wibrację tym wyższą energię emituje i z wyższą zaświatową może się połączyć.
Gadaniem i organizowaniem sesji tego się nie osiąga , to przeolbrzymia praca  etyczno-moralnych decyzji na przestrzeni tego i wszystkich poprzednich żyć. - Kiara)

BOLESŁAW:
W porządku, pytajmy dalej.

IWONA:
Mamy informację, że w mumii faraona jest specjalne urządzenie, które może pomóc aktywizować tę energię. Czy masz na ten temat wiedzę?

SAMUEL:
Bill tak mówi, tak?

ANDRZEJ:
En-Ki tak mówi…

IWONA:
En-Ki. En-Ki - Samuel.

:
Nie ogarniajcie tego ludzkimi umysłami. To nie jest żadne urządzenie fizyczne, to jest po prostu – energia. Niewystarczająca dla was odpowiedź, prawda?


( Tak , to jest po prostu ENERGIA , a żadne martwe ciało mumia również energii nie posiada , czego dowodem jest rozkład po opuszczeniu go przez Duszę - Energie. Może ono być w jakiś sposób zakonserwowane - mumifikacja żeby przetrwało w zmienionej formie dłużej ale to tylko wizualne wspomnienie o kombinezonie biologicznym stworzonym z określonego DNA na użytek Duszy , Energii , które istnieje i jest użyteczne wyłącznie dzięki niej. Może pora o tym pamiętać? -Kiara)

BOLESŁAW:
Nie, to by było mniej więcej jasne. Wszystko jest w porządku.

IWONA:
Tak, dziękuję.

BOLESŁAW:
Andrzej, masz następne pytanie na ten temat?

ANDRZEJ:
Nie.

BOLESŁAW:
To wracamy do momentu, jak położyłaś tam tę piramidę. Wycofujesz się i co się dzieje dalej?

SAMUEL:
To już się samo później zacznie dziać, poczekajcie. Z tym – musicie jeszcze poczekać. Nie czas i miejsce. Uszanujcie to.  Dowiecie się, ale nie dzisiaj.

( niestety nie możecie wiedzieć , bo zrozumieli byście że przez wszystkie lata robiono z was zwyczajnie balona - Kiara)

BOLESŁAW:
Tak… Kto był twoim ojcem?

IZYDA:
Nie czuję, nie wiem…


ANIA:
Jeżeli Andrzej i Iwona pozwolą…

ANDRZEJ:
Ja mam jeszcze pytanie. Czy celem naszych działań teraz w tym czasie, kiedy jesteśmy jest fizyczne odnalezienie tej kryształowej piramidki, o której mówisz?

ANIA/SAMUEL:
Czy dzisiaj to jest obecnym celem, tak?

ANDRZEJ:
Tak.

SAMUEL:
Ta piramidka tam jest i ona jak mówię jest podstawą, znaczy podstawą… szczytem piramidy mentalnej i jest ona bardzo ważna i bardzo potrzebna. Ale, wy prawdopodobnie jej nie dacie rady wykopać, wykopać?... Dojść tam od tej strony, co pewnie ja wam mówię, tylko od strony tych trzech wejść. Bo to wszystko jest razem połączone.

ANDRZEJ:
Powiedzmy, że odnajdziemy te trzy wejścia. Przechodzimy przez ten tunel, czy kanał…, co dalej?

SAMUEL:
Po drodze znajdziecie wiele, wiele rzeczy, które będą wam ludziom bardzo pomocne. Otworzycie się zupełnie na inny wymiar. Będziecie mogli się kontaktować nie tylko przez medium, ale sami będziecie potrafili to robić. Każdy z was, będzie mógł porozmawiać z istotą z tamtego wymiaru. Iwona, Andrzej, Bolesław – każdy z was będzie się z nimi kontaktował po roku 2012.

( i tu macie wyjaśniony dokładnie cel  aktywizacji energetycznej piramidy ( wystarczy czytać ze zrozumieniem i uwagom) , jest nim otworzenie zupełnie innego wymiaru niż ten w którym jesteśmy. Proste? Bardzo proste! , Kto to zrobi? Te trzy nieznane osoby o czystych sercach , bo energiom serc swoich to uczynią. W nowym wymiarze ( wyższym , czwartym) każdy uaktywni w sobie paranormalne możliwości , kontakty z postaciami ( teraz dla nas wyłącznie duchowymi) staną się zwyczajną codziennościom jak dawno temu.

Jednak otworzenie kontaktu z kolejnym wymiarem to jeszcze nie przejście , to czas na podnoszenie wibracji przez nową wiedzę dla tych , którzy tak wybiorą. Dopiero 2012 przeprowadzi nas wszystkich , którzy wybiorą i osiągną niezbędną wibrację w codzienność życia w tych warunkach. - Kiara)

BOLESŁAW:
To jest wszystko w porządku i jesteśmy za to wdzięczni, ale… Świat w tej chwili jest taki, jaki jest, a świat ten zewnętrzny – potrzebuje fizycznych dowodów. Chyba rozumiesz, że to tak jest w tej chwili, no trudno… Czy wejdziemy fizycznie do tego korytarza, do tego tunelu i fizycznie odkryjemy te rzeczy, które tam są, te komnaty, które tam są, których tam jest kilkadziesiąt i tak dalej… Czy my tam wejdziemy? My, czyli – Ania, Andrzej, Iwona i ja?


( a Jezus mówił zawsze " Błogosławieni ci , ktorzy nie widzieli , a uwierzyli...... prawda ?)

SAMUEL:
Ludzka stopa prędzej wejdzie tam właśnie w te trzy wejścia, aniżeli dostanie się do komnaty, która jest pod Piramidą.


( do miejsca w którym jest piramidka kryształowa - kiara)

BOLESŁAW:
No to logiczne, kolejność musi być…

( nie kolejność , a wibracja osobista , która pokazuje czystość serca , a co za tym idzie jest kodem identyfikacyjnym -Kiara)

SAMUEL:
Wejdziecie tam, wejdziecie tam.

(A przed chwilą mówił iż nie wejdziecie....  Uśmiech Uśmiech - Kiara)

ANDRZEJ:
Czy w Egipcie są osoby - Egipcjanie, którzy nam będą bardzo pomagali?

SAMUEL:
Już są. Andrzej, ty o tym doskonale wiesz. Ale, te osoby jeszcze obudzą się.

BOLESŁAW:
One jeszcze o tym nie wiedzą?

SAMUEL:
One jeszcze o tym nie wiedzą, one się obudzą. Za naszą sprawą się obudzą i będą bardzo pomocne. O to nie powinieneś się martwić.

ANDRZEJ:
Rozumiem, że to są osoby, które mają również otwarte umysły?

( chyba cały czas jest mowa o otwartych sercach a nie umysłach , przecież nawet ten Samuel mówi o energii serca a nie umysłu - Kiara
no ale jeżeli ktoś pracuje wyłącznie umysłem , to nie potrafi zrozumieć czym jest otwarte serce - Kiara)



SAMUEL:
Dokładnie. Poczekaj, poczekaj Andrzeju…

BOLESŁAW:
Muszą być o wielkich kwalifikacjach moralnych.

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=531&cmd=

***************

Warto bardzo uważnie przeczytać tą sesję żeby zrozumieć iż nigdy nie chodziło o wykopanie żadnej mumii była to ściema jak wiele innych.
Chodzi o energię , którą wygenerują swoimi sercami te "trzy osoby" , które ludzie projektu mają dopiero odszukać. Czyli nie są i nie były połączone do tej pory z projektem.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Znajdę ten fragment i wkleję również.

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 11:46:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 22, 2011, 11:57:13 »

Ta, i do tego skład to zapewne strasza kobieta + 2 mężczyzn, oczywiście wszyscy już kiedyś się spotkali w poprzednim wcieleniu.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 22, 2011, 12:29:50 »

Stawiam  na to ,że okaże się, iż jedną z nich - tą ,której nie odnaleziono jeszcze - jest Kiara Uśmiech)) Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 22, 2011, 12:34:03 »

Stawiam  na to ,że okaże się, iż jedną z nich - tą ,której nie odnaleziono jeszcze - jest Kiara Uśmiech)) Mrugnięcie


Przestań , ja jestem bardzo publiczna , szczególnie na tym forum a więc dokładnie znana tym osobom. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech



Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. A że chodzi o dojrzale nie młode osoby , to jest więcej niż pewne. Tylko dojrzale wiekowo osoby posiadają w sobie całokształt wiedzy życia.
Człowiek jest jak zasadzone ziarno na ziemi , gdy przejdzie cały cykl swoich doświadczeń od dzieciństwa po dojrzałość posiada  w sobie wiedzę kompletną życiowej drogi. Młodzi ludzie niestety tego jeszcze nie posiadają , ich paleta życia nie ma wszystkich barw doświadczeń.

Posiadamy zawsze dwa rodzaje doświadczeń , fizyczne i energetyczne , one muszą osiągnąć identyczny poziom , stworzyć harmonię między sobą dopiero wówczas może być wydany "plon" żyć.
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 12:43:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Marzec 22, 2011, 12:44:35 »

czemu 3 os., a nie np. 4 ??
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 22, 2011, 12:49:54 »

czemu 3 os., a nie np. 4 ??

Bo musi zaistnieć harmonia , a ona jest tworzona z trzech punktów wyznaczających łuk ( inaczej szalom) . Czyli dwa dolne i jeden górny środkowy.

Wzorcem wyjściowym dla wszystkiego jest trójca tworząca inne układy w określonych przestrzeniom warunkach.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 12:50:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 22, 2011, 13:59:07 »

Hmmm... a czytałem wielokrotnie na tym forum, że głównie liczy się ileś tam wcieleń i w związku z tym "wypracowane" doskonalenie się.
Z zaskoczeniem przyjmuję informację na podstawie której wprost wynika, że istniał taki czas gdy Kiara nie posiadała całokształtu "wiedzy"... no chyba, że ona jest wyjątkiem. 
Ciekawy również jestem ile wynosi wiek powyżej którego można startować w w/w konkursie.
Nie rozumiem różnież dlaczego nagle te 3 osoby - skoro od setek postów słyszę, że kobieta i mężczyzna i ich pierwiastki - żeński i męski doskonale i w pełni się uzupełniają. Po co i jaki ma być ten 3? Nijaki? Czy może kobieta z tej grupy jest tak wspaniała, że aby dorównać jej pierwiastkowi żeńskiemu pierwiatkiem męskim należy wziąć jego większą ilość...
No i jakoś czuję przez majty, że będzie w tej zabawie jakiś seks, no chociaż obmacywanko...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 22, 2011, 17:26:22 »

Każdy ma odczucia i wyobrażenia i oczekiwania  na własną miarę.
A tak swoją drogom miłość to naprawdę wcale nie seks.
Seks jest  aktem fizycznym , miłość uczucie absolutnie duchowym.

Wiedza w kontekście poznawania przez kontakt Energia , materia  ( cykle wcieleń) jest młodsza niż  wiedza duchowa Energii , które nie biorą udziału w poznawaniu przez konfrontacje z materią.

Dla tych którzy wybrali takom drogę poznawczą był kiedyś początek , a co za tym idzie czas w którym jej nie posiadali.
Istnieją rożne aspekty i sposoby poznawcze , ten o którym jest mowa w powyższej dyskusji dotyczy "osi " , przestrzeni z czterema płaszczyznami , oraz poznawania w każdej z nich ( pospolicie nazwanej żywiołami) , a po zakończeniu całego procesu na płaszczyźnie określonego wymiaru wibracyjnego ( biorąc pod uwagę przesunięcie w pionie) zakończenie cyklu z osiągnięciem harmonii.
w sumie jest to bardzo proste do zrozumienia.

Elementem graficznym w przekazie jest waga , matematycznym , zero. Naprawdę nie ważne co jest na obrzeżach ważna jest harmonia w zakończonym procesie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 22, 2011, 17:47:11 »

Stawiam  na to ,że okaże się, iż jedną z nich - tą ,której nie odnaleziono jeszcze - jest Kiara Uśmiech)) Mrugnięcie

Nie, za dużo błędów robi. Niech moc będzie z tom Kiarom i jej energiom.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 17:49:24 wysłane przez orion250 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 22, 2011, 21:27:58 »

orion250  Ty po prostu nie idziesz z duchem czasu Mrugnięcie . Wszelkie "ę" i "ą" majom Mrugnięcie  zniknomć wkrótce po 2012 ze słownika .Nie wiedziałeś o tym ? Uśmiech Uśmiech
Ącki jest passe Mrugnięcie

pozdr
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 21:28:11 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 23, 2011, 01:09:32 »

east ale się obśmiałam   serdecznie Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech ale szczerze mówiąc coś w tym jest, o tym po tem.

Teraz nadal sesje  nr. 2  z Anią w tym temacie:

"ANDRZEJ:
Czy ty jesteś tym samym Samuelem, który rozmawia z Lucyną?

SAMUEL:
Ty już jesteś na tyle mądry, że wiesz, że nasze energie, nasze świadomości kosmiczne się mieszają.  Wiesz o tym Andrzeju.  Ani pasuje Samuel – niech tak zostanie.  Ale jestem tym samym En-Ki, Samuel.  Pytaj… śmiało.

( co by nie mówić to normalnie każda świadomość jest indywidualnościom nienaruszalną , stałą nigdy nie ma tak żeby ktoś nagle stal się kimś innym , np. ja moją siostrą , lub koleżankom. Nie moi mili takich cudów nie ma ani na ziemi ani w Zaświatach , można grać cudza rolę udawać kogoś , tak można. Ale nie można raz być sobą trochę a innym razem kimś zupełnie innym , albo trochę tym a trochę tamtym...
Czy są jeszcze ludzie wierzący w takie bajadery? I to ludzie co to niby z duchowościom na pan brat?  Aż dziwne że sobie dają tak makaron na uszach kręcić?  Ja tam też na scenie  w teatrze mogę być  Kleopatrą  i mówiąc to ludziom będę w danym momencie mówiła absolutną prawdę. Będę "Kleośkom " odgrywając jej role będę wówczas mieszała swoją energię z jej osobowościom. Ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistą prawdą bo nigdy nie byłam tamtą historyczną Kleopatrą - Kiara)

ANDRZEJ:
Dziękuję bardzo… Mam pytanie związane z Wielką Piramidą.  Czy urządzenie w Wielkiej Piramidzie może być włączone w inny sposób, niż przez włożenie mumii Budowniczego do sarkofagu?

SAMUEL:
Trochę się zmieni wszystko Andrzeju.  Mumia, to jakby „nakrętka“ na wielkiej butli.  Jest potrzebna, ale ona nie jest aż tak ważna. Jest ona rzeczą podrzędną, ale jest ważna Andrzeju.  Pytasz jak można uruchomić?

(Mumia już nie jest ważna bo minął już bezpowrotnie czas skorzystania z DNA , które posiada ta materia  i tworzenia z niego kolejnej linii do produkcji nowego modelu ciał materialnych dla przyszłych ludzi. Tak to bezpowrotny i nieodwołalny koniec tej opcji. Tak więc mumia nie jest już potrzebna i nigdy nie była w celu uruchomienia tej energetycznej sieci odbijającej energię kosmiczną płynąca do ziemi i aktywująca Ludzkie DNA do transformacji energetycznej. To prawda. Tak więc  czy będzie , czy nie nie ma znaczenia żadnego. _ Kiara)

ANDRZEJ:
Tak...

SAMUEL:
Wy już to wiecie.  Musicie znaleźć osoby od nas.  One zostały przysłane już tu parę lat temu i wy je musicie odnaleźć.  One będą wiedziały, co mają robić w Wielkiej Piramidzie.  Wy wiecie o tym, mówiłem wam już to.  One muszą być o czystych, otwartych sercach.  One się wtedy połączą z nami, bo one są od nas.  Rozumiesz Andrzeju?"


(Kolejny raz ( bo jest powiedziane " wiecie , mówiłem wam już.....) , macie odnaleźć osoby , one będą wiedziały co mają robić w piramidzie. One mają być o czystych , otwartych sercach anie głowach P. Andrzeju.
Wiedział Pan to i wie nadal , to dlaczego okłamuje Pan ludzi zainteresowanych Projektem Cheops? Dlaczego oficjalnie tego do tej pory nie mówiliście pomimo dawnych przekazów Samuela?
A cały czas zbieracie fundusze na kopanie w piasku i poszukiwanie mumii ;
1. bezużytecznej ,
2. w miejscach gdzie jej nie ma.

Skoro tak naprawdę wiecie iż;
1. nikt z projektu nie jest osobami niezbędnymi w Wielkiej Piramidzie  do aktywacji jej.
2. wiecie od dawna iż macie odszukać osoby  żywe a nie starą mumie.
3. osoby jeszcze nieznane , a nie mumia wiedzą co mają robić , a nie ktoś z projektu.
4. Z tego jasno wynika iż żadna osoba z Projektu Cheops nie ma czystego otwartego serca , ani jedna!
I to jest bardzo zastanawiające dla wszystkich a szczególnie Wy sami powinniście się nad tym mocno zastanowić.
Chyba nie trzeba wielkiego wysiłku żeby dokładnie zrozumieć słowa przekazu i sens zawarty w tych słowach? - Kiara)


********

ANDRZEJ:
Mówiąc „my“ masz na myśli siebie i swojego brata?

SAMUEL:
Jest nas wielu, jest nas bardzo dużo…

( to tez bardzo wiele mówiąca wymijająca odpowiedz , już nie ma potwierdzeń konkretnych osób czyli prawdziwego Samuela i Jego brata Enlila. "Jest za to ominięcie sprytne jest nas wielu , jest nas  bardzo dużo.... " , kogo? Enlili , Samueli jest dużo ich klonów na każdą okazję? Nie ma już potwierdzenia konkretnych postaci - Kiara)

*****************
ANDRZEJ:
Samuelu, czy ta kryształowa piramidka, o której mówiła Ania w hipnozie znajduje się pod grobowcem faraona Budowniczego, czy pod samą Wielką Piramidą?

SAMUEL:
Jest pod Wielką Piramidą…

( w tym momencie powinno zaistnieć wielkie zrozumienie zwolenników projektu, nie szukacie złota i mamony ale wartości o wiele większej , która nie jest zdeponowana gdzieś pod piaskami na pustyni. A ciągle w tym samym miejscu pod Wielką piramidą i to niezmiennie od wielu tysiąc leci. Jednak do tych , którym w głowach tylko wartości materialne zupełnie nie chce to dotrzeć że ; najważniejsza jest kryształowa piramida , która jest pod samą Wielką Piramidą. - Kiara)

ANDRZEJ:
Czyli jaki jest teraz cel naszych działań?  Powiedzmy, że znajdzie się tych trzech pozostałych aniołów, o których mówiła Ania w hipnozie i co dalej?

( priorytetem  dla projektu nie są ludzie z projektu a te trzy osoby zwane przez Anie "Aniołami". - Kiara)

SAMUEL:
To się stanie we wrześniu przyszłego roku.  Zacznie się wszystko we wrześniu przyszłego roku…

( na temat daty bym dyskutowała , ale po co? niech się dzieje sama się ukaże - Kiara)

ANDRZEJ:
Tak…

SAMUEL:
Wy znajdziecie te anioły… Tak pięknie powiedziane „Anioły“, ale to są nasze duchy w ludzkich postaciach.  To są „nasi“… oni się odezwą, wy ich wyszukacie i to wszystko będzie się działo w Wielkiej Piramidzie.  Wy nie musicie tego widzieć, wy nie musicie kopać pod Piramidą. To wszystko będzie się działo na polu energetycznym, w innym wymiarze.  Oni to będą widzieć – i to wystarczy.  Wielka Piramida, fizyczna Piramida, odwrócona piramida mentalna, gdzie mała piramidka jest szczytem, a spód mentalnej piramidy jest ekranem, odbiornikiem, na którym jest czujnik fizycznej piramidy.  Rozumiesz Andrzeju?"

( ponowne stwierdzenie iż tak naprawdę ważne są tylko te trzy nieznane  jeszcze osoby.  Nikt z projektu wcale nie jest niezbędny  w piramidzie w czasie ich działania ( wy nie musicie tego widzieć) , nie trzeba kopać pod piramidą , wszystko dzieje się na polu energetycznym w piramidzie , a nie na żadnym polu fizycznym gdziekolwiek.
Trzeba zrozumieć zasadę działania iż dokładnie WSZYSTKO musi się zadziać najpierw ENERGETYCZNIE żeby mogło zaistnieć na ziemi fizycznie. Nigdy odwrotnie. Realizacja zawsze jest zależna od poziomu energii osób , które dokonują każdego działania w planie dotyczącym ewolucji ziemi i ludzi.
Czyli każdy jeden wpis w przestrzeń pola morfogenetycznego może być dokonany tylko i wyłącznie przez określona wcześniej osobę posiadającą moc i możliwości dane jej przez STWÓRCE a nie żadną inna istotę.
Można być zwodzonym długo i bardzo długo jednak w finale i tak i tak prawda wyjdzie na wierzch , a niemoc tych istot okaże się niezaprzeczalnym faktem.
 Pora zrozumieć iż ani nikt z projektu , ani te byty nic zrobić nigdzie nie mogą a już na pewno nie w Piramidzie , że są osoby , które dokonają  "przestawień"  parametrów w zmianie częstotliwości  zestrajających połączenie 3 z 4 wymiarem i otworzą dostęp do portalu otwierającego przejście między wymiarowe.
To się stanie  bo nadszedł już właściwy czas.
Ganianie po pustyni z łopatami było tylko odwróceniem uwagi i zwodzeniem w celu stworzenia grupy od której można ciągnąć energię. Jak wiadomo żaden z tych bytów naprawdę żaden bez energii pobranej od człowieka żywego zamanifestować się w naszym świecie nie mógł.
czy ten fakt nie dal członkom projektu nic do myślenia? Skąd oni są i co sobą reprezentują , oraz czego od ludzi potrzebują?
Czy nie pora wierzyć w siebie , zacząć myśleć logicznie , wyciągać wnioski , miast ciągle dawać się zwodzić jakimś zakłamanym bytom?
Naiwność wiary że tym razem  powiedzą coś , co się sprawdzi , to naiwność ludzi , którą oni ochoczo wykorzystują dla swoich niewidocznych  dla człowieka celi.

Tym razem odkryli się aż nadto wyraźnie , nabijają się bezczelnie z projektu i dalej przekazują kłamstwa tym , którzy
 ich oczekują  żeby nadal uzasadniać swoją niezbędność tam gdzie naprawdę są zbędni.
Czy wasze głowy przestały pracować i analizować fakty? - Kiara)


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 08:05:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Marzec 23, 2011, 06:36:49 »

Stawiam  na to ,że okaże się, iż jedną z nich - tą ,której nie odnaleziono jeszcze - jest Kiara Uśmiech)) Mrugnięcie

Nie, za dużo błędów robi. Niech moc będzie z tom Kiarom i jej energiom.

"POWTARZAJ IMIĘ BOGA
ONO JAK PIORUN, ROZBIJA W PUCH GÓRĘ GRZECHU
POWTARZAJ ŚWIĘTE „OM”


Sri Satya"

http://www.om.itatis.pl/strony_www/www.om.itatis.pl/cgi-bin/analizator.pl?OKNO=B&JEZYK=PL&KATALOG=&ID=str_20000513091103/
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 09:04:26 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 23, 2011, 07:44:28 »

Stawiam  na to ,że okaże się, iż jedną z nich - tą ,której nie odnaleziono jeszcze - jest Kiara Uśmiech)) Mrugnięcie

Nie, za dużo błędów robi. Niech moc będzie z tom Kiarom i jej energiom.

"POWTARZAJ IMIĘ BOGA
ONO JAK PIORUN, ROZBIJA W PUCH GÓRĘ GRZECHU
POWTARZAJ ŚWIĘTE „OM”


Sri Satya"




haaaaa haaaa haaaa

no jesteście nie do podrobienia ! na rano takie haaa , haaa jest super!

Kurde tom się  poturlała z tom świętosciom !

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 07:46:13 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 23, 2011, 09:19:02 »



Nie, za dużo błędów robi. Niech moc będzie z tom Kiarom i jej energiom.

......................................
POWTARZAJ ŚWIĘTE „OM”


Coś w tym jest .
Tylko że to nisko wibruje. Daleko od CMB    R.Monroe, czyli Czystej Miłości Bezwarunkowej.

Powtarzam jeszcze raz  Bezwarunkowej - do całego Świata.


Cały czas boleję nad Nią, że ni w ząb nie rozumie nauk Chrystusa, choć tyle o Nim pisze.

Może to  przez tą dysleksję.

A Pismo mówi wyraźnie.
Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.

R. Steiner zalecał to samo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 09:23:34 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Marzec 23, 2011, 09:22:31 »

"JEST TYLKO JEDEN BÓG – ON WSZECHOBECNY
JEST TYLKO JEDNA RELIGIA – RELIGIA MIŁOŚCI
JEST TYLKO JEDNA KASTA – KASTA LUDZKOŚCI
JEST TYLKO JEDEN JĘZYK – JĘZYK SERCA."


http://www.om.itatis.pl/strony_www/www.om.itatis.pl/cgi-bin/analizator.pl?OKNO=B&JEZYK=PL&KATALOG=&ID=str_20000513091103/

PS. może z tymi wibracjami nie jest tak wprost, jak to się teraz podaje, poza tym "dualizm to iluzja" i wkrótce ma zniknąć..
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 09:45:25 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 23, 2011, 09:47:46 »

Ależ ja doskonale rozumiem i wspaniale pojmuję przekazy  Chrystusa , moi mili.

Co wcale nie zwalnia mnie z obowiązku poinformowania innych ludzi o zauważanych nieprawdach , półprawdach i manipulacji informacją.
Zatajanie takiej wiedzy wyłącznie dla siebie było by olbrzymią nieuczciwością wobec tych z którymi dyskutuję.

Oczywistą oczywistością jest informacja jak również akceptacja ich decyzji ( jaka by nie była) po poznaniu tej informacji. Nie ma w moich postach żadnego oceniania , ni klasyfikowania , jest zwracanie uwagi , czasami argumentami bardzo zdecydowanymi w wymowie.

Nie wszyscy rozumieją właściwie moje intencje , wiem to , ale to ich sprawa nie moja. Niezrozumienie bardzo często jest spowodowane osobistym negatywnym stosunkiem do mojej osoby , doszukiwaniem się w tekstach tego , czego w nich nie ma.

Zdjęcie z siebie tych mentalnych blokad umożliwia bardziej jasny ogląd informacji.
Owszem jest to praca każdego nad sobą , wyjście z pola osobistych ograniczeń w przestrzeń wolności myśli.
Gdy koncentrujemy się na treści tekstu a nie na osobie która go napisała mamy do dyspozycji szerszą perspektywę odbioru.


Kiara Uśmiech Uśmiech 


ps. OM nie jest wibracjom właściwą dla naszego wymiaru , jest jeszcze zbyt wysoka , nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 09:57:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #45 : Marzec 23, 2011, 10:33:58 »

Ależ ja doskonale rozumiem i wspaniale pojmuję przekazy  Chrystusa , moi mili.

Po owocach Ich poznacie, mówił  Chrystus.

Na razie Kiaruś   Twoje owoce są  gorzkie  i muszę je wypluć, bo mnie, aż pali w gardle.
Nie smakują miłością. Androida to już w ogóle nie trawię, chociaż nie jestem już wege.

Podany przeze mnie fragment nie podlega dyskusji.

Nie sądź Kiaruś, bo będziesz osądzona.


Ani ja , ani Ty  nie mamy pojęcia co dokładnie planują Najwyższe Hierarchie Duchowe.

Żeby  osiągnąć zamierzony  cel, czyli doprowadzić Ludzkość do Światła  posługują  się pełnym wachlarzem Energii, także tych negatywnych. 

Nie ucz ojca dzieci robić.


Chrystus dał Ci wyraźną wskazówkę - zajmij się emitowaniem Czystej Miłości Bezwarunkowej.
Do tego jesteś stworzona przez Twego Stwórcę.

Od sterowania rozwojem planet są Inni, mocniejsi. Oni się nie wcielają.


Nie sądź maszynisty Pociągu Ludzkość, ktokolwiek potencjalnie to jest.

Skoro inkarnowałaś się jako ziarenko stali  w jednym z kół lokomotywy Pociągu Ludzkość, to rób co do Ciebie należy.

Rozpędzaj ten pociąg w kierunku Światła.

Emituj Miłość bez żadnych dodatkowych warunków i  ucz to robić inne ziarenka stali w Twoim kole.

Nie plotkuj o maszyniście.

Są    INNI , naprawdę mocni co wystawią mu  właściwszą ocenę.

Być może będzie to sam STWÓRCA.

Nie trać swego cennego czasu, bo jak nie zdążysz nauczyć innych Miłości to jeszcze raz trafisz w to samo bagno, które tu ciągle mamy.

« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 10:34:39 wysłane przez JACK » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #46 : Marzec 23, 2011, 16:59:49 »

Jack napisałeś

Cytuj
Podany przeze mnie fragment nie podlega dyskusji.

Nie sądź Kiaruś, bo będziesz osądzona
.
Czyż sam ten fragment nie jest osądem ? nad osądzającym Mrugnięcie

----------
I nad tym, który to wie, ale sam osądza :
Cytuj
Nie trać swego cennego czasu, bo jak nie zdążysz nauczyć innych Miłości to jeszcze raz trafisz w to samo bagno, które tu ciągle mamy.
straszeniem .. no ok, może nie tyle straszeniem co przestrzeganiem. Z tego samego koła karuzeli "ja wiem więcej , a Ty robisz tak to pożałujesz i trafisz .. do piekła  Zły " Uśmiech
Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #47 : Marzec 23, 2011, 18:12:11 »

Czy wasze głowy przestały pracować i analizować fakty? - Kiara)

Moja głowa pracuje na wysokich obrotach a fakty są takie. Babo Kiaro, jeśli chcesz się realizować przez forum, to rób to z klasą, bo inteligentnie piszesz i czytam te twoje mądrości ale co jakiś czas czuję jakbym dostał szpilką w oko. Przeczytałem niewiele Twoich postów ale zdążyło mnie to zmęczyć a uzbierało się trochę:

piszesz:
energiom
światłościom
budkom
uwagom
dolegliwościom
indywidualnościom
osobliwościom
takom
naiwnościom
przez "om" a powinno być przez "ą", skoro uważasz, że to powyżej jest prawidłowo, to czemu słowa:
Kleopatrą
kosmitą
dekoracją
piszesz przez "ą" ?

Pisz może wszystko przez "om", to sobie do końca gałki oczne zwichniemy zanim Egipcjanie zamknom granice.

Ps....a jest to przykład z kilku Twoich postów i mnożąc to razy około 4tys. to będzie jakieś 56tys. "om". Szanuj trochę odbiorców Twoich postów.

Tyle w temacie nie na temat. Możecie to przenieść do działu "PCH i jego błędy". Sorry ale musiałem.

Seks jest  aktem fizycznym , miłość uczucie absolutnie duchowym.

Kochasz mnie za to moje czepialstwo?
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2011, 18:35:31 wysłane przez orion250 » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #48 : Marzec 23, 2011, 19:40:25 »

Wiesz co orion,nie interesuje mnie czy ktos pisze z bledami czy bez,jezeli tresc jest ciekawa i interesujaca.
A moze ktos jest dyslektykiem?

Jezeli tak to odbierasz ok,taki jest Twoj punkt widzenia i masz do tego prawo!Jak najbardziej.
Wydaje mi sie jednak,ze lepiej bylaby prowadzic dyskusje na poziomie,chocby Kiary i wtedy byloby bardzo,bardzo ok.
Ale do tegp trzeba miec wiedze,tak jak Ona.
Ja np.takiej wiedzy nie posiadam i czytam z zainteresowaniem,bo jest to dla mnie bardzo interesujace,ale nie dyskutuje,bo jestem na to za cienka.I przyznaje sie do tego.Ale potrafie docenic czyjas wiedze,i szanuje te osobe,ktora otwiera mi oczy na wiele spraw.Nie wstydze sie tego.
A czy jest to Twoje czepianie?
Nie,tak jak napisalam,kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja to szanuje.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Marzec 23, 2011, 20:01:11 »

Nie nadużywałbym w tym przypadku słowa "wiedza"...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy truegaming madex magicalespackluporum world-anime