Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 05:57:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296732 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #325 : Sierpień 18, 2010, 09:36:37 »

Tragedia przed Bazyliką. Bezdomny zmarł po uderzeniu fragmentem krzyża
Do zdarzenia doszło około godziny 11. Na głowę bezdomnego spadła belka od demontowanego krzyża.

http://www.mmszczecin.pl/35610/2010/8/17/tragedia-przed-bazylika-bezdomny-zmarl-po-uderzeniu-fragmentem-krzyza?category=news

Co to się dzieje .. w Warszawie ludzie się "belkami" po głowach o krzyż biją, a w Szczecinie belka z krzyża zabija. Tylko dlaczego padło na bezdomnego ?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #326 : Sierpień 18, 2010, 12:48:51 »

Widocznie "belka" nie lubi być w odstawce Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #327 : Sierpień 27, 2010, 11:47:49 »

W dzień utwardzali drogę kruszywem, pod osłoną nocy zastępowali je tanią ziemią. Przestępczy proceder miał miejsce na budowie autostrady A1. Zyski złodziei szły w miliony – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Na nagraniu wideo widać, jak drogowcy pod osłoną nocy wykopują z gotowych już odcinków autostrady dolomit, który służy do utwardzania podłoża, i ładują go na ciężarówki. Miejsce po dolomicie wypełniają ziemią. Prokuratura nie wyklucza, że ziemia może być skażona.

Za każdym razem zajmująca się tym firma przedstawiała dokumenty zakupu nowego ładunku kruszywa.

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali właściciela jednej z firm podwykonawczych oraz siedmiu jej robotników. Drogowcy byli w czwartek przesłuchiwani.

Tona dolomitu kosztuje 200-300 zł, a jedna ciężarówka zabiera aż 30 ton kruszywa. Zdaniem prokuratury, tylko w ciągu jednej nocy z budowy wyjeżdżało nawet kilkadziesiąt samochodów wyładowanych dolomitem. Śledczy podejrzewają, że trwało to kilka miesięcy.

Autostrada A1 ma połączyć Gdańsk z Gorzyczkami na południu kraju. Większość odcinków ma być gotowa jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012.

http://www.tvp.info/informacje/polska/wielki-przekret-na-a1-znikalo-kruszywo/2514805
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : Sierpień 27, 2010, 11:51:23 »



Może budują gdzieś piramidę !!   Duży uśmiech  Duży uśmiech
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #329 : Sierpień 27, 2010, 11:56:51 »

Ale jajca . Polak potrafi ..
Kruszywa na tą budowę pochodziły ze Irlandii, Norwegii i Szwecji dostarczane przez tych http://yeoman-poland.com.pl/x.php/1,4/Realizacje.html
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #330 : Sierpień 27, 2010, 12:06:27 »

kradną, kradli i kraść będą- parafrazując,-
czyli nawet jak wybudują to wytrzyma najwyżej Euro2o12, a potem do remontu  Zły 
nie wiem czy śmiać się, czy płakać?  Buzia na kłódkę
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Torton
Gość
« Odpowiedz #331 : Sierpień 30, 2010, 20:34:03 »

Rzeczywistość dziczeje nam nie tylko w coraz większym stopniu, ale i z coraz większą ekspresją, można powiedzieć. I nie ma na to rady innej niż rozsądny sceptycyzm, wspomagany zdroworozsądkowym myśleniem.

Niestety, z jednym i drugim człowiek zdaje się przeżywać spore kłopoty. Nie jest żadną tajemnicą, że ludzie powszechnie głupieją, zaś nasza współczesność nieodwołalnie pogrąża się w bagnie nowoczesności. Tę nadto banalną obserwację ktoś spostrzegawczy ujął przed laty finezyjnym aforyzmem, mówiącym, że skoro Pan Bóg stworzył świat z niczego, to nie dziwota, że w końcu to nic musi wyleźć na wierzch.

Oj, wyłazi nam na wierzch, wyłazi. Niczym pupa nowoczesnej acz nielimitowanej wagowo damy spod przyciasnych biodrówek. Oto parę przykładów.

Czy Państwo wiecie, że w Wielkiej Brytanii przez ostatnich dwadzieścia lat urodziło się ponad 120.000 dzieci poczętych w wyniku zapłodnienia in vitro, czyli poza organizmem kobiety? Gdyby nie fakt, że każde takie narodziny oznaczają likwidację kilku innych ludzkich zarodków, którym nie dano szansy narodzin, skazując je na śmierć, można by nawet cieszyć się ze szczęścia kobiet obdarowanych macierzyństwem. Gdyby nie to, powtarzam, oraz gdyby nie najnowsze wyniki badań europejskiego oddziału organizacji Human Life International. Otóż dowodzą one, że dzieci w ten sposób powołane na świat, nawet dwukrotnie częściej cierpią na wady wrodzone, niż dzieci poczęte naturalnie. Częściej też chorują na serce i borykać się muszą z wadami układu rozrodczego.

HOLOCAUST TRWA


Francuscy naukowcy przeprowadzili niedawno podobne badania, dowodzące tego samego. No więc proszę spróbować znaleźć potwierdzenie tego rodzaju wiadomości w głównym nurcie medialnym. Zresztą być może, gdzieś, jakaś wieść, przemknęła. Niestety, o głębszym omówieniu opłakanych acz dalekosiężnych konsekwencji tego niepokojącego zjawiska, to znaczy o skutkach odłożonych w czasie, nie ma oczywiście mowy.

Nie ma mowy również o najnowszych doniesieniach z Holandii. Mało, że raptownie wzrasta tam liczba eutanazji (z roku na rok o ponad dziesięć procent – w 2009 roku uśmiercono w tym kraju o połowę więcej ludzi niż pięć, sześć lat wcześniej), to jeszcze w statystykach tego zjawiska przestano uwzględniać zgony spowodowane wspomaganym samobójstwem czy te „uzyskane” w wyniku niepodejmowania reanimacji, czy po prostu śmierć z powodu „odstąpienia od podtrzymywania funkcji życiowych”, jak to się dzisiaj nowocześnie i sterylnie nazywa.

Swoją drogą: prawda, jaki postęp? Niemcy w obozach koncentracyjnych zatrzymywali funkcje życiowe więźniów w komorach gazowych, współcześni eutanaziści zaledwie odstępują od podtrzymywania funkcji życiowych w nowocześnie urządzonych klinikach i szpitalach. A ja od lat pytam: cóż to za różnica, skoro wtedy i teraz skutek jest taki sam? Przecież co do samej zasady, ideolodzy przemysłu eutanazyjnego zachowują się dokładnie tak samo jak Niemcy na rampie kolejowej Auschwitz. Mianowicie orzekają, kto ma prawo żyć, a czyje życie wolno przerwać. I chociaż współcześnie odbywa się to właśnie w szpitalnych salach oraz za sterylnie czystymi drzwiami gabinetów „lekarzy”, tak czy owak efekt jest identyczny: holocaust trwa.

MENTALNE ZAPLĄTANIE

Notabene, postęp w wydaniu holenderskim przyspiesza w stopniu dla rozumnego człowieka niewyobrażalnym. Proszę sobie wyobrazić, że spośród przeszło dwustu funkcjonujących w Holandii hospicjów, przeszło 160 oferuje tak zwane „usługi eutanazyjne”. Ostatnio zaś pewna organizacja zwolenników „prawa do śmierci” wystąpiła z wnioskiem o przekazanie ośrodka, w którym jej członkowie mieliby możliwość legalnego zabijania osób chorych psychicznie, ludzi dotkniętych demencją starczą czy chorobą Alzheimera. Argument jest jeden: ponieważ ludzie z różnych powodów otępiali nie mogą sami skorzystać z „prawa do eutanazji”, zatem należy im w tym pomóc. Mało tego: dla zapewnienia prawidłowego finansowania placówki, należy ją zlokalizować na terenie szpitala bądź domu opieki…

Nasz świat wariuje, a człowiek wariuje wraz z nim. Najwyraźniej z pochyłego drzewa człowieczeństwa nic prostego nie daje się już wyciosać. No nie można bezkarnie dla kondycji psychicznej utrzymywać, że eutanazja nie jest czymś specjalnie niestosownym, za to czymś nagannym miałoby być zabijanie foki dla jej mięsa czy futra. I nie sposób odwoływać się przy tym do „światopoglądowej neutralności”. Albowiem wyłącznie ludzie mentalnie zaplątani mogą zachwalać neutralność światopoglądową bez obawy popadnięcia w sprzeczność. Dla kogoś, kto kieruje się w życiu określonymi zasadami, neutralność nie istnieje z definicji.

Dlaczego tę oczywistość pozwalamy zakłamywać – oto jest pytanie.

Źrodło: http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/pochyle-drzewo-czlowieczenstwa/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 20:34:35 wysłane przez Torton » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #332 : Sierpień 31, 2010, 20:45:41 »

   
NASA
Z rykiem, płomieniem długim na 200 metrów i wielką chmurą kurzu, NASA przetestowało największą rakietę w swoim rodzaju. Trwająca dwie minuty próba kosztowała 75 milionów dolarów i zakończyła się sukcesem. - Nie ma nic lepszego dla inżyniera, niż oglądać taki test - powiedział Douglas Cooke, szef działu eksploracji NASA.
Podczas testu rakieta osiągnęła ciąg rzędu 1633 ton i generowała równowartość 22 milionów koni mechanicznych. Do utrzymania takiej potęgi w miejscu, konieczne było zbudowanie specjalnego, powiększonego stanowiska testowego na pustyni w Utah. Płomienie wylotowe osiągały temperaturę 3000 stopni C.

Techniczne cudo

Ares I jest powiększoną i zmodyfikowaną wersją rakiet, potocznie nazywanych "boosterami", które pomagają wynosić na orbitę amerykańskie promy kosmiczne.

Prace nad Aresem zostały zapoczątkowane w ramach programu Constellation. Owocem prac ma być rakieta, wynosząca w przestrzeń kosmiczną statki kosmiczne Orion, którymi Amerykanie mają podróżować do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, po wycofaniu ze służby wahadłowców.

Powiększona wersja nazywana Ares V, miała być napędem dla statków kosmicznych, którymi amerykańscy astronauci mieli powrócić na Srebrny Glob.

Niepewna przyszłość

Obecnie na budowę nowej rakiety NASA wydała już około miliard dolarów. Niestety dla agencji, nad całym programem, zapoczątkowanym w 2004 przez prezydenta G.W.Busha, gromadzą się czarne chmury.

Administracja prezydenta Baraka Obamy, chce skasować Constellation, ponieważ jest za drogi. Wynoszeniem kosmunautów i ładunków na orbitę mają zająć się bardziej ekonomiczne prywatne firmy. Już została anulowana część programu, w ramach której miał się odbyć lot na księżyc.

Źródło: http://www.tvn24.pl/0,1671644,0,1,nasa-testuje-potezna-zabawke,wiadomosc.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 20:46:11 wysłane przez Torton » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #333 : Wrzesień 09, 2010, 14:36:15 »

http://www.youtube.com/watch?v=QiimQ7XAgb4

Sam znam osoby, które doświadczyły przemocy i były bite w areszcie, jeden znajomy opowiadał jak pobili go w radiowozie i tak dalej...
Policjanci wymierzają samosądy...

Eskalacja przemocy na dużą skalę. Szczególnie na meczach, ostatnio jeden znajomy podesłał mi linka.
http://pomoc-kibicom.pl/

Często tak jest, że to policja staje się przyczyną "burdy" prowokacja, poleci jedna kulka i się zaczyna.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #334 : Wrzesień 13, 2010, 21:20:09 »

Wstrząs w Japonii! W tajemniczych okolicznościach zniknęło 230 tys. stulatków
iewiarygodne.pl 13.09.2010 15:24


Stulatkowie w Japonii znikają w tajemniczych okolicznościach (fot. Jupiterimages)

Kilka miesięcy temu Japończycy zostali poruszeni informacją o swoim rodaku - 111-letnim mężczyźnie, który uznawany był za najstarszego mieszkańca Tokio. Delegacja urzędników, która zamierzała osobiście złożyć seniorowi życzenia zamiast żywotnego staruszka znalazła tylko jego zmumifikowane zwłoki. Biegli stwierdzili, że Sogen Kato nie żyje od ok. 30 lat, Teraz okazuje się, że tamta sprawa byłą tylko wierzchołkiem góry lodowej. Najnowsze doniesienie nie pozostawiają wątpliwości - w całej Japonii stwierdzono w ostatnim czasie "zaginięcie" kilkuset tysięcy 100-latków.

...

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wstrzas-w-Japonii-W-tajemniczych-okolicznosciach-zniknelo-230-tys-stulatkow,wid,12661892,wiadomosc.html?ticaid=6ae16
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #335 : Wrzesień 14, 2010, 08:54:57 »

Cytuj
Najnowsze doniesienie nie pozostawiają wątpliwości - w całej Japonii stwierdzono w ostatnim czasie "zaginięcie" kilkuset tysięcy 100-latków.
Ze co?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #336 : Wrzesień 14, 2010, 08:59:06 »

Że jak widzisz na powyższym obrazku.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : Wrzesień 14, 2010, 09:10:00 »

wiadomo że systemy emerytalne trzymają się już tylko dzięki kredytom,-
może rozpoczęto już planową eksterminację emerytów zaczynając od najstarszych..?

"Ucieczka Logana"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 09:28:00 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Torton
Gość
« Odpowiedz #338 : Wrzesień 14, 2010, 13:39:44 »

Generalnie ustroje wyglądają tak:
– Maoizm: mam trzy krowy; rząd zabiera wszystkie, zabija i mięso dzieli po równo.
– Komunizm: mam trzy krowy; rząd zabiera je do kołchozu, gdzie zdychają.
– Narodowy socjalizm: mam trzy krowy; rząd zabiera dwie i zamienia je na armaty.
– Faszyzm: mam trzy krowy; rząd ustanawia cenę maksymalną na mleko, a krowy każe zakolczykować, bym ich nielegalnie nie zjadł.
– Socjalizm: mam trzy krowy; rząd odbiera mi pod przymusem mleko, które potem mogę kupić w państwowym sklepie na kartki.
– Socjaldemokracja: mam trzy krowy; rząd skupuje ode mnie mleko i rozdaje za darmo w szkołach, gdzie dzieci wylewają je do zlewu.
– Państwo opiekuńcze: mam trzy krowy; muszę sprzedać jedną, by starczyło na badania weterynaryjne i podatki od dwóch pozostałych.
– Eurosocjalizm: mam trzy krowy; rząd każe mi zabić jedną, bo krów jest za dużo – i drugą, bo krowa sąsiada jest chora na pryszczycę.
– Kapitalizm: mam trzy krowy; sprzedaję jedną i kupuję byka!
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #339 : Wrzesień 17, 2010, 12:58:52 »

Makabryczne zadanie dla uczniów podstawówki


Makabryczne zadanie dał do rozwiązania uczniom trzeciej klasy szkoły podstawowej w Japonii nauczyciel matematyki: Ile dni zajmie zabicie 18 dzieci, jeśli codziennie będzie się zabijało troje?

Władze oświatowe prowincji Aichi zareagowały udzieleniem upomnienia 45-letniemu nauczycielowi z miasta Okazaki - informuje agencja Kyodo. Pedagog tłumaczył się, że "tak mu się po prostu wyrwało" i solennie obiecał, że czegoś takiego nie zrobi nigdy więcej.

Władze oświatowe zamierzają uważnie przyglądać się pracy tego nauczyciela.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #340 : Wrzesień 20, 2010, 20:44:30 »

Przeklęta IV władza
2010-09-16 13:31:40    Autor: Roman Sklepowicz

Tylko politycy, hipokryci i polityczne " TROLE" - etatowi komentatorzy wszelakich postów, blogów i artykułów - nie wiedzą, że NAPISAŁEM PRAWDĘ!

Z konstytucji RP

Art. 10.

Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej. 

Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały.

Tyle i tylko tyle ! A rzeczywistość? Rzeczywistość  jest inna niż definiuje to konstytucja RP!

Popularnym stało się powiedzenie, że IV władzą są dziennikarze. Często słyszymy to z różnych mediów. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, gdy nie fakt, że  jest w naszym kraju IV władza, o której się publicznie nie mówi.

DLA WIELU MILIONÓW POLAKÓW JEST NAJWAŻNIEJSZĄ, PRZEKLĘTĄ I NAJBARDZEJ PODŁĄ  WŁADZĄ!!!

Tej władzy nie powołała żadna ustawa, żadne stanowione prawo, NIKT TEJ WŁADZY NIE KONTROLUJE, ona jest ponad WSZELKIM PRAWEM I NADZOREM!!!

TO  FIRMY WINDYKACYJNE   I  W I N D Y K A T O R Z Y !

Trzeba już dzisiaj być arcymistrzem hipokryzji bądź politykiem, by nie wiedzieć o wszechpanujących nad milionami Polaków, nad ich życiem i zdrowiem – nie tylko psychicznym – OPRAWCACH, których nieomal co piąty Polak nazywa jednym określeniem WINDYKATOR!

Wolno im WSZYSTKO! Nie boją się NIKOGO! Stosują terror psychiczny i fizyczny! Ich  wizyta KOSZTUJE 150-200zł, o czym niejednokroć w piśmie do klienta informuje BANK! MOGĄ straszyć, wdzierać się do domów, nachodzić sąsiadów i miejsce pracy, dzwonić o KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY! Dzwonić do członków rodziny i do znajomych ofiary (dłużnika)! Wystawać pod domem – pracą – i iść obok do domu czy sklepu wszczynając awanturę przy kasie "skąd k... h... masz pieniądze na zapłacenie rachunku?" Na groźbę, że powiadomię policję reagują... MASZ  TELEFON  k... h... DZWOŃ!  Grożą odebraniem dzieci do domów dziecka, proponują oddanie organów (nerki) do przeszczepu, rewidują torebki, meble, zabierają aparaty fotograficzne jako zapłatę za ich wizytę.

NO CO? RZĄDZĄCY NIE WIECIE O TYM???

Zapraszam do komentarzy tego art. www.sklepowicz.pl BLOG jednak przytoczę (zachowana pisownia oryginalna):

"no to zacznę, moja watpliwej przyjemnosci znajomosc z tymi "ludzmi" skonczyła się depresją, proba samobojczą i ogólnym rozstrojem nerwowym. wyzwiska,obelgi,zastraszania,grozby to norma u nich. teksty typu,,jestes zlodziejem,oszustem,naciagaczem,wziełas kredyt to płać,wyłudziłas…takie teksty to juz standard.
najlepszy tekst jaki usłyszałam od windykatora z eurobanku brzmiał ,,wyslemy ludzi w dresach i wytrzepia z ciebie te pieniadze,,….kolejny przyklad?
dupek z lukasa,wygląd ciutke lepszy od orangutana,wchodzi mi do sklepu pomimo,ze mu tego ustawa zakazuje i zaczyna mi licyowac towar,kasę,wagę,komputer,zagląda do kasy,wyprasza klientów ze sklepu,grozi,ubliza a nawet proponuje seks……bez mrugniecia okiem zabiera pieniadze z utargu….przy tym wyzwiska,ublizania…..to nie sa ludzie…to bestie wyszkolone niczym nazistowskie psy,aby rozszarpac,zgnoić,upodlic,zdeptac….tak,to jest władza…"

"Bardzo sie cieszę, że Pan podjął ten temat bo to żenujace, że w państwie należącym do UE jest dopuszczalne funkcjonowanie czegość takiego jak WINDYKATOR, z różnymi stopniami, aż do “komornika” terenowego.
Ja doswiadczyłam i nadal doświadczam brutalnego i chamskiego zachowania “tego czegoś” czyli windykatora. W ich szeregach mieszczą się windykatorzy w bankach, kancelariach prawnych i firm windykacyjnych.
Najpierw miałam lawinę telefonów w godz. od 7.00 do 21.00 od windykatorów z banków, którzy dzwonili kilka razy dziennie w tej samej sprawie, informując mnie, że za każdy telefon naliczają mi od 20 – 50 zł.Moje tłumaczenia, że napisałam pismo o prolongatę z ważnych powodów nie miała znaczenia. Potem dzwonili do nie o różnych porach dnia i nocy z banku, kancelarii prawnej i firm windykacyjnych. Do tego napływała do mnie lawina korespondencji z tych samych żródeł i dodatkowo obciążano mnie kosztami monitów od 20- 80zł. Oprócz tego naliczano mi odsetki za każdy dzień, czyli kilka kar za jedno przewinienie.
Przez telefon windykatorki i windykatorzy krzyczeli na mnie. Usłyszałam, że mi dupy , że przyślą do mnie windykację terenową i ” z dupy ci wyciągną te pieniądze ty stara krowo”.

"Jeszcze jedo. Windykatorzy wielokrotnie dzwonili do wszystkich ludzi w całej Polsce noszących moje nazwisko i informowali ich o moich długach. Dzwonili też z tą samą informacją wiele razy do poważnej instytucji, z której kiedyś zadzwoniłam do banku. Dzwonili też wielokrotnie do byłego zakładu pracy. Zaszczuli mnie w moim środowisku.
Pytam kto zezwolił na takie czyny WINDYKATORÓW. Jest droga prawna i nią należy kroczyć a jeśli tak sie nie dzieje to Polska jest państwem bezprawia. Nie jestem złodziejem tylko ofiarą manipulacji bankowych i chorego prawa.
WSYDZĘ SIĘ, ŻE ŻYJE W TAKIM KRAJU GDZIE OBYWATEL JEST ŚMIECIEM, Z KTÓRYM BYLE WINDYKATOR ROBI CO CHCE A WŁADZA, KTÓRĄ TEN OBYWATEL WYBRAŁ GŁOSUJĄC NA NIEGO, UDAJE ŚLEPEGO. WSTYD PROMINENCI WIELKI WSTYD!!!"

"W domu horror, dzieci chodzą po dziś dzień z komórkami przy szyi by w razie czego zadzwonić po pomoc, wystraszył je windykator bez karku który przyszedł pod szkołę. Co roku muszę pisać pisma do dyrekcji szkół żeby ze względu na wyjątkowe okoliczności zezwolił córkom na noszenie włączonego telefonu w szkole. Jest to dość upokarzające ale nie ma innej rady jeśli dzieci są zagrożone. Oczywiście prokuratura i policja nie widzi żadnych znamion przestępstwa".

"Moje pierwsze brutalne zetknięcie było z windykatorem z Doutsche Banku PBC S.A. ,które ciężko odchorowałam. Jak trzeba będzie to podam jego dane personalne. Zadzwonił po godz. 21.00 i tak strasznie krzyczał i ubliżał mi, że mnie sparaliżowało. Facet zachowywał się tak jakby zażył środki dopingujące. Był to młody człowiek i krzyczał na mnie, że jestem podłą świnią i zaległą ratę wydrze mi z ryja!!! Nie mogłam uwierzyć w to co słyszałam, myślałam, że to sen, a jednak to była jawa. Potem było już tylko gorzej. Opiszę to wraz z podaniem nazwisk Panu R.Sklepowiczowi na maila".

"W moim przypadku najgorsze były telefony do pracy windykatorów z GE Capital Banku ponieważ pracowałam w małym pokoju gdzie stało biurko przy biurku i zdawałam sobie sprawę,że pozostałe koleżanki mimo woli są wtajemniczone w moje osobiste problemy co powodowało u mnie strach,wstyd i upokorzenie.W czasie takich rozmów człowiek nie ma szans aby nawet powiedzieć to co by chciał ponieważ zdaje sobie sprawę,że wszyscy słuchają tego co mówi.Następna atrakcja to wizyta windykatora z Lukasa w pracy i miejscu zamieszkania.W pracy za dużo nie pyskował(pewnie dlatego,że w pobliżu był pracownik ochrony),a do domu go po prostu nie wpuściłam ponieważ już wcześniej słyszałam o ich chamskim zachowaniu więc wyszłam na korytarz i załatwiłam go odmownie na wycieraczce.Kolejne doświadczenie to Ultimo i Kruk.Telefonu do mnie nie mieli więc zasypali mnie toną papierów pełnych kolorowych(czerwonych,granatowych i żółtych) podkreśleń,tekstów wziętych w ramki jakby ktoś był ślepy, niedorozwinięty i nie umiał czytać.Mam w swojej kolekcji też pocztówki z wakacji i z Londynu z tekstem “Mam interesującą propozycję finansową.Proszę o pilny kontakt na nowy numer w Polsce 0 669 930 119.Pozdrawiam K.Perfidne ptaszysko oferowało mi telefon komórkowy na kartę,odtwarzacz MP4 i ciśnieniomierz za podpisanie korzystnej dla nich ugody.Na początku tego roku otrzymałam również kalendarz od Ultimo i próbkę kawy rozpuszczalnej z tekstem,że wystarczy im tyle czasu na uzyskanie nakazu zapłaty w Lublinie co mnie na wypicie tego obrzydlistwa które mi przysłali,a które po otwarciu koperty wylądowało w koszu na śmieci".

C.D w komentarzach na Blogu www.sklepowicz.pl

Muszę od siebie dodać, opowieść pani Arlety W. – sprzed dwóch dni. "Do mieszkania weszło 3 windykatorów. Pani Arleta z mężem mieszka u teściów  w domku. W obecności męża i teściów windykator włożył jej rękę pod stanik bawiąc się macaniem jej biustu. Oficjalnie szukając – jak twierdził skitranych pieniędzy, biust Artety to duża piątka".

JA BYM ZABIŁ WINDYKATORA, a mąż i teściowie milczeli... WIDOCZNIE TAKIE JEST PRAWO W POLSCE!!!

K... mać może ja nie wiem, może jest takie prawo w Polsce???

http://interia360.pl/artykul/przekleta-iv-wladza,38856
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #341 : Wrzesień 20, 2010, 21:41:19 »

Tekst robi wrażenie  Szok

Moim skromnym zdaniem cały ten światowy kryzys ekonomiczny i rosnące gwałtownie zadłużenie firm i obywateli tego świata, to początek końca tej cywilizacji. Czytałem niedawno w necie, że według ostrożnych szacunków w przyszłym roku banki przejmą ok. 2 miliony mieszkań z tytułu niespłacanych kredytów hipotecznych. Wiśta wio! Zaczną się chyba migracje do cieplejszych regionów świata, żeby ci wszyscy bezdomni mogli przetrwać zimę w znośnych warunkach ale bez dachu nad głową. No i jedzenie rośnie tam na drzewach, np. banany i daktyle.

Zapowiadani przez Św. Jana w Apokalipsie Czterej Jeźdźcy (Zwiastuni) końca są już wśród nas. Nazywają się: Kredyt, Odsetki, Windykator i Bezrobocie.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #342 : Wrzesień 21, 2010, 08:03:41 »

Podobno bańka spekulacyjna kredytów mieszkaniowych na rynku państwa środka jest też na granicy „pęknięcia”- tak jak to wydarzyło się w US i doprowadziło do kryzysu,-
czy było to ukartowane czy nie..?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 08:03:55 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #343 : Wrzesień 21, 2010, 21:43:25 »

Wszystko na to wskazuje, że "Ktoś" ten scenariusz napisał. Ktoś obrzydliwie bogaty. Jeśli światem rządzi pieniądz, to wystarczy przejąć kontrolę na tym powszechnym pieniądzem, żeby kontrolować i kreować losy świata. Nie potrzeba wojen i zajmowania cudzych terytoriów - wystarczy bez przelewu krwi zajmować cudze rachunki bankowe... Zły
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #344 : Wrzesień 22, 2010, 17:49:53 »

Cytuj
eśli chcecie książkę, w której wspaniale pokazane jest ścieranie się tradycji, religii pogańskiej i chrześcijańskiej, gorąco polecam "Mgły Avalonu" - wersja legendy arturiańskiej, fantastyczna wprawdzie, ale, jako że bazowana na rzeczywistych kultach pogańskich, wspaniale oddająca ducha tego starcia, tej różnicy i zmiany. Sam przez te ponad 1300 stron przebrnąłem 1,5 dnia - cudowna lektura!

jestem całkowicie pochłonięta, wspaniała lektura.

Zawsze lubiłam opowieści o Królu Arturze Mrugnięcie)

hihihi nawet mój król tak samo ma na imię Uśmiech) dzięki Tene Uśmiech)


Pozdrawiam Uśmiech

 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #345 : Wrzesień 28, 2010, 20:18:07 »

10 najdziwniejszych ludzi na świecie


(fot. Jupiterimages)

Emil Cioran, francuski pisarz rumuńskiego pochodzenia, napisał kiedyś: "(...) gdy uznałem, że jestem człowiekiem najnormalniejszym pod słońcem, ogarnął mnie strach i całą zimę spędziłem na czytaniu tomisk z zakresu psychiatrii."

Tego typu problemów z pewnością nie miały osoby, które są bohaterami naszego rankingu. Za magazynem People publikujemy ranking 10 osób, które z różnych powodów, można uznać za największych "dziwaków" na naszej planecie.

...


(fot. AFP)

Urodzony 29 kwietnia 1952 w Leicester David Icke, to były profesjonalny gracz w piłkę nożną (grał m. in. w Coventry City), ale także prezenter BBC i rzecznik prasowy brytyjskiej Partii Zielonych. Od roku 1990 roku pełni - jak sam określa - funkcję "pełnoetatowego śledczego w sprawie kontrolowania Ziemi przez Reptilian (ludzi jaszczurów)".

Jego zdaniem, wiele osób zajmujących dziś bądź w przeszłości ważne stanowiska, to pochodzące z innego świata "ludzie jaszczury". Tajemnicza rasa Reptilian, zdaniem Icke'a, w pełni kontroluje bieg wydarzeń na świecie. Według brytyjskiego ekscentryka Reptilianem, bądź potomkiem Reptilian, są m. in.: były amerykański prezydent George W. Bush, Królowa Elżbieta II i popularny amerykański piosenkarz country Kris Kristofferson.

Icke wierzy także w to, że Reptilianie są wyznawcami kultu szatana. To, w jaki sposób ludzie jaszczury sprawują władzę nad naszą planetą, Brytyjczyk opisał w swoich15 książkach. Jest niezwykle popularny w krajach anglosaskich - w 1999 roku był gościem uniwersytetu w Toronto, gdzie poprowadził trwającą ponad 5 godzin konferencję "naukową". Został tam bardzo ciepło przyjęty, a po skończonej konferencji studenci zgotowali mu nawet owację na stojąco.

2/11

...

http://niewiarygodne.pl/gid,11663033,img,11663037,kat,1017185,page,8,title,10-najdziwniejszych-ludzi-na-swiecie,galeriazdjecie.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #346 : Wrzesień 29, 2010, 04:13:13 »

Jak izotop C14 zakłócił spokój pradawnych faraonów

Radiowęglowa metoda datowania*. Gdzie tutaj miejsce na faraonów... cóż... wszystko przez to, że produkcja węgla C14 nie jest stała w czasie - ano nie jest ponieważ nasze Ziemiątko co jakiś czas ma dylemat... czy aby nie dokonać inwersji biegunów i w takich właśnie chwilach zmniejszone było działanie pola magnetycznego Ziemi. Ale może wszystko od początku :]

Ponieważ istnienie tegoż izotopu pierwsi zauważyli naukowcy pracujący w czasie II Wojny Światowej po próbie wybuchu bomby atomowej na pustyni w Nevadzie było to najskrytszą tajemnicą. Sądzili bowiem oni, że tylko w taki sposób można go uzyskać. Otrzymali potężną wartość przez wybuch i zamierzali na tym założeniu zbudować aparaturę pomiarową która pozwalałaby im monitorować czy inne kraje także czegoś z bronią atomową nie próbują.

Jakież musiało być i zdziwienie kiedy po ponad roku prac i inwestycji w projekt odkryli, że kolejny instrument w terenie naturalnym daje im pozytywne odczyty. Okazało się, że izotop ten jest wszędzie! Po jakimś czasie zorientowali się, że pomimo tego, że jest wszędzie nie jest pochodzenia ziemskiego i dopiero wtedy prace ruszyły we właściwym kierunku.

W 1947 roku na podstawie badań tego izotopu Libby opracował metodę datowania wykopalisk pochodzenia organicznego i wszystko wydawało się, że ok i wszystko wydawało się, że pięknie... aż do nieszczęsnych faraonów...

Okres połowicznego rozpadu izotopu C14 wynosi 5730lat. Jest wiele naukowych tłumaczeń ale ja wymyśliłem swoje własne na zasadzie "herbatki góralskiej" - bierzesz szklankę herbaty i wypijasz do połowy, potem uzupełniasz wódką, a potem pijesz do połowy, potem uzupełniasz wódką i pijesz do połowy itd... teraz będzie każdemu łatwiej pojąć abstrakcje uczonych ;]

W przypadku wieku faraonów taki okres jest bardzo na rękę, a często nawet w sam raz. Niestety kiedy Pan Libby spróbował swych metod w Dolinie Królów okazało się, że czyjś "wnuk żył przed swoją babcią" [(c) Ka.] itp... zrobił się rwetes, zrobił się lament... naukowcy zaczeli walczyć, a teorie sypały się jak z rękawa. Spory trwały jeszcze długo i dopiero w latach 70tych udało się ostatecznie ustalić co nie grało - właśnie kaprysy naszego Ziemiątka które zamieniało swoje bieguny i przez to zmieniały się wartości jego pola magnetycznego...   
Jak zatem skorelować takie wahania? Znalazł się sposób! Na małym obszarze w parku w Kanadzie rosną jeszcze 4 tysięczne letnie drzewa! Szanowny Pan Libby chciał aby mu podarowano takie drzewko tak aby za pomocą regularnych słojów-przyrostów mógł dokonać datowania i korelacji poziomów zawartości izotopu C14. Oczywiście pozwolenia nie wydano ale robotnicy którzy budowali drogę przejazdową obok parku "przypadkiem" pomylili się, odskoczyli na kilkadziesiąt metrów z planu i wciąż "przypadkiem" zwalili jedno takie drzewo, a Libby'ego wcale u nich często nie widywano. Co było robić? Sądzić? Dali mu to drzewo, a całość jakoś się rozeszła po kościach...

Efekt? Metoda radiowęglowa, datowanie izotopem C14 stała się dokładną i wiarygodną metodą... choć nie do końca bo po tym wszystkim pojawił się jeszcze jeden nieprzewidziany element. Kto? Co? Człowiek! który wprowadził znaczne ilości węgla pochodzącego z paliw kopalnych. I znowu trzeba było wprowadzić poprawkę ale o tym więcej_tutaj- http://www.if.pw.edu.pl/~pluta/pl/dyd/mtj/zal99/marzantowicz/Siec/Obliczanie%20wieku%20radiow%EAglowego.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #347 : Październik 01, 2010, 07:49:09 »

Antynoble rozdane
Piątek, 1 października (06:14)   

Chorym na astmę pomaga kolejka górska, przeklinanie łagodzi ból, a nietoperze uprawiają miłość francuską - autorzy między innymi tych odkryć zostali w tym roku uhonorowani w czwartek nagrodami Ig Nobel, nazywanymi też Antynoblami. W tym roku przyznano Ig Noble po raz 21.

...

http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/przeklinanie-na-bol-skarpety-na-buty-antynoble,1538893
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #348 : Październik 04, 2010, 15:20:26 »

Cytuje z innej strony.

Cytuj
Być może słyszeliście o czymś takim jak Internetowe Archiwum:
http://www.archive.org/

Jest to istniejące od dawna gigantyczne archiwum, które ma w ambicjach archiwizować nieustannie cały Internet (!). No i zaprawdę, można nawet w nim znaleźć np. Onet.pl z 1997 roku (http://web.archive.org/web/199702201736 … w.onet.pl/) oraz wiele innych już nieistniejących stron. W wielu przypadkach Internetowe Archiwum jest jedynym miejscem w którym można znaleźć jakiś cenny, zaginiony artykuł.

Archiwum to jednak nie zbiera w sobie wszystkiego. Jego mechanizmy odwiedzają zazwyczaj te większe i bardziej znane strony. Tymczasem wiele interesujących stron z tematyki ezoterycznej i to jeszcze po polsku nigdy nie trafia do Archiwum, lecz przepada bezpowrotnie.

Stąd mój pomysł - dla zachowania wybranych i waszym zdaniem cennych stron możemy zorganizować własne archiwum.

Co o tym myślicie?
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #349 : Październik 04, 2010, 18:15:12 »

Poniżej opis oraz linki do filmu.
Cytuj
Filmowy zapis ćwiczenia, które Jane Elliott po raz pierwszy przeprowadziła w 1968 roku były emitowany już przez wiele stacji telewizyjnych Stanach Zjednoczonych. Elliott sama stwierdza że "Niebieskoocy to najlepszy ze wszystkich filmów jakie do tej pory zrobiono na temat moich warsztatów, podsumowuje on 28 lat mojej pracy w szkołach, na uniwersytetach i w korporacjach".

Elliott uważa, że "osoba która wychowała się w amerykańskim społeczeństwie jest ukształtowana do bycia rasistą/tką. Żyjemy w różnych światach, jeden jest czarny, a drugi biały". Elliott uważa, że najlepszą metodą uczenia o rasizmie jest stworzenie sytuacji, w której biali doświadczą na sobie dyskryminacji.

W Niebieskookich obserwujemy grupę 40 osób. Są wśród nich nauczyciele/lki, policjanci/tki, pracownicy/ce administracji i pomocy społecznej. Osoby o różnym kolorze skóry, pochodzeniu, kobiety i mężczyźni. Elliott wdraża pseudonaukową teorię, która uzasadnia niższość osób o niebieskich oczach, stosuje wobec nich jawną dyskryminację i przeprowadza testy na inteligencję, które są stronnicze kulturowo. Widzimy, jak w ciągu zaledwie kilku godzin przebywania w atmosferze takiego reżimu, dorosłych ludzi opanowuje przygnębienie i roztargnienie, mają trudności z wykonaniem najprostszych poleceń.

Podejście Jane Elliott jest szczególnie trafne dzisiaj. Pokazuje niezbicie, że nawet bez prawnej dyskryminacji, mowa nienawiści, obniżone oczekiwania i odrzucające traktowanie mogą mieć niszczycielski wpływ na osiągnięcia osób z grup mniejszościowych. Czarni członkowie grupy przypominają pozostałym, że są poddawani takiemu stresowi nie tylko przez kilka godzin podczas warsztatu, ale każdego dnia, przez całe życie. Elliott podkreśla że mechanizmy działania seksizmu, homofobii i ageismu są takie same.

W swoim domu w stanie Iowa Elliott opowiada, jak proste ćwiczenie, które przeprowadziła ze swoimi uczniami po zamordowaniu dr Martina Luthera Kinga Juniora, zmieniło jej życie. Po tym, kiedy jej ćwiczenie zostało pokazane w telewizji spotkała się z molestowaniem ze strony innych mieszkańców miasta, jej dzieci były bite i opluwane, restauracja jej rodziców zbankrutowała po tym, jak została zbojkotowana przez miejscową społeczność.

Fragmenty jej lekcji i wywiady z byłymi uczniami potwierdzają, że warsztat Jane Elliot sprawił, iż stali się bardziej wrażliwi na problem rasizmu. Doradcy/czynie, specjaliści/stki, trenerzy/ki oraz psycholodzy/żki zgadzają się: Niebieskoocy to film, który powinien obejrzeć każda osoba.

Część 1: http://www.youtube.com/watch?v=IOOCQ_C7pKk&feature=player_embedded
Część 2:http://www.youtube.com/watch?v=3zAGUVe6BE8&feature=related
Część 3: http://www.youtube.com/watch?v=0Zh7OPxW6YI&feature=related
Część 4: http://www.youtube.com/watch?v=WOAD2xfAxYU&feature=related
Część 5: http://www.youtube.com/watch?v=qFjiJLWBGK4&feature=related
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 18:15:55 wysłane przez Torton » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu k-l grotasmierci rekogrupastettin brygadaszarika