Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:34:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 11.11.11 - Oblicza Duchowości u progu 2012  (Przeczytany 29579 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« : Październik 11, 2011, 19:38:51 »

To będzie wielkie energetyczne i duchowe wydarzenie.
W całym świecie a także w Polsce odbywać się będą w tym dniu różne spotkania, warsztaty, medytacje. Myślę, że to co wydarzy się wtedy we Wrocławiu będzie miało szczególną moc. Będzie to kongres w liczącej 500 miejsc sali konferencyjnej w Polskiego Radia Wrocław.


11.11.11 Wrocław - Sala koncertowa Polskiego Radia Wrocław ul. Karkonoska 10
                                                    Zgromadzenie Wolnych Ludzi
 
                                                   Oblicza Duchowości  u progu 2012

                       Patronat medialny: „Czwarty Wymiar” Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski
                                                       Program (aktualizacja z 3.X.2011 r.)


10.00
Otwarcie z przesłaniem – Paulina Maciejewska i Janusz Zagórski
11 listopada Święto Niepodległości Polski
10.15

Cezarego Stawskiego z gitarą powitanie
10.25
„Dźwiękowy Pył - Misterium Dobrych Myśli”  Medytacje prowadzą Aleksandra Biała – Sówka i Gong Men Witold Jabłoński
10.40
Myśl Warszawska u progu 2012 – wstąpienie Elżbiety Nowalskiej
11.05
Rozpoczęcie Wielkiej Medytacji „Harmonia w Nas - Pokój w Galaktyce”
Czas: godzina 11.11 rano w dniu 11.11.11 to symboliczny początek nowej ery zdarzeń. Spływ wielkiej energii na ludzi i całą planetę

11.20
BO YIN RA - droga do Boga jakiego znam - dr Krystyna Brzecka
11.40
Moja droga do Wielkiej Piramidy – przesłanie miłości Krystyny Maciąg (nagranie wideo)
11.50
Kompozycje  Cezarego Stawskiego
"Odżywianie światłem – dieta praniczna"
– Zofia Buczma-Veni
12.30
Jak przygotować się do 2012 roku?  - Danuta Anna Sharma z Wiednia
12.55
Bashar – niezwykły wysłannik – prezentacja Dionizego Pietronia
13.15   Moje malarstwo i wiersze jako przekaz duszy – wystąpienie znanej wrocławskiej malarki Teresy Śląskiej
13.30
 Narodziny Człowieka - Duchowe Misterium
14.00
Bashabora – niezwykły uzdrowiciel w imię Jezusa – widziałam go z bliska – Helena Smereczyńska
14.15
Satha Sai Baba działa z innego wymiaru – wypowiedź i muzyka Mariusza Jabłońskiego
14.45
Śmiech jako cudowna terapia duchowa
15.00
Przerwa obiadowa
15.30
Skąd przychodzę i dokąd dziś zmierzam ? – wystąpienie Romualda Kuli, uczestnika ruchu Charyzmatyków ilustrowane jego kompozycjami na gitarę i harmonijkę
15.50
Mandala dźwięku - koncert mis, gongów oraz śpiew - Ewa Wachowiak, Andrzej Sęk
16.10
Moja droga do Domu
Osobiste wyznania duchowe między innymi:
Krystyna Tyszkowskiej
Teresa Sękowskiej
Irmy Pyszniak
Sławomira Szerera
Marii Samborskiej
Krystyny Migniewicz
Iwona Litewczuk
17.30
Duchowe oblicza Ruch Wolnych Ludzi.
Przesłanie na 2012 i dalej
Wystąpienie Janusza Zagórskiego
17.45
Koncert na zakończenie
18.00
Zakończenie

Info: januszzagorski.pl oraz niezaleznatelewizja.pl  tel. 533 885 883. Koszty wejściówki - 25 zł, gdy płatne przelewem przed imprezą oraz 30 zł, gdy płatne gotówką dniu i miejscu imprezy. Sprzedaż od 9.00.
Przelew na Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski, 50-320 Wrocław, ul. Oleśnicka 27/7 do 
                                            Deutsche Bank 89 1910 1064 0030 2553 4121 0001


Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2011, 20:03:08 »

Czyli coś w rodzaju alternatywy dla zamierzeń PCH czynionych w tym samym czasie pod piramidami.
Przyda się taka równowaga. Duży uśmiech

EDYCJA:

I nie piszę tego sarkastycznie, czy złośliwie bo zmieniłem zdanie na temat misji, jaką obrało sobie PCH do spełnienia.
Nie jestem złośliwy. Po prostu uważam, że przeznaczenie piramid jest diametralnie inne niż to, co chcą nam wmówić niektórzy.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 20:31:17 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 14, 2011, 11:04:11 »

Czyli coś w rodzaju alternatywy dla zamierzeń PCH czynionych w tym samym czasie pod piramidami.
Przyda się taka równowaga. Duży uśmiech

wg mojego rozeznania to bardzo MYLISZ SIĘ Darku Mrugnięcie

..to element tej samej operacji.

Pomyśl!
Przecież na ceremonię przy w piramidzie pojedzie wiele osób, które kompletnie
nie maja swojej energii (o ile odłaczyć ich od 'maszynki').

to nie dotyczy wszystkich osób. Niektóre(te w torusie) będa w bardzo trudnej sytuacji..
ale wiele wyniosą pozytywnej nauki z obserwacji z punktu widzenia tej przyszłej czasOprzestrzeni. Ślę uśmiech.


Jedyne co, to usiłują rozdysponowywać energię cudzą.

W ogóle.. koncept "wysyłania miłosci" mogła wymysleć jedynie istota, która nie rozumie, czym,
jakim stanem jest milość.
Wysyłać natomiast można energię, którą się ukradnie. (taki "drobny szwindel językowy).


Ale jak rozdysponować cudzą energię, kiedy się nie ma własnej?..
Trzeba ją skądś pobrać.
Dlatego równolegle prowadzone były ( od lat już zresztą ) wgryzania sie i synchronizacje bedace próbą podłaczenia do istot energetycznych.

Miał miejsce szereg działań w tym kierunku w ostatnich latach,
Niepoślednią rolę w tym odegrały ostatnie harmonie kosmosu.
Również pewne operacje przeprowadzane na tym tu forum (przy akceptacji okreslonych osób - uprzednio wypatroszonych lub takich które się sprzedały za pare zludzeń)

Prosze zauważyć, jak zrecznie zafunkcjonowała w orbicie w orbicie Janusza Zagórskiego osoba pani Krystyny Maciąg (oredowniczka JPIIjp2-nowaPaństwowaHistoria i "posyłania miłosci")
..ale to i tak marionetkowy nieświadomy wypustek góry czarnego lodu,
bezwiednie pociągany za sznurki swej serdecznej naiwności i niezrealizowanej potrzeby spełnienia.

Tak więc energia ta będzie pobierana od od ludzi, ktorzy nie mają mozliwości odróżnienia takich niuansów.

-poprzez niektóre wymietoszone, wymoszczone uprzednio kontakty i podświadome połaczenia.
-poprzez ewentualnych sluchaczy tego skleconego z powierzchownych puzzli programu
-tu na forum tez są pewne sztuczne, nieharmonijne wymuszone połączenia (uprzednio pieczołowicie wymaszczane) rękoma Janusza K.

Ale nie martwcie się. Są osoby, które doskonale wiedzą, co się dzieje
i podjeły zawczasu środki zaradcze.


Niemniej oddawanie owej energii równiez jest całkiem uzasadnione (te osoby też jakieś decyzje podjęły i przyczyna daje skutek).

Ceremonia nie jest tak do końca bez znaczenia, bo jesli się odbedzie, to zrealizuje,
nie jako "przy okazji" ściśle okreslone funkcje, ktore do czasu swojej realizacji pozostaną wiadome jedynie dla osób które wewnetrznie sa w rezonansie z tymi procesami.

"Spływ wielkiej energii na ludzi i całą planetę"
Niewątpliwie bedzie to miało miejsce.
Problem jednak lezy w interpretacjach zewnętrznych owej energii
oraz mixów i domieszek(na tym tylko poziomie-bo na szersze nie sięgają) , tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Oczywiście to wszystko niejako "wkalkulowane" jest w proces
i ma określone w nim przeznaczenie i funkcjonalność








Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 14, 2011, 11:48:47 »

Niestety ( bo to jest przykre gdy świadomi wykorzystują i okradają nieświadomych) zgadzam się w bardzo dużej mierze z tym co napisał PHi.

Z jednym tylko ale... tak potrzebują ( ci co już nie mają energii i dostępu do źródeł poza ziemskich) energii  zwyczajnie energii.
Jak nie można jej wziąć z poza ziemskich źródeł jest tylko jedno wyjście wziąć ( inaczej ukraść podstępnie) od tych co są na ziemi. Jest to jeden z aspektów celu tej uroczystości , ograbienie z energii tych którzy tam się zjawią i będą ją posiadali. Ktoś zyska , ktoś straci ( straci bo opróżni swoje "energetyczne konto) i dla systemu będzie "bezpieczną"  nie liczącą się osobą w całokształcie uczestniczących w podnoszeniu wibracji ziemi a tym samym naszej ewolucji. To jedno....

A drugie ukradziona energia ma czemuś służyć ,inaczej coś napełnić.. , co? Nowy egregor służący za wzór projektowanej dla nas rzeczywistości, on musi być powołany do życia żeby te wszystkie "zmiany"  projektowane i ogłaszane w "Manuskryptach" i nie tylko mogły się wpisać w sieć energio -informacyjną i przetrwać na przyszłość.

Trzeci aspekt to przejęcie ciał ludzkich niezbędnych niektórym bytom by móc przetrwać na ziemi w tych wibracjach.
Przetrwać, ale nie tylko przetrwać , oni dzięki tym ciałom ( podporządkowanych sobie ludzi) chcą tu działać , działać i rządzić wszystkimi. Inaczej na ziemi w świecie fizycznym nie można , niezbędne są fizyczne ciała LUDZKIE!
To jest warunek , który trzeba spełnić bezwzględnie , na narodziny ( by móc decydować tu i teraz) jest już za późno!
Jest to jedyny sposób , przejąć Ludzkie ciała i to nie byle jakie.. takie muszą być które mają już możliwości paranormalne ( energetyczne) dobrze rozwinięte a zarazem są zestrojone z ich przestrzenią. 

Zestrojenia dokonują;

1. długotrwale przeróżne ćwiczenia mózgu

2. uczestnictwo w przeróżnych medytacjach zbiorowych

3. świadome oddanie swojego ciała jakiemuś bytowi by mógł przezeń się objawiać , między innym przekazy poza osobistą świadomością.

Te warunki spełnia większość ludzi np. z "projektu Cheops"

No cóż wolna wola... jednak warto wiedzieć i warto przemyśleć by nie mieć żadnych pretensji w kolejnym życiu , twierdząc ... "to oni nam to zrobili bez naszej wiedzy...." czy na pewno?

PHI zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie. Uśmiech Język


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Październik 14, 2011, 19:53:23 »

Czyli, coś w rodzaju "Antrovis bis"?
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2011, 19:55:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 14, 2011, 21:19:59 »

Wlasnie 11.11.2011 bede we Wroclawiu. Jesli dostane bilet wstepu, to napewno skorzystam z tego spotkania. Jestem bardzo ciekawa tego
spotkania- bo program jest super.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 14, 2011, 22:27:25 »

Bilet na pewno dostaniesz w dniu otwarcia. Warto tam być i poznać mądrych i rozsądnych ludzi.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 19, 2011, 11:33:47 »

Czy ktos wybiera sie do Wroclawia na " Oblicza Duchowości  u progu 2012 " dnia 11.11.2011.
Pozdrawiam serdecznie.Rafaela
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 21, 2011, 20:15:43 »

Cytuj
PHI zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie. Uśmiech Język
Mało o mnie wiesz.
Teren zaskakuje, gdy przywyklismy go interpretowac na bazie błednych map/przesłanek.

Cytuj
Czyli, coś w rodzaju "Antrovis bis"?
Co masz na mysli?
Zapisane
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 21, 2011, 20:24:12 »

Rafaelo, chętnie się spotkam i wspólnie spędzę ten czas na seminarium.
Jestem z Wrocławia więc nie wymaga to ode mnie tyle wysiłku Uśmiech
Będę rad jeśli ktoś z forum jeszcze dołączy.
Spotkałbym się z kimś kto idzie trochę innym torem niż pozostałe  98 % Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Październik 21, 2011, 20:39:01 »

Cytat: PHI
Cytuj
Czyli, coś w rodzaju "Antrovis bis"?
Co masz na mysli?

Pierwsza sprawa, którą chciałbym poruszyć, to zamieszczanie autora danego cytatu.
Druga< co mam na myśli?  Oryginalnie był tak: "Antrovis bis"?
Ale czym był Antrovis, chyba wiesz? Chodziło mi o zjawisko, sposób.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 21, 2011, 21:01:02 »

Pamietam że wysluchałem kiedyś bardzo Ciekawej audycji w radio,
gdzie wywiadu udzielala Pani podająca się za reprezentantkę tego towarzystwa.

Audycja była konkretna i przedstawiono w niej to, co prezentowane jest tu na forum w watku:
Istota Wszechświata. Prawa Uniwersalne
Była to dla mnie bardzo Wartościowa audycja, bo wcześniej tak w okreslony, dopowiedziany mową precyzyjny sposób zetknąłem się jedynie z kilkoma z owych praw - głównie z literatury indyjskiej.

Przykladowo chrzescijaństwo raczej skrywa te prawdy, (choć w znieksztalconej formie przewijają się w biblii).. więc nagonka sekty dominikanów wielce mnie tu nie dziwi.

Dziwią mnie natomiast postawy tzw. "badaczy", którzy powtarzają bezmyślnie różnorakie pogłoski.

Cytuj
Ale czym był Antrovis, chyba wiesz? Chodziło mi o zjawisko, sposób.
Nie wiem, jakie "zjawisko, sposób" masz na myśli ..ale może uświadomisz mnie w stosownym watku. Bo widze link, a szczerze mówiąc nie czytałem



Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 21, 2011, 21:59:11 »


[quote"Spływ wielkiej energii na ludzi i całą planetę"
Niewątpliwie bedzie to miało miejsce.
Problem jednak lezy w interpretacjach zewnętrznych owej energii
oraz mixów i domieszek(na tym tylko poziomie-bo na szersze nie sięgają) , tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Oczywiście to wszystko niejako "wkalkulowane" jest w proces
i ma określone w nim przeznaczenie i funkcjonalność
[/quote]



Ten program realizowany jest na duza skale od dawna niestety to nas ludzi zabija dobrym przykladem dla mnie jest tu energia pochodzaca od pewnego stowarzyszenia co by nie nazwac sekty i szczerze powiem obrona i srodki zapobiegawcze sa marne, najlepszy sposob zajac sie soba nie uczestniczyc w zbiorowych spotkaniach pod plaszczykiem przesylu milosci itd itp.ale odeslalabym Was do watku Antrovis , w ostanim czasie mialam maly kontakt i po dlugim czasie przerwy moje odczucia znowu sie potwierdzily , a moze nawet spotengowaly swiadomosc , te energie sa pasozytami dla naszej wew energii marnie to sie konczy .....


Dariusz help z cytatem  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 22:02:55 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 21, 2011, 22:31:00 »

Cześć Laguna.

Opisuj bardziej konkretnie żeby ludzie mieli przykłady odnośniki do swoich doświadczeń, wówczas analizują wyciągają wnioski sami. A to jest najważniejsze własne odczucia w tym całym miksie.

Teraz jest już nie do odróżnienia dla przeciętnego człowieka co jest przekazem zaświatowym a co telepatycznym podłączeniem do fal mózgowych ludzi z ziemi do innych ludzi. Myślą iż są wybrańcami losu , zbawcy wszelacy... a to tylko psychomanipulacja telepatyczna , sterowane zabawki ludzkie.

Paskudne.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 21, 2011, 22:55:49 »

Cytuj
w ostanim czasie mialam maly kontakt i po dlugim czasie przerwy moje odczucia znowu sie potwierdzily , a moze nawet spotengowaly swiadomosc , te energie sa pasozytami dla naszej wew energii marnie to sie konczy

z Czym/Kim miałas mały kontakt i jakie energie spowodowały ze nie mogłaś zachować dotychczasowej formy (utrata energii wewnętrznej)?
Czy dobrze rozumiem , że jakies pasozyty w Tobie są zagrozeniem dla Twojego funkcjonowania jako calości?
Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 22, 2011, 07:12:42 »

..tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Jeśli ktos z was czuje się mocny
w zakresie wyjaśnienia co by mi pojaśniało Mrugnięcie
pojęcia którego uzyła Laguna
wyboldowanego na niebiesko 'implanty nieświadomości'
to chętnie poczytam
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 22, 2011, 09:01:22 »

Cześć Laguna.

Opisuj bardziej konkretnie żeby ludzie mieli przykłady odnośniki do swoich doświadczeń, wówczas analizują wyciągają wnioski sami. A to jest najważniejsze własne odczucia w tym całym miksie.

Teraz jest już nie do odróżnienia dla przeciętnego człowieka co jest przekazem zaświatowym a co telepatycznym podłączeniem do fal mózgowych ludzi z ziemi do innych ludzi. Myślą iż są wybrańcami losu , zbawcy wszelacy... a to tylko psychomanipulacja telepatyczna , sterowane zabawki ludzkie.

Paskudne.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Witaj Kiara
Jak wiesz Kiaro jestem wrazliwa na energie i doskonale je odczuwam to jest dar ale i moja zmora . poniewaz mam nadwrazliwosc i wyczuwam najsubtelniejsze energie. Jak wiesz mieszkam w Skandynawi od ponad 2 lat tu sa zupelnie inne enegie nie ma tzw, zlodziejstwa zycze wszystkim ktorzy tutaj nie byli . aby mogli choc na kilka dni przyjechac i odczuc to co ja na codzien odczuwam  wewnetrzny spokuj tutaj nikt nikomu nie zabiera energii kazdy ma swoja wolnona przestrzen niczym nie zaklocona . ale do setna -ktoregos dnia otrzymalam telefon od kolegi ktorego nota bene lubie jako czlowieka a raczej jako jego czesc ktora w nim pozostala o wrocilo wszystko co wczesniej czulam silne podlaczenie pod 3 czakry 1 , 2 ,3,5,6 bo oczywiscie czakra 4 jest bardzo w tych przypadkach pomijana to czakra ktora zabija pasozyta . Co dziwne ta energia jaka jest w tych ludziach przenosi sie na innych domownikow i dalej . Ten pasozyt byl tu w skandynawi jak do mnie dzwonil a tutAJ NIKT NIKOMU NIE KRADNIE ENERGII NIE WIEM JAK TO SIE DZIEJE , ALE LUDZIE ZYJACY TUTAJ MAJA JAKIES ZABEZPIECZENIE jeszce nie wiem jakiego rodzaju i jak to przelozyc na ludzki jezyk . ale mysle ze dojde do tego z czasem . Ja natomiast urodzilam sie w polsce i jestem tu za krotko wiec swobodnie sie podlaczyl takich jak on jest w polsce tysiace nawet takich ktorzy nie sa tego swiadomi mimo ze zostali tak przeszkoleni przez TA organizacje czesc z nich juz umarla . Dla tego pasozyta nie bylo tutaj pokarmu bo tam gdzie trafil raz ze bylo alurat stare spoleczenstwo nad czym oczywiscie ubolewal i nie mial tez mozliwosci podlaczyc sie i pozywic nowymi pokladami energii . Ale i zrozumialam ze nie ma obrony przed nimi , a w Pollsce jest ich duzo bo Antrovis przeszkolil mnostwo ludzi i ci krtorzy nadal zyja nie sa swiadomi tego CZYM sa , to wraca do mnie jak bumerang,. od razu od kiedy odczulam kolejne skutki tej energii od razu weszlam tutaj i zaczelam szukac tego starego watku antrovis. To nie jest fikcja to jest rzeczywista prawda ja jestem czlowiekiem oni juz nie to tyle Kiaro jedynie co moga zrobic ;ludzie to miec duzo szczescia , aby taki pasozyt nie byl w ich zyciu na stale np. w pracy w domu , rodzinie sporadyczne podlaczenia , az tak bardzo nie szkodza , ale jak ktos nie wie jak przepuscic ta energie niestety zaraza sie i sam staje sie nosicielem .Nie mam teraz czasu . ale mysle mozna podyskutowac na ten temat


=================================================

..tzw. 'przemytów' i kultywacji dezorientujacych pojęć, oraz implantów nieswiadomosci.
Implantów, które mają poslużyć do przyszłej manipulacji na rzecz okreslonych 'zespołów energii pasożytniczej'

Jeśli ktos z was czuje się mocny
w zakresie wyjaśnienia co by mi pojaśniało Mrugnięcie
pojęcia którego uzyła Laguna
wyboldowanego na niebiesko 'implanty nieświadomości'
to chętnie poczytam

Oni wlasnie sa najmadrzejsi posiadaja duze i silne poklady energii i wszyscy inni sa nieswiadomi , zgadzam sie z Toba maja wiedze , ale ja wole byc nadal czlowiekiem takim jakim jestem wraz ze swoim powolnym rozwojem , ale zgodnie z moja wolna wola i swoimi odczuciami... a szczeze piszac to dzialaja na zasadzie INGERENCJI silnie rozwinietej narzucaja swoje wzorce . a jak nie zgadzasz sie z tym jestes nieswiadomym glupcem , fakt maja swiadomosc zbiorowa, ale jaki wszechswiat duzy tyle jest mozliwosci i dopuki mam wybor bede go samodzielnie dokonywac choc sa i tacy  co sadza , ze tego procesu nie da sie zatrzymac oczywscie ci z antrovis w sumie maja racje , ale oby prawo przyczyny i skutku nie odwrocilo sie przeciwko temu co tworza.

Na marginesie to nie moj cytat a ze jest lekko sarkastyczny to typowe dla tych energii , sami ciagle krytykuja tylko innym zabraniaja moga tylko oni mowic co chca i jak chca- czuja sie bezkarni , bo poprzez wzajemne polaczenia maja silan energie zbiorowa i tylko czekaja kiedy sie wychylisz tutaj zacytuje ......przed szereg ..... DOSTAJESZ PO GLOWIE  Język


Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 14:02:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 22, 2011, 11:47:57 »

Proponuję dyskusję dotyczącą Antrovisu przenieść do tematu tego dotyczącego, czyli poniżej. Uśmiech

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1835.new
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 22, 2011, 16:47:18 »

Cytuj
Proponuję dyskusję dotyczącą Antrovisu przenieść do tematu tego dotyczącego, czyli poniżej. Uśmiech
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1835.new
Nikt nie przeniósł ..to tutaj:


Moim zdaniem Laguna, ty kompletnie nie rozumiesz tego, co sie wokoło ciebie dzieje.
A Twoje interpretacje i uogólnienia pogłebiają tę sytuację.
Są oparte na odwracaniu kota ogonem. Czuje się tu okresloną intencję.

Jednak stanowczo stwierdze, że ogólnie nie podzielam twoich diagnoz,
a także że raczej sposób formułowania myśli jest dosyc nie spójny.

Wyczuwa się tu chęć zaopiniowania i wydania werdyktu - nie ma chęci poznania i zrozumienia zjawiska - które jest nadzwyczaj proste.

Ale wszystko mozna skomplikować.
To charakterystyczne dla okreslonych sił.



Dlatego jeszcze raz zapytam, bo może umknelo Twojej uwadze:
Cytuj
z Czym/Kim miałas mały kontakt i jakie energie spowodowały ze nie mogłaś zachować dotychczasowej formy (utrata energii wewnętrznej)?
Czy dobrze rozumiem , że jakies pasozyty w Tobie są zagrozeniem dla Twojego funkcjonowania jako calości?
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 16:51:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Październik 22, 2011, 16:50:23 »

Posty odnoszące się do "antronisu" - te zamieszczone po propozycji >janusza< - przeniosłem do wskazanego wczesniej tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 22, 2011, 16:55:35 »

Posty odnoszące się do "antronisu" - te zamieszczone po propozycji >janusza< - przeniosłem do wskazanego wczesniej tematu.

Tak zrobiłes?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Październik 22, 2011, 18:04:10 »

Tak zrobiłem.

Cytat: PHI
Cytat: Laguna
wejdz do watku antrovis i tam ja zadalam Tobie pytanie odpowiedz jasno prosze

tzn. ja o coś pytałem i nie dostałem dotąd odpowiedzi.

A teraz mam biegac po porwanych wątkach na forum i odpowiadać na Twoje pytania?
...i zapewne uwazasz ze to sposób na rozmowę?


to jest jakas manipulacja.

>PHI<,
nic nie jest porwane i nie musisz biegać w poszukiwaniu swych wypowiedzi, one wszystkie są w temacie, do kt orego je przeniosłem i, na który wcześniej wskazywaliśmy.
Dla ułatwienia podam raz jeszcze umiejscowienie wszsytkich postów również tych zamieszczonych po moim ostatnim cięciu, czy manipulacji:  Antrovis itp. ...

I będę tam przenosił wszystkie posty dotyczące tego zagadnienia - z uporem maniaka.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
greta
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 27, 2011, 14:18:46 »

http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=8489


Na forum Davida jest nowo zalozony watek.Bardzo ciekawy.Polecam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Październik 27, 2011, 21:29:35 »

>Greto<,
zamiast odsyłać do innych może lepiej byłoby byś utworzyła taki, bądź o podobnej tematyce wątek na naszym forum?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
greta
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 28, 2011, 07:13:17 »

Wiesz Darku trudno powiedziec czy by to kogos zainteresowalo.Te wiadomosci przewijaja sie u nas w roznych tematach.

Zupelnie przypadkiem na to trafilam.To tak jako ciekawostka.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex fifa11 world-anime wild-reign magicalespackluporum