Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:54:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MANUSKRYPT PRZETRWANIA.....  (Przeczytany 297313 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #350 : Czerwiec 22, 2012, 23:14:31 »

east, na logikę, co jest wart komputer bez oprogramowania?
Po drugie, zakładam, że wiemy co mamy teraz w programie i nie podoba się to nam.
Co do następnego programu to twoje (?) przypuszczenia, póki co nie wiemy kto, co i jak, i nie wiemy czy będzie Ja-szczurzy, czy może Ja-skółczy, a może już bez Ja.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #351 : Czerwiec 22, 2012, 23:27:34 »

east, na logikę, co jest wart komputer bez oprogramowania?
a to zależy jakie oprogramowanie masz na myśli ,bo na razie jedziemy na wirusie jaszczurzym Mrugnięcie (te gad-ki nomen omen, o gadzim mózgu)
.
Cytuj
Co do następnego programu to twoje (?) przypuszczenia, póki co nie wiemy kto, co i jak, i nie wiemy czy będzie Ja-szczurzy, czy może Ja-skółczy, a może już bez Ja.
Wystarczy aby odwirusować coby się nie replikował tak zawzięcie na każdym poziomie. Każdy inny program mozna najzwyczajniej wyłączyć Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #352 : Czerwiec 23, 2012, 05:54:02 »

Posiadanie gadziego mózgu jest faktem , można z tym walczyć , a można zaakceptować i iść dalej w rozwoju. Tzw. gadzi mózg to nasze pierwotne , atawistyczne, zwierzęce  odczucia na których opierało się przetrwanie pierwotnego Człowieka.
Obecnie w nauce powrotu do intuicji korzystamy z tych samych odczuć ale używamy je  już zgodnie z posiadaną mądrością.
Kiedy zawodzą zewnętrzne mierniki wszelakie wyznaczające nam bezpieczne warunki życia musimy oprzeć się na odczuwaniu naszego fizycznego i nie tylko fizycznego dobra. Wówczas Człowiek podświadomie kieruje się w stronę jasności , ciepła i wszystkiego co daje mu poczucie bezpieczeństwa. Przykładowo dach nad głową , lub ściany chroniące przed huraganem i atakiem zwierząt ( dawniej jaskinia , dzisiaj dom) za te wypracowane odruchy odpowiada 'gadzi mózg", tak jak za czystość fizjologiczną  niemowlę w trakcie swojego rozwoju.
 Czy zatem trzeba wypierać się samego siebie bo określenie jest prymitywne w stosunku do rozwoju obecnego Człowieka?  Taka była nasza ewolucja , akceptacja jej etapów jest mądrością Człowieka.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Jeżeli ktoś z Ludzi sądzi iż nie uczestniczył w prehistorii  w etapie rozwoju jako postać zwierzęca to jest w wielkim błędzie, no chyba iż jest syntetykiem to nie. Ale one korzystają ze skoncentrowanej wiedzy Ludzkiej wpisanej w swoją pamięć , tak więc i pośrednio ta wiedza jest im przekazywana.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 05:57:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #353 : Czerwiec 23, 2012, 08:36:56 »

blueray21
Cytuj
east, na logikę, co jest wart komputer bez oprogramowania?
Po drugie, zakładam, że wiemy co mamy teraz w programie i nie podoba się to nam.
Co do następnego programu to twoje (?) przypuszczenia, póki co nie wiemy kto, co i jak, i nie wiemy czy będzie Ja-szczurzy, czy może Ja-skółczy, a może już bez Ja.
Pozwolę sobie powtórzyć za blueray21 bo nawet komentować nie potrzeba Uśmiech
Co wart jest stary program
Nie wiemy z punktu widzenie intelektu ale czy choćby nie czujemy co będzie Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #354 : Czerwiec 23, 2012, 10:34:40 »

blueray21
Cytuj
east, na logikę, co jest wart komputer bez oprogramowania?
Po drugie, zakładam, że wiemy co mamy teraz w programie i nie podoba się to nam.
Co do następnego programu to twoje (?) przypuszczenia, póki co nie wiemy kto, co i jak, i nie wiemy czy będzie Ja-szczurzy, czy może Ja-skółczy, a może już bez Ja.
Pozwolę sobie powtórzyć za blueray21 bo nawet komentować nie potrzeba Uśmiech
Co wart jest stary program
Nie wiemy z punktu widzenie intelektu ale czy choćby nie czujemy co będzie Uśmiech

trochę wygląda to tak jakby komputer z cpu 386 i win 95 wyobrażał sobie współczesny cpu i7 z win 7,-
nie da rady sobie nawet wyobrazić Mrugnięcie
..tyle, że my mamy więcej instrumentów, a jak mówi w przekazie od Cobry narratorka,-
choć nasz mózg jest w 3G, to nasz umysł cały czas jest już w 4G..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 10:39:42 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #355 : Czerwiec 23, 2012, 21:10:03 »

@songo
Cytuj
choć nasz mózg jest w 3G, to nasz umysł cały czas jest już w 4G..
Pytanie tylko, czy umysł jest NASZ ? Czy w ogóle można mówić o właścicielu umysłu ?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #356 : Czerwiec 24, 2012, 10:25:56 »

Można.
Jeżeli w pracy pobierasz kombinezon roboczy buty i rękawice to Tobie mają służyć więc jako takie są Twoje Język
Ciało fizyczne, które obejmujesz staje się Twoim przejawem
Mózg jako jedna z części tego ciała tak jak serce wątroba itd... wchodzi w skład Całości Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : Czerwiec 24, 2012, 17:36:40 »

Kolejny odcinek manuskryptu przyznaje, że najcięższą naszą pracą tutaj jest OCZEKIWANIE. Ciekawa interpretacja.


Rękopis przetrwania - część 156
24 czerwiec 2012 aisha north

Jak już powiedzieliśmy tyle razy, ludzkość przeszła walkę aby dojść tam, gdzie jesteście teraz, ale jak już poczuliście bardzo mocno, to doświadczenie jeszcze się nie skończyło. Zanim wszyscy odwrócą się w rozpaczy z tych słów, pozwólcie nam spiesznie dodać, że rzeczywiście jesteście na dobrej drodze, aby zakończyć tę podróż, ale gdy wszystko zostanie zintensyfikowane pod koniec, jaki będzie, ciśnienie rzeczywiście wzrasta z dnia na dzień , a koncentracja na końcowym celu może być trudna do utrzymania dla niektórych. Jest to zrozumiałe, ponieważ nie jest to bynajmniej łatwe zadaniu, aby utrzymać dążenie do przodu, kiedy wszystko wokół was wydaje się być w upadku dalej i dalej z powrotem na co dzień, i gdzie przebłyski nadziei wydają się być bardzo nieliczne.

Łatwo to zrozumieć, ale także łatwo wyjaśnić, gdyż  Ci przywiązani do władzy obecnie bardziej niż desperacko próbują przekonać nie tylko Was, ale też samych siebie, że mogą też przetrwać tą burzę.
Nie zupełnie, gdyż ich moce się nie tylko zmniejszyły, teraz są osłabieni poza możliwość naprawy, ale jak już powiedzieliśmy tyle razy, rzeczywiście są oni przygotowywani do wprowadzenia potężnego pokazu, aby was przekonać, że jest inaczej.

Ale co mogę zrobić, aby wszystko zmieniło się nawet szybciej, słyszymy takie pytania. A odpowiedź brzmi: nic. Albo raczej, to co już robisz, jest dokładnie tym, co potrzebujesz robić dalej, jako zwykłą obecność tutaj, utrzymując energie, które otrzymujesz, to jest w rzeczywistości dokładnie to, dlaczego tu jesteś. Działacie jak pochodnie, podkładając ogień pod stopy każdego, kto stara się trzymać jego gruntu i trzymać się starych i martwych energii, a wy wykonujecie nie lada zadanie także. Ale niestety, dla wielu, to nie wystarcza w tej chwili, i czują ich zanik na duchu gdy dni mijają i wszystko wydaje się być coraz bardziej nieszczęśliwe wokół nich. Ponownie, jest to zrozumiałe, ale pamiętajcie, że wszyscy przybyliście tu w pełni wiedząc dobrze, jaki ciężki będzie to okres, kiedy jesteś prawie zdesperowany, aby przekroczyć linię mety, ale nie dostrzegasz, że zbliżasz się do niej w jakikolwiek sposób.

Bądźcie pewni moi drodzy, meta jest dosłownie pod waszym nosem, ale jak na razie możecie tylko ją postrzegać ją, jeśli uda się wam połączyć z przestrzenią wewnątrz, gdzie po prostu wiecie, że wszystko idzie zgodnie z planem, i że jesteście doskonale przygotowani , aby zakończyć tę podróż dokładnie w odpowiednim momencie w czasie, i przejść do nowego terytorium ramię w ramię z tysiącami innych rozradowanych istot. Ale znowu, będą to puste słowa do wszystkich tych, którzy nadal borykają się,aby przeżyć jeszcze jeden dzień, kiedy czują, że ich walczący duch dosłownie wykrada się tylnymi drzwiami, desperacko próbując znaleźć tylko jedną pozytywną rzecz, aby potwierdzić nie tylko własny postęp , ale również całej planety. Uprzejmie informujemy, że wszyscy jesteście obdarzeni najwyższym szacunkiem, nie ważne jak wysokie mniemanie macie o sobie w tej chwili, i tych z was, mających ciężko teraz, rozszerzając nasz najgłębszy szacunek, gdyż jesteście tymi, którzy istotnie wkładają największe wysiłki na rzecz tego projektu. Mamy nadzieję, że to przyniesie Wam jakąś pociechę, gdyż najbliższe dni będą nadal obciążać was mocno na tak wiele sposobów.

Ale znowu, nawet jeśli nie wydaje się wam znaleźć żadnego dowodu tej ogromnej zmiany, która ma miejsce teraz, wiedzcie, że to jest rzeczywiście tak, jak powinno być, i wiedzcie, że wszyscy wykonujecie ważną rolę w doprowadzeniu do tego. Nawet jeśli czujecie się całkowicie wypompowani i nie możecie nawet drgnąć, jesteście ciągnięci potężnie we właściwym kierunku. Salut wams wszystkim, walczycie ciężko w imieniu nas wszystkich, i pamiętajcie, że największym wyzwaniem tego procesu nie jest WYKONANIE, ale jego OCZEKIWANIE, i uważamy, że wszyscy czujecie, że macie więcej niż sprawiedliwy udział w tym czekaniu. Ale nadal trzeba będzie trwać w nim dłużej, ale pamiętajcie, że wszyscy stoimy obok was w całym tym wszystkim, i my widzimy tą ciężką pracę, podczas gdy wy tylko widzicie oczekiwanie. Więc weźcie trochę czasu, aby zapoznać się ze swoim własnym blaskiem, bo bez Was nic nie może nigdy być lepsze w tym świecie, i bez was, ludzkość tkwiłaby w starym bagnie na zawsze. Wiedzcie, że jesteście wyodrębnieni spośród tego bagna jak mówimy, ale przyciąganie, jakie ono miało wobec was przez tak długi czas jest tak silne, że dosłownie czujecie, że to jest jeszcze przywiązanie do waszych nóg nawet jeśli zdołaliście uwolnić siebie od wciągania.

Ponownie, utrzymujący się efekt  całej tej starej energii jest silny rzeczywiście, więc pamiętajcie, aby wziąć głęboki oddech i poczuć, jak wiele większą swobodę macie teraz w porównaniu do wcześniej. Łatwo jest być oszukanym przez te stare, zalegające wrażenia pozbawienia wolności, zwłaszcza gdy wydaje się, że paradują przed waszymi oczami stale, ale wasza dusza wie lepiej, i wasza dusza już się raduje. Więc starajcie się słuchać, a usłyszysz jej uradowanie pod zgiełkiem załamania systemów, które was otaczają ze wszystkich stron. I tak, one rzeczywiście wszystkie upadają, nawet jeśli wszyscy starają się sprawić, abyście uwierzyli, że nigdy nie upadną, i nigdy nie porzucą uchwytu, w którym was trzymają. Zaufajcie nam, że wy nie możecie nie zdołać, i zaufajcie nam, że oni mogą tylko doczekać niepowodzenia.

-
http://aishanorth.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #358 : Czerwiec 24, 2012, 21:04:42 »

Mam pytanie natury technicznej - w jakim celu użyta jest czcionka kilka punktów większa?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #359 : Czerwiec 24, 2012, 21:51:16 »

Tylko o 2, żeby odróżnić treść przekazu i złagodzić odczyt dla używających okularów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #360 : Czerwiec 25, 2012, 18:11:30 »

Dzięki blueray21
Wzruszyłem się do łez czytając ostatnie wywody tych z kosmosu, które raczyłeś zamieścić szacowny.
Czcionka pozwala czytać nawet wtedy kiedy oczy są załzawione z powodu wzruszenia szczególnie ichnia troską o nas.
Wyraźnie i z całą stanowczością mogę stwierdzić, ze ja się o nich tak nie troszczę  Duży uśmiech
Cóż pozwolę sobie wypić piwko za ich zdrowie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #361 : Czerwiec 25, 2012, 18:24:04 »

Tylko o 2, żeby odróżnić treść przekazu i złagodzić odczyt dla używających okularów.
To może pójść dalej i zwiększyć różnicę do 4 - bo co z osobami z większą wadą wzroku? A może te pogrubienia i tak powiększonego tekstu są dla nich?

Chociaż według mnie to celowy zabieg socjotechniczny, aby przemycić, że skoro większy tekst to ważniejsze/mądrzejsze treści, a wytłuszczenie, aby stawiać pieczątki w umyśle/pamięci, ot taki przekaz podprogowy...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : Czerwiec 25, 2012, 18:31:37 »

arteq, wszystkie te przekazy to przekazy podprogowe. Kiara  zaleca czytać między wierszami - tam brak pogrubień i powiększeń, ale tak naprawdę najlepiej nie czytać wcale, wtedy nic pod próg ci się nie dostanie.
Cieszę się, że choć jeden Przebiśnieg miał frajdę, tak trzymać - na zdrówko.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #363 : Czerwiec 25, 2012, 18:35:52 »

dlategoż całkowicie zlałem tekst...

ale zastanawiająca może być Twoja wytrwałość, a ściślej cel tych cyklicznych prezentacji...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 18:36:59 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : Czerwiec 25, 2012, 18:40:17 »

Co do mojej, może to cecha charakteru, co do ich zapewne zupełnie inna potrzeba, na dziś oficjalnie nie znana, ale możesz próbować "rozkminić", choć bez przeczytania ocena jest niemożliwa.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #365 : Czerwiec 25, 2012, 18:48:18 »

treści i owszem, zamiarów, celów już niekoniecznie  ;]
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #366 : Czerwiec 25, 2012, 18:53:35 »

blueray21 wydaje mi się że tak jak ja szacowny arteq dawno się spotkał z podobnymi channelingami i zwyczajnie mówiąc zainteresowany nimi nie jest.
Ośmielę się tylko powiadomić Cię szacowny blueray21 , że ktoś kto chodzi do kościoła z taką formą przekazu informacji jak w zamieszczanych przez Ciebie channelingach spotyka się podczas każdej mszy jest to kazanie.
Naprawdę z całym szacunkiem i z za przeproszeniem bo nie mam zamiaru niczyich odczuć tu dotykać, ale wielokrotnie w tych kazaniach słyszy się o trosce i wskazówkach jak mamy żyć ....
Więc ile można słuchać podobnych treści, gdzie tylko zmieniają się autorzy.
Co do mnie od czasu do czasu zerknę bo jest we mnie jeszcze ciekawość, że ktoś tam wyjdzie poza stary program Mrugnięcie
Choć z tego co w tekstach czytam raczej na to się nie zanosi choć może szacowna ptak by się ze mną nie zgodziła Uśmiech
to jeszcze raz z całym szacunkiem i z za przeproszeniem pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : Czerwiec 25, 2012, 19:30:23 »

ja powiem- tak,-
każdy sobie tam coś ocenia lub nie, ja osobiście podziękuje blue za jego wkład i konsekwencje Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : Czerwiec 25, 2012, 19:34:02 »

Przebiśnieg-u, cieszy mnie twoje postawienie sprawy, super analiza.
Oczywiście, każde kazanie ma swój cel, tak, jak te przekazy, zgadzam się, że odgrzewane itd. Tylko przekazów mogę nie czytać, jeśli mi nie odpowiadają, a jeśli je krytykuję to tworzę następne kazanie, wytyczam następną, tym razem swoją, tzn. mnie odpowiadająca ścieżkę. Tu nie widzę żadnej różnicy, najwyżej w ilości słów.
Różni 'doradcy' teraz mówią: nie czytaj co ci nie odpowiada, co nie rezonuje z tobą, ja jetem trochę starszej daty i mówię: czytaj, żebyś wiedział. Kiara mówi: czytaj między wierszami, to,  to samo z pewnym naciskiem. W moim dzieciństwie mówiono: ucz się języków swoich wrogów, ja jestem chyba pacyfistą. Próbuję nie mieć wrogów, a na kazania już dość dawno nie chodzę, bo mi nie po drodze.
Mimo słowotoku tych przekazów można sporo (czasami) wyłapać, jeśli ktoś zwraca uwagę, czyli stara się czytać między wierszami.
Czy mogą, czy w ogóle można wyjść z programu, "matrixa" ot tak sobie? Choć na chwilkę? No może na piwo i póki co niewiele więcej. Ale potrzebujemy się do tego przygotowywać, i na pomoc Towarzyszy, czy Enkiego raczej liczyć nie możemy, ale warto dociekać ich zamiarów.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #369 : Czerwiec 25, 2012, 20:54:32 »

Pisz blueray21 fajnie że to robisz! Jak się czyta między wierszami i od drugiej strony to wiadomo co od nas chcą i w czym są słabi nasi szanowni "donosiciele" wszelkiej maści.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #370 : Czerwiec 26, 2012, 00:03:28 »

Tylko przekazów mogę nie czytać, jeśli mi nie odpowiadają, a jeśli je krytykuję to tworzę następne kazanie, wytyczam następną, tym razem swoją, tzn. mnie odpowiadająca ścieżkę. Tu nie widzę żadnej różnicy, najwyżej w ilości słów.
Ufff... pewne wywody/przekazy/opowieści są jak tasiemcowa opera mydlana - nie musisz oglądać każdego odcinka, obejrzysz co 10, 20 i tak będziesz nadążał za fabułą - to raz. Dwa - mając pewne doświadczenie i umiejąc analizować po próbce wiesz co już z tego wyrośnie w effekcie końcowym, tak jak w przypadku gdy już na pierwszy rzut oka widzisz nieetyczne chwyty - jedynie bardziej lub mniej widoczne. Skoro już na początku "gracz" stosuje oszustwa i manipulacje to jaki jest sens go słuchać?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : Czerwiec 26, 2012, 06:28:41 »

Jeżeli tak uważasz, tak przyjmujesz z góry to po co czytać? A twoje domniemania bez czytania są jeszcze większą manipulacją. I są wyłącznie twoje, więc pozwól innym być sobą, mają swoje instrumenty do rozróżniania, nie musisz ich bronić przed niczym, broń tylko siebie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #372 : Czerwiec 26, 2012, 08:47:32 »

arteq.
Cytuj
Skoro już na początku "gracz" stosuje oszustwa i manipulacje to jaki jest sens go słuchać?

Oj to niezmiernie ważne stwierdzenie szczególnie trzeba je odnieść do katolickich dominantów manipulujących świadomością , wiedzą i uczuciami Ludzi!
Oni od początku opierają się na kłamstwach wszelakich zastępowaniu prawd dogmatami w które wiarę wymuszają strachem i uśmiercaniem ludzi.
Dowodów na to jest całe mnóstwo od czasów powstania do teraz. I jeszcze na dodatek cały czas każą ludziom słuchać powtarzanej prawie 2000 lat tej samej bajki , której absolutnie zaprzecza nauka.
Tak że ci w"wspaniali gracze" mogą z powodzeniem wystąpić o palmę pierwszeństw w swoich umiejętnościach!
Ludzie samodzielnie myślący już dawno zastanowili się czy jest nadal sens ich słuchać , bo odkryli sens ich  gierek polegający na czerpaniu wszelakich korzyści z ludzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #373 : Czerwiec 26, 2012, 10:10:58 »

Blueray, proszę czytaj ze zrozumieniem - nie napisałem, że w ogóle nie czytałem, napisałel, że olałem część z nich (tekst, a nie teksty...). Co do reszty - telenoweli, to już standardzik...

Kiaro, rozbawiłaś mnie, to wszystko co masz do powiedzenia? To jedyna Twoja argumentacja - bo tak mówisz i tyle? Twoja "wiedza" wewnętrzna? I to mówisz Ty, która z zadziwiającą upierdliwością nawijasz forumowiczom makaron na uszy?  :]
Chętnie zapoznam się z tymi naukowymi opracowaniami, zaznaczam - naukowymi, ale jak masz powiedzieć cos w stylu "na necie jest pełno tych informacji" czy też "sam sobie znajdź" to proszę, nawet nie zaczynaj...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 10:11:41 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #374 : Czerwiec 26, 2012, 11:05:36 »

Wystarczy jak ze zrozumieniem poczytasz sobie te działy, nie ma potrzeby ciągle powtarzać to samo.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7309.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7873.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2274.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2783.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7532.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7905.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3261.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3337.0

To tylko niektóre tematy z potwierdzeniem oszustw w KK w dziale Bóg i religia znajdziesz ich dużo więcej.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 11:19:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.185 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf world-of-pandas mexicas telenovelasmundo kalinowatyper