Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 08:19:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296742 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #650 : Październik 20, 2012, 09:23:27 »

Moi drodzy,właściwie to nie jest miejsce na tego rodzaju dyskusję ( sama też tu napisalam  Buzia na kłódkę Zawstydzony) proponuje przenieść ją w inne miesce,np w"wątek offtopowy " Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #651 : Październik 20, 2012, 10:17:25 »

ok, przeniosłem posty o @FL

swoją drogą, to o co właściwie poszło??
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #652 : Październik 20, 2012, 12:28:31 »

Szanowni Forumowicze.
Naruszenie punktu regulaminu mówiącego o ochronie prywatności korespondencji jest traktowane odjęciem jednego, jedynego punktu.
Prośby o uszanowanie tych prostych, ludzkich zasad, obowiązujących u nas, nie są akceptowane przez niektórych forumowiczów, mimo wyrażeniu wcześniej na nie zgody podczas zarejestrowania się na forum. Ostrzeżenie, czyli - 1pf nie jest jakimś ''strasznym wyrokiem'' tylko przypomnieniem o tych zasadach.
Fair Lady sama wycofała swoje konto, ponieważ nie zgadza się z obowiązującym na tym forum regulaminem i to jest główna przyczyna jej własnej decyzji.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #653 : Październik 20, 2012, 12:45:06 »

Janusz mówimy o punkcie karnym za wstawkę w angielskim, a nie o ujawnianiu korespondencji, ten akt  jej decyzji był konsekwencją poprzedniego  Twojego ukarania jej.
Lady nie jest  nieczułą wojowniczką, jest bardzo wrażliwa, poznaje świat przez inny pryzmat wiedzy, jej odmienność też należy uszanować.

Lady wojownicy tak łatwo się nie poddają, nie zmywa ich z placu boju punkt minusowy, Ty o tym wiesz!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 12:45:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #654 : Październik 20, 2012, 13:20:11 »

Kiaro
......nie bylo żadnego punktu minusowego za jakąkolwiek wstawkę w języku angielskim ze strony Lady. Było tylko i to prywatne, przypomnienie o punkcie regulaminu mówiącym o pisaniu i umieszczaniu na forum tekstów w języku polskim. O tym można poczytać w usuniętym ponizej poście.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8618.msg106316#new

Powyższy post został usunięty za umieszczenie w nim prywatnej korespondencji i za to został przyznany już po raz trzeci punkt -1pf. O tym poniżej.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg106328#new

Obcojęzyczny film Lady w temacie ''Ezoteryczny biznes'' (w odpowiedzi nr 13) nadal istnieje i nie został usunięty.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1931.msg106320#new

Jeśli delikatne ''pouczenie'' jest traktowane jako ''wielka krzywda'' to za decyzję usunięcia swego konta winne jest tylko niezrozumienie tego co wyraźnie jest napisane albo ''fantazja'' ''pokrzywdzonego''. Smutny

Edit: uzupełniono jedną brakującą literkę.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 15:38:27 wysłane przez janusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #655 : Październik 20, 2012, 13:55:53 »

Cytuj
Kiaro
......nie bylo żadnego punktu minusowego za jakąkolwiek wstawkę w języku angielskim ze strony Lady.
Za to zwracam Ci honor , nie dokładnie widać zrozumiałam Twoje uwagi.
Jestem również zdecydowanym przeciwnikiem publikowania korespondencji prywatnej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #656 : Październik 20, 2012, 16:55:11 »

..i wszystko jasne.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #657 : Październik 20, 2012, 17:42:02 »

No i cieszę się, bo już myślałem, że po polsku nie potrafię czytać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #658 : Październik 21, 2012, 15:03:46 »

Hm moim skromnym zdaniem znajdując drogie do kontaktu z sobą znajdujemy drogę do kontaktu z drugim.
Dlatego moim skromnym zdaniem jedna rogata dusza na takim wielkim forum wiele nie napsoci.
Uważam też, że bardzo być może iż Janusz zmarnował okazję na zawarcie ciekawej znajomości bo kto się lubi ten się czubi albo odwrotnie po pifku jestem to nie pamiętam Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego
to pa
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #659 : Październik 21, 2012, 15:14:56 »

Szacowny....''cieszę'' się, że zabawa w ''złego'' kota i milutką ''niewinną'' myszkę wreszcie się zakończyła. Uśmiech
Ale jak widzę, długo ten raj nie potrwa bo ponownie uaktywnił się ktoś (poprzedni klon?) o podobnych zainteresowaniach. Coś
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 19:53:28 wysłane przez janusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #660 : Październik 23, 2012, 13:06:13 »

Kiaro, serdeczne dzięki za wyjaśnienia.

Mam jeszcze jedno, ważne pytanie. Dlaczego mnie całujesz?  Chichot
No chyba, że to nie mnie, a te jeszcze nie objawione MM?  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #661 : Październik 23, 2012, 13:09:24 »

No i mamy paradoks.  Chichot Bycie młodszym bratem Jezusa jest naturalne w rozumieniu zakonnych określeń,
czy tak samo naturalne jest również bycie starszym bratem Jezusa, wg tychże określeń?
Czy to już dyskredytuje osobę tak twierdzącą?
(..)
No i jeszcze kolejna inkarnacja Marii Magdaleny w postaci Magdaleny Struskiej. Tego już za wiele. 

A niech się uważa nawet za Szefa Wszystkich Szefów - i tak nim nie jest -  ale, co ciekawe, ów "starszy brat" zdaje się pozazdrościł braciakowi kobity aż  do tego stopnia, że w obecnym wcieleniu wziął se też Marie Magdalene , a co !!

 
Cytuj
Maria Magdalena już zajęta.  Chichot
Tym razem przez starszego brata Duży uśmiech No, ale przynajmniej wszystko w rodzinie zostanie Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #662 : Październik 23, 2012, 20:08:37 »

Co do ,,zajętej" MM to ja przebiśnieg mam pewne wątpliwości Duży uśmiech
Hm dodam, że jak się całują dwie kobiety to mogę popatrzeć ale na dwóch faciów raczej nie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #663 : Październik 23, 2012, 20:26:56 »

Ptaku a czy otrzymywane buziaczki bolą? mnie tam sprawia przyjemność je przesyłać. Uśmiech

Tyle tych MM jest w dzisiejszych czasach iż chyba starczy dla wszystkich chętnych. Duży uśmiech Język


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #664 : Październik 23, 2012, 20:37:53 »

Ależ skąd Kiaro, buziaczki nie bolą, lubię się całować, chociaż wolałabym z facetem.  Duży uśmiech
Ale by nie było (nie ważne co  Mrugnięcie), Tobie też buziaczek.  Buziak

Co do MM, również kiedyś byłam MM, dopóki nie zmieniłam nazwiska.  Chichot
No i nie wiem, czy ponownie do tego nie wrócę.

To pa  Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 20:38:48 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #665 : Październik 23, 2012, 20:47:03 »

No widzisz jak to łatwo być MM , zmień nazwisko  i witaj w klubie! Buziak  Mrugnięcie Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #666 : Październik 24, 2012, 15:16:44 »

ptak
Cytuj
Ależ skąd Kiaro, buziaczki nie bolą, lubię się całować, chociaż wolałabym z facetem
to fajnie  Duży uśmiech
PS
Cytuj
zmień nazwisko  i witaj w klubie!
Znaczy by wstąpić do tego klubu trzeba zmienić nazwisko  Szok
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #667 : Październik 24, 2012, 18:47:00 »

Cytat: Przebiśnieg
Znaczy by wstąpić do tego klubu trzeba zmienić nazwisko   

Ty, szacowny, to jeszcze płeć byś musiał zmienić. By do tego klubu wstąpić.  Chichot
Czy warto? Odpowiedzi szukaj w sobie. Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #668 : Październik 24, 2012, 18:58:51 »

Wiesz wielce szacowna jak miałem 26 lat to się zastanawiałem nad zmiana płci Duży uśmiech
Podobała mi się taka, która nienawidzi facetów Duży uśmiech
Więc no jedyna droga do jej hm ....no wiesz Duży uśmiech
Lecz zrobiłem tak jak mówisz poszukałem odp w sobie i hm do tej pory jestem facetem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #669 : Październik 24, 2012, 19:10:12 »

No i dobrze zrobiłeś, ale też straciłeś.  Duży uśmiech Bo nie doznałeś, co to znaczy być kobietą.  Chichot
Chociaż pewnie w innych wcieleniach…  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #670 : Październik 24, 2012, 19:16:01 »

Wiech masz rację szacowna bo jak bym choć w jednym wcieleniu był kobieta to może te kobiety lepiej bym rozumiał.
A tak to taki tępawy w kontaktach z kobietami jestem.
A jeszcze jak dołożyć do tego ezoteryczkę to już i fajtłapą zostaję.
Dobrze mi za to wychodzi sączenie pifka i udzielanie rad krukowi co to się za swoją towarzyską ugania Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #671 : Październik 24, 2012, 19:23:08 »

To Ci się mało rozgarnięty kruk trafił, skoro jeszcze większym fajtłapą od Ciebie
okazuje się być w relacjach kruczo - wronich.  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #672 : Październik 25, 2012, 05:28:58 »

przeniosłem posty[342-] z wątku- "Maria Magdalena" nie związane z nim/nią Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #673 : Październik 28, 2012, 19:28:18 »

No widzę, że przeniosłeś Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #674 : Październik 31, 2012, 11:26:33 »

No to niezłe mamy oczyszczone forum z wczorajszych postów, kto to zrobił?  administracja może się skontaktować z właścicielem tej domeny i przywrócić treść z pamięci jego serwera.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu foxlive grotasmierci kociaprzystan k-l