Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 12:13:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296763 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #500 : Sierpień 26, 2012, 23:12:05 »



Laguna_ widzialam Twoj wpis na tamtym forum - "powiedzialas witam wszystkich!" -  Duży uśmiech





Prawda nie pisuje na tamtym forum, ale bywam ! Zły Duży uśmiech
Mniej niz kiedys  podobnie jak tutaj wiecej czytam -jesli tylko czas mi na to pozwala ,a tak w ogole jestem chyba poza czasem bo przecieka mi przez palce .  Chichot Mrugnięcie
Zapisane
Xena
Gość
« Odpowiedz #501 : Sierpień 27, 2012, 00:04:27 »

Cytat: Fair Lady
ty jeszcze oprosz szpiegowania mnie i wypisywania pir..l na priv do mnie, niczego nie pokazałas
Czekamy, kochamy Cie, otworz sie... i albo mow albo zamilcz

Nie przyszłam tu niczego pokazywać,ani niczym się chwalić. Wiem ,ze dla ciebie to niepojęte. Duży uśmiech

Opublikuj proszę wiadomość jaka do ciebie wysłałam na priv.Masz moja zgodę.Miała ona  na celu tylko zawarcie znajomości. Taka samą wysłałam jeszcze do dwóch osób
Obie bardzo serdecznie mnie przywitały na forum .Dzięki im za to. Tylko odpowiedz od ciebie była  agresywna.Rozmawiałam o tym nawet z adminem.Dopiero potem poczytałam forum i zrozumiałam .A dlaczego do ciebie napisałam? Bo twój nik jest wszędzie Szok Szok. Duży uśmiech To całe moje szpiegowanie..  Uśmiech

Do 5 D daleka droga.Potężne kotwice trzymają cie w 3D.Brak pokory to główny hamulec w rozwoju świadomości.Nawet jak się ma wiedzę. Uśmiech
Pozdrawiam cie serdecznie.Pamiętaj , nadzieja ma kolor zielony. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 00:09:12 wysłane przez Xena » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #502 : Sierpień 27, 2012, 08:11:52 »

Uderz w stol, a nozyce sie odezwa! I widzisz potrafisz otwarcie cos napisac, a nie pytac poza plecami o ludzi, ktorych wogole nie znasz. Moja odpowiedz do Ciebie nie byla agresywna, byla zdawkowa, nie naleze do chorku sw. Cecylii, aby odklepywac mantry uwielbienia. Takich wpisow jak od ciebie otrzymywalam wiele, coz wyczulilam sie.

Faktycznie mam wrazenie, ze osiagnelas 5D, ale jakos niespecjalnie cieszysz sie, albo myle sie? Z politowaniem
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : Sierpień 27, 2012, 09:18:19 »


  Hej

 
Cytat: Fair Lady
Wzniesie sie kazdy, kto potrafi walczyc! Chocby w ringu. Ale Kiara i inne duchy (demony) tego nie lubia... PRAWDY!

Można być wojownikiem, ale tylko wtedy, gdy się walczy ze swoimi słabościami..Ty walczysz z ludzmi.  A prawda według Fair Lady nie każdego musi interesować.
                                                                                                   Pozdrawiam



Witaj na naszym "kosmicznym " forum Xeno  Uśmiech  To prawda co piszesz ,ale Lady to indywidualność i tak ma. Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #504 : Sierpień 27, 2012, 10:16:17 »

cyt Xena
Cytuj
Do 5 D daleka droga.Potężne kotwice trzymają cie w 3D

Tak. Najpotezniejsza jaka moznabylo wymyslec - moje dziecko.

Ja nie walcze z ludzmi, walcze z syntetykami (przeprogramowuje je), a to ciutke insza inszosc Mrugnięcie

Zapisane
Xena
Gość
« Odpowiedz #505 : Sierpień 27, 2012, 10:48:07 »


  FL
Cytuj
Tak. Najpotezniejsza jaka moznabylo wymyslec - moje dziecko.

Ja nie walcze z ludzmi, walcze z syntetykami (przeprogramowuje je), a to ciutke insza inszosc Mrugnięcie

Widać nadal nie rozumiesz. Mrugnięcie Chodziło mi o Spiritual Praxis. Mrugnięcie
Twoja świadomość ugrzęzła w dualistycznych,mentalnych konstrukcjach. Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #506 : Sierpień 27, 2012, 11:16:42 »

Cytuj
Widać nadal nie rozumiesz. Chodziło mi o Spiritual Praxis.
Twoja świadomość ugrzęzła w dualistycznych,mentalnych konstrukcjach.

Cieszy mnie, ze twoja wychodzi poza ramy, ... mentalne.

Spiritual Praxis? Moze przyblizysz, bo to temat rzeka, a jak sugerujesz obeznana z nim jestes. Moze wtedy zrozumie  Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 11:17:27 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Xena
Gość
« Odpowiedz #507 : Sierpień 28, 2012, 10:56:35 »

 
Cytat: Fair Lady
Cieszy mnie, ze twoja wychodzi poza ramy, ... mentalne.

 Moja tez czasami grzęznie. Uśmiech Nawet często .  :DRóżnica miedzy nami jest taka ,ze ja o tym wiem, a ty ciągle udajesz kogoś, kim nie jesteś. Uśmiech
 Najlepszym sprzymierzeńcem będzie ten ,kto Ci to wreszcie uświadomi,zamiast klaskać w zachwycie jaka jestes wyjątkowa. Mrugnięcie
                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                          Pozdrawiam

 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 10:57:22 wysłane przez Xena » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #508 : Sierpień 30, 2012, 11:37:47 »

Kiara cyt z watku janusza o Tajemnicach III Rzeszy

Cytuj
Jest niezbędny w fizyczności (facet) do tworzenia ciał materialnych bowiem zapładnia wysiane juz jajeczka. Tak jest w niższych wymiarach materialnych. Gdy osiągniemy dużo wyższy wymiar wibracyjny , każdy będzie mógł wysiewać ziarno życia.Nie będzie odgrywać roli pleć fizyczna ciała materialnego przez które przejawia się w danym momencie Energia.
To ciutkę odległa przyszłość gdy Energie wcielające się osiągna duzo wyższy poziom rozwoju osobistego.

Nie tak znow odlegla, czesto ludzie, ktorzy odbieraja takie sygnaly o rownosci myla to z biseksualizmem. Zaznaczam, nie ma to z tym nic wspolnego - chodzi o swiadomy wybor, tworzenie.

//Pozwolilam sobie przeniesc cytat tu//

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : Sierpień 30, 2012, 14:14:29 »

"syntetyki"?

"Portale Organiczne

Mówi się, że Organiczne Portale obejmują około połowy ludzkiej populacji; druga połowa składa się głównie z istot ludzkich z duszą. Tutaj określenie “dusza” jest rozumiana jako rdzeń zindywidualizowanej świadomości, która pozostaje nienaruszona pomiędzy kolejnymi wcieleniami.

Ludzie z duszą mają boską iskrę świadomości, która daje im możliwość indywidualnej samoświadomości, PO
 (Portalom Organicznym) brakuje tej boskiej iskry i mają jedynie mglistą świadomość w porównaniu z poprzednimi. Należą one do świata zwierząt, jako dusze grupowej egzystęcji, ewoluując, wcielają się kolektywnie, a nie indywidualnie. Podczas gdy każda istota ludzka ma stosunkowo unikalną energię ukształtowaną przez osobistą świadomość, doświadczenie i esencję, energia, którą animuje każdy PO jest
 tak samo ożywcza u każdego.

Portale organiczne to “rasa” ludzi która żyła na Ziemi zanim “my” tu “upadliśmy” z 3d sto. Po naszym upadku obie rasy wymieszały sie do tego stopnia ze w jednej rodzinie mogą żyć przedstawiciele obu ras.

Na początku portale organiczne miały funkcje pomostu pomiędzy druga i trzecią gęstością. Wcielały się w te ciała “dusze” które zakończyły nauki w drugiej gęstości i potrzebowały nowego pojemnika. W tej chwili 4 gęstość używa ich jednak do zbierania energii “upadłej rasy”.

Różnica miedzy tymi dwoma rasami polega na tym ze portale organiczne nie posiadają wyższych centrów. “Upadla rasa” te ośrodki posiada, ale utraciła z nimi połączenie właśnie w wyniku tegoż upadku (Co czyni te dwie rasy niemal identycznymi).

W codziennym życiu wyraża się to w ten sposób ze portale organiczne nie są w stanie podążać ścieżką rozwoju którą starają się kroczyć adepci 4 drogi. Skupiają się na sprawach wyłącznie materialnych. Brak im empatii i nie mogą jej rozwijać.

Co gorsza materializm lansowany jest przez władze jako cos co jest “normalne” co powoduje że większości upadłej rasy bardzo trudno jest się z tej “normalności” wybić, co w znacznym stopniu utrudnia odróżnienie tych dwóch ras. Na dodatek portale organiczne charakteryzują się znakomicie rozwiniętą umiejętnością naśladowania.

Nauczenie się jak te dwie rasy egzystują jest jednak potrzebne jeżeli ktoś decyduje sie kroczyc ścieżką rozwoju. Powodem jest to, że potrzebujemy oszczędzania energii aby przeznaczać ją na rozwój. Przebywanie z Portalami jest na tyle męczące, że ten rozwój uniemożliwiają.

Choć trudno jest odróżnić Portale Organiczne od upadłej rasy “zagubionej w codzienności” to jednak część członków upadłej rasy można rozpoznać po tym, że dążą do czegoś więcej, do pracy nad sobą i z czasem widać w nich zmiany. Choć PO bardzo często przewijają sie w środowisku “rozwojowym” to jednak nie są w stanie świadomie się zmienić z trwałym skutkiem."
http://treborok.wordpress.com/about/portale-organiczne/

teraz już wiadomo kim są ludzie PO.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 14:20:19 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #510 : Sierpień 30, 2012, 18:58:17 »

Rasa taka czy siaka  Cool
Jak się cofnę pamięcią to bodaj od potopu tzw kosmici zaczęli nas zwać ,,kosmicznym mieszańcami" (były tez podobne mało pochlebne określenia) Duży uśmiech
W erze tzw Wolnej Woli zamiast czarów - tj tworzenia energią zaczęły się cuda -też tworzenie energią tylko nie swoją własną a hm ...wyznawców.
W planie zgęszczonym materii (to ten, który się rozpada) zbadaliśmy powiem krótko E=mc2
Należy więc zrobić to co powinno się zrobić po zakończeniu jednej pracy
a) zakończyć pracę (podsumowanie)
b) odebrać zapłatę (co kto posiał to zbierze)
c) zmienić ubranie robocze (ciało fizyczne)
d) wykąpać się (zmiana wibracji, melodii ...)
e) będąc bogatszym o Wiedzę ze starego projektu już ukończonego zgłosić się do współpracy w nowym projekcie
To mi się wydaje tak najprościej Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 18:59:19 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #511 : Sierpień 31, 2012, 09:07:43 »

przebisniegu

 a gdzie miejsce na piwko?? Mrugnięcie Masz racje tak wlasnie przebiega selekcja. Juz sa odpowiednio przecwiczone sily, ktore posortuja, podziela, przydziela i zajma sie duszami. To syntetyki, zeslane do akcji przejecia kontroli nad transformacja.

songo

Ciekawe spostrzezenia, jasne, ze tak jest jedni sa na baterie a drudzy na dusze.

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #512 : Sierpień 31, 2012, 09:33:36 »

Fair Lady, tak, będą sortować tak jak i do tej pory sortują - według ważności implantów Mrugnięcie Muszą jednak wpierw mieć CO sortować. A to już zapewniasz Ty sama kurczowo trzymając się "swojej" tożsamości.
Cytuj
jasne, ze tak jest jedni sa na baterie a drudzy na dusze.
Zgadnij co jest bardziej cenne dla "onych" ?
Jedna dusza zalękniona produkuje słodki loosh cenniejszy nad milion bateryjek. Dlatego ci na baterie mogą spać spokojnie Duży uśmiech
No i śpią - pogrążeni w Iluzji. W Maji.

No , ale czy to rodzaj paliwa decyduje o świadomości ? A może to Świadomość decyduje na jakim autopilocie tym razem pojedzie ?

Cytuj
Choć PO bardzo często przewijają sie w środowisku “rozwojowym” to jednak nie są w stanie świadomie się zmienić z trwałym skutkiem.
Ha - doskonałe rozpoznanie. Nie możesz niczego zrobić, aby się oświecić czy wznieść, albo też rozwinąć. Oświecenie już tu jest, wszędzie dookoła. Jedynie TY oddzielasz się od niego. Obojętnie czy jesteś na baterie czy na duszę.

Zobaczcie, że tzw rozwój nie zależy od Ciebie. Możesz się starać nie wiem jak "świadomie" , ale za każdym razem będzie to kosztowało ogromny wysiłek i ciągłe balansowanie na krawędzi , będzie kosztowało sporo energii i często gorzkiej satysfakcji .

 Za to życie bezwysiłkowo potrafi wznieść istnienie, albo też sprowadzić takie doświadczenia życiowe, w wyniku których następuje przebudzenie. Ty rzecz jasna będziesz dla tych doświadczeń  kombinować i szukać wyjaśnień, win, nagród i kar (boskich haha) ,ale to jedynie interpretacje będą .
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #513 : Sierpień 31, 2012, 09:40:15 »

east -

Cytuj
Jedna dusza zalękniona produkuje słodki loosh cenniejszy nad milion bateryjek. Dlatego ci na baterie mogą spać spokojnie
No i śpią - pogrążeni w Iluzji. W Maji.

Najpierw jest straszenie, potem zadawanie bolu, cierpienie, koncowka to zezwierzecenie - upodlenie.
Ci na baterie moga faktycznie slodko spac w swych sarkofagach, a dusze musza byc uswiadomione i wyzwolone od pietna strachu.

//Nie chcesz chyba powiedziec, ze nigdy nie czules zadnych obaw, opisywales wiele szczegolow z zycia, i tam mozna by sie dopatrzec bardzo wysokiego stopnia "czujnosci" (obawy?)//


Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #514 : Sierpień 31, 2012, 10:45:13 »



Najpierw jest straszenie, potem zadawanie bolu, cierpienie, koncowka to zezwierzecenie - upodlenie.



jeżeli nie przeżyłaś takich rzeczy w realu, a myślę, że nie,-
to masz jakiegoś "potworka" w podświadomości, który właśnie cię regularnie straszy i produkujesz Lush- chcąc/niechcąc.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #515 : Sierpień 31, 2012, 10:47:29 »

Fair Lady, JA wprowadzało obawę o coś , o kogoś. Mnie się wydawało, mnie to bolało, to JA cierpiało. Tak właśnie ukorzenia się istnienie w materii.
Koniec z JA to rozpuszczenie korzeni w "kwasie" rozpoznania. Koniec strachu.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #516 : Sierpień 31, 2012, 12:24:53 »

songo
Cytuj
jeżeli nie przeżyłaś takich rzeczy w realu, a myślę, że nie,-

Przezylam wlasnie i wiem o czym pisze. Wyjsc z dolka to zadanie ponad ludzkie sily. Otrzymalam protektorat i jakos poszlo do gory.
Szczegolow pisac nie bede, bo to prywatne zycie i tak gadam wiele o sobie.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #517 : Sierpień 31, 2012, 12:38:05 »

songo
Cytuj
jeżeli nie przeżyłaś takich rzeczy w realu, a myślę, że nie,-

Przezylam wlasnie i wiem o czym pisze. Wyjsc z dolka to zadanie ponad ludzkie sily. Otrzymalam protektorat i jakos poszlo do gory.
Szczegolow pisac nie bede, bo to prywatne zycie i tak gadam wiele o sobie.

ok, nie przypuszczałem,-
ale jak to z siebie wyrzucuisz- to będzie takie małe katharsis,-
może pomoże Mrugnięcie

pozdro:)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #518 : Sierpień 31, 2012, 13:11:53 »

songo

Nie zywie urazy, ani checi zemsty, staram sie zrozumiec mechanizmy, i ile moge to naprawiam. Pisalam na watku innym dzis, ze powolani sa do sprawdzania stanu jakosci tzw. kontrolerzy. Budzi to jakies negatywne odczucie, kontrola, ale to chodzi o poprawienie jakosci poprzez rozpoznanie i docelowe dzialanie. Tak jak robi to kontrola techniczna urzadzen elektryczno-gazowych, od czasu do czasu trzeba sprawdzic, czy wszystko gra, a jak nie, to nie czekac na katastrofe, lecz naprawic.
Gorzej jesli podczas takiej inspekcji ujrzy sie matactwa, przekrety, korupcje, handel zywym towarem, narkotyki, sprzedajne media wtedy boli.

Katharsis to chyba oczyszczenie, ale nie wskazanie drogi, ta trzeba obrac samemu i w ten sposob tworzyc nowy wymiar.
songo - trzeba umrzec, aby przejsc do innego wymiaru.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #519 : Sierpień 31, 2012, 13:24:52 »


songo - trzeba umrzec, aby przejsc do innego wymiaru.

na pewno to za co się aktualnie uważamy skończy się,-
czy to jest ego, czy jakieś Ja- "addio pomidory"
Mrugnięcie
obym nie musiał czekać do śmierci Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #520 : Sierpień 31, 2012, 13:39:54 »

Ja mysle songo, ze Ty juz dawno umarles, ale o tym nie wiesz. Pisales niedawno o tym wylewie i stanie spiaczki... to wlasnie byl ten tunel. Teraz masz nowa szanse.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #521 : Sierpień 31, 2012, 13:44:07 »

Ja mysle songo, ze Ty juz dawno umarles, ale o tym nie wiesz. Pisales niedawno o tym wylewie i stanie spiaczki... to wlasnie byl ten tunel. Teraz masz nowa szanse.

dobrze wiem, że umarłem,-
ale nie mogłem opuścić Ziemi 3D- wcześniejszy wybór karmy/scenario życia,-
tak więc ja, jako ja obecnie- nie mam nic do gadania Duży uśmiech

aha, tunelu nie było- tylko zgasło światło Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 13:45:21 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #522 : Sierpień 31, 2012, 13:50:38 »

Cytat: Songo1970
dobrze wiem, że umarłem,-
ale nie mogłem opuścić Ziemi 3D- wcześniejszy wybór karmy/scenario życia,-
tak więc ja, jako ja obecnie- nie mam nic do gadania   

A jak możesz opuścić to 3D, skoro wierzysz w dług do spłacenia (karma)?
Wybrałeś reguły, których sam nie ustanawiałeś. Ale ratyfikowałeś.
Czyli uznałeś własną grzeszność i ją podtrzymujesz.  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #523 : Sierpień 31, 2012, 13:59:16 »

Cytat: Songo1970
dobrze wiem, że umarłem,-
ale nie mogłem opuścić Ziemi 3D- wcześniejszy wybór karmy/scenario życia,-
tak więc ja, jako ja obecnie- nie mam nic do gadania  

A jak możesz opuścić to 3D, skoro wierzysz w dług do spłacenia (karma)?
Wybrałeś reguły, których sam nie ustanawiałeś. Ale ratyfikowałeś.
Czyli uznałeś własną grzeszność i ją podtrzymujesz.  Duży uśmiech

Ptaku niczego nie podtrzymuje,-
a co do karmy- to nie musi ona określać całego życia, cześć to scenariusz który bez obciążeń karmicznych sami świadomie wybieramy.
Poza tym nie (wiem)pamiętam ile i czy w ogóle mam coś do spłaty, a ile wręcz odwrotnie. Już pisałem że tzw. dług karmiczny to prosty mechanizm,-
bez-intencjonalny, rachunek musi wyjść na zero.

no to pozdro Chichot
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 14:01:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #524 : Sierpień 31, 2012, 14:01:22 »

Dodam do tego co napisała wielce szacowna ptak iż tekst szacownego songo 1970 odnosi się do przejawu fizycznego (cielska), gdyż tzw karma stosowana była tylko odnośnie ciała fizycznego.
Kłania się budowa całościowa Człowieka.
Miło będzie obserwować ludzi świadomych, że mają ciało, a nie że są ciałami.
To tak jak z butami masz je są Twoja własnością- zedrzesz stają się nieprzydatne więc zmieniasz.
Cóż są tacy co utożsamiają się z obuwiem  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.399 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci pyn kociaprzystan rekogrupastettin naprawiacze