Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 00:51:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296602 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« Odpowiedz #200 : Maj 18, 2010, 11:37:32 »

kiara, zanim coś skomentujesz przeczytaj to prosze uważnie. nie zarzucam ci alkoholizmu. natomiast nie podsumowywuj że mam zerową wiedzę na twój temat. otóż mam. i i wesz wbrew temu czemu tutaj chcesz zaprzeczyć wiesz że bardzo dużą. twoje posty w połączeniu z wizerunkiem mówią o tobie bardzo dużo. problem polega na tym że sama przed sobą nie chcesz sobie zdać sprawy z tego co cię boli - samotności, dlatego wypełniasz sobie treść życia pustakiem w postaci "duchowego oświecenia"
a brak ustosunkowania się do ostatniego akapitu mojej wypowiedzi nr 176 jest najlepszym komentarzem podsumowującym tą dyskusję.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #201 : Maj 18, 2010, 12:04:45 »

kiara, zanim coś skomentujesz przeczytaj to prosze uważnie. nie zarzucam ci alkoholizmu. natomiast nie podsumowywuj że mam zerową wiedzę na twój temat. otóż mam. i i wesz wbrew temu czemu tutaj chcesz zaprzeczyć wiesz że bardzo dużą. twoje posty w połączeniu z wizerunkiem mówią o tobie bardzo dużo. problem polega na tym że sama przed sobą nie chcesz sobie zdać sprawy z tego co cię boli - samotności, dlatego wypełniasz sobie treść życia pustakiem w postaci "duchowego oświecenia"
a brak ustosunkowania się do ostatniego akapitu mojej wypowiedzi nr 176 jest najlepszym komentarzem podsumowującym tą dyskusję.


Posluchaj z psychologji tez zero , wiedza o mnie dwa zera, nigdy ., ale to nigdy nie bylam i nie jestem samotna , nawet 5 minut.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 12:18:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #202 : Maj 18, 2010, 12:11:08 »

Marku  zawracam po prostu uwagę na fakt, że tłuszcze zwierzęce nie są niezbędne do gromadzenia tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka, można nie jeść tłuszczy zwierzęcych ( na takie się powołałeś) są jeszcze tłuszcze roślinne a tyć, przemiana materii też ma w tym swój udział ( każdy ma inną)
 acha i nic nie chce powiedzieć na temat Kiary tylko na temat gromadzenia tłuszczy i nadwagi, ponieważ nie mam pojęcia o jej diecie, wyglądzie, filozofii życia, no może blade pojecie na temat filozofii ale blade, ponieważ nie wczytuje się w " myślicieli"


Jak Ci nie pasuje jej uduchowienie to omijaj szerokim łukiem ( ja tak robię jak czegoś nie trawię, to w to nie wchodzę) uważam, że nie poznasz nikogo przez internet, a wyobrażenia mogą być diametralnie inne niż Ci się wydaje ( niektórzy postrzegają np Ciebie jako czepialskiego i wszywającego słowne potyczki dla zabawy, inni jako źródło rozrywki coś tam sprowokujesz kogoś podpuścisz.....) ale w rzeczywistości jesteś pewnie inny.... tego nie wiem...

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #203 : Maj 18, 2010, 12:14:20 »

ależ oczywiście że nie, i właśnie dlatego godzinami przed nim przesiadujesz pisząc bzdety czy wręcz nawet śpiąc. każdy normalny człowiek będący z kims w związku żałowałby tych pustych przebiegów przed ekranem kompa. ale co tam. przecież to ty jesteś oświecona Uśmiech

wiki, mówiąc językiem młodzieżowym, opinia innych na tym forum na mój temat "zwisa mi i dynda kalafiorem" Uśmiech tak najkrócej rzecz ujmując Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 12:17:22 wysłane przez marek324 » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #204 : Maj 18, 2010, 12:21:57 »

marek324 sluchaj,jak jestes farmaceuto to moze mi powiesz dlaczego,jestem wegetarianka nie jem tluszczy,cukru,soli,miesa,kielbasek itp.zdrowe odzywianie,a cholesterol mam 300 i nie moge go uregulowac,inne wyniki sa ok.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #205 : Maj 18, 2010, 12:33:46 »

a kto powiedział że jestem farmaceutom? zamiast słuchać plotek wróc do źródła informacji i sprawdź Uśmiech

tak zupełnie poważnie ponieważ przebywam na tym forum coraz dłużej i niektóre symptomy mi się zaczynają udzielać, to mogę ci greta zdradzić że zostałaś napiętnowana przez anunnaków. cholesterol jest ich znakiem. wiem to napewno bo objawił mi to en-ki w ostatnim seansie channelingowym który sobie razem spikneliśmy. przy paru browarach, transferingując ich zawartość do żołądka pogadaliśmy o ostatnich newsach w przekazach od myślicieli w kontekście zakazanej archeologii. a ponieważ browar ma swoje prawa musieliśmy wyskoczyć poza ciało bo natura przypiliła. nie byłoby problemu gdyby w miejscu publicznym była toaleta, ale ponieważ jej nie było z ogromną ulgą ulżyliśmy sobie w sferze duchowej. przynajmniej tak jak to zwykle bywa ze sferą duchową nikt tego nie widział. potem tylko szybki powrót do ciała i myk... z powrotem na forum Uśmiech rada en-ki greta dla ciebie: zostań weganką Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 12:37:18 wysłane przez marek324 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #206 : Maj 18, 2010, 12:37:22 »

Greto on jest podobno dyrektorem dużej firmy farmaceutycznej, gdzieś to czytałam, ale głowy nie dam sobie uciąć Uśmiech)) mam słaba pamięć tez chyba za duży cholesterol...


Pozdrawiam Uśmiech)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 12:37:53 wysłane przez wiki » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #207 : Maj 18, 2010, 12:38:46 »

wiki zdaje sie napisala,ze jestes farmaceuto,i tak to poszlo,a moze zle zrozumialam?nie zgadzam sie z Toba odnosnie tych annunakow,jakos mi nie po drodze z nimi,choc kto wie,kto wie...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #208 : Maj 18, 2010, 12:49:35 »

Cytuj
Jako że jestem na tym forum pierwszy raz witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Nowy jednak nie znaczy że nie przyglądałem się uważnie zarówno Projektowi Cheops jak również aktywności na tym forum. Pominąwszy cały ten nieprzychylny szum który wytwarzają zagorzali przeciwnicy PCh jak również Ci, którzy się jeszcze nie przebudzili, uzmysłowiło mi że moje dotychczasowe życie w pogoni za karierą i pieniędzmi staje się jałowe i puste. Kolejny awans, kolejna znacząca podwyżka i coraz większa pustka. I tak aż do stanowiska Dyrektora Zarządzającego znaczącej firmy famaceutycznej w kraju. I nagle błysk - znalazłem Was. A wśród Was szczególnie jedna osoba jarząca się jak kaganek w otaczającej człowieka ciemności. Kapłan '718. WIedza, mądrość i doświadczenie które emanują z niego wręcz z nieziemską mocą pozwoliło mi otworzyć na nowo oczy. Stał się nadzieją nowej jutrzni która niczym zamknięta księga jawi swe tajemnice przed nieświadomym jeszcze bytem. I w miarę jego możliwości staje mu się nauczycielem, przewodnikiem, drogowskazem. Bo czymże są pieniądze kiedy Świat staje w obliczu zagłady.

są to początki Marka na forum Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 12:50:23 wysłane przez wiki » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #209 : Maj 18, 2010, 12:50:44 »


Jak Ci nie pasuje jej uduchowienie to omijaj szerokim łukiem ( ja tak robię jak czegoś nie trawię, to w to nie wchodzę) uważam, że nie poznasz nikogo przez internet, a wyobrażenia mogą być diametralnie inne niż Ci się wydaje ( niektórzy postrzegają np Ciebie jako czepialskiego i wszywającego słowne potyczki dla zabawy, inni jako źródło rozrywki coś tam sprowokujesz kogoś podpuścisz.....) ale w rzeczywistości jesteś pewnie inny.... tego nie wiem...

Pozdrawiam Uśmiech


o przepraszam, to domena rafaeli Uśmiech

wiki, owszem - trafnie znalazłaś Uśmiech i co? jak to czytasz to nie "kulasz się ze śmiechu"? bo ja normalnie boki zrywam, omal się nie "posikałem" Uśmiech

i to właśnie śmiech jest najlepszym lekarstwem na podtrzymanie zdrowia. śmiech, dobre towarzystwo i dystans do siebie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 13:21:28 wysłane przez marek324 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #210 : Maj 18, 2010, 20:46:51 »

Chciałby nieśmiało przypomnieć, ze temat dotyczyodzyskiwania zdrowia, więc zakończmy te personalne wycieczki, albo zaczniemy usuwać.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #211 : Maj 21, 2010, 04:54:36 »

Farmacełtom Duży uśmiech to "on" buty czyści, a dyrektorem jest od czasu, kiedy zdał sobie sprawę że zarządza swoim brudem pod paznokciami.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #212 : Maj 21, 2010, 07:02:20 »

Farmacełtom Duży uśmiech to "on" buty czyści, a dyrektorem jest od czasu, kiedy zdał sobie sprawę że zarządza swoim brudem pod paznokciami.

thotal, powiedz mi z czego to wynika iż generalnie stopień uduchowienia jest odwrotnie proporcjonalny do inteligencji i nabytej wiedzy? bo jak patrzę na twoje poczynania to jesteś wręcz podręcznikowym przykładem.
zazwyczaj działając jako moderator kasujesz niewygodne dla siebie posty bez podania przyczyny (co notabene jest sprzeczne z regulaminem), bo żadnej rozsądnej podać nie możesz. mało tego, robisz to wybiórczo, pomijając kontekst prowadzonej rozmowy co jest kolejnym dowodem na bardzo słabe rozumienie słowa pisanego.
i kto wie. może na twoim poziome jest to i tak lepsze rozwiązanie, bo jak się już wypowiesz to obciach kompletny. bo wiesz thotal jak to mówią: lepiej milczeć i stwarzać pozory głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
taki jest mój komentarz do powyższego zdania.

dziwi mnie zawziętość ludzi uduchowionych, takich jak ty, kiara, rafaela, channel i spółka. głosząc otwarcie na inne poglądy, tolerancje, zrozumienie, empatie, itp. jesteście tego kompletnym zaprzeczeniem. śmieszna sprawa. bo osoby które powinny być ponad to okazują się tak przyziemne i małostkowe, że człowiek się zastanawia o co tu chodzi. i jeszcze wisienka na torcie: brakiem dystansu do siebie pokazujecie że tylko potraficie wieszczyć o uduchowieniu. wieszczycie o uduchowieniu tak jak gramofon odtwarza płytę - też kompletnie nic z tego nie rozumiejąc. dla mnie to kompletna hipokryzja.
ale sokoro jest w kimś tak silna potrzeba zaistnienia a nie potrafi się zaimponować płaszcyznami weryfikowalnymi to samemu się tworzy obszary nieweryfikowalne, lub raczej machinalnie je za kimś powtarza - co jest tu częściej praktykowane -aby stać się w końcu guru. tylko tak naprawdę jeden aspekt w tej kwestii jest istotny. istotne jest to że to nie wy będziecie decydować czy ludzie was odbiorą jako guru czy też jako sezonową, lokalną atrakcię na którą należy popatrzeć z przymrużeniem oka w najlepszym przypadku, w najgorszym zaś z litością.
mamy tutaj na forum niejeden dowód mesjanizmu Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : Maj 21, 2010, 09:13:13 »

Cytuj
dziwi mnie zawziętość ludzi uduchowionych, takich jak ty, kiara, rafaela, channel i spółka.
Marek 324 ze tak powiem po młodziezowemu  " zejdź ze mnie " nie zyczę sobie żebyś o mnie ani do mnie pisał.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 09:13:53 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #214 : Maj 21, 2010, 09:37:28 »

demokracja i fora dyskusyjne mają to do siebie że w sposób dozwolony i zgodny z regulaminem mogę pisać i o tobie, i do ciebie, jak również kogokolwiek innego. a czy będę miał na to ochotę czy też nie to już zupełnie inna sprawa.

« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 09:44:39 wysłane przez marek324 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #215 : Maj 21, 2010, 10:08:38 »

Marek, nie zycze sobie abys kiedykolwiek  odzywal sie na moj temat. To prawda, ze jak przeczytalam
za kogo sie masz, to o Polsko Ludowa. Dzieki takim jak ty ludziom narod musi cierpiec. Nie mam pojecia
kto tobie dal takie stanowisko, zapewnie byl tez taki pelno wartosciowy jak Ty. Ciezkie zycie dla narodu, jesli musi wlec za soba  tak myslacych ludzi jak ty.A najgorsze to, ze tak niedouczonych nie wysyla sie do szkoly, ale sie popiera i pozwala rujnowac wszystko co inni osiagneli. Obserwujac cie na forum, mozna tylko rece zalamac siasc i plakac, a napewno nie mozna sie tym forumowiczom od ciebie czegokolwiek nauczyc. Produkujesz tylko sieczke.
Jestes chory, kiedy widzisz kogos kto cieszy sie zainteresowaniem i uznaniem. Temat "Opentanie"-mysle ze
mozesz z tego tematu duzo skozystac dla swojej osoby. Janneth dobrze wiedziala co robi. Super temat, nie sadzisz. Poznalismy na tym forum twoja dzialalnos, duzo osiagneles. Nie wiem gdzie masz swoja twaz, jeszcze
masz czelnosc dalej czepiac sie mnie, Chanel i innych. Nie zycze ci zle, ale zastanow sie dobrze nad soba,
masz duzo do zrobienia. Nie jestes sloneczkiem na tym forum.
 
Ps. Pisz sobie co chcesz wedlug regulaminu, ty wiesz ze czesto a nawet bardzo czest pisales  do nas
lamiac bardzo ostro regulamin, za co nigdy nie zostales ukarany tak jak nalezy. O tym wszyscy wiedza
jakim jestes pisarzem.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 10:12:55 wysłane przez Rafaela » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : Maj 21, 2010, 10:23:25 »

Witaj Rafaelo Uśmiech
Marek znowu prowokuje , on to robi specjalnie nie dajmy się wciągnąc w dyskusję znim ,wystarczy zajrzeć w jego statystyki , 99 % postów to ataki na niczego nie winnych ludzi ,zero no prawie zero ( 1%)postów można zaliczyć do wnoszących do dyskusji coś ciekawego.
Szkoda twoich  i naszych nerwów ,najlepiej go ignorować,niech sobie dalej wypisuje te bzdury o nas.Nie mam zamiaru z nim dyskutować.
Pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #217 : Maj 21, 2010, 10:27:33 »

rafaela, j.w. - będę się odzywał. będę jak wasz cień Uśmiech
będę demaskował każdą waszą obłudę, hipokryzję, kłamstwo, dwulicowość i poglądy rodem jak to piszesz z Polski Ludowej.
nie jestem słoneczkiem na tym forum. owszem - masz rację. ale w przeciwieństwie do was nigdy się na takie słoneczko nie kreowałem. i nie skomlę i użalam się tylko nad sobą w czym doszedłaś do perfekcji. tylko czemu zamiast współczucia wzbudza to tylko litość? tak rafaela, litość nad tobą, osobą marnej postury moralnej. jeśli ktoś z nas dwojga ma coś do zrobienia, to opócz mnie zapewne ty również. szkoda że tylko zamiast zrobić to wcześniej zmarnowałaś życie na bzdety. teraz może ci po prostu zabraknąć czasu. i nikt go ci nie podaruje. i ostatnie stiwrdzenie rafaelo - nie będę się wypowiadał kto z nas dwojga jest niedouczony. ale mogę powiedzieć komu z nas brakuje elementarnej wiedzy, której brak prezentujesz w każdym swoim poście. wniosek z tego prosty. chcesz biegać? naucz się dobrze chodzić. podobnie jest z aspektami duchowymi. chcesz się za nie brać, zapewnij sobie najpierw solidną edukację. a ty masz braki na poziome końca szkoły podstawowej i średniej. o studiach nie wspominam bo ich poprostu nie masz. widać to na odległość. i nie w tym problem bo znam wartościowych ludzi bez wyższego wykształcenia. problem w tym że kreujesz się na osobę która zjadła "ósme rozumy" a tak naprawdę jesteś kompletnie nijaka, bez wyrazu, bez harakteru. i to dopiero jest porażka - życiowa.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 10:31:51 wysłane przez marek324 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #218 : Maj 21, 2010, 11:31:00 »

Co ja osiagnelam w moim zyciu, to ty tego napewno z twoja inteligecja nie osiagniesz. Moze ci ludzie troche pomoga, poslizgasz sie po ich plecach, jak to i teraz robisz, czy w zyciu zawodowym czy i napewno w prywatnym.Po twoich wypowiedziach, jak pokazala Chanell, niczego sie nie mozna spodziewac. Ty poprostu
jestes prostym duszkiem, ktory pragnie byc szefem, duzej firmy np. Gdybym miala takiego szefa, to od prazu
bym zmienila miejsce pracy. Zalosny jestes w ponizaniu innych ludzi, walczysz o zlo. Juz ci wspomnialam
przenies sie jeszcze dzisiaj na temat opetanie, to przyniesie ci duzo kozysci, jesli jestes na tyle inteligentny aby z tego  skozystac. Tylko ze Janneth prowadzi ten temat na odpowiednim poziomie, i to mnie martwi czy potrafisz sibie poradzic. Tak sie naprodukowales na tym forum, ze trudno ci zaufac czy sobie poradzisz
z tematami z klasa. Moze byc ze ktos znajdzie sie na forum kto stanie za toba. Juz w tej chwili powiem, ze
kazdemu czlowiekowi mozna pomodz ktory chce, ty napewno nie potrzebujesz zadnej pomocy, bo jak widac
dzisiaj znowu chcesz sam dyrektorowac. Dyrektoruj sobie, mysl o sobie tak jak myslisz i zycze ci wszystkiego dobrego. Tacy tez musza miec miejsce tu na tym forum, dlatego twoja wartosc tez sie liczy, bedziesz dobrym przykladem do oceny, a to zrobi kazdy sam.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #219 : Maj 21, 2010, 12:01:47 »

Nie obserwowałem postów marka, który także mi przyłożył  w kwestii mojej "poezji" i zresztą, jak najbardziej słusznie. Z  boku łatwiej się, to i owo widzi. Jeśli ktoś jest np. głupszy, gorszy ( tylko skąd na takim forum aż tak daleko idące wartościowanie???), to czyż nie warto zaświecić mu przykładem, a przynajmniej potraktować z ciepłym dystansem, może żartem. Może to młoda dusza, co?

Nie wiem, ale nikt nie jest ostatecznie zły, są tu osoby, które ewouluują, choć były zajadłymi przeciwnikami różnych głoszonych tu idei. Każdy winien mieć taka szansę. Ojej, jak to okrutnie i wyniośle brzmi, ale chodzi o to, że jeżeli ktoś nas nie zadawala, należy mieć inną pieczę nad nim, albo się zwyczajnie odciąć, jeżeli nie umiemy sobie z problemem poradzić. Dydaktyzm, to najgorsza z metod, niestety także i ja wciąż go uprawiam; staram się jednak, nadać mu przynajmniej życzliwszą formę. I oby mi się to udawało.

Nie chcąc tu nikogo obrazić, stwierdzam, iż niektóre z uwag marka, są jak najbardziej słuszne i rozumiem podniesione larum. Może ten bunt wcale nie jest taki chory, jakim się wydaje być. Nie wiem. Ale, że ma w sobie wielką porcję demaskatorskiej energii, to się już objawiło i to przed chwilą. Nie chcę zachęcać marka do ataków na inne osoby, ale też staram się być obiektywny, i uważam, iż nikogo nie powinno się  atakować. Chyba nie o taką lepszość chodzi tu wszystkim, gdzie  atutem jest wyniosłośc, oraz pouczanie. Nie bądźmi świętsi od papieża.


 Afro
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 22:08:21 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #220 : Maj 21, 2010, 12:20:08 »

No wlasnie, masz Marku juz obronce. twierdzi ze nawet masz racje, moze nie zawsze , ale jednak ja masz.
Tak to jest Koliberku, ze nie zawsze jak ktos pluje, to nalezy powiedziec ze deszcz pada. A to wlasnie jest moj przypadek, Chanel, i innych ktorzy byli tu juz bardzo obrazeni. Ja tez uwazam ze taka pobladzona dusza powinna miec szanse i  ja juz dlugi czas dawalam mu ta szanse.. Nalezy tez wiedziec. ze nie nalezy wkadac rak tam gdzie nie trzeba. Poza tym moze Koliberku zalozysz Markowi nowy temat, jak dokuczac ludziom na tym forum. Napewno bedzie Ci bardzo wdzieczny. Jestes Koliberku inteligentnym ptaszkiem, tak wiec powinnas sie zastanowic kogo tak bardzo bronisz, czlowieka na wysokim stanowisku. Ktos kto siedzi na takim stolku, nie ponizal by sie w ten sposob. To wlasnie taka osoba powinna wiedziec jak nalezy traktowac czlowieka.
Ciekawa jestem jak bys reagowala gdyby ci Marek pisal takie listy jak do nas uzywajac wulgarnych, ponizajacych slow. Musze ci powiedziec ze konsekwentnie nikt nie zalatwil tej sprawy sprzed miesiaca.
Rana jest otwarta, a nawet znowu Marek wklada swoje paluchy. Dlatego oswiadczam basta.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #221 : Maj 21, 2010, 12:32:40 »

...no, widzisz Rafaelo, to mam rzeczywiście problem, gdyż marek nie pisze mi takich listów. Coś
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #222 : Maj 21, 2010, 13:41:04 »

Jak doskonale uwidacznia się w tym wątku błyskawiczne działanie prawa <co wysyłasz, to wraca>.
Rafaelo, nie zrozum mnie źle, bardzo Cię lubię, ale muszę powiedzieć, że popełniasz (nie tylko zresztą Ty) ten sam błąd, co Marek. Wartościujesz „przeciwnika”. Używasz tak samo jak on argumentów ad. personam. A że w stanie emocjonalnym rozmowę toczy się głównie z pozycji Ego, to i trudno o obiektywność w stosunku nie tylko do siebie.
Pewnie teraz drugi ptaszek naraził się, ale tak to widać z boku. Zresztą sama nie raz doświadczałam podobnych sytuacji. No i po to ich doświadczamy by się czegoś nauczyć. Naprawdę warto spojrzeć z perspektywy innej niż wzajemne urazy i niechęci. Inaczej spirala będzie się wciąż nakręcać. I nie będzie to spirala wynosząca, znana ze świętej geometrii…

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 13:42:53 wysłane przez ptak » Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #223 : Maj 21, 2010, 13:44:25 »

marek324:
"thotal, powiedz mi z czego to wynika iż generalnie stopień uduchowienia jest odwrotnie proporcjonalny do inteligencji i nabytej wiedzy?"

Cóż... "złoty rydwan Apollina nie jest już potrzebny kiedy wiadomo, że to słońce."


p.s.
co prawda apollo na złotym rydwanie o ile pamiętamnie pomykał, ale tak brzmiał cytat, który gdzieś, kiedyś przeczytałem. Nad wyraz trafny.

A za greckiego boga można sobie wsadzić amona na przykład.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 13:44:44 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #224 : Maj 21, 2010, 16:32:01 »

Koliberku, Ptaku.
Taka jest prawda, ze za duzo pozwolilam sobie jezdzic po glowie na tym forum. Skutki sa lepsze jak widoczne.
Zawsze staralam sie wszystko lagodzic. Dzisiaj powiem szczerze i otwarcie, jak sie ktos mnie bedzie czepial bez powodu, to dostanie tez odpowiednia odpowiedz. Moje ego, rozwoj duchowy i co tam jeszcze, to jest moja prywatna sprawa i tylko moja. Nie zycze sobie aby kiedykolwiek kto kolwiek sie mnie czepial, bo tez
nie daje powodow do tego. Tu na forum nauczono mnie bardzo duzo, duzo za duzo. Obserwujac tez innych
forumowiczow, ktorych sie tez bardzo zle traktuje, ja oswiadczam nie wiecej.  Pamietajcie Rafaela-to Rafaela, Kiara -to Kiara, Ela-to Ela,
Chanel-to Schanel, Tothal-to Tothal, prosze nareszcie skonczyc z czepianiem sie nas. Kazdy z nas ma prawo do wlasnego zdania tak jak Janneth, Linda i reszta. Ciagle dreczenie Kiary, jak tak mozna. Najpierw zalozenie tematu, na temat Kiary, pastwiliscie sie nad dziewczyna caly dzien, do poznej nocy. Potem Darek zauwazyl i zamknal
temat. Potem zostal otworzony nastepny temat "Opetanie" i dalej nagonka na Kiare. Jak dlugo to juzu trwa. Nikomu tonie przeszkadza ze bez pardonu atakuje sie czlowieka, bo sie wam cos nie podoba. Mi sie tez tu wiele nie podoba, bo jest tu duzo osob ktore przedstawiaja sie na forum zupelnie inaczej, jak sa we wlasnym zyciu. Wiem to w 100%. Osoby ktore bladza , jak uwazacie potrzebuja innego postepowania.
Dlaczego wiec Kiara jest tak traktowana?Koto komu dal na to zezwolenie, aby tak bezlitosnie sie pastwic na kims. Ja jestem zla, Thotal jest tez zly a i ostatnio East trafil do opetanych. DOSYC TEGO.
Jak nie macie czym sie zajac, to zajmijcie sie soba i przywolajcie innych do pozadku, macie duzo do upozadkowania. Skonczylo sie obrazanie, a napewno nie odejde z forum. Jesli robimy pozadek, to wszyscy.
Tu na tym forum nalezy duzo zmienic, to jest poczatek. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radarodzicowsp289 hejtforum informatyka forumwatachyzielonegoamuletu swietadynastiatoftegard