Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:40:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ARIOWIE czy ARIANIE?  (Przeczytany 111775 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #125 : Lipiec 06, 2012, 22:00:18 »

<a href="http://youtube.com/v/4UxkWWNltrI" target="_blank">http://youtube.com/v/4UxkWWNltrI</a>

SAVE ME, SAVE YOU.

The savior.
Reverti.
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #126 : Lipiec 06, 2012, 22:59:42 »

Witam,
w jezyku hebrajskim ba, ab (takze aw ) oznacza ojca, czy inaczej Abbe. Stad niezliczone powiazania z innymi slowami np. z Baal
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #127 : Lipiec 06, 2012, 23:16:57 »

Ace, cenna wskazówka.  Mrugnięcie

Czyli, gdy Ba = ojciec, to 
Z-Ba-Wiciel  jest wijącym z ojca. I tu interpretacje dowolne.

Może to być w znaczeniu – nauczający z Ojca, poszerzający świadomość,
lub też w znaczeniu – plemnik (wijący/niosący z ojca DNA)

Jak by nie patrzeć, zbawiciel niesie życie.  Chichot
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #128 : Lipiec 07, 2012, 08:37:26 »

Save, jest to komenda, ktora wielokrotnie kazdy z uzytkownikow dziennie wykonuje, nic innego - klik i "zachowaj".
Save me! Zachowaj mnie. Wpisz do pamieci. Na dysk twardy.

A tu i o krwinkach i o Baalu:) //Baal to nasz slowianski Bielyj = bialy, siwy, madry//

Zbawiony, kto jest w bazie danych;)
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #129 : Lipiec 07, 2012, 09:05:11 »

Save, jest to komenda, ktora wielokrotnie kazdy z uzytkownikow dziennie wykonuje, nic innego - klik i "zachowaj".
Save me! Zachowaj mnie. Wpisz do pamieci. Na dysk twardy.

A tu i o krwinkach i o Baalu:) //Baal to nasz slowianski Bielyj = bialy, siwy, madry//

Zbawiony, kto jest w bazie danych;)
poprzez częste nawiazania do analogii informatycznej odsłaniasz to co masz najcenniejsze,:), tajemnice o samej sobie.

tobą może i program steruje; może i działasz według algorytmów: zrób, przenieś, posprzataj, odnieś Uśmiech)))))))), starasz się to psychologicznie projektować na cała populacje - biologia to nie informatyka, myślenie nie jest procesem sekwencyjnym
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #130 : Lipiec 07, 2012, 09:47:03 »

Staram sie nie sciemniac! Glosze wiedze, bo byc moze nie kazdy uzytkownik o tym wie. Nie boje sie odslaniania, juz nie. Widze rowniez, czy tu, czy tam celowe zatajanie prawdy. Np. szybka manipulace postami, przycinanie, przenoszenia, aby tylko nie wyszlo na jaw, "co na prawde w trawie piszczy".
To forum, czy inne, to tylko gra! I na tym gra polega, ze ktos musi ja przegrac, aby wygrac mogl ktos.

Zycie jest algorytmem informatycznym, czy ktos tego chce, czy nie.
Biologia jak najbardziej jest sw. geometria, informatyka, bo od tego sie zaczyna egzystencja materii (matrycy).

Nagumulululi - zachecam cie do zapoznania sie z obszernym ladunkiem filmowym na watku LO SHU, ktory zamiscil Lucyfer, chodzi o wyklady Marka Rodina. Mysle, ze na tym etapie twoj doktorat z informatyki, o ktorym pisales, pozwoli ci na zrozumienie istoty rzeczy.
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #131 : Lipiec 07, 2012, 10:21:26 »

Staram sie nie sciemniac! Glosze wiedze, bo byc moze nie kazdy uzytkownik o tym wie. Nie boje sie odslaniania, juz nie. Widze rowniez, czy tu, czy tam celowe zatajanie prawdy. Np. szybka manipulace postami, przycinanie, przenoszenia, aby tylko nie wyszlo na jaw, "co na prawde w trawie piszczy".
To forum, czy inne, to tylko gra! I na tym gra polega, ze ktos musi ja przegrac, aby wygrac mogl ktos.

Zycie jest algorytmem informatycznym, czy ktos tego chce, czy nie.
Biologia jak najbardziej jest sw. geometria, informatyka, bo od tego sie zaczyna egzystencja materii (matrycy).

Nagumulululi - zachecam cie do zapoznania sie z obszernym ladunkiem filmowym na watku LO SHU, ktory zamiscil Lucyfer, chodzi o wyklady Marka Rodina. Mysle, ze na tym etapie twoj doktorat z informatyki, o ktorym pisales, pozwoli ci na zrozumienie istoty rzeczy.
mniemam że ty posiadłaś znajomość istoty rzeczy i chcesz się tym podzielić, Uśmiech))), . Jak dla mnie, wygląda na to że na razie jesteś na etapie fascynacji wszelkimi new agami, to etap bardzo początkowy, oby nie ostatni dla ciebie, Uśmiech))). Masz swoich guru i głosisz ich prawdy, ja nie spotkałem żadnego guru w europie, wszyscy coś lub kogoś udają , aby coś sprzedać - a to cecha merkurego. Ty kupujesz, ja nie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 12:32:35 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #132 : Lipiec 07, 2012, 12:20:45 »

Znajomość istoty rzeczy?

A z jakiego punktu widzenia?   Mrugnięcie 

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #133 : Lipiec 07, 2012, 13:00:19 »

Cytuj
Jak dla mnie, wygląda na to że na razie jesteś na etapie fascynacji wszelkimi new agami, to etap bardzo początkowy, oby nie ostatni dla ciebie, ))).
Czesto w swych wypowiedziach (na roznych watkach) starasz sie umniejszyc moja wiedze stawiajac Twoj punkt widzenia za wlasciwy.
Nie wahasz sie przed ocenianiem mnie, tak wg swego widzimiesie, bo przykleiles mi pewna latke stereotypu.
A nawet, gdyby byl to ostatni etap dla mnie to co? Znasz widac klucz, jestes poza etapami, lepszy?.
Ja dziele sie moja wiedza, ktora zdobywam nie wysluchiwaniem bzdetow, nawijania guru(w), czy jakichs innych transmisji "radiowych". Wiedza moja jest glownie empiryczna, bo taka juz jestem.
A moze wlasnie Ariel? Mrugnięcie

edit:
ptaku - istota rzeczy, to wlasnie sw. geometria (na tym etapie) - jak chcesz wiecej o tym, to na watku o Serafinach pisalam, co jest dalej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 13:02:07 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #134 : Lipiec 07, 2012, 13:15:13 »

Cytat: Fair Lady
ptaku - istota rzeczy, to wlasnie sw. geometria (na tym etapie)

Święta Geometria jest narzędziem budowania istoty rzeczy.
Ale można za jej pomocą chwycić rękę budowniczego…

…byłoby wspaniale, gdyby to była własna ręka (pewnie w późniejszym etapie).  Chichot

Pa  Duży uśmiech
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #135 : Lipiec 07, 2012, 13:41:58 »

Cytuj
Jak dla mnie, wygląda na to że na razie jesteś na etapie fascynacji wszelkimi new agami, to etap bardzo początkowy, oby nie ostatni dla ciebie, ))).
Czesto w swych wypowiedziach (na roznych watkach) starasz sie umniejszyc moja wiedze stawiajac Twoj punkt widzenia za wlasciwy.
Nie wahasz sie przed ocenianiem mnie, tak wg swego widzimiesie, bo przykleiles mi pewna latke stereotypu.
A nawet, gdyby byl to ostatni etap dla mnie to co? Znasz widac klucz, jestes poza etapami, lepszy?.
Ja dziele sie moja wiedza, ktora zdobywam nie wysluchiwaniem bzdetow, nawijania guru(w), czy jakichs innych transmisji "radiowych". Wiedza moja jest glownie empiryczna, bo taka juz jestem.
A moze wlasnie Ariel? Mrugnięcie

edit:
ptaku - istota rzeczy, to wlasnie sw. geometria (na tym etapie) - jak chcesz wiecej o tym, to na watku o Serafinach pisalam, co jest dalej.
Ty wczesniej napisałaś że powinienem przeczytać wykład Rodina aby zrozumieć istotę rzeczy. W tym zdaniu zawiera się twoja deklaracja o posiadaniu tej tajemnej wiedzy i wszyscy inni powinni ja poznać. Nie obrażaj się za moje oceny, Uśmiech)). Zakładam że pewnie masz z 20-cia kilka latek i wszystko przed tobą, hihihih.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #136 : Lipiec 07, 2012, 17:12:19 »

c.d. rozkminek  Mrugnięcie

•  Ba – w starożytnym Egipcie dusza ludzka, żywa po śmierci człowieka
•  Ba – krwinki zasadochłonne (bazofile)

Ciekawe. Dusza oraz krwinki.
Niektórzy wierzą, że dusza mieszka we krwi.

Czyli z-Ba-Wiciel jest wijącym z duszy krew, która ożywia ciało.
Czyli daje życie martwej materii. Inaczej, zbawia od braku życia. Ha.  Chichot
Pa  Duży uśmiech

Generalna istota tej artykułowanej przeze mnie informacji odnosi się bardzo konkretnie i synergicznie do postu Kiary
na temat Tiary. Bo tam jest TO miejsce.
(tylko nie mam teraz adresu watku , gdzie to się znajduje żeby załączyć link).

..a więc odnosi sie do PROCESU - a nie OSOBY (jak blędnie jest proklamowane w podświadomościach,
z powodu prozaicznego analfabetyzmu kasty uzurpatorów).

------------------

Drugorzedną kwestią jest bieżąca sytuacja wobec składowych Człowieka:
Ka-Ba
Ba-Ka

osobiście miałem do czynienia z przekazami iż Ka - dusza, a Ba - ciało.
Są środowiska które proklamują odwrotnie.
I to tez ma uzasadnienie w bieżącej lokalizacji Ziemi w Strefie przebiegunowania.
Okresla tez dosyć dokładnie zakresy przynależności_rezonansowej/rezonansu jednostek, obiektów.

Ci co byli dla Ciał projektami/Duszami stanowiąc programy bardzo aktywnie usiłują cofnąć/dostosować nowe ciała
do przeszłych niektualnych programów. Inercję taką mają.

Podobnie jak wiele Dusz bez ciał chodzi po ulicach i pisze tu na forum. Po prostu w strefie zero przebiegunowania tak sie to postrzega. Weryfikatorem jest wyjście ze strefy.

Zreszta Egipcjanie nie pojmowali tego tak dosłownie. A bardziej Syntetycznie, płynnie i Całościowo.

Moze napisze o tym więcej ale na innym forum, jak się wyjaśnią kwestie techniczno administracyjne,
co ma nastąpić w "okolicach wakacji". Tu właśnie znalazłem swoje dawne posty w wątkach oraz działach ,w których ich nie publikowałem. rozumiem że pod moją nieobecność forum było przebudowywane, działy rozwijane - ale nie dokońca mi się to podoba.


Ostatecznie w podanej przeze mnie informacji chodzi o wywodzenie (tak jak ręce i nogi wywodzą się z korpusu),
wicie które zachodzi pomiędzy Świadomością a kompleksem Ciało-Dusza, bez priorytetowania któregokolwiek ze składników... skazanych na wieczną interakcję i zmiennośc tych współ-zalezności;
podobnie jak (w innym temacie) Świadomośc tworzy język i język swiadomość.

=======================================

ARIOWIE czy ARIANIE?

ARI-O   czy  ARI-Anu ?

            Mrugnięcie

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 10:37:27 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #137 : Lipiec 09, 2012, 11:05:15 »

Cytuj
Święta Geometria jest narzędziem budowania istoty rzeczy.
Ale można za jej pomocą chwycić rękę budowniczego…

Nie jest narzedziem, tylko instrukcja obslugi, co do "budowniczego" to wolalby byc chwycony za co innego^^.

Cytuj
ARIOWIE czy ARIANIE?

ARI-O   czy  ARI-Anu ?

Sprobuj tak: jedni sa analogowi, a inni cyfrowi.

Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #138 : Lipiec 09, 2012, 12:17:27 »

Cytuj
Święta Geometria jest narzędziem budowania istoty rzeczy.
Ale można za jej pomocą chwycić rękę budowniczego…

Nie jest narzedziem, tylko instrukcja obslugi, co do "budowniczego" to wolalby byc chwycony za co innego^^.

..za jaja?

Cytuj
Cytuj
ARIOWIE czy ARIANIE?

ARI-O   czy  ARI-Anu ?

Sprobuj tak: jedni sa analogowi, a inni cyfrowi.
proponujesz próbowanie:
Ana-Logo-Wie     vs   Ci_w_P(Ro)-Wie
..tym sposobem Anu (Ana) wskakuje do Kręgu.

A tak dopowiadając, W czym widzisz sedno różnicy pomiędzy analogow-ością a cyfrow-ością?




« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 12:18:21 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #139 : Lipiec 09, 2012, 12:24:23 »

@PHI .
Cytuj
.za jaja? ..
no, może za JA na początek wystarczy Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #140 : Lipiec 09, 2012, 12:28:58 »

Uklad analogowy jest sterowany poprzez inteligencje. Cyfrowy niekoniecznie.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #141 : Lipiec 09, 2012, 13:11:44 »

Uklad analogowy jest sterowany poprzez inteligencje. Cyfrowy niekoniecznie.

A skad takie przekonanie?

I dlaczego analogowość miałabybyć bardziej bardziej, a cyfrowość mniej
inteligencjo-sterowalna?

Moze ktoś rozeznany w temacie mi to wyjaśni wyraźiściej.

no i w końcu przynajmniej wyszły motywacje.
Sterowany

Ja osobiście żywię głęboką filozofię Samosteru , jako sam-O-ster `u
..stąd Krąg
sam-O-regulujący wyznacznik.

No ale osobniki, które żyły i żyja z kontroli innych
unikają tematu jak ognia omyłkowo mniemając, że tym ogniem się stali.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 10:38:31 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #142 : Lipiec 09, 2012, 13:12:33 »

@PHI .
Cytuj
.za jaja? ..
no, może za JA na początek wystarczy Mrugnięcie
Czyżby powyższe dywagacje prowadziły do wniosku że Ja kryje się tam gdzie sugeruje Fair? Cholera, a ja myślałem że ja zawsze jest wyobrazane w postaci ptaka (orła) psyche, Uśmiech - wniosku prz yzastosowaniu logiki PHI w rozbieraniu wyrazów, jak się komu podoba.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 13:13:08 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #143 : Lipiec 11, 2012, 10:48:23 »

Cytuj
Czyżby powyższe dywagacje prowadziły do wniosku że Ja kryje się tam gdzie sugeruje Fair? Cholera, a ja myślałem że ja zawsze jest wyobrazane w postaci ptaka (orła) psyche,  - wniosku prz yzastosowaniu logiki PHI w rozbieraniu wyrazów, jak się komu podoba.

To że byćmoże jej nie uchwyciłeś i robisz jak się komu podoba - nie znaczy że masz jakieKOLWIEK pojęcie o logice PHI,
a TYM BARDZIEJ możliwości jej stosowania. CO więcej: proste i powtarzalne podstawy wydają się tu odległe.
nie mówiąc już o tym aspekcie "miękkim", który nagoMULI w/g siebie, iż jak komu wygodnie.
To obszar najbardziej podatny na neptunowe zwidy i pomyłki choć z logiką NIE  ma on akurat już wspólnego wiele,
a raczej z polem. Tam sa rózne rzeczy więc takie jest tego odwzorowanie.

Cytuj
byc chwycony za co innego^^
Pozatym Lady dotąd nie odpowiedziała co na myśli miąła.
"^^" - to mogą być np. otwarte oczy.
szklana pułapka
Ale niech się sama  dopowiada.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #144 : Lipiec 11, 2012, 11:22:33 »

^^ to taki wyraz mimiczny twarzy, takie niedomowienie wyrazone poprzez podniesienie obu brwi jednoczesnie, mozna rowniez tak  Mrugnięcie

A z tym chwytem to prosta sprawa - chwyta sie tam, gdzie najwyzsze napiecie w obwodzie.
A nie wiem, czy ARIOWIE czy ARIANIE mieli taki sam punkt wyjsciowy (punkt emancyjny wg Lucka).
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #145 : Lipiec 11, 2012, 15:39:03 »

no mniejsza,
obiegowo ta składnia funkcjonuje
w kontekście złapania za rękę, za jaja
Mrugnięcie
jeśli zaś o Lucka chodzi,
to nic, co Luckie nie jest mi obce
cokowlwiek
mogżesz łapać za brwi
i za Pal
Enkiego Mrugnięcie

Powiedz lepiej co z tym:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8269.msg99750#msg99750
bo sie przemilczało jakoś
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : Lipiec 11, 2012, 16:13:05 »

Cytuj
chwyta sie tam, gdzie najwyzsze napiecie w obwodzie

Nie radzę. Duży uśmiech Kontakt z wysokim napięciem kończy się często porażeniem i poparzeniem czyli karą za brak rozsądku.

Według pewnego jasnowidza, Arianie czy inaczej Ariowie to grupa interwencyjna z rejonu Erydan. Przybyli oni na Ziemię, aby dokonać oczyszczenia z istot jej szkodzących, nieprzestrzegających kosmicznych praw. Oczyszczanie ponoć już trwa. Szok

Poprzednia wizyta. Erydan

Erydan należy do rozległych gwiazdozbiorów nieba południowego. Rozciąga się na zachód od Oriona, poniżej Byka i głowy Wieloryba. Jego północną część możemy u nas obserwować w miesiącach zimowych.
Konstelacja obrazuje legendarną rzekę Erydan (dzisiejszy Pad). Wspomniana jest przy opisie gwiazdozbioru Skorpiona. Legenda mówi, że w rzece Erydan zginął Faeton, który wypadł z rozbitego wozu Heliosa. Według innej legendy, rzeką Erydan płynęli również mityczni Argonauci do Morza Tyrreńskiego, wracając ze złotym runem. Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 16:23:22 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #147 : Lipiec 11, 2012, 17:10:55 »

I tu jest splot kwantowy z twoją osobą Januszu,
W zeszłym roku jesienią nie dopowiedziałem tematu, który mi rozerwałeś do śmietnika.
Zadziałała solidarność jajników (tak, także Twoich-Skoro ja wzięłeś do siebie) w sprawie.

Skutkiem tego flow rzeki został zakłócony.. bardziej niż pierwotnie sądziłem.
Ale czgóż to się nie robi dla konwenansu, dobrego imienia(swojego) i Pań w kapelusiku.

Dzięki temu odsłoniły sie przede mna pewne przeplatańce, relacje
oraz na jakich iluzjach/złudzeniach sa oparte.
Ten Bal marionetek jeszcze wystawiają.

Zostały na życzenie tym mykiem ukryte przed szerszym oglądem.
Co miało flowa wówczas - dzisiaj już nie płynie.
Ku radości krótkiej - długiemu cierpieniu.


"Arianie czy inaczej Ariowie to grupa interwencyjna z rejonu Erydan."
Wszak prawo rozwoju istnieje.

W maju (bodajże, choć może był to kwiecień), rozerwało kolejny ziemski statek kosmiczny,
kolejny wóz Heliosa (jak myślisz, którym Heliosem podróżuje Twoja Ziemia)
Wypadek miał tyle wspólnego z rozsądkiem lub jego brakiem, ile z bezmyślną ingerencją,
postawianie przed faktem dokonanym. Zdarza się.

Miałem przelotnie przebite gardło (jakiś "młodzian" w amoku walczył ze smokiem i użył miecza świetlnego).
ach te legendy i mity. także ta o Jerzym. I Ci "święci" mamiarze.
Musiałem złamać prawa by na granicy zasad poparzyć sobie stopy w środku miasta na zwykłym trotuarze.
(inercyjna lokalna zmiana czasOprzestrzeni/wejście atmosferę ślizgiem)
Kilkoro przeżyło.
Wielu zginęło okrutnie. Tam wpadli
Przywitaj ich, gdy Przyjdą ze "złotym runem" w podzięce.
21.

"w rzece Erydan zginął Faeton, który wypadł z rozbitego wozu Heliosa. Według innej legendy, rzeką Erydan płynęli również mityczni Argonauci do Morza Tyrreńskiego, wracając ze złotym runem."

To ta sama legenda.
Prawo rozwoju istnieje.
Następnym razem świecić nie będę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 18:02:37 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #148 : Lipiec 11, 2012, 17:40:08 »

Cytat: Janusz
Przybyli oni na Ziemię, aby dokonać oczyszczenia z istot jej szkodzących, nieprzestrzegających kosmicznych praw. Oczyszczanie ponoć już trwa.  Szok

Tak, już trwa, ale nie ma to nic wspólnego z apokaliptycznym oczyszczaniem.
Przyszli tu, może bardziej na miejscu będzie, że zostali tu przysłani - tak jak i wiele innych ras pierwotnych - w celu dokonania "czystki" w naszym DNA. I raz lepiej, raz gorzej ale idzie nam (bo dotyczy to wszystkich ludzi) to oczyszczanie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #149 : Lipiec 11, 2012, 20:25:44 »

Cytuj
Czyżby powyższe dywagacje prowadziły do wniosku że Ja kryje się tam gdzie sugeruje Fair? Cholera, a ja myślałem że ja zawsze jest wyobrazane w postaci ptaka (orła) psyche,  - wniosku prz yzastosowaniu logiki PHI w rozbieraniu wyrazów, jak się komu podoba.

To że byćmoże jej nie uchwyciłeś i robisz jak się komu podoba - nie znaczy że masz jakieKOLWIEK pojęcie o logice PHI,
a TYM BARDZIEJ możliwości jej stosowania. CO więcej: proste i powtarzalne podstawy wydają się tu odległe.
nie mówiąc już o tym aspekcie "miękkim", który nagoMULI w/g siebie, iż jak komu wygodnie.
To obszar najbardziej podatny na neptunowe zwidy i pomyłki choć z logiką NIE  ma on akurat już wspólnego wiele,
a raczej z polem. Tam sa rózne rzeczy więc takie jest tego odwzorowanie.
Po prostu twoje dywagacje i wnioski są powierzchowne i nic z nich nie wynika jak dla mnie (może dla ciebie), według mnie niezbyt potrafisz odwzorować to do wiedzy ogólnie znanej aby uzasadnić że to nie bełkot po prostu. Tak poza tym nie masz chyba poczucia humoru skoro mój zart potraktowałeś jak wyzwanie.

Rozbierasz wyrazy na zasadzie swobodnych skojarzeń, zupełnie nie zwracajać uwagi na etymologie i pochodzenie wyrazu, jego ewolucje r ROŻNYCH jezykach. Przykładf: Zakładasz że kazdemu człowiekowi na swiecie wyraz koło przecież musi kojarzyć się z kołem? circle, ograniczas swoje interpetacje do jezyka polskiego, czy to jezyk bogów? hahaha, przecież to niezbyt stary jezyk.. Zapomniałeś ze na świecie istnijesz nie tylko ty ale inni ludzie, inne kultury i jezyki, dlatego według mnie to działanie "jak sie komu podoba".
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 20:34:09 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum wild-reign truegaming madex halotupsy