Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 16:13:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296479 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 27, 2009, 00:57:21 »

Teraz nastąpi nagły wzrost ilości fanów Jacksona, szczególnie tych mówiących "tak, bardzo ceniłem jego muzykę", a nie potrafiących naprędce wymienić kilku tytułów płyt z jego dorobku.

Dla jasności: nie uważam się za fana Jacksona i poza kilkoma utworami jego piosenki jakoś do mnie nie trafiały.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 27, 2009, 01:13:58 »

Od dawna błam jego fanką,fakt nie będę wymieniać tytułów piosenek ,bo niestety nie znam angielskiego ,ale zawsze mogę ci zaśpiewać Arteq Język Duży uśmiech
Billie Jean to jedna z moich ulubionych,a po za tym piosenki napisane do filmu "powrót do przyszłości "
Ach ! i jeszcze jedna " The way you Make Me Feel"
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 23:27:45 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 27, 2009, 16:17:19 »

Z jego piosenek bije niewiarygodna energia;] Masz racje Chanell lepszy był w tych latach 80tych, teraz zdziwaczał. Mógł wydać coś jeszcze...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 29, 2009, 19:50:51 »

Fajny gość był z niego,tylko za bardzo chciał być białym.

Przez ostatnie lata jako Zorro musiał przez to przebierać się. Mrugnięcie
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 29, 2009, 20:29:15 »

Jackson cierpiał na jakąś chorobę która objawiała się tym,że na jego twarzy zaczęły się pojawiać białe plamy,no i podobno nie chciał wyglądać tak jak jego ojciec stąd operacje min nosa,ust..
Ale rzeczywiście z tymi operacjami  to przesadzał.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 29, 2009, 21:36:20 »

ateraz troch piosenek
http://www.youtube.com/watch?v=5_n7cftdkl0
http://www.youtube.com/watch?v=W61Q-EZ8R7M
http://www.youtube.com/watch?v=En-cHBv7UpA
http://www.youtube.com/watch?v=4FZcAzZOyOg
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #31 : Czerwiec 29, 2009, 21:52:52 »

Jego choroba polegała na tym,że na siłę się chciał wybielić.

Rozumiesz Kamilu?-On nie chciał być czarny,więc lekarze robili mu zabiegi na rozjaśnienie skóry.

Przy okazji oczywiści korekta wszystkiego,co cechy murzyńskie zdradzało.

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Czerwiec 29, 2009, 22:59:50 »

 Szkoda bo śliczny był z niego murzynek Uśmiech Podobno cierpiał na chorobe zwaną "bielactwo" ale tego my maluczcy nigdy się nie dowiemy.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #33 : Czerwiec 30, 2009, 00:11:12 »

Podzielam Twoje zdanie Channel co do "Billy Jean"  dla mnie najlepszy jego kawałek ale jak pozostałe mniej przypadające mi do gustu bez teledysku sporo tracą .
Co do operacji i wybielania no cóż tak się kończy brak samoakceptacji takimi jak nas Stwórca stworzył , powolna autodestrukcja
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 00:11:59 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipiec 01, 2009, 21:34:04 »

,,Idzcie tedy i czyncie uczniami wszystkie narody,chrzczac je w imie Ojca i Syna I Ducha Swietego''.

Ten cytat w całym kontekscie pozegnania Jezusa mówi o nauczaniu ludzi i na podstawie tego nauczania drogi która maja podaza czyli nauki Jezusa.A chrzest był w bibli i wielokrotnie o nim jest napisane jako o deklaracji jedynego Boga i nauki Jezusa.Gdzie ja twierdziłem ze bnibli nie wspomina o chrzscie???.
Ps.Moze i zle ulozyłem zdanie i faktycznie tam mozna wyczytac z tym zakazanym chrztem przez biblie cos zbyt jednoznacznie.Co prawda potem wyjasniłem o co mi chodzi,ale faktycznie zle sie wysłowiłem i brzmi to troche na opak.Chodziło mi o chrzest katolicki do chrztu Bibli.I ten katolicki jest zakazany a nie Biblijny.Za zle wysłowienie przepraszam.

,,Wtedy przyszedł Jezus z Galilei nad Jordan do Jana,aby sie dac ochrzscić przez niego.Ale Jan odmawiał mu mówiąc:Ja potrzebuje chrztu od ciebie,a ty przychodzisz do mnie ?.A Jezus odpowiadając,rzekł do niego : Ustap teraz albowiem godzi się nam wypełnić wszelką sprawiedliwosć.Tedy mu ustąpił'' Ewangelia Mateusza 3,13-15.

Chrzest bierze sie przed Bogiem a nie poprzez człowieka.I nie wazne kim jest osoba uczestniczaca w chrzscie..

,,Wtedy rzekł mu Jezus : Idz precz szatanie!.Albowiem napisano : Panu Bogu swemu pokłon oddawac bedziesz i tylko jemu słurzyć''Ewangelia Mateusza 4,10.

,,Ja was chrzczę wodą,ku upamietaniu,ale Ten,ktory po mnie idzie,jest mocniejszy niż ja:jemu nie jestem godzien i sandałow nosić.On was chrzcic bedzie Duchem Swietym i ogniem'' Ewangelia Mateusya 3,11.

Mysle ze ten cytat całkowicie wyjasnia sprawe.Jan chrzci ku upamietaniu ale chrzest przyjmuje sie przed bogiem wlasna wolą i tylko Bog moze ten chrzest nam dac.Tak własnie mówi pismo.To ze kler chrzsci dzieci,ktore nie wiedza nawet co sie dzieje i robi to wbrew nie tylko woli człowieka ale i Boga to juz powinno być napietnowane,a to ze rodzice uwazaja ten chrzest za chrzest Boski jest nie tylko fanatyzmem ale i kompletną nieznajomoscia bibli.CHRZEST PRZYJMUJE SIE PRZED BOGIEM I TYLKO ON MOZE CHRZCIC WEDLUG BIBLI.Dlatego w cytacie powyzej Jezusa chrzscił dla upamietania Jan.A chrzest dla upamietania jest raczej lekcja pokory przed przyjeciem chrztu przed Bogiem a nie Chrztem takim jaki znamy z koscioła.

Ale pewnie nadal niektorych nie przekonuje,wiec dam wiecej dowodów.Wedle Bibli Chrzest ma miejsce tylko wtedy gdy człowiek sam zechce przyjac do swego serca Boga i sam zezwoli na taki chrzest.

,,Ci wiec ktorzy przyjeli słowo jego,zostali ochrzczeni i pozyskanych zostało owego dnia około trzech tysiecy dusz''. Dzieje Apostolskie 2,41.
,,Pogrzebani tedy jestesmy wraz z nim przez chrzest w smierć,abysmy jak Chrystus wskrzeszony został z martwych przez chwałe Ojca,tak i my nowe zycie prowadzili.Bo jesli wrócilismy w podobienstwo jego smierci,wyrosniemy równiez w podobienstwo jego zmartwychstania.Wiedzac to,ze nasz stary człowiek został wespół z nim ukrzyzowany,aby grzeszne ciało zostało unicestwione:abysmy juz nadal nie słuzyli grzechowi''List sw.Pawła do rzymian 6,4-6.

Ten cytat mówi czym jest chrzest i jaki jest sesns jego istnienia.I czemu by pojednac sie z Bogiem z Bibli nalezy się ochrzcić.Bo warunkiem zmazania grzechów,ktore wynikaja ze starego testamentu i maja wyniki poprzez przodków,ktorych grzechy dzwigamy jako kolejne ich pokolenia by zacząc z czysta karta trza sie ochrzscić.Ale jest to chrzest taki jak smierć Jezusa co ten cytat dobitnie podkresla.Czyli przyjmuje sie go z pełna swiadomoscią i z otwartym sercem a nie jako osoba młoda badz niemowle nie majaca o tym pojecia.
,,Lecz Bogu niech benda dzienki,że wy,którzy byliscie sługami grzechu ,przyjeliscie ze szczerego serca zarys tej nauki,ktorej zostaliscie przekazani''

Jezeli ktoś nadal uwarza ze katolicki chrzest jest zgodny z Biblia i nie jest czystym wymysłem kleru od samego sensu chrztu poprzez jego znaczenie to jest mało rozgarnieta osobą.Nie tylko chrzest jest jako sam rytuał nieprawdziwy,ale i co gorsza jest on dokonywany wbrew woli i serca człowiekowi czyli przez człowieka a nie Boga.I co najgorsze w tej religi pomija fakt,ze nie jest on darem czystego konta za pare kropelek wody i mamony dla koscioła a poswieceniem swego zycia dla Boga za grzechy przeszych pokoleń.Niestety wiekszosci chrzest kojarzy sie jako cos przyjemnego a jest to rzecza bardzo mylną.Chrzest oznacza pokute i poprawe za grzechy przeszłosci.W zamian za Boga i jego miłośc.Tak przynajmniej mówi Biblia.

Oczywiscie jest jeszcze wiele cytatów,ale nie chodzi o to by zamiescic tu polowe NT i kogos przekonywac.Sa to najbardziej wyraziste cytaty z pisma i najbardziej powszechne i zauwazalne.A prawda w bibli wcale nie kryje sie w zakamarkach wersetów,wiekszosc ludzi poprostu nie chce jej zobaczyć.Dlatego biblia była tyle lat zakazana i dlatego tak Katolicy nienawidza swiadków.No cóz swiadków sympatia nie daze,ale co by o nich nie mówic oni przynajmniej uzywaja Bibli bardziej jako dogmatu swej religi niż katolicyzm ktory wciska ludzia fantazje i bzdury do glowy latami.

No to sobie pooftopowalismy Val de :-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 21:50:09 wysłane przez Trel » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #35 : Lipiec 01, 2009, 22:40:00 »

Praktyka chrztu dzieci w Kościele sięga czasów apostolskich. Nowy Testament podaje, że przyjmujący wiarę w Chrystusa przyjmowali chrzest z całym swoim domem (1 Kor 1,16; Dz 16,33; 18,8). Jeśli były tam dzieci, to z nimi także. Przekonywującym argumentem może być także żywa tradycja w Kościele, która nie widziała w chrzcie niemowląt czegoś niestosownego, przeciwnie - był on uważany za wielkie dobrodziejstwo dla dziecka. W połowie III wieku zalecano nawet, by nie czekać z chrztem dziecka, jak zdarzało się to czasami, aż do ósmego dnia. Przyjmując chrzest, stając się członkiem Kościoła, człowiek otrzymuje te wszystkie dary łaski, które Bóg zawarł w swoim Kościele i których ciągle udziela. Przynależność do Kościoła to nie coś upokarzającego, ale bycie przy samym źródle łask udzielanych przez Boga, ustawiczna Jego pomoc. W Kościele mamy Boga jakby na wyciągnięcie dłoni. Mamy tutaj, jak nigdzie indziej, taki łatwy dostęp do ustanowionych przez Boga i pozostawionych nam środków pomagających w dobrym życiu. Jeśli mamy ich tak wiele i tak blisko właśnie w Kościele, to czemu opóźniać czas, kiedy można będzie z nich w sposób pełny korzystać. Czy człowiek musi aż tyle życia zmarnować, żyjąc bez Kościoła i obecnego w Nim Boga, żeby dopiero, czasami w późnym wieku, odkryć, jak wiele się po drodze straciło?

Przyjęcie chrztu w wieku niemowlęcym oraz wychowywanie się w duchu religijnym nie zwalniają człowieka od osobistego podjęcia decyzji wiary. Człowiek dorastając musi sam przed sobą i przed Bogiem powiedzieć, potwierdzić, że przyjmuje za swoje to, co mu przekazano w dziedzinie wiary. Otrzymując jako dziecko chrzest i wychowanie chrześcijańskie, człowiek ma wszystkie potrzebne dane, sprzyjające okoliczności, aby w sposób już dojrzały i osobisty podjąć decyzję wiary.

Powyższy temat jest bardzo szeroki i nie jest możliwe wszechstronne przedstawienie go tutaj. Dlatego też podaję kila pomocniczych książek, gdzie tematyka ta jest szerzej poruszana (J. Salij, Szukającym drogi, Poznań 1993, s. 191-198; J. Salij, Poszukiwania w wierze, Poznań 1992, s. 214-220; P. Descouvemont, Przewodnik po trudnościach wiary, Kraków 1998, s. 561-576).

EDIT:
czy Ty Trel zaliczasz się do świadków?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 22:47:10 wysłane przez Val Dee » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipiec 01, 2009, 22:41:58 »

Panowie zanim zaczniecie oceniać sakramenty katolickie chrzest , komunia i bierzmowanie  to może warto by było wiedzieć o nich cokolwiek bo mam wrażenie że macie o tym tyle pojęcia co o życiu na Marsie . Podpieranie swoich racji wybranymi fragmentami z Nowego Testamentu doprowadziło nie jeden naród do wojny a fanatyków do morderstw na niewinnych ludziach . A jeśli się zakłada z góry jak to twierdzą niektórzy że sakramenty to pieczętowanie czakr to wszelkie dyskusje nie mają sensu . Zanim zacznie się o czymś pisać to wypadałoby mieć o tym pojęcie
To tak odnośnie wypowiedzi Trela
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 22:43:29 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Lipiec 07, 2009, 20:04:47 »

W kontekście śmierci Michała:

Dobrze, że umarł



http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/dobrze-ze-umarl,23402

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Edit:
Chyba już zaczyna się Michałomania:

Ludzie pogłupieli!



Pewna rodzina z Kalifornii utrzymuje, że w dniu, gdy zmarł Michael Jackson, na drzewie rosnącym w ich ogrodzie pojawiła się podobizna Króla Popu. Ciekawe, czy coś/kogoś dostrzeżecie...

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,6797151,Ludzie_poglupieli_.html

« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 21:11:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipiec 08, 2009, 15:11:54 »

niedługo pewnie powstanie kościół dżeksonowy...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Lipiec 08, 2009, 21:49:36 »

Coś dla wszystkich, którzy uważają że los ich skrzywdził:

Nie ma nóg i rąk, ale surfuje i gra w golfa


Nick Vujicic ma 26 lat. Urodził się bez rąk i nóg. Pływa, gra w golfa, surfuje. O człowieku, który mimo kalectwa żyje pełnią życia, pisał w swoim internetowym wydaniu "Daily Mail".

Nick urodził się w Melbourne w Australii, ale mieszka w Los Angeles. Kiedy przyszedł na świat, jego ojciec był tak zszokowany, że wyszedł ze szpitala i wymiotował. Matka nie była w stanie go wziąć na ręce przez cztery pierwsze miesiące jego życia.

Szkoła samodzielności ....



http://usa.interia.pl/wiadomosci/news/niesamowite-tak-mozna-zyc-bez-rak-i-nog,1335585

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Mobius
Gość
« Odpowiedz #40 : Lipiec 13, 2009, 15:13:31 »

Wyśnił liczby za 5 mln euro



90-letni Izraelczyk wygrał na loterii prawie 5 milionów euro po wytypowaniu liczb, które mu się przyśniły - poinformowała izraelska gazeta "Jedioth Ahronoth".
Mieszkaniec Tel Awiwu pracował ciężko całe życie, aby utrzymać pięcioro dzieci. W ciągu ostatnich 30 lat dwa razy w tygodniu grał za niewielkie sumy w totolotka.

W czwartek powiedział jednemu z synów o swoich nocnych przeczuciach, a ten kupił mu za dwa euro kupon z liczbami, które mu się przyśniły i... wygrał.

- W sobotę wieczorem zadzwonił mój ojciec i powiedział, że wylosowano wyśnione przez niego liczby - powiedział gazecie jego syn. Okazało się że był on jedynym zwycięzcą i nie będzie musiał z nikim dzielić się nagrodą.

Źródło- http://www.tvn24.pl/12691,1609527,0,1,wysnil-liczby-za-5-mln-euro,wiadomosc.html
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Lipiec 13, 2009, 16:38:46 »

Wszystkiego najlepszego dla tego Czlowieka, niech ta wygrana pomoze mu lzej zyc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #42 : Lipiec 13, 2009, 22:25:48 »

Obawiam się, że nie zdąży się zbytnio nacieszyć - ma 90 lat...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Lipiec 14, 2009, 21:18:11 »

Dla ludzi w tym wieku nawet krótkie chwile "exstazy" są więcej warte niż dla młodych, znudzonych, całe lata.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Betti
Gość
« Odpowiedz #44 : Lipiec 17, 2009, 18:23:32 »

Rydzyk

http://www.youtube.com/watch?v=Yolor40dkUo
http://www.youtube.com/watch?v=Tq2hsgoKF54
http://www.youtube.com/watch?v=xApbw-oacOc
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Lipiec 19, 2009, 18:39:22 »

Straszyli ludzi takimi robotami już dość dawno temu, chyba w "Wojna Światów". Było to dość zrozumiałe, Marsjanie mogli coś takiego wymyśleć, ale my ludzie. Może uczymy się od lepszych, ale przecież "Wojnę Światów" napisał ziemianin. Chyba jednak jesteśmy do cna zepsuci:

Robot, który odżywia się ludzkimi zwłokami



"Amerykańska firma z siedzibą w stanie Maryland pracuje nad konstrukcją robota parowego, który będzie zasilany energią pochodzącą ze szczątków organicznych. Wśród potencjalnych źródeł, z których będzie mógł ją pozyskiwać znajduje się trawa, drewno, ale także ciała zmarłych. "
...

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Robot-ktory-odzywia-sie-ludzkimi-zwlokami,wid,11321941,wiadomosc.html?ticaid=6869b
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 19, 2009, 20:59:59 »

Najwyraźniej kombinują jak utrzymać produkcję w czasie dalszego kryzysu bez pracowników , mniej pracowników mających pracę =  więcej paliwa do maszyn
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipiec 19, 2009, 21:41:08 »

Amerykanie zastanawiają się nad wykorzystaniem tych robotów do celów wojskowych. Nie wiem jak można było coś takiego wymyślić, bezczeszczenie ludzkich zwłok jak widać przychodzi im łatwo. Mam nadzieje, że z tego zrezygnują, ale biorąc pod uwage jakie wpływy mają w USA koncerny zbrojeniowe, to obawiam się, że mogą zacząć takie roboty stosować :|
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 21:41:45 wysłane przez Symeon » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #48 : Lipiec 19, 2009, 21:49:13 »

Tak jak w przypadku szczepionek przeciw grypie w razie pandemii będą się przedawać jak ciepłe bułeczki . Pięknie wyczyszczą tereny z zakażonych zwłok
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #49 : Lipiec 19, 2009, 22:51:28 »

I pomyśleć, że nie tak dawno temu hitlerowcy palili ludzi w piecach, a teraz de facto pozwala się na to samo, bo taki robot w swoim silniku musi mieć przecież jakąś komore spalania. Niektórzy powiedzą, że przecież na zachodzie większość ludzi jest kremowana po śmierci, zgoda, ale różnica polega na tym, że kremacja jest dobrowolna, taka już jest tradycja w niektórych krajach, natomiast taki robot spalałby zwłoki de facto bez zgody zmarłej osoby, bez poszanowania ludzkiej godności, byłoby to bardzo przedmiotowe potraktowanie człowieka i bezczeszczenie czyichś zwłok ! To woła o pomste do nieba.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for klubbeardedcollie ganghg funnybunny masterjayz-games