Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 14:40:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: w nawiązaniu do zamkniętego wątku ZMIANA TREŚCI POSTU przez Janusza  (Przeczytany 37679 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Październik 22, 2012, 15:46:34 »

BEZPRAWNA ZMIANA TREŚCI POSTU przez Janusza
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8629.0

Cytuj
Aby nie było tego typu niedomówień i pomówień w przyszłości, od tej pory wprowadzamy zakaz dopisywania przez administrację informacji w istniejących już postach, napisanych przez forumowiczów.
Każda, choćby najmniejsza informacja dotycząca treści lub zachowania forumowicza będzie pisana w osobnym poście.
Wobec zaistniałes sytuacji wydaje się to rozsądnym rozwiązaniem.
Nigdy wcześniej nikt nie dokonywał takich manipulacji.
Również nawet Janusz był w tym względzie dotąd rzetelny do tego momentu.
Jednak ingerencja w treść postu to juz skandaliczna manipulacja.


Cytuj
Temat zamykam, jednak nie usuwam, by świadczył
Ok, zamykasz. Świetnie.
Ok, nie usuwasz, by świadczył. Świetnie

Cytuj
jak można wykorzystać przeciw administracji jej redagowanie postów
oraz dlaczego taki tryb obraliśmy.
O czym?
To natomiast jest już NIEPRAWDA.
Być może indoktrynacja Janusza (niewnikam).

Post nie świadczy o tym "jak można wykorzystywać przeciw administracji" - TYLKO jakich MANIPULACJI dopuścił się moderator Janusz.

Ja tego nie oceniam. EWIDENTNIE nastąpiła operacja na treści.
Przedstawiłem tę sprawę ograniczając się do faktu.

Otóż na dole owego postu umiesciłem w kolorze czerwonym napis:

"
W pierwszym poscie który uznałeś za brak szacunku do swojej osoby -  Na Twój temat było jedno zdanie:
że lansujesz sie na osobę pokojową - i tyle.

Potem już było o generalnych mechanizmach dot. skutecznego POKOJU.

No ale widocznie nie jesteś tym zainteresowany."


Dodam że nie wchodzi w grę sytuacja techniczna, typu: ze się coś nie załadowało.
Musiało się załadować, bo po chwili pomyślałem żeby zmienić na fioletowy,
zeby nie było wrażenia, ze to kwestia/przypis moda.
A mogłem tak pomyślec, gdyż widziałem już ten czerwony akapit załadowany.
Ponownie go otwierając w tym celu dowiedziałem się że jest już w śmietniku.

Jednak tam: ta treść była juz usunięta i zastąpiona przypisem wypełnionym POMÓWIENIAMI przeciwko mnietypu "Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum" itp.


Więc stwierdzenie typu:
Cytuj
jak można wykorzystać przeciw administracji jej redagowanie postów
jest nie na miejscu, uważam je za niesprawiedliwe
i idące w kierunku odwrócenia kota ogonem.

To tak tytułem żeby jakieś tutaj dwuznaczności nie powstawały.

=================================================

ponadto w związku z poniższym przypisem

Cytuj
Panie PHIRIOORI brak całkowitej wiedzy o mnie jest powodem bzdur jakie lęgną się w twojej głowie.

który jest uwypukleniem faktu, że pana Janusza zdominowało EGO,
któremu byćmoże wydaje się iż jest ono tak wazne
i zawsze w centum uwagi - że nawet nie spostrzegło,
 że mowa jest o generalnych mechanizmach.

Jak On po prostu  mógł niezauważyć , że do wypowiedzenia sie o POKOJU i sprawiedliwości,
wcale nie potrzebuję znać Wielce Godnego i Szanownego Pana Janusza - to nie wiem.

Bycmoże Fakt, że  na wstepie posta wspomniałem o pewnym wrazeniu,
 które pan Janusz może sprawiać uruchomił taki tok,
że zaISTE mógł tak pomyśleć - jednakże ja nie czuję się odpowiedzialny za to co myśli Pan Janusz, ponieważ jest już Dużym..
a jak się okazuje nawet.. BAARDZO dzużym Chłopcem.

Tymniemniej skoro aż tak się utożsamił z wspomniana przeze mnie mechanika ogólna zjawisk
związanych z skutecznym i długoterminowym osiąganiem pokoju - to szczytem hipokryzji jest obciążac za ten stan umyłu odpowiedzialnością mnie.

To jest delegowanie wewnętrznych NIE-POKOJÓW.


Tymsamym wnoszę petycję o zmianę moderatora - a przynajmniej urlop
bo najwyrażniej jest tak przepracowany, ze nie ma się  kiedy z SOBĄ SAMYM skonfrontować.
Co dla pokoju ..również tu na forum - jest rzeczą niezmiernie istotną.


Pozatym nieśmiało chciałbym zasygnalizować,
iż stwierdzenie "brak całkowitej wiedzy o mnie jest powodem bzdur jakie lęgną się w twojej głowie"
również swiadczy o traktowaniu innych i o pojmowaniu godności.


Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 22:42:34 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 22, 2012, 18:26:25 »

Pozwolę sie z Tobą nie zgodzić PHIRIOORI ,prowokujesz i zaczepiasz Janusza a potem podnosisz larum.Upatrzyłes sobie kilka osób na forum i cały czas prowokujesz i wcale mnie nie dziwi reakcja Janusza ,który moim zdaniem miał rację.Nie zauważyłam żeby zmienił cos w twoim poście,natomiast ty to robisz notorycznie ,czasem zapominając dodać słowa " edit " .Kiedyś nawet arteq o to toczył z tobą boje.Tradycyją  stała się już prowokacja z twojej strony ,a potem wielki płacz.
Dlaczego ty tak nienawidzisz Janusza ? Podobno jesteś uduchowiony,madry i wykształcony ,a jednak twoje ego jest od ciebie silniejsze.Na nic twoja mądrość .
Zastanawia mnie jedna rzecz........odeszła Lady ,a pojawił się PHIRIOORI i mści się na Januszu.  Buzia na kłódkę
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 22, 2012, 18:32:20 »

Pozwolę sie z Tobą nie zgodzić PHIRIOORI ,prowokujesz i zaczepiasz Janusza a potem podnosisz larum.Upatrzyłes sobie kilka osób na forum i cały czas prowokujesz i wcale mnie nie dziwi reakcja Janusza ,który moim zdaniem miał rację.Nie zauważyłam żeby zmienił cos w twoim poście,natomiast ty to robisz notorycznie ,czasem zapominając dodać słowa " edit " .Kiedyś nawet arteq o to toczył z tobą boje.Tradycyją  stała się już prowokacja z twojej strony ,a potem wielki płacz.
Dlaczego ty tak nienawidzisz Janusza ? Podobno jesteś uduchowiony,madry i wykształcony ,a jednak twoje ego jest od ciebie silniejsze.Na nic twoja mądrość .
Zastanawia mnie jedna rzecz........odeszła Lady ,a pojawił się PHIRIOORI i mści się na Januszu.  Buzia na kłódkę
raczej PHI upatrzyl sobie Lady i chcial pokazac kozaka przed nia , zamiast sie z niąumówić. Pamiętam takie rezczy z przedszkola, Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 22, 2012, 18:46:05 »

Podobno jesteś uduchowiony,madry i wykształcony [...]
Ot i w tym słowie jest całe wyjaśnienie zagadki...
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 18:47:04 wysłane przez arteq » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 22, 2012, 19:07:12 »

Cieszy mnie zapowiedź administracji o zaniechaniu edycji postów użytkowników i wpisywanie uwag w osobnych postach.
Technicznie jest to milowy krok naprzód, ponieważ poprzednia awantura Janeth i Kiary była właśnie z tego powodu, dokładniej z powodu jednoczesnej edycji tego samego posta. Wtedy pozostaje treść, która została wysłana jako ostatnia, a wysłana wcześniej zostaje nadpisana (nieświadomie) przez tego, kto zachowywał modyfikację później.
Być może aktualna awantura ma to samo podłoże, skoro post PHI "zniknął prawie natychmiast", nie chcę przesądzać.
Proszę strony o rozważenie tej możliwości i dojście do porozumienia.
Jeśli edycje postów będą dokonywane jedynie przez użytkowników, jedno techniczne zawirowanie odpadnie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 22, 2012, 20:14:51 »

Cytuj
Jednak ingerencja w treść postu to juz skandaliczna manipulacja.

Nie było żadnej ingerencji i żadnej manipulacji z mojej strony. Bo i po co miałem to zrobić.
Był natomiast prywatny post do mnie od pana PHIRIOORIEGO, w którym widać wyraźnie jego manipulacje wobec mnie i to od samego początku jego kontaktów ze mną. Smutny

Cytuj
Dać dziecku narzędzia - a sobie krzywdę zrobi. Ale pojęcia nie miałem żeś dzieciak.

W pierwszym poscie który uznałeś za brak szacunku do swojej osoby -  Na Twój temat było jedno zdanie:
że lansujesz sie na osobę pokojową - i tyle.

Potem już było o generalnych mechanizmach dot. skutecznego POKOJU.

No ale widocznie nie jesteś tym zainteresowany.

Ode mnie zawsze NAJLEPSZE przychodzi najpierw.
Potem PRZYCHODZI  coraz gorsze i trudniejsze do strawienia.
Szkoda że nie umiałes zrobić z tego własciwego użytku - od czasu pierwszych niesnasek.

Cytuj
Cytat: janusz  Październik 21, 2012, 20:18:59

Za brak szacunku wobec innych forumowiczów i naruszenie regulaminu forum:

Cytuj

- Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 
Ukarany Pan zostanie -1pf

Jeśli dalej będą powtarzać się takie insynuacje wobec kogokolwiek na forum to wg. regulaminu:
 
Cytuj

- Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum zostaną ukarane ostrzeżeniem, a w skrajnych przypadkach dopuszczalne jest zablokowanie ich kont.

Administrator Forum. Janusz.
 
Zgłoś do administratora

--------------------------------------------------------------------------------

"we cannot see the rays of the sun.
We are inside"


Oto są miłe słowa człowieka, który uczy mnie dzieciaka jak ma wygladać pokój. Z politowaniem

Ode mnie zawsze NAJLEPSZE przychodzi najpierw.
Potem PRZYCHODZI  coraz gorsze i trudniejsze do strawienia.
Szkoda że nie umiałes zrobić z tego własciwego użytku - od czasu pierwszych niesnasek.


Przepraszam za powtórkę z ''rozrywki'', ale i w tym temacie musiałem pokazać jak to nasz ''AS'' działa na dwa fronty.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 22, 2012, 20:19:40 »

Miałbym jeszcze apel o kolejne "techniczne" zawirowanie - a mianowicie o używanie powiększonej czcionki. Jeżeli treść jest ważna, ciekawa to sama się obroni. Używanie powiększonej czcionki wbrew pozorom nie pomaga lecz przeszkadza finalnie rozwalając grafikę na forum. Ponadto jest tyle innych możliwości - kursywa, podkreślenie, przekreślenie, pogrubienie czy wreszcie zmiana koloru czcionki - wszystkie one znacznie czytelniej pozwalają uwypuklić część postu. Jeżeli jednak ktoś miałby przemożne ciśnienie aby użyć tego nieszczęsnego powiększenia to proponowałbym aby napisał kilka zdań wyjaśnienia co takiego tam jest ważnego, odkrywczego, że opisana przeze mnie paleta podkreśleń jest niewystarczająca.

Byłbym także jednoznacznie za tym aby czerwony kolor pozostawić wyłącznie do dyspozycji modów i adminów.

P.S. Janusz, Phi nie może w tym przypadku odnieść się do umieszczanych treści/zarzutów (nie odnoszę się w tym momencie czy/na ile są one zasadne), nie może zamieścić jakiegoś komentarza do tego - nieco przypomina mi to szturchanie związanego. Proponuję aby dać mu możliwość wypowiedzenie się, przynajmniej do czasu aż dyskusja się zakończy - obie strony się wypowiedzą. Swojego czasu w takich sytuacjach niektórzy forumowicze stanowili tubę dla nieobecnych, idę o zakład, że w tym momencie też mu zdają relację, lecz to półśrodek i lepiej aby  - jeżeli już - sam nakreślił kilka zdań (chyba, że ma takową możliwość - wszak zamieszczał dzisiaj posty). Dlatego proponuję aby na dzień, dwa przesunąć bana.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 20:29:12 wysłane przez arteq » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 22, 2012, 20:33:46 »

Szanowny Arturze Uśmiech
30 dni to czas na przemyślenia i wyciągnięcie wniosków i niech tak pozostanie. Może przejdzie mu nienawiść, którą wyraźnie do mnie czuje Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 20:41:59 wysłane przez janusz » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 23, 2012, 08:43:55 »


Oto są miłe słowa człowieka, który uczy mnie dzieciaka jak ma wygladać pokój. Z politowaniem
Wskaż gdzie w tekście znajdują się obraźliwe sformuowania raniące godność ludzką .

Dla własnego dobra, rozpoznaj CO CIEBIE ubodło. Czym jest ten sznurek, który szarpnął  w Tobie, że aż użyłeś władzy ?

Nazwaniem Ciebie dzieckiem aż tak bardzo rani godność osobistą Coś?

Cytuj
Ode mnie zawsze NAJLEPSZE przychodzi najpierw.
Potem PRZYCHODZI  coraz gorsze i trudniejsze do strawienia.
Szkoda że nie umiałes zrobić z tego własciwego użytku - od czasu pierwszych niesnasek.

Czasami lekcje pokory przychodzą od ludzi uważanych za oszołomów . Nie ważne kto/co niesie treść, ale sama treść. Ty Janusz nie potrafisz jednego od drugiego oddzielić najwidoczniej. Gdybyś , powiedzmy, usłyszał ten tekst od kapłana z ambony czytającego słowa Jezusa, to może nawet zadumałbyś się nad treścią. No, bo przecież bana byś Księdzu nie walnął Duży uśmiech

Cytuj
Przepraszam za powtórkę z ''rozrywki'', ale i w tym temacie musiałem pokazać jak to nasz ''AS'' działa na dwa fronty.
Czasem treści które nam pomagają bywają nieprzyjemne, trudne do przełknięcia, a wtedy JA interpretuje je jako atak osobisty , jako zamach na własną godność. Oderwij treść od osoby i za 30 dni , Janusz, daj sobie szansę przeczytać ponownie te same słowa bez negatywnych emocji. Ten ban przyda się również Tobie na ochłonięcie.

PHI robi Ci przysługę, ale jeszcze o tym nie wiesz.

@arteq
Cytuj
Swojego czasu w takich sytuacjach niektórzy forumowicze stanowili tubę dla nieobecnych, idę o zakład, że w tym momencie też mu zdają relację
Nie muszą. Forum ma charakter otwarty. Każdy może obserwować treści które nie są pw lub nie są przeznaczone dla moderatorów/adminów.

« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 08:46:16 wysłane przez east » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 24, 2012, 22:30:35 »

Eastcie
Ponoszą Ciebie emocje i nie uważnie czytasz. Nigdzie nie jest napisane, że za ten akurat zaznaczony na czarno cytat PHI został zbanowany. To jest post, który przysłał do mnie prywatnie. Zaglądnij do śmietnika i tam zobacz jakie jego posty były powodem tej kary.

Podstawą jego walki ze mną był usunięty post w temacie ''Tajne Bazy Kosmiczne - wizje i teorie Zofii Piepiórki'' w którym napisał coś takiego o mnie:
Cytuj
..i pomyśleć że cała rzeź pojazdów wynikiem akcji z tego forum we wrześniu `11
Po akcji "naszego drogiego januszeka"
wyzwolił SIĘ cały ciąg spektakularnych następstw..

Post usunąłem wpisując tego powód:
Cytuj
Panie PHIRIOORI prosiłem już wcześniej o nie mieszanie mojej osoby i innych forumowiczów w jakieś pańskie wymysły czy pomysły. Post usuwam do śmietnika ze względu naruszenia punktu regulaminu dotyczącego: ''Posty stanowiące naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację''. Dalsze takie postępowanie będzie karane punktem ujemnym. Janusz.

Wówczas nie było jeszcze żadnego punktu ujemnego z mojej strony.
Mógł spokojnie skopiować ten post i umieścić go znowu, ale już bez linijek dotyczących mojej osoby i wszystko było by OK.....

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8623.0

.....Ale oczywiście tego nie zrobił tylko zaatakował mnie osobiście w temacie ''Muzyka''

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8624.0

Post usunąłem i poinformowałem dlaczego to zrobiłem:

Cytuj
Panie PHIRIOORI brak całkowitej wiedzy o mnie jest powodem bzdur jakie lęgną się w twojej głowie. A tak poza tym .....po pierwsze nie na temat a po drugie wg. regulaminu: - Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). Usuwam do śmietnika. Janusz.

Że nie na temat to prawda, bo co ma muzyka do wynurzeń na temat mojej osoby. Dałem też do zrozumienia, że nie życzę sobie pisania na mój temat. Zaznaczam nadal nie było punktu minusowego z mojej strony.

Oczywiście PHI ponowił ten post w tym samym temacie dając mi do zrozumienia, że nie liczy się z moim zdaniem. Dopiero wówczas przyznałem jemu punkt ujemny. I zaczęło się piekiełko czyli następne bardziej wzmożone ataki na moją osobę w nowo utworzonym temacie pt.''Granice Śmieszności'' dotyczącym oczywiście mnie.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8626.0

Post usunąłem dodając informację dlaczego. Nie dałem też za takie zachowanie żadnego punktu minusowego.
Cytuj
Panie PHI dalsze udawanie niewiniątką niczego w tym temacie nie zmienia. Już sam fakt kulenia ogona i wytężania jest dowodem jaki jest pana stosunek do innych. Regulamin Forum Projektu Cheops obowiązuje KAŻEGO zarejestrowanego użytkownika. Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z jego treścią oraz przestrzegać zapisów regulaminu. Jeśli nie odpowiada ci treść regulaminu, usuń swoje konto. Usuwam ze względu na lekceważący stosunek do Administracji. Janusz.

I wtedy ukazał się następny temat ''Usuwaj Chłopie Usuwaj'' dotyczący oczywiście mnie.....

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8628.msg106463#msg106463

.....w którym PHI przekroczył już wszystkie granice dobrego smaku. Szok

Cytuj
Odpowiada mi. Nieodpowiada mi moderator Janusz NIERESPEKTUJĄCY regulaminu!
NiEodpowiada Mi pan Janusz używający regulaminu do realizacji podejrzanych celów.

Cytuj
Alez Januszu - ja nie lekce Ważę administracji.
Ja lekceważe Ciebie.. A nawet nie tyle Ciebie,
co osoby które prezentują takie postawy, jakie od jakiegoś czasu realizujesz.

Cytuj
i że FAKT iż mi to lata - jest wyrazem braku szacunku Dobrze zrozumiałem
To fajna macie definicje szacunku w tym więźniu, Panie Januszu & adoratore


To nawet święty by nie wytrzymał....więc się stało. Smutny
Cytuj
Drogi Panie przekroczył pan wszelkie granice. Według regulaminu: ''- Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum zostaną ukarane ostrzeżeniem, a w skrajnych przypadkach dopuszczalne jest zablokowanie ich kont.'' co powyższym zaraz uczynię. Janusz 


Mówisz Eastcie o lekcjach pokory, o banie dla księdza, pytasz się: co mnie ubodło i raniło moją godność osobistą oraz jaki sznurek mną szarpnął. A ja chcę się Ciebie zapytać, gdzie i w jaki sposób w/w postach uraziłem godność osobistą PHIRIOORIEGO i jakie podejrzane cele realizuję wobec niego.

Dziwne, ale to ja byłem cały czas atakowany i to za co, za -1pf w swojej wg regulaminu obronie. Szok

Broniąc się przed umieszczaniem mojej osoby w pomysły związane z jakimiś rzeziami kosmicznymi prosiłem o powstrzymanie się od takich opisów ze mną. Usunięcie TEGO postu spowodowało dalszą lawinę ataków na mnie, nie na niego. Moja obrona wzmagała jeszcze bardziej jego agresję, nie moją. Dopiero ostatni jego post dodał tzw. oliwy do ognia. Proszę więc nie pisz o moim urażonym JA i uczeniu się pokory od człowieka, który jej nie ma. Coś

P.S. Księdza bym nie zbanował, bo kiedy ostatnio byłem na mszy (20 lat temu), to jak pamiętam wpadłem w dziwną drzemkę i nic z tego co mówił nie pamiętam. Niezdecydowany
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 23:06:38 wysłane przez janusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 24, 2012, 23:30:44 »

Dopóki człowiek zasłania się godnością osobistą jak tarczą, nie pojmie co do niego przychodzi.
I cóż to za godność, gdy dotyka ją każde, krytyczne słowo?

Świadczy to o niskim poczuciu własnej wartości. A strzelanie z armaty do urojonego
wroga odwleka jedynie czas własnych narodzin, w duchu i prawdzie.

Gdy nie masz pokoju w sobie, nie dasz go światu. I świat nie odpowie Ci pokojem.
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 25, 2012, 09:00:07 »

Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Cała ta zabawa w jakieś bany, zmiany postów, obrażanie się na siebie, uważanie, że ktoś kogoś obraża, itp. 
Ludzie, nie macie jakiś ciekawszych tematów do rozmów?
Dosłownie jak dzieci w piaskownicy - policjanci i złodzieje...
Nie macie choć odrobiny dystansu do siebie?...

pozdro




« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 09:01:10 wysłane przez between » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 25, 2012, 09:08:41 »

@Janusz
Cytuj
Mówisz Eastcie o lekcjach pokory, o banie dla księdza, pytasz się: co mnie ubodło i raniło moją godność osobistą oraz jaki sznurek mną szarpnął. A ja chcę się Ciebie zapytać, gdzie i w jaki sposób w/w postach uraziłem godność osobistą PHIRIOORIEGO i jakie podejrzane cele realizuję wobec niego.
Drogi Januszu. Tu w ogóle nie chodzi o PHI, tylko o Ciebie . Jego nie mogłeś w żaden sposób urazić. On nie ciska się z powodu utraty jakiejś wewnętrznej godności, tylko robi to dla Ciebie właśnie.

Januszu nie wiem czy Ty jakieś cele realizujesz i ewentualnie jakie, bo to nie ma znaczenia tutaj, ale , widać że sensytywne osoby takie jak PHI ,czy Fair Lady (ona się "czepiała" ogólnie administracji ) na coś wskazują. To ich rola widać taka, aby pokazać ..... może właśnie ową przesadną/przesadzoną  godność osobistą  ?


Cytuj
Dziwne, ale to ja byłem cały czas atakowany i to za co, za -1pf w swojej wg regulaminu obronie.
Poniekąd racja. To JA było atakowane i ono wytoczyło armatę przeciwko urojonemu wrogowi - jak celnie zauważyła Ptak Mrugnięcie
Swoją drogą, PHI wziął na siebie rolę nie do pozazdroszczenia Duży uśmiech
 

Cytuj
Broniąc się przed umieszczaniem mojej osoby w pomysły związane z jakimiś rzeziami kosmicznymi prosiłem o powstrzymanie się od takich opisów ze mną.
Już samo użycie owych "rzezi kosmicznych pojazdów" w powiązaniu z Twoją osobą jest tak kuriozalne, że jedynie wywołuje uśmiech na twarzy. Na prawdę nie warto w takie rzeczy wchodzić, a tym bardziej to żaden powód do obrazy.
 
Cytuj
Usunięcie TEGO postu spowodowało dalszą lawinę ataków na mnie, nie na niego. Moja obrona wzmagała jeszcze bardziej jego agresję, nie moją. Dopiero ostatni jego post dodał tzw. oliwy do ognia. Proszę więc nie pisz o moim urażonym JA i uczeniu się pokory od człowieka, który jej nie ma.
No ale nie ma przypadków i tacy ludzie są przyciągani przez takich ludzi jak TY . Coś się musi tam zweryfikować Duży uśmiech

Cytuj
P.S. Księdza bym nie zbanował, bo kiedy ostatnio byłem na mszy (20 lat temu), to jak pamiętam wpadłem w dziwną drzemkę i nic z tego co mówił nie pamiętam.
Chodziło ogólnie o autorytet moralny , ten  "ksiądz z ambony " to przenośnia w tym wypadku bardziej odnosząca się do ... poczucia wewnętrznego "ksiedza"- owego JA . Duży uśmiech

@Ptak
Cytuj
I cóż to za godność, gdy dotyka ją każde, krytyczne słowo?
Potencjalnie krytyczne słowo ...

@between
Cytuj
Nie macie choć odrobinę dystansu do siebie?..
Macie Duży uśmiech
Ale temat dotyczy teraz bardzo bardzo "zdystansowanego" na pewien dłuższy czas od tego forum PHIRIOORIEGO który nie ma już szans by tu się odnieść nawet do bana  przez najblizsze .. jakieś 25 dni.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 25, 2012, 09:09:20 »

Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Cała ta zabawa w jakieś bany, zmiany postów, obrażanie się na siebie, uważanie, że ktoś kogoś obraża, itp. 
Ludzie, nie macie jakiś ciekawszych tematów do rozmów?
Dosłownie jak dzieci w piaskownicy - policjanci i złodzieje...
Nie macie choć odrobiny dystansu do siebie?...

pozdro






3xTAK, dodam tylko, że jak czasami widzę polityków w TV,-
to mam identyczne odczucia.
Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 25, 2012, 10:21:13 »

Technicznie dla mnie sprawa i przyczyna jest ewidentnie prosta.
Po prostu janusz nadpisał nieświadomie edycję PHIORI'ego tak jak w poprzedniej awanturze zrobiła to Kiara na dopisku Janeth.
W tym skrypcie forum tak jest, tak to działa, zgodnie z logiką zapisuje się ostatnia wersja, ale nie ma blokady dostępu, gdy post jest w trakcie czyjejś edycji, tak jak w innych bazach danych.
Dlatego pochwalam rozwiązanie dopisywania uwag administracyjnych w osobnym poście.
Myślę, że PHI to przeczyta i zrozumie, że głównym powodem była niedoskonałość techniki, a nie umyślne działanie admina.
Z drugiej strony reakcja PHI była stosowna do niego i jego punktu widzenia, który nie brał pod uwagę tej możliwości, co nie znaczy, że pochwalam jego agresywność.
Nie interesuje mnie dyskusja, ani osądy, zwracam tylko uwagę stronom na aspekt techniczny, którego w ogóle nie brali pod uwagę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 25, 2012, 10:46:03 »

Cytat: East
Ale temat dotyczy teraz bardzo bardzo "zdystansowanego" na pewien dłuższy czas od tego forum PHIRIOORIEGO który nie ma już szans by tu się odnieść nawet do bana  przez najblizsze .. jakieś 25 dni.
Jeżeli w Januszu coś przewartościuje się i zrozumie, to pewnie Phi zostanie szybko odbanowany.
Jeżeli nie, trudno. Potem przyjdzie jeszcze GORSZE… i jeszcze GORSZE… aż do skutku. 
W końcu coś musi pęknąć w „januszowej fortyfikacji”.  Mrugnięcie

Cytat: between
Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Cała ta zabawa w jakieś bany, zmiany postów, obrażanie się na siebie, uważanie, że ktoś kogoś obraża, itp. 
Ludzie, nie macie jakiś ciekawszych tematów do rozmów?
Dosłownie jak dzieci w piaskownicy - policjanci i złodzieje...
Nie macie choć odrobiny dystansu do siebie?...
Tak to z boku, na pierwszy rzut oka może wyglądać. Ale wewnętrzne procesy są o wiele ważniejsze
niż czytanie tasiemcowych przekazów. Tu dzieje się praktyka i wykluwanie motyla, wiadomo z czego.
Trzymam kciuki za „gąsienicę”.   Chichot

Cytat: blueray21
Nie interesuje mnie dyskusja, ani osądy, zwracam tylko uwagę stronom na aspekt techniczny, którego w ogóle nie brali pod uwagę.
Aspekt techniczny nie ma tu nic do rzeczy. Sedno problemu tkwi gdzie indziej. I dopóki nie nastąpi
jego zrozumienie, zawsze znajdzie się jakiś zewnętrzny wyzwalacz. 

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 25, 2012, 11:04:13 »


Cytat: blueray21
Nie interesuje mnie dyskusja, ani osądy, zwracam tylko uwagę stronom na aspekt techniczny, którego w ogóle nie brali pod uwagę.
Aspekt techniczny nie ma tu nic do rzeczy. Sedno problemu tkwi gdzie indziej. I dopóki nie nastąpi
jego zrozumienie, zawsze znajdzie się jakiś zewnętrzny wyzwalacz. 
Tak to prawda Ptaku, że sedno problemu, jest tym co poruszyłaś (do Janusza przyjdzie "bardzo", "bardziej"  i w końcu "najbardziej" Duży uśmiech ),  lecz uwaga blue jest równie cenna, bo rzuca nieco światła na kwestie sporną od technicznej strony, która nie była brana pod uwagę ani przez PHI, ani przez Janusza w ich wymianie "strzałów" . Interesujące jak wyglądałaby ta rozmowa, gdyby aspekt techniczny został uwzględniony ?
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 11:05:05 wysłane przez east » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 25, 2012, 13:23:44 »

Dopóki człowiek zasłania się godnością osobistą jak tarczą, nie pojmie co do niego przychodzi. I cóż to za godność, gdy dotyka ją każde, krytyczne słowo?
Świadczy to o niskim poczuciu własnej wartości. A strzelanie z armaty do urojonego
wroga odwleka jedynie czas własnych narodzin, w duchu i prawdzie.
yyy... a czy czasem Phi nie mówił, że poczuł się dotknięty, o czym świadczy np. zgłoszenie do moderatorów?  :] Czy w takim razie on też cechuje się niskim poczuciem własnej wartości?

Jego nie mogłeś w żaden sposób urazić. On nie ciska się z powodu utraty jakiejś wewnętrznej godności, tylko robi to dla Ciebie właśnie.
j.w.

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 25, 2012, 14:10:20 »

Jakkiekolwiek PHI działania podjął to tylko go splątało mocniej z całokształtem obecnej tu energii, która zreszta podobnie się wyraża wszędzie w rzeczywistości. Mowa o egotycznym JA.

Podczas gdy sam PHI próbował to tłumaczyć tak :

Cytuj
Konfrontacja zaburza status quo. Jednak wojenka wytwarza sie wówczas, gdy ktoś się przy jakims status quo upiera.
Czszcząc zręcznie rączki i cedując (emocjonalne) konsekwencje owej konfrontacji na kuriera, który dostarczył informację o faktach.

W tym "duszku" oczywiście kurier jest "zły" - bo zakłucił odwieczny spokój fauszu
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8624.0#top

W całym w/w poście PHI jedynie pisał o mechanizmie konfrontacji (tu - zabijania posłańca za dostarczenie niechcianej wiadomosci ), a nie ad personam , co zaznaczył na końcu ww wypowiedzi.

No , ale się zaraz Janusz obraził biorąc to na klatę do siebie i wciskając guzik pt BAN.

W ten sposób jedynie się odsunie w czasie to, co nieuniknione. Może zamiast wypierać i wyrzucać posłańca, lepiej przyjrzeć się meritum sprawy ?
 
A nie tak jak sugeruje Arteq, by jeszcze dobić posłańca.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 25, 2012, 14:45:13 »

Już pisałem - jak sam nieraz napyszczył to zasłaniał się "byciem niepożądanym posłańcem", ale... jak ktoś wyraził się konkretnie odnośnie jego postawy to był już... napastnikiem który obraża i wtedy Phi... leciał na skargę. Jak dziecko, jak tchórzliwe dziecko, które podstawiając nogi czerpie radość i satysfakcję z potykających się kolegów, ale jak któryś da mu za to prztyczka w nos, drze się wniebogłosy lecąc z płaczem do Pani na skargę ...

Nie East, nie jestem aby kogokolwiek dobijać, lecz nie widzę w Phi posłańca, tylko co najwyżej przebierańca który to chowa swoje własne słowa za domniemane poselstwo.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 14:50:32 wysłane przez arteq » Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 25, 2012, 17:31:12 »

Hej czy może już się wyjaśniło jakoby phi to fair lady?

Haha emocje te same

Bardzo współczuję jego fanom bo gość nadmuchany bardziej niż kiara
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 17:33:43 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 25, 2012, 18:21:42 »

Hej czy może już się wyjaśniło jakoby phi to fair lady?

Haha emocje te same

Bardzo współczuję jego fanom bo gość nadmuchany bardziej niż kiara

wydaje się, że phitanie zawiera odpowiedź Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 25, 2012, 21:33:59 »

Cytat: nagumulululi
Hej czy może już się wyjaśniło jakoby phi to fair lady?

No coś Ty nagu? Na jakiej podstawie tak uważasz?
Wg mnie, zupełnie inna energia.  Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Październik 25, 2012, 22:28:09 »

Cytat: nagumulululi
Hej czy może już się wyjaśniło jakoby phi to fair lady?

No coś Ty nagu? Na jakiej podstawie tak uważasz?
Wg mnie, zupełnie inna energia.  Duży uśmiech


Czyli nie tylko ja mam takie wrażenie.Otóż Ptaku ja mam podstawy, żeby tak uważać.Niby ID komputera różne ,ale w dzisiejszych czasach to nie problem.Kiedy znajdę potwierdzenie  moich podejrzeń ,to wstawię na forum Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 22:28:34 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 25, 2012, 22:55:25 »

blisko, blisko... ale nie to...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragoria vfirma aespada sherwood archlike