Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:01:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ARIOWIE czy ARIANIE?  (Przeczytany 111774 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Lipiec 11, 2012, 20:38:36 »

Darku nie jest tak cacy jakby się wydawało. Smutny
Z opowieści znajomego jasnowidza, ingerencja w ziemskie sprawy (tych Ariów) będzie polegała na fizycznym wyłapywaniu ludzi, którzy im nie odpowiadają i wywożeniu ich na planetę z układu Erydan, do miejsca określanego piekłem. Ci z nas, którzy pozostaną będą musieli uznać władzę i prawa Ariów......poczekamy, zobaczymy Duży uśmiech

Phi nic nie kombinuj z Moją Osobą. Pozostaw ją w spokoju. Twoja ''logika'' wcale mnie nie interesuje. Prawo rozwoju istnieje, ale niech każdy idzie swoją własną drogą. Moja jest inna niż Twoja i niech tak pozostanie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 20:54:50 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #151 : Lipiec 11, 2012, 21:38:53 »

Cytuj
Po prostu twoje dywagacje i wnioski są powierzchowne i nic z nich nie wynika jak dla mnie (może dla ciebie), według mnie niezbyt potrafisz odwzorować to do wiedzy ogólnie znanej aby uzasadnić że to nie bełkot po prostu. Tak poza tym nie masz chyba poczucia humoru skoro mój zart potraktowałeś jak wyzwanie.

Rozbierasz wyrazy na zasadzie swobodnych skojarzeń, zupełnie nie zwracajać uwagi na etymologie i pochodzenie wyrazu, jego ewolucje r ROŻNYCH jezykach. Przykładf: Zakładasz że kazdemu człowiekowi na swiecie wyraz koło przecież musi kojarzyć się z kołem? circle, ograniczas swoje interpetacje do jezyka polskiego, czy to jezyk bogów? hahaha, przecież to niezbyt stary jezyk.. Zapomniałeś ze na świecie istnijesz nie tylko ty ale inni ludzie, inne kultury i jezyki, dlatego według mnie to działanie "jak sie komu podoba".

gDYBY LUDZIE TRZYMALI SIE JEDYNIE "wiedzy ogólnie znanej" - dalej łatwo możnaby nimi manipulować.
Nieprawdaż nagamulimuli

Usiłujesz mi wmówić coś co nie ma miejsca. A raczej przekonać innych do swoich opini na temat pewnych badań.

Janusz, jesteś trochę niegrzeczny zwracając się do mnie w ten sposób. Zwłaszcza, że to TY właśnie KOMBINOWAŁEŚ przy mojej wypowiedzi. Co juz przynislo konkretne skutki.
A będą kolejne.
Jesli Cię coś nie interesuje to sie tym po prostu nie interesuj.
Nie jestes jedynym czytelnikiem tego forum.


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #152 : Lipiec 11, 2012, 21:56:04 »

@Nagumulululi
Język Polski może jest młody, ale wywodzi się ze znacznie starszego, jeszcze słowiańskiego, który w swojej zbliżonej do najwcześniejszego oryginału postaci zachował się w cerkwiach prawosławnych. A wcześniej ? Wcześniej może Ariowie nim władali i oni ponieśli ten język aż do podnóży Himalajów, a później Bramini po Indiach rozwlekli "ś"/"ź"/"ć"/"ń".

@Janusz
Cytuj
ingerencja w ziemskie sprawy (tych Ariów) będzie polegała na fizycznym wyłapywaniu ludzi, którzy im nie odpowiadają i wywożeniu ich na planetę z układu Erydan, do miejsca określanego piekłem. Ci z nas, którzy pozostaną będą musieli uznać władzę i prawa Ariów......poczekamy, zobaczymy
Piszemy o dawnych Ariach, ale być może przodkowie ich faktycznie pochodzą z gwiazd, kto tam wie. W takim razie nie będziemy niczego MUSIELI, ponieważ prawa Ariów płyną w naszych słowiańskich żyłach. Jedynie ego mogłoby się zbuntować, no, ale to już inna para kaloszy Mrugnięcie
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Lipiec 11, 2012, 22:15:39 »

Panie Phi  Szok........Nie bądź moim nauczycielem i nie stosuj manipulacji ukrywającej prawdę.
A dokładniej w kwesti KOMBINOWANIA.....  to skutki Twojego ''niegrzecznego''( naruszanie regulaminu)postępowania ciągną się za Tobą.

Ariowie mieli dla zwykłych szaraczków, kilka obliczy. Dlatego trudno uwierzyć w ich dobre chęci wobec rasy ludzkiej. Ich prawem było prawo silniejszego, a wojenka normalnością. Zły
Prawdziwi Słowianie byli narodem miłującym pokój. Dopiero kontakt z tymi wojowniczo nastawionymi do życia plemionami zmienił ich postępowanie. Zły
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 22:20:18 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #154 : Lipiec 12, 2012, 09:01:39 »

Cytat: nagamuli
Przykładf: Zakładasz że kazdemu człowiekowi na swiecie wyraz koło przecież musi kojarzyć się z kołem? circle, ograniczas swoje interpetacje do jezyka polskiego

Ciekawe skąd u was taki imperatyw do przyklejania etykietek i imputowania różnych rzeczy.
Twój "argument" mozna bardzo prosto obalić:
otóż każdy kto czytał moje posty wie że nie ograniczam się do języka polskiego,
z kołem kojarzyć ma sie jego rysunek -czyli litera "O".
Rysunek ten w każdym dowolnym języku kojarzy się z Kołem.


...co zaś do uczestników,
to nie zamierzam im "zaśmiecać ogrodka" i podważać "autorytetu" wylansowanego z taką pieczołowitością
lecz mam wrażenie że zbyt wiele przyjmują przez pryzmat własnego podejścia do innych.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #155 : Lipiec 12, 2012, 10:04:23 »

@Janusz
Cytuj
Ariowie mieli dla zwykłych szaraczków, kilka obliczy. Dlatego trudno uwierzyć w ich dobre chęci wobec rasy ludzkiej. Ich prawem było prawo silniejszego, a wojenka normalnością.
Prawdziwi Słowianie byli narodem miłującym pokój. Dopiero kontakt z tymi wojowniczo nastawionymi do życia plemionami zmienił ich postępowanie.

Może i tak, a może się mylisz. Tak czy inaczej nauka z tego płynie taka, żeby stać się istotą w pełni ukształtowaną trzeba poznać ciemną i jasną stronę mocy. Trzeba upaść, aby poznać co to upadek i że nie warto upadać ( a może warto czasem zaliczyć "glebę"?). Miłujący pokój poznali ciemną stronę, upadli, a później , znienawidzeni przez inne plemiona , odpokutowali swój los pod butem różnych najeźdzców z każdej strony świata (Niemcy, Ruś, Szwedzi, Austriacy). Ich kultura została zdeptana, historia wymazana, tożsamość podmieniona na bardziej "świętą", ale to wciąż tylko część planu. Ile może znieść Słowianin ? Co jeszcze przed nami ?

Jaki jest cel doznawania tylu "nieszczęść" dziejowych ? Ano taki, żeby porzucić już wszelkie pretensje do świata, doznać i poznać każdą tożsamość, aby w końcu uwolnić się od każdej z nich. Teraz Słowianie mogą stać się światłem i promieniować na świat.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #156 : Lipiec 12, 2012, 11:56:08 »

Cytuj
I dlaczego analogowość miałabybyć bardziej bardziej, a cyfrowość mniej
inteligencjo-sterowalna?

PHI postaram sie odpowiedziec podajac prosty przyklad z zycia.

Prosze na moment oderwac sie od kompa i pojsc do miejsca, w ktorym stoi pralka automatyczna.
Kazda ma zalozony program, w srodku jest beben na brudna odziez, programy sa rozne, w zaleznosci od tego jaki wybierzemy, sama maszyna nie jest w stanie zadecydowac za nas, musimy ja nastawic.
Tak wlasnie odbywa sie oczyszczanie, o ktorym pisal Dariusz.
Beben wiruje raz w lewo, raz w prawo, maszyna podgrzewa wode i miesza proszki i plyny, po skonczonym zadaniu wypompowuje wode (brudna).
My tylko musimy poczekac na koniec pracy automatu, aby cieszyc sie swiezoscia ubranka!
Chyba jasno to opisalam;)
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #157 : Lipiec 12, 2012, 12:14:49 »

Cytat: Janusz
Darku nie jest tak cacy jakby się wydawało. Smutny
Z opowieści znajomego jasnowidza, ingerencja w ziemskie sprawy (tych Ariów) będzie polegała na fizycznym wyłapywaniu ludzi, którzy im nie odpowiadają i wywożeniu ich na planetę z układu Erydan, do miejsca określanego piekłem. Ci z nas, którzy pozostaną będą musieli uznać władzę i prawa Ariów......poczekamy, zobaczymy Duży uśmiech

Co do czystek, które mają w planie , to zupełna zgoda. Różnica uwydatnia się tylko przy wskazywaniu na tych, którzy będą ich dokonywać, a nie będą to Arianie/Aryanie, a kompania Dracos/Zeta (ZETA, którzy nie chcą uznać prawa ziemskich ludzi do samostanowienia).
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #158 : Lipiec 12, 2012, 12:18:35 »

O posluszenstwo chodzi. Zabicie w ludziach wolnej woli. Pozamykanie w klatkach.
A co najistotniejsze to chodzi o zastraszenie. A to bardzo proste, zadac bol i juz.
To wlasnie to pieklo!
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #159 : Lipiec 12, 2012, 12:25:39 »

"Manipulatorzy" nie posługują się już techniką zadawania bólu, choć jest on wciąż jeszcze obecny, jako składnik istniejących czynników. Dziś skupiają się na ogłupianiu ludzi mesjaszami i zbiorowymi zbawieniami. Te techniki ułatwią im ewentualną eksterminację, jeśli im wyjdzie ich plan.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #160 : Lipiec 12, 2012, 12:38:39 »

Tu nie o stado baranow chodzi, lecz o ukrecenie lba inteligencji. To ci beda (sa) wylapywani i "nakierowywani/nawracani?" na ICH droge myslenia. Dzialanie bolem (np. halasem - ultrafalami) to chyba zadna tajemnica. Wysylanie docelowych programow wibracyjnych, ktore atakuja neurony, to walka na ... mozgi!
Maszyna kontra human.

Co do mesjaszy i temu podobnych, to wstawie cos zaraz na inny watek, ktory zalozylam juz duzo wczesniej, bo chyba nie kazdy musi byc oszolomem jesli zauwaza swiatlo w tunelu;)
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : Lipiec 12, 2012, 15:34:36 »

Cytuj
żeby stać się istotą w pełni ukształtowaną trzeba poznać ciemną i jasną stronę mocy.
Eascie zgadzam się w pełni z Tobą. Ale.....z przekazów wspomnianego tutaj jasnowidza wynika, że ''nasi'' dawni mentorzy, chcą powtórki z rozrywki i dalszej oczywiście w ich stylu zabawy w ciuciubabkę. Mrugnięcie



Cytuj
Różnica uwydatnia się tylko przy wskazywaniu na tych, którzy będą ich dokonywać
Darku mój znajomy ma przekazy od Ariów. Według nich został ''wybrany'' do uświadomienia ziemianom, że bogowie już powrócili i sąd się zaczął. Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #162 : Lipiec 12, 2012, 16:54:06 »

Janusz, to  ,czego chcą ci,którzy ślą przekazy i channelingi nie ma znaczenia .

 Zresztą , "bogowie" nie powrócą na statkach kosmicznych . Oni nawet w ogóle nie wyglądają, bo nie mają fizycznej postaci. Ariowie , to stan ducha. Słowianie zresztą również.

I teraz, jeśli "sąd" to bardziej jako "samosąd" czyli popadnięcie w konflikt z dotychczasową tożsamością i jej autodestrukcja. Dla niektórych bolesna.
Kiedy iluzje opadną to zostanie , być może, sam duch słowiański.

Słowianie zaś to lud pokojowy, choć sprowokowany może przywołać ducha wojowniczych Ariów Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 16:54:22 wysłane przez east » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #163 : Lipiec 12, 2012, 19:17:53 »

Cytuj
Darku mój znajomy ma przekazy od Ariów. Według nich został ''wybrany'' do uświadomienia ziemianom, że bogowie już powrócili i sąd się zaczął.
janusz
Wlasnie sie konczy, wiec spytaj znajomego (mesjasza?), czy chce walczyc w DRUGIEJ rundzie, czy mu wystarczy.

east - Slowianie to wielki zbior. A POLACY ... wyjatkowo smaczny kasek;)

Bo chyba nie tylko JA mialam ... ze "Slowianami" do czynienia i roznie moge to oceniac. Daje do myslenia...Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #164 : Lipiec 12, 2012, 19:36:45 »

Lady , no wiesz, "Polak -Węgier dwa bratanki i do bitki i do szklanki" mawiają, choć języki zupełnie różne, a jeśli prawda w tym porzekadle, to znaczy, że jakiś rodzaj rezonansu następuje i bez znajomości języka. Właśnie tereny Polan i Madziarów są rdzennie słowniańskie - w sensie genetycznego badania krwi , haplogrupy r1a1 z jej najstarszym rdzeniem.

Ciekawe jest zresztą słowo Madziar. Jakoś kojarzy się z Arian ami. Madziar-Arian. hmhmhm
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : Lipiec 12, 2012, 19:42:15 »

Eastcie, nie dla wszystkich Ariowie (Arianie) czy Słowianie to stan spokojnego ducha. Mrugnięcie





Ale....... może i masz rację    na trzech krajanów, każdy ma swoje indywidualne podejście do wojenki Duży uśmiech

Droga Lady ten ''jasnowidz'' ma zapewniony materialny ''stołek'' u Ariów czyli Arian ( często ich tak nazywa). On i jego rodzina (według niego) bedą pracować przy spisie przeznaczonych do wywózki na Erydan. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 19:58:49 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #166 : Lipiec 12, 2012, 20:13:34 »

Cytuj
I dlaczego analogowość miałabybyć bardziej bardziej, a cyfrowość mniej
inteligencjo-sterowalna?

PHI postaram sie odpowiedziec podajac prosty przyklad z zycia.
Chyba jasno to opisalam;)

Ciekawy przykład. Opisałas jasno.
Rzecz w tym, ze to jakby osobny temat. Mozna go rozwinąć i dopowiedzieć , ale nie widze związku z pytaniem.


Chyba że czegos nie skapowałem ?o
Tzn. nie widzę odniesień do tych przeciwstawień analog - cyfra.
Tak ze jeszcze raz proszę o rozjaśnienie tej analogii, bo nierozumiem.
(pralka zdajesię też moze byc analogowa lub cyfrowa)
Mrugnięcie Czekasz na gotowe. Podejście kobieco-pragmatyczno-instrumentalne nieco.

Ciekawe że Janusz akurat tego boga ognia przytoczyl akurat. PrzWczoraj byłem akurat na tej jedynej wybranej zpośród panteonu stronie. Przez moment myślałem czy Ty tak po logach, czy rezonansowo Mrugnięcie W rzeczy samej świetnie że tu zamieściłeś, bo ja z myślą o zilustrowaniu komentarza w temacie... a to już jest!..

Swarożyc nazywany jest w różnych odmianach, ale ŁADO wydaje sie mocno rdzenne.
Do czego zmierzam.. tu tez mamy złożenie: ŁAD - O
Co mozna odczytać, jako Ład Kręgu.
Wogóle jak się przyjrzec, to wiele mian niosło w sobie owo podkreślenie (zakacentowanie idei Kręgu w złączeniu z jakims jego aspektem).
Dobre - bo proste.

Zresztą "Swarożyc" tez objawia swą Głębię: Swa-P-żyć (Swa-ro-życ; z-WarO-życ, Ważyć Krąg -co daje Ład,
w sensie gotować, przygotowywać, też znać Wagę)

(co też ma swoje sensy i znaczenia. Ro było juz pod lupą, sami dopowiecie).

Wracając do Ariow
Cytuj
Ariowie mieli dla zwykłych szaraczków, kilka obliczy. Dlatego trudno uwierzyć w ich dobre chęci wobec rasy ludzkiej.
Nadajesz pejoratywny sens Wielości obliczy. Niekoniecznie.. Ja nie robie z tego oczywistości.
Ten efekt zawdzięczać mozemy zjawiskom relatywistycznym natury.
(a raczej relatywistycznym odbiorom zjawisk natury)
Rysunek interpretowałbym raczej jako drgające i przekazujące informacje pole kwantowe.
Wydaje mi sie że Gdy stajesz się polem tak Cię mozna spersonifikować jako przekazującego informacje.

Teraz ARiOWie  powiązane z Aries:  Baranem i Marsem (planetologicznie).
Co jednak wskazuje na Wiciela z BA(ciała, nie duszy).
Dlaczego?
Archetypowo, zodiak sytuuje 1-szy dom,
pierwszy znak Barana, Aries pod dyspozycją Marsa,
i jest związany z JA, ale też CIAŁEM, Fizycznością.
Kiedy z beskresu próżni, wyłania się świadomość potrzeby zaistnienia następuje WSTRZAŁ (strzałka Ascendentu).

Ponadto jest to archetypowo pierwsze załączenie nowego obrotu spirali rozwoju.

Zatem ARIOWIE to Ludzie pierwsi (oczywiście patrzac przez pryzmat zwierciadła astrologii.. które przypuszczalnie jest krzywym nieco zwierciadłem Rzeczy_w_Istości).

Aries -Baran - Mars.. i tu mam dysonans, bo
Słońce - (1)Merkury (Jednak to merkury jest pierwszy po słońcu w przetwarzaniu fali słonecznej)
{(2)Wenus, (3)Ziemia, (4)Mars}
Mars jest dopiero czwartym orbitem po drodze fali słonecznej.. i to w dodatku PO Ziemi.
Pomyślcie o tym!

Więc jak może byc pierwszy, skoro jest czwarty. Mitologia to niby wyjasnia.
Ale coś tu nieteges.
No chyba że fala od Słońca nie idzie Analogowo, liniowo - A idzie cyfrowo, skokowo.
..i zanim pojawia sie na Ziemi ..jej informacja już była 'przepracoana' na Marsie.

To jest ciekawe o tyle ze znamy historie ewakuacji Marsa, sprawę Maldeka,
oraz ewoluaowane obecności na ziemi.

Z innej beczki:
Mars uwazany jest za symbol wojny.
Przy uwzględnieniu archetypowego układu ..i co z niego wynika pierwszego obrotu kolejnego stopnia spirali
-toskojarzenie wcale nie dziwi (choć jest efektem tego, jak statystyczny mieszkaniec ziemi nałogowo reaguje
na zupełnie nową rzeczywistość -> walczy z nią. Lgnie do tego co znał.
Więc pojawienie się nowego Ziemianom kojarzy się z tym oporem.
Opór rodzi zaburzenie przepływu energii - zatem konflikt, tarcie, ogień i wojnę.
Ale nie musi tak być - to tylko statystyka i doświadczalne nastepstwo okreslonych postaw.

Z kolei wracając do merkurego, który tu się pojawia jako Pra-w-O-Wity pierwszy,
to może warto przyjrzeć sie tej relacji Thoth Bastet,
Bo jesli Merkury to MeerCóry (no ale to chyba zbyt daleko idące dywagacje)
Chociaż naturalne ulokowanie jednak potwierdza:
Sun:::::::: Merkury -> Venus -> Ziemia
Sun:::::::: Thoth -> córa Thorha Venus, Bastet -> Córka Wenus (stworzone zycie na Ziemi).
Stary świat mógł być tworzony Liniowo.
Cały materializm tych bogów sprowadzał ich przecież do myslenia liniowego!
Oczywiście!
Inaczej nie powstałby alfabet hebrajski. (Cyfrowo uzyskany przy liniowym myleniu).
Tam jest logiczny liniowy lewopółkulowy, męski sznyt. Analogowy.

Cyfrowość jest Kobieca, Prawopółkulowa, Wieloadresowa, równoległo-watkowa
Ha!
Sam sobie odpowiedziałem!


Cytuj
Darku mój znajomy ma przekazy od Ariów. Według nich został ''wybrany'' do uświadomienia ziemianom,
że bogowie już powrócili i sąd się zaczął.
Ty to masz znajomych!
 Z politowaniem "sąd" ..to sie już właśnie KOŃCZY.
(się obudził precognita zaprzeszły Mrugnięcie A spotkałem niejakiego Stasia Barskiego tuż po prelekcji TWOJEGO KOLEGI,
Był przerażony. Że normalnie bał się będzie w nocy wychodzić.
Ja bym temu jasnowidzowi zaproponowal wątkek z moich pierwszych wpisów na forum
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1313.0
O!   1313   | 26 - 9
 ..to pójdzie sygnał zwrotny do tych podlączonych, co się obudzili z tą jakże na czasie podpowiedzią "pre"cognicyjną.







« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 09:29:15 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Lipiec 12, 2012, 20:54:34 »

Cytuj
Ty to masz znajomych!
Wielu ma teraz ''przekazy'', bo coś im się tam pootwierało. Trudno  Coś to ich problem do przerobienia.

Cytuj
A spotkałem niejakiego Stasia Barskiego tuż po prelekcji TWOJEGO KOLEGI
Nie wiem kogo masz na myśli  Niezdecydowany  Po prelekcji o ''winie czerwonym'' przydatnym do leczenia miażdżycy, udałem się w miejsce jego produkcji i więcej mnie już na ''słonecznym polu'' nie było........Acha, ponoć teraz mam serce jak dzwon. Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 21:01:00 wysłane przez janusz » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #168 : Lipiec 12, 2012, 21:12:26 »

Cytuj
Droga Lady ten ''jasnowidz'' ma zapewniony materialny ''stołek'' u Ariów czyli Arian ( często ich tak nazywa). On i jego rodzina (według niego) bedą pracować przy spisie przeznaczonych do wywózki na Erydan.
Zły Afro Uśmiech 2 Płacz Buziak Niezdecydowany Buzia na kłódkę Zawstydzony Język Z politowaniem Coś Cool Smutny Zły Duży uśmiech Chichot Mrugnięcie

No wlasnie znajomy-jasnowidz spoznil sie ciutenke, bo przekazy zanim trafily na zwoje starego odbiornika radiowego nie sa adekwatne do walki w kolo-seum.
To co piszesz przelecialo os czaso-przestrzenna i zaczyna realizowac sie w realu, bo dzicz ("do barowa") jest gotowa na nowa informacje... a lepiej straszy sie, niz glaska. Ot paradoks humaneros, jak nie przelecisz biczem po plerach, nie umie zabrac sie do myslenia.

Co do czerwonego winka... hmmm, myslalam, ze to byl kwiat paproci;)

« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 21:13:10 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : Lipiec 12, 2012, 21:43:33 »

Oj nie wszystko od razu przeleciało. Codziennie mnie ''informuje'' o sytuacji na Ziemi. Coś
Ale przy czerwonym winku na ''miażdżycę'', każdą taką informację traktuję z przymrużeniem oka.
A może sam, za pomocą mojej Somy, doświadczę jakiejś aryjskiej wizji. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 22:00:57 wysłane przez janusz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #170 : Lipiec 13, 2012, 09:33:09 »

łajć. miałem cały pakiekt informacji.
Jednak po przeczytaiu kilku postów wszedłem w rezonans z waszymi energiami i połączenie z tą informacją prysło.
A jednoczesnie uruchomiły sie jakieś drugorzedne meandry.

trzeba zaczynac od 'out', a kończyć na 'in' & ^C-OnTiNue^


To może  tematy do rozwinięcia:
*
"Co jednak wskazuje na Wiciela z BA(ciała - nie duszy)."
To od Łado wzięło sie pojęcie "ładne" Ładny Ładna,
i z etymo innych dialektów wynika że znaczyło to też "dobrze zrobione".

================================

*
drugi temat (nie merguje - gdziebyto umieścić? )
LO - Shu   ! Kto wie , co znaczą te słowa?
coś było z tym "LO" PozaPrzestrzennie złaczone.. i z ŁADO.


*
trzeci, to dotyczyło NAGRYWANIA,
Recordu.

Dotarło do mnie, dlaczego Nebrajowie byli tak długo bogami.
O-Tuż   (!!!)

Kiedy z Światła Wywiły się Pierwsze Wiry,
zostały też uchwycone w nicości Czarnej Czerni  (heban).

Analogowo funckcjonujące byty NIEŚWIADOMIE dysponowały technologią,
i niejako mimochodem dokonały ZAPISU, Record rzeczy PIERWSZYCH.

Te zapisy (będące formą rzutowań) dały początek pismu He-Biorskiemu (Hebrajskiemu)
(przypuszczalnie brały w tym udział formy wirowe struktur atomów Helu)

A więc dysponowały tym ZAPISEM
i jak z backupu mogły niemal w nieskończonosć odtwarzać ten moment wirowy.
Jakby stwarzać świat od tego momentu.

Dlatego wciąż tak polująna rzeczy pierwsze.

To stworzyło całe imperium sztucznych matriksów.
Jednak "zarządzanych" przez osobniki o ograniczonym poziomie rozwoju. Na zasadzie posiadania i własności.

..a więc mogli jakby z backupu używać przejawow tejże chwili Życia.

Język ten nie byl już PISMEM ŚWIETLNYM,
bo PhiZMO zWiedlne moze powstać tylko RAZ.

Każde Światło z natury rzeczy jest nowe i niepowtarzalne


Scaliłem posty
Darek






« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 18:00:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #171 : Lipiec 13, 2012, 09:59:13 »

PHI
Cytuj
ale ŁADO wydaje sie mocno rdzenne.

Twoje kombinowanie jest godne podziwu, ja zas mam inne informacje.
ŁADUNEK, np. ladunek informacji. Ogromny zbior, kompedium. Sila.
Pojecie ladny jest pojeciem subiektywnym. Zas ladunek jest namacalny i mierzalny. Sluzy do atakowania.

janusz wizji napewno doswiadczysz moze byc nawet nie-aryjska, i zacznij pisac nie-o-piekle. Choc byc moze my zle wyobrazamy sobie i interpretujemy to pieklo wlasnie. Bo ja dochodze niekiedy do zgola odmiennego wniosku, ze to od tych Erydian, to to "niebo", Mr. Blue Sky i jego armia.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #172 : Lipiec 13, 2012, 10:01:12 »

Cytuj
ŁADUNEK, np. ladunek informacji. Ogromny zbior, kompedium.
...zaś masz słuszne inFormacje.

Mrugnięcie


ŁAD-un`ek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 10:03:19 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #173 : Lipiec 13, 2012, 10:14:11 »

Cytuj
LO - Shu   ! Kto wie , co znaczą te słowa?
coś było z tym "LO" PozaPrzestrzennie złaczone.. i z ŁADO


Slowa te oznaczaja plynaca wode, rzeke w ruchu. Zmiane, pantha rei, przemiane, ale ukierunkowana.
Poprzez kwadrat magiczny i jego odmiany zapisany jest kod istnienia w swiecie realnym.
To rowniez pismo chinskie (i jego odmiany). Liczy sie poczatek i koniec mysli.
Aby to zrozumiec trzeba zaczac myslec wielowymiarowo.
Gdy tkwi sie tylko we wlasnym archiwum nie spojrzy sie na zagadnienie obiektywnie.

PHI - czesto analizujesz wylacznie linguistycznie, skladniowo, a sprobuj myslec kolorami, zamiast slowami, umiesz tak?
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #174 : Lipiec 13, 2012, 13:31:24 »

@Nagumulululi
Język Polski może jest młody, ale wywodzi się ze znacznie starszego, jeszcze słowiańskiego, który w swojej zbliżonej do najwcześniejszego oryginału postaci zachował się w cerkwiach prawosławnych. A wcześniej ? Wcześniej może Ariowie nim władali i oni ponieśli ten język aż do podnóży Himalajów, a później Bramini po Indiach rozwlekli "ś"/"ź"/"ć"/"ń".
Wszystkie jezyki indoeuropejskie są stosunkowo młode i posiadają substraty PIE.

Wiki:
Język prasłowiański rozwinął się według niektórych szacunków na przełomie II i I tysiąclecia p.n.e.Ostateczny rozpad Prasłowiańszczyzny niektórzy autorzy przesuwają na wieki IX-X przyjmując, że język staro-cerkiewno-słowiański jest pisaną postacią jednego z dialektów prasłowiańskich obszaru bułgarsko-macedońskiego okolic Sołunia IX wieku.

Przedindoeuropejski substrat językowy – grupa języków, używanych w Europie i Azji Przedniej przed przybyciem na te tereny ludów mówiących językami indoeuropejskimi – najstarsza znana warstwa językowa tych terenów. Na określenie substratu przedindoeuropejskiego używano dawniej nazwy języki azjanickie, współcześnie języki tej grupy dzieli się na mniejsze ligi, bądź rodziny językowe.

Przyppominam że piramidy mają 5-6 tys a
Język egipski – wymarły język z grupy języków afroazjatyckich używany przez starożytnych Egipcjan. Najstarsze przykłady pisanego języka egipskiego pochodzą z 3250 r. p.n.e.[1] Język ten skończył swój żywot wraz z cywilizacją egipską i został zastąpiony w Egipcie językiem arabskim.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 13:32:26 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions madex halotupsy world-anime fifa11