Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 17:54:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wieści od Lightworker  (Przeczytany 55140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #100 : Wrzesień 21, 2012, 13:00:38 »

Doświadczanie życia potwierdza iż wszystko co jest fizyczne ulega rozkładowi ( jak nie wierzysz , nie proponuje drastycznej formy odkopywania grobów) , to pozostaw na dwie trzy doby mięso surowe w temperaturze pokojowej. Jeżeli jeszcze nie wiesz tego to się dowiesz co dzieje się z materią.
Wszystko co jest materialne ulega dematerializacji wracając do formy pierwiastków i elementów wcześniej czy później. Tylko energia jest niezniszczalna, można ją transformować ale ona jest wieczna. Nie podobają mi się takie bzdury faceta , który tak mądrze pisał.
Książki znikną ale mądrość dzięki ich przekazowi zostanie w nas, bo ona inspiruje nasz wzrost duchowy, to co pozostaje to tworzony dzięki zwiększającej się energii miłości w przestrzeni , nowy  piękniejszy wzorzec ( układ pentagramu Wenus) w każdej najmniejszej cząstce wody tworzącej matrycę energetyczną tworzącego się nowego życia w wyższym wymiarze. Na tym właśnie polega ewolucja.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 13:06:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #101 : Wrzesień 21, 2012, 14:19:55 »

Lightworker Duży uśmiech
Pozwolę sobie dodać do tego co piszecie szacowni, ze prawda jest iż najbardziej rzeczowny post opluć może z całym szacunkiem i z za przeproszeniem ostatni jełop że tak się wyrażę.
Co do mnie nie przeszkadza mi kto co przekazuje bo osobiście koncentruje się na tym o czym pisze.
Taki mam jednak zwyczaj że lobię informacje które do mnie docierają sprawdzić.
Na tą chwile nie pozwoliłbym sobie ocenić jakiegokolwiek człowieka za to że dzieli się tym co wie.
Nawet wtedy, gdy wiedza zawarta w informacji przez niego dostarczanej jest mi znana lub się z nią nie zgodzę.
Cierpliwy jestem więc cierpliwie powtórzę liczą się intencje.
Informacja przekazana w sposób neutralny by dodać co się Wie do tego co wiedzą inni jest to moim skromnym zdaniem najlepsze co może zrobić człowiek dla innego człowieka. Bo teraz ja wyśle informację do kogoś za chwile ktoś wyśle informacje do mnie - prawo odbicia
Zero wzbudzenia cicha radość nawiązania łączności i powrót do pracy i Pracy.
Są jednak ludzie, którzy nie bójmy się powiedzieć, którzy jak to się mówi dali się kupić, lub zwyczajnie mówiąc sądzą że są kimś lepszym.
Nie jest moją intencją przyklejanie komuś łatki czy sprowadzanie kogoś do parteru tylko zasygnalizowanie sprawdzonej już informacji, że czas korzystać z tego co się Wie.
Że to nie przypadek, że nagle staliśmy się ,,najmilszymi", ,,najukochańszymi"....
to nie przypadek, że tak nas zaczęli ,,kochać" ,,pomagać nam", itd itd.
Więc jak ktoś mi mówi, że kontaktuje się z jakimś Lightworker czy energiami z wyższej, średniej czy innej półki to ja mu odpowiem, że wystarcza mi kontakt z Innym Człowiekiem
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #102 : Wrzesień 21, 2012, 14:40:11 »

Doświadczanie życia potwierdza iż wszystko co jest fizyczne ulega rozkładowi
Dlatego, iż to, co nazywamy "psuciem się" to inaczej wycofywanie się świadomości organizujacej to coś . Wtedy materia zmierza do powrotu do stanu całkowitego rozkładu.
To Świadomość wprowadza harmonię , ład, porządek i zorganizowanie.

Cytuj
Wszystko co jest materialne ulega dematerializacji wracając do formy pierwiastków i elementów wcześniej czy później.
Dlaczego ? Ponieważ  uporządkowanie zanika , a uporządkowanie to obecność Świadomości

 
Cytuj
Tylko energia jest niezniszczalna, można ją transformować ale ona jest wieczna.
Suma energii równa jest ZERO Chichot

Ale jest to "zero" uśrednione, czyli tak jak w gniazdku z prądem . Tam jest zero, ale kiedy zepniemy styki to chwilowo popłynie prąd. Ów przepływ jest zorganizowany. Niezniszczalność o której piszesz zapewnia Świadomość, która PŁYNIE, czyli poprzez "uziemioną" formę . W stanie bez przepływów jest ZERO.

Cytuj
Nie podobają mi się takie bzdury faceta , który tak mądrze pisał.
A pewnie że TOBIE się to nie podoba. To jest charakterystyczne dla wszystkich obcych implantów-JA Chichot
Cytuj
Książki znikną ale mądrość dzięki ich przekazowi zostanie w nas, bo ona inspiruje nasz wzrost duchowy

Kiaro , nie ma żadnego TWOJEGO wzrostu duchowego. To jest tak, jak ze starą skórą ,którą zrzuca wąż. Ona odpada od żywej istoty. Tak samo jest ze "skórą" JA . JA donikąd się nie wznosi. To się nie urodziło więc nie może nigdzie dalej iść.

Koniec szukania, koniec dążenia.

Wraz z odpadnięcięm zasłon iluzji JA życie rozkwitnie . A nie dlatego, że się naumiałaś treści z butwiejących ksiąg. Żadna treść tego nie przetrwa, na prawdę żadna. Nie masz się co przywiązywać do swoich modeli Venus, czy kropli wody. To też minie, właśnie mija .
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #103 : Wrzesień 21, 2012, 15:47:07 »

Przebisnieg cyt
Cytuj
Więc jak ktoś mi mówi, że kontaktuje się z jakimś Lightworker czy energiami z wyższej, średniej czy innej półki to ja mu odpowiem, że wystarcza mi kontakt z Innym Człowiekiem

I tu sam wchodzisz w pulapke, bo myslisz, ze lightworker to nie jest czlowiek.

Oddzielic trzeba hochsztaplerow od prawdziwych przewodnikow, bo ten "lajt" (=light), to znaczy wlasciwie PRZEWODNIK, tak jak w pradzie (leiter, co rowniez oznacza drabine).
To nie sa zadne wymysly, lecz informacja, ktora w koncu dotarla do nas (czyt. do prostych ludzi). Ci wtajemniczeni zawsze o tym wiedzieli i wykorzystywali wiedze dla swych interesow. Byc moze transformacja dokonuje sie nie tylko na naszym poziomie postrzegania, lecz i na innych rowniez.
Jaka to sila sprawila, ze nagle budzimy sie?
Oczywiscie, ze jest to sila MILOSCI.

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #104 : Wrzesień 21, 2012, 18:35:25 »

Fair Lady
Cytuj
I tu sam wchodzisz w pulapke, bo myslisz, ze lightworker to nie jest czlowiek.
Dziękuje Ci szacowna za ostrzenie wdzięczność zachowam Mrugnięcie
Cóż po piwku jestem chyba bardziej komunikatywny i czytelny. Duży uśmiech
Nie myślę, że Lightworker to nie człowiek.
Angielski moja ciocia opanowała w stopniu komunikatywnym,(uczy go w szkole) więc jak czegoś nie rozumiem to się do niej zwracam ale dziękuję za wyjaśnienie również Mrugnięcie
Cieszę się, że siła Miłości nas budzi nagle Duży uśmiech
Kłaniam się Ci szacowna Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #105 : Wrzesień 21, 2012, 18:42:04 »

Cytat: Fair Lady
I tu sam wchodzisz w pulapke, bo myslisz, ze lightworker to nie jest czlowiek.

Cytat: Przebiśnieg
Że to nie przypadek, że nagle staliśmy się ,,najmilszymi", ,,najukochańszymi"....
to nie przypadek, że tak nas zaczęli ,,kochać" ,,pomagać nam", itd itd.
Więc jak ktoś mi mówi, że kontaktuje się z jakimś Lightworker czy energiami z wyższej, średniej czy innej półki ...

Osobiście uważam, że >Przebiśnieg< nikogo z nikim nie myli, a zwyczajnie i zdroworozsądkowo podkreśla pewne schematy, które pomagają nam jaśniej (ach te light...) spojrzeć na manipulacje, jakim wciąż nas poddają i jakim sami dajemy się uwieść.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #106 : Wrzesień 21, 2012, 19:04:16 »

Dzięki szacowny  Duży uśmiech
Pozwolę sobie wypić piwko za Twoje zdrowie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #107 : Wrzesień 21, 2012, 20:14:01 »

To znaczy, ze musze jeszcze jeden watek utworzyc??
O tej metodyce pracy lightworkera??

Bo pomyslow mam cala mase!!

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 20:14:19 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 23, 2012, 16:13:43 »

Widzę, że lubisz Tworzyć szacowna Duży uśmiech
Tylko tak dalej na wszystkich planach Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Wrzesień 24, 2012, 11:33:43 »

Greg Giles channelujący GFOL wywołał kolejną "zadymę". Po serii kontrowersyjnych przekazów o powodziach, ewakuacjach przez UFO, ruchach płyt tektonicznych, rozdawaniu urządzeń darmowej energii, przyszła pora na bardziej celowe ataki na innych Lightworkers. Ostatnie dwa strasznie długie przekazy  Grega to nieustająca, agresywna ofensywa. Tytuł ostatniego jego przekazu jest w channelingu Thoth'a w wątku "inni o energii".
Tutaj wstawiam tylko krótki tekst Steve Beckova na ten temat.

Gdy channeling jest dla Ciebie obraźliwy ....

2012 23 września

Wysłany przez: Steve Beckow

Otrzymuję wiele pytań z prośbą, czy mam zamiar odpowiedzieć na rzeczy, które Greg Giles mówi o ograniczaniu (zapuszkowaniu), Mitt Romney, Wzniesieniu, itp.

Nie, nie mam zamiaru. Jedna kolumna wystarczy. Jeśli to, co mówi Greg, jest Ciebie obraźliwe lub dźwięki nie do przyjęcia, odpowiedź jest taka sama jak w przypadku każdego channelingu, na który reagujecie: po prostu przestańcie je czytać.

Żyjemy w demokracji i Wzniesienie jedynie uczyni społeczeństwa o kilka rzędów wielkości bardziej demokratycznym. Nawet w 3D, każdy ma prawo do wolności słowa, pod warunkiem, że nie wyrządza krzywdy innym. Lekarstwem na opozycję wobec czegoś, co ktoś mówi jest to, aby nie zwracać na to uwagi.

Archanioł Michał oferuje przewodnictwo dla channelerów jeśli go Poproszą, ale zwykle to robi tylko dla osobistego poradnictwa. Nigdy publicznie nie byłby lekceważący wobec  channelera, choć wiem, co on powiedział, w tym przypadku, ale to nie jest przypadek, którym mógłbym podzielić się publicznie. Rozeznanie to wszystko co jest wymagane.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 11:34:21 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #110 : Wrzesień 24, 2012, 12:03:48 »

Rozpoznanie - to sie samo zadzieje Chichot
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #111 : Wrzesień 24, 2012, 12:49:31 »

Ciekawe jest jak roznie odbieramy podawane tresci.
blu zaakcentowal gruby kursywa zupelnie co innego niz ja zauwazylam.
W przekazie widze rozmowe matrixowa. Ktos kto zna dobrze informatyke (starczy jakis program kalkulacyjny np. excel) ten zauwazy, ze w tekscie padaja slowa kolumna i rzad.
Rachunek macierzowy polega wlasnie na kolumnach i rzedach, kazdy element ma swoje wspolrzedne (wartosci).
Ciekawe to jest.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Wrzesień 24, 2012, 13:12:21 »

Zakładam okulary i rządu, ani rzędu  w tym poście nie widzę. Co do "kolumny" Steve odnosi się do poprzedniej swojej publikacji na temat przekazu Grega.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #113 : Wrzesień 24, 2012, 14:01:29 »

kolumna to jest zawsze kolumna jakbys nie chcial, myslales o kolumnie takiej jak np. krola Zygmunta III Wazy w Wawie?
rzad jest zawsze rzedem, i konia z rzedem temu, kto zajarzy ten matriks.

To nie jest przypadek, ze tak samo nazywaja sie rzeczy (homonimy) ma to swoj cel.

"Nie, nie mam zamiaru. Jedna kolumna wystarczy."
"Wzniesienie jedynie uczyni społeczeństwa o kilka rzędów wielkości bardziej demokratycznym"

A Ty blu jak myslales, ze odbywa sie proces kreowania "rzeczywistosci"?? Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #114 : Wrzesień 24, 2012, 14:15:26 »

Współrzędne? Tak, ale tylko w odniesieniu do przyporządkowania, miejsca pobytu (zresztą czasowego)
danej istoty. Oczywiście z panującymi tam warunkami i ograniczeniami, czy możliwościami.

Jednak kreacja mentalno-uczuciowa jest już ponad to, nie da się wyznaczyć współrzędnymi.
I to energie mentalno-uczuciowe przenoszą nas w inne miejsca (inne współrzędne).

Zatem, czym tak naprawdę jest rzeczywistość?  Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #115 : Wrzesień 24, 2012, 14:23:51 »

Niestety ptaku, uczucia i emocje to tez matriks. Mierzalne i to jeszcze jak, na tym polega caly biznes informatyczno-neuronowy (nie dalej niz wczoraj pytalas, kto z tego korzysta, ze sie wypisuje posty, ano koncerny, media, biznes ogolnie, finansjera - swiat pieniadza.)

Starczy kogos nastraszyc, poglaskac, zmotywowac, nakrzyczec, rozsmieszyc itd. itp. i rozne wykresy otrzyma sie (pulsu, napiecia, cisnienia, wagi) - tak to sprytnie jest urzadzone. Nie zadna to iluzja, tylko okrutna gra w ... zycie.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #116 : Wrzesień 24, 2012, 14:32:08 »

Fair Lady
Cytuj
Praca lightworkera nie polega na sciemnianiu, lecz tlumaczeniu zjawisk. Tam nie ma mowy o strachu i jakichs emeryturach.
Strzał w dziesiątkę Duży uśmiech gratulacje szacowna Mrugnięcie
blueray21
Dlatego nie ma meritum, dlatego tu obecni nie ,,czytają" treści - nie ta muzyka, wibracje....
Widzisz troszkę nie słuchasz piszesz channelingi a nie słuchasz - odbierasz.
Próbowałem pokazać Ci szacowny na czym polega błąd tej Lightworker, ona nie dość , że ma misje to jeszcze coś zakłada i ocenia.
To jest ten błąd jak u nauczyciela matematyki, który na początku nie skupi się i zamiast dwa napisze dwadzieścia, i mimo, że później cały dowód jest wporzo to ten błąd na początku powoduje, że wynik jest nieprawidłowy.
ptak
Cytuj
Zatem, czym tak naprawdę jest rzeczywistość?
Pozwolę sobie stwierdzić szacowna, ze moim skromnym zdaniem i czuciem rzeczywistość jest przestrzenią, którą sami i we współpracy z innymi dla siebie tworzymy Mrugnięcie
to pa Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #117 : Wrzesień 24, 2012, 14:42:47 »

@ Fair Lady
Niestety ptaku, uczucia i emocje to tez matriks. Mierzalne i to jeszcze jak, na tym polega caly biznes informatyczno-neuronowy (nie dalej niz wczoraj pytalas, kto z tego korzysta, ze sie wypisuje posty, ano koncerny, media, biznes ogolnie, finansjera - swiat pieniadza.)

Starczy kogos nastraszyc, poglaskac, zmotywowac, nakrzyczec, rozsmieszyc itd. itp. i rozne wykresy otrzyma sie (pulsu, napiecia, cisnienia, wagi) - tak to sprytnie jest urzadzone. Nie zadna to iluzja, tylko okrutna gra w ... zycie.

Tak, ale to tylko w odniesieniu do ciała da się zmierzyć. Zaś kreacja w sensie zmiany świadomości (własnej i całościowej)
już jest poza tym. Myśl, uczucie, wpisuje się w Całość i zmienia ją. Przy okazji siebie (indywidualną świadomość). 

Gdyby tylko finansjera korzystała z naszych myśli i uczuć, dawno Wszechświat by się unicestwił.


@ Przebiśnieg
Cytuj
rzeczywistość jest przestrzenią, którą sami i we współpracy z innymi dla siebie tworzymy

Zgadzam się z tą definicją, szacowny, choć można by tu jeszcze ponawijać...  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #118 : Wrzesień 24, 2012, 14:59:33 »

ptak
Cytuj
Zatem, czym tak naprawdę jest rzeczywistość?
Pozwolę sobie stwierdzić szacowna, ze moim skromnym zdaniem i czuciem rzeczywistość jest przestrzenią, którą sami i we współpracy z innymi dla siebie tworzymy Mrugnięcie
To o czym piszesz Przebiśniegu to nie jest cała rzeczywistość, a tylko i zaledwie tunelowanie kawałka rzeczywistości. Tak jakbyś patrzał przez tubę (albo zwiniętą w rulonik kartkę papieru ) i twierdził że to co widać to jest cały wszechświat tylko dlatego, ze Ty nań patrzysz. Owszem, dla Ciebie to może być wszystko co jest dostępne, w takim właśnie okrojeniu w jakim obserwujesz - tworzenie zatem to nie jest , tylko odkrajanie kawalątka od Całości. Eufemistycznie nazywane TWORZENIEM DLA SIEBIE  Duży uśmiech

Przestrzeń zaś jest tym , w czym wydarza się forma, przestrzeń wypluwa formy ,sama pozostając poza wszystkim co się wyłoniło, ale ... też te formy podtrzymuje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 14:59:58 wysłane przez east » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #119 : Wrzesień 24, 2012, 15:10:11 »

east Duży uśmiech
Nie no jesteś braciak naprawdę Duży uśmiech
Często jak czytam Twoje posty to mi się robi wesoło bez piwka Duży uśmiech
To o czym piszesz to prawda najprawdziwsza  Uśmiech
Zgadzam się z tą prawdą, tylko ta prawda ma jedno ale jeden myk.
To o czym piszesz było na początku zanim powstał plan materialny Duży uśmiech
Cóż moim zdaniem i odbiorem i czuciem i luknieciem zmienia się to wszystko coraz bardziej rozwija ...
A my.
No jak to się nie mówi kto nie z Mieciem tego zmieciem Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech Duży uśmiech
PS
Może zapytajmy o zdanie jakiegoś Lightworker Duży uśmiech
Zaręczam Ci east że tą popularną In... przywiódłbyś do rozpaczy  Duży uśmiech
Ba może by wyszła z siebie do innego wymiaru Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 15:14:32 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : Wrzesień 24, 2012, 17:55:48 »

Jeszcze raz apeluję: szkoda czasu na obrabianie d... lightworker'om, może zajmijmy się bardziej tym co prezentują.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #121 : Wrzesień 24, 2012, 18:59:31 »

Cytuj
Jeszcze raz apeluję: szkoda czasu na obrabianie d... lightworker'om, może zajmijmy się bardziej tym co prezentują.
Dodałbym do tego co napisał szacowny blueray21 by każdy indywidualnie sam sobie odpowiedział kto dla niego jest Lightworkerem czy jak się tam po angielsku hiszpańsku mandaryńsku hm z całym szacunkiem dla innych nie wymienionych prze ze mnie języków mówionych i pisanych zowie.
Pozwoliłbym sobie też zwrócić uwagę szacownemu blueray21, że zajmowaliśmy się tym co prezentują wszak jedna z nich znaczy tych co sami na siebie mówią Lightworker dzieliła się z nami swoją oceną na nasz znaczy Ziemian temat znaczy chyba bo dokładnie nie rozumiem (słabo znam angielski i hiszpański,także z portugalskim mi kiepsko idzie) chodziło jej o postęp w naszej pracy nad własną świadomością  Duży uśmiech
Generalnie dołączę do apelu szacownego blueray21 by nie zajmować się nimi Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : Wrzesień 30, 2012, 19:12:00 »

W pierwszej części to jest kopia wiadomości , którą wstawiłem w "inni o energii".

A teraz szokująca wiadomość: Greg Giles rzadko cytowany tutaj channeler Galaktycznej Federacji Światła opublikował swój ostatni przekaz. Te jego przekazy (niektóre) były bardzo kontrowersyjne, zapowiadały powodzie (wielkie) ewakuacje statkami, ruchy płyt tektonicznych, ale także słynne "darmowe elektrownie domowe" we wrześniu.
Dziś jest bardzo długi przekaz w którym "nadawcy" wyjaśniają, że krótko mówiąc "przekręcili" Grega i wcale nie są z Galaktycznej Federacji ani Komendy Ashtar, a nawet nie wyglądają jak ludzie (ale nie piszą jak wyglądają) i co najważniejsze NIE MAJĄ DUSZY.
Mówią w jaki sposób dokonywali transmisji.
Ciekawe ile jeszcze "kretów" w tej dziedzinie poznamy.
Przekazu raczej nie będę tłumaczył, choć może ciekawsze fragmenty dla zilustrowania jakiegoś kontekstu.
Chyba rzeczywiście mamy napływ energii, o których wspominał AA Michał w ostatnim swoim przekazie wyżej, że taka "spowiedź" wypłynęła teraz.

===============================================================

Może trochę uzupełnię tą informację.
Greg oczywiście uważał się za Lightworkera i jego intencje były czyste. Publikował pod swoim rzeczywistym imieniem i nazwiskiem, co jest wyjątkiem, a nawet podał swoją lokalizację.
Większość komentatorów z bloga Steve Beckova na teraz uważa, że Greg został "zhakowany" zapewne metodami, które rozpatrujecie dokładniej w wątku "Ataki Energetyczne", czyli przez jakąś naziemną agendę Kabała. Proceder trwał od 1,5 roku, dlatego zawsze zwracam uwagę na "młodych" channelerów.
Jest to oczywisty dowód na to, że channeler nie jest w stanie zidentyfikować energii, która się z nim kontaktuje. Doświadczeni channelerzy stosowali i zapewne stosują różne metody "ochrony" z modlitwami włącznie, ale jak widać można się zachłysnąć swoimi mowo znalezionymi "możliwościami".
Doświadczeni zwykle channelują wiele różnych istot i w ten sposób mogą odczuwać różne sygnatury energii, co ułatwia rozróżnianie.
Ciekawostką jest, że w tym "finałowym" przekazie Grega jego nadawcy odwołują wszystko albo prawie - istnienie innych wymiarów, Wzniesienie, a nawet istnienie Atlantydy i Lemurii, a nasz "rozwój", w którym oni nam mają pomagać szacują na setki lat. To powiedziałbym "typowy chwyt" ostatecznego zasiania wątpliwości, typowy dla naszych "ciemnych" braci.
Na tym przygoda Grega z channelingiem zakończyła się na teraz, ale podejrzewam, że stanie się on przedmiotem ataków nie tylko werbalnych, bo mimo wszystko jest "żyjącym" dowodem i po głębszej analizie i z pomocą innych może próbować lokalizacji nadawców.
Ponoć jest też nowa wypowiedź Drake'a na ten temat, ale na razie tylko w formie akustycznej.

« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 21:28:49 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #123 : Październik 02, 2012, 16:03:59 »

blueray21
Cytuj
Jest to oczywisty dowód na to, że channeler nie jest w stanie zidentyfikować energii, która się z nim kontaktuje. Doświadczeni channelerzy stosowali i zapewne stosują różne metody "ochrony" z modlitwami włącznie, ale jak widać można się zachłysnąć swoimi mowo znalezionymi "możliwościami".
W pełni zgadzam się z szacownym  blueray21   Duży uśmiech
Dodam też iż dawno zauważyłem wąską specjalizację tych channelerów, oczywiście mówię o tych z ,,bardziej" cywilizowanych krajów znaczy Anglii, USA... Duży uśmiech
Ci nasi o ile zajmują się channelingiem to jeszcze i czym czyś  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : Październik 14, 2012, 11:52:28 »

Dziś mamy wezwanie Inelii Benz do działania, szczegóły w tekście.
Dla wyjaśnienia dodam, że te działania nie wymagają siedzenia przez godzinę z zamkniętymi oczami i w dokładnie określonym czasie. Czas i miejsce wybieramy sami, choć dobrze byłoby zmieścić się w proponowanym zakresie, a długość "pobierania" taka, jaką uznamy za stosowną.
To nie jest medytacja tylko osobisty "download" sytemu operacyjnego ze Źródła dla siebie i innych.
Potrzebna jest intencja i skupienie.


Wezwanie do działania - Zmiana Sytemu Operacyjnego zbiorowości ludzkiej


                                         

Inelia Benz - 12 października 2012

http://ascension101.com/en/home/ascension-blog/67-october-2012/277-call-to-action-change-of-human-collective-operating-sytem.html

Jestem obecnie w Hiszpanii, gdzie będę prowadzącą dwa wydarzenia. Jedno wydarzenie będzie w Barcelonie, dnia 13 października 2012 roku, a drugie wydarzenie będzie w Madrycie w dniu 20 października.

A informacje, którymi będę się dzielić w tym czasie są tym, że mamy teraz możliwości, moc i zdolność do zmiany systemu operacyjnego (OS)  Kolektywu Ludzkiego do nowej wersji Paradygmatu. OS jest przenoszony przez ludzki język werbalny, i nasze DNA.

I Źródło, Gaia i Planetarna Rada potrzebują wolontariuszy, aby stali się kanałami nowego Systemu Operacyjnego, aby mógł wejść  w nasz Ludzki Kolektyw. Potrzebujemy wolontariuszy, którzy mówią wszystkimi nowoczesnymi językami na tej planecie. Hiszpański, angielski, niemiecki, włoski, chiński, japoński, indyjski, koreański, portugalski ... w skrócie, w ojczystym języku. Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy, że jesteś osobiście wezwany do udziału w tym pobraniu.

To jest niezwykle ważne. Ten artykuł informacyjny potrzebuje być przetłumaczony na każdy język na świecie. Proszę przesłać swoje tłumaczenie na język ojczysty do info@ascension101.com, a my podlinkujemy je do tego artykułu, więc będziecie mogli następnie przekazać go wszystkim, których znacie, którzy mówią tym językiem.

Oto wskazówki:

W dniu 13-go października, sobota o godzinie szesnastej Hiszpańskiej Strefy Czasowej ( ten sam czas co w Polsce) – Wystąpię z tą informacją w Barcelonie w Hiszpanii.

W sobotę 20-go października o 10-tej rano Hiszpańskiej Strefy Czasowej – Wystąpię z tą informacją w Madrycie, Hiszpania.

W najbliższą sobotę po przeczytaniu tej wiadomości.

Jeśli nie wiesz, czym jest ten nowy system operacyjny, zapytaj swoje Wyższe Ja, aby Ci go najpierw pokazało.

Proszę, jeśli wasza strefa czasowa i kalendarz pozwalają na jeden lub wszystkie czasy podane powyżej, przejdź w miejsce publiczne, gdzie jest to normalne dla osób, aby usiąść, np. w kawiarni, parku, na plaży, lub spotkać się z ludźmi, których znasz w określonym miejscu np. w domu lub obszarze publicznym. Usiądź z zamkniętymi oczami, w milczeniu, z zamiarem stania się kanałem dla ŹRÓDŁA, aby załadować nowy System Operacyjny, nowego Paradygmatu do ludzkiego kolektywnego języka (języka ojczystego i DNA) przez czas / przestrzeń. Jeśli strefa czasowa lub kalendarz nie dopuszcza do udziału w powyżej podanych terminach, to  zrób to, tak szybko, jak możesz po przeczytaniu tego artykułu informacyjnego.

I Ja będę dołączać się do Was przez jedną godzinę w każdą sobotę od dzisiaj do końca 2012 roku.

Dzielcie się tym, wysyłajcie, kopiujcie / wklejajcie na swoim blogu, listach, stronach FB, mówcie w lokalnych stacjach radiowych, stacjach telewizyjnych, grupach i wśród przyjaciół, i wszędzie, gdzie możesz o tym pomyśleć, niech wiedzą, co robisz, i poproś ich, aby dołączyli do Ciebie w Twoim zamiarze.

ZRÓBMY TO!
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 11:53:27 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

1sdh artofwar fugazi improwicze blackmoon