Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:49:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co z tym Końcem Świata?  (Przeczytany 46667 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Linda
Gość
« Odpowiedz #75 : Grudzień 30, 2012, 10:05:54 »

 Uśmiech

Cytat: arteg
Mam dla Was wszystkich propozycję, obejrzyjcie sobie film pt. "Kumare. Guru dla każdego".
Dosłownie jakbym widział nasze forum - nawet bardzo nie trzeba wielu forumowiczów naturalizować... Jest tyle podobieństw w ludzkich zachowaniach, że aż dziwne, że nie czerpano stąd inspiracji do scenariusza - przynajmniej nic o tym nie wspomniano. Naprawdę zachęcam.

A arteq ciągle w formie "nieprzebudzonej" Uśmiech..Czy Ty aby nie za bardzo marudzisz z tym wejsciem w 5D?  Chichot
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Grudzień 30, 2012, 10:21:54 »

Lindo, chyba oczekiwałaś tego cudu. Wiesz, że cuda się zdarzają, ale w nieoczekiwany dla nas sposób? Dlatego gdzieś tam było powiedziane: "porzućcie wszelkie nadzieje".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Linda
Gość
« Odpowiedz #77 : Grudzień 30, 2012, 10:46:55 »

 Uśmiech
Cytat: blueray21
Lindo, chyba oczekiwałaś tego cudu. Wiesz, że cuda się zdarzają, ale w nieoczekiwany dla nas sposób? Dlatego gdzieś tam było powiedziane: "porzućcie wszelkie nadzieje".

O nie ,nie ....dobrze wiem co mówię,, Uśmiech
Mnie tez ogarneła wielka senność kiedy gdzieś przeczytałam w necie,,że ponieważ wszyscy jesteśmy JEDNO ,to każdy nieprzebudzony dostanie asystę ANIOŁA, który to pomoże mu z tego nieprzebudzenia wyjść... Chichot Jak wezmiemy pod uwagę nową odsłonę Mikołaja ,to mamy prawo oczekiwać od ANIOŁÓW podobnej.
Zobaczysz jak za jakiś czas, wielu przebudzonych również poczuje senność. Duży uśmiech
 
Ps.Mam nadzieje ,ze nikogo nie uraziły moje żarty.... Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Grudzień 30, 2012, 10:56:13 »

Poczucie humoru może być największym darem w najbliższych czasach, czego sobie i wam życzę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudzień 30, 2012, 17:41:44 »

Linda Uśmiech

Cytuj
Mnie tez ogarneła wielka senność kiedy gdzieś przeczytałam w necie,,że ponieważ wszyscy jesteśmy JEDNO ,to każdy nieprzebudzony dostanie asystę ANIOŁA,

Szacowna czytając coś takiego trudno się nie uśmiechnąć Duży uśmiech
Każdy to jest kowalem swojego losu  Uśmiech
I moim skromnym zdaniem jest jedno z niewielu zdań, w którym zasadne jest użycie wyrazu każdy Uśmiech
Drugim jest, że Każdy jest inny Uśmiech
Co do udziałów tzw aniołów w przejściu do nowego to proszę nie chodzi mi o nazwy tylko o postrzeganie Człowieka z punktu widzenia jego ciała fizycznego - formy  Uśmiech
A to już moim skromnym zdaniem jest raczej smutne Uśmiech
Każdy dostanie ...no jak ten dziad co liczył na cudzy obiad  Uśmiech
Choć dla każdego co innego Uśmiech
to pa Uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #80 : Styczeń 06, 2013, 12:17:52 »

 Uśmiech

Cytat: Przebisnieg
Co do udziałów tzw aniołów w przejściu do nowego to proszę nie chodzi mi o nazwy tylko o postrzeganie Człowieka z punktu widzenia jego ciała fizycznego - formy  Uśmiech
A to już moim skromnym zdaniem jest raczej smutne Uśmiech
Każdy dostanie ...no jak ten dziad co liczył na cudzy obiad  Uśmiech
Choć dla każdego co innego Uśmiech

 UśmiechPrzebiśniegu  to był tylko żart ,tylko żart, i tak trzeba to odbierać  Uśmiech

 Chociaż tutaj trochę się czepię ...Czyżbyś wpadł w pułapkę swoich własnych twierdzeń.."Każdy jest inny i dla każdego co innego" Uśmiech
Bo dlaczego niby postrzeganie człowieka z punktu widzenia jego ciała fizycznego
jest smutne? Raczej jest to normalne. Każdy naprawdę jest inny.Postrzeganie człowieka w ten sposób ,to dla wielu początek doświadczenia.Fajnie ,jeżeli w końcowym  wyniku doświadcząjacy, będzie miał podobne do twoich wnioski.Nie uwierzę,ze już urodziłeś się z tym przekonaniem.Musiałeś się o tym osobiście przekonać,by stało się to dla Ciebie prawdą niepodważalną. Nie uwierzę tez ,ze nadal nie zdarza Ci się popełnić tego błędu.Jesteśmy ludzmi i poza forum płynie normalne życie.Czy czasem nie jest tak ,ze głosząc różnego rodzaju prawdy, mówimy też trochę do siebie. Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #81 : Styczeń 06, 2013, 12:23:16 »

Ogladaliscie to ?
Japonska Ksiezniczka
http://www.youtube.com/watch?v=PTy_TLArg7k
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2013, 12:30:05 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Styczeń 06, 2013, 13:14:47 »

Ta księżniczka jest dość aktywna w dziedzinie "przebudzenia", przedtem jak pamiętam zapowiadała 3 dni ciemności na koniec ery, czyli 21.12.2012.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #83 : Styczeń 06, 2013, 13:25:05 »

A ona tak za każdym razem w tej samej kieccce i tych samych okularach? Czy dla niej czas się zatrzymał? Ach..... księżniczki....  Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #84 : Styczeń 06, 2013, 13:28:07 »

Cytat: blueray21
Ta księżniczka jest dość aktywna w dziedzinie "przebudzenia", przedtem jak pamiętam zapowiadała 3 dni ciemności na koniec ery, czyli 21.12.2012.

Nasza Kiara też zapowiadała, i to o wiele więcej…  i co?  Mrugnięcie Zapowiadania dalej lecą w eter.
Do mózgów tego potrzebujących.

A życie toczy się swoim torem, olewając wszelkich zapowiadaczy.  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 06, 2013, 13:54:42 »

Ta księżniczka jest dość aktywna w dziedzinie "przebudzenia", przedtem jak pamiętam zapowiadała 3 dni ciemności na koniec ery, czyli 21.12.2012.
Zawsze przewidujacy moga powiedziec , ze  tego nie widzielismy , bo dokonalismy przeskoku ,a egipskie ciemosci przypadly pozostalym  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Styczeń 06, 2013, 13:58:54 »

Każde tłumaczenie jest tak samo dobre, jak żadne, to tylko kwestia ego.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign managerzuzlowy truegaming companions kursor