Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 08:22:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 765378 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1150 : Wrzesień 06, 2012, 19:59:23 »

Ciąg dalszy>>>


Myśli i Toma Obserwacje

Uważam Sferę Wszystkich Możliwości za fascynujący mentalny konstrukt. Zanim od moich mentorów zacząłęm uczyć się techniki (około tydzień przed wydaniem komunikatu), pracuję z tym intensywnie.

Myślę, że wiadomość jest dość oczywista, ale chciałbym rozwinąć kilka punktów dotyczących metody.

W podstawowej technice, wyobrażasz sobie Sferę rozmiaru wszechświata wokół ciebie ze splotu słonecznego w centrum tej kuli. Dla tych z was, którzy wizualizują, to powinno być dość łatwe do wyobrażenia. Dla tych z Was, którzy nie wizualizują, nie przejmujcie się obrazami. Wyobraź sobie i wyczuj kulę i nieskończone punkty światła na jej powierzchni przez modalność sensoryczną, która jest dla ciebie wygodna.

Dla niektórych ludzi oznacza to, że będą oni mieli poczucie kuli i punktów światła. Dla innych, wewnętrzny głos opisze im kulę i punkty światła. Niektórzy ludzie doświadczają Sfery w więcej niż jednej modalności sensorycznej, tj. widząc ją i posiadające poczucie jej, itd.

Ważnym punktem, tutaj, jest zaangażować modalność sensoryczną / modalności, których używacie naturalnie i nie marnujcie czasu, aby "zobaczyć" Sferę, punkty światła lub Waszą Przyszłą Jaźń.

Kolejny punkt ma do czynienia z wielkością Sfery. Hathorowie sugerują kulę wielkości wszechświata tak, że można przyciągać subtelne energie ze wszystkich aspektów kosmosu.

Jest to ciekawy pomysł, ponieważ niektórzy fizycy zaproponowali, że wszechświat może być nieskończony w rozmiarze. Obecne pomiary obserwowalnego wszechświata oceniają jego zasięg na około 46 miliardów lat świetlnych. Jest to ogromna ilość przestrzeni we wszystkich praktycznych względach prawdopodobnie jest niepojęta dla większości z nas. Kiedy poszedłem do moich mentorów, aby zapytać ich o to wyzwanie dla percepcji, mówili ...

"Rzeczywistość jest o wiele szersza, niż zdolność do pojęcia, jednakże działaj jak możesz, w rzeczywistości, rozwiń swoją psychiczną percepcję do nieskończoności, co ma wyraźne korzyści w zakresie wielowymiarowej świadomości / ewolucji."

Innymi słowy, jak najlepiej, aby wyobrazić sobie siebie wewnątrz przestrzeni naprawdę WIELKIEJ, która obejmuje tak wiele wszechświata, jak jesteś w stanie pojąć.

Niektórzy ludzie mają niewygodnie z tworzeniem dużych mentalnie przestrzenie kosmosu. Jeśli jesteś jedną z tych osób, nie martw się o to, po prostu zrób Sferę mniejszą, tak małą, jak chcesz tak długo, jak jesteś całkowicie otoczony przez tą Sferę.

Jako człowiek (z wielowymiarowymi aspektami) masz wewnętrzną zdolność do zaangażowania pełnego potencjału Sfery Wszystkich Możliwości. Ale sukces angażowania Sfery zależy od dwóch niezastąpionych postaw psychicznych: Twojej intencji i oczekiwań.

Innymi słowy, trzeba mieć jasne pojęcie o nowej rzeczywistości (tj. wyniku), które chcesz wprowadzić w swoim życiu. Bez specyfiki nie można zaangażować mocy i intencji. Bądź konkretny i jasny w tym, o co to jest, co chcesz wnieść do rzeczywistości, którą manifestujesz.

Hathorowie wspomnieli  również, że gdy wynik jest tworzony w dualistycznym wszechświecie istnieją przeciw - reakcje dla nowego stworzenia. Czym bardziej drastyczna zmiana w nowej rzeczywistości bardziej drastycznej reakcji można oczekiwać. Bądźcie tego świadomi.

Hathorowie silnie sugerują tworzenie efektów, które są nieszkodliwe dla siebie i innych. Ma to na celu ochronę ciebie (i innych) przed  chybioną kreacją.

Musi także być jasne, że masz zarówno zdolność, jak i prawo do przyniesienia wielowymiarowej pomocy tobie, gdy tworzysz nową rzeczywistość. Tego typu oczekiwanie ma kluczowe znaczenie dla pobierania energii ze Sfery do splotu słonecznego.

Zaawansowani praktycy, którzy pracują z subtelną energią nie będą mieli problemu z tym. Jeśli jesteś jednym z nich, weźmiesz się do tego "jak kaczka przyjmuje wodę", jak to się mówi. Ale jeśli nie masz doświadczenia z naturą subtelnej energii i jej relacji do woli, to może być przeszkodą.

Hathorowie wnoszą Sferę Wszystkich Możliwości do wielowymiarowych możliwości, a metoda jest sposobem, aby dopasować się do tej wieloaspektowej rzeczywistości.

Wielu, jeśli nie większość z nas myśli o tworzeniu nowej rzeczywistości (wyniku) dla siebie w sposób liniowy. To jest tak, jak nasze życie toczy się wyłącznie po linii prostej, a my robimy konkretne rzeczy wzdłuż naszej linii czasu 3D, które przyczyniają się do tego, co chcemy stworzyć.

Ale Hathorowie mówią, że oprócz pracy w sposób, w jaki jesteśmy przyzwyczajeni, możemy wyciągnąć z wielowymiarowych możliwości. Te nowe możliwości, które istnieją w potencjale (ale jeszcze nie w  rzeczywistości 3D) mogą naładować nasz pożądany efekt i przynieść go do manifestacji w szybszym tempie, niż gdyby po prostu tyrać razem robiąc to, co zwykłe, co robimy w 3D, aby rzeczy się zdarzały.

Kiedy raz utworzysz jasny cel, co to jest, co chcesz utworzyć, należy umieścić swoją świadomość w splocie słonecznym i wyobrazić sobie wersję siebie w przyszłości. Następnie wyczuć linię między twoim splotem słonecznym i splotem słonecznym twojej Przyszłej Jaźni. Ta linia będzie kanałem dla wielowymiarowych energii i pozwoli włączyć wyobrażoną Przyszłą Jaźń do magnetycznego atraktora, przynosząc wynik, który chcesz utworzyć w rzeczywistości w znacznie szybszym tempie.

Hathorowie są klarowni, że przy tej metodzie pracy raz dziennie znacznie zmniejszysz czas potrzebny do zamanifestowania nowej rzeczywistości. Ja osobiście uważam, że to trwa tylko 5 minut, aby przejść przez cały proces, co sprawia, że jest to bardzo skuteczna metoda oszczędzająca czas.

Hathorowie również podkreślają fakt, że trzeba zrobić coś, co wyraża, tą przyszłą rzeczywistość. Innymi słowy, coś w 3D, co jest zorientowane na pożądany efekt. Stosując metodę bez faktycznie bez zrobienia czegoś w zewnętrznej rzeczywistości swojego życia jest znacznie mniej skuteczne niż angażowanie zarówno swojego wewnętrznego, jak i zewnętrznego świata.

Mimo dyskusji metoda Hathorów jest jasna i trafia w punkt, wyłożę ją krok po kroku dla tych, którzy wciąż mają pytania na ten temat. Jeśli macie jasność wobec etapów, nie krępujcie się skoczyć do sekcji Zaawansowane Techniki gdzie omówię niektóre niuanse dotyczące tematu.

Podstawowa technika

Krok 1: być jasnym, co do specyfiki, co chcesz stworzyć. Będzie to stanowić podstawę dla przyszłej jaźni, którą będziesz tworzyć. Jest moc w szczegółach, więc być konkretny.

Krok 2: Umieść swoją świadomość w splocie słonecznym, znajduje się z tyłu na dole żołądka.

Krok 3: Wyobraź sobie siebie wewnątrz sfery, która jest wielkości wszechświata (lub mniejsza jeśli ci niewygodnie z takim poczuciem rozszerzonej przestrzeni). Twój splot słoneczny siedzi w samym środku tej sfery.

Krok 4: Wyobraź sobie swoją Przyszłą Jaźń przed tobą. Dla większości ludzi będzie to 10 - 30 stóp (czyli około 3 + - 9 + m) z dala, ale ta Jaźń jest jak blisko lub tak daleko, jak czujesz się, że to własciwe dla Ciebie. Ta wyimaginowana Własna Przyszła Jaźń jest "tobą", który będzie doświadczał wyniku, który chcesz stworzyć. Jest ucieleśnieniem tej przyszłej rzeczywistości. Gdy masz jasną wizję tej wyobrażonej Przyszłej Jaźni, jesteś gotowy, aby przejść do kroku 5.

Krok 5: Wyobraź sobie linię, która biegnie od twojego splotu słonecznego do splotu słonecznego twojej Przyszłej Jaźni.

Krok 6: Ustaw akcję pobierania energii ze Sfery Wszystkich Możliwości do splotu słonecznego. Stąd energia płynie na zewnątrz, do splotu słonecznego twojej Przyszłej Jaźni. Pobieranie rozpocznie się, gdy okaże się, że Sfera Wszystkich Możliwości jest dostępna dla Ciebie na podstawie twojej egzystencji jako wielowymiarowej istoty ludzkiej. Następnie aktywuj Sferę poprzez akt cichej intencji.

Krok 7: Tak długo, jak jest ci wygodnie z doświadczeniem, pozwalaj Sferze pobrać energie do splotu słonecznego i do splotu słonecznego twojej Przyszłej Jaźni.

Krok 8: Jeśli czujesz się skłonny, dodaj poczucie uznania dla doświadczeń w celu wzmocnienia magnetycznego atraktora, który jest twoją Przyszłą Jaźnią.

Uwaga: To jest normalne dla większości ludzi, że mentalna uwaga spaceruje w czasie tego typu pracy energetycznej. Jeśli i gdy uwaga odchodzi z centrum, delikatnie sprowadź ją ponownie do obszaru, w którym pracujesz. Nie osądzaj , nie niecierpliw się, tylko weź się z powrotem do zadania.

Krok 9: Kiedy zakończysz, weź kilka minut, aby po prostu być ze sobą po przejściu przez to. Najlepiej jest być w ciszy w tym czasie, aby można integrować subtelne energie, które zostały uwolnione przez ten proces.

Zaawansowane techniki


Uważam, że ten fragment metody jest najbardziej intrygujący. Może dlatego, że czuję kolizję dwóch fal w końcowej fazie. To tak, jakby fale stojące mojej obecnej rzeczywistości pokrywały fale stojące mojej Przyszłej Jaźni. Zderzenie tych dwóch fal, rzeczywiście, utworzyć punkt pustki lub jak Hathorowie wyjaśnili region pustki. Ten obszar interakcji przebiegu wydaje mi się być silną transformującą macierzą.

Ponadto pobieranie energii i potencjałów ze sfery wydaje mi się o wiele bardziej intensywne podczas zaawansowanej techniki.

Wreszcie znalazłem ciekawą anomalię wokół przestrzennego przesunięcia, które Hathorowie zaproponowali podczas końcowych etapów techniki. Mogą u was wystąpić podobne zjawiska, dlatego to wspominam.

Po pierwsze, uważam, że to trochę dezorientujące "spoglądać" z powrotem na moją obecną jaźń z punktu widzenia przestrzennego i perspektywy mojej Przyszłej Jaźni. W końcu udało mi się osiągnąć taką zmianę, a gdy do tego doszło, to energetyka ze sfery wyszła poza skalę. Doświadczenie stało się bardzo intensywne, i czułem, silnie naładowane fale energii przepływające do mojego obecnego ja od mojej Przyszłej Jaźni.

Kiedy przerzuciłem się całkowicie do poczucia ucieleśnienia w mojej przyszłej jaźni, a nie mojej obecnej Jaźni, energetyka osiągnęła swój najwyższy punkt. Kiedy energia stała się zbyt silny dla mojej „strefy komfortu” spontanicznie "wyskakiwałem" z mojej Przyszłej Jaźni z powrotem do mojej obecnej jaźni. I w tych momentach reintegracji mojej obecnej jaźni, czułem jakby mój organizm był zalany endorfinami i całe doświadczenie wydawało się dziwnie zabawne. Myślę, że ta rozrywka może być ze względu na silne psychiczne wrażenie, że cały świat, w tym ja, jest bardziej bajkowy niż rzeczywisty i że wszystkie formy (w tym ciała fizyczne) są ulotne i niezobowiązujące w mgnieniu oka.

Korzystanie z muzyki

Nie ma potrzeby korzystać z muzyki w tle podczas wykonywania tego procesu. Ja eksperymentowałem z obu, i znalazłem, że niektóre rodzaje muzyki mogą pomóc generować głębsze doświadczenie. Mimo, to uważam, że większość razy, wolę w ciszy zrobić proces. Jest to kwestia gustu i otwartości neurologicznej czy znajdziesz w dźwięku / muzyce użytecznego sojusznika w tym lub nie.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z muzyki w tle chciałbym zaproponować coś, co sprawia, że poczujesz się skłonny zwrócić uwagę do wewnątrz, a jeśli jest to psychoakustycznej natury, coś, co przynajmniej generuje wzrost aktywności alfa. Proponuję także grać muzykę przy niskiej głośności, tak aby nie przysłonić swoich wewnętrznych doświadczeń.

Ponieważ niektórzy ludzie chcą wiedzieć, co z mojej muzyki Proponuję, ocalę ci i mnie trochę czasu i po prostu umieszczę ją tam. Moje obecne ulubione kompozycje (moje), z których lubię korzystać ze Sferą Wszystkich Możliwości są albo Nieskończona Pula: Wchodząc w  Holograficzny Mózg lub Statek Światła.


 © 2012 Tom Kenyon Wszelkie prawa zastrzeżone 2012 29 sierpnia
www.tomkenyon.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1151 : Wrzesień 06, 2012, 20:10:25 »

Oni tu na Ziemi to też "my". Bo jesteśmy Jedno. Tyle, że odseparowani wiekami uwarunkowań. I nie wiadomo do końca, kto bardziej odseparowany Mrugnięcie

Oni krzyczą o naszą pomoc, ale krzyczą do Ciebie i do mnie, a to wciąż ta sama pułapka. Indygo to pułapka. Kryształ to pułapka. Każde zaszufladkowanie to pułapka.

Weź ten krzyk, przyjmij i uwolnij wraz ze sobą.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1152 : Wrzesień 07, 2012, 08:59:51 »

A tutaj AA Michał zapowiada działanie kolejnego podwójnego portalu - 9/9 - i jego wpływu oraz efektów wobec nas.


Wasz czas nadszedł, drodzy. - Michael

Temat, który chcemy przedyskutować dzisiaj jest okazją, jaką macie w tym czasie z powodu otwarcia portalu dziewięć, dziewięć. Koncentracja, jaką wam obiecaliśmy się zaczęła. Będziecie mieć pełen tydzień szans bez precedensu, aby zrealizować więcej z nowej istoty, którymi pragniecie być. Każdy z was pracuje nad różnymi aspektami swojego życia.

Wasze Wyższe Ja, te ogromne istoty, których jesteście aspektami, już wiedzą, co to jest. W rzeczywistości, bardziej niż prawdopodobnie, byliście prowadzeni przez nich do tych rzeczy. Niektórzy próbują manifestować nowe umiejętności lub zdolności. Niektórzy starają się wyczyścić stare przyzwyczajenia. Niektórzy próbują uzdrawiać. Możecie przestać próbować teraz. Oddajcie się pod opiekę swoich Wyższych Jaźni i waszego Stwórcy. Zróbcie to, waszym celem teraz jest przyjęcie i przyswojenie całej dostępnej miłości i światła, które jesteście  w stanie przyjąć w tym czasie. Zrozumcie, że mówimy o świadomości z której jesteście wykonani. Wasze modlitwy i pragnienia były słyszane. Wasze potrzeby są znane. Chcielibyśmy doprowadzić was do otwarcia, pozwalania i zaufania. Oddychajcie we wszystkich tych nowych energiach, w których możecie, we wdzięczności, pozwalającej im wykonywać wszystkie zmiany w was, które są potrzebne.

Jeśli osiągnąłeś punkt, który pozwala Ci poczuć napływającą energię w jakiś sposób, wyobraź sobie, że wpływa w ciebie i wzrasta tak mocno, jak to tylko możliwe. Kim chcesz być? Wyobraź to sobie. Co chcesz robić? Wyobraź to sobie. Wyobraźcie to sobie w waszych sercach. Jeśli wasz umysł ciągle podnosi powody, dlaczego nie możecie być tym, albo dlaczego trudno byłoby, przypomnij mu, że siła, która stworzyła wszechświaty nie będzie miała problemu z takimi małymi rzeczami.

Wasz czas nadszedł, drodzy. Większość wyobraża sobie ten portal jako pewnego rodzaju otwarcie dla nadchodzących rzeczy, i być może tak jest, ale niech to będzie dla Was wejście do domu, drzwi do waszej prawdziwej Jaźni. Wejdź tam teraz z figlarnym entuzjazmem.

Ta krótka wiadomość wystarczy na dzisiaj. Będziemy mówić jeszcze kilka razy zanim drzwi się zamkną. Idziemy obok was w każdej chwili. Wiedzcie, że jesteśmy tu z wami. Żyjcie pięknie.


06 września 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 09:01:00 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1153 : Wrzesień 07, 2012, 12:04:35 »

Cytuj
Oddajcie się pod opiekę swoich Wyższych Jaźni i waszego Stwórcy (..) Będziemy mówić jeszcze kilka razy zanim drzwi się zamkną
Zatem tak, masz się oddać czemuś, czego nie znasz, z czym nie masz połączenia bo nie gadasz z WJ jak z sąsiadem. Możesz jedynie wierzyć w to, że masz z nią łączność, zakładać ,ze tak jest, a oni dodatkowo wtryniają tu Stwórcę, który akurat ma dla Ciebie czas "zanim zamkną się drzwi".
Łaskawcy hahaha. Duży uśmiech
Cytuj
niech to będzie dla Was wejście do domu, drzwi do waszej prawdziwej Jaźni.
Jak się otworzysz ,to właśnie TY wpuścisz ich do domu. Ty - podczepiony pod Istnienie, które jest domem.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1154 : Wrzesień 07, 2012, 13:05:21 »

A to kolejny przekaz w zasadzie dotyczący portalu 9/9. Na wstępie brzmi ładnie, potem to trochę się rozmywa, ale spojrzeć warto.


Syriański Archanioł Hermes


Pozdrowienia bliskie istoty światła. Przychodzę do was teraz, gdyż jest dużo, co musi być ujawnione przed portalem 9/9. Aby rozpocząć, wielu z was zauważyło znaczące zmiany, które nadal się pojawiają, nie tylko na waszej planecie, ale  jak również w swojej własnej istocie. Zmiany te są wasza własną manifestacją! Ponieważ coraz więcej jest przebudzonych, proces w kierunku pokoju i harmonii nadal nabiera szybkości. Wiele nowych form informacji i nauk o starożytnych naukach staje się bardziej dostępne za pośrednictwem waszej sieci Internet.

To przynosi mi wiele radości mnie i dla wszystkich tych, którzy oglądają i prowadzą Was  każdego dnia ku odzyskaniu waszego oryginalnego Boskiego Odcisku. Dlatego przyszedłem, aby oświetlić ścieżki wiedzy, tak abyście mogli je przejść i przemienić tę wiedzę w mądrość. Mądrość, która was wyzwoli, wyzwoli waszą rodzinę, a ostatecznie wyzwoli wszystkich, którzy wybrali ścieżkę mądrości. Jednak sama wiedza nie wystarczy, gdyż trzeba włożyć tą wiedzę w działania, poprzez dzielenie się nią i działania na jej bazie, wtedy staje się ona prawdziwą mądrością. Oczekiwanie nie będzie wam służyło, działanie będzie.

Wielu z was teraz stwierdza, że osoby, których nigdy się nie spotkaliście, teraz jakoś są bardzo znajome, docierają do ciebie, łączą się i dzielą się swoją mądrością i doświadczeniem z Wami. Wiecie kim są ci ludzie, znaliście ich znacznie dłużej niż możecie sobie początkowo uświadomić. Ogarnijcie ich, jako swoją rodzinę, gdyż to jest tym, czym oni są.

To jest być może największa przeszkoda w  rozwoju człowieka: własne wątpliwości. Musisz nauczyć się żyć komfortowo ze swoimi własnymi myślami, one was nie zdradzą, to ego umysł was zdradza, ponieważ stara się spowolnić wasz rozwój i zachmurzyć wasz umysł wątpliwościami i lękami. Powiadam wam, odpuśćcie! Zaufajcie sobie, swojej zdolności, jesteście o wiele bardziej mądrzy i potężni, niż możecie sobie wyobrazić. Kiedy zaczniecie ufać sobie i swoim intencjom, zobaczycie, że cuda rzeczywiście się wydarzą. Synchroniczność wzrośnie, i to będzie Wasze potwierdzenie, że jesteście na właściwej drodze.

Z odrodzenia starożytnych nauk, pochodzi objawienie. To o czym mogliście myśleć, że jest rzeczywistością, jest w rzeczywistości tylko iluzją. Wynika to z faktu, że informacje mogą być łatwo zmieniane i manipulowane dla późniejszego zakłopotania. Rozeznanie jest niezwykle WAŻNE dla was wszystkich teraz, to jest absolutnie konieczne, aby nie tylko wchłonąć, ale także ROZRÓŻNIĆ informację, na którą możecie się natknąć.

Pragnę ujawnić wam teraz, czym niektóre, z tych objawień są rzeczywistości. Światło, które nazywacie waszym Słońcem, jest światłem o bi-polaryzacji. To jest tak, jakby powiedzieć, że wszystko, co ono przynosi jest również  o podwójnej polaryzacji.

Ostatecznie wszyscy będziecie widzieli, że jest to prawda, wystarczy spojrzeć na siebie, masz lewą rękę i prawą ręką, a lewą półkulę i prawą mózgu, drzewa mają liście i mają korzenie. Jest tak, jak powiedziałem, to, co powyżej, jest jakie jak to, co jest poniżej, a to, co znajduje się poniżej jest takie jak to, co jest powyżej. To,  co różdżka kaduceusz reprezentuje, to są dwie strony każdego medalu. Jest to jedna z największych lekcji, dla których przybyliście tutaj, aby ich nauczyć się, aby zintegrować obie strony tej polaryzacji. W symfonię wielkiego multiwszechświata stworzenia, są wzloty i upadki, i gdy dojdziesz do tego, aby to zaakceptować, zaakceptuj obydwie z łatwością i wdziękiem. Próby są lekcją, wynik jest nagrodą. Gdyby nie było tego dwubiegunowego systemu, nie byłoby żadnego rozwoju duchowego w ogóle. Wystarczy spojrzeć na wasze własne doświadczenia, z trudnościami, przychodzi mądrość przychodzi doświadczenie, przychodzi Wzniesienie!

Z Wzniesienia, przychodzą nowe formy myśli i doznań. Niektóre z nich to zdolność do "słyszenia światła" i "zobaczenia dźwięku". Nie przejmujcie się tym, gdy rozwijacie i uruchamiacie kolejne nici DNA, które pozwalające tym rzeczom przyjść do waszej percepcji. Możecie również zauważać, świecącą aurę wokół większości wszystkich obiektów lub upiorny obraz nad nimi, niech to będzie dla was kolejnym potwierdzeniem, że rzeczywiście jesteście w drodze do Wzniesienia.

Gdy mówię o drodze do Wzniesienia, czuję, że konieczne jest również powiedzieć o pułapkach, których możecie uniknąć na tej drodze. Nie ma skrótu do Wzniesienia. Nie ma żadnych alchemicznych lub technologicznych środków osiągnięcia naturalnego Wzniesienia. Choć może wydawać się to prawdą (że są), bądźcie pewni, że tak nie jest. Nie pozwólcie nikomu oferować wszelkiego rodzaju skrótów wzdłuż szlaku do Wzniesienia, bo to jest Twoja ścieżka i Jedynie Twoja. Rozeznaj kto tam jest, aby Cię poprowadzić, z naturalną mądrością, a kto ma do zaoferowania inne środki tzw rozwoju.

W najbliższych miesiącach waszego ziemskiego czasu, będzie dużo niepokojów płyt tektonicznych, gdyż planeta kontynuuje swoje zmiany. Przygotujcie siebie i innych, na to odpowiednio. Jest to wyraźnie widoczne, że zmiany te występują, i będą nadal to robić, czy jesteście przygotowani, czy nie.

Jest takie stare powiedzenie, które stwierdza, że wielu nie dba o konflikty (kłótnie), dopóki się im nie przydarzą. To jest prawda, bo gdyby tak nie było, ludzkość byłaby zjednoczona dawno temu. Nie dajcie się złapać na brak przygotowania!

Gdy dalsza integracja nieskończonego czasu wpływa do waszej świadomości, tak również i nieskończona wiedza. Jesteście błogosławieni wolną wolą, aby zrobić to, co chcecie z tą wiedzą. Czy przemienicie ja w mądrość? Dla własnej korzyści lub dla dobra wszystkich? Jakie linie czasowe uaktywnisz dla siebie? Mówię do ciebie, wybierz mądrze. Czas mija w mgnieniu oka, weź, co najlepsze z niego pozostawiając bez żalu resztę, wiedząc, że służysz sobie i innym w najwyższym stopniu swoich możliwości.

Kiedy znajdziesz siebie zagubionym w zakłopotaniu, wezwij mnie. Jestem tutaj i gotowy, aby poprowadzić Cię, aby pomóc Ci pomóc sobie wzdłuż ścieżki rozwoju i doświadczenia. Pamiętaj zawsze, że twoje myśli tworzą twoje doświadczenie, opanuj je tak, aby służyły Ci w najlepszy możliwy sposób. Na ten komunikat, który czytam teraz dla ciebie, natknąłeś się z powodu, że miałeś zobaczyć to i jesteś gotowy do jego otrzymania. W nieskończonej miłości, widzę w ten sposób. Błogosławieństwa w świetle!


Grupa: Celestial Lightworkers
07 września 2012
Channeler: Syriański Archanioł Hermes
http://lightworkers.org/channeling/166887/sirian-archangel-hermes-9712

Edit: postanowiłem dołączyć obrazek przywołany w wiadomości:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 13:08:38 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1155 : Wrzesień 07, 2012, 14:01:33 »

Dla wszystkich naiwnie wierzących iż jakieś warsztaty rozwoju duchowego z ćwiczeniem jakich kolwiek technik ( włącznie z oddechowymi) mogą im przyspieszyć rozwój duchowy... te słowa powinny być przebudzeniem z tej naiwności.

Cytuj
Nie ma skrótu do Wzniesienia. Nie ma żadnych alchemicznych lub technologicznych środków osiągnięcia naturalnego Wzniesienia.

Nigdy czegoś takiego nie było! Wszystkie te niby cudowności były i są podstępną blokadą tego rozwoju!
Jedynym prawdziwym i prawidłowym sposobem rozwoju duchowego jest etyczne i prawe życie napełnione miłością do siebie oraz wszystkich i wszystkiego obok nas.

Naprawdę nie jest istotne kto w co wierzy , czy nie wierzy, tak się dzieje. Bo Ziemia jest Szkoła Rozwoju Duchowego każdej Istoty urodzonej na niej. Każda sekunda upływającego życia ze swoimi zdarzeniami jest lekcją rozwoju duchowego podnoszącą wibracje energetyczne w Ludziach , lub je obniżające.
Nie można tego dokonać żadnymi technikami , tak się zwyczajnie nie dzieje, tu żadna magia nie ma dostępu. Pracujesz masz efekty , nie pracujesz nie masz, masz stracony bezpowrotnie czas, jedna szansę mniej.

Efekty wpływu energii na materię nie zawsze i nie we wszystkich jej aspektach fizycznych oraz energetycznych są widoczne obecnie . Ale są odczuwalne dzięki zwiększonej wrażliwości na odbiór i odczyt strumieni energetycznych , na ich  materializację  w naszej przestrzeni energetycznej.

Sam fakt iż jesteśmy zanurzeni w oceanie życia , w plazmie energetycznej nie jest wystarczający  do zamanifestowania się dla nas jej skutków fizycznych. Musimy sami myślą sprzężoną z mocą osobistą wywołać wzorzec fizyczny , który napełni się dzięki naszej osobistej mocy tą żywą energią i zamanifestuje jako rzecz lub zdarzenie na naszym planie. czas manifestacji jest zależny od naszej mocy powołania do istnienia materialnego zasianej myśli.
Zatem bardzo ważna jest nasza moc sprawcza, nasza moc osobista, każdy wie z autopsji iż rożna bywa u dzieci i u dorosłych .Zatem realizacja pracy dziecka i dorosłej osoby różni się tylko możliwością mocy sprawczej.
Identycznie jest z Ludźmi ich możliwości twórcze różnią eis po pierwsze poziomem dostępu do określonej wiedzy ( ze względu na ich osobisty rozwój , jak u dzieci i dorosłych) oraz mocą sprawczą.

Zatem nie dajmy się juz dłużej zwodzić żadnym nauczycielom propagującym swoje możliwości powiększenia czyjegoś rozwoju duchowego, nie ma takiej możliwości , to jest tylko zwodzenie dla czerpania zysków. A że nie zawsze przez nich świadome, to inna sprawa.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1156 : Wrzesień 07, 2012, 20:06:55 »

Darku nie scalaj proszę.

Ja bym powiedziała iż bardziej adekwatne jest określenie w "oku  lwicy"... no ale nawet galaktyczni boją się ujawnić całej prawdy ,a  jednak nie mogą zupełnie kłamać. Nie mniej jednak w spojrzenie Lwicy również ze względu na jedną z nazw otworzonej "złotej bramy", inaczej "Brama złotego Lwa" wyjaśnia tą nazwę.

 Nie mniej jednak bardzo mnie cieszy ta informacja , ponieważ daje ogromne możliwości zmian na ziemi. jak to zwał , tak zwał chodzi o energię aspektu żeńskiego , która inaczej nazywana była  "kocią energia", męska  zaś "psią". Oczywiście jest to symboliczne bardzo nazewnictw, jednak istniejące kiedyś dawno temu. Z tego też powodu jako jej symbol mamy w Egipcie Lwa z kobiecą głową - Sfinksa.

Kiara Uśmiech Uśmiech


07.09.2012 Oko Tygrysa. JESUS SANANDA ARANIS TAT EOS AL`SAN



Jesus Sananda





Ukochany Jahn, Ukochane Dzieci Stwórcy,


Ja Jestem Światłem i Miłością
i przynoszę Ludziom Światło i Miłość.


Teraz Świat jest w „Oku Tygrysa”,
albowiem Ludzkość zostaje skonfrontowana z Przemianą.


Tej nie można już więcej zaprzeczyć, ponieważ biorąc pod uwagę
wydarzenia które mają teraz miejsce – nie funkcjonuje
już dłużej „System-Strusia”.


Wielu Ludzi traci teraz swoje Ciała, i to są Ci
którzy uwewnętrznili w taki sposób swoje zachowanie
iż sami w tych dniach uważają że wszystko zostało „po staremu”
i że mogą dalej prowadzić ich dotychczasowe Ścieżki Życiowe.


W „Oku Tygrysa” oznacza że nastąpią pewne, pełne Siły
i jednoznacznie Akcje (*czynności)
które wyniosą Społeczeństwo na Nowy Poziom
i przeniosą je na Nowy Ślad.
Albowiem Transformacja Świata dotarła do Punktu
w którym filary dotychczasowego Społeczeństwa
muszą – zgodnie z Prawem Natury – po prostu upaść
albowiem nie mogą już więcej utrzymywać tej budowli.


To co w taki sposób zostało zbudowane na nadużyciach,
niesprawiedliwości i kłamstwie nie jest już budulcem
jeśli Społeczeństwo dotarło do konkretnego Poziomu Światła.


Od pewnego Punktu w rozwoju każdego Organizmu
dochodzi do Przełomów których nikt i nic nie może
zatrzymać ponieważ dzieje się to SAMO Z SIEBIE.
Gdy przychodzi Czas na Przemianę, z gąsienicy
z lekkością i w pięknie które jest częścią tego Procesu
powstaje motyl.



To po prostu nie jest do powstrzymania, to dzieje się,
chyba że gąsienica jeszcze przed tym zostanie zniszczona.


Tak chciano uczynić z Wami, Ludźmi.
Chciano utrzymać Was z dala od Przebudzenia
i zamknąć Was na zawsze w kokonie.
Jednak już od dawna nie jest to możliwe,
bo wielu z Was już zostało przemienionych.


To oznacza iż osiągnęliśmy teraz Punkt w Czasie
w którym ma miejsce „Wielki Miot*”:
moment w którym transformuje się Społeczeństwo,
już nie pojedynczy Ludzie lecz całe ich grupy.


I w ten sposób Stare Elity przeglądają się w „Oku Tygrysa”,
Tygrysa który jednym ciosem je zmiecie
i na którego samo już spojrzenie wielu ucieknie.


Poprzez ten Symbol opisane są prawdziwe stosunki Władzy.
Siła i Moc Tygrysa stoją u boku Człowieka Światła,

albowiem Panów Ciemności którzy nie są gotowi
do żadnej Przemiany można przegonić tylko Strachem
którego doświadczą w obliczu tego spotkania.


Bóg klarowności i jednoznaczności działania
wkracza teraz na światową scenę i on opisany jest
tym Symbolem.


Ci którzy rozsiewają Strach, sami przez niego
się załamują, bowiem stają naprzeciw nowej Mocy:
naprzeciw „Oka Tygrysa”.


Nowy Czas wymaga nowych środków i Przemiana ta
zaszła już tak daleko, że może się to właśnie wydarzyć.


Stare Siły upadają szeregami,
Nowe Siły formują się do Nowej Władzy
przyniesionej przez Nowy Czas.


Osiągnęliście już tą Rzeczywistość.
Wy waszymi decyzjami zaprosiliście do Was
Nowe Siły z Bytu – i te dotarły teraz na Ziemię.


JA JESTEM
JESUS SANANDA ARANIS TAT EOS AL’ SAN
Komendant Galaktycznej Federacji Światła.


W Przestrzeni i Czasie zjednoczony z Rodzajem Ludzkim.
W Wieczności.



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/09/07/07-09-2012-oko-tygrysa-jesus-sananda-aranis-tat-eos-alsan/
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1157 : Wrzesień 07, 2012, 23:07:36 »

@Kiara
Cytuj
Sam fakt iż jesteśmy zanurzeni w oceanie życia , w plazmie energetycznej nie jest wystarczający  do zamanifestowania się dla nas jej skutków fizycznych.
Oczywiście, że dla CIEBIE to się nie manifestuje tak, jak sobie tego życzysz. Tak nie ma i nie będzie. Życie się manifestuje , ale nie z Twojego powodu i nieważne co napiszesz, powiesz, zrobisz, wymyślisz, albo co tam Tobie Myśliciele przekażą. Skutki fizyczne się manifestują, ale w wyniku szeregu oddziaływań poza wyobrażeniami i pragnieniami.

Cytuj
Musimy sami myślą sprzężoną z mocą osobistą wywołać wzorzec fizyczny , który napełni się dzięki naszej osobistej mocy tą żywą energią i zamanifestuje jako rzecz lub zdarzenie na naszym planie. czas manifestacji jest zależny od naszej mocy powołania do istnienia materialnego zasianej myśli.
I tu podałaś na tacy czego żadają od Ciebie (od ludzi też) byty myślicielskie siejące myśli .

 Po pierwsze tego, ażeby być SAMI (sobą).
Po drugie gromadzić moc energetyczną w owym JA (w sobie).
 Po trzecie zmieniać wzorce za pomocą myśli nakierunkowanej na materię.

 Dalej masz to robić, co robiłeś człowieku, czyli dla siebie i pod siebie. Innymi słowy masz oddzielać się od Istnienia tak jak do tej pory, tyle że nowymi narzędziami - jeszcze skuteczniej.

Cytuj
Zatem bardzo ważna jest nasza moc sprawcza, nasza moc osobista
Tak jest ważna dla Ciebie i dla tego, kto Ciebie umacnia. Dalej jesteś . Jesteś bateryką zasilającą iluzję i wg wielu sił masz robić to nadal . Wolność masz jedynie w tym DLA KOGO będziesz przynosił energię, a chętnych jest wielu. Komu uwierzysz, ten skorzysta.

To jest cały czas wojna o Ciebie, o kontrolę nad Tobą. Bez obawy, w końcu wybierzesz, bo boisz się wyimaginowanego nieistnienia.

Więzienie bez krat ma się dobrze Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1158 : Wrzesień 08, 2012, 08:45:07 »

Kolejny przekaz wspierający naszą moc i wiarę w siebie. Zrobiliśmy tak dużo dla siebie , zobaczymy efekty , utrzymujmy stale ten poziom, nie obniżajmy go i starajmy się iść spokojnie i pewnie naprzód... możemy , mamy siłę i wiarę mocy w sukces.


Kiara Uśmiech Uśmiech



Staliście się bardziej potężnymi i życzliwymi Ambasadorami Boskiego Światła



by krystal28 in Melchizedek

.

.

Ukochani,

Jestem zachwycony, że mam możliwość porozmawiać z wami znowu.  Nasza ukochana Czanelerka potrzebowała mieć “wolne” po to, by wnieść więcej Światła w swoją Istotę. Zauważamy, że udostępnianie wielu przekazów ludziom na całym świecie w 9 różnych językach również zwiększa ilość pracy, jaką ona wykonuje.  Jesteśmy zadowoleni z tego ‘powrotu’.  To zawsze taka przyjemność móc porozmawiać z wami przez ten otwarty kanał Światła.

Nasi ukochani świetlni pracownicy na tej Planecie doświadczali głębokiej przemiany w obrębie każdego aspektu swego istnienia.  Nie było to łatwym zadaniem, ale każde z was utrzymało swą najwyższą wizję i niewzruszoną determinację pośród osobistych wyzwań związanych ze swym rozwojem.  W tych okresach wzrostu nauczyliście się kochać i troszczyć się o siebie, oraz obdarzać się prostymi przyjemnościami życia, które pomagają wam pozostać ugruntowanymi i połączonymi z Ziemią.  Jeśli spojrzycie choćby o pół roku wstecz, będziecie zdumieni tym, jak wielka zmiana w was zaszła, w waszym punkcie widzenia, waszych oczekiwaniach, mentalnych wzorcach i nawykach.

Przez cały ten czas Światło, jakie wiecznie żyje w świętej komorze waszego serca, płonęło jasno nawet w obliczu wszelkich prób i udręki procesu wielkiego oczyszczania, który się teraz wydarza, a nadzieja na lepsze jutro pomogła wam utrzymać skupienie w czasie, gdy stwarzaliście lepsze sposoby działania i Istnienia w swym życiu codziennym.  Odważnie stając twarzą w twarz ze swymi aspektami cienia, nauczyliście się kochać te aspekty siebie i uświadomiliście sobie, że są one również wrodzoną częścią waszej natury, i że spełniały ważną rolę, doprowadzając przeciwstawne siły istniejące wewnątrz was do większej równowagi i samokontroli.

Przeszliście i zaliczyliście testy waszej prawdziwej siły charakteru, zarówno w waszym świecie fizycznym, jak i na wyższych planach, gdzie wszystko jest znane.  Potwierdzamy wasze duchowe osiągnięcia wynikłe z waszych osobistych podróży, wiodących ku większemu Światłu i zrozumieniu.  Staliście się bardziej potężnymi i życzliwymi Ambasadorami Boskiego Światła, które w sobie niesiecie. Teraz jest czas, aby po prostu BYĆ i pozwolić waszym zmysłom i odczuciom zabrać was do nowego Świata, wypełnionego cudami i wielką radością.  Połączcie się ze swą wewnętrzną czystością i niewinnością, którą naprawdę jesteście.  To jest bardzo ważne.  Spróbujcie przywołać ten czas w swoim życiu, kiedy czuliście swobodę wyrażania z radością swej wewnętrznej natury i zaufajcie, że byliście bardzo kochani, że dbano o was i ochraniano was, i że wszystko było dobrze.

Kiedy już uchwyciliście to wspomnienie, odtwórzcie w sobie ponownie to uczucie.  Ćwiczcie to, aż będziecie umieli połączyć się raz jeszcze z tym uczuciem bycia kochanymi i wspieranymi, z uczuciem pewności siebie i swobody wyrażania siebie w tej przestrzeni miłości.  Ważne jest, abyście POCZULI to w sobie raz jeszcze.  To jest wasze połączenie z waszą prawdziwą pierwotną Jaźnią.  Taki jest następny krok w czułym doprowadzeniu waszej istoty z powrotem do całości i doskonałości. Pewnie idziecie swoją Ścieżką i ta część waszej podróży łączy się z waszym większym celem.

Świećcie dalej i promieniujcie Światłem ze swego wnętrza.  Już czas, i ten czas jest TERAZ! Rozpoczyna się następny etap waszej podróży.  Wszyscy jesteście po wieczność gorąco kochani.

JAM JEST Melchizedek

Przekazała Marlene Swetlishoff,  5 września 2012

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace.
http://www.therainbowscribe.com/melchizedek2012.htm

Przetłumaczyła Wika,  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/



http://krystal28.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 08:45:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1159 : Wrzesień 08, 2012, 09:45:31 »

Cytuj
Ćwiczcie to, aż będziecie umieli połączyć się raz jeszcze z tym uczuciem bycia kochanymi i wspieranymi, z uczuciem pewności siebie i swobody wyrażania siebie w tej przestrzeni miłości.

Co czuje dziecko ,gdy natrafia na opór rodzica w wyrażaniu SIEBIE ? Frustrację, złość, agresję ? Dlaczego rodzic nie pozwala na to, czy tamto, a mimo to uśmiecha się , cierpliwie tłumaczy , ochrania ?

Bo kocha  i pomimo tego, że czegoś zabrania to jest to wyraz rodzicielskiej troski wynikającej z doświadczenia życiowego. Tymczasem dziecko to neguje, bo ONO wie lepiej, bo chce, bo żąda WŁASNYCH doświadczeń.

Kiedy jednak wykrzyczy lub wypłacze tą SWOJĄ "wielką"  frustrację, wówczas wraca do rodziny, do jedności.

Potrzeba WŁASNYCH eksperymentów i doświadczeń jest wielka. Musi kiedyś nastąpić odłączenie od Jedności, aby ostatecznie do niej powrócić i przyłączyć kolejne maleństwa . Do rodziny. Powrót do domu jest łatwy, kiedy nie ma po co walczyć o SWOJE, ani przeciwko KOMUŚ. Nie musisz już nikomu niczego udowadniać. Wszystko przepływa harmonicznie, a zatem i naturalna się staje miłość rodzica do dziecka (bez względu na to ile ono ma lat). Miłość  nigdy nie gaśnie, miłość nie umiera nigdy, a tylko zmienia formy wyrażania się. Jednakże nie da się nauczyć miłości, ani jej wyćwiczyć "ponownie".

TO  zawsze jest w sercu. I ostatecznie człowiek nawet nie musi już wyrażać siebie. Do swobody przepływu wystarczy wejść i dać się temu ponieść.

 
Cytuj
Ważne jest, abyście POCZULI to w sobie raz jeszcze.  To jest wasze połączenie z waszą prawdziwą pierwotną Jaźnią.  Taki jest następny krok w czułym doprowadzeniu waszej istoty z powrotem do całości i doskonałości.
To, co nazywają prawdziwą pierwotną Jaźnią nie jest Tobą i nie należy do Ciebie. Przeciwnie, TO jest wszędzie i wystarczy tylko temu się nie przeciwstawiać. Nie ma nawet potrzeby do tego dążyć, albo robić cokolwiek, aby TO poczuć tak , jak nie musisz zrobić cokolwiek, aby zaskarbiać sobie miłość matki.

Jednakże TY (jako oddzielnone JA ) nie jesteś już w stanie wtopić się niepotrzeżenie w Jedność. Rozpoznawszy iluzję JA i na prawdę nie uczyniwszy nic więcej, TO przyjdzie samo i staniesz się Jedno.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1160 : Wrzesień 08, 2012, 10:00:15 »

east.

Cytuj
. Miłość  nigdy nie gaśnie, miłość nie umiera nigdy, a tylko zmienia formy wyrażania się.

To bardzo piękna Twoja myśl.

Nawet dziecko powracające do rodzinnej jedni jest w niej indywidualną osobowością , mądra rodzina akceptuje tą indywidualność i wspiera jej rozwój.
Piękno depozytu miłości w naszych sercach wyrażamy nie tylko przez sama jego obecność , ale tez przez niepowtarzalną indywidualność naszego JA.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1161 : Wrzesień 08, 2012, 10:01:43 »

~ Doskonała wiadomość od sojuszników Ziemi ~
Zostaniesz Przygotowany do Pełnej Świadomości ~
By FatherMotherGod ... - Posted on 07 wrzesień 2012


Prawo Now cała ludzkość jest w procesie do pełnej świadomości, to jest nieuniknione zdarzenie Mandatu z Nieba.

 Ludzkości Wznoszenie of 2012 jest pełną świadomością, gdzie radość i miłość są zapełnione obficie.
Pełna świadomość nie jest snem, czy myśleniem życzeniowym, ale jest dla człowieka naturalnym stanem życia i bycia.
Chwile te zostały przeznaczone od kiedy Ludzkość wpadła do niższych wibracji iluzji. ​​Jesteśmy tutaj, a nie zaniepokojeni iluzją, bo wszyscy będą się teraz wznosić, bo wszyscy  tam będą.

Miłość jest najwyższym i najgłębszym zrozumieniem energii i jest Huge Paradigm Shift dla ludzkiej świadomości,która jest w toku. 9 ~ 9 Ludzkości Portal będzie wkraczał tą specyficzną energię. To pole światła zawierające znaczne ilości Energii Miłości do uwolnienia, które będą wszystkich unosić w spiralnym ruchu, która jest gotowa w górę przenieść do następnych częstotliwości wibracyjnych. To ogromne Przesunięcie wszystkich podróżnych systemów energetycznych i przenosi ich głębiej w rozumienie prawdziwej miłości, prawdy Realu i bliżej naszego Galaktycznego  Wyrównania w grudniu 2012 roku.

   Ta energia przenika do samego rdzenia Matki = Serca Ziemi który jest podłączony do wszystkich istot ludzkich. Te Boskie Energie posiane tu przez nas, to czysta energia Miłości do Przebudzenia każdej istoty na tej planecie. To zostało ustalone w planie Bożym, jak ta chwila teraz daje uwolnienie tej energii.

Prawo Now, Planet przeniesienie wszystkich w najgłębszych miejscach ich serc. To jest połączenie ich więcej z Planetą i ze sobą nawzajem. Miłość jest tu i miłość zawsze będzie tutaj na zawsze i na zawsze. Energie te są tutaj, aby ułatwić proces przebudzenia, i wprowadzają w Jedność! Nie ma gdzie się ukryć przed Miłością i nie ma gdzie iść z wyjątkiem wewnątrz.

Przez 13.000 lat, ludzkość była w pełni szaleństwa. Oni żyli w dywersji.Aby żyć w dywersji, trzeba szybko nauczyć się być nieprzytomnym, bo jeśli nie są oni nieświadomi, to nie są oni w stanie się rozpraszać, dlatego też ich energii życiowej będzie Podawać Miłość i są w prawdziwej rzeczywistości. W tej energii, jesteś Creatorem, który pokazuje, kim naprawdę jesteś. Jeśli ktoś jest w rzeczywistości, to rozumie tę prawdę jako fakt, ci którzy są w nieświadomości mogą zobaczyć rozproszenia. To jest rok, w którym kończymy wszystkie rozrywki.

Cała energia jest, jest Miłością. Real Love nie istnieje w 2D, dwoistości, marzeniach, prawdziwa energia jak w śnie jest oddzielona. Miłość jest wiele ~ Dimensional Myśli, że jest jednolity w Energii Unified Pasji, która jest Miłością i stwarza więcej energii Miłości. To znaczy, wszystkie możliwości, które mogą wystąpić w prawo w tej chwili. Po puści linie i pola, które wystąpiły w dwoistości, wyjdziesz z nich i do Jedności.Ponownie podłączony do źródła. Miłość jest Jednością z wszystkim, gdzie tylko miłość istnieje, AKA  jest w  pełnej świadomości.

 FYI: energia ta Uderza z presją na umysł ,w programy ego, co jest określane przez niektórych jako ciemność. Co osiągamy ,jest to rozpuszczenie programu umysłu , a następnie realny byt wyłania się z tego doświadczenia.

 Wszystkie Serca na Ziemi  = w tym czasie były zakontraktowane do tej misji uwolnienia wszystkich nieświadomości i do powrotu do pełnej świadomości. To jest Przeznaczeniem, jest to, że wszyscy są w kierowani gdzie rzeczywistość będzie głównie 5D
W nie wiem co ....

 przez Boski Dekret. To nie może być zatrzymane!
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/09/do-penej-swiadomosci-to-mandat-z-nieba.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 13:31:08 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1162 : Wrzesień 08, 2012, 10:24:26 »

(FYI - z ang dla twojej wiadomości)

Cytuj
FYI: energia ta Uderza z presją na umysł ,w programy ego, co jest określane przez niektórych jako ciemność. Co osiągamy ,jest to rozpuszczenie programu umysłu , a następnie realny byt wyłania się z tego doświadczenia
To jest interesujące. Ciekawe jak rozumieją tu realny byt ?
Połączenie w Jedność ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 10:25:05 wysłane przez east » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1163 : Wrzesień 08, 2012, 11:13:24 »

Nie bardzo wiadomo, bo tłumaczenie to chyba czysty Google, nie mam oryginalnego tekstu, i nie ma linka do oryginału,  ale zwykle są przekłamania znaczeń i przeczeń, w każdym razie tak jak jest, ciężko się połapać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 11:13:53 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1164 : Wrzesień 08, 2012, 11:23:12 »

tak sporo błędów,-
tu jest link do org., więc jak możesz blue-a masz wprawe  Mrugnięcie
http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/brilliant-message-earth-allies-you-are-being-prepared-full-consciousness
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #1165 : Wrzesień 08, 2012, 11:25:56 »

Nie bardzo wiadomo, bo tłumaczenie to chyba czysty Google, nie mam oryginalnego tekstu, i nie ma linka do oryginału,  ale zwykle są przekłamania znaczeń i przeczeń, w każdym razie tak jak jest, ciężko się połapać.
tu jest
http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/brilliant-message-earth-allies-you-are-being-prepared-full-consciousness

FYI: This Energy is Putting Intense Pressure on the program ego mind, which is what is termed as darkness. What this is accomplishing is the dissolving of the program mind, and then The Real Being Emerges from this Experience.

Wygląda na to , że tłumaczenie powinno być : Prawdziwe Istnienie Wyłania się z tego Doświadczenia.

To by się zgadzało Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1166 : Wrzesień 08, 2012, 11:37:34 »

Ok, mogę spróbować, ale trochę później, bo teraz muszę wybyć, jak to u nas mówią.

Edit: Może będzie lepiej zrozumiałe, chociaż w którymś miejscu po angielsku też jest masło maślane, cóż w przekazach tak bywa.


~ Doskonała wiadomość od sojuszników Ziemi ~ Jesteście Przygotowywani do Pełnej Świadomości ~
                                           
                                            FatherMotherGod obraz  Amona Ra

Przez  FatherMotherGod ... - Wysłane 07 wrzesień 2012

Właśnie teraz cała ludzkość jest w procesie  wchodzenia w pełną świadomości, to jest nieuniknione wydarzenie nakazane przez Niebo.

 Przeznaczeniem Ludzkości w 2012 jest pełna świadomość, gdzie radość i miłość są przelewają się obficie. Pełna świadomość nie jest snem, czy myśleniem życzeniowym, ale jest naturalnym stanem życia i bycia ludzkości. Chwile te były wam przeznaczone,  od kiedy Ludzkość wpadła w niższe wibracje iluzji. Jesteśmy tutaj i nie jesteśmy strapieni iluzją, bo wszyscy zamierzają być w teraz, bo wszyscy już tam są.

Miłość jest najwyższym i najgłębszym zrozumieniem energii i jest  wielkim przesunięciem Paradygmatu dla ludzkiej świadomości, co jest w toku. Portal 9 ~ 9, w który Ludzkość będzie wkraczała jest specyficzną energią. To jest pole światła zawierające znaczne ilości Wysoką Energię Miłości, aby została uwolniona, która będzie spiralnie wkręcała każdego, który jest gotowy pójść w górę do następnej częstotliwości wibracyjnej. To jest ogromne Przesunięcie dla systemu energetycznego każdego (z was) i przenosi was głębiej w zrozumienie prawdziwej miłości, rzeczywistej Prawdy Realu i bliżej naszego Galaktycznego Wyrównania w grudniu 2012 roku.
 
   Ta energia przenika do samego rdzenia Matki Ziemi = Serca które jest połączone ze wszystkimi istotami ludzkimi. Ta Boska Energia zasiana tutaj przez nas, jest czystą energią Miłości dla Przebudzenia każdej istoty na tej planecie. To zostało ustalone w planie Bożym, dla tego momentu teraz, aby uwolnić tą energię.

Właśnie Teraz, Planeta pinguje (z informatyki -sprawdza połączenie i jego szybkość)  każdego w najgłębszej części jego serca. To jest po to, aby połączyć ich dalej (mocniej) z Planetą i ze sobą nawzajem. Miłość jest tutaj i miłość zawsze będzie tutaj na zawsze i na zawsze więcej. Energie te są tutaj, aby ułatwić proces przebudzenia, i przynieść Jedność! Nie ma gdzie się ukryć przed Miłością i nie ma gdzie iść z wyjątkiem do wewnątrz.

Przez 13.000 lat, ludzkość była w kompletnej rozterce. Żyliście w rozterce. Aby żyć w rozterce, każdy musiał szybko nauczyć się być nieświadomym, bo jeśli nie byliście świadomi, to nie byliście rozpraszani, dlatego też wasza energia życiowa będzie służyć Miłości i będziecie w prawdziwej rzeczywistości. W tej energii, jesteście Kreacją, która jest tym, kim naprawdę jesteście. Jeśli ktoś jest w rzeczywistości, to rozumie tę prawdę jako fakt, Ci w nieświadomości mogą tylko zobaczyć rozproszenie. To jest rok, gdzie my kończymy wszystkie rozproszenia (zakłócenia).

Cała energia jest Miłością. Rzeczywista  Miłość nie istnieje w 2D,  dualności, marzeniach, gdyż prawdziwa energia w marzeniach jest oddzielona. Miłość jest wielowymiarową Myślą, która jest zjednoczona w Energii Zjednoczonej Pasji, która jest Miłością i stwarza więcej energii Miłości. To oznacza, wszystkie możliwości, które mogą wystąpić właśnie w tej chwili. Kiedy raz pozwolisz odejść liniom i pudełkom, które występowały w dualności, wyjdziesz z nich i wejdziesz do Jedności. Ponownie połączysz sie ze Źródłem. Miłość jest Jednością  Wszystkiego, gdzie tylko Miłość istnieje, AKA Pełna Świadomość.

  FYI: Ta Energia wywiera intensywne ciśnienie na zaprogramowanym przez ego umyśle, co jest określane jako ciemność. To co to zostaje osiągnięte jest rozpuszczeniem programu umysłu, a następnie Prawdziwa Istota wyłania się z tego doświadczenia.

 Wszystko na Ziemi = Serce - jest w tym czasie zakontraktowane w tej misji uwolnienia całej nieświadomości i powrotu do Pełnej Świadomości. To co jest przeznaczone, to jest to, że wszyscy zmierzają do Domu w  Rzeczywistość 5D i nie ważne jak ....

http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/brilliant-message-earth-allies-you-are-being-prepared-full-consciousness
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 14:46:11 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1167 : Wrzesień 08, 2012, 15:20:21 »

dzięki- fajne przekazy na tej stronce i jakoś mniej kontrowersyjne,-
przynajmniej ten. Swoją drogą, ciekawe kim są "Earth Allies"/sprzymierzeńcy ziemi Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 15:56:08 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1168 : Wrzesień 08, 2012, 16:56:21 »

Rzeczywiście są one takie bardziej pogodne, ale w sumie bardzo przypominają "Wiernych Towarzyszy", choć w nieco inny sposób i w innym stylu opowiadają o zjawiskach.
Jeśli miałbym ich jakoś klasyfikować to uznałbym ich, za bardzo luźno związanych ( a może wcale) z GFOL.

Edit:

A teraz też coś bardzo pogodnego, po co się męczyć, wystarczy znaleźć "swój rytm".
Przekaz smoka Briana. Trudno mu odmówić dużej dozy racji.


Nie musisz próbować tak ciężko (to jest takie proste)



Wiele osób uważa, że muszą naśladować procesy, jeść pewne rzeczy, mieć pewne przekonania i inne rzeczy, żeby wznieść się szybko. Pewnie, że są rzeczy, które pomagają (zazwyczaj bardziej zgodne z waszymi własnymi. Energiami), ale nie musicie się martwić o robienie rzeczy właściwie.

Pozwólcie, że opowiem wam historię o channelerze. Był już w jego późnych latach nastolatka i naprawdę nie miał czasu, aby nauczyć się hula-hoop. Więc patrzył, jak dzieci to zrobią i zdecydował, że nauczy się sam. Jego ego powiedziało, że jeśli małe dziecko może to zrobić, więc on też może. Więc on próbował i próbował i nie mógł tego zrobić! Potem dzieciak powiedział mu: zasadniczo nie staraj się, i po prostu znajdź swój rytm. Słowo mędrca, i nauczył się hula hoop, gdy tylko przestał uczyć się na swój własny sposób.

Wy, istoty, ludzie, jesteście duchami doświadczającymi, co to znaczy być istotą fizyczną, w tym życiu, w przeciwieństwie do innych, nawet ponownie uczycie się być duchem. Z naszego punktu widzenia, to jest tak sprytne. Nie jesteście nowicjuszami w tej grze, a niektórzy mieli tysiące lub miliony istnień (żyć), w zależności od sposobu, jak ekspansywnie zdefiniujecie "siebie" (nie ma dobrej odpowiedzi). Ale, niezależnie od tego ile żyć miałeś, bycie człowiekiem nie jest twoim stanem naturalnym. Więc dlaczego Starać się robić to, co przychodzi naturalnie? Macie już wzór bycia duchem, dlaczego więc musicie uczyć się czegokolwiek?

Zamiast pracować tak ciężko, aby osiągnąć coś, czym jesteście jakkolwiek: po prostu kochajcie siebie i tych wokół siebie, utrzymujcie bardzo elastyczne przekonania, wierzcie, że wrócicie do Domu, i nie dawajcie temu terminów lub postrzeganych warunków wstępnych ("muszę coś zrobić najpierw" NIE :-) A co najważniejsze, znajdźcie swój rytm i to wszystko przyjdzie naturalnie, gdy zejdziecie z własnej drogi i zrobicie to, co przychodzi naturalnie.

Wtedy, to po prostu wymaga cierpliwości, ponieważ jak powiedzieliśmy, nie powinniscie mieć wcześniej pojęcia o tym, jak długo to potrwa. Zamiast oglądać garnek oczekując na wrzenie, doświadczajcie tego daru ograniczenia póki trwa, ponieważ przyspiesza w kierunku zakończenia. Dostrzegajcie piękno i to, co czujecie, jako właściwe dla Was i daje Wam radość.

08 września 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/166973/you-dont-need-try-so-hard-its-so-simple
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 17:34:36 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1169 : Wrzesień 08, 2012, 19:06:13 »

tu jest ciekawy artykul fajnie zeby ktos go dobrze przetlumaczyl..

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.resistance2010.com/forum/topics/planetary-resistance-founder-turns-age-33-also-reveals-hidden-sec%3Fpage%3D2%26commentId%3D3228704%253AComment%253A320354%26x%3D1&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.resistance2010.com/forum/topics/planetary-resistance-founder-turns-age-33-also-reveals-hidden-sec%253Fpage%253D2%2526commentId%253D3228704%25253AComment%25253A320354%2526x%253D1%25233228704Comment320354%26hl%3Dpl%26biw%3D1026%26bih%3D627%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=f29LUMyTOITktQbGjIHwBg&ved=0CCMQ7gEwAA

chodzi o krecenie sie w iluzji tak jak w filmie mroczne miasto Uśmiech,

http://www.youtube.com/watch?v=QrGSLMl1XFs

przy uzyciu pentagramu i phi - kreownie zdarzen i emocji, tworzenie wirow..

"Jak z niczego, jeśli coś ma sposób na to nie jest na pewno wyjście, ale jest oczywiste, że teraz nie przyjdzie bez wysiłku. Staje się oczywiste, że również wiedza taka nie została skonstruowana do zorientowali się od razu, które daje to nieco z dodatkowym charakterze ziemskiego lub obce. Wierzę Pentagram stała się znana jako gwiazda, ponieważ została wniesiona przez ludzi z gwiazd lub cudzoziemców, co oznacza po prostu obcy stan umysłu, czy coś nie rozumie. Kiedy coś należy rozumieć to polecenia uwagę jakby położyła się na twojej drodze, dopóki nie zrobić. Dlatego społeczeństwo wydaje ciągły błąd podczas tworzenia wyrzutkami, bo zawsze był znany taki wyrzutek przyjdzie jeden dzień, aby rządzić, jak każdy pies ma swój dzień. To trwa tylko zrozumienie w końcu dowiedzieć. Jak dotąd połączyć Sirius Gwiazdę Dog, planeta Mars Wilka, i Wenus jako agentów w lekcji Phi Ziemi, które powinny być umieszczone na tym stanie i nie powiększony wyższy lub niższy, to jest lekcja.
Alien / zagraniczne świadomość szybko staje się materiał w umysłach ciele osiedlić się jako instruktorzy, władców, przywódców duchowych, itp. W rzeczywistości w każdej elewacji życia zrobili zmian i dostosowań w oparciu o wiedzę Phi. Architekci zbudowane na ich katedrach świata organicznego i wieże Mieszając z systemem ekologicznej planety i jej mieszkańców. Pentagram rozwija w nieskończonej linii zatytułowanej nigdzie ale tworzy ścieżki na podstawie ostatniego ruchu i myśli co naprawdę gdy robisz krok Ścieżka pojawia ogłoszenie nieskończona."

itd..

symbol wenus to pentagram lub osmiokatna gwiazda

osmiokatna gwiazda symbolizuje przejscie miedzy wymiarami, a pentagram krecenie sie w kolko w iluzji..







wiadomo teraz dklaczego jest tyle pentagramow na flagach i znakow stop Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1170 : Wrzesień 08, 2012, 22:48:03 »

Qetz, to jest kilkanaście stron tekstu + obrazki, niektóre też z tekstem a całość w dużej mierze dotyczy symboliki, co nie jest moja silną stroną. Poza tym wydaje mi się, ze większość tego materiału była również w innych miejscach, ale może się mylę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1171 : Wrzesień 09, 2012, 01:07:12 »

Wybaczcie jeśli nie na temat, ale warto może posłuchać i obejrzeć ...
http://www.youtube.com/watch?v=TkLPiS7bRGM&feature=player_embedded

Bo to jest jEGO świat Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1172 : Wrzesień 09, 2012, 11:52:14 »

Chciałam jeszcze dodatkowo wyjaśnić co to znaczy to "OKO TYGRYSA" - a moim zdaniem "ZŁOTE OKO LWICY, LUB ZŁOTA BRAMA LWA"...

"
Cytuj
Teraz Świat jest w „Oku Tygrysa”,

Opisywałam już akt połączenia nieba z ziemią w danym  punkcie centralnym  ziemi na "Olimpie" obecnej Atawiros na Rodos. Tam jest centralny punkt złotego  okręgu ( padania energii słońca , księżyca i Gwiazdy Matki na centralny punkt osi ziemi w dniu 13 lipca początek roku Syriańskiego). W tym dniu i w tym miejscu ziemia zaczęła wchodzi c w złotą energię kosmiczną, zaczęła co nie znaczy że od razu była w niej cała. ten maleńki okrąg otworzony na Atawiros przez cały czas się powiększał aż do osiągnięcia obwodu obejmującego całą ziemię. gdy to się stanie w 100% , ziemia wejdzie w "ZŁOTE OKO LWA, ZŁOTĄ  BRAMĘ" można mówić o rozpoczynającym się procesie transformacji energetycznej całej ziemskiej materii. Jest to decydujący moment , kory tradycyjnie "oddziela ziarno od plewów"... czyli  jednym umożliwia transformacje energetyczną w złote subatomowe ciała, a innych nie mogących tego zrobić na niedojrzałość energetyczną przenosi do miejsc umożliwiających im kontynuację ich żyć by mogli uzyskać kiedyś moc dokonującą ten proces.

Ludzkie "ziarna życia" ziarna miłości Stwórcy zasiane dawno temu na ziemi teraz wydadzą plon w postaci własnej transformacji w kolejny swój objaw życia czyli przekształcą się z Człowieka materialnego w Człowieka duchowego- energetycznego.
Jest to jak najbardziej naturalny proces rozwojowy dokonujący się w całym kosmosie.

Już znaleźliśmy się prawie w 100% w złotym oku Lwa, za kilka dni osiągniemy stan zenitu czyli golden eye przed nami.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 11:53:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1173 : Wrzesień 09, 2012, 22:49:23 »

Kolejny przekaz AA Michała przez Rona Head zapowiada "straszne" wiatry zmian.


Wiatry zmian zaczynają się podnosić. - Michael

Dzisiaj pozwólcie nam poinformować was, że otwarcie portalu jest udane, a wy wykorzystujecie to wspaniale, jak się spodziewano. Obecnie rzeczy zaczynają pękać, jak mówicie. Większość dobry nowin, które media zaczynają raportować jest ciągle w cieniu starych wiadomości, które były przeznaczone, aby utrzymać was biernymi. Ale dla tych z was, którzy nauczyli się polegać na innych źródłach, objawy „pękania” pojawiają się wszędzie.

To nadal będzie możliwe dla niektórych, aby nalegać, że nic się nie dzieje, ale nie na zbyt długo. Teraz jest czas, abyście stwierdzili to sami codziennie, że to, co widzicie to następstwo zmian niezbędnych do wyprodukowania waszego świata przyszłości, obfitego, wolnego i radosnego.

Nadszedł czas, aby być osobą, którą postanowiliście być. Ta osoba mieszka teraz w twoim sercu. Zaproś ją, aby wyrażała siebie przez ciebie od tego dnia.

Świat, w którym będziesz mieszkał w wkrótce zostanie pokazany Tobie. To jest czas dla Ciebie, aby rozpocząć budowanie swojego życia i społeczeństwa akceptującego nie mniej niż to, co jest najlepsze dla wszystkich osób. Spokój się skończył i wiatry zmian zaczynają się podnosić. Będą one wydawać się straszne. Moi drodzy, proszę trzymać w waszych sercach naszą obietnicę, że one nie są straszne. Przynoszą Wam  waszą wolność.

Trwajcie mocni teraz. Jesteśmy tu z wami. Pokoju teraz i dobrego dnia.

09 września 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1174 : Wrzesień 10, 2012, 09:03:29 »

ale co jest w koncu gwiazda matka syriusz czy wenus ?Uśmiech

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://merovee.wordpress.com/2012/04/14/sirius-the-great-architect-of-the-universe/&prev=/search%3Fq%3Dsirius%2Britual%26start%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1026%26bih%3D589%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=4p1NUIzoI8rKswbtoYCQCA&ved=0CFUQ7gEwBzgK
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 09:13:47 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.355 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu world-anime pyn brygadaszarika rekogrupastettin