Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 22:28:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MANUSKRYPT PRZETRWANIA.....  (Przeczytany 297306 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #250 : Maj 15, 2012, 13:43:25 »

Z całym szacunkiem i za przeproszeniem odnośnie pastwisk tych zielonych przypomniało mi sie takie powiedzenie mojego dziadka  Duży uśmiech
,,...Matulu moja ciele łogun ma..."
Dalej idąc tą myślą na You Tube natrafiłem na filmik, w którym dzieci rozważały problem ,,dlaczego ciele ogonem miele..." Duży uśmiech
No cóż namnażajcie się ,,słodcy" i na pastwiska, hm co jednak będzie jak jakiś wół, ciele lub krowa czy też jałówka z bata dostanie, albo hm odwiedzi np zakłady mięsne w których kiedyś, gdy byłem trochę żwawszy pracowałem Duży uśmiech
quetzalcoatl44 po znajomości darmową wejscówkę Ci załatwię Język

PS
Innym pragnącym zielone pastwiska polecam stepy na Ukrainie Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #251 : Maj 15, 2012, 14:40:09 »


Tak,  tak.... Przebiśniegu mgły i dymy oraz woale umysłowe za którymi chowa się wystraszone zmianami wielkie JA. Uśmiech
Małe sprostowanie. To JA samo jest niezłą za-dymą Duży uśmiech (tudzież mygłą Mrugnięcie ), a nie ,że się ono za jakąś mgłą chowa. Chociaż może pisarze manuskryptów przetrwania dla tego JA miękką zasłonkę dymną produkują. Coby się

@Kiara
Cytuj
Doskonale wiem kim jestem ,wiem co robię tu i wiem iż to jest tylko  czasowa  kreacja  mojej nad, Świadomości wyższego JA. To nie są dla mnie żadne sekrety iż moja Ludzka postać jest tylko maleńką Iskierką mojej przeogromnej Energii , która ma przeolbrzymią świadomość i nieograniczony zakres istnienia
Nooo to sporo posiadasz , Kiaro  Duży uśmiech
 Trudno powiedzieć, czy któreś JA może przebić takie latyfundia, jak Twoje wyższe ja, Twoją postać, Twoją przeogromną energię posiadajacą nieograniczony zakres istnienia Mrugnięcie i to wszystko w jednym JA  Z politowaniem ....ufff

Nie wiadomo jak ten Wszechświat może pomieścić jeszcze prawie 7 miliardów innych JA. Może tamte wcale nie są tak wielkie ? Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : Maj 15, 2012, 16:20:34 »

Niezależnie od waszych JA, Wierni Towarzysze o was pamiętają i przesyłają Wam cały elaborat w którym nie tylko macie czytać, ale na dodatek czytać między wierszami zaszyfrowane wiadomości. No to ja wysiadam, mogę próbować z angielskiego na nasze, ale z pomiędzy wierszy to potrzebna jest prawdziwa Enigma albo ... Kiara. Uśmiechnijcie się, można chyba trochę pożartować, choćby z Kiary lub easta, którego i tak nie ma. A na poważnie to wiele z tego co przeczytacie o programowaniu, rezonowaniu, przenoszeniu energii "pomiędzy wierszami" jest jak najbardziej rzeczywiste w mojej ocenie.
Choć pastwiska niektórym kojarzą się źle, to ja nie odczuwam w tych przekazach ani energetycznego wampiryzmu, jak niektórzy sugerują, ani nachalnego programowania rzeczywistości jakie możecie spotkać w wieku innych. Może mnie "uśpiły".
A teraz możecie sobie poużywać na nowym odcinku.


Rękopis przetrwania - część 137

15 maj 2012 - 09:20 | aisha north

Dzisiaj chcielibyśmy się skupić na tym, że tak wielu z was zaczyna czuć się coraz mniej  związanymi ze światem trzecio - wymiarowym, który was otacza ze wszystkich stron. To bardzo chwalebne, a oznacza to, że pracowaliście bardzo ciężko, aby zapewnić waszą wolność swobodę od jarzma, które tak wielu  waszych bliźnich wciąż znosi z własnej woli. Ale w tym samym czasie, to pozostawia was z zupełnie innym ciężarem, mianowicie ciężarem niepewności. Dajcie nam wyjaśnić.

Jak wspomniano wcześniej, ten proces jest bardzo podobny do stania na rusztowaniu, które właśnie upada, i stojący stoi, choć nie widzi nic nowego zmaterializowanego. Tak, na wiele sposobów wkraczacie w próżnię, a raczej pozorną pustkę, ponieważ nie ma jeszcze żadnych śladów tego, co ma nadejść. Istnieją pewne ślady, oczywiście, ale wydają się bardzo malutkie i nie konkurują ze wszystkimi solidnymi obecnie otaczającymi was ze wszystkich stron. Dlatego czasami to wydaje się być jedynie szaleństwem kontynuując w tym duchu. To jest jakbyś wyrzucił wszystko co znasz na wymianę za nic w ogóle.

W waszych sercach, już wiecie, że nie ma prawdy w tej opowieści, gdyż po prostu wyrzucacie wszystko, co utrudnia dostęp do waszego serca, które jest już pełne tego. Ale na zewnątrz, proces ten wydaje się szaleństwem dla wielu, a my nie ignorujemy nikogo, kto twierdzi, że nie miał chwili zwątpienia w dowolnym momencie w trakcie tego procesu. Jak już wiecie, to z pewnością dla najodważniejszych z odważnych, ponieważ wychodzenie w pustkę to nie jest coś co można lekceważyć. Jest to proces, który wymaga doskonałego zaufania, a nawet kiedy czujesz, że spadasz w głęboką przestrzeń, nadal musisz mieć pewność, że Twoje stopy dotkną solidnej podstawy prędzej czy później. Nawet jeśli czasami wydaje się ten spadek nieograniczonym, będzie musiał zakończyć się, miękkim lądowaniem oczywiście. Przynajmniej to jest tym, czego się spodziewacie, ale to wymaga odwagi, aby zeskoczyć z półki, co wszyscy robicie teraz. Chwała wam wszystkim, nie możemy powiedzieć, ile podziwu wasze działania generują w całym kosmosie, jak jesteście postrzegani jako najdzielniejsi nosiciele światła w dowolnym miejscu Stworzenia.

Ponownie, to wydają się być jedynie lekkie słowa pochwały, które my nadal rozrzucamy wokół was, ale jest o wiele więcej niż to. Wiecie wszyscy tak dobrze, o czym naprawdę jest temat, ale nie jest łatwo ująć to w słowa, jakimi ludzie potrzebują komunikować się między sobą. Jak zawsze, trzeba czytać między wierszami w tych wiadomościach, a tam gdzie jest, można znaleźć prawdziwą wartość. To wygląda tak, jak te zaszyfrowane wiadomości zakodowane w normalnie wyglądających zdjęciach zamieszczonych w Internecie. Na pozór nie wygląda dużo, ale dla wnikliwego obserwatora, mogą ujawniać tak wiele dodatkowych informacji, jeżeli są one "czytane" w odpowiedni sposób.

Dajcie nam wyjaśnić. Często mówiliśmy o pakietach energii, które spływały na waszą planetę. Niektóre z nich przychodzą przez słońce, ale większość z nich przychodzi w bardziej dyskretny sposób niż przez te potężne wybuchy na powierzchni przyjaznego sąsiada. Widzicie, są tam wszelkiego rodzaju czujki, gotowe i chętne do przekierowania wszystkiego życzliwego, co jest skierowane (snop światła)  w serca ludzi, i co zapewni ich przebudzenie. Innymi słowy, przebudzenie jest zagrożeniem dla wszystkich tych, którym jeszcze zależy na utrzymaniu status quo na Ziemi, dlatego dołożą one wszelkich starań, aby zatrzymać ten proces na wszystkie możliwe sposoby. Ale nie mogą zatrzymać tego procesu, drodzy, gdy informacje pomogą Wam wszystkim dosłownie ujrzeć znowu światło, w którym jestście stale skąpani na tej planecie, a te słowa są jego częścią.

Każdy dzień, każda godzina i każda sekunda wiadomości takich jak te, - w wielu kształtach i formach, są przekazywane z tysięcy źródeł zarówno w waszym otoczeniu, ale również z daleka i channelingów, takich jak ten, którego używamy teraz, - są cały czas zajęte przepisywaniem tych sygnałów do słów i dzielenia się nimi z resztą ludzkości. Istnieją dosłownie miliony Was zanurzonych w tych basenach informacji codziennie, a te baseny są stale uzupełniane  nową energią. Ponadto słowa te pomagają przenosić znacznie więcej energii niż zwykłe zestawienie liter w tych słowach wskazuje, i nie powinny być uważane tylko za widoczną wartość. Widzicie, przenoszą one ukrytych pasażerów na tak wiele sposobów, a ci "pasażerowie" lub raczej zaszyfrowane wiadomości łączą się bezpośrednio z podświadomą częścią mózgu, do której nie możecie jeszcze dotrzeć tak łatwo sami, i dostarczają one swoje wiadomości, nadzieję i siłę.

To może brzmieć, jak swego rodzaju niechciana manipulacja waszą podświadomością, ale to wcale tak nie jest. Wasza podświadomość jest na tyle inteligentna, aby znać różnicę między dobrem a złem, właściwym i niewłaściwym, i natychmiast odrzuci wszelkie próby manipulacji. Innymi słowy, ona będzie tylko odbierać wiadomości, które rezonują z samym rdzenia waszej duszy, i jak już powiedzieliśmy tyle razy już, głęboko w dół (wewnątrz), już wiecie Wszystko. Więc co te ukryte wiadomości naprawdę robią to, mają pomóc uwolninić te wszystkie ukryte informacje, które już nosicie w sobie. To jest jak podkład, który rozpoczyna proces chemiczny, uwalniając drzemiącą energię oraz zapewnienia dobrze zaplanowane i określone w czasie miejsce wybuchu tej wewnętrznej informacji. Innymi słowy, można porównać ją do swego rodzaju zdalnie sterowanego mechanizmu wyzwalającego, ale to jest jedyny, który jest już zaakceptowany przez was wcześniej, więc nie jest tak, że po raz kolejny jesteście manipulowani przez niewidzialnych lalkarzy. Nie, to było częścią programowania od początku, a teraz wasze najgłębsze jądro zaczyna nucić ze wzrastająca energią, która jest uwalniana wewnątrz was wszystkich.

Proces ten również wyjaśnia, dlaczego czujesz się przyciągani przez niektóre z tych tysięcy wiadomości, i dlaczego lekceważycie inne. Na powierzchni widać tylko treść lub same wiadomości, ale rzeczywistość jest taka, że zakodowane informacje przenoszone wewnątrz nich są tym co przyciąga was do nich. Innymi słowy, wasza nieodłączna inteligencja tylko rezonuje z wiadomościami, które przenoszą odpowiedni rodzaj energii dla was, i będzie dosłownie odpychać każdy inny, który nie jest zgodny z melodią rdzenia. Więc znowu, pamiętajcie, że jest to droga, którą pod wieloma względami można porównać do strojenia instrumentu. Od razu wiadomo, kiedy coś jest rozstrojone, a może czujecie, że melodia jest coraz czystsza w tonie, więc tak długo, jak słuchacie tego wewnętrznego utworu, nie możecie pomóc, ale idziecie prawidłową drogą. Wasze serce będzie śpiewać z radości, kiedy to zrobicie, a wszystko będzie piszczało i zgrzytało i zatrzymywało się kiedy nie zrobicie. Dlatego nigdy nie bierzcie czyichś słów za nic. Zawsze, zawsze wsłuchajcie się w siebie, a prawda będzie dosłownie oślepiająco oczywista. Podążajcie za głosem serca, a będzie Was prowadziło w godzinach ciemności w przyszłości. I wiedzcie, że już zgromadziliście wszystkie dodatkowe informacje, niezbędne w celu uwolnienia tego, co wszyscy nosicie w środku od zarania dziejów. Teraz w końcu informacje zaczną wychodzić na powierzchnię i będziecie mogli pływać w tym oceanie czystego światła po raz kolejny.

---

http://aishanorth.wordpress.com/

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #253 : Maj 15, 2012, 17:05:18 »

east
Cytuj
Cytuj
Doskonale wiem kim jestem ,wiem co robię tu i wiem iż to jest tylko  czasowa  kreacja  mojej nad, Świadomości wyższego JA. To nie są dla mnie żadne sekrety iż moja Ludzka postać jest tylko maleńką Iskierką mojej przeogromnej Energii , która ma przeolbrzymią świadomość i nieograniczony zakres istnienia
Nooo to sporo posiadasz , Kiaro   Duży uśmiech
Cóż ja też wiem kim jestem, dlaczego jestem i co robię
Czy sporo posiadam? Na pewno tego co określa tzw kod własności wiele nie jest, co innego tj Wiedzę Jeżeli jakąś ,,posiadam" to nie czynie z niej własności tylko dodaje do wiedzy innych ludzi Cool
Syntezuję
O tzw JA tyle na tym szacownym forum napisałem, iż wystarczy, że pozwolę sobie tak uznać  Duży uśmiech
Dodam tylko odnośnie Ja, że albo wie się kim się jest, dlaczego się jest i co się robi, albo się to tylko deklaruje
Praktyk jak ma wątpliwość to sprawdzi, dotknie, zbada - teoretyk będzie lał wodę do coraz większego wiadra.
Rozmowa z tzw teoretykiem często przypomina zabawę ludową ,,W kółko Macieju" Duży uśmiech
Za pozwoleniem i z całym szacunkiem daruje sobie tą zabawę Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 17:07:14 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #254 : Maj 15, 2012, 22:23:28 »

Cytuj
Cóż ja też wiem kim jestem, dlaczego jestem i co robię

Za pozwoleniem, Przebiśniegu - zajmuj szybko miejsce w przestrzeni póki jeszcze jest jakieś Mrugnięcie
Interesujące jest jak wiele indywudualnego "nieograniczonego zakresu istnienia" zmieści się w Przestrzeni.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #255 : Maj 16, 2012, 07:43:56 »

east
Cytuj
Za pozwoleniem, Przebiśniegu - zajmuj szybko miejsce w przestrzeni póki jeszcze jest jakie

Dziękuje za radę szacowny east Uśmiech
Dziękuje i wdzięczność zachowam Duży uśmiech
Cóż wypada mi zadeklarować, że nie lubię się spieszyć normalnie nie i już  Cool
Ktoś oczywiście mógłby stwierdzić, ze to z powodu mojej tuszy (i miałby do tego prawo)Z politowaniem
Dziadek naopowiadał mi dużo przysłów i powiedział, że są ,,mądrością narodu" Język
,,spiesz się po woli"  takie najfajniejsze z nich.
Stare, bardzo stare : Podejmij decyzje by Pracować  Mrugnięcie(choć oczywiście można interpretować inaczej)
Co do miejscówki to, nikt nikomu nic nie da. Cool
Nikt za nikogo nic nie zrobi, oczywiście można pomóc (przynajmniej tak twierdzą niektórzy)
To nie jest zaproszenie od kogoś no coś przez kogoś organizowanego.
Można oczywiście myśleć myśleć o Nowym  (ja wole nazwać Innym) po staremu, ale chyba czas najwyższy zresetować stary program, choć nie ma musu (po woli) Duży uśmiech
Można rzucać się w obrębie sieci pająka (po woli) Duży uśmiech
east
Cytuj
Interesujące jest jak wiele indywudualnego "nieograniczonego zakresu istnienia" zmieści się w Przestrzeni.
A do bólu Duży uśmiech
Nie ma ograniczeń Duży uśmiech
Z całym szacunkiem i z za przeproszeniem szacowny east przecież jeżeli ktoś ośmieliłby nazwać Cie  ograniczonym podejrzewam, że byś się na niego pogniewał, dodam, że ja osobiście też Duży uśmiech
Mam oczywiście taką nadzieję, że obaj jesteśmy w tym zgodni Duży uśmiech
Oczywiście z całym szacunkiem i z za przeproszeniem Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 07:45:12 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #256 : Maj 16, 2012, 08:58:39 »

Cytuj
east przecież jeżeli ktoś ośmieliłby nazwać Cie  ograniczonym podejrzewam, że byś się na niego pogniewał

Otóż nie, Przebiśniegu. Nie, ponieważ nie ma komu się gniewać w sensie przywiązania do JA (obrażalskiego).
To właśnie utożsamienie z nieograniczonym JA może powodować gniew, kiedy ktoś nazwie je ograniczonym.
JA jest bardzo wrażliwe na przymiotnikowanie Mrugnięcie

Po prostu przyszła myśl na temat nieograniczoności.
Skoro TY , z definicji wyodrębniony od reszty, jesteś nieograniczony, oraz Kiara jest - na mocy tej samej definicji również wyodrębniona i nieograniczona, to wyłania się interesujący model fizyczny w którym niczym nie ograniczone zajmują  .... tę samą przestrzeń ? Przecież są wyodrębnione, bo obie tożsamości stanowczo twierdzą ,że nie są sobą na wzajem, to jak ?
A może tych przestrzeni , niczym Wszechświatów, jest nieskończenie wiele ? (łączenia poprzez czarne dziury Mrugnięcie )

Porównanie do fal radiowych raczej nie pasuje, ponieważ nieograniczoność wyklucza zajmowanie ograniczonego pasma częstotliwości. No cóż. Kiedy się przestrzeń życiowa ścieśnia, to nic dziwnego, że takie wielgachne JA w obronie własnej nieograniczoności MNIE (wykluczającej drugą) prowadzi nie kończące się pasmo bojów Mrugnięcie

Jest wszakże pewien ,powszechny w Naturze, warunek nieograniczoności, który nie prowadzi do walk. Tym warunkiem jest brak JA. Nie ma tego, który określa co jest jego, a co nie. Nie ma tego który się zaczyna i gdzieś się kończy. Wszystko jest ze sobą płynnie połączone i jako takie stanowi Całość. To, czego brak w przypadku "nieograniczonego JA " , to świadomość Całości/Syntezy.

W ekstremalnych sytuacjach ludzie potrafią to rozpoznać kiedy na przykład idą na wojnę w której masowo giną, bo w tym przypadku życie jednostki nie ma wielkiego znaczenia. Zagrożony jest Naród, czyli jakaś całość, której jednostka poświęca swoją indywidualność aż do utraty życia. Naród w sensie pewnej tożsamości wyodrębnionej z większej Całości. Szkoda, że tak słabe jest w ludziach poczucie świadomości ponadnarodowej Całości, gdyż wówczas wojny o wiele trudniej byłoby rozpętać.

Gdybyż ludzie rozpoznali iluzoryczność  ważności własnej i samouwielbienia (bezgranicznego przywiązania do siebie) ,to już w ogóle żadna wojna nie byłaby możliwa.
Już same tylko środki przeznaczone na poprawę życia ludzi, zamiast na zbrojenia, odmieniłyby oblicze tego świata.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #257 : Maj 16, 2012, 11:21:23 »

Szacowny east, czy stary procesor zadziała w nowym kompie?
Czy stary program zadziała w nowym systemie?
Można kombinować jak koń pod górę, ale są dwie możliwości tylko dwie
Albo się wejdzie albo nie
Każdy z nas albo stworzy sobie nową przestrzeń albo nie koniec kropka.
Albo matrix, albo rzeczywistość.
Wiem kim jestem, dlaczego jestem, co robię - albo jestem iluzją (dla każdego co innego)

Cytuj
Gdybyż ludzie rozpoznali iluzoryczność  ważności własnej i samouwielbienia (bezgranicznego przywiązania do siebie) ,to już w ogóle żadna wojna nie byłaby możliwa.
Już same tylko środki przeznaczone na poprawę życia ludzi, zamiast na zbrojenia, odmieniłyby oblicze tego świata.
Zgoda pozwolę sobie dodać, że wielokrotnie zauważam, że to samo nazywamy inaczej Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : Maj 16, 2012, 21:23:04 »

Wierni towarzysze dbają o was, nawet zmienili wam osobistą gwardię anielską na lepiej dostosowaną do okoliczności.


Rękopis przetrwania - część 138
16 maj 2012 |  aisha north

Na dzień dzisiejszy dla wielu z was zostanie przydzielony nowy poziom interakcji. Dajcie nam wyjaśnić. Przez bardzo długi czas teraz, byliście bardzo ściśle otoczeni przez całe mnóstwo życzliwych istot, wszyscy konfigurowali tak, aby ta wasza podróż była jak najmniej skomplikowana, jak to możliwe. To może brzmieć jak przesada, gdyż "nieskomplikowane" nie jest być może  pierwszym słowem, które przychodzi do głowy odnośnie tego procesu. Jednakże, pozwólcie nam tylko powiedzieć, że ten labirynt byłby jeszcze bardziej skomplikowanym labiryntem do przejścia bez korzystania z pomocy tej obsługi naziemnej, a raczej ezoterycznej załogi, która podtrzymuje was w kroczeniu naprzód mimo wszystkich trudności, jakie musieliście wytrzymać do tej pory. Ale teraz, gdy wszyscy wzrośliście do nowego poziomu wibracji, ta "obsługa naziemna" została zastąpiona przez całkiem nową. Będą oni towarzyszyć wam na następnym odcinku tej drogi, i zapraszamy was wszystkich do połączenia się z nimi w jakikolwiek sposób możecie, i ufajcie, że rzeczywiście jesteście w dobrych rękach, nawet jeśli mogą oni wydawać się Wam trochę nie znani na początku . Widzicie, oni wszyscy znają was dokładnie przedtem, gdy oni byli z wami z daleka, podczas gdy inni zachowali codzienny kontakt z wami, więc oni znają dosłownie do samego rdzenia wasze życie, i będą dobrze wyposażeni, aby załatwić wszystkie wasze potrzeby od teraz.

Mamy nadzieję, że będzie to otuchą dla wszystkich tych, którzy nadal czują się trochę zagubieni na drodze, jak również, że będzie to poczucie zachęcania dla tych, którzy jeszcze są nastawieni na "samotną podróż". Dla niektórych z was może to brzmieć protekcjonalnie, ale to wcale tak nie jest. Jesteście naprawdę suwerennymi istotami, i wybraliście waszą ścieżkę naprzód dobrowolnie, ale nawet jeśli nie zdecydujecie się połączyć w żaden sposób ze swoimi pomocnikami, tak ich nazywając, to oni są nadal tam w tle robiąc to, co robią najlepiej. Innymi słowy, wciąż przenosicie sami najcięższe obciążenia, ale my łapiemy wszystkie luźne końce w każdy sposób, w jaki możemy i jesteśmy naprawdę na każde skinienie i wezwanie, jeśli potrzebujecie dodatkowej pomocy. Pamiętajcie, że musicie poprosić o nią jak zawsze, gdyż  nie możemy zmusić waszych rąk w jakikolwiek sposób. Mimo to, nie opuscimy was  zawieszonych nijak, a nawet jeśli wybierzecie samotną podróż, my otaczamy Was ze wszystkich stron gotowi podać pomocna dłoń, jeśli chcecie jakiejś.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #259 : Maj 17, 2012, 08:03:46 »

blueray21
Cytuj
Wierni towarzysze dbają o was, nawet zmienili wam osobistą gwardię anielską na lepiej dostosowaną do okoliczności.
Nie to, że się czepiam blueray21 Cool co do tego was lub wam (ja bym napisał z dużej litery) ale czy o ciebie nie dbają i czy to nie tobie też zmienili gwardię.
Cóż dla każdego co innego ale osobiście jak ktoś bawi się w my - wy ja - wy to mi się to dziwnie kojarzy.
Tzn jak by to powiedziała szacowna Fair Lady określ się po której stronie barykady jesteś blueray21  Cool
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : Maj 17, 2012, 08:29:34 »

To było napisane pod kątem tych "co się czepiają" a ja tylko tłumaczę. Barykad nie ma - to tylko iluzja - wszystko jest połączone ze wszystkim, choć mamy wolną (ale nie do końca) wolę i choć inni myślą, że są samotną wyspą i muszą walczyć i się powiększać to ja walkę uznaję za bezsens, niepotrzebną nikomu stratę energii i staram się łagodnie usadowić na fali z piwkiem, albo bez, byle do przodu korzystając z tego co jest.

p. s,
 A co do gwardii to nie wiem (nie wszystkim zmienili), bo nie chcą się werbalnie komunikować, a w snach i symbolach ciemny jestem.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 08:33:01 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #261 : Maj 17, 2012, 09:00:21 »

Ta "nowa gwardia" to zaproszenie po update programu/wirusa JA. Oczywiście tego lepiej dostosowanego do nowych, wyższych wibracji Planety. Im bardziej zagubiony będzie człowiek, tym chętniej rozważy ściągnięcie nowego oprogramowania Mrugnięcie
To trochę jak z Windowsami. Nikt Cię nie jest w stanie zmusić do przesiadki z XP na nowszą windę, tyle, że support do starej się zaraz skończy, a nowe ,"lepsze" programy, chodzą na szybszych wersjach tylko ...
I musisz kupić nowość Chichot
Cykl życia produktu mili państwo , dobiega końca  Chichot
Nowe , lepsze , "wzniesione" JA - najnowszy model - pierwszy rok za darmo, czeka. Wypróbuj teraz hehehe. Zapłacisz potem. W ratach. Na "niewielki" procencik ...... na razie oczywiście nikt nie mówi o kosztach Mrugnięcie Bo i po co straszyć na początku ?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : Maj 17, 2012, 16:43:31 »

W dzisiejszym odcinku Wierni Towarzysze przekonują nas, że właśnie przechyliliśmy zbiorowo szalę na korzyść światła przez swoje wybory "nowego".


Rękopis przetrwania - 139 część
17 maj 2012 - |  aisha north

Rozpoczniemy dzisiejsze przesłanie od stwierdzenia, że jesteśmy naprawdę bardzo dumni z waszych osiągnięć, drodzy. Udało Wam się wziąć to wszystko ze spokojem, a my pochwalamy was za wasze nigdy niekończące się starania. Jest to rzeczywiście potężne przedsięwzięcie, i nawet jeśli sami nie widzicie jeszcze końca tego, my widzimy, i to jest rzeczywiście piękny widok. Tak, to jest widok, nie tylko organizacyjnej machiny, jaką na tak wiele sposobów produkt końcowy jest już w manifestacji. Widzicie, działamy na jednoczesnych liniach czasowych, dlatego możemy zobaczyć to, czego wy nie możecie. I to, co widzimy daje więcej niż powód do radości. Czego niektórzy z was mogą być świadomi, wiele linii czasowych oznacza wiele wyborów, a wy, przez swoje czyny, wybraliście dobrze. Wybraliście najjaśniejsze z nich wszystkich, i to wszystko będzie widoczne dla Was w niezbyt odległej przyszłości. To, może to wydawać skomplikowane, ale dla tych z Was z pewną znajomością teorii kwantowej, wiecie, że zamieszkujecie świat, w którym w każdej sekunda, każda decyzja, którą podejmujecie wysyła Was w nowym kierunku. Dosłownie pływacie w morzu możliwości, a teraz dość z was podjęło świadomą decyzję wyboru jaśniejszego końca skali, aby ta opcja była możliwa jeszcze raz na waszej planecie.

Przez długi czas ludzkość wybierała ciemniejszy koniec spektrum
, stąd wszyscy stworzyliście opartą na strachu cywilizację. Ale teraz przewróciliście skalę na rzecz alternatywnej wizji świata, i to jest tym co wybraliście w waszych sercach, tym co dostaniecie. Więc, niekończące się możliwości i niekończące się wybory zostały zwężone do dwóch: albo pozostać w wersji stworzonej przez stare umysły , lub wkroczyć w nową, którą wybraliście dla siebie. Zrobiliście mądry wybór drodzy, i na pewno osiągniecie więcej niż czerpanie korzyści z tego.

Jak już stwierdzono, wybór ten nie przyszedł lekko, i nie będzie przejawiać się sam w sobie. Nie, to przez wasze działania jedynie, to stanie się prawdziwe, a wierzcie nam, że tak będzie. To Nie dla was dalej żyć tylko w waszych snach; te marzenia są teraz na najlepszej drodze, aby stać się rzeczywistością dla wszystkich, którzy zdecydowali się wstąpić do światła. Nie będziecie długo czekać, teraz, więc miejcie pewność, że nawet jeśli cierpliwość zaczyna zanikać, będziecie w stanie znieść pozostałą część tego Kreacyjnego procesu. Uważamy, że będziecie z niecierpliwością czekali na następny krok, ponieważ to rzeczywiście przywiedzie to wszystko tak dużo bliżej domu na więcej sposobów niż jeden. Weźcie głęboki oddech i zwolnijcie część napięć , które to wypatrywanie i czekanie stworzyło, może to pomoże Wam zobaczyć niektóre z waszych kreacji z bliska już teraz.

-----
http://aishanorth.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #263 : Maj 17, 2012, 17:00:16 »

... jeszcze nikt nie mówi o kosztach Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #264 : Maj 17, 2012, 17:02:31 »

A oni myśleli iż damy się zastraszyć i zwieść? Że nie wytrwamy ,zmienimy opcje tracąc nadzieje , bo widać jeszcze ciemne? Nic z tego , cierpliwość w wytrwałości i wytrwałość w cierpliwości jak cały czas mówili mi Myśliciele!
Jesteśmy już dosłownie na krok przed metą i nie ma innej opcji jak przekroczyć metę to już się dzieje z rozbiegu , z powodu procesu , który jest w toku. To wygląda jak kula tocząca się po równi pochyłej z coraz większą prędkością  do mety , nawet gdyby była przed nią jakaś mała przeszkoda to i tak ja pokona siłą rozpędu.

Nie wiecie ile było w między czasie usiłowań ciemnego braterstwa by zatrzymać ten proces,nic ale to nic się nie udało i pomimo jeszcze kolejnych usiłowań nic ale to nic nie powstrzyma naszej ewolucji, już nie!
Teraz nadejdzie pora dla nich na zmianę opcji i przejście na stronę światła albo przejście na inne planety do III wymiaru by tam pozostać do momentu podjęcia kolejnych decyzji w sprawie własnego rozwoju.

Chciałam tylko dodać iż w IV wymiarze nikt nikogo nie będzie sadził za nieumiejętność życia wyższymi wartościami , nie , bo zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu iż wzorce życia przekazywane przez sieć informacyjną były nieprawdziwe i to głównie one wywierały wpływ na większość czynionych przez Ludzi nieprawości.

Swojego rodzaju "karą" będzie osobisty poziom energetyczny , który sprawi iż jednym będzie łatwiej i szybciej ewoluować a inni będą musieli włożyć więcej pracy w swój rozwój. Bowiem prawa przyczyny i skutku zmienić się nie da, każdy coś osiągnął i każdy czymś się zabarwił tworząc siebie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #265 : Maj 17, 2012, 17:09:33 »

blueray21
Cytuj
W dzisiejszym odcinku Wierni Towarzysze przekonują nas, że właśnie przechyliliśmy zbiorowo szalę na korzyść światła przez swoje wybory "nowego".
Znaczy mówią nam co wiemy  Cool
Hm nic się nie zmieniło to co podsłuchają i zobaczą to i gadają, a taki channelingowiec (płeć nie ważna)
zamiast portki ściągnąć i pokazać ba  nawet kazać pocałować to słucha jak Bartek Zosi Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #266 : Maj 17, 2012, 17:18:30 »

No, ale "za linią mety" zobaczymy nowe piękne JA  Chichot

Cytuj
to pomoże Wam zobaczyć niektóre z waszych kreacji z bliska już teraz.

Będzie bal, oj będzie Duży uśmiech ... Przebiśniegu , przy browarku to się obejrzy przez "szklane okienko" komputera, co nie ? Na żywo też zresztą się wyda za dni parę swoją drogą Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #267 : Maj 17, 2012, 17:54:06 »

Brachu weź zacznij sobie powtarzać ja to nie JA tylko mam Ja bo normalnie wolę iść do dentysty niż czytać jak Ty o tym JA ciągle  i ciągle i ciągle Duży uśmiech
Dam Ci radę taka znaczy się braterską - napij się piwka  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #268 : Maj 17, 2012, 22:54:47 »

Dobra rada warta więcej niż tysiące .. innych słów. Zdrówko
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : Maj 19, 2012, 18:39:04 »

Wierni Towarzysze też zapowiadają coś extra na weekend. Jak zwykle nie mówią co, gdzie i kiedy (to byłoby dobre dla arteq), ale mówią , że w efekcie wielu będzie się zastanawiało nad wyborem drogi. Zobaczymy.


Rękopis przetrwania - część 140
19 maj 2012 |  aisha north

Zaczniemy to przesłanie tylko mówiąc, że te następne kilka dni będą rzeczywiście ważne, nie tylko dla Was osobiście, ale także dla reszty świata. Uważamy, że możemy powiedzieć, że zmiany, które będą przynoszone teraz, będą traktowane jako jedne z najważniejszych, jakie kiedykolwiek stworzono na waszej małej planecie. Dajcie nam wyjaśnić. Do tej pory wszyscy byliście skrupulatnie budowani na bazie potrzaskanej osobowości, którą kiedyś byliście. Innymi słowy, wzięliście na siebie sprostowanie tego, co złego zrobiono nie tylko wam, ale też reszcie ludzkości, przez ukrywanie siebie samego przed prawdą Waszej istoty. Lub innymi słowy, zmuszając się do zapomnienia chwały Waszego pochodzenia i zredukowania Was zaledwie do szept o tym, co było kiedyś. Wyrzuciliście precz wszystkie te ograniczenia umieszczone na Was, i zobaczyliście jeszcze raz, że nalot został wypolerowany i możecie znów błyszczeć splendorem, który wszyscy posiadacie jako autentyczne prawo urodzenia. Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć pokazywać reszcie świata tą prawdę, i będziecie wspomagani w tej zewnętrznej interwencji, jaka będzie.

Po raz kolejny nie dajemy żadnych konkretnych szczegółów, ani co to będzie ani dokładnego terminu tego, wystarczy powiedzieć, że będzie to poważne przedsięwzięcie, które zmusi resztę ludzkości do siedzenia w fotelach. Widzicie, teraz nadszedł czas, aby podnieść zasłonę, trochę więcej, aby zmusić jeszcze najbardziej zaślepionych wśród waszych bliźnich, aby rozpoczęli sięgnięcie do źródła tego wszystkiego. Innymi słowy, wielu będzie mieć ciężki czas z przystosowaniem się do faktu, że może być więcej niż jedna prawda, gdy ktoś już zaczął czuć się bardziej komfortowo, również zaczynają już pukać do drzwi tych, którzy tak długo odmawiali słuchania przywołujących wezwań z ich własnego dobrze ukrytego źródła informacji.

Będziecie pod wieloma względami stawali się transparentni, lub innymi słowy, Ci wokół was będą przyglądać się bliżej, co się dzieje wokół nich. Wielu z nich po raz pierwszy pogodzi się z faktem, że ten świat obecnie istnieje na dwóch różnych płaszczyznach, i że coraz większa liczba ludzi zdecydowała się otworzyć drzwi do tej równoległej górnej płaszczyzny, czego do tej pory, większość nawet nie brała pod uwagę. Cóż, pozwólcie nam tylko powiedzieć, że po tym weekendzie, liczba osób mających zmierzyć się z faktem, że nadszedł czas, aby dokonać wyboru, kontynuować czy nie w taki sam sposób jak robili przez tak długi czas, będzie rosnąć wykładniczo. Nadszedł czas, aby wmieszać w pulę coś ekstra, i sądzimy, że rezultat z tego będzie interesujący. Więc bądźcie przygotowani na to, aby się zdziwić słodcy, myślimy, że zobaczycie na sobie, że ta planeta zaczyna się zmieniać w tak wielu aspektach, że to nie może być dłużej ignorowane.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #270 : Maj 19, 2012, 20:36:37 »

No to pozostała nam jeszcze niedziela , bowiem pol weekendu mamy już praktycznie za sobą. Czekam zatem na niespodzianki te niezmiernie widoczne , czekam z utęsknieniem ( ale te pozytywne dla nas wszystkich) i już się cieszę bardzo! Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : Maj 19, 2012, 20:57:42 »

Wszyscy czekamy, myślę że nawet sceptycy, tylko się do tego nie przyznają.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #272 : Maj 19, 2012, 22:01:08 »

 Wiadomość od Cobra : mamy Archontów, którzy przybyli z Galaktyki Andromeda, stworzyli Reptilian i ten cały bałagan.
Ciekawe, że tyle osławionych chelingerów na czele z panią Jadczyk i jej podobnych, tylko  nikt z nich  wcześniej zielonego pojęcia nie miał, nigdzie o tym nie mówił, ani słowem nie pisał,  że ten cały cyrk to właśnie stworzyli Archontowie, a nie Reptilianie. A Reptilianie byli tylko przez Archontów wynajęci, byli ich ''narzędziami''.
Myślę, że już niebawem dowiemy się kolejnych  sensacji.....
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 22:06:34 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : Maj 19, 2012, 23:03:30 »

Z tego co widzę to wersje wszystkiego powstają jak grzyby... i ich propagatorzy też w tempie wykładniczym.
Natomiast A’sha Deane wrzuca wszystkich poza sobą do jednego worka Illuminati NET jako nie - oraz świadomych propagatorów idei Upadłych coś tam. Jeśli zdążę to jutro (już dzisiaj) wstawię następny kawałek podsumowania 2.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : Maj 21, 2012, 12:11:04 »

Wierni Towarzysze ogłaszają sukces "aktualizacji". Mamy wgrany nowy sterownik, z którym mamy poczuć się lżejsi i silniejsi , a może zaczną nam wyrastać skrzydła, aby wspomagać lekkość, tylko szkoda, że jak zwykle "na zewnątrz, to będzie wyglądać tak samo". Kiedyś mówiło się o lekkości ducha, chyba coś w tym jest.


Rękopis przetrwania - część 141
21 maj 2012 |  aisha north

Zacznijmy ten przekaz przez pochwalenia wszystkich za dobrze wykonaną pracę. Nie macie pojęcia, jak bardzo były ważne wydarzenia, które właśnie przeszły, ale idziemy o zakład, że dla wielu z Was, dzisiaj wydaje się być zupełnie nowym dniem na więcej niż jeden sposób. Widzicie, ta ostatnia regulacja zainstalowała nową częstotliwość w was wszystkich, i teraz gracie zupełnie inną tonację od tej, którą byliście w stanie generować jeszcze wczoraj. Więc gratulujemy wam wszystkim, macie rzeczywiście pomyślnie zainstalowany zupełnie nowy "sterownik", jeżeli możemy użyć tego słowa, z którym  możecie zapoznać się w słowniku komputerowym. Widzicie, teraz stary system, któremu podlegały wszystkie aspekty, nie tylko Was, ale świata wokół was, zostały nadpisane, lub raczej, usunięte, a Wy w efekcie odebraliście w końcu wolność, na którą czekaliście.

Jak zwykle na zewnątrz, to będzie wyglądać tak samo, ale w środku, wszyscy będziecie czuli się o wiele lżejsi, i rozumiemy to w każdym aspekcie tego słowa. I jak zwykle, wasze fizyczne ciało może mieć trudności z przystosowaniem się do nowej częstotliwości, ale bardzo szybko, także to wpadnie w rytm z resztą waszego samopoczucia, i poczujecie, jak dużo lżejsi się staliście. W tym samym czasie, poczujecie coś o wiele bardziej istotnego, jako siłę, która była schowana głęboko w was, a teraz wreszcie może wzrosnąć ponad powierzchnię jeszcze raz, i będziecie w stanie stawić czoła rzeczywistemu Tobie po takim długim rozstaniu. To może wprowadzić się do Was na wiele różnych sposobów, ale sądzimy, że będziecie wszyscy mieli jakiś rodzaj "rozmowy" ze swoim wnętrzem, w najbliższych dniach.

To wszystko, co mamy dla Was dziś, moi drodzy. Poświęćcie trochę czasu dziękując sobie za ciężką pracę, którą właśnie wykonaliście i wiedzcie, że nie tylko wyzwoliliście siebie, ale także waszą piękną planetę. Nawet jeśli wasze oczy nie mogą jeszcze zobaczyć pełnego zakresu efektów to nowe częstotliwości, to będą one miały wpływ na was wszystkich, bądźcie pewni, że czas na złą gospodarkę i strach został zdegradowany do przeszłości.

---
http://aishanorth.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film kalinowatyper akademiajazdykonnej devilssoldiers zabojcy